Informatie over de Opel Kadett in cijfers en grafieken op basis van data van de RDW, de BOVAG en diverse andere dataleveranciers. Met verkoopcijfers en uitgebreide registratiegegevens. Deze pagina wordt maandelijks met de meest recente gegevens bijgewerkt. Laatst bijgewerkt: 1 oktober 2026.
Informatie over de Opel Kadett in cijfers en grafieken op basis van data van de RDW, de BOVAG en diverse andere dataleveranciers. Met verkoopcijfers en uitgebreide registratiegegevens. Deze pagina wordt maandelijks met de meest recente gegevens bijgewerkt. Laatst bijgewerkt: 1 oktober 2026.
| Opel Kadett | Model gegevens |
|---|---|
| Aantal registraties toegelaten (status 1 oktober 2026) | 10 |
| Aantal registraties tenaamgesteld (status 1 oktober 2026) | 8.725 |
| Aantal registraties geëxporteerd* | 311 |
| Aantal registraties gesloopt* | 382 |
| Aantal registraties totaal* (1937 t/m 1996) | 9.428 |
| Aantal verkocht (1983 t/m 1991) | 367.053 |
| Jaren eerste toelating* | 1937 t/m 1996 |
| Meest voorkomende carrosserievorm* | Onbekend (5.677 stuks, 60%) |
| Meest voorkomende kleur* | Blauw (1.614 stuks, 17%) |
| Meest voorkomende brandstof* | Benzine (8.290 stuks, 88%) |
| Gemiddeld vermogen* | 20 kW / 28 PK |
| Gemiddeld gewicht* | 833 kg |
| Volgend model | Astra |
Tabel met de belangijkste gegevens voor de Opel Kadett op basis van het kentekenregister van de RDW en de verkoopcijfers van de BOVAG en de RAI.
*: De data over registraties zijn gebaseerd zijn op het kentekenregister van de RDW van 1 augustus 2021 tot en met 1 oktober 2026. Registraties van de Opel Kadett die voor dat moment uit de database van de RDW zijn uitgeschreven, zijn helaas onbekend. Zie onderstaande toelichting voor een verdere uitleg.
Bron & definitiesBovenstaande grafiek toont de jaarlijkse verkopen van de Opel Kadett.
Bovenstaande grafiek toont de verkoopcijfers van de Opel Kadett voor de jaren 1983 tot en met 1991. In totaal zijn er in deze periode 367.053 exemplaren van de Opel Kadett verkocht. Het gemiddeld aantal verkochte auto's per jaar in deze periode komt daarmee op 40.784 per jaar.
Gebruikte cijfers: nieuwverkopen per merk en model van alle personenauto's in Nederland van de RAI en de BOVAG. De verkoopgegevens zijn het meest recent bijgewerkt op 1 oktober 2026.
Er zijn data van april 1938 tot en met september 1996. Bij keuze voor het filter 'Maanden' worden de gegevens voor de 24 meest recente maanden in de grafiek getoond. En er zijn data voor de jaren 1937 tot en met 1996. De grafiek bevat de gegevens voor de 20 meest recente jaren. En er zijn data voor de decennia 1930-1940 tot en met 1990-2000.
De grafiek toont het aantal auto's van de Opel Kadett per registratiemaand, jaar en decennium van de auto's. Het aantal is berekend op basis van de RDW voertuiggegevens van 1 oktober 2026. De maanden, jaren en decennia zijn gebaseerd op de datums van eerste toelating in het kentekenregister van de RDW. Dit is de datum waarop de auto voor het eerst op kenteken geregistreerd is. Voor geïmporteerde auto's is deze datum van het buitenlandse kenteken overgenomen. Gebruik het filter boven de grafiek om alle bekende registraties weer te geven, of alleen de auto's die nu nog op kenteken geregistreerd zijn, de auto's die geëxporteerd zijn of de auto's die op andere wijzen uit de registratie verdwenen zijn.
Donutgrafiek met de verdeling van het aantal en percentage kleuren zoals bekend voor de personenauto's van de Opel Kadett die op 1 oktober 2026 in Nederland voor gebruik op de openbare weg zijn geregistreerd.
Blauw is de meest voorkomende kleur van Opel Kadett. Er zijn momenteel 1.614 auto's van de Opel Kadett die in het blauw rondrijden. Dat is 17% van het totaal.Donutgrafiek met de verdeling van het aantal en percentage soorten brandstof die als energiebron gebruikt worden door de auto's van Opel Kadett. Het betreft alle Opel Kadett personenauto's die op 1 oktober 2026 een geldig kenteken hebben.
Benzine is de meest voorkomende brandstof waarmee de auto's van Opel Kadett rondrijden. Er zijn momenteel 8.290 auto's van Opel Kadett met benzine als energiebron. Dat is 88% van het totaal.Donutgrafiek met de verschijningsvormen van de carrosserie van Opel Kadett (gegevens op basis van de personenauto's die op 1 oktober 2026 in de kentekenadministratie van de RDW voorkomen).
De Opel Kadett komt in Nederland het vaakst voor als Hatchback: Dit is de meest voorkomende carrosserievorm, er zijn 1.883 auto's van Opel Kadett met hatchback als type carrosserie (dat is 20%).Horizontale staafgrafiek met de verdeling van de auto’s van de Opel Kadett over motorvermogensklassen op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.
Horizontale staafgrafiek met de verdeling van de auto’s van de Opel Kadett over gewichtsklassen op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.
Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens over de Opel Kadett. Er zijn 10 verschillende tabellen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de tabel voor die categorie weer te geven. Er is keuze uit tabellen met het overzicht van de brandstofsoorten, het aantal cilinders, het motorvermogen, de carrosserievormen, de registratiedatums, de autogewichten, kleuren, modellen en de zuinigheidslabels.
| Brandstof | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| Benzine | 8.290 | 88% |
| Benzine+LPG | 675 | 7,2% |
| Diesel | 388 | 4,12% |
| Onbekend | 57 | 0,6% |
| LPG | 16 | 0,17% |
| Elektriciteit | 2 | 0,02% |
| Alcohol | 0 | 0,0% |
| Alcohol+Benzine | 0 | 0,0% |
| Alcohol+Benzine+CNG | 0 | 0,0% |
| Alcohol+Benzine+Elektriciteit | 0 | 0,0% |
| Alcohol+Benzine+LPG | 0 | 0,0% |
| Alcohol+CNG | 0 | 0,0% |
| Alcohol+Elektriciteit | 0 | 0,0% |
| Alcohol+LPG | 0 | 0,0% |
| Benzine+CNG | 0 | 0,0% |
| Benzine+CNG+Elektriciteit | 0 | 0,0% |
| Benzine+CNG+LPG | 0 | 0,0% |
| Benzine+Elektriciteit | 0 | 0,0% |
| Benzine+Elektriciteit+LPG | 0 | 0,0% |
| Benzine+LNG | 0 | 0,0% |
| Benzine+LNG+LPG | 0 | 0,0% |
| CNG | 0 | 0,0% |
| CNG+LPG | 0 | 0,0% |
| Diesel+Elektriciteit | 0 | 0,0% |
| Diesel+LNG | 0 | 0,0% |
| Elektriciteit+LPG | 0 | 0,0% |
| Elektriciteit+Waterstof | 0 | 0,0% |
| LNG | 0 | 0,0% |
| Waterstof | 0 | 0,0% |
| Carrosserie | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| Bestelwagen | 0 | 0,0% |
| Cabriolet | 345 | 3,66% |
| Coupé | 212 | 2,25% |
| Enkeldeksvoertuig | 0 | 0,0% |
| Hatchback | 1.883 | 20% |
| MPV | 0 | 0,0% |
| Multipurpose vehicle (MPV) | 0 | 0,0% |
| Onbekend | 5.677 | 60% |
| Pick-uptruck | 0 | 0,0% |
| Sedan | 922 | 9,8% |
| Stationwagen | 389 | 4,13% |
| Truckstationwagon | 0 | 0,0% |
| Vrachtwagen | 0 | 0,0% |
| Catalogusprijsklasse | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| <10.000 euro | 0 | 0% |
| 10.000-12.500 euro | 0 | 0% |
| 12.500-15.000 euro | 0 | 0% |
| 15.000-17.500 euro | 0 | 0% |
| 17.500-20.000 euro | 0 | 0% |
| 20.000-22.500 euro | 0 | 0% |
| 22.500-25.000 euro | 0 | 0% |
| 25.000-27.500 euro | 0 | 0% |
| 27.500-30.000 euro | 0 | 0% |
| 30.000-32.500 euro | 0 | 0% |
| 32.500-35.000 euro | 0 | 0% |
| 35.000-40.000 euro | 0 | 0% |
| 40.000-45.000 euro | 0 | 0% |
| 45.000-50.000 euro | 0 | 0% |
| 50.000-75.000 euro | 0 | 0% |
| 75.000-100.000 euro | 0 | 0% |
| 100.000+ euro | 0 | 0% |
| Onbekend | 9.428 | 100% |
| Aantal cilinders | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| 3 | 1 | 0,01% |
| 4 | 9.394 | 100% |
| 5 | 1 | 0,01% |
| 6 | 28 | 0,3% |
| 8 | 2 | 0,02% |
| Onbekend | 2 | 0,02% |
| Jaar | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| 1996 | 1 | 0,01% |
| 1993 | 21 | 0,22% |
| 1992 | 44 | 0,47% |
| 1991 | 282 | 2,99% |
| 1990 | 384 | 4,07% |
| 1989 | 395 | 4,19% |
| 1988 | 399 | 4,23% |
| 1987 | 512 | 5,4% |
| 1986 | 521 | 5,5% |
| 1985 | 382 | 4,05% |
| 1984 | 352 | 3,73% |
| 1983 | 366 | 3,88% |
| 1982 | 356 | 3,78% |
| 1981 | 253 | 2,68% |
| 1980 | 185 | 1,96% |
| 1979 | 896 | 9,5% |
| 1978 | 915 | 9,7% |
| 1977 | 643 | 6,8% |
| 1976 | 331 | 3,51% |
| 1975 | 261 | 2,77% |
| Ouder dan 1975 | 1.929 | 20% |
| Gewicht | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| <600 kilogram | 2 | 0,02% |
| 600-800 kilogram | 3.566 | 38% |
| 800-900 kilogram | 3.897 | 41% |
| 900-1.000 kilogram | 1.706 | 18% |
| 1.000-1.100 kilogram | 246 | 2,61% |
| 1.100-1.200 kilogram | 9 | 0,1% |
| 1.200-1.300 kilogram | 2 | 0,02% |
| 1.300-1.400 kilogram | 0 | 0,0% |
| 1.400-1.500 kilogram | 0 | 0,0% |
| 1.500-1.750 kilogram | 0 | 0,0% |
| 1.750-2.000 kilogram | 0 | 0,0% |
| 2.000-2.500 kilogram | 0 | 0,0% |
| 2.500+ kilogram | 0 | 0,0% |
| Kleur | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| Blauw | 1.614 | 17% |
| Rood | 1.581 | 17% |
| Wit | 1.143 | 12% |
| Groen | 1.010 | 11% |
| Bruin | 1.005 | 11% |
| Grijs | 877 | 9,3% |
| Geel | 791 | 8,4% |
| Oranje | 539 | 5,7% |
| Beige | 418 | 4,43% |
| Zwart | 311 | 3,3% |
| Onbekend | 57 | 0,6% |
| Paars | 40 | 0,42% |
| Crème | 32 | 0,34% |
| Diversen | 10 | 0,11% |
| Rose | 0 | 0,0% |
| Merk en model | Handelsbenaming | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|---|
| Opel Kadett | KADETT | 2.504 | 27% |
| Opel Kadett | KADETT COUPE | 1.059 | 11% |
| Opel Kadett | KADETT HATCHBACK 12S | 341 | 3,62% |
| Opel Kadett | CITY | 291 | 3,09% |
| Opel Kadett | KADETT HATCHBACK 1.2 SC | 244 | 2,59% |
| Opel Kadett | KADETT AUTOMATIC | 206 | 2,18% |
| Opel Kadett | KADETT HATCHBACK 12N | 205 | 2,17% |
| Opel Kadett | KADETT HATCHBACK 1.3NB S6 | 192 | 2,04% |
| Opel Kadett | KADETT HATCHBACK 1.3 S | 164 | 1,74% |
| Opel Kadett | KADETT HATCHBACK 13S | 136 | 1,44% |
| Opel Kadett | KADETT COUPE AUTOMATIC | 125 | 1,33% |
| Opel Kadett | KADETT 1.3NB S6 | 117 | 1,24% |
| Opel Kadett | KADETT HATCHBACK C1.4NZ U9 | 114 | 1,21% |
| Opel Kadett | KADETT CARAVAN 1.6 D | 101 | 1,07% |
| Opel Kadett | 10 KD 2 | 100 | 1,06% |
| Opel Kadett | KADETT 12 | 100 | 1,06% |
| Opel Kadett | KADETT CABRIO C1.6NZ U9 | 91 | 0,97% |
| Opel Kadett | KADETT 12N | 86 | 0,91% |
| Opel Kadett | KADETT 12S | 83 | 0,88% |
| Opel Kadett | KADETT HATCHBACK 1.6 D | 78 | 0,83% |
| Opel Kadett | KADETT GTE | 75 | 0,8% |
| Opel Kadett | KADETT HATCHBACK 13N | 75 | 0,8% |
| Opel Kadett | KADETT 1.3 S | 74 | 0,78% |
| Opel Kadett | KADETT HATCHBACK 2.0SEH GSI B6 | 70 | 0,74% |
| Opel Kadett | KADETT C1.6NZ U9 | 69 | 0,73% |
| Opel | Overige handelsbenamingen | 2.728 | 29% |
| Vermogensklasse | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| <60 PK | 7.139 | 76% |
| 60-70 PK | 750 | 8% |
| 70-80 PK | 461 | 4,89% |
| 80-90 PK | 395 | 4,19% |
| 90-100 PK | 71 | 0,75% |
| 100-110 PK | 31 | 0,33% |
| 110-120 PK | 226 | 2,4% |
| 120-140 PK | 165 | 1,75% |
| 140-160 PK | 117 | 1,24% |
| 160-180 PK | 25 | 0,27% |
| 180-200 PK | 15 | 0,16% |
| 200-250 PK | 30 | 0,32% |
| 250+ PK | 3 | 0,03% |
| Zuinigheidsclassificatie | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| A | 0 | 0% |
| B | 0 | 0% |
| C | 0 | 0% |
| D | 0 | 0% |
| E | 0 | 0% |
| F | 0 | 0% |
| G | 0 | 0% |
| Onbekend | 9.428 | 100% |
AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.
Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.
Doneer en help meeOntvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.
InschrijvenVoeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.
Deel deze pagina
Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.