Heuvenseweg in Rheden

Heuvenseweg in Rheden

Bekijk héél véél informatie voor de Heuvenseweg in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Bekijk héél véél informatie voor de Heuvenseweg in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Kaart van de Heuvenseweg.Bekijk kaart
Over de Heuvenseweg
Postcode 6991JE is de enige postcode bij de Heuvenseweg in Rheden.

De Heuvenseweg in Rheden telt 57 adressen en die hebben 6991JE als postcode. Deze weg heeft de huisnummerreeks 1 t/m 13. Weg Heuvenseweg ligt in 3 buurten. Dit zijn de buurten Rheden, Verspreide huizen bosgebied Rheden en Verspreide huizen Rheden. Deze buurten liggen binnen de gemeente Rheden.

Advertentie:

Kerncijfers van de Heuvenseweg
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor de Heuvenseweg.

Heuvenseweg in RhedenAantalBronJaar data
Postcodes1Kadaster2026
Adressen binnen bebouwde kom0Kadaster2026
Adressen buiten bebouwde kom57Kadaster2026
Adressen met postcode57Kadaster2026
Adressen met woonfunctie13Kadaster2026
Panden16Kadaster2026
Percelen55Kadaster2026
Woningen10CBS2025
Huishoudens20CBS2025
Inwoners25CBS2025

Op deze pagina vind je alle adressen van de Heuvenseweg en de data over diverse onderwerpen die voor de Heuvenseweg bekend zijn in grafieken en tabellen. De gebruikte gegevens zijn afkomstig van het Kadaster, de RVO en afgeleid van de postcodedata van het CBS.

Toelichting
Heuvenseweg: alle adressen
Tabel met alle 57 adressen van de Heuvenseweg.
StraatnaamHuisnummerPostcodeWoonplaatsGebruiksdoelOppervlakteWoningtypeBouwjaarEnergielabelBebouwde komSoort openbare ruimte
Heuvenseweg1 - a6991JERhedenWoonfunctie156 m2Vrijstaande woning1875geen dataneeWeg
Heuvenseweg1 - b6991JERhedenWoonfunctie219 m2Vrijstaande woning1960geen dataneeWeg
Heuvenseweg1 - c6991JERhedenWoonfunctie273 m2Vrijstaande woning1896geen dataneeWeg
Heuvenseweg16991JERhedenWoonfunctie148 m2Twee-onder-één-kap woning1860G (voorlopig)neeWeg
Heuvenseweg26991JERhedenWoonfunctie147 m2Twee-onder-één-kap woning1860DneeWeg
Heuvenseweg36991JERhedenWoonfunctie115 m2Twee-onder-één-kap woning1860G (voorlopig)neeWeg
Heuvenseweg46991JERhedenWoonfunctie136 m2Twee-onder-één-kap woning1860G (voorlopig)neeWeg
Heuvenseweg5 - a6991JERhedenBijeenkomstfunctie Kantoorfunctie1.036 m2n.v.t.1860geen dataneeWeg
Heuvenseweg6 - a6991JERhedenKantoorfunctie770 m2n.v.t.1880A+neeWeg
Heuvenseweg66991JERhedenWoonfunctie Bijeenkomstfunctie4.467 m2Vrijstaande woning1880G (voorlopig)neeWeg
Heuvenseweg76991JERhedenWoonfunctie115 m2Vrijstaande woning1903G (voorlopig)neeWeg
Heuvenseweg96991JERhedenWoonfunctie579 m2Vrijstaande woning1865GneeWeg
Heuvenseweg10 - 106991JERhedenStandplaats304 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 116991JERhedenStandplaats354 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 126991JERhedenStandplaats362 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 136991JERhedenStandplaats315 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 146991JERhedenStandplaats377 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 156991JERhedenStandplaats404 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 166991JERhedenStandplaats353 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 176991JERhedenStandplaats360 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 186991JERhedenStandplaats374 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 196991JERhedenStandplaats373 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 26991JERhedenStandplaats273 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 206991JERhedenStandplaats297 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 216991JERhedenStandplaats332 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 226991JERhedenStandplaats292 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 236991JERhedenStandplaats325 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 246991JERhedenStandplaats340 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 256991JERhedenStandplaats265 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 266991JERhedenStandplaats287 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 276991JERhedenStandplaats348 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 286991JERhedenStandplaats283 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 296991JERhedenStandplaats295 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 36991JERhedenStandplaats236 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 306991JERhedenStandplaats287 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 316991JERhedenStandplaats280 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 326991JERhedenStandplaats258 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 336991JERhedenStandplaats323 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 346991JERhedenStandplaats427 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 356991JERhedenStandplaats202 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 366991JERhedenStandplaats251 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 376991JERhedenStandplaats406 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 386991JERhedenStandplaats305 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 396991JERhedenStandplaats328 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 46991JERhedenStandplaats231 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 406991JERhedenStandplaats347 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 416991JERhedenStandplaats287 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 426991JERhedenStandplaats167 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 56991JERhedenStandplaats273 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 66991JERhedenStandplaats269 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 76991JERhedenStandplaats353 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 86991JERhedenStandplaats320 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg10 - 96991JERhedenStandplaats345 m2Standplaatsgeen datageen dataneeWeg
Heuvenseweg106991JERhedenKantoorfunctie39 m2n.v.t.2006geen dataneeWeg
Heuvenseweg11 - a6991JERhedenWoonfunctie228 m2Vrijstaande woning1967geen dataneeWeg
Heuvenseweg116991JERhedenWoonfunctie277 m2Vrijstaande woning1865G (voorlopig)neeWeg
Heuvenseweg136991JERhedenWoonfunctie282 m2Vrijstaande woning1890G (voorlopig)neeWeg

Bovenstaande tabel toont de 57 adressen van de Heuvenseweg. Dit zijn alle adressen op basis van de BAG data van het Kadaster van 1 juli 2026.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. Hierin zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd. Per adres wordt het laatst bekende energielabel zoals geregistreerd bij de RVO weergegeven. Voorlopige energielabels zijn indicatief en niet rechtsgeldig; definitieve energielabels hebben een geldigheid van 10 jaar en kunnen inmiddels zijn verlopen. In de Excel-download voor de gemeente Rheden zijn aanvullende gegevens beschikbaar, zoals het berekeningstype en de opnamedatum van het energielabel. De gegevens in deze tabel zijn verzameld op 1 juli 2026. Na deze datum kunnen energielabels en andere kenmerken zijn gewijzigd of opnieuw zijn vastgesteld.

Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, spoorbaan of brug zijn. Zie de toelichting voor een verdere definitie. Klik op de naam van een openbare ruimte om de pagina met statistieken voor die ruimte weer te geven. Bekijk de definities van de soorten openbare ruimtes.

Adressen Rheden
Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde
Afgeleide gegevens op basis van de postcodedata van het CBS.
  • Er zijn 25 inwoners geregistreerd in 2025 op de Heuvenseweg.
  • In 2025 zijn er 20 huishoudens bekend op de adressen van de Heuvenseweg.
  • Er zijn 10 woningen geregistreerd met een adres met de Heuvenseweg (gegevens voor het jaar 2025).
  • De gemiddelde WOZ woningwaarde van de huizen aan de Heuvenseweg was €392.000 in het jaar 2025.

Bovenstaande gegevens zijn bepaald op basis van de data per postcode van het CBS. Deze gegevens zijn op basis van het aantal adressen met woonfunctie in een postcode en het aantal adressen voor die postcode per straat berekend. De data over inwoners, huishoudens en woningwaarde op deze pagina zijn daarom een schatting/modelmatige benadering van de werkelijkheid.

Vrouwen en mannen in de Heuvenseweg
67% van de inwoners in de Heuvenseweg staat als man geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2025 naar geslacht (klik op de vlakken in de donutgrafiek om de aantallen te zien).

De donutgrafiek toont het geslacht van de bevolking, vrouw of man. Deze informatie komt uit het bevolkingsregister van de gemeenten.

Bevolking naar leeftijd in de Heuvenseweg
De Heuvenseweg in Rheden telt 15 inwoners in de leeftijdsgroep 15-25 in 2025.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2025 per leeftijdscategorie.

Het aantal inwoners per leeftijdsgroep is bepaald op basis van de postcodedata. De download voor de gemeente Rheden bevat veel meer leeftijdgegevens: Er is een document met het aantal inwoners in de gemeente per levensjaar en met een bevolkingspiramide met een uitsplitsing naar leeftijd en geslacht. Daarnaast bevat het document met postcodedata het aantal inwoners voor iedere 5 jarige leeftijdsgroep van ‘0 tot 5 jaar’ tot en met ‘90 jaar en ouder’ per viercijferige (numerieke) postcode voor alle jaren in de periode van 1998 tot en met 2025.

Soorten woningen
Vrijstaande woningenen komen het meeste voor in de Heuvenseweg: er zijn 9 adressen met het woningtype vrijstaande woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in de Heuvenseweg.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 juli 2026.

Adressen: gebruiksdoelen
In de Heuvenseweg zijn er 13 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor de Heuvenseweg.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities

Advertentie:

Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 12 panden uit de bouwperiode 1700 tot 1900 in de Heuvenseweg.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor de Heuvenseweg. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 juli 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Energielabels
De meest voorkomende energielabels in de Heuvenseweg zijn Energielabels G (8 adressen) en Energielabels A+ (1 adres).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in de Heuvenseweg. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 juli 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel Energielabels G komt het meeste voor in de Heuvenseweg: 8 adressen hebben energielabel Energielabels G. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Rheden bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Verkeersongevallen naar afloop
Er waren geen verkeersongevallen in de Heuvenseweg in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen voor de Heuvenseweg. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2025 in de Heuvenseweg plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2025
Dodelijke afloop0
Letselschade0
Materiële schade0
Totaal0

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen en de geografie van de Heuvenseweg is bepaald welke ongevallen aan de Heuvenseweg toegerekend dienen te worden. De data over verkeersongevallen zijn ook beschikbaar op postcode, gemeente, wijk en buurt niveau. Bekijk de verkeersongevallen in de gemeente Rheden.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Gebieden
Tabel met de gebieden die de Heuvenseweg ‘raken’.
Soort gebiedNaam gebiedAantal adressen
Postcode6991JE57
Postcode numeriek699157
WoonplaatsRheden57
BuurtRheden2
BuurtVerspreide huizen bosgebied Rheden5
BuurtVerspreide huizen Rheden50
WijkRheden57
GemeenteRheden57
ProvincieGelderland57
WaterschapWaterschap Rijn en IJssel57
LandNederland57

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden die de Heuvenseweg ‘raken’. Heuvenseweg ‘raakt’ andere gebieden zoals buurten en woonplaatsen wanneer de geometrieën van Heuvenseweg en die van de buurten en woonplaatsen elkaar overlappen of snijden. Dit betekent dat er een gedeelde grens is tussen de straat en deze gebieden, waarbij ze op een bepaalde manier met elkaar verbonden zijn. Dit kan gebeuren wanneer Heuvenseweg door een buurt loopt of de grens van een woonplaats volgt. De gebieden zijn op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2025 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026 bepaald.

Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.
Download alle data voor de gemeente Rheden
Afbeelding van Excel documenten uit de download voor de gemeente Rheden.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download een schat aan informatie voor de gemeente Rheden. Met een Excel document met handige werkbladen met de data over de postcodes in de gemeente Rheden. Daarnaast bevat de download andere documenten met de data over de gemeente, wijken en buurten, alle adressen, verkiezingsuitslagen, gezondheidscijfers, misdaadcijfers en nog veel meer!

Download!
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Blijf op de hoogte

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron