Informatie over de Citroën Overige modellen in cijfers en grafieken op basis van data van de RDW en diverse andere dataleveranciers. Met uitgebreide registratiegegevens. Deze pagina wordt maandelijks met de meest recente gegevens bijgewerkt. Laatst bijgewerkt: 1 oktober 2026.
Informatie over de Citroën Overige modellen in cijfers en grafieken op basis van data van de RDW en diverse andere dataleveranciers. Met uitgebreide registratiegegevens. Deze pagina wordt maandelijks met de meest recente gegevens bijgewerkt. Laatst bijgewerkt: 1 oktober 2026.
| Citroën Overige modellen | Model gegevens |
|---|---|
| Aantal registraties toegelaten (status 1 oktober 2026) | 4 |
| Aantal registraties tenaamgesteld (status 1 oktober 2026) | 1.447 |
| Aantal registraties geëxporteerd* | 172 |
| Aantal registraties gesloopt* | 663 |
| Aantal registraties totaal* (1919 t/m 2026) | 2.286 |
| Jaren eerste toelating* | 1919 t/m 2026 |
| Meest voorkomende carrosserievorm* | Hatchback (961 stuks, 42%) |
| Meest voorkomende kleur* | Blauw (448 stuks, 20%) |
| Meest voorkomende brandstof* | Benzine (1.954 stuks, 85%) |
| Gemiddelde catalogusprijs* | €35.400 |
| Gemiddeld vermogen* | 17 kW / 23 PK |
| Gemiddeld gewicht* | 981 kg |
Tabel met de belangijkste gegevens voor de Citroën Overige modellen op basis van het kentekenregister van de RDW en de verkoopcijfers van de BOVAG en de RAI.
*: De data over registraties zijn gebaseerd zijn op het kentekenregister van de RDW van 1 augustus 2021 tot en met 1 oktober 2026. Registraties van de Citroën Overige modellen die voor dat moment uit de database van de RDW zijn uitgeschreven, zijn helaas onbekend. Zie onderstaande toelichting voor een verdere uitleg.
Bron & definitiesEr zijn data van april 1919 tot en met september 2021. Bij keuze voor het filter 'Maanden' worden de gegevens voor de 24 meest recente maanden in de grafiek getoond. En er zijn data voor de jaren 1919 tot en met 2026. De grafiek bevat de gegevens voor de 20 meest recente jaren. En er zijn data voor de decennia 1910-1920 tot en met 2020-2030.
De grafiek toont het aantal auto's van de Citroën Overige modellen per registratiemaand, jaar en decennium van de auto's. Het aantal is berekend op basis van de RDW voertuiggegevens van 1 oktober 2026. De maanden, jaren en decennia zijn gebaseerd op de datums van eerste toelating in het kentekenregister van de RDW. Dit is de datum waarop de auto voor het eerst op kenteken geregistreerd is. Voor geïmporteerde auto's is deze datum van het buitenlandse kenteken overgenomen. Gebruik het filter boven de grafiek om alle bekende registraties weer te geven, of alleen de auto's die nu nog op kenteken geregistreerd zijn, de auto's die geëxporteerd zijn of de auto's die op andere wijzen uit de registratie verdwenen zijn.
Donutgrafiek met de verdeling van het aantal en percentage kleuren zoals bekend voor de personenauto's van de Citroën Overige modellen die op 1 oktober 2026 in Nederland voor gebruik op de openbare weg zijn geregistreerd.
Blauw is de meest voorkomende kleur van Citroën Overige modellen. Er zijn momenteel 448 auto's van de Citroën Overige modellen die in het blauw rondrijden. Dat is 20% van het totaal.Donutgrafiek met de verdeling van het aantal en percentage soorten brandstof die als energiebron gebruikt worden door de auto's van Citroën Overige modellen. Het betreft alle Citroën Overige modellen personenauto's die op 1 oktober 2026 een geldig kenteken hebben.
Benzine is de meest voorkomende brandstof waarmee de auto's van Citroën Overige modellen rondrijden. Er zijn momenteel 1.954 auto's van Citroën Overige modellen met benzine als energiebron. Dat is 85% van het totaal.Donutgrafiek met de verschijningsvormen van de carrosserie van Citroën Overige modellen (gegevens op basis van de personenauto's die op 1 oktober 2026 in de kentekenadministratie van de RDW voorkomen).
De Citroën Overige modellen komt in Nederland het vaakst voor als Hatchback: Dit is de meest voorkomende carrosserievorm, er zijn 961 auto's van Citroën Overige modellen met hatchback als type carrosserie (dat is 42%).Horizontale staafgrafiek met de verdeling van de auto’s van de Citroën Overige modellen over catalogusprijsklassen op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.
Horizontale staafgrafiek met de verdeling van de auto’s van de Citroën Overige modellen over motorvermogensklassen op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.
Horizontale staafgrafiek met de verdeling van de auto’s van de Citroën Overige modellen over gewichtsklassen op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.
Donutgrafiek met de verdeling van de auto’s van de Citroën Overige modellen over zuinigheidslabels op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.
Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens over de Citroën Overige modellen. Er zijn 10 verschillende tabellen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de tabel voor die categorie weer te geven. Er is keuze uit tabellen met het overzicht van de brandstofsoorten, het aantal cilinders, het motorvermogen, de carrosserievormen, de registratiedatums, de autogewichten, kleuren, modellen en de zuinigheidslabels.
| Brandstof | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| Benzine | 1.954 | 85% |
| Benzine+LPG | 208 | 9,1% |
| Onbekend | 64 | 2,8% |
| Diesel | 40 | 1,75% |
| LPG | 18 | 0,79% |
| Elektriciteit | 2 | 0,09% |
| Alcohol | 0 | 0,0% |
| Alcohol+Benzine | 0 | 0,0% |
| Alcohol+Benzine+CNG | 0 | 0,0% |
| Alcohol+Benzine+Elektriciteit | 0 | 0,0% |
| Alcohol+Benzine+LPG | 0 | 0,0% |
| Alcohol+CNG | 0 | 0,0% |
| Alcohol+Elektriciteit | 0 | 0,0% |
| Alcohol+LPG | 0 | 0,0% |
| Benzine+CNG | 0 | 0,0% |
| Benzine+CNG+Elektriciteit | 0 | 0,0% |
| Benzine+CNG+LPG | 0 | 0,0% |
| Benzine+Elektriciteit | 0 | 0,0% |
| Benzine+Elektriciteit+LPG | 0 | 0,0% |
| Benzine+LNG | 0 | 0,0% |
| Benzine+LNG+LPG | 0 | 0,0% |
| CNG | 0 | 0,0% |
| CNG+LPG | 0 | 0,0% |
| Diesel+Elektriciteit | 0 | 0,0% |
| Diesel+LNG | 0 | 0,0% |
| Elektriciteit+LPG | 0 | 0,0% |
| Elektriciteit+Waterstof | 0 | 0,0% |
| LNG | 0 | 0,0% |
| Waterstof | 0 | 0,0% |
| Carrosserie | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| Bestelwagen | 0 | 0,0% |
| Cabriolet | 241 | 11% |
| Coupé | 24 | 1,05% |
| Enkeldeksvoertuig | 0 | 0,0% |
| Hatchback | 961 | 42% |
| MPV | 4 | 0,17% |
| Multipurpose vehicle (MPV) | 17 | 0,74% |
| Onbekend | 781 | 34% |
| Pick-uptruck | 0 | 0,0% |
| Sedan | 189 | 8,3% |
| Stationwagen | 69 | 3,02% |
| Truckstationwagon | 0 | 0,0% |
| Vrachtwagen | 0 | 0,0% |
| Catalogusprijsklasse | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| <10.000 euro | 0 | 0,0% |
| 10.000-12.500 euro | 0 | 0,0% |
| 12.500-15.000 euro | 0 | 0,0% |
| 15.000-17.500 euro | 1 | 0,04% |
| 17.500-20.000 euro | 0 | 0,0% |
| 20.000-22.500 euro | 0 | 0,0% |
| 22.500-25.000 euro | 0 | 0,0% |
| 25.000-27.500 euro | 0 | 0,0% |
| 27.500-30.000 euro | 0 | 0,0% |
| 30.000-32.500 euro | 2 | 0,09% |
| 32.500-35.000 euro | 2 | 0,09% |
| 35.000-40.000 euro | 1 | 0,04% |
| 40.000-45.000 euro | 2 | 0,09% |
| 45.000-50.000 euro | 0 | 0,0% |
| 50.000-75.000 euro | 1 | 0,04% |
| 75.000-100.000 euro | 0 | 0,0% |
| 100.000+ euro | 0 | 0,0% |
| Onbekend | 2.277 | 100% |
| Aantal cilinders | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| Geen (niet van toepassing) | 6 | 0,26% |
| 1 | 3 | 0,13% |
| 2 | 342 | 15% |
| 3 | 4 | 0,17% |
| 4 | 1.843 | 81% |
| 6 | 84 | 3,67% |
| 8 | 1 | 0,04% |
| Onbekend | 3 | 0,13% |
| Jaar | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0,04% |
| 2021 | 1 | 0,04% |
| 2020 | 3 | 0,13% |
| 2019 | 5 | 0,22% |
| 2017 | 2 | 0,09% |
| 2016 | 2 | 0,09% |
| 2012 | 1 | 0,04% |
| 2011 | 1 | 0,04% |
| 2010 | 3 | 0,13% |
| 2009 | 1 | 0,04% |
| 2008 | 2 | 0,09% |
| 2007 | 8 | 0,35% |
| 2006 | 2 | 0,09% |
| 2005 | 1 | 0,04% |
| 2004 | 5 | 0,22% |
| 2003 | 2 | 0,09% |
| 2002 | 5 | 0,22% |
| 2001 | 2 | 0,09% |
| 2000 | 1 | 0,04% |
| 1999 | 4 | 0,17% |
| Ouder dan 1999 | 2.234 | 98% |
| Gewicht | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| <600 kilogram | 291 | 13% |
| 600-800 kilogram | 713 | 31% |
| 800-900 kilogram | 245 | 11% |
| 900-1.000 kilogram | 35 | 1,53% |
| 1.000-1.100 kilogram | 194 | 8,5% |
| 1.100-1.200 kilogram | 73 | 3,19% |
| 1.200-1.300 kilogram | 112 | 4,9% |
| 1.300-1.400 kilogram | 377 | 16% |
| 1.400-1.500 kilogram | 201 | 8,8% |
| 1.500-1.750 kilogram | 31 | 1,36% |
| 1.750-2.000 kilogram | 6 | 0,26% |
| 2.000-2.500 kilogram | 4 | 0,17% |
| 2.500+ kilogram | 4 | 0,17% |
| Kleur | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| Blauw | 448 | 20% |
| Rood | 431 | 19% |
| Groen | 376 | 16% |
| Grijs | 311 | 14% |
| Zwart | 194 | 8,5% |
| Wit | 183 | 8% |
| Beige | 118 | 5,2% |
| Bruin | 101 | 4,42% |
| Geel | 78 | 3,41% |
| Oranje | 28 | 1,22% |
| Crème | 7 | 0,31% |
| Onbekend | 6 | 0,26% |
| Diversen | 3 | 0,13% |
| Paars | 1 | 0,04% |
| Rose | 1 | 0,04% |
| Merk en model | Handelsbenaming | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|---|
| Citroën Overige modellen | S0HDZF | 367 | 16% |
| Citroën Overige modellen | S1HDZF | 189 | 8,3% |
| Citroën Overige modellen | 186 | 8,1% | |
| Citroën Overige modellen | DE 1 BC DS 23 INJ. | 121 | 5,3% |
| Citroën Overige modellen | S0KFXF | 119 | 5,2% |
| Citroën Overige modellen | DF 2 KC BREAK 20 CONF. | 75 | 3,28% |
| Citroën Overige modellen | N*KFX* | 72 | 3,15% |
| Citroën Overige modellen | S1KFXF | 61 | 2,67% |
| Citroën Overige modellen | DF3KC BREAK 23 | 39 | 1,71% |
| Citroën Overige modellen | YM6PM MEHARI 2+2 | 38 | 1,66% |
| Citroën Overige modellen | N*NFZ* | 30 | 1,31% |
| Citroën Overige modellen | 15 SIX | 29 | 1,27% |
| Citroën Overige modellen | S0CDZF | 29 | 1,27% |
| Citroën Overige modellen | DE1BP DS 23 INJ PALLAS | 28 | 1,22% |
| Citroën Overige modellen | YM6DM MEHARI | 22 | 0,96% |
| Citroën Overige modellen | 7C | 21 | 0,92% |
| Citroën Overige modellen | S6NFXF | 21 | 0,92% |
| Citroën Overige modellen | DI7BCA D-SPECIAL N.A. | 18 | 0,79% |
| Citroën Overige modellen | A | 17 | 0,74% |
| Citroën Overige modellen | BREAK 20 | 15 | 0,66% |
| Citroën Overige modellen | DE1BC DS 23 INJ | 14 | 0,61% |
| Citroën Overige modellen | N*LFY* | 14 | 0,61% |
| Citroën Overige modellen | DE3BP DS 23 INJ PALLAS | 13 | 0,57% |
| Citroën Overige modellen | 7 C | 12 | 0,52% |
| Citroën Overige modellen | DI7BCC D-SPECIAL CONF. | 11 | 0,48% |
| Citroën | Overige handelsbenamingen | 725 | 32% |
| Vermogensklasse | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| <60 PK | 2.065 | 90% |
| 60-70 PK | 19 | 0,83% |
| 70-80 PK | 22 | 0,96% |
| 80-90 PK | 10 | 0,44% |
| 90-100 PK | 14 | 0,61% |
| 100-110 PK | 29 | 1,27% |
| 110-120 PK | 21 | 0,92% |
| 120-140 PK | 64 | 2,8% |
| 140-160 PK | 10 | 0,44% |
| 160-180 PK | 13 | 0,57% |
| 180-200 PK | 2 | 0,09% |
| 200-250 PK | 2 | 0,09% |
| 250+ PK | 0 | 0,0% |
| Onbekend | 15 | 0,66% |
| Zuinigheidsclassificatie | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| A | 0 | 0% |
| B | 0 | 0% |
| C | 5 | 0% |
| D | 2 | 0% |
| E | 0 | 0% |
| F | 0 | 0% |
| G | 0 | 0% |
| Onbekend | 2.279 | 100% |
AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.
Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.
Doneer en help meeOntvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.
InschrijvenVoeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.
Deel deze pagina
Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.