Rietkampen in Beek en Donk

Rietkampen in Beek en Donk

Bekijk héél véél informatie voor Rietkampen in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Bekijk héél véél informatie voor Rietkampen in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Kaart van  Rietkampen.Bekijk kaart
Over Rietkampen
Er zijn 2 postcodes die horen bij de 58 adressen van Rietkampen in Beek en Donk.

Rietkampen in Beek en Donk heeft 2 postcodes, te weten: 5741MC en 5741MD. Deze weg heeft de huisnummerreeks 1 t/m 71. Weg Rietkampen ligt in de buurt Donk binnen de gemeente Laarbeek.

Advertentie:

Kerncijfers van Rietkampen
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor Rietkampen.

Rietkampen in Beek en DonkAantalBronJaar data
Postcodes2Kadaster2026
Adressen binnen bebouwde kom58Kadaster2026
Adressen buiten bebouwde kom0Kadaster2026
Adressen met postcode58Kadaster2026
Adressen met woonfunctie57Kadaster2026
Panden58Kadaster2026
Percelen58Kadaster2026
Woningen60CBS2024
Huishoudens60CBS2024
Inwoners150CBS2024

Op deze pagina vind je alle adressen van Rietkampen en de data over diverse onderwerpen die voor Rietkampen bekend zijn in grafieken en tabellen. De gebruikte gegevens zijn afkomstig van het Kadaster, de RVO en afgeleid van de postcodedata van het CBS.

Toelichting
Rietkampen: alle adressen
Tabel met alle 58 adressen van Rietkampen.
StraatnaamHuisnummerPostcodeWoonplaatsGebruiksdoelOppervlakteWoningtypeBouwjaarEnergielabelBebouwde komSoort openbare ruimte
Rietkampen15741MCBeek en DonkWoonfunctie112 m2Hoekwoning1989C (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen35741MCBeek en DonkWoonfunctie117 m2Tussenwoning1989C (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen55741MCBeek en DonkWoonfunctie111 m2Tussenwoning1989C (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen75741MCBeek en DonkWoonfunctie111 m2Tussenwoning1989C (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen95741MCBeek en DonkWoonfunctie123 m2Hoekwoning1989C (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen115741MCBeek en DonkWoonfunctie Winkelfunctie143 m2Hoekwoning1990Cgeen dataWeg
Rietkampen135741MCBeek en DonkWoonfunctie153 m2Tussenwoning1990C (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen155741MCBeek en DonkWoonfunctie123 m2Tussenwoning1991C (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen175741MCBeek en DonkWoonfunctie112 m2Hoekwoning1991C (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen195741MCBeek en DonkWoonfunctie138 m2Vrijstaande woning1991B (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen215741MCBeek en DonkOverige gebruiksfunctie5 m2n.v.t.1992geen datageen dataWeg
Rietkampen255741MCBeek en DonkWoonfunctie153 m2Hoekwoning1991C (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen275741MCBeek en DonkWoonfunctie126 m2Tussenwoning1991Cgeen dataWeg
Rietkampen295741MCBeek en DonkWoonfunctie123 m2Tussenwoning1991Bgeen dataWeg
Rietkampen315741MCBeek en DonkWoonfunctie137 m2Tussenwoning1991Cgeen dataWeg
Rietkampen335741MCBeek en DonkWoonfunctie148 m2Tussenwoning1991Cgeen dataWeg
Rietkampen355741MCBeek en DonkWoonfunctie168 m2Hoekwoning1991C (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen375741MCBeek en DonkWoonfunctie137 m2Twee-onder-één-kap woning1991Bgeen dataWeg
Rietkampen395741MCBeek en DonkWoonfunctie140 m2Twee-onder-één-kap woning1991C (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen415741MCBeek en DonkWoonfunctie122 m2Twee-onder-één-kap woning1991Cgeen dataWeg
Rietkampen435741MCBeek en DonkWoonfunctie128 m2Twee-onder-één-kap woning1991C (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen455741MCBeek en DonkWoonfunctie142 m2Twee-onder-één-kap woning1991Ageen dataWeg
Rietkampen475741MCBeek en DonkWoonfunctie122 m2Twee-onder-één-kap woning1991Cgeen dataWeg
Rietkampen495741MCBeek en DonkWoonfunctie105 m2Hoekwoning1991C (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen515741MCBeek en DonkWoonfunctie115 m2Tussenwoning1991C (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen535741MCBeek en DonkWoonfunctie105 m2Hoekwoning1991C (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen555741MCBeek en DonkWoonfunctie105 m2Hoekwoning1991C (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen575741MCBeek en DonkWoonfunctie105 m2Tussenwoning1991Ageen dataWeg
Rietkampen595741MCBeek en DonkWoonfunctie105 m2Hoekwoning1991C (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen615741MCBeek en DonkWoonfunctie105 m2Hoekwoning1991Cgeen dataWeg
Rietkampen635741MCBeek en DonkWoonfunctie105 m2Tussenwoning1991C (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen655741MCBeek en DonkWoonfunctie105 m2Hoekwoning1991C (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen675741MCBeek en DonkWoonfunctie123 m2Hoekwoning1991Bgeen dataWeg
Rietkampen695741MCBeek en DonkWoonfunctie102 m2Tussenwoning1991C (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen715741MCBeek en DonkWoonfunctie115 m2Hoekwoning1991Cgeen dataWeg
Rietkampen25741MDBeek en DonkWoonfunctie125 m2Twee-onder-één-kap woning1989C (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen45741MDBeek en DonkWoonfunctie111 m2Twee-onder-één-kap woning1989Ageen dataWeg
Rietkampen65741MDBeek en DonkWoonfunctie111 m2Hoekwoning1989Cgeen dataWeg
Rietkampen85741MDBeek en DonkWoonfunctie121 m2Tussenwoning1989C (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen105741MDBeek en DonkWoonfunctie128 m2Hoekwoning1989Bgeen dataWeg
Rietkampen125741MDBeek en DonkWoonfunctie120 m2Hoekwoning1989C (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen145741MDBeek en DonkWoonfunctie140 m2Tussenwoning1989C (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen165741MDBeek en DonkWoonfunctie145 m2Tussenwoning1989C (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen185741MDBeek en DonkWoonfunctie128 m2Hoekwoning1989C (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen205741MDBeek en DonkWoonfunctie117 m2Twee-onder-één-kap woning1989C (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen225741MDBeek en DonkWoonfunctie135 m2Twee-onder-één-kap woning1989Ageen dataWeg
Rietkampen245741MDBeek en DonkWoonfunctie124 m2Twee-onder-één-kap woning1989C (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen265741MDBeek en DonkWoonfunctie144 m2Twee-onder-één-kap woning1989C (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen285741MDBeek en DonkWoonfunctie195 m2Vrijstaande woning1992Ageen dataWeg
Rietkampen305741MDBeek en DonkWoonfunctie175 m2Vrijstaande woning1992B (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen325741MDBeek en DonkWoonfunctie170 m2Vrijstaande woning1992Cgeen dataWeg
Rietkampen345741MDBeek en DonkWoonfunctie189 m2Vrijstaande woning1991Cgeen dataWeg
Rietkampen365741MDBeek en DonkWoonfunctie254 m2Twee-onder-één-kap woning1993B (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen385741MDBeek en DonkWoonfunctie232 m2Twee-onder-één-kap woning1991B (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen405741MDBeek en DonkWoonfunctie206 m2Vrijstaande woning1992B (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen425741MDBeek en DonkWoonfunctie207 m2Vrijstaande woning1992B (voorlopig)geen dataWeg
Rietkampen445741MDBeek en DonkWoonfunctie290 m2Vrijstaande woning1993Ageen dataWeg
Rietkampen465741MDBeek en DonkWoonfunctie199 m2Vrijstaande woning1991B (voorlopig)geen dataWeg

Bovenstaande tabel toont de 58 adressen van Rietkampen. Dit zijn alle adressen op basis van de BAG data van het Kadaster van 1 januari 2026.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. Hierin zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd. Per adres wordt het laatst bekende energielabel zoals geregistreerd bij de RVO weergegeven. Voorlopige energielabels zijn indicatief en niet rechtsgeldig; definitieve energielabels hebben een geldigheid van 10 jaar en kunnen inmiddels zijn verlopen. In de Excel-download voor de gemeente Laarbeek zijn aanvullende gegevens beschikbaar, zoals het berekeningstype en de opnamedatum van het energielabel. De gegevens in deze tabel zijn verzameld op 1 januari 2026. Na deze datum kunnen energielabels en andere kenmerken zijn gewijzigd of opnieuw zijn vastgesteld.

Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, spoorbaan of brug zijn. Zie de toelichting voor een verdere definitie. Klik op de naam van een openbare ruimte om de pagina met statistieken voor die ruimte weer te geven. Bekijk de definities van de soorten openbare ruimtes.

Adressen Laarbeek
Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde
Afgeleide gegevens op basis van de postcodedata van het CBS.
  • Er zijn 150 inwoners geregistreerd in 2024 op Rietkampen.
  • In 2024 zijn er 60 huishoudens bekend op de adressen van Rietkampen.
  • Er zijn 60 woningen geregistreerd met een adres met Rietkampen (gegevens voor het jaar 2024).
  • De gemiddelde WOZ woningwaarde van de huizen aan Rietkampen was €400.491 in het jaar 2023.

Bovenstaande gegevens zijn bepaald op basis van de data per postcode van het CBS. Deze gegevens zijn op basis van het aantal adressen met woonfunctie in een postcode en het aantal adressen voor die postcode per straat berekend. De data over inwoners, huishoudens en woningwaarde op deze pagina zijn daarom een schatting/modelmatige benadering van de werkelijkheid.

Vrouwen en mannen in Rietkampen
50% van de inwoners in Rietkampen staat als vrouw geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2024 naar geslacht (klik op de vlakken in de donutgrafiek om de aantallen te zien).

De donutgrafiek toont het geslacht van de bevolking, vrouw of man. Deze informatie komt uit het bevolkingsregister van de gemeenten.

Bevolking naar leeftijd in Rietkampen
Rietkampen in Beek en Donk telt 50 inwoners in de leeftijdsgroep 45-65 in 2024.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2024 per leeftijdscategorie.

Het aantal inwoners per leeftijdsgroep is bepaald op basis van de postcodedata. De download voor de gemeente Laarbeek bevat veel meer leeftijdgegevens: Er is een document met het aantal inwoners in de gemeente per levensjaar en met een bevolkingspiramide met een uitsplitsing naar leeftijd en geslacht. Daarnaast bevat het document met postcodedata het aantal inwoners voor iedere 5 jarige leeftijdsgroep van ‘0 tot 5 jaar’ tot en met ‘90 jaar en ouder’ per viercijferige (numerieke) postcode voor alle jaren in de periode van 1998 tot en met 2024.

Soorten woningen
Hoekwoningenen komen het meeste voor in Rietkampen: er zijn 18 adressen met het woningtype hoekwoningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in Rietkampen.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 januari 2026.

Adressen: gebruiksdoelen
In Rietkampen zijn er 57 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor Rietkampen.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities

Advertentie:

Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 38 panden uit de bouwperiode 1990 tot 2000 in Rietkampen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor Rietkampen. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 januari 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Energielabels
De meest voorkomende energielabels in Rietkampen zijn Energielabels C (40 adressen) en Energielabels B (11 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in Rietkampen. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 januari 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel Energielabels C komt het meeste voor in Rietkampen: 40 adressen hebben energielabel Energielabels C. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Laarbeek bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Verkeersongevallen naar afloop

Er zijn voor Rietkampen geen verkeersongevallen bekend. De dataset met verkeersongevallen is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen is bepaald welke ongevallen binnen Rietkampen vallen. De data over verkeersongevallen zijn ook beschikbaar op postcode, gemeente, wijk en buurt niveau. Bekijk de verkeersongevallen in de gemeente Laarbeek.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Download alle data voor de gemeente Laarbeek
Afbeelding van Excel documenten uit de download voor de gemeente Laarbeek.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download een schat aan informatie voor de gemeente Laarbeek. Met een Excel document met handige werkbladen met de data over de postcodes in de gemeente Laarbeek. Daarnaast bevat de download andere documenten met de data over de gemeente, wijken en buurten, alle adressen, verkiezingsuitslagen, gezondheidscijfers, misdaadcijfers en nog veel meer!

Download!
Gebieden
Tabel met de gebieden die Rietkampen ‘raken’.
Soort gebiedNaam gebiedAantal adressen
Postcode5741MC35
Postcode5741MD23
Postcode numeriek574158
WoonkernBeek en Donk58
WoonplaatsBeek en Donk58
BuurtDonk58
WijkBeek en Donk58
GemeenteLaarbeek58
ProvincieNoord-Brabant58
WaterschapWaterschap Aa en Maas58
LandNederland58

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden die Rietkampen ‘raken’. Rietkampen ‘raakt’ andere gebieden zoals buurten en woonplaatsen wanneer de geometrieën van Rietkampen en die van de buurten en woonplaatsen elkaar overlappen of snijden. Dit betekent dat er een gedeelde grens is tussen de straat en deze gebieden, waarbij ze op een bepaalde manier met elkaar verbonden zijn. Dit kan gebeuren wanneer Rietkampen door een buurt loopt of de grens van een woonplaats volgt. De gebieden zijn op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2025 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026 bepaald.

Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: