Hoogepat in Veldhoven

Hoogepat in Veldhoven

Bekijk héél véél informatie voor Hoogepat in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Bekijk héél véél informatie voor Hoogepat in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Kaart van  Hoogepat.Bekijk kaart
Over Hoogepat
Er zijn 4 postcodes die horen bij de 61 adressen van Hoogepat in Veldhoven.

Hoogepat in Veldhoven heeft 4 postcodes, te weten: 5502HA, 5502HB, 5502HC en 5502HD. Deze weg heeft de huisnummerreeks 1 t/m 73. Weg Hoogepat ligt in de buurt Zeelst binnen de gemeente Veldhoven.

Advertentie:

Kerncijfers van Hoogepat
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor Hoogepat.

Hoogepat in VeldhovenAantalBronJaar data
Postcodes4Kadaster2026
Adressen binnen bebouwde kom61Kadaster2026
Adressen buiten bebouwde kom0Kadaster2026
Adressen met postcode61Kadaster2026
Adressen met woonfunctie61Kadaster2026
Panden61Kadaster2026
Percelen61Kadaster2026
Woningen60CBS2024
Huishoudens55CBS2024
Inwoners175CBS2024

Op deze pagina vind je alle adressen van Hoogepat en de data over diverse onderwerpen die voor Hoogepat bekend zijn in grafieken en tabellen. De gebruikte gegevens zijn afkomstig van het Kadaster, de RVO en afgeleid van de postcodedata van het CBS.

Toelichting
Hoogepat: alle adressen
Tabel met alle 61 adressen van Hoogepat.
StraatnaamHuisnummerPostcodeWoonplaatsGebruiksdoelOppervlakteWoningtypeBouwjaarEnergielabelBebouwde komSoort openbare ruimte
Hoogepat15502HAVeldhovenWoonfunctie131 m2Vrijstaande woning1960F (voorlopig)geen dataWeg
Hoogepat55502HAVeldhovenWoonfunctie197 m2Vrijstaande woning1958Bgeen dataWeg
Hoogepat75502HAVeldhovenWoonfunctie187 m2Twee-onder-één-kap woning1958F (voorlopig)geen dataWeg
Hoogepat95502HAVeldhovenWoonfunctie144 m2Twee-onder-één-kap woning1957F (voorlopig)geen dataWeg
Hoogepat115502HAVeldhovenWoonfunctie138 m2Vrijstaande woning1957Fgeen dataWeg
Hoogepat135502HAVeldhovenWoonfunctie171 m2Vrijstaande woning1957F (voorlopig)geen dataWeg
Hoogepat155502HAVeldhovenWoonfunctie175 m2Vrijstaande woning1957Cgeen dataWeg
Hoogepat175502HAVeldhovenWoonfunctie148 m2Twee-onder-één-kap woning1958F (voorlopig)geen dataWeg
Hoogepat195502HAVeldhovenWoonfunctie120 m2Twee-onder-één-kap woning1958Egeen dataWeg
Hoogepat215502HAVeldhovenWoonfunctie208 m2Vrijstaande woning1959geen datageen dataWeg
Hoogepat235502HAVeldhovenWoonfunctie107 m2Hoekwoning1958Egeen dataWeg
Hoogepat255502HAVeldhovenWoonfunctie139 m2Tussenwoning1958Egeen dataWeg
Hoogepat275502HAVeldhovenWoonfunctie157 m2Tussenwoning1958Fgeen dataWeg
Hoogepat295502HAVeldhovenWoonfunctie157 m2Hoekwoning1958Ageen dataWeg
Hoogepat315502HAVeldhovenWoonfunctie148 m2Twee-onder-één-kap woning1958Egeen dataWeg
Hoogepat335502HAVeldhovenWoonfunctie143 m2Twee-onder-één-kap woning1958Cgeen dataWeg
Hoogepat355502HAVeldhovenWoonfunctie152 m2Twee-onder-één-kap woning1958Ageen dataWeg
Hoogepat375502HAVeldhovenWoonfunctie154 m2Twee-onder-één-kap woning1958Ggeen dataWeg
Hoogepat395502HAVeldhovenWoonfunctie136 m2Hoekwoning1958Fgeen dataWeg
Hoogepat415502HAVeldhovenWoonfunctie143 m2Tussenwoning1956Egeen dataWeg
Hoogepat435502HAVeldhovenWoonfunctie168 m2Tussenwoning1958F (voorlopig)geen dataWeg
Hoogepat455502HAVeldhovenWoonfunctie147 m2Tussenwoning1958Cgeen dataWeg
Hoogepat475502HBVeldhovenWoonfunctie121 m2Hoekwoning1958Egeen dataWeg
Hoogepat495502HBVeldhovenWoonfunctie162 m2Hoekwoning1958Cgeen dataWeg
Hoogepat515502HBVeldhovenWoonfunctie149 m2Tussenwoning1958Dgeen dataWeg
Hoogepat535502HBVeldhovenWoonfunctie165 m2Tussenwoning1958F (voorlopig)geen dataWeg
Hoogepat555502HBVeldhovenWoonfunctie125 m2Hoekwoning1958F (voorlopig)geen dataWeg
Hoogepat575502HBVeldhovenWoonfunctie191 m2Twee-onder-één-kap woning1959Fgeen dataWeg
Hoogepat595502HBVeldhovenWoonfunctie133 m2Twee-onder-één-kap woning1959Fgeen dataWeg
Hoogepat615502HBVeldhovenWoonfunctie124 m2Twee-onder-één-kap woning1959F (voorlopig)geen dataWeg
Hoogepat635502HBVeldhovenWoonfunctie115 m2Twee-onder-één-kap woning1959Egeen dataWeg
Hoogepat655502HBVeldhovenWoonfunctie188 m2Twee-onder-één-kap woning1959Dgeen dataWeg
Hoogepat675502HBVeldhovenWoonfunctie123 m2Twee-onder-één-kap woning1959F (voorlopig)geen dataWeg
Hoogepat695502HBVeldhovenWoonfunctie156 m2Twee-onder-één-kap woning1959F (voorlopig)geen dataWeg
Hoogepat715502HBVeldhovenWoonfunctie105 m2Twee-onder-één-kap woning1959F (voorlopig)geen dataWeg
Hoogepat735502HBVeldhovenWoonfunctie210 m2Vrijstaande woning1959F (voorlopig)geen dataWeg
Hoogepat25502HCVeldhovenWoonfunctie174 m2Vrijstaande woning1960F (voorlopig)geen dataWeg
Hoogepat4 - A5502HCVeldhovenWoonfunctie158 m2Twee-onder-één-kap woning1959Bgeen dataWeg
Hoogepat45502HCVeldhovenWoonfunctie168 m2Twee-onder-één-kap woning1959Egeen dataWeg
Hoogepat6 - A5502HCVeldhovenWoonfunctie128 m2Twee-onder-één-kap woning1959Dgeen dataWeg
Hoogepat65502HCVeldhovenWoonfunctie132 m2Twee-onder-één-kap woning1959Fgeen dataWeg
Hoogepat85502HCVeldhovenWoonfunctie221 m2Vrijstaande woning1957F (voorlopig)geen dataWeg
Hoogepat105502HCVeldhovenWoonfunctie104 m2Vrijstaande woning1958F (voorlopig)geen dataWeg
Hoogepat125502HCVeldhovenWoonfunctie264 m2Twee-onder-één-kap woning1958F (voorlopig)geen dataWeg
Hoogepat145502HCVeldhovenWoonfunctie153 m2Twee-onder-één-kap woning1958Fgeen dataWeg
Hoogepat165502HCVeldhovenWoonfunctie151 m2Vrijstaande woning1959F (voorlopig)geen dataWeg
Hoogepat185502HCVeldhovenWoonfunctie239 m2Twee-onder-één-kap woning1958Egeen dataWeg
Hoogepat205502HCVeldhovenWoonfunctie105 m2Twee-onder-één-kap woning1958F (voorlopig)geen dataWeg
Hoogepat225502HCVeldhovenWoonfunctie157 m2Hoekwoning1958F (voorlopig)geen dataWeg
Hoogepat245502HCVeldhovenWoonfunctie183 m2Tussenwoning1958F (voorlopig)geen dataWeg
Hoogepat265502HCVeldhovenWoonfunctie161 m2Hoekwoning1958Cgeen dataWeg
Hoogepat425502HCVeldhovenWoonfunctie179 m2Twee-onder-één-kap woning1958F (voorlopig)geen dataWeg
Hoogepat445502HDVeldhovenWoonfunctie159 m2Twee-onder-één-kap woning1958F (voorlopig)geen dataWeg
Hoogepat465502HDVeldhovenWoonfunctie149 m2Vrijstaande woning1959F (voorlopig)geen dataWeg
Hoogepat485502HDVeldhovenWoonfunctie157 m2Vrijstaande woning1959F (voorlopig)geen dataWeg
Hoogepat505502HDVeldhovenWoonfunctie208 m2Vrijstaande woning1962Bgeen dataWeg
Hoogepat525502HDVeldhovenWoonfunctie131 m2Vrijstaande woning1959Egeen dataWeg
Hoogepat545502HDVeldhovenWoonfunctie124 m2Twee-onder-één-kap woning1958Bgeen dataWeg
Hoogepat565502HDVeldhovenWoonfunctie153 m2Twee-onder-één-kap woning1958A+++geen dataWeg
Hoogepat585502HDVeldhovenWoonfunctie162 m2Twee-onder-één-kap woning1958Egeen dataWeg
Hoogepat605502HDVeldhovenWoonfunctie141 m2Twee-onder-één-kap woning1958F (voorlopig)geen dataWeg

Bovenstaande tabel toont de 61 adressen van Hoogepat. Dit zijn alle adressen op basis van de BAG data van het Kadaster van 1 januari 2026.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. Hierin zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd. Per adres wordt het laatst bekende energielabel zoals geregistreerd bij de RVO weergegeven. Voorlopige energielabels zijn indicatief en niet rechtsgeldig; definitieve energielabels hebben een geldigheid van 10 jaar en kunnen inmiddels zijn verlopen. In de Excel-download voor de gemeente Veldhoven zijn aanvullende gegevens beschikbaar, zoals het berekeningstype en de opnamedatum van het energielabel. De gegevens in deze tabel zijn verzameld op 1 januari 2026. Na deze datum kunnen energielabels en andere kenmerken zijn gewijzigd of opnieuw zijn vastgesteld.

Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, spoorbaan of brug zijn. Zie de toelichting voor een verdere definitie. Klik op de naam van een openbare ruimte om de pagina met statistieken voor die ruimte weer te geven. Bekijk de definities van de soorten openbare ruimtes.

Adressen Veldhoven
Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde
Afgeleide gegevens op basis van de postcodedata van het CBS.
  • Er zijn 175 inwoners geregistreerd in 2024 op Hoogepat.
  • In 2024 zijn er 55 huishoudens bekend op de adressen van Hoogepat.
  • Er zijn 60 woningen geregistreerd met een adres met Hoogepat (gegevens voor het jaar 2024).
  • De gemiddelde WOZ woningwaarde van de huizen aan Hoogepat was €566.410 in het jaar 2023.

Bovenstaande gegevens zijn bepaald op basis van de data per postcode van het CBS. Deze gegevens zijn op basis van het aantal adressen met woonfunctie in een postcode en het aantal adressen voor die postcode per straat berekend. De data over inwoners, huishoudens en woningwaarde op deze pagina zijn daarom een schatting/modelmatige benadering van de werkelijkheid.

Vrouwen en mannen in Hoogepat
50% van de inwoners in Hoogepat staat als vrouw geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2024 naar geslacht (klik op de vlakken in de donutgrafiek om de aantallen te zien).

De donutgrafiek toont het geslacht van de bevolking, vrouw of man. Deze informatie komt uit het bevolkingsregister van de gemeenten.

Bevolking naar leeftijd in Hoogepat
Hoogepat in Veldhoven telt 60 inwoners in de leeftijdsgroep 45-65 in 2024.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2024 per leeftijdscategorie.

Het aantal inwoners per leeftijdsgroep is bepaald op basis van de postcodedata. De download voor de gemeente Veldhoven bevat veel meer leeftijdgegevens: Er is een document met het aantal inwoners in de gemeente per levensjaar en met een bevolkingspiramide met een uitsplitsing naar leeftijd en geslacht. Daarnaast bevat het document met postcodedata het aantal inwoners voor iedere 5 jarige leeftijdsgroep van ‘0 tot 5 jaar’ tot en met ‘90 jaar en ouder’ per viercijferige (numerieke) postcode voor alle jaren in de periode van 1998 tot en met 2024.

Soorten woningen
Twee-onder-één-kap woningenen komen het meeste voor in Hoogepat: er zijn 30 adressen met het woningtype twee-onder-één-kap woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in Hoogepat.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 januari 2026.

Adressen: gebruiksdoelen
In Hoogepat zijn er 61 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor Hoogepat.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities

Advertentie:

Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 61 panden uit de bouwperiode 1950 tot 1970 in Hoogepat.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor Hoogepat. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 januari 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Energielabels
De meest voorkomende energielabels in Hoogepat zijn Energielabels F (33 adressen) en Energielabels E (11 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in Hoogepat. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 januari 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel Energielabels F komt het meeste voor in Hoogepat: 33 adressen hebben energielabel Energielabels F. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Veldhoven bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Verkeersongevallen naar afloop
Er waren geen verkeersongevallen in Hoogepat in 2024.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen voor Hoogepat. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2024 in Hoogepat plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2024
Dodelijke afloop0
Letselschade0
Materiële schade0
Totaal0

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen en de geografie van Hoogepat is bepaald welke ongevallen aan Hoogepat toegerekend dienen te worden. De data over verkeersongevallen zijn ook beschikbaar op postcode, gemeente, wijk en buurt niveau. Bekijk de verkeersongevallen in de gemeente Veldhoven.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Gebieden
Tabel met de gebieden die Hoogepat ‘raken’.
Soort gebiedNaam gebiedAantal adressen
Postcode5502HA22
Postcode5502HB14
Postcode5502HC16
Postcode5502HD9
Postcode numeriek550261
WoonkernVeldhoven61
WoonplaatsVeldhoven61
BuurtZeelst61
WijkVeldhoven61
GemeenteVeldhoven61
ProvincieNoord-Brabant61
WaterschapWaterschap De Dommel61
LandNederland61

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden die Hoogepat ‘raken’. Hoogepat ‘raakt’ andere gebieden zoals buurten en woonplaatsen wanneer de geometrieën van Hoogepat en die van de buurten en woonplaatsen elkaar overlappen of snijden. Dit betekent dat er een gedeelde grens is tussen de straat en deze gebieden, waarbij ze op een bepaalde manier met elkaar verbonden zijn. Dit kan gebeuren wanneer Hoogepat door een buurt loopt of de grens van een woonplaats volgt. De gebieden zijn op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2025 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026 bepaald.

Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.
Download alle data voor de gemeente Veldhoven
Afbeelding van Excel documenten uit de download voor de gemeente Veldhoven.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download een schat aan informatie voor de gemeente Veldhoven. Met een Excel document met handige werkbladen met de data over de postcodes in de gemeente Veldhoven. Daarnaast bevat de download andere documenten met de data over de gemeente, wijken en buurten, alle adressen, verkiezingsuitslagen, gezondheidscijfers, misdaadcijfers en nog veel meer!

Download!
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: