Informatie over de MG MGB Tourer in cijfers en grafieken op basis van data van de RDW en diverse andere dataleveranciers. Met uitgebreide registratiegegevens. Deze pagina wordt maandelijks met de meest recente gegevens bijgewerkt. Laatst bijgewerkt: 1 oktober 2026.
Informatie over de MG MGB Tourer in cijfers en grafieken op basis van data van de RDW en diverse andere dataleveranciers. Met uitgebreide registratiegegevens. Deze pagina wordt maandelijks met de meest recente gegevens bijgewerkt. Laatst bijgewerkt: 1 oktober 2026.
| MG MGB Tourer | Model gegevens |
|---|---|
| Aantal registraties toegelaten (status 1 oktober 2026) | 1 |
| Aantal registraties tenaamgesteld (status 1 oktober 2026) | 1.290 |
| Aantal registraties geëxporteerd* | 169 |
| Aantal registraties gesloopt* | 30 |
| Aantal registraties totaal* (1963 t/m 1988) | 1.490 |
| Jaren eerste toelating* | 1963 t/m 1988 |
| Meest voorkomende carrosserievorm* | Onbekend (1.142 stuks, 77%) |
| Meest voorkomende kleur* | Rood (403 stuks, 27%) |
| Meest voorkomende brandstof* | Benzine (1.466 stuks, 98%) |
| Gemiddeld vermogen* | 7 kW / 10 PK |
| Gemiddeld gewicht* | 1.017 kg |
Tabel met de belangijkste gegevens voor de MG MGB Tourer op basis van het kentekenregister van de RDW en de verkoopcijfers van de BOVAG en de RAI.
*: De data over registraties zijn gebaseerd zijn op het kentekenregister van de RDW van 1 augustus 2021 tot en met 1 oktober 2026. Registraties van de MG MGB Tourer die voor dat moment uit de database van de RDW zijn uitgeschreven, zijn helaas onbekend. Zie onderstaande toelichting voor een verdere uitleg.
Bron & definitiesEr zijn data van april 1964 tot en met september 1982. Bij keuze voor het filter 'Maanden' worden de gegevens voor de 24 meest recente maanden in de grafiek getoond. En er zijn data voor de jaren 1963 tot en met 1988. De grafiek bevat de gegevens voor de 20 meest recente jaren. En er zijn data voor de decennia 1960-1970 tot en met 1980-1990.
De grafiek toont het aantal auto's van de MG MGB Tourer per registratiemaand, jaar en decennium van de auto's. Het aantal is berekend op basis van de RDW voertuiggegevens van 1 oktober 2026. De maanden, jaren en decennia zijn gebaseerd op de datums van eerste toelating in het kentekenregister van de RDW. Dit is de datum waarop de auto voor het eerst op kenteken geregistreerd is. Voor geïmporteerde auto's is deze datum van het buitenlandse kenteken overgenomen. Gebruik het filter boven de grafiek om alle bekende registraties weer te geven, of alleen de auto's die nu nog op kenteken geregistreerd zijn, de auto's die geëxporteerd zijn of de auto's die op andere wijzen uit de registratie verdwenen zijn.
Donutgrafiek met de verdeling van het aantal en percentage kleuren zoals bekend voor de personenauto's van de MG MGB Tourer die op 1 oktober 2026 in Nederland voor gebruik op de openbare weg zijn geregistreerd.
Rood is de meest voorkomende kleur van MG MGB Tourer. Er zijn momenteel 403 auto's van de MG MGB Tourer die in het rood rondrijden. Dat is 27% van het totaal.Donutgrafiek met de verdeling van het aantal en percentage soorten brandstof die als energiebron gebruikt worden door de auto's van MG MGB Tourer. Het betreft alle MG MGB Tourer personenauto's die op 1 oktober 2026 een geldig kenteken hebben.
Benzine is de meest voorkomende brandstof waarmee de auto's van MG MGB Tourer rondrijden. Er zijn momenteel 1.466 auto's van MG MGB Tourer met benzine als energiebron. Dat is 98% van het totaal.Donutgrafiek met de verschijningsvormen van de carrosserie van MG MGB Tourer (gegevens op basis van de personenauto's die op 1 oktober 2026 in de kentekenadministratie van de RDW voorkomen).
De MG MGB Tourer komt in Nederland het vaakst voor als Cabriolet: Dit is de meest voorkomende carrosserievorm, er zijn 346 auto's van MG MGB Tourer met cabriolet als type carrosserie (dat is 23%).Horizontale staafgrafiek met de verdeling van de auto’s van de MG MGB Tourer over motorvermogensklassen op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.
Horizontale staafgrafiek met de verdeling van de auto’s van de MG MGB Tourer over gewichtsklassen op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.
Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens over de MG MGB Tourer. Er zijn 10 verschillende tabellen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de tabel voor die categorie weer te geven. Er is keuze uit tabellen met het overzicht van de brandstofsoorten, het aantal cilinders, het motorvermogen, de carrosserievormen, de registratiedatums, de autogewichten, kleuren, modellen en de zuinigheidslabels.
| Brandstof | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| Benzine | 1.466 | 98% |
| Onbekend | 21 | 1% |
| Benzine+LPG | 3 | 0% |
| Alcohol | 0 | 0% |
| Alcohol+Benzine | 0 | 0% |
| Alcohol+Benzine+CNG | 0 | 0% |
| Alcohol+Benzine+Elektriciteit | 0 | 0% |
| Alcohol+Benzine+LPG | 0 | 0% |
| Alcohol+CNG | 0 | 0% |
| Alcohol+Elektriciteit | 0 | 0% |
| Alcohol+LPG | 0 | 0% |
| Benzine+CNG | 0 | 0% |
| Benzine+CNG+Elektriciteit | 0 | 0% |
| Benzine+CNG+LPG | 0 | 0% |
| Benzine+Elektriciteit | 0 | 0% |
| Benzine+Elektriciteit+LPG | 0 | 0% |
| Benzine+LNG | 0 | 0% |
| Benzine+LNG+LPG | 0 | 0% |
| CNG | 0 | 0% |
| CNG+LPG | 0 | 0% |
| Diesel | 0 | 0% |
| Diesel+Elektriciteit | 0 | 0% |
| Diesel+LNG | 0 | 0% |
| Elektriciteit | 0 | 0% |
| Elektriciteit+LPG | 0 | 0% |
| Elektriciteit+Waterstof | 0 | 0% |
| LNG | 0 | 0% |
| LPG | 0 | 0% |
| Waterstof | 0 | 0% |
| Carrosserie | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| Bestelwagen | 0 | 0,0% |
| Cabriolet | 346 | 23% |
| Coupé | 1 | 0,07% |
| Enkeldeksvoertuig | 0 | 0,0% |
| Hatchback | 1 | 0,07% |
| MPV | 0 | 0,0% |
| Multipurpose vehicle (MPV) | 0 | 0,0% |
| Onbekend | 1.142 | 77% |
| Pick-uptruck | 0 | 0,0% |
| Sedan | 0 | 0,0% |
| Stationwagen | 0 | 0,0% |
| Truckstationwagon | 0 | 0,0% |
| Vrachtwagen | 0 | 0,0% |
| Catalogusprijsklasse | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| <10.000 euro | 0 | 0% |
| 10.000-12.500 euro | 0 | 0% |
| 12.500-15.000 euro | 0 | 0% |
| 15.000-17.500 euro | 0 | 0% |
| 17.500-20.000 euro | 0 | 0% |
| 20.000-22.500 euro | 0 | 0% |
| 22.500-25.000 euro | 0 | 0% |
| 25.000-27.500 euro | 0 | 0% |
| 27.500-30.000 euro | 0 | 0% |
| 30.000-32.500 euro | 0 | 0% |
| 32.500-35.000 euro | 0 | 0% |
| 35.000-40.000 euro | 0 | 0% |
| 40.000-45.000 euro | 0 | 0% |
| 45.000-50.000 euro | 0 | 0% |
| 50.000-75.000 euro | 0 | 0% |
| 75.000-100.000 euro | 0 | 0% |
| 100.000+ euro | 0 | 0% |
| Onbekend | 1.490 | 100% |
| Aantal cilinders | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| 4 | 1.466 | 98% |
| 6 | 1 | 0% |
| 8 | 23 | 2% |
| Jaar | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| 1988 | 1 | 0,07% |
| 1982 | 3 | 0,2% |
| 1981 | 13 | 0,87% |
| 1980 | 120 | 8,1% |
| 1979 | 349 | 23% |
| 1978 | 160 | 11% |
| 1977 | 280 | 19% |
| 1976 | 233 | 16% |
| 1975 | 113 | 7,6% |
| 1974 | 88 | 5,9% |
| 1973 | 37 | 2,48% |
| 1972 | 23 | 1,54% |
| 1971 | 16 | 1,07% |
| 1970 | 20 | 1,34% |
| 1969 | 12 | 0,81% |
| 1968 | 5 | 0,34% |
| 1967 | 7 | 0,47% |
| 1966 | 4 | 0,27% |
| 1965 | 2 | 0,13% |
| 1964 | 3 | 0,2% |
| Ouder dan 1964 | 1 | 0,07% |
| Gewicht | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| <600 kilogram | 0 | 0% |
| 600-800 kilogram | 0 | 0% |
| 800-900 kilogram | 0 | 0% |
| 900-1.000 kilogram | 827 | 56% |
| 1.000-1.100 kilogram | 662 | 44% |
| 1.100-1.200 kilogram | 1 | 0% |
| 1.200-1.300 kilogram | 0 | 0% |
| 1.300-1.400 kilogram | 0 | 0% |
| 1.400-1.500 kilogram | 0 | 0% |
| 1.500-1.750 kilogram | 0 | 0% |
| 1.750-2.000 kilogram | 0 | 0% |
| 2.000-2.500 kilogram | 0 | 0% |
| 2.500+ kilogram | 0 | 0% |
| Kleur | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| Rood | 403 | 27% |
| Groen | 274 | 18% |
| Wit | 224 | 15% |
| Geel | 170 | 11% |
| Blauw | 167 | 11% |
| Zwart | 139 | 9,3% |
| Oranje | 51 | 3,42% |
| Bruin | 48 | 3,22% |
| Beige | 6 | 0,4% |
| Paars | 4 | 0,27% |
| Grijs | 3 | 0,2% |
| Crème | 1 | 0,07% |
| Diversen | 0 | 0,0% |
| Onbekend | 0 | 0,0% |
| Rose | 0 | 0,0% |
| Merk en model | Handelsbenaming | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|---|
| MG MGB Tourer | B TOURER | 821 | 55% |
| MG MGB Tourer | B TOURER US | 640 | 43% |
| MG MGB Tourer | B TOURER CABRIOLET | 10 | 0,67% |
| MG MGB Tourer | MG B TOURER | 6 | 0,4% |
| MG MGB Tourer | B TOURER US CABRIOLET | 2 | 0,13% |
| MG MGB Tourer | B TOURER AS | 1 | 0,07% |
| MG MGB Tourer | B TOURER U.5 | 1 | 0,07% |
| MG MGB Tourer | B TOURER U.S. | 1 | 0,07% |
| MG MGB Tourer | B TOURER U5 | 1 | 0,07% |
| MG MGB Tourer | B TOURER US K6 | 1 | 0,07% |
| MG MGB Tourer | B TOURER VS | 1 | 0,07% |
| MG MGB Tourer | B TOURES US | 1 | 0,07% |
| MG MGB Tourer | B TOWER | 1 | 0,07% |
| MG MGB Tourer | B.TOURER US | 1 | 0,07% |
| MG MGB Tourer | MGB TOURER | 1 | 0,07% |
| MG MGB Tourer | MGB TOURER 2 | 1 | 0,07% |
| Vermogensklasse | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| <60 PK | 1.341 | 90% |
| 60-70 PK | 7 | 0,47% |
| 70-80 PK | 14 | 0,94% |
| 80-90 PK | 58 | 3,89% |
| 90-100 PK | 48 | 3,22% |
| 100-110 PK | 7 | 0,47% |
| 110-120 PK | 1 | 0,07% |
| 120-140 PK | 7 | 0,47% |
| 140-160 PK | 5 | 0,34% |
| 160-180 PK | 0 | 0,0% |
| 180-200 PK | 2 | 0,13% |
| 200-250 PK | 0 | 0,0% |
| 250+ PK | 0 | 0,0% |
| Zuinigheidsclassificatie | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| A | 0 | 0% |
| B | 0 | 0% |
| C | 0 | 0% |
| D | 0 | 0% |
| E | 0 | 0% |
| F | 0 | 0% |
| G | 0 | 0% |
| Onbekend | 1.490 | 100% |
AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.
Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.
Doneer en help meeOntvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.
InschrijvenVoeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.
Deel deze pagina
Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.