De Hoogt in Wouw

De Hoogt in Wouw

Bekijk héél véél informatie voor De Hoogt in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Bekijk héél véél informatie voor De Hoogt in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Kaart van  De Hoogt.Bekijk kaart
Over De Hoogt
Postcode 4724DD is de enige postcode bij De Hoogt in Wouw.

De Hoogt in Wouw telt 103 adressen en die hebben 4724DD als postcode. Deze weg heeft de huisnummerreeks 1 t/m 80. Weg De Hoogt ligt in de buurt Wouw binnen de gemeente Roosendaal.

Advertentie:

Kerncijfers van De Hoogt
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor De Hoogt.

De Hoogt in WouwAantalBronJaar data
Postcodes1Kadaster2026
Adressen binnen bebouwde kom103Kadaster2026
Adressen buiten bebouwde kom0Kadaster2026
Adressen met postcode76Kadaster2026
Adressen met woonfunctie58Kadaster2026
Panden88Kadaster2026
Percelen61Kadaster2026
Woningen40CBS2024
Huishoudens40CBS2024
Inwoners85CBS2024

Op deze pagina vind je alle adressen van De Hoogt en de data over diverse onderwerpen die voor De Hoogt bekend zijn in grafieken en tabellen. De gebruikte gegevens zijn afkomstig van het Kadaster, de RVO en afgeleid van de postcodedata van het CBS.

Toelichting
De Hoogt: alle adressen
Tabel met alle 103 adressen van De Hoogt.
StraatnaamHuisnummerPostcodeWoonplaatsGebruiksdoelOppervlakteWoningtypeBouwjaarEnergielabelBebouwde komSoort openbare ruimte
De Hoogt14724DDWouwWoonfunctie184 m2Vrijstaande woning2020A (voorlopig)geen dataWeg
De Hoogt24724DDWouwWoonfunctie206 m2Vrijstaande woning2019A (voorlopig)geen dataWeg
De Hoogt44724DDWouwWoonfunctie129 m2Vrijstaande woning2019Ageen dataWeg
De Hoogt54724DDWouwIndustriefunctie526 m2n.v.t.2021geen datageen dataWeg
De Hoogt64724DDWouwWoonfunctie152 m2Vrijstaande woning2019A (voorlopig)geen dataWeg
De Hoogt74724DDWouwIndustriefunctie172 m2n.v.t.2021geen datageen dataWeg
De Hoogt84724DDWouwWoonfunctie145 m2Vrijstaande woning2020A (voorlopig)geen dataWeg
De Hoogt94724DDWouwIndustriefunctie173 m2n.v.t.2021geen datageen dataWeg
De Hoogt104724DDWouwWoonfunctie143 m2Vrijstaande woning2019A (voorlopig)geen dataWeg
De Hoogt114724DDWouwIndustriefunctie173 m2n.v.t.2021geen datageen dataWeg
De Hoogt124724DDWouwWoonfunctie143 m2Vrijstaande woning2020A (voorlopig)geen dataWeg
De Hoogt134724DDWouwIndustriefunctie172 m2n.v.t.2021geen datageen dataWeg
De Hoogt144724DDWouwWoonfunctie26 m2Vrijstaande woning2019Ageen dataWeg
De Hoogt15 - a4724DDWouwIndustriefunctie118 m2n.v.t.2024geen datageen dataWeg
De Hoogt15 - b4724DDWouwIndustriefunctie118 m2n.v.t.2024geen datageen dataWeg
De Hoogt154724DDWouwIndustriefunctie253 m2n.v.t.2024geen datageen dataWeg
De Hoogt17 - a4724DDWouwIndustriefunctie39 m2n.v.t.2024geen datageen dataWeg
De Hoogt174724DDWouwIndustriefunctie39 m2n.v.t.2024geen datageen dataWeg
De Hoogt184724DDWouwWoonfunctie320 m2Vrijstaande woning2019Ageen dataWeg
De Hoogt19 - a4724DDWouwIndustriefunctie39 m2n.v.t.2024geen datageen dataWeg
De Hoogt194724DDWouwIndustriefunctie39 m2n.v.t.2024geen datageen dataWeg
De Hoogt204724DDWouwWoonfunctie180 m2Vrijstaande woning2019A (voorlopig)geen dataWeg
De Hoogt21 - a4724DDWouwIndustriefunctie39 m2n.v.t.2024geen datageen dataWeg
De Hoogt214724DDWouwIndustriefunctie39 m2n.v.t.2024geen datageen dataWeg
De Hoogt224724DDWouwWoonfunctie285 m2Vrijstaande woning2019A (voorlopig)geen dataWeg
De Hoogt23 - a4724DDWouwIndustriefunctie118 m2n.v.t.2024geen datageen dataWeg
De Hoogt23 - b4724DDWouwIndustriefunctie228 m2n.v.t.2024geen datageen dataWeg
De Hoogt234724DDWouwIndustriefunctie118 m2n.v.t.2024geen datageen dataWeg
De Hoogt244724DDWouwWoonfunctie222 m2Vrijstaande woning2019A (voorlopig)geen dataWeg
De Hoogt254724DDWouwKantoorfunctie428 m2n.v.t.2025geen datageen dataWeg
De Hoogt264724DDWouwWoonfunctie438 m2Vrijstaande woning2019A (voorlopig)geen dataWeg
De Hoogt274724DDWouwWoonfunctie98 m2Vrijstaande woning2025geen datageen dataWeg
De Hoogt284724DDWouwWoonfunctie194 m2Vrijstaande woning2019Ageen dataWeg
De Hoogt294724DDWouwWoonfunctie126 m2Vrijstaande woning2025geen datageen dataWeg
De Hoogt304724DDWouwWoonfunctie183 m2Vrijstaande woning2019A (voorlopig)geen dataWeg
De Hoogt324724DDWouwWoonfunctie174 m2Vrijstaande woning2019A (voorlopig)geen dataWeg
De Hoogt334724DDWouwWoonfunctie98 m2Vrijstaande woning2025geen datageen dataWeg
De Hoogt344724DDWouwWoonfunctie90 m2Hoekwoning2020Ageen dataWeg
De Hoogt354724DDWouwWoonfunctie131 m2Hoekwoning2025geen datageen dataWeg
De Hoogt364724DDWouwWoonfunctie94 m2Tussenwoning2020Ageen dataWeg
De Hoogt374724DDWouwWoonfunctie99 m2Tussenwoning2025geen datageen dataWeg
De Hoogt384724DDWouwWoonfunctie92 m2Tussenwoning2020Ageen dataWeg
De Hoogt394724DDWouwWoonfunctie100 m2Tussenwoning2025geen datageen dataWeg
De Hoogt404724DDWouwWoonfunctie92 m2Hoekwoning2020Ageen dataWeg
De Hoogt414724DDWouwWoonfunctie97 m2Hoekwoning2025geen datageen dataWeg
De Hoogt424724DDWouwWoonfunctie99 m2Hoekwoning2020Ageen dataWeg
De Hoogt434724DDWouwWoonfunctie97 m2Hoekwoning2025geen datageen dataWeg
De Hoogt444724DDWouwWoonfunctie95 m2Tussenwoning2020Ageen dataWeg
De Hoogt454724DDWouwWoonfunctie100 m2Tussenwoning2025geen datageen dataWeg
De Hoogt464724DDWouwWoonfunctie97 m2Tussenwoning2020Ageen dataWeg
De Hoogt474724DDWouwWoonfunctie99 m2Tussenwoning2025geen datageen dataWeg
De Hoogt484724DDWouwWoonfunctie97 m2Hoekwoning2020Ageen dataWeg
De Hoogt494724DDWouwWoonfunctie100 m2Tussenwoning2025geen datageen dataWeg
De Hoogt504724DDWouwWoonfunctie113 m2Hoekwoning2020Ageen dataWeg
De Hoogt514724DDWouwWoonfunctie132 m2Hoekwoning2025geen datageen dataWeg
De Hoogt524724DDWouwWoonfunctie90 m2Tussenwoning2020Ageen dataWeg
De Hoogt534724DDWouwWoonfunctie131 m2Hoekwoning2025geen datageen dataWeg
De Hoogt544724DDWouwWoonfunctie113 m2Tussenwoning2020Ageen dataWeg
De Hoogt554724DDWouwWoonfunctie99 m2Tussenwoning2025geen datageen dataWeg
De Hoogt564724DDWouwWoonfunctie94 m2Tussenwoning2020Ageen dataWeg
De Hoogt574724DDWouwWoonfunctie99 m2Tussenwoning2025geen datageen dataWeg
De Hoogt584724DDWouwWoonfunctie76 m2Tussenwoning2020Ageen dataWeg
De Hoogt594724DDWouwWoonfunctie97 m2Hoekwoning2025geen datageen dataWeg
De Hoogt604724DDWouwWoonfunctie76 m2Tussenwoning2020Ageen dataWeg
De Hoogt614724DDWouwWoonfunctie127 m2Twee-onder-één-kap woning2025geen datageen dataWeg
De Hoogt624724DDWouwWoonfunctie76 m2Tussenwoning2020Ageen dataWeg
De Hoogt634724DDWouwWoonfunctie127 m2Twee-onder-één-kap woning2025geen datageen dataWeg
De Hoogt644724DDWouwWoonfunctie76 m2Hoekwoning2020Ageen dataWeg
De Hoogt664724DDWouwWoonfunctie76 m2Hoekwoning2020Ageen dataWeg
De Hoogt684724DDWouwWoonfunctie76 m2Tussenwoning2020Ageen dataWeg
De Hoogt704724DDWouwWoonfunctie76 m2Tussenwoning2020Ageen dataWeg
De Hoogt724724DDWouwWoonfunctie76 m2Hoekwoning2020Ageen dataWeg
De Hoogt744724DDWouwWoonfunctie144 m2Hoekwoning2020Ageen dataWeg
De Hoogt764724DDWouwWoonfunctie168 m2Tussenwoning2020Ageen dataWeg
De Hoogt784724DDWouwWoonfunctie185 m2Tussenwoning2020Ageen dataWeg
De Hoogt804724DDWouwWoonfunctie171 m2Hoekwoning2020Ageen dataWeg
De Hoogt3 - a - 1geen postcodeWouwOverige gebruiksfunctie23 m2n.v.t.2025geen datageen dataWeg
De Hoogt3 - a - 10geen postcodeWouwOverige gebruiksfunctie23 m2n.v.t.2025geen datageen dataWeg
De Hoogt3 - a - 11geen postcodeWouwOverige gebruiksfunctie23 m2n.v.t.2025geen datageen dataWeg
De Hoogt3 - a - 12geen postcodeWouwOverige gebruiksfunctie23 m2n.v.t.2025geen datageen dataWeg
De Hoogt3 - a - 13geen postcodeWouwOverige gebruiksfunctie23 m2n.v.t.2025geen datageen dataWeg
De Hoogt3 - a - 14geen postcodeWouwOverige gebruiksfunctie17 m2n.v.t.2025geen datageen dataWeg
De Hoogt3 - a - 15geen postcodeWouwOverige gebruiksfunctie17 m2n.v.t.2025geen datageen dataWeg
De Hoogt3 - a - 16geen postcodeWouwOverige gebruiksfunctie17 m2n.v.t.2025geen datageen dataWeg
De Hoogt3 - a - 17geen postcodeWouwOverige gebruiksfunctie17 m2n.v.t.2025geen datageen dataWeg
De Hoogt3 - a - 18geen postcodeWouwOverige gebruiksfunctie17 m2n.v.t.2025geen datageen dataWeg
De Hoogt3 - a - 19geen postcodeWouwOverige gebruiksfunctie17 m2n.v.t.2025geen datageen dataWeg
De Hoogt3 - a - 2geen postcodeWouwOverige gebruiksfunctie23 m2n.v.t.2025geen datageen dataWeg
De Hoogt3 - a - 20geen postcodeWouwOverige gebruiksfunctie17 m2n.v.t.2025geen datageen dataWeg
De Hoogt3 - a - 21geen postcodeWouwOverige gebruiksfunctie17 m2n.v.t.2025geen datageen dataWeg
De Hoogt3 - a - 22geen postcodeWouwOverige gebruiksfunctie17 m2n.v.t.2025geen datageen dataWeg
De Hoogt3 - a - 23geen postcodeWouwOverige gebruiksfunctie17 m2n.v.t.2025geen datageen dataWeg
De Hoogt3 - a - 24geen postcodeWouwOverige gebruiksfunctie17 m2n.v.t.2025geen datageen dataWeg
De Hoogt3 - a - 25geen postcodeWouwOverige gebruiksfunctie17 m2n.v.t.2025geen datageen dataWeg
De Hoogt3 - a - 26geen postcodeWouwOverige gebruiksfunctie17 m2n.v.t.2025geen datageen dataWeg
De Hoogt3 - a - 27geen postcodeWouwOverige gebruiksfunctie17 m2n.v.t.2025geen datageen dataWeg
De Hoogt3 - a - 3geen postcodeWouwOverige gebruiksfunctie23 m2n.v.t.2025geen datageen dataWeg
De Hoogt3 - a - 4geen postcodeWouwOverige gebruiksfunctie19 m2n.v.t.2025geen datageen dataWeg
De Hoogt3 - a - 5geen postcodeWouwOverige gebruiksfunctie19 m2n.v.t.2025geen datageen dataWeg
De Hoogt3 - a - 6geen postcodeWouwOverige gebruiksfunctie19 m2n.v.t.2025geen datageen dataWeg
De Hoogt3 - a - 7geen postcodeWouwOverige gebruiksfunctie19 m2n.v.t.2025geen datageen dataWeg
De Hoogt3 - a - 8geen postcodeWouwOverige gebruiksfunctie19 m2n.v.t.2025geen datageen dataWeg
De Hoogt3 - a - 9geen postcodeWouwOverige gebruiksfunctie23 m2n.v.t.2025geen datageen dataWeg

Bovenstaande tabel toont de 103 adressen van De Hoogt. Dit zijn alle adressen op basis van de BAG data van het Kadaster van 1 januari 2026.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. Hierin zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd. Per adres wordt het laatst bekende energielabel zoals geregistreerd bij de RVO weergegeven. Voorlopige energielabels zijn indicatief en niet rechtsgeldig; definitieve energielabels hebben een geldigheid van 10 jaar en kunnen inmiddels zijn verlopen. In de Excel-download voor de gemeente Roosendaal zijn aanvullende gegevens beschikbaar, zoals het berekeningstype en de opnamedatum van het energielabel. De gegevens in deze tabel zijn verzameld op 1 januari 2026. Na deze datum kunnen energielabels en andere kenmerken zijn gewijzigd of opnieuw zijn vastgesteld.

Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, spoorbaan of brug zijn. Zie de toelichting voor een verdere definitie. Klik op de naam van een openbare ruimte om de pagina met statistieken voor die ruimte weer te geven. Bekijk de definities van de soorten openbare ruimtes.

Adressen Roosendaal
Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde
Afgeleide gegevens op basis van de postcodedata van het CBS.
  • Er zijn 85 inwoners geregistreerd in 2024 op De Hoogt.
  • In 2024 zijn er 40 huishoudens bekend op de adressen van De Hoogt.
  • Er zijn 40 woningen geregistreerd met een adres met De Hoogt (gegevens voor het jaar 2024).
  • De gemiddelde WOZ woningwaarde van de huizen aan De Hoogt was €415.000 in het jaar 2023.

Bovenstaande gegevens zijn bepaald op basis van de data per postcode van het CBS. Deze gegevens zijn op basis van het aantal adressen met woonfunctie in een postcode en het aantal adressen voor die postcode per straat berekend. De data over inwoners, huishoudens en woningwaarde op deze pagina zijn daarom een schatting/modelmatige benadering van de werkelijkheid.

Vrouwen en mannen in De Hoogt
53% van de inwoners in De Hoogt staat als vrouw geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2024 naar geslacht (klik op de vlakken in de donutgrafiek om de aantallen te zien).

De donutgrafiek toont het geslacht van de bevolking, vrouw of man. Deze informatie komt uit het bevolkingsregister van de gemeenten.

Bevolking naar leeftijd in De Hoogt
De Hoogt in Wouw telt 35 inwoners in de leeftijdsgroep 65+ in 2024.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2024 per leeftijdscategorie.

Het aantal inwoners per leeftijdsgroep is bepaald op basis van de postcodedata. De download voor de gemeente Roosendaal bevat veel meer leeftijdgegevens: Er is een document met het aantal inwoners in de gemeente per levensjaar en met een bevolkingspiramide met een uitsplitsing naar leeftijd en geslacht. Daarnaast bevat het document met postcodedata het aantal inwoners voor iedere 5 jarige leeftijdsgroep van ‘0 tot 5 jaar’ tot en met ‘90 jaar en ouder’ per viercijferige (numerieke) postcode voor alle jaren in de periode van 1998 tot en met 2024.

Soorten woningen
Tussenwoningenen komen het meeste voor in De Hoogt: er zijn 21 adressen met het woningtype tussenwoningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in De Hoogt.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 januari 2026.

Adressen: gebruiksdoelen
In De Hoogt zijn er 58 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor De Hoogt.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities

Advertentie:

Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 48 panden uit de bouwperiode 2020 en later in De Hoogt.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor De Hoogt. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 januari 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Energielabels
Het meest voorkomende energielabel in De Hoogt is Energielabels A (40 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in De Hoogt. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 januari 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel Energielabels A komt het meeste voor in De Hoogt: 40 adressen hebben energielabel Energielabels A. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Roosendaal bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Verkeersongevallen naar afloop

Er zijn voor De Hoogt geen verkeersongevallen bekend. De dataset met verkeersongevallen is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen is bepaald welke ongevallen binnen De Hoogt vallen. De data over verkeersongevallen zijn ook beschikbaar op postcode, gemeente, wijk en buurt niveau. Bekijk de verkeersongevallen in de gemeente Roosendaal.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Download alle data voor de gemeente Roosendaal
Afbeelding van Excel documenten uit de download voor de gemeente Roosendaal.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download een schat aan informatie voor de gemeente Roosendaal. Met een Excel document met handige werkbladen met de data over de postcodes in de gemeente Roosendaal. Daarnaast bevat de download andere documenten met de data over de gemeente, wijken en buurten, alle adressen, verkiezingsuitslagen, gezondheidscijfers, misdaadcijfers en nog veel meer!

Download!
Gebieden
Tabel met de gebieden die De Hoogt ‘raken’.
Soort gebiedNaam gebiedAantal adressen
Postcode4724DD76
PostcodeGeen postcode27
Postcode numeriek472476
WoonkernWouw103
WoonplaatsWouw103
BuurtWouw103
WijkWouw103
GemeenteRoosendaal103
ProvincieNoord-Brabant103
WaterschapWaterschap Brabantse Delta103
LandNederland103

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden die De Hoogt ‘raken’. De Hoogt ‘raakt’ andere gebieden zoals buurten en woonplaatsen wanneer de geometrieën van De Hoogt en die van de buurten en woonplaatsen elkaar overlappen of snijden. Dit betekent dat er een gedeelde grens is tussen de straat en deze gebieden, waarbij ze op een bepaalde manier met elkaar verbonden zijn. Dit kan gebeuren wanneer De Hoogt door een buurt loopt of de grens van een woonplaats volgt. De gebieden zijn op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2025 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026 bepaald.

Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: