Informatie over de Cadillac Coupe de Ville in cijfers en grafieken op basis van data van de RDW en diverse andere dataleveranciers. Met uitgebreide registratiegegevens. Deze pagina wordt maandelijks met de meest recente gegevens bijgewerkt. Laatst bijgewerkt: 1 oktober 2026.
Informatie over de Cadillac Coupe de Ville in cijfers en grafieken op basis van data van de RDW en diverse andere dataleveranciers. Met uitgebreide registratiegegevens. Deze pagina wordt maandelijks met de meest recente gegevens bijgewerkt. Laatst bijgewerkt: 1 oktober 2026.
| Cadillac Coupe de Ville | Model gegevens |
|---|---|
| Aantal registraties tenaamgesteld (status 1 oktober 2026) | 500 |
| Aantal registraties geëxporteerd* | 41 |
| Aantal registraties gesloopt* | 5 |
| Aantal registraties totaal* (1948 t/m 1992) | 546 |
| Jaren eerste toelating* | 1948 t/m 1992 |
| Meest voorkomende carrosserievorm* | Onbekend (276 stuks, 51%) |
| Meest voorkomende kleur* | Wit (111 stuks, 20%) |
| Meest voorkomende brandstof* | Benzine (288 stuks, 53%) |
| Gemiddelde catalogusprijs* | €500 |
| Gemiddeld vermogen* | 74 kW / 101 PK |
| Gemiddeld gewicht* | 2.222 kg |
Tabel met de belangijkste gegevens voor de Cadillac Coupe de Ville op basis van het kentekenregister van de RDW en de verkoopcijfers van de BOVAG en de RAI.
*: De data over registraties zijn gebaseerd zijn op het kentekenregister van de RDW van 1 augustus 2021 tot en met 1 oktober 2026. Registraties van de Cadillac Coupe de Ville die voor dat moment uit de database van de RDW zijn uitgeschreven, zijn helaas onbekend. Zie onderstaande toelichting voor een verdere uitleg.
Bron & definitiesOntvang een e-mail als er nieuwe cijfers zijn op de pagina Cadillac Coupe de Ville.
Er zijn data van april 1952 tot en met september 1977. Bij keuze voor het filter 'Maanden' worden de gegevens voor de 24 meest recente maanden in de grafiek getoond. En er zijn data voor de jaren 1948 tot en met 1992. De grafiek bevat de gegevens voor de 20 meest recente jaren. En er zijn data voor de decennia 1940-1950 tot en met 1990-2000.
De grafiek toont het aantal auto's van de Cadillac Coupe de Ville per registratiemaand, jaar en decennium van de auto's. Het aantal is berekend op basis van de RDW voertuiggegevens van 1 oktober 2026. De maanden, jaren en decennia zijn gebaseerd op de datums van eerste toelating in het kentekenregister van de RDW. Dit is de datum waarop de auto voor het eerst op kenteken geregistreerd is. Voor geïmporteerde auto's is deze datum van het buitenlandse kenteken overgenomen. Gebruik het filter boven de grafiek om alle bekende registraties weer te geven, of alleen de auto's die nu nog op kenteken geregistreerd zijn, de auto's die geëxporteerd zijn of de auto's die op andere wijzen uit de registratie verdwenen zijn.
Donutgrafiek met de verdeling van het aantal en percentage kleuren zoals bekend voor de personenauto's van de Cadillac Coupe de Ville die op 1 oktober 2026 in Nederland voor gebruik op de openbare weg zijn geregistreerd.
Wit is de meest voorkomende kleur van Cadillac Coupe de Ville. Er zijn momenteel 111 auto's van de Cadillac Coupe de Ville die in het wit rondrijden. Dat is 20% van het totaal.Donutgrafiek met de verdeling van het aantal en percentage soorten brandstof die als energiebron gebruikt worden door de auto's van Cadillac Coupe de Ville. Het betreft alle Cadillac Coupe de Ville personenauto's die op 1 oktober 2026 een geldig kenteken hebben.
Benzine is de meest voorkomende brandstof waarmee de auto's van Cadillac Coupe de Ville rondrijden. Er zijn momenteel 288 auto's van Cadillac Coupe de Ville met benzine als energiebron. Dat is 53% van het totaal.Donutgrafiek met de verschijningsvormen van de carrosserie van Cadillac Coupe de Ville (gegevens op basis van de personenauto's die op 1 oktober 2026 in de kentekenadministratie van de RDW voorkomen).
De Cadillac Coupe de Ville komt in Nederland het vaakst voor als Coupé: Dit is de meest voorkomende carrosserievorm, er zijn 192 auto's van Cadillac Coupe de Ville met coupé als type carrosserie (dat is 35%).Horizontale staafgrafiek met de verdeling van de auto’s van de Cadillac Coupe de Ville over catalogusprijsklassen op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.
Horizontale staafgrafiek met de verdeling van de auto’s van de Cadillac Coupe de Ville over motorvermogensklassen op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.
Horizontale staafgrafiek met de verdeling van de auto’s van de Cadillac Coupe de Ville over gewichtsklassen op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.
Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens over de Cadillac Coupe de Ville. Er zijn 10 verschillende tabellen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de tabel voor die categorie weer te geven. Er is keuze uit tabellen met het overzicht van de brandstofsoorten, het aantal cilinders, het motorvermogen, de carrosserievormen, de registratiedatums, de autogewichten, kleuren, modellen en de zuinigheidslabels.
| Brandstof | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| Benzine | 288 | 53% |
| Benzine+LPG | 255 | 47% |
| Onbekend | 3 | 1% |
| Alcohol | 0 | 0% |
| Alcohol+Benzine | 0 | 0% |
| Alcohol+Benzine+CNG | 0 | 0% |
| Alcohol+Benzine+Elektriciteit | 0 | 0% |
| Alcohol+Benzine+LPG | 0 | 0% |
| Alcohol+CNG | 0 | 0% |
| Alcohol+Elektriciteit | 0 | 0% |
| Alcohol+LPG | 0 | 0% |
| Benzine+CNG | 0 | 0% |
| Benzine+CNG+Elektriciteit | 0 | 0% |
| Benzine+CNG+LPG | 0 | 0% |
| Benzine+Elektriciteit | 0 | 0% |
| Benzine+Elektriciteit+LPG | 0 | 0% |
| Benzine+LNG | 0 | 0% |
| Benzine+LNG+LPG | 0 | 0% |
| CNG | 0 | 0% |
| CNG+LPG | 0 | 0% |
| Diesel | 0 | 0% |
| Diesel+Elektriciteit | 0 | 0% |
| Diesel+LNG | 0 | 0% |
| Elektriciteit | 0 | 0% |
| Elektriciteit+LPG | 0 | 0% |
| Elektriciteit+Waterstof | 0 | 0% |
| LNG | 0 | 0% |
| LPG | 0 | 0% |
| Waterstof | 0 | 0% |
| Carrosserie | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| Bestelwagen | 0 | 0,0% |
| Cabriolet | 9 | 1,65% |
| Coupé | 192 | 35% |
| Enkeldeksvoertuig | 0 | 0,0% |
| Hatchback | 0 | 0,0% |
| MPV | 0 | 0,0% |
| Multipurpose vehicle (MPV) | 0 | 0,0% |
| Onbekend | 276 | 51% |
| Pick-uptruck | 0 | 0,0% |
| Sedan | 69 | 13% |
| Stationwagen | 0 | 0,0% |
| Truckstationwagon | 0 | 0,0% |
| Vrachtwagen | 0 | 0,0% |
| Catalogusprijsklasse | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| <10.000 euro | 1 | 0% |
| 10.000-12.500 euro | 0 | 0% |
| 12.500-15.000 euro | 0 | 0% |
| 15.000-17.500 euro | 0 | 0% |
| 17.500-20.000 euro | 0 | 0% |
| 20.000-22.500 euro | 0 | 0% |
| 22.500-25.000 euro | 0 | 0% |
| 25.000-27.500 euro | 0 | 0% |
| 27.500-30.000 euro | 0 | 0% |
| 30.000-32.500 euro | 0 | 0% |
| 32.500-35.000 euro | 0 | 0% |
| 35.000-40.000 euro | 0 | 0% |
| 40.000-45.000 euro | 0 | 0% |
| 45.000-50.000 euro | 0 | 0% |
| 50.000-75.000 euro | 0 | 0% |
| 75.000-100.000 euro | 0 | 0% |
| 100.000+ euro | 0 | 0% |
| Onbekend | 545 | 100% |
| Aantal cilinders | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| 8 | 546 | 100% |
| Jaar | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| 1992 | 1 | 0,18% |
| 1987 | 1 | 0,18% |
| 1986 | 3 | 0,55% |
| 1985 | 1 | 0,18% |
| 1984 | 2 | 0,37% |
| 1983 | 1 | 0,18% |
| 1982 | 2 | 0,37% |
| 1981 | 3 | 0,55% |
| 1980 | 2 | 0,37% |
| 1979 | 10 | 1,83% |
| 1978 | 12 | 2,2% |
| 1977 | 20 | 3,66% |
| 1976 | 23 | 4,21% |
| 1975 | 15 | 2,75% |
| 1974 | 16 | 2,93% |
| 1973 | 26 | 4,76% |
| 1972 | 33 | 6% |
| 1971 | 24 | 4,4% |
| 1970 | 45 | 8,2% |
| 1969 | 25 | 4,58% |
| Ouder dan 1969 | 281 | 51% |
| Gewicht | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| <600 kilogram | 0 | 0,0% |
| 600-800 kilogram | 0 | 0,0% |
| 800-900 kilogram | 0 | 0,0% |
| 900-1.000 kilogram | 0 | 0,0% |
| 1.000-1.100 kilogram | 0 | 0,0% |
| 1.100-1.200 kilogram | 0 | 0,0% |
| 1.200-1.300 kilogram | 0 | 0,0% |
| 1.300-1.400 kilogram | 0 | 0,0% |
| 1.400-1.500 kilogram | 1 | 0,18% |
| 1.500-1.750 kilogram | 5 | 0,92% |
| 1.750-2.000 kilogram | 24 | 4,4% |
| 2.000-2.500 kilogram | 515 | 94% |
| 2.500+ kilogram | 1 | 0,18% |
| Kleur | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| Wit | 111 | 20% |
| Blauw | 83 | 15% |
| Groen | 74 | 14% |
| Bruin | 63 | 12% |
| Rood | 55 | 10% |
| Geel | 40 | 7,3% |
| Zwart | 40 | 7,3% |
| Beige | 32 | 5,9% |
| Grijs | 20 | 3,66% |
| Rose | 18 | 3,3% |
| Crème | 5 | 0,92% |
| Paars | 5 | 0,92% |
| Diversen | 0 | 0,0% |
| Onbekend | 0 | 0,0% |
| Oranje | 0 | 0,0% |
| Merk en model | Handelsbenaming | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|---|
| Cadillac Coupe de Ville | COUPE DE VILLE | 472 | 86% |
| Cadillac Coupe de Ville | COUPE DEVILLE | 32 | 5,9% |
| Cadillac Coupe de Ville | COUPE | 7 | 1,28% |
| Cadillac Coupe de Ville | CADILLAC COUPE DE VILLE | 4 | 0,73% |
| Cadillac Coupe de Ville | CADILLAC COUPE DEVILLE | 3 | 0,55% |
| Cadillac Coupe de Ville | COUP DE VILLE | 3 | 0,55% |
| Cadillac Coupe de Ville | COUPE DE VILLE CONVERTIBLE | 3 | 0,55% |
| Cadillac Coupe de Ville | CADILLAC COUPE | 2 | 0,37% |
| Cadillac Coupe de Ville | COUPE DE VILLE AUTOMAAT | 2 | 0,37% |
| Cadillac Coupe de Ville | COUPE DE VILLE CABRIOLET | 2 | 0,37% |
| Cadillac Coupe de Ville | COUPE DE VILLE K6 | 2 | 0,37% |
| Cadillac Coupe de Ville | COUP DE VILLE TWO TONE | 1 | 0,18% |
| Cadillac Coupe de Ville | COUPE CALAIS | 1 | 0,18% |
| Cadillac Coupe de Ville | COUPE DE CALAIS | 1 | 0,18% |
| Cadillac Coupe de Ville | COUPE DE DEVILLE | 1 | 0,18% |
| Cadillac Coupe de Ville | COUPE DE VILLE (D ELEGAN-CE) | 1 | 0,18% |
| Cadillac Coupe de Ville | COUPE DE VILLE 6.6 | 1 | 0,18% |
| Cadillac Coupe de Ville | COUPE DE VILLE 60 | 1 | 0,18% |
| Cadillac Coupe de Ville | COUPE DE VILLE 62 | 1 | 0,18% |
| Cadillac Coupe de Ville | COUPE DE VILLE AUT | 1 | 0,18% |
| Cadillac Coupe de Ville | COUPE DE VILLE CALAIS | 1 | 0,18% |
| Cadillac Coupe de Ville | COUPE DE VILLE HARDTOP AUTOMATIC | 1 | 0,18% |
| Cadillac Coupe de Ville | COUPE DE VILLE SERIE 62 | 1 | 0,18% |
| Cadillac Coupe de Ville | COUPE DE VILLE U9 | 1 | 0,18% |
| Cadillac Coupe de Ville | COUP’ DE VILLE | 1 | 0,18% |
| Vermogensklasse | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| <60 PK | 338 | 62% |
| 60-70 PK | 0 | 0,0% |
| 70-80 PK | 0 | 0,0% |
| 80-90 PK | 0 | 0,0% |
| 90-100 PK | 0 | 0,0% |
| 100-110 PK | 0 | 0,0% |
| 110-120 PK | 0 | 0,0% |
| 120-140 PK | 3 | 0,55% |
| 140-160 PK | 7 | 1,28% |
| 160-180 PK | 14 | 2,56% |
| 180-200 PK | 18 | 3,3% |
| 200-250 PK | 60 | 11% |
| 250+ PK | 106 | 19% |
| Zuinigheidsclassificatie | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| A | 0 | 0% |
| B | 0 | 0% |
| C | 0 | 0% |
| D | 0 | 0% |
| E | 0 | 0% |
| F | 0 | 0% |
| G | 0 | 0% |
| Onbekend | 546 | 100% |
AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.
Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.
Doneer en help meeVoeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.
Deel deze pagina
Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.