Rutershoek in Den Ham

Rutershoek in Den Ham

Bekijk héél véél informatie voor Rutershoek in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Bekijk héél véél informatie voor Rutershoek in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Kaart van  Rutershoek.Bekijk kaart
Over Rutershoek
Postcode 7683CP is de enige postcode bij Rutershoek in Den Ham.

Rutershoek in Den Ham telt 29 adressen en die hebben 7683CP als postcode. Deze weg heeft de huisnummerreeks 3 t/m 39. Weg Rutershoek ligt in de buurt Den Ham binnen de gemeente Twenterand.

Advertentie:

Kerncijfers van Rutershoek
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor Rutershoek.

Rutershoek in Den HamAantalBronJaar data
Postcodes1Kadaster2026
Adressen binnen bebouwde kom29Kadaster2026
Adressen buiten bebouwde kom0Kadaster2026
Adressen met postcode29Kadaster2026
Adressen met woonfunctie29Kadaster2026
Panden29Kadaster2026
Percelen19Kadaster2026
Woningen15CBS2025
Huishoudens25CBS2025
Inwoners20CBS2025

Op deze pagina vind je alle adressen van Rutershoek en de data over diverse onderwerpen die voor Rutershoek bekend zijn in grafieken en tabellen. De gebruikte gegevens zijn afkomstig van het Kadaster, de RVO en afgeleid van de postcodedata van het CBS.

Toelichting
Rutershoek: alle adressen
Tabel met alle 29 adressen van Rutershoek.
StraatnaamHuisnummerPostcodeWoonplaatsGebruiksdoelOppervlakteWoningtypeBouwjaarEnergielabelBebouwde komSoort openbare ruimte
Rutershoek37683CPDen HamWoonfunctie139 m2Hoekwoning2023geen datajaWeg
Rutershoek47683CPDen HamWoonfunctie163 m2Vrijstaande woning2023geen datajaWeg
Rutershoek57683CPDen HamWoonfunctie132 m2Tussenwoning2023geen datajaWeg
Rutershoek67683CPDen HamWoonfunctie201 m2Vrijstaande woning2025geen datajaWeg
Rutershoek77683CPDen HamWoonfunctie132 m2Hoekwoning2023geen datajaWeg
Rutershoek87683CPDen HamWoonfunctie184 m2Twee-onder-één-kap woning2022A++++jaWeg
Rutershoek97683CPDen HamWoonfunctie202 m2Vrijstaande woning2026geen datajaWeg
Rutershoek107683CPDen HamWoonfunctie184 m2Twee-onder-één-kap woning2022geen datajaWeg
Rutershoek117683CPDen HamWoonfunctie167 m2Twee-onder-één-kap woning2023geen datajaWeg
Rutershoek127683CPDen HamWoonfunctie203 m2Vrijstaande woning2022geen datajaWeg
Rutershoek137683CPDen HamWoonfunctie142 m2Twee-onder-één-kap woning2023geen datajaWeg
Rutershoek147683CPDen HamWoonfunctie201 m2Vrijstaande woning2022geen datajaWeg
Rutershoek157683CPDen HamWoonfunctie119 m2Hoekwoning2023A+++jaWeg
Rutershoek167683CPDen HamWoonfunctie155 m2Twee-onder-één-kap woning2021A++++jaWeg
Rutershoek177683CPDen HamWoonfunctie119 m2Tussenwoning2023A+++jaWeg
Rutershoek187683CPDen HamWoonfunctie155 m2Twee-onder-één-kap woning2021A++++jaWeg
Rutershoek197683CPDen HamWoonfunctie119 m2Tussenwoning2023A+++jaWeg
Rutershoek207683CPDen HamWoonfunctie163 m2Twee-onder-één-kap woning2021A++++jaWeg
Rutershoek217683CPDen HamWoonfunctie119 m2Hoekwoning2023A+++jaWeg
Rutershoek227683CPDen HamWoonfunctie160 m2Twee-onder-één-kap woning2021A++++jaWeg
Rutershoek247683CPDen HamWoonfunctie211 m2Vrijstaande woning2022geen datajaWeg
Rutershoek267683CPDen HamWoonfunctie203 m2Vrijstaande woning2023geen datajaWeg
Rutershoek287683CPDen HamWoonfunctie319 m2Vrijstaande woning2026geen datajaWeg
Rutershoek307683CPDen HamWoonfunctie188 m2Vrijstaande woning2026geen datajaWeg
Rutershoek327683CPDen HamWoonfunctie176 m2Twee-onder-één-kap woning2026geen datajaWeg
Rutershoek347683CPDen HamWoonfunctie160 m2Twee-onder-één-kap woning2026geen datajaWeg
Rutershoek367683CPDen HamWoonfunctie154 m2Twee-onder-één-kap woning2026geen datajaWeg
Rutershoek387683CPDen HamWoonfunctie154 m2Twee-onder-één-kap woning2026geen datajaWeg
Rutershoek397683CPDen HamWoonfunctie164 m2Vrijstaande woning2026geen datajaWeg

Bovenstaande tabel toont de 29 adressen van Rutershoek. Dit zijn alle adressen op basis van de BAG data van het Kadaster van 1 juli 2026.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. Hierin zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd. Per adres wordt het laatst bekende energielabel zoals geregistreerd bij de RVO weergegeven. Voorlopige energielabels zijn indicatief en niet rechtsgeldig; definitieve energielabels hebben een geldigheid van 10 jaar en kunnen inmiddels zijn verlopen. In de Excel-download voor de gemeente Twenterand zijn aanvullende gegevens beschikbaar, zoals het berekeningstype en de opnamedatum van het energielabel. De gegevens in deze tabel zijn verzameld op 1 juli 2026. Na deze datum kunnen energielabels en andere kenmerken zijn gewijzigd of opnieuw zijn vastgesteld.

Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, spoorbaan of brug zijn. Zie de toelichting voor een verdere definitie. Klik op de naam van een openbare ruimte om de pagina met statistieken voor die ruimte weer te geven. Bekijk de definities van de soorten openbare ruimtes.

Adressen Twenterand
Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde
Afgeleide gegevens op basis van de postcodedata van het CBS.
  • Er zijn 20 inwoners geregistreerd in 2025 op Rutershoek.
  • In 2025 zijn er 25 huishoudens bekend op de adressen van Rutershoek.
  • Er zijn 15 woningen geregistreerd met een adres met Rutershoek (gegevens voor het jaar 2025).
  • De gemiddelde WOZ woningwaarde van de huizen aan Rutershoek was €524.000 in het jaar 2025.

Bovenstaande gegevens zijn bepaald op basis van de data per postcode van het CBS. Deze gegevens zijn op basis van het aantal adressen met woonfunctie in een postcode en het aantal adressen voor die postcode per straat berekend. De data over inwoners, huishoudens en woningwaarde op deze pagina zijn daarom een schatting/modelmatige benadering van de werkelijkheid.

Vrouwen en mannen in Rutershoek
50% van de inwoners in Rutershoek staat als vrouw geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2025 naar geslacht (klik op de vlakken in de donutgrafiek om de aantallen te zien).

De donutgrafiek toont het geslacht van de bevolking, vrouw of man. Deze informatie komt uit het bevolkingsregister van de gemeenten.

Bevolking naar leeftijd in Rutershoek
Rutershoek in Den Ham telt 5 inwoners in de leeftijdsgroep 25-45 in 2025.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2025 per leeftijdscategorie.

Het aantal inwoners per leeftijdsgroep is bepaald op basis van de postcodedata. De download voor de gemeente Twenterand bevat veel meer leeftijdgegevens: Er is een document met het aantal inwoners in de gemeente per levensjaar en met een bevolkingspiramide met een uitsplitsing naar leeftijd en geslacht. Daarnaast bevat het document met postcodedata het aantal inwoners voor iedere 5 jarige leeftijdsgroep van ‘0 tot 5 jaar’ tot en met ‘90 jaar en ouder’ per viercijferige (numerieke) postcode voor alle jaren in de periode van 1998 tot en met 2025.

Soorten woningen
Twee-onder-één-kap woningenen komen het meeste voor in Rutershoek: er zijn 12 adressen met het woningtype twee-onder-één-kap woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in Rutershoek.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 juli 2026.

Adressen: gebruiksdoelen
In Rutershoek zijn er 29 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor Rutershoek.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities

Advertentie:

Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 29 panden uit de bouwperiode 2020 en later in Rutershoek.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor Rutershoek. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 juli 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Energielabels
De meest voorkomende energielabels in Rutershoek zijn Energielabels A++++ (5 adressen) en Energielabels A+++ (4 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in Rutershoek. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 juli 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel Energielabels A++++ komt het meeste voor in Rutershoek: 5 adressen hebben energielabel Energielabels A++++. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Twenterand bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Verkeersongevallen naar afloop

Er zijn voor Rutershoek geen verkeersongevallen bekend. De dataset met verkeersongevallen is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen is bepaald welke ongevallen binnen Rutershoek vallen. De data over verkeersongevallen zijn ook beschikbaar op postcode, gemeente, wijk en buurt niveau. Bekijk de verkeersongevallen in de gemeente Twenterand.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Download alle data voor de gemeente Twenterand
Afbeelding van Excel documenten uit de download voor de gemeente Twenterand.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download een schat aan informatie voor de gemeente Twenterand. Met een Excel document met handige werkbladen met de data over de postcodes in de gemeente Twenterand. Daarnaast bevat de download andere documenten met de data over de gemeente, wijken en buurten, alle adressen, verkiezingsuitslagen, gezondheidscijfers, misdaadcijfers en nog veel meer!

Download!
Gebieden
Tabel met de gebieden die Rutershoek ‘raken’.
Soort gebiedNaam gebiedAantal adressen
Postcode7683CP29
Postcode numeriek768329
WoonkernDen Ham29
WoonplaatsDen Ham29
BuurtDen Ham29
WijkDen Ham29
GemeenteTwenterand29
ProvincieOverijssel29
WaterschapWaterschap Vechtstromen29
LandNederland29

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden die Rutershoek ‘raken’. Rutershoek ‘raakt’ andere gebieden zoals buurten en woonplaatsen wanneer de geometrieën van Rutershoek en die van de buurten en woonplaatsen elkaar overlappen of snijden. Dit betekent dat er een gedeelde grens is tussen de straat en deze gebieden, waarbij ze op een bepaalde manier met elkaar verbonden zijn. Dit kan gebeuren wanneer Rutershoek door een buurt loopt of de grens van een woonplaats volgt. De gebieden zijn op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2025 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026 bepaald.

Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Blijf op de hoogte

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron