Thamerweg in Uithoorn

Thamerweg in Uithoorn

Bekijk héél véél informatie voor de Thamerweg in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Bekijk héél véél informatie voor de Thamerweg in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Kaart van de Thamerweg.Bekijk kaart
Over de Thamerweg
Er zijn 4 postcodes die horen bij de 73 adressen van de Thamerweg in Uithoorn.

De Thamerweg in Uithoorn heeft 4 postcodes, te weten: 1422XH, 1422XJ, 1422XK en 1422XL. Deze weg heeft de huisnummerreeks 3 t/m 122. Weg Thamerweg ligt in 2 buurten. Dit zijn de buurten Bedrijventerrein en Dorpscentrumcentrum. Deze buurten liggen binnen de gemeente Uithoorn.

Advertentie:

Kerncijfers van de Thamerweg
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor de Thamerweg.

Thamerweg in UithoornAantalBronJaar data
Postcodes4Kadaster2026
Adressen binnen bebouwde kom73Kadaster2026
Adressen buiten bebouwde kom0Kadaster2026
Adressen met postcode73Kadaster2026
Adressen met woonfunctie71Kadaster2026
Panden72Kadaster2026
Percelen72Kadaster2026
Woningen170CBS2025
Huishoudens100CBS2025
Inwoners180CBS2025

Op deze pagina vind je alle adressen van de Thamerweg en de data over diverse onderwerpen die voor de Thamerweg bekend zijn in grafieken en tabellen. De gebruikte gegevens zijn afkomstig van het Kadaster, de RVO en afgeleid van de postcodedata van het CBS.

Toelichting
Thamerweg: alle adressen
Tabel met alle 73 adressen van de Thamerweg.
StraatnaamHuisnummerPostcodeWoonplaatsGebruiksdoelOppervlakteWoningtypeBouwjaarEnergielabelBebouwde komSoort openbare ruimte
Thamerweg31422XHUithoornWoonfunctie94 m2Hoekwoning1920G (voorlopig)jaWeg
Thamerweg41422XHUithoornWoonfunctie108 m2Tussenwoning2023A+++jaWeg
Thamerweg51422XHUithoornWoonfunctie72 m2Tussenwoning1920EjaWeg
Thamerweg61422XHUithoornWoonfunctie87 m2Tussenwoning1920FjaWeg
Thamerweg81422XHUithoornWoonfunctie148 m2Hoekwoning1917G (voorlopig)jaWeg
Thamerweg91422XHUithoornWoonfunctie164 m2Twee-onder-één-kap woning1950GjaWeg
Thamerweg101422XHUithoornWoonfunctie237 m2Twee-onder-één-kap woning1920G (voorlopig)jaWeg
Thamerweg171422XHUithoornWoonfunctie95 m2Hoekwoning1920GjaWeg
Thamerweg181422XHUithoornWoonfunctie47 m2Tussenwoning1920GjaWeg
Thamerweg191422XHUithoornWoonfunctie47 m2Hoekwoning1920G (voorlopig)jaWeg
Thamerweg201422XHUithoornWoonfunctie122 m2Hoekwoning1970D (voorlopig)jaWeg
Thamerweg211422XHUithoornWoonfunctie160 m2Tussenwoning1970CjaWeg
Thamerweg221422XHUithoornWoonfunctie129 m2Tussenwoning1970EjaWeg
Thamerweg231422XHUithoornWoonfunctie129 m2Tussenwoning1970C (voorlopig)jaWeg
Thamerweg241422XHUithoornWoonfunctie150 m2Hoekwoning1970D (voorlopig)jaWeg
Thamerweg271422XJUithoornWoonfunctie98 m2Hoekwoning1920FjaWeg
Thamerweg281422XJUithoornWoonfunctie139 m2Tussenwoning1920F (voorlopig)jaWeg
Thamerweg291422XJUithoornWoonfunctie124 m2Tussenwoning1920F (voorlopig)jaWeg
Thamerweg301422XJUithoornWoonfunctie108 m2Hoekwoning1920G (voorlopig)jaWeg
Thamerweg311422XJUithoornWoonfunctie176 m2Vrijstaande woning1920FjaWeg
Thamerweg321422XJUithoornWoonfunctie206 m2Vrijstaande woning1980C (voorlopig)jaWeg
Thamerweg331422XJUithoornWoonfunctie180 m2Vrijstaande woning1920GjaWeg
Thamerweg341422XJUithoornWoonfunctie197 m2Vrijstaande woning1920FjaWeg
Thamerweg351422XJUithoornWoonfunctie172 m2Vrijstaande woning1920FjaWeg
Thamerweg361422XJUithoornWoonfunctie144 m2Twee-onder-één-kap woning1955F (voorlopig)jaWeg
Thamerweg371422XJUithoornWoonfunctie116 m2Twee-onder-één-kap woning1955EjaWeg
Thamerweg381422XJUithoornWoonfunctie116 m2Twee-onder-één-kap woning1955F (voorlopig)jaWeg
Thamerweg391422XJUithoornWoonfunctie152 m2Twee-onder-één-kap woning1955F (voorlopig)jaWeg
Thamerweg401422XKUithoornWoonfunctie116 m2Twee-onder-één-kap woning1955EjaWeg
Thamerweg411422XKUithoornWoonfunctie136 m2Twee-onder-één-kap woning1955F (voorlopig)jaWeg
Thamerweg421422XKUithoornWoonfunctie116 m2Twee-onder-één-kap woning1955F (voorlopig)jaWeg
Thamerweg431422XKUithoornWoonfunctie146 m2Twee-onder-één-kap woning1955F (voorlopig)jaWeg
Thamerweg441422XKUithoornWoonfunctie116 m2Twee-onder-één-kap woning1955F (voorlopig)jaWeg
Thamerweg451422XKUithoornWoonfunctie116 m2Twee-onder-één-kap woning1955BjaWeg
Thamerweg461422XKUithoornWoonfunctie134 m2Twee-onder-één-kap woning1955CjaWeg
Thamerweg471422XKUithoornWoonfunctie143 m2Twee-onder-één-kap woning1955FjaWeg
Thamerweg481422XKUithoornWoonfunctie125 m2Vrijstaande woning1972GjaWeg
Thamerweg491422XKUithoornWoonfunctie232 m2Vrijstaande woning1955F (voorlopig)jaWeg
Thamerweg521422XKUithoornWoonfunctie116 m2Twee-onder-één-kap woning1955F (voorlopig)jaWeg
Thamerweg531422XKUithoornWoonfunctie132 m2Twee-onder-één-kap woning1955F (voorlopig)jaWeg
Thamerweg541422XKUithoornWoonfunctie132 m2Twee-onder-één-kap woning1955EjaWeg
Thamerweg551422XKUithoornWoonfunctie116 m2Twee-onder-één-kap woning1955F (voorlopig)jaWeg
Thamerweg561422XKUithoornWoonfunctie116 m2Twee-onder-één-kap woning1955DjaWeg
Thamerweg571422XKUithoornWoonfunctie Gezondheidszorgfunctie169 m2Twee-onder-één-kap woning1955F (voorlopig)jaWeg
Thamerweg581422XLUithoornWoonfunctie Kantoorfunctie145 m2Twee-onder-één-kap woning1955F (voorlopig)jaWeg
Thamerweg591422XLUithoornWoonfunctie116 m2Twee-onder-één-kap woning1955F (voorlopig)jaWeg
Thamerweg601422XLUithoornWoonfunctie116 m2Twee-onder-één-kap woning1955EjaWeg
Thamerweg611422XLUithoornWoonfunctie116 m2Twee-onder-één-kap woning1955FjaWeg
Thamerweg631422XLUithoornWoonfunctie116 m2Twee-onder-één-kap woning1955FjaWeg
Thamerweg64 - A1422XLUithoornWoonfunctie79 m2Appartement1955geen datajaWeg
Thamerweg641422XLUithoornWoonfunctie38 m2Appartement1955AjaWeg
Thamerweg651422XLUithoornWoonfunctie116 m2Twee-onder-één-kap woning1955DjaWeg
Thamerweg661422XLUithoornWoonfunctie116 m2Twee-onder-één-kap woning1955EjaWeg
Thamerweg671422XLUithoornWoonfunctie116 m2Twee-onder-één-kap woning1955EjaWeg
Thamerweg681422XLUithoornWoonfunctie163 m2Twee-onder-één-kap woning1955F (voorlopig)jaWeg
Thamerweg74 - a1422XLUithoornWoonfunctie161 m2Vrijstaande woning1973geen datajaWeg
Thamerweg741422XLUithoornWoonfunctie Industriefunctie150 m2Vrijstaande woning1950F (voorlopig)jaWeg
Thamerweg75 - A1422XLUithoornWoonfunctie86 m2Vrijstaande woning2023geen datajaWeg
Thamerweg761422XLUithoornWoonfunctie107 m2Vrijstaande woning1950F (voorlopig)jaWeg
Thamerweg78 - a1422XLUithoornIndustriefunctie200 m2n.v.t.1980geen datajaWeg
Thamerweg781422XLUithoornIndustriefunctie435 m2n.v.t.1980geen datajaWeg
Thamerweg1001422XLUithoornWoonfunctie126 m2Hoekwoning2021A+++jaWeg
Thamerweg1021422XLUithoornWoonfunctie107 m2Tussenwoning2021A++jaWeg
Thamerweg1041422XLUithoornWoonfunctie107 m2Tussenwoning2021A++jaWeg
Thamerweg1061422XLUithoornWoonfunctie107 m2Tussenwoning2021A++jaWeg
Thamerweg1081422XLUithoornWoonfunctie111 m2Tussenwoning2021A++jaWeg
Thamerweg1101422XLUithoornWoonfunctie126 m2Hoekwoning2021A+jaWeg
Thamerweg1121422XLUithoornWoonfunctie126 m2Hoekwoning2021A++jaWeg
Thamerweg1141422XLUithoornWoonfunctie114 m2Tussenwoning2021A+++jaWeg
Thamerweg1161422XLUithoornWoonfunctie110 m2Tussenwoning2021A++jaWeg
Thamerweg1181422XLUithoornWoonfunctie107 m2Tussenwoning2021A++jaWeg
Thamerweg1201422XLUithoornWoonfunctie107 m2Tussenwoning2021A+++jaWeg
Thamerweg1221422XLUithoornWoonfunctie128 m2Hoekwoning2021A++jaWeg

Bovenstaande tabel toont de 73 adressen van de Thamerweg. Dit zijn alle adressen op basis van de BAG data van het Kadaster van 1 juli 2026.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. Hierin zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd. Per adres wordt het laatst bekende energielabel zoals geregistreerd bij de RVO weergegeven. Voorlopige energielabels zijn indicatief en niet rechtsgeldig; definitieve energielabels hebben een geldigheid van 10 jaar en kunnen inmiddels zijn verlopen. In de Excel-download voor de gemeente Uithoorn zijn aanvullende gegevens beschikbaar, zoals het berekeningstype en de opnamedatum van het energielabel. De gegevens in deze tabel zijn verzameld op 1 juli 2026. Na deze datum kunnen energielabels en andere kenmerken zijn gewijzigd of opnieuw zijn vastgesteld.

Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, spoorbaan of brug zijn. Zie de toelichting voor een verdere definitie. Klik op de naam van een openbare ruimte om de pagina met statistieken voor die ruimte weer te geven. Bekijk de definities van de soorten openbare ruimtes.

Adressen Uithoorn
Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde
Afgeleide gegevens op basis van de postcodedata van het CBS.
  • Er zijn 180 inwoners geregistreerd in 2025 op de Thamerweg.
  • In 2025 zijn er 100 huishoudens bekend op de adressen van de Thamerweg.
  • Er zijn 170 woningen geregistreerd met een adres met de Thamerweg (gegevens voor het jaar 2025).
  • De gemiddelde WOZ woningwaarde van de huizen aan de Thamerweg was €381.099 in het jaar 2025.

Bovenstaande gegevens zijn bepaald op basis van de data per postcode van het CBS. Deze gegevens zijn op basis van het aantal adressen met woonfunctie in een postcode en het aantal adressen voor die postcode per straat berekend. De data over inwoners, huishoudens en woningwaarde op deze pagina zijn daarom een schatting/modelmatige benadering van de werkelijkheid.

Vrouwen en mannen in de Thamerweg
51% van de inwoners in de Thamerweg staat als vrouw geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2025 naar geslacht (klik op de vlakken in de donutgrafiek om de aantallen te zien).

De donutgrafiek toont het geslacht van de bevolking, vrouw of man. Deze informatie komt uit het bevolkingsregister van de gemeenten.

Bevolking naar leeftijd in de Thamerweg
De Thamerweg in Uithoorn telt 45 inwoners in de leeftijdsgroep 45-65 in 2025.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2025 per leeftijdscategorie.

Het aantal inwoners per leeftijdsgroep is bepaald op basis van de postcodedata. De download voor de gemeente Uithoorn bevat veel meer leeftijdgegevens: Er is een document met het aantal inwoners in de gemeente per levensjaar en met een bevolkingspiramide met een uitsplitsing naar leeftijd en geslacht. Daarnaast bevat het document met postcodedata het aantal inwoners voor iedere 5 jarige leeftijdsgroep van ‘0 tot 5 jaar’ tot en met ‘90 jaar en ouder’ per viercijferige (numerieke) postcode voor alle jaren in de periode van 1998 tot en met 2025.

Soorten woningen
Twee-onder-één-kap woningenen komen het meeste voor in de Thamerweg: er zijn 29 adressen met het woningtype twee-onder-één-kap woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in de Thamerweg.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 juli 2026.

Adressen: gebruiksdoelen
In de Thamerweg zijn er 71 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor de Thamerweg.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities

Advertentie:

Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 34 panden uit de bouwperiode 1950 tot 1970 in de Thamerweg.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor de Thamerweg. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 juli 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Energielabels
De meest voorkomende energielabels in de Thamerweg zijn Energielabels F (27 adressen) en Energielabels G (10 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in de Thamerweg. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 juli 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel Energielabels F komt het meeste voor in de Thamerweg: 27 adressen hebben energielabel Energielabels F. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Uithoorn bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Verkeersongevallen naar afloop
Er waren geen verkeersongevallen in de Thamerweg in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen voor de Thamerweg. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2025 in de Thamerweg plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2025
Dodelijke afloop0
Letselschade0
Materiële schade0
Totaal0

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen en de geografie van de Thamerweg is bepaald welke ongevallen aan de Thamerweg toegerekend dienen te worden. De data over verkeersongevallen zijn ook beschikbaar op postcode, gemeente, wijk en buurt niveau. Bekijk de verkeersongevallen in de gemeente Uithoorn.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Gebieden
Tabel met de gebieden die de Thamerweg ‘raken’.
Soort gebiedNaam gebiedAantal adressen
Postcode1422XH15
Postcode1422XJ13
Postcode1422XK16
Postcode1422XL29
Postcode numeriek142273
WoonkernUithoorn73
WoonplaatsUithoorn73
BuurtBedrijventerrein61
BuurtDorpscentrumcentrum12
WijkBedrijventerrein61
WijkDorpscentrum12
GemeenteUithoorn73
ProvincieNoord-Holland73
WaterschapWaterschap Amstel, Gooi en Vecht73
LandNederland73

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden die de Thamerweg ‘raken’. Thamerweg ‘raakt’ andere gebieden zoals buurten en woonplaatsen wanneer de geometrieën van Thamerweg en die van de buurten en woonplaatsen elkaar overlappen of snijden. Dit betekent dat er een gedeelde grens is tussen de straat en deze gebieden, waarbij ze op een bepaalde manier met elkaar verbonden zijn. Dit kan gebeuren wanneer Thamerweg door een buurt loopt of de grens van een woonplaats volgt. De gebieden zijn op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2025 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026 bepaald.

Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.
Download alle data voor de gemeente Uithoorn
Afbeelding van Excel documenten uit de download voor de gemeente Uithoorn.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download een schat aan informatie voor de gemeente Uithoorn. Met een Excel document met handige werkbladen met de data over de postcodes in de gemeente Uithoorn. Daarnaast bevat de download andere documenten met de data over de gemeente, wijken en buurten, alle adressen, verkiezingsuitslagen, gezondheidscijfers, misdaadcijfers en nog veel meer!

Download!
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Blijf op de hoogte

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron