Overzicht van gekentekende personenauto‘s per model, status per model, voor alle bekende modellen.

Overzicht van gekentekende personenauto‘s per model, status per model, voor alle bekende modellen.

Overzicht van het aantal auto‘s in Nederland met de status per model, voor alle bekende modellen. Op basis van de open data van de kentekenregistratie van de RDW. Maandelijks bijgewerkt, meest recent op 1 oktober 2026.

Overzicht van het aantal auto‘s in Nederland met de status per model, voor alle bekende modellen. Op basis van de open data van de kentekenregistratie van de RDW. Maandelijks bijgewerkt, meest recent op 1 oktober 2026.

Gekentekende personenauto‘s per model, naar status:

Onderstaande tabel toont het aantal auto‘s per model op basis van het RDW kentekenregister tot en met 1 oktober 2026. Door op een kolomnaam te klikken worden de rijen in de tabel gesorteerd. Er zijn historische data gebruikt; bekijk de definities van de statussen van gekentekende voertuigen.

ModelTotaalAangemeldToegelatenTenaamgesteldGeëxporteerdGesloopt
Abarth 5001980018792
Abarth 60070007000
Abarth Overige modellen16001420
Aiways U5904007431583
Alfa Romeo 10534002761
Alfa Romeo 11550004640
Alfa Romeo 116500500
Alfa Romeo 130097009160
Alfa Romeo 145100010
Alfa Romeo 145/1466730041940214
Alfa Romeo 1476.261032.3106743.274
Alfa Romeo 155436003783226
Alfa Romeo 1563.369011.5334331.402
Alfa Romeo 1594.235012.1721.266796
Alfa Romeo 160035002861
Alfa Romeo 16219001702
Alfa Romeo 164343002823823
Alfa Romeo 16678400479147158
Alfa Romeo 175037400346271
Alfa Romeo 190028002350
Alfa Romeo 200065500590569
Alfa Romeo 260067015970
Alfa Romeo 33642005892726
Alfa Romeo 4C15601128270
Alfa Romeo 6C100100
Alfa Romeo 75751026527522
Alfa Romeo 8C34002950
Alfa Romeo 916990078183
Alfa Romeo Alfa 6900075141
Alfa Romeo Alfasud31000281227
Alfa Romeo Alfetta/Alfa 90548005023412
Alfa Romeo Brera601034958716
Alfa Romeo GT1.970001.096318556
Alfa Romeo GT Junior878007937114
Alfa Romeo GTV1.1180192713357
Alfa Romeo Giulia5.0722114.31069950
Alfa Romeo Giulietta11.033069.2041.648175
Alfa Romeo Junior1.674621.66600
Alfa Romeo Mito11.726058.1733.055493
Alfa Romeo Montreal990087120
Alfa Romeo Overige modellen20702160378
Alfa Romeo RZ16001150
Alfa Romeo SZ50014090
Alfa Romeo Spider4.799074.06466266
Alfa Romeo Sprint1090097102
Alfa Romeo Stelvio2.7780122.58214341
Alfa Romeo Tonale1.7111121.677183
Alpina Alpina1060210130
Alpina Overige modellen15021120
Alpine A11038601356281
Alpine A2905004049321
Alpine A31019701174184
Alpine A39038603200
Alpine A61017001430
Alpine Overige modellen17700162150
Aston Martin Cygnet21019110
Aston Martin DB1117600145310
Aston Martin DB1287008250
Aston Martin DB2690057120
Aston Martin DB416001150
Aston Martin DB528002440
Aston Martin DB615001050
Aston Martin DB717300127433
Aston Martin DB936002316420
Aston Martin DBS21300175380
Aston Martin DBX12300109140
Aston Martin Overige modellen720155142
Aston Martin Rapide890071180
Aston Martin Speedster700700
Aston Martin Valhalla200200
Aston Martin Valkyrie100100
Aston Martin Vanquish20502173300
Aston Martin Vantage65401560921
Aston Martin Virage28002080
Aston Martin Volante14001130
Aston Martin Volente900810
Audi 100276012372513
Audi 20013001210
Audi 50700700
Audi 5000600600
Audi 60300300
Audi 80360022973427
Audi 9024002220
Audi A148.015224145.2852.153514
Audi A25.116003.2157331.168
Audi A3119.1421255193.60219.8765.488
Audi A475.75203148.62421.4665.631
Audi A4 Allroad1.293049663149
Audi A526.382421721.2274.775321
Audi A644.758203930.80911.8162.074
Audi A6 Allroad1.8095299477731
Audi A6 e-tron2.009801.99641
Audi A72.965052.10481343
Audi A84.855073.1951.462191
Audi E-tron16.8500012.9923.76296
Audi E-tron GT70621626743
Audi Overige modellen5160134711157
Audi Q1400310
Audi Q219.365162218.32692378
Audi Q333.262564331.5431.438182
Audi Q4 e-tron21.244169120.35470416
Audi Q530.493672726.3243.799276
Audi Q6100100
Audi Q6 e-tron5.1227705.030123
Audi Q79.0211746.8372.016147
Audi Q7 e-tron1.851001.03279227
Audi Q86.1281465.60848515
Audi Q8 e-tron3.009032.928753
Audi Quattro37003331
Audi R833202285405
Audi TT11.2380229.4341.415367
Austin Maestro37003601
Austin Metro96008952
Austin Mini18502163173
Austin Montego19001810
Austin Overige modellen2.922022.64625618
Auto Bianchi 110800800
Auto Bianchi 12045004311
Auto Bianchi 5001130198131
Auto Bianchi A 1123160030484
Auto Bianchi Overige modellen1290011991
Auto Union Munga41003821
Auto Union Overige modellen7.000065.713631650
BMW 1-serie82.509876465.28913.8443.225
BMW 15002010119073
BMW 160043800403314
BMW 180016800157101
BMW 1802800620
BMW 2-serie12.104121810.8351.14792
BMW 2-serie tourer20.81031918.0432.65887
BMW 200019600174202
BMW 200294901851889
BMW 2500106009754
BMW 2800101009191
BMW 3-serie164.71945105118.58736.0819.901
BMW 4-serie17.5619814.0463.321177
BMW 5-serie84.965657959.55722.3192.945
BMW 6-serie4.951083.96691265
BMW 7-serie8.5072155.9942.189307
BMW 8-serie1.652031.2913526
BMW Alpina911027421616
BMW Isetta90008820
BMW Overige modellen6460352310515
BMW X-serie15.9460610.5375.022381
BMW X138.874782835.9822.574212
BMW X25.589275.28427521
BMW X326.760762624.2022.294162
BMW X43.809023.18458439
BMW X529.148342625.1803.609299
BMW X62.303011.50176239
BMW X71.112309121898
BMW XM87073797612
BMW Z-serie8.554067.5151.00429
BMW Z127000241290
BMW Z32.904042.12973536
BMW Z45.4708135.14027435
BMW Z8570043140
BMW i310.706018.5262.13247
BMW i411.04135110.62036520
BMW i53.9724303.850772
BMW i759530546442
BMW i829900242570
BMW iX3.136812.70840613
BMW iX114.727105014.4861288
BMW iX22.0881402.038351
BMW iX310.913159010.30143221
BYD ATTO 21.80816001.629172
BYD ATTO 34.0968703.7532488
BYD Denza300300
BYD Denza D9700430
BYD Dolphin80400790131
BYD Dolphin G22047017300
BYD Dolphin Surf91614090020
BYD F3100100
BYD HAN55004870
BYD HCE100100
BYD Overige modellen400400
BYD Seal1.2292501.191112
BYD Seal 0649013047700
BYD Seal U7.43615907.213604
BYD Seal X200200
BYD Sealion 758417056520
BYD TANG23000139910
BYD Yuan100010
BYD e632021479
Bedford Overige modellen25002401
Bentley Arnage16001131271
Bentley Azure490128200
Bentley Bentayga449003261203
Bentley Brooklands310020110
Bentley Continental2.006131.60838410
Bentley Derby900900
Bentley Flying Spur27210192772
Bentley Mark VI13100117131
Bentley Mulsanne800061181
Bentley Overige modellen21203172352
Bentley S138013520
Bentley S238003080
Bentley S339003270
Bentley Speed 814001130
Bentley T116001501
Bentley T215001230
Bentley Turbo R550045100
Bertone Overige modellen12300100203
Bugatti Chiron1100740
Bugatti Overige modellen11800102151
Buick Envision Avenir100100
Buick Overige modellen2.160041.88520368
CHERY Overige modellen400310
CHERY Tiggo 2700700
CHERY Tiggo 4331302000
CHERY Tiggo 7321202000
CHERY Tiggo 8291201610
CHERY Tiggo 9100100
CUPRA Ateca26602249132
CUPRA Born9.62420619.04135620
CUPRA Formentor11.926181811.71114831
CUPRA Leon5.7851445.7065011
CUPRA Raval2.01141301.59800
CUPRA Tavascan2.4838902.39040
CUPRA Terramar2.8454942.780120
Cadillac ATS30002631
Cadillac BLS12800802721
Cadillac Brougham34002770
Cadillac CTS324002165949
Cadillac Coupe de Ville54600500415
Cadillac DTS850066154
Cadillac De Ville36801315439
Cadillac Eldorado623035387111
Cadillac Escalade15100133153
Cadillac Fleetwood444013834317
Cadillac Hearse63005661
Cadillac LYRIQ40003910
Cadillac Overige modellen493004206211
Cadillac Park Avenue200200
Cadillac SRX217011445121
Cadillac STS12001110
Cadillac Sedan de Ville42001395222
Cadillac Seville570024774645
Cadillac XLR23002210
Cadillac XT4300300
Cadillac XT529002621
Cadillac XT6100100
Cadillac XTS23002120
Caterham CSR100100
Caterham Overige modellen900810
Caterham R400100100
Caterham Seven25011761
Caterham Sport600600
Caterham Super seven1190097220
Changan Deepal S05100100
Changan Deepal S07100100
Changan Uni-K200200
Chevrolet Alero1080039861
Chevrolet Astro56004439
Chevrolet Aveo9.701027.3131.1761.210
Chevrolet Belair42401390294
Chevrolet Biscayne25012400
Chevrolet Blazer416003851912
Chevrolet Bolt41003650
Chevrolet Cabriolet300300
Chevrolet Camaro2.032071.85713137
Chevrolet Caprice1.154011.0626427
Chevrolet Captiva2.280001.0931.017170
Chevrolet Cavalier25002122
Chevrolet Celebrity22001714
Chevrolet Chevelle16601148134
Chevrolet Chevelle Malibu1350212571
Chevrolet Chevette600510
Chevrolet Chevy Van20100183126
Chevrolet Colorado800107
Chevrolet Corsica/Beretta11600811322
Chevrolet Corvair102009480
Chevrolet Corvette4.3601173.93337534
Chevrolet Cruze1.593001.096394103
Chevrolet El Camino35003221
Chevrolet Epica61800339148131
Chevrolet Equinox8300432119
Chevrolet Espress28001729
Chevrolet Evanda8900232343
Chevrolet Express200200
Chevrolet Fleetline29002540
Chevrolet Fleetmaster24002211
Chevrolet G-van2110020533
Chevrolet HHR248002122115
Chevrolet Impala895008245120
Chevrolet K517001610
Chevrolet Kalos6.631003.0195623.050
Chevrolet Lacetti54200176109257
Chevrolet Malibu357003191523
Chevrolet Matiz15.310008.1498776.284
Chevrolet Nova1500113595
Chevrolet Nubira1.13400334362438
Chevrolet Onix100100
Chevrolet Orlando5610141213216
Chevrolet Overige modellen1.403011.20212179
Chevrolet Silverado21001416
Chevrolet Spark18.7980216.3599591.478
Chevrolet Suburban786027382818
Chevrolet Tacuma1.64200424270948
Chevrolet Tahoe147001151616
Chevrolet TrailBlazer158001063418
Chevrolet Trans Sport3580017352133
Chevrolet Traverse240010311
Chevrolet Trax24401210303
Chevrolet Uplander4400221210
Chevrolet Volt560003771758
Chrysler 3001.745031.222345175
Chrysler Aspen26002231
Chrysler Crossfire65000569729
Chrysler ES/GTS27002601
Chrysler Imperial82007462
Chrysler Le Baron355002834329
Chrysler Neon325009734194
Chrysler New Yorker15100134152
Chrysler Newport1220011561
Chrysler Overige modellen1.3450101.02422289
Chrysler PT Cruiser3.376041.4684981.406
Chrysler Pacifica468003665547
Chrysler Saratoga44003176
Chrysler Sebring72601407124194
Chrysler Stratus245001352882
Chrysler Town and Country620024957845
Chrysler Viper900720
Chrysler Voyager4.136011.8401.567728
Chrysler Windsor73006850
Citroën 1016001420
Citroën 2CV11.3390810.667564100
Citroën AC496008691
Citroën AX7270050332192
Citroën Acadiane78007251
Citroën Ami76501721376
Citroën Axel43004120
Citroën B1520014480
Citroën BX1.825001.61856151
Citroën Berlingo17.04301012.2882.5702.175
Citroën C-Crosser558003182328
Citroën C-Elysée39013440
Citroën C-Zero31503267414
Citroën C1122.282045112.9012.7086.628
Citroën C1528001747
Citroën C212.168016.2999584.910
Citroën C25300300
Citroën C396.651134772.99911.91711.675
Citroën C3 Aircross15.068293414.41153559
Citroën C3 Picasso8.200027.181699318
Citroën C32/C35100100
Citroën C418.24711311.5773.3143.342
Citroën C4 Aircross903017261688
Citroën C4 Cactus19.8570816.6093.022218
Citroën C4 Picasso27.24701117.2358.1411.860
Citroën C4 SpaceTourer3.251032.69454113
Citroën C4 X29002900
Citroën C516.129017.3234.1414.664
Citroën C5 Aircross11.772461510.4791.18646
Citroën C5 X1.321091.262473
Citroën C61.0370377217686
Citroën C81.07000390325355
Citroën CX1.967021.709151105
Citroën Castelette17001520
Citroën Cygnus12001110
Citroën DS4.488034.10029788
Citroën DS312.749078.2354.247260
Citroën DS41.718001.22146631
Citroën DS51.6340067692038
Citroën Dyane91700883304
Citroën Evasion7600342022
Citroën GS492014532018
Citroën HY42003660
Citroën Jumper243001217151
Citroën Jumpy2.7210102.45422334
Citroën Mehari578011472878
Citroën Nemo623015376619
Citroën Overige modellen2.286041.447172663
Citroën SM34303314242
Citroën Saxo5.561021.5494253.585
Citroën Traction Avant1.445001.352903
Citroën U89200364366162
Citroën Visa466004272514
Citroën XM1.30901955118235
Citroën Xantia1.963001.086126751
Citroën Xsara3.976011.1573282.490
Citroën Xsara Picasso19.101007.1722.2069.723
Citroën ZX4740124027206
Citroën ë-C36.11411905.967235
Citroën ë-C46.031215.61040711
Citroën ë-C4 X48050443302
Classic Mini Cabrio200200
Classic Mini Clubman32500305173
Classic Mini Mini5.852025.329386135
Classic Mini Overige modellen201100
DAF 3170016900
DAF 3295009122
DAF 33813027821019
DAF 4431000293512
DAF 4640000377716
DAF 5562200603613
DAF 60068006431
DAF 661.139001.0723037
DAF 75055005410
DAF Overige modellen73007210
DAF YA-12619600183103
DAF YA-662070019656
DFSK E51141010940
DFSK Overige modellen18001530
DKW Jeep18001521
DKW Junior21001920
DKW Munga37003421
DKW Overige modellen15200135161
DS DS 34.4560153.98843122
DS DS 3 Crossback48200455243
DS DS 41.844081.67614812
DS DS 5489002712162
DS DS 72.9750102.54840314
DS DS 7 Crossback600600
DS DS 91260012420
DS N°41642016020
DS N°81591015800
Dacia 1300400400
Dacia Bigster3.0083202.7652110
Dacia Dokker1.941001.76416314
Dacia Duster20.605312617.9602.467121
Dacia Jogger8.2432257.87931720
Dacia Lodgy4.022003.22373069
Dacia Logan18.3600513.4703.8751.010
Dacia Overige modellen900522
Dacia Sandero32.749193129.4232.598678
Dacia Spring6.575606.38017118
Daewoo Espero670051412
Daewoo Evanda9000181854
Daewoo Kalos4.967001.5617322.674
Daewoo Lacetti281005877146
Daewoo Lanos1.02700259158610
Daewoo Leganza600021831
Daewoo Matiz6.774001.1033995.272
Daewoo Nexia13000591457
Daewoo Nubira351009594162
Daewoo Overige modellen360013320
Daewoo Tacuma1.47800242274962
Daihatsu Applause18200112763
Daihatsu Charade1.54200734100708
Daihatsu Charmant39003801
Daihatsu Copen34701328135
Daihatsu Cuore24.4430615.4486838.306
Daihatsu Feroza449013574942
Daihatsu Gran Move1.09500309115671
Daihatsu Materia1.895001.7356595
Daihatsu Move9690034259568
Daihatsu Overige modellen58004918
Daihatsu Rocky80007442
Daihatsu Sirion16.9720413.4294553.084
Daihatsu Taft32003011
Daihatsu Terios4.881013.6071.141132
Daihatsu Trevis1.1700098748135
Daihatsu Valéra14800521482
Daihatsu Young RV2.356018721651.318
Daimler Overige modellen1.488021.22221747
Datsun 10001370013052
Datsun 100A22002020
Datsun 120044004031
Datsun 120A46004231
Datsun 120Y48004602
Datsun 160022002020
Datsun 18029002711
Datsun 20020001640
Datsun 200016001600
Datsun 240Z23100207240
Datsun 260Z1290011784
Datsun 280Z19500164247
Datsun Bluebird55005401
Datsun Cherry74007103
Datsun Fairlady18001800
Datsun Laurel16001240
Datsun Overige modellen80007460
Datsun Patrol54005400
Datsun Stanza32003101
Datsun Sunny42004020
De Tomaso Deauville12001110
De Tomaso Longchamp1500951
De Tomaso Overige modellen600330
De Tomaso Pantera580048100
DeLorean DMC12300101220
DeLorean Overige modellen500410
Dodge Aries11001010
Dodge Aspen20001811
Dodge Avenger13100832523
Dodge Caliber1.49600844445207
Dodge Caravan350020510
Dodge Challenger630025813215
Dodge Charger573025173420
Dodge Coronet13300120121
Dodge Dart16201140129
Dodge Durango11300731822
Dodge Grand Caravan193011283034
Dodge Journey4730025218536
Dodge Nitro346012587413
Dodge Overige modellen1.083019886727
Dodge RAM920067916
Dodge Stealth55004672
Dodge Viper780052260
Dongfeng BOX7804076673
Dongfeng Forthing 9 HEV300300
Donkervoort D817800160180
Donkervoort F2226102140
Donkervoort GTO60005361
Donkervoort Overige modellen800620
Donkervoort S857005520
Donkervoort Super 864006130
FIREFLY firefly1283012410
FSO Overige modellen900810
FSO Polonez500410
FSO Prima24002400
FSO Syrena400130
Ferrari 12Cilindri40103720
Ferrari 250870172140
Ferrari 27525002140
Ferrari 288200200
Ferrari 29617400150231
Ferrari 30822101188311
Ferrari 32813000109210
Ferrari 33041003740
Ferrari 34813100109220
Ferrari 35518200114680
Ferrari 36029801235611
Ferrari 365810160200
Ferrari 40043003940
Ferrari 41221001830
Ferrari 43027700226501
Ferrari 4561140090240
Ferrari 45829900247520
Ferrari 48826600211550
Ferrari 500300300
Ferrari 512540135180
Ferrari 550450033111
Ferrari 575470129170
Ferrari 59918400132511
Ferrari 612920168230
Ferrari 81214200115270
Ferrari 812 Superfast1330095380
Ferrari 849 Testarossa200200
Ferrari Amalfi1010900
Ferrari California30300244590
Ferrari Daytona SP3200110
Ferrari Dino1010083171
Ferrari F1216200123390
Ferrari F40720058140
Ferrari F50800620
Ferrari F8950075200
Ferrari F80300300
Ferrari FF810062190
Ferrari GTB500410
Ferrari GTC4 Lusso960064320
Ferrari GTS Turbo100100
Ferrari LaFerrari1400860
Ferrari Mondial1150192220
Ferrari Overige modellen25103194540
Ferrari Portofino14700131160
Ferrari Purosangue79007180
Ferrari Roma14300123200
Ferrari SF9014600127190
Ferrari Testarossa14701114320
Fiat 1241.671081.52312515
Fiat 12532012560
Fiat 126506024563612
Fiat 127343003131515
Fiat 128183001561413
Fiat 1301080010251
Fiat 13148014331
Fiat 13246004222
Fiat 150011801104121
Fiat 16001000820
Fiat 500135.62721136126.5887.0401.842
Fiat 500L6.276065.72348265
Fiat 500X7.1760216.76933353
Fiat 6003.0361352.9465913
Fiat 85052800492306
Fiat 90016001420
Fiat Argenta1300940
Fiat Barchetta1.970041.487377102
Fiat Brava/Bravo4.592002.7221.016854
Fiat Cinquecento1.0870052272493
Fiat Coupé440013496129
Fiat Croma1.40101727306367
Fiat Dino850070141
Fiat Doblo4.229022.817743667
Fiat Ducato1.05903534372150
Fiat Fiorino728006059330
Fiat Freemont470018245
Fiat Idea2.02100982182857
Fiat Marea13900611068
Fiat Multipla6070027183253
Fiat Overige modellen9900278790111
Fiat Palio780026448
Fiat Panda99.36632583.3716.3439.624
Fiat Panda 4x45030138210317
Fiat Pandina11001100
Fiat Punto67.7250734.30313.56719.848
Fiat Qubo34201257804
Fiat Regata100009514
Fiat Ritmo2380022288
Fiat Scudo4280026214323
Fiat Sedici2.004001.63731354
Fiat Seicento10.758012.8685847.305
Fiat Spider30003270252
Fiat Stilo3.546018194202.306
Fiat Talento1300064633
Fiat Tempra12800109316
Fiat Tipo2.884032.31852241
Fiat Topolino52004840
Fiat Ulysse632004944989
Fiat Uno538014622253
Fiat X1/9453003944316
Fisker Karma910073180
Fisker Ocean1082081232
Fisker Overige modellen100100
Ford A1.0900296910811
Ford Anglia1660015781
Ford B22002200
Ford B-MAX11.6120811.141322141
Ford Bronco17900161108
Ford C-MAX31.86401726.5904.593664
Ford Capri1.353011.2714932
Ford Capri EV1.4524101.400110
Ford Consul1190011621
Ford Cortina14400131103
Ford Cougar238001192891
Ford Country58005341
Ford Crown54004941
Ford EcoSport13.44701213.08328666
Ford Edge305002087522
Ford Escape237001682544
Ford Escort5.127074.252283585
Ford Expedition460032311
Ford Explorer2.028041.82211488
Ford Explorer EV5.7383615.631691
Ford F-15023008015
Ford F-150 Lightning100100
Ford Fairlane17100157122
Ford Fairmont33002913
Ford Falcon49004720
Ford Fiesta199.609088164.20113.32821.992
Ford Flex42003525
Ford Focus204.3220107142.36333.77328.079
Ford Focus C-MAX12.898016.6212.7313.545
Ford Freestar1300823
Ford Fusion19.8270014.5481.7873.492
Ford GT35002942
Ford Galaxie18400172120
Ford Galaxy5.885063.2662.301312
Ford Granada797007443221
Ford KA80.64102354.3573.03323.228
Ford Kuga59.5611446256.5312.534290
Ford LTD21200191129
Ford Lincoln15001014
Ford Maverick1050058407
Ford Mercury36003051
Ford Model T51004470
Ford Mondeo36.27401318.79010.8056.666
Ford Mustang8.0060247.260577145
Ford Mustang Mach-E7.360745.9941.34114
Ford Orion18200166214
Ford Overige modellen2.142041.890143105
Ford Pinto900720
Ford Popular65006221
Ford Prefect67006250
Ford Probe143001081124
Ford Puma31.6171445030.0461.108269
Ford Ranger600040119
Ford Roadster35002960
Ford S-MAX10.224096.5773.289349
Ford Scorpio710006085052
Ford Sierra2.178001.9879497
Ford T-Model22200202173
Ford Taunus1.471001.3587340
Ford Taurus840143931
Ford Thunderbird802056938024
Ford Torino11401100121
Ford Tourneo3.45510162.709617103
Ford Transit6.0475774.2231.531229
Ford Transit Connect1400842
Ford Tudor31003010
Ford Windstar10800491841
GMC Acadia186001432419
GMC Jimmy48004350
GMC Overige modellen13600110620
GMC Savana800413
GMC Sierra14001202
GMC Suburban1610015461
GMC Typhoon15001410
GMC Vandura53005111
Geely E225402100
Geely E51152109310
Geely Overige modellen200200
Geely Starray462210422190
Genesis G70300111
Genesis G8012001200
Genesis GV60741406000
Genesis GV7051304620
Genesis GV80100100
Honda Accord4.488023.097905484
Honda Acura1200723
Honda Aerodeck estate1200624
Honda Beat23021470
Honda CR-V11.915438.7552.963190
Honda CR-Z60602564337
Honda CRX749036217055
Honda Civic32.00941123.1385.0783.778
Honda Concerto11400751227
Honda FR-V1.41200946347119
Honda HR-V6.481515.546779150
Honda Insight4.839003.86788389
Honda Integra219001862211
Honda Jazz25.360141122.4791.7151.141
Honda Legend17600148235
Honda Logo1.1160061868430
Honda NSX57004890
Honda Odyssey191041071565
Honda Overige modellen320002414534
Honda Pilot510018528
Honda Prelude915007805580
Honda Quintet22002200
Honda Ridgeline400103
Honda S2000880037621096
Honda Shuttle800133379
Honda Stream3160113910373
Honda ZR-V3213031071
Honda e33900313260
Honda e:Ny11600015820
Hongqi E-HS915500116390
Hongqi EH7200110
Hongqi EHS71400680
Hummer EV700700
Hummer H1500500
Hummer H2680049172
Hummer H3460035101
Hummer Overige modellen15301128222
Hyundai Accent3.297001.5261.307464
Hyundai Atos22.1670011.1728.1652.830
Hyundai Bayon4.799854.58619010
Hyundai Coupé1.19600657147392
Hyundai Creta900900
Hyundai Elantra5080013331560
Hyundai Excel1.07700327285465
Hyundai G90100100
Hyundai Galloper1000541
Hyundai Genesis100009343
Hyundai Getz20.3480211.8774.5953.874
Hyundai Grandeur1020066306
Hyundai H100520021265
Hyundai Ioniq8.600016.1252.43143
Hyundai Ioniq 354480600
Hyundai Ioniq 59.5892508.96555841
Hyundai Ioniq 62.254101.9902594
Hyundai Ioniq 92594025230
Hyundai Kauai800710
Hyundai Kona54.9924881547.6656.684140
Hyundai Lantra3810017070141
Hyundai Matrix8.509014.0373.598873
Hyundai Nexo43702383439
Hyundai Overige modellen8600441824
Hyundai Palisade800701
Hyundai Pony13000113116
Hyundai Santa Fe7.8411535.1732.433217
Hyundai Scoupé68005819
Hyundai Sonata6120033022260
Hyundai Staria900621
Hyundai Stellar18001800
Hyundai Terracan430017215
Hyundai Trajet6230016342436
Hyundai Tucson48.9291742539.2439.080407
Hyundai Veloster547014834914
Hyundai Venue200200
Hyundai Veracruz500050
Hyundai XG5600231815
Hyundai i10101.27003296.1643.2871.787
Hyundai i2046.634732344.0121.822704
Hyundai i3024.16182120.0273.580525
Hyundai i402.835021.6801.11835
Hyundai inster6.57622506.2451006
Hyundai ix2017.2530316.324814112
Hyundai ix3515.4420012.0653.276101
Hyundai ix55200110
Infiniti EX41003281
Infiniti FX3970028010116
Infiniti G75006096
Infiniti JX35100100
Infiniti M45003582
Infiniti Overige modellen19001027
Infiniti Q3030600219852
Infiniti Q45100100
Infiniti Q5014700104403
Infiniti Q6028002161
Infiniti Q7022009121
Infiniti QX30500320
Infiniti QX50400310
Infiniti QX56800611
Infiniti QX60400310
Infiniti QX7014001040
Innocenti Mini22002110
Innocenti Overige modellen13001114150
Isuzu Overige modellen80006668
JAC E-S2100100
JAC iEV7S29002540
JAECOO 561037057120
JAECOO 72.14111301.983405
JAECOO 81956018900
JAECOO Overige modellen100100
Jaguar Daimler29012350
Jaguar Discovery18300134481
Jaguar E-Pace762056371137
Jaguar E-Type996028541355
Jaguar F-Pace2.065011.44258735
Jaguar F-Type1.138001.0111189
Jaguar Freelander19001450
Jaguar I-Pace4.974002.2362.70335
Jaguar Mark I1040089150
Jaguar Mark II63700562732
Jaguar Overige modellen693015848028
Jaguar Range Rover20600132740
Jaguar Range Rover Evoque591024371448
Jaguar Range Rover Sport374002141519
Jaguar S-Type2.817031.731478605
Jaguar X-Type2.032011.128389514
Jaguar XE1.6280196863128
Jaguar XF3.039011.9441.01480
Jaguar XJ6.4270145.257912244
Jaguar XJS1.1220692517120
Jaguar XK3.853053.35247521
Jeep Avenger7.4014347.1751709
Jeep CJ247004511
Jeep CJ393008841
Jeep CJ523401220121
Jeep CJ776201723344
Jeep Cherokee3.001002.340542119
Jeep Commander1370079517
Jeep Commando16001600
Jeep Compass10.17023159.44060983
Jeep Gladiator800404
Jeep Grand Cherokee3.150042.054931161
Jeep Grand Wagoneer77016772
Jeep Liberty6500441011
Jeep M381160011321
Jeep MB55300537115
Jeep Overige modellen994019165324
Jeep Patriot8420065116823
Jeep Renegade6.5530176.18430844
Jeep Wagoneer569005292713
Jeep Willy1620015570
Jeep Wrangler4.613063.96854990
Jensen Overige modellen23400199296
KGM Actyon19101800
KGM Torres EVX1671016330
Kia Carens6.447013.6932.357396
Kia Carnival223018410335
Kia Ceed52.80603545.8566.065850
Kia Cerato2.108007851.099224
Kia Clarus260014210
Kia EV22.56840102.16601
Kia EV316.122372115.713342
Kia EV42.09913101.96530
Kia EV54.08825603.819112
Kia EV612.48331011.79856292
Kia EV92.5131502.460380
Kia Forte1400617
Kia Joice13900384853
Kia K439530036500
Kia K5600510
Kia Magentis3610014017447
Kia Mentor34007189
Kia Mohave400310
Kia Niro91.237922282.5178.360246
Kia Opirus10200572322
Kia Optima1.886001.14571130
Kia Overige modellen9702542318
Kia PV532110030821
Kia Picanto180.34636724167.9344.3697.652
Kia Pride225006624135
Kia Proceed5.579064.97956430
Kia Quoris200200
Kia Retona100100
Kia Rio44.39301337.4684.2762.636
Kia Sedona800233
Kia Seltos76007510
Kia Sephia600028824
Kia Shuma13600266050
Kia Sorento7.7613065.7781.691256
Kia Soul4.996014.29864651
Kia Sportage57.7181622048.2228.708606
Kia Stinger1060086182
Kia Stonic24.084361823.70226662
Kia Telluride 400301
Kia Venga18.9690518.016805143
Kia Xceed6.579096.27626925
Lada 1101000505
Lada 11115003012
Lada 1117500302
Lada 111925009115
Lada 1121000406
Lada 1200-serie1230011733
Lada 1300-serie700700
Lada 1500-serie35003311
Lada 1600-serie600600
Lada 2100-serie3320032183
Lada Kalina380013520
Lada Niva301002811010
Lada Overige modellen1780217042
Lada Priora500203
Lada Samara18100165313
Lada Vesta10001000
Lamborghini 400 GT27012240
Lamborghini Aventador1140077370
Lamborghini Countach210011100
Lamborghini Diablo29002090
Lamborghini Gallardo15701115410
Lamborghini Huracan24500179660
Lamborghini Jalpa700520
Lamborghini Jarama400310
Lamborghini Miura400220
Lamborghini Murcielago42003480
Lamborghini Overige modellen27002160
Lamborghini Revuelto39003720
Lamborghini Temerario17201500
Lamborghini Urraco1100920
Lamborghini Urus605304711274
Lancia A112100100
Lancia Appia51004470
Lancia Beta469004134511
Lancia Coupé43003841
Lancia Dedra10100702011
Lancia Delta2.061031.598359101
Lancia Flaminia1060093130
Lancia Flavia17701152213
Lancia Fulvia510024277110
Lancia Gamma990085113
Lancia Kappa395002805461
Lancia Lambda17001520
Lancia Lybra2970012631140
Lancia Musa1.0850080897180
Lancia Overige modellen24601208316
Lancia Phedra16600555556
Lancia Prisma33003030
Lancia Thema414003079215
Lancia Thesis223001465324
Lancia Voyager24500173666
Lancia Ypsilon5.724414.2014021.116
Lancia Zeta1100623
Land Rover Defender7.32410136.612545144
Land Rover Defender 100 HCPU197021314321
Land Rover Discovery3.662062.3101.078268
Land Rover Discovery Sport4.4341263.46489953
Land Rover Freelander3.752031.9191.414416
Land Rover Overige modellen4.6900134.36225560
Land Rover Range Rover9.9594137.8021.871269
Land Rover Range Rover Evoque13.739162111.1902.369143
Land Rover Range Rover Sport12.478281610.0652.190179
Land Rover Range Rover Velar4.122343.62943254
Land Rover Santana1290212160
Landwind Overige modellen6001162221
Leapmotor B03X731405900
Leapmotor B0514219012300
Leapmotor B101.5216101.45721
Leapmotor C101.0984201.05510
Leapmotor Overige modellen400400
Leapmotor T031.7654501.71721
Lexus CT9.029027.3501.61760
Lexus ES837207219321
Lexus GS1.695031.37229030
Lexus GX25002311
Lexus IS5.482014.460896125
Lexus LBX1.941421.92465
Lexus LC12300106170
Lexus LS7550060012827
Lexus LX88007765
Lexus Lfa200110
Lexus NX4.672494.40219463
Lexus Overige modellen30002145
Lexus RC28400255290
Lexus RX5.893184.879902103
Lexus RZ53070513100
Lexus SC36702325355
Lexus UX2.811362.62112457
Lincoln Aviator16001330
Lincoln Capri13001300
Lincoln Continental833037615811
Lincoln Corsair200200
Lincoln Hearse13001120
Lincoln MKC400400
Lincoln MKX900900
Lincoln MKZ300300
Lincoln Nautilus56004385
Lincoln Navigator1170094158
Lincoln Overige modellen13900118165
Lincoln Phaethon400301
Lincoln Premiere16001420
Lincoln Town car423003555018
Lincoln Zephyr100010
Lotus Eclat26002141
Lotus Elan16100140210
Lotus Eletre26520223400
Lotus Elise671015651041
Lotus Elite24002220
Lotus Emeya440024200
Lotus Emira37003160
Lotus Esprit1020187140
Lotus Europa102009471
Lotus Evora83017660
Lotus Exige16200130320
Lotus Overige modellen35002780
Lotus Seven70016720
Lucid Air19010136530
Lucid Gravity32103010
Lynk and Co 0136.41633736.03524794
Lynk and Co 0263810062620
Lynk and Co 0872915071301
MG 3 Hybrid+1.78313301.64541
MG 4 Electric5.519604.8316748
MG 4 Urban25929023000
MG 5 Electric2.963001.5321.4292
MG 75200200
MG Cyberster79107701
MG EHS1.908041.840586
MG F1.799021.460206131
MG HS92216190311
MG IM5600600
MG IM6600600
MG MGA1.059009141450
MG MGB3.991033.51242254
MG MGB Tourer1.490011.29016930
MG MGC24100215233
MG Magnette44004301
MG Marvel R60200573281
MG Midget13101200
MG Overige modellen1.460011.28812645
MG RV8560140150
MG RX5100100
MG RX8100100
MG S5 EV3828037400
MG S6 EV17410016310
MG S913417011700
MG TC14600128180
MG TD57400511612
MG TF1.0910894711125
MG Y-Type35003050
MG ZR2630012723113
MG ZS9.4331337.8231.54747
MG ZT214011422546
MHERO 1200200
MINI Aceman3.0404602.949441
MINI Cabrio2.407092.24513419
MINI Clubman17.5320916.1641.215144
MINI Cooper7.5447907.31414110
MINI Countryman24.908762423.84388283
MINI Coupe38003521
MINI Mini113.59209199.3839.3834.735
MINI Overige modellen300201
MINI Paceman800800
MINI Roadster77017060
Maserati 3200 GT18800154322
Maserati 3500 GT25012310
Maserati 43032002813
Maserati Biturbo23500209197
Maserati Bora14001220
Maserati Cambiocorsa16600127390
Maserati Coupé420031101
Maserati Folgore300300
Maserati Ghibli6160147312913
Maserati GranCabrio18600167190
Maserati GranSport830065180
Maserati GranTurismo34402289521
Maserati Grecale1561114662
Maserati Indy27002340
Maserati Khamsin16001330
Maserati Kyalami14001130
Maserati Levante34200251856
Maserati MC Victory200110
Maserati MC2028002530
Maserati Merak29002090
Maserati Mexico13001120
Maserati Mistral19001540
Maserati Overige modellen23702190423
Maserati Quattroporte1.059088881558
Maserati Sebring17001610
Maserati Spyder980080180
Matra Overige modellen562005104210
Max Overige modellen18001701
Maxus EV8029002810
Maxus Overige modellen200200
Maybach Overige modellen34002770
Mazda 100015001410
Mazda 1218410127763500
Mazda 130053004544
Mazda 150015001500
Mazda 245.845302141.9361.4422.416
Mazda 325.61371620.6703.8151.105
Mazda 3237.693023.3982.4951.798
Mazda 58.565025.5831.9261.054
Mazda 619.1210611.9824.9832.150
Mazda 6263.326001.8331.112381
Mazda 6e1.2192201.19430
Mazda 81839003621
Mazda 9291180111412
Mazda CX-318.82102417.88682784
Mazda CX-3013.299132612.52271424
Mazda CX-554.162355150.3413.257478
Mazda CX-604.8822434.8202510
Mazda CX-6e336152018400
Mazda CX-74140024315516
Mazda CX-805757056053
Mazda CX-930500239615
Mazda Demio6.257002.1621.5632.532
Mazda Eunos Cosmo15001230
Mazda MPV17400509529
Mazda MX-3313002091886
Mazda MX-303.206002.9132849
Mazda MX-515.12223413.4821.280324
Mazda MX-670005749
Mazda Overige modellen284012363116
Mazda Premacy2.967006381.748581
Mazda RX-7551024795812
Mazda RX-8568004884832
Mazda Tribute4650020523228
Mazda Xedos200001132661
Mc Laren 570690054150
Mc Laren 600LT31002380
Mc Laren 620R200200
Mc Laren 65024002130
Mc Laren 675LT1200750
Mc Laren 720S660049161
Mc Laren 750S13001300
Mc Laren 765LT800620
Mc Laren Artura1000910
Mc Laren GT19009100
Mc Laren GTS100100
Mc Laren MP41233002760
Mc Laren Overige modellen100010
Mc Laren P1200200
Mc Laren Senna400310
Mercedes-Benz 170656025497431
Mercedes-Benz 180-Serie20700190125
Mercedes-Benz 190-Serie6.1530195.303670161
Mercedes-Benz 200-Serie14.67602312.8661.331456
Mercedes-Benz 206-2103590022911218
Mercedes-Benz 300-Serie4.6410114.043446141
Mercedes-Benz 3101100090911
Mercedes-Benz 407100100
Mercedes-Benz 408700700
Mercedes-Benz 40916001600
Mercedes-Benz 410800413
Mercedes-Benz 500-Serie28400251249
Mercedes-Benz 601701510
Mercedes-Benz 60233003300
Mercedes-Benz A-Klasse87.827404368.33410.8768.534
Mercedes-Benz AMG ONE100100
Mercedes-Benz Atego200020
Mercedes-Benz B-Klasse51.09323143.9495.8841.227
Mercedes-Benz C-Klasse96.789467370.73321.7414.196
Mercedes-Benz CL8390864417314
Mercedes-Benz CLA34.9431832628.5525.785397
Mercedes-Benz CLC469003768211
Mercedes-Benz CLE68304666130
Mercedes-Benz CLK6.2540104.4651.058721
Mercedes-Benz CLS3.404052.51681667
Mercedes-Benz Citan1.1000474733712
Mercedes-Benz E-Klasse53.939297637.94814.1531.733
Mercedes-Benz EQA7.884617.43543012
Mercedes-Benz EQB5.781405.6391335
Mercedes-Benz EQC2.540002.09043812
Mercedes-Benz EQE3.659303.45519110
Mercedes-Benz EQS1.595601.4481374
Mercedes-Benz EQT63006210
Mercedes-Benz EQV1.587031.4824557
Mercedes-Benz G-Klasse4.8683284.02974860
Mercedes-Benz GL1.0540374527333
Mercedes-Benz GLA18.759781317.2991.246123
Mercedes-Benz GLB3.8698723.49225434
Mercedes-Benz GLC26.478902524.7081.495160
Mercedes-Benz GLE10.2985129.0631.12593
Mercedes-Benz GLK2.691061.92871641
Mercedes-Benz GLS806006511514
Mercedes-Benz GT1.134111.0071178
Mercedes-Benz L-Serie1560014646
Mercedes-Benz ML8.5250115.2342.783497
Mercedes-Benz Marco Polo1200507
Mercedes-Benz Maybach19702146490
Mercedes-Benz Overige modellen3.401072.722441231
Mercedes-Benz R-Klasse8450053227835
Mercedes-Benz S-Klasse14.64693511.2982.819485
Mercedes-Benz SL10.4450649.0821.21881
Mercedes-Benz SLC1.306001.15611832
Mercedes-Benz SLK10.6980189.334993353
Mercedes-Benz SLR39013260
Mercedes-Benz SLS22201203171
Mercedes-Benz Sprinter12.6071009.1703.046381
Mercedes-Benz T-Klasse45004311
Mercedes-Benz Unimog29002720
Mercedes-Benz V-Klasse3.161052.498539119
Mercedes-Benz Vaneo46700177100190
Mercedes-Benz Viano7840039930382
Mercedes-Benz Vito8.444216.5081.753180
Mercedes-Benz W-114300300
Mercedes-Benz W-115900900
Mercedes-Benz W110500410
Mercedes-Benz W111500311
Mercedes-Benz W112300111
Mercedes-Benz W114/11538003152
Mercedes-Benz W1231040092120
Mercury Overige modellen797017075732
Messerschmitt Overige modellen18001710
Mitsubishi 3000 GT700700
Mitsubishi 3000GT890170180
Mitsubishi ASX19.29630317.6361.56364
Mitsubishi Carisma3.737001.2339311.573
Mitsubishi Celeste33003030
Mitsubishi Colt34.1771528.0651.5664.540
Mitsubishi Cordia23002210
Mitsubishi Eclipse5683414862918
Mitsubishi Eclipse Cross9.0280118.74325915
Mitsubishi Endeavor100010
Mitsubishi FTO30002154
Mitsubishi Galant1.18801824123240
Mitsubishi Grandis3.2593601.957942324
Mitsubishi L30033002931
Mitsubishi L400600510
Mitsubishi Lancer5.329023.562800965
Mitsubishi Lancer Evo28801235511
Mitsubishi Mirage11001001
Mitsubishi Montero21001740
Mitsubishi Outlander39.86079932.0957.242435
Mitsubishi Overige modellen160001222117
Mitsubishi Pajero1.4720196645550
Mitsubishi Sapporo54004842
Mitsubishi Shogun1000721
Mitsubishi Sigma54004356
Mitsubishi Space Gear1200750
Mitsubishi Space Runner280009083107
Mitsubishi Space Star43.07501833.6395.4174.001
Mitsubishi Space Wagon71800229388101
Mitsubishi Starion50004811
Mitsubishi Tredia29002900
Mitsubishi i-MIEV13101111118
Morgan Aero23002120
Morgan Midsummer400310
Morgan Overige modellen40000341572
Morgan Plus 413100111200
Morgan Plus 642003462
Morgan Plus 822700186401
Morris 81290012351
Morris 85016001600
Morris Marina15001401
Morris Mini1630015751
Morris Minor84201775633
Morris Overige modellen15100138121
Morris Oxford32002912
NSU Overige modellen64200576597
Nekaf Overige modellen2.166002.099607
Nio EL61140010851
Nio EL778007800
Nio EL824002400
Nio Firefly700700
Nio eS8200200
Nio eT52930029300
Nio eT730601291131
Nissan 100NX415013002985
Nissan 200SX32300303200
Nissan 300ZX37000323389
Nissan 350Z9310078313711
Nissan 370Z27802243294
Nissan Almera5.716001.8282.8091.079
Nissan Almera Tino6.697002.3983.355944
Nissan Altima480019128
Nissan Ariya2.277202.0442301
Nissan Bluebird29301277312
Nissan Cedric11001100
Nissan Cherry1500013929
Nissan Cube25500228225
Nissan FX1220077387
Nissan Figaro31908236750
Nissan G35400310
Nissan GT-R23900199400
Nissan Interstar1300733
Nissan Juke23.67991921.9681.572111
Nissan Kicks900810
Nissan Laurel1140010752
Nissan Leaf15.15716110.0145.03690
Nissan Maxima227011168723
Nissan Micra62.060352346.1974.80511.000
Nissan Murano9120047534097
Nissan NV20056500520378
Nissan NV30026002150
Nissan NV40012001110
Nissan Navara600105
Nissan Note26.3220223.4162.218686
Nissan Overige modellen385012955534
Nissan Pathfinder199001017820
Nissan Patrol289002304712
Nissan Pixo12.5000711.484334675
Nissan Prairie97008539
Nissan Primastar740030422
Nissan Primera4.634001.6802.010944
Nissan Pulsar3.896013.61625623
Nissan Qashqai121.1353646102.98217.289782
Nissan Quest16001231
Nissan Rogue710049616
Nissan Sentra260014012
Nissan Serena310016132
Nissan Silvia13200114171
Nissan Skyline475003729211
Nissan Stanza33003201
Nissan Sunny1.626001.224200202
Nissan Terrano1370066656
Nissan Townstar84008400
Nissan Versa18001143
Nissan X-Trail10.543098.1562.189189
Nissan Z16001600
Nissan ZX300300
Nissan e-NV20057800476993
OMODA 5735430676124
OMODA 955646050550
Oldsmobile Overige modellen1.277001.1588237
Opel Adam11.40701711.12418383
Opel Admiral1500014343
Opel Agila55.2980542.9531.40510.935
Opel Ampera1.808001.13864228
Opel Ampera-e3.334002.1691.1569
Opel Antara2.122001.24978687
Opel Ascona2.290002.1467470
Opel Astra174.0462960110.56836.91226.477
Opel Calibra768016457052
Opel Cascada1.042010978468
Opel Combo2.4660101.885331240
Opel Commodore735006952713
Opel Corsa248.2273481179.80521.03847.269
Opel Crossland8.8740448.63617024
Opel Crossland X21.22301020.1031.01595
Opel Diplomat1130010724
Opel Frontera4.91712004.52820366
Opel GT1.376041.288768
Opel Grandland7.11536206.9501009
Opel Grandland X19.79201416.6263.030122
Opel Insignia22.80801214.4837.906407
Opel Kadett9.4280108.725311382
Opel Kapitan22200210120
Opel Karl39.33601238.275764285
Opel Manta2.891012.74510045
Opel Meriva63.22002246.2346.26410.700
Opel Mokka31.34483929.3541.828115
Opel Mokka X11.9650811.28963830
Opel Monterey24001932
Opel Monza37000348139
Opel Movano339002734620
Opel Olympia31701288235
Opel Omega2.061011.290255515
Opel Overige modellen529014603533
Opel Rekord1.679011.5645460
Opel Roadster800701
Opel Senator493014591419
Opel Signum80002302156340
Opel Sintra520028519
Opel Speedster22400194282
Opel Tigra3.695072.641287760
Opel Vectra16.897017.1003.3156.481
Opel Viva100100
Opel Vivaro3.759342.85283763
Opel Zafira54.0960927.06518.4308.592
Opel Zafira Life726010639725
Packard Overige modellen17200152191
Panhard Overige modellen19100174161
Peugeot 10073.040012.039347653
Peugeot 1041490014054
Peugeot 10611.683004.1558166.712
Peugeot 107108.849020101.1161.9385.775
Peugeot 10858.91701856.7441.518637
Peugeot 200880.3612985674.9484.597462
Peugeot 20112200105170
Peugeot 20246004330
Peugeot 20343200392364
Peugeot 20429300268178
Peugeot 2056.000014.4643791.156
Peugeot 20695.5650840.9888.32046.249
Peugeot 20755.53202236.7588.51310.239
Peugeot 208119.7176076109.1579.0991.325
Peugeot 300854.748626344.5349.315774
Peugeot 30159005360
Peugeot 302800710
Peugeot 304476004194710
Peugeot 305350003191417
Peugeot 3067.465013.1389233.403
Peugeot 30753.5670221.08411.28721.194
Peugeot 30882.969415853.94724.9363.987
Peugeot 309619015223264
Peugeot 40075140033416812
Peugeot 40081200291
Peugeot 401400310
Peugeot 40216001420
Peugeot 40327100251146
Peugeot 4041.232001.1218130
Peugeot 4059010074058103
Peugeot 4064.012021.7991.2021.009
Peugeot 4077.375002.8682.6041.903
Peugeot 4082.468362.365895
Peugeot 500828.716623021.5906.523511
Peugeot 5041.289001.1807633
Peugeot 505455024212210
Peugeot 50813.9010107.1816.410300
Peugeot 6041510013786
Peugeot 605203001601429
Peugeot 6071.03000436288306
Peugeot 80616500575751
Peugeot 8071.49200489639364
Peugeot Bipper674006174512
Peugeot Boxer3260015315122
Peugeot Expert743006466730
Peugeot J5900405
Peugeot J720001712
Peugeot J9200200
Peugeot Overige modellen3.082011.575830676
Peugeot Partner10.871047.7511.8541.262
Peugeot RCZ1.437011.19622020
Peugeot Rifter1.493381.4244711
Peugeot Traveller467023451128
Peugeot iOn20502178187
Plymouth Overige modellen70701618799
Polestar 1410225140
Polestar 215.01253012.8352.10222
Polestar 34572244760
Polestar 41.9952701.941252
Polestar 5920700
Polestar Overige modellen13001300
Pontiac G6700322
Pontiac Overige modellen3.000072.64725888
Porsche 356712065981062
Porsche 7181.357101.1831694
Porsche 91125.71534821.5414.012111
Porsche 91240101332671
Porsche 914700155131
Porsche 91825001780
Porsche 9241.145021.0566126
Porsche 9289320680910512
Porsche 930470135110
Porsche 9441.545041.39713014
Porsche 964550138151
Porsche 96818001138401
Porsche 970100100
Porsche 986835016681588
Porsche 98721401172401
Porsche 99114300118250
Porsche 99324600202440
Porsche 996980086111
Porsche 99732002840
Porsche Boxster3.178012.71144422
Porsche Cayenne16.87039913.6623.018142
Porsche Cayman924037811364
Porsche Macan7.3821926.1231.20335
Porsche Overige modellen20303158384
Porsche Panamera5.090743.9541.07946
Porsche Taycan4.180813.53561026
Range Rover Overige modellen92038360
Range Rover Velar200200
Reliant Overige modellen24000219156
Renault 10500410
Renault 112690025649
Renault 121230011382
Renault 1425002500
Renault 1513001120
Renault 15 / 1736002763
Renault 1628600257236
Renault 1762005822
Renault 181610015542
Renault 19803036526088
Renault 2038013304
Renault 2134401323812
Renault 25491004532018
Renault 3042003822
Renault 44.0259413.76513926
Renault 510.514212510.1269873
Renault 663005841
Renault 7100100
Renault 861006010
Renault 91760017015
Renault Alpine700601
Renault Arkana9.3530128.83947131
Renault Austral9.56958129.0564376
Renault Avantime255001905114
Renault Captur119.08470114113.3464.824730
Renault Caravelle31003010
Renault Clio209.09316566156.06330.86621.933
Renault Dauphine20900195131
Renault Duster21001920
Renault Espace14.4912378.8793.7611.821
Renault Express216001362258
Renault Fluence39002892
Renault Fluence Z.E.37002377
Renault Fuego15300141102
Renault Kadjar20.26902415.9484.124173
Renault Kangoo18.31401413.2172.7862.297
Renault Koleos1.1210177831725
Renault Laguna11.375024.0733.6363.664
Renault Logan700520
Renault Master221001465124
Renault Modus16.7230312.6161.4882.616
Renault Mégane100.10702750.63237.60711.841
Renault Mégane E-Tech9.400729.21216415
Renault Overige modellen1.25908992100159
Renault R 106217400160140
Renault R 112354005220
Renault Rafale1.222111.0531670
Renault Safrane311001833989
Renault Scenic87.453772248.37620.12218.856
Renault Spider30002730
Renault Symbioz5.0535474.6733181
Renault Talisman5.615002.8252.72664
Renault Trafic2.433061.57678962
Renault Twingo129.9707751102.2248.85818.760
Renault Vel Satis67600315157204
Renault Wind60004570224
Renault ZOE16.3380714.1082.042181
Riley Overige modellen20600185192
Rolls-Royce 20 HP400220
Rolls-Royce 20/2540003640
Rolls-Royce 25/3018001620
Rolls-Royce 40/50400400
Rolls-Royce Camargue14001130
Rolls-Royce Corniche18800142442
Rolls-Royce Cullinan640040240
Rolls-Royce Dawn520036151
Rolls-Royce Flying Spur500320
Rolls-Royce Ghost1050078270
Rolls-Royce Overige modellen80007190
Rolls-Royce Phantom15901112451
Rolls-Royce Silver Cloud18200153290
Rolls-Royce Silver Dawn1000910
Rolls-Royce Silver Ghost800620
Rolls-Royce Silver Seraph33002940
Rolls-Royce Silver Shadow44402390475
Rolls-Royce Silver Spirit1140096180
Rolls-Royce Silver Spur870074130
Rolls-Royce Silver Wraith670057100
Rolls-Royce Spectre41103550
Rolls-Royce Wraith580039190
Rover 100-serie197001691315
Rover 200-serie6140036743204
Rover 2000-3500839007734521
Rover 255830021051322
Rover 400-serie18900891882
Rover 456280020956363
Rover 600-serie2590013919101
Rover 751.51100808158545
Rover 800-serie138001051221
Rover Estate21001812
Rover Mini9840284512215
Rover Montego400400
Rover Overige modellen350022913621
Rover P443004003
Rover RD8600661010
Rover SD12200020398
Rover Streetwise2640011724123
Rover Tourer410024710
Saab 9-324.45403718.2862.2243.907
Saab 9-4X39003720
Saab 9-57.1590134.9087291.509
Saab 9-7X11200901111
Saab 9005.508044.334498672
Saab 90007440554472123
Saab 961.272001.1567145
Saab 99/901.022019433840
Saab Overige modellen201001522524
Saab Sonett1020090102
Seat 60056005330
Seat 850700700
Seat Alhambra4.324072.2051.821291
Seat Altea9.111015.9082.1591.043
Seat Altea XL8.768015.9242.366477
Seat Arona18.170203617.48258745
Seat Arosa10.494033.7116546.126
Seat Ateca17.231432215.5401.57551
Seat Cordoba4.460001.4615402.459
Seat Exeo1.0330060239041
Seat Fura39003711
Seat Ibiza109.018504478.72015.85514.349
Seat Inca1400833
Seat Leon75.470585358.91111.2185.230
Seat Malaga31002911
Seat Marbella182001361135
Seat Mii20.91702620.427269195
Seat Overige modellen16300852157
Seat Panda400400
Seat Ronda31003001
Seat Roomster100100
Seat Tarraco6.7960136.17459712
Seat Terra400211
Seat Toledo4.082001.9097851.388
Seres 321700921241
Seres 522001570
Seres 7200200
Seres Overige modellen200200
Simca 1100700700
Simca 1500400400
Simca Horizon500500
Simca Overige modellen771007144710
Smart #11.0671801.003442
Smart #3879250822302
Smart #5507160452381
Smart City-Coupé6.131052.8637262.537
Smart Forfour8.465025.4231.9141.126
Smart Fortwo9.213077.4901.080636
Smart Overige modellen400211
Smart Roadster1.2180101.0737758
Spyker Overige modellen38003350
Ssangyong Actyon940048388
Ssangyong Korando210001544511
Ssangyong Kyron890013724
Ssangyong Musso29001586
Ssangyong Overige modellen600312
Ssangyong Rexton5090018026069
Ssangyong Rodius22006106
Ssangyong Tivoli15301132191
Ssangyong Torres400301
Ssangyong XLV700700
Studebaker Overige modellen20400182202
Subaru Ascent1200606
Subaru B9 Tribeca1180094186
Subaru Brz101009371
Subaru Forester11.515049.4851.525501
Subaru Impreza4.099043.095554446
Subaru Justy2.054001.663101290
Subaru L-serie400400
Subaru Legacy3.790022.785599404
Subaru Levorg1660016060
Subaru Mini Jumbo12100102217
Subaru Outback1.027029595016
Subaru Overige modellen228021891918
Subaru SVX55004861
Subaru Solterra24311173671
Subaru Trezia72500681386
Subaru Tribeca39003252
Subaru Uncharted12710011700
Subaru Vivio7890032139429
Subaru XV2.588022.27129817
Subaru e-Outback37203500
Suzuki Across4400043451
Suzuki Alto64.49101248.2561.75814.465
Suzuki Baleno5.110014.015231863
Suzuki Cappuccino660056100
Suzuki Celerio13.1870312.783250151
Suzuki Grand Vitara7.778025.1032.554119
Suzuki Ignis31.89201928.4531.5041.916
Suzuki Jimny5.7170134.68196855
Suzuki Kizashi273002471610
Suzuki LJ1730016670
Suzuki Liana2.963001.278873812
Suzuki Overige modellen655005227063
Suzuki S-Cross2.89612142.86064
Suzuki SJ646006102115
Suzuki SX429.20301626.7742.101312
Suzuki Samurai515004504322
Suzuki Splash15.0670114.573200293
Suzuki Swace92900875513
Suzuki Swift104.8971195393.7763.5287.421
Suzuki Vitara30.779293629.771828115
Suzuki Vitara X-901070170288
Suzuki Wagon R Plus19.3420011.9688306.544
Suzuki e VITARA728162056600
Talbot Alpina100100
Talbot Alpine990086130
Talbot Horizon52014821
Talbot Overige modellen23601217171
Talbot Rapier15001311
Talbot Samba107019664
Talbot Sceptre900900
Talbot Solara47004511
Talbot Sunbeam21001830
Talbot Supreme100100
Talbot Tagora15001500
Talbot Tiger10001000
Tesla Model 371.89562052.38819.279166
Tesla Model S13.959058.0965.76593
Tesla Model X6.414204.1022.25951
Tesla Model Y59.782269057.8341.58099
Tesla Overige modellen700700
Tesla Roadster100009550
Toyota 100072006534
Toyota 4Runner10500641427
Toyota Auris62.2830853.6868.072517
Toyota Avalon1000811
Toyota Avensis22.2150412.8228.944445
Toyota Avensis Verso3.188001.1551.99043
Toyota Aygo170.895025159.0454.4807.345
Toyota Aygo X36.6382863336.078132109
Toyota C-HR720054513
Toyota C-HR Plus46.3951362344.1921.480564
Toyota Camry1.653011.14244862
Toyota Carina1.2430175644838
Toyota Celica3.045052.567210263
Toyota Charade2170021223
Toyota Corolla72.420963456.58714.1711.532
Toyota Corolla Verso23.4710012.23710.886348
Toyota Cressida66006231
Toyota Crown20200182137
Toyota FJ Cruiser35100335142
Toyota GR68200110
Toyota GR8624002310
Toyota GS500500
Toyota GT8643301402291
Toyota GX100100
Toyota Hi-Ace930045480
Toyota Highlander674016173026
Toyota Hilux21001263
Toyota IQ3.342023.01525669
Toyota LS600420
Toyota Land Cruiser4.285073.166936176
Toyota Lite-Ace1200930
Toyota MR21.903071.76010036
Toyota Mirai55015499423
Toyota Overige modellen9191365617584
Toyota Paseo4050026040105
Toyota Picnic620001704419
Toyota Previa8200238241917
Toyota Prius26.7150218.3408.030343
Toyota Prius Plus8.806006.9281.80870
Toyota Proace1.480201.30915910
Toyota Proace City6520563584
Toyota RAV450.626302843.8415.2791.448
Toyota RAV4 FunCruiser295001691206
Toyota RX1000640
Toyota SC200200
Toyota Sequoia19001423
Toyota Sienna157001031737
Toyota Starlet18.0200110.6784.3432.998
Toyota Supra56602497598
Toyota Tacoma29006122
Toyota Tercel1610115118
Toyota Urban Cruiser3.7728803.38328516
Toyota Venza800710
Toyota Verso11.226029.9441.21367
Toyota Verso-S9.378029.14918047
Toyota Yaris223.74836146198.82016.1368.385
Toyota Yaris Cross44.1001421243.616119211
Toyota Yaris Verso7.218004.6872.223308
Toyota bZ4X4.36611304.206416
Trabant Overige modellen1.001009424217
Triumph Overige modellen6.763006.01367179
Tvr Overige modellen50501421776
Vauxhall Agila300201
Vauxhall Astra500023720
Vauxhall Carlton800800
Vauxhall Cavalier35003410
Vauxhall Corsa400021613
Vauxhall Cresta23002210
Vauxhall Insignia30008418
Vauxhall Meriva400121
Vauxhall Mokka400121
Vauxhall Overige modellen1330012373
Vauxhall VX15001410
Vauxhall Vectra15004011
Vauxhall Velox16001420
Vauxhall Victor26002411
Vauxhall Viva75006636
Vauxhall Zafira23008213
VinFast VF6600600
VinFast VF83580035710
Volkswagen Amarok700511
Volkswagen Arteon4.965083.7761.15625
Volkswagen Atlas350024011
Volkswagen Beetle5.5790175.142320100
Volkswagen Bora5.525002.2511.2392.035
Volkswagen Buggy1.674041.5658817
Volkswagen Caddy13.470172211.3151.921195
Volkswagen California695205489136
Volkswagen Caravelle6837647514451
Volkswagen Corrado931018595318
Volkswagen Crafter2.192021.53159861
Volkswagen Eos3.977073.203570197
Volkswagen Fox21.8580115.6918165.350
Volkswagen Golf369.89141219270.67564.04434.912
Volkswagen Golf Plus24.10301220.3573.204530
Volkswagen Golf Sportsvan16.38701415.48582464
Volkswagen ID.329.696122325.0044.461106
Volkswagen ID.423.580253421.0182.26936
Volkswagen ID.52.912002.7921137
Volkswagen ID.6600411
Volkswagen ID.76.99417306.5732453
Volkswagen ID.Buzz1.9993911.9123611
Volkswagen ID.Polo21469014500
Volkswagen Jetta9.435036.1852.659588
Volkswagen Karmann Ghia1.377021.2191479
Volkswagen Kever16.91601415.5861.057259
Volkswagen Kombi9.305086.6422.186469
Volkswagen LT201001473816
Volkswagen Lupo13.747045.1991.0877.457
Volkswagen Multivan3.4131132.998238163
Volkswagen New Beetle7.512044.7521.0521.704
Volkswagen Overige modellen4.9290193.882495533
Volkswagen Passat83.336262352.29125.8715.125
Volkswagen Passat CC2.811011.81794152
Volkswagen Phaeton4130227510432
Volkswagen Polo355.19751137279.28638.55737.166
Volkswagen Rabbit79007261
Volkswagen Santana64015724
Volkswagen Scirocco6.9520276.026746153
Volkswagen Sharan5.220073.2911.735187
Volkswagen T-Cross29.05963528.47150641
Volkswagen T-Roc59.052645556.4992.263171
Volkswagen Taigo11.10742510.87917128
Volkswagen Taos300201
Volkswagen Tayron4.7876644.70764
Volkswagen Tiguan99.2341218789.4269.006594
Volkswagen Touareg5.467013.6681.604194
Volkswagen Touran40.57702626.55112.0731.927
Volkswagen Transporter2.957741.809927210
Volkswagen Type 18118001162107
Volkswagen Up126.555072123.4461.7881.249
Volkswagen Vento62900333122174
Volkswagen XL1500410
Volvo 14242601401915
Volvo 144605005651921
Volvo 14537000349912
Volvo 164774007073037
Volvo 1800 ES38500358243
Volvo 240-2606.725075.950470298
Volvo 340-3601.680011.49962118
Volvo 440-4601.50701945115446
Volvo 480878017483792
Volvo 66865007831963
Volvo 740-7602.227041.945142136
Volvo 78013601122121
Volvo 8504.284052.963523793
Volvo 940-9605.381064.156696523
Volvo Amazon4.744004.42623385
Volvo C3010.119027.5542.197366
Volvo C404.730004.5761468
Volvo C706.3580205.206772360
Volvo Duett30701289143
Volvo EC401.6825501.62160
Volvo ES902595024590
Volvo EX3019.521131019.24413016
Volvo EX4010.05319009.826316
Volvo EX6088208600
Volvo EX901.2941001.255281
Volvo Overige modellen537004315947
Volvo P180053701490442
Volvo P1900100100
Volvo PV 44429001272152
Volvo PV 5441.017019425717
Volvo S40/V4010.009013.2571.3205.431
Volvo S6019.5720313.1434.2642.162
Volvo S701.681001.036184461
Volvo S807.914055.0481.5851.276
Volvo S902.462021.78464432
Volvo V4063.4910539.89620.2423.348
Volvo V5029.1640816.7209.4492.987
Volvo V6064.569281748.56115.455508
Volvo V7066.94403544.41314.5477.949
Volvo V9010.416078.8131.53363
Volvo XC4070.811544267.8662.670179
Volvo XC6066.197354157.6298.123369
Volvo XC7011.760048.2173.269270
Volvo XC9035.923242130.2764.914688
Voyah Courage36003600
Voyah Dream600600
Voyah Free87208320
Wartburg Overige modellen16200149121
Wolseley Overige modellen21500198134
XPENG G62.1784602.104253
XPENG G91.7452501.679374
XPENG Overige modellen200200
XPENG P51000901
XPENG P7267140222310
Yue Loong Feeling100100
Yugo 4515001401
Yugo 55600411
Yugo 65400301
Yugo GTL600600
Yugo Overige modellen200101
Yugo Yugo200101
ZEEKR 0011.215601.188192
ZEEKR 7GT446380393150
ZEEKR 7X1.5962401.525443
ZEEKR X88260834366
Zastava 7501150010870
Zastava Overige modellen27002313
Škoda 105/120/1301590014991
Škoda Citigo20.63402019.822616176
Škoda Elroq17.350522016.752724
Škoda Enyaq27.539288524.6962.51337
Škoda Epiq48404400
Škoda Fabia81.519733258.78914.2438.382
Škoda Favorit62005543
Škoda Felicia4200016636218
Škoda Kamiq16.577412316.09039231
Škoda Karoq20.938172017.9442.91542
Škoda Kodiaq33.808206429.6953.83667
Škoda Leon100001
Škoda Octavia89.537812764.07523.7081.646
Škoda Overige modellen690052116
Škoda Rapid7.735016.85480575
Škoda Roomster3.143052.491533114
Škoda Scala8.51429108.00844027
Škoda Superb23.689371015.9427.510190
Škoda Yeti10.173069.26483469
Tabelgebruik:

  • Klik op de tab Definities boven de tabel voor de definities van de getoonde autogegevens.
  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waarin de zoekterm voorkomt zichtbaar blijven.
  • Sorteer de tabel door op een kolomtitel te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen onder de tabel.
  • Op kleine schermen: de eerste kolom blijft staan, verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien.
Toelichting op de tabel met autoregistraties per model:

De gegevens in bovenstaande tabel zijn gebaseerd op het kentekenregister van de RDW. Door de RDW data op te schonen en te groeperen is een bron voor de gegevens op deze pagina gemaakt. De mutaties in de RDW data worden maandelijks verwerkt.

Het merk en model van de auto zijn afgeleid van het merk en de handelsnaam in de RDW data. De handelsnaam is de benaming van het voertuig zoals de fabrikant deze heeft opgegeven. De handelsbenaming kan afwijken van de aanduiding die op het voertuig te vinden is.

De benamingen en andere gegevens zijn met name voor oudere registraties vaak zeer divers en bevatten foutjes. Hierdoor kunnen kleine verschillen bestaan tussen de hier gepresenteerde cijfers en de werkelijke autogegevens. Het aantal verschillende modellen kan in werkelijkheid hoger zijn dan hier in de tabel wordt getoond. Weinig voorkomende modellen en modellen die lang geleden zijn gevoerd worden in enkele gevallen als één model tot de ‘overige modellen’ gerekend.

Ontbreekt een bepaald model of klopt er iets niet? Neem contact op, wellicht kan dit in de dataverwerking worden aangepast. Bekijk ook de nieuwspagina met de verkopen per model, of merk, het overzicht van kentekenregistraties per merk of bekijk veel meer details over zowel RDW registraties als de verkopen op de pagina‘s per merk en model.

Autodata
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Blijf op de hoogte

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron