Talbot Overige modellen: registratiegegevens

Talbot Overige modellen: registratiegegevens

Informatie over de Talbot Overige modellen in cijfers en grafieken op basis van data van de RDW en diverse andere dataleveranciers. Met uitgebreide registratiegegevens. Deze pagina wordt maandelijks met de meest recente gegevens bijgewerkt. Laatst bijgewerkt: 1 oktober 2026.

Informatie over de Talbot Overige modellen in cijfers en grafieken op basis van data van de RDW en diverse andere dataleveranciers. Met uitgebreide registratiegegevens. Deze pagina wordt maandelijks met de meest recente gegevens bijgewerkt. Laatst bijgewerkt: 1 oktober 2026.

Belangrijkste gegevens
Overzicht van de kerncijfers voor de Talbot Overige modellen.
Talbot Overige modellenModel gegevens
Aantal registraties toegelaten (status 1 oktober 2026)1
Aantal registraties tenaamgesteld (status 1 oktober 2026)217
Aantal registraties geëxporteerd*17
Aantal registraties gesloopt*1
Aantal registraties totaal* (1910 t/m 1985)236
Jaren eerste toelating*1910 t/m 1985
Meest voorkomende carrosserievorm*Onbekend (136 stuks, 58%)
Meest voorkomende kleur*Blauw (60 stuks, 25%)
Meest voorkomende brandstof*Benzine (227 stuks, 96%)
Gemiddeld vermogen*30 kW / 41 PK
Gemiddeld gewicht*1.034 kg

Tabel met de belangijkste gegevens voor de Talbot Overige modellen op basis van het kentekenregister van de RDW en de verkoopcijfers van de BOVAG en de RAI.

*: De data over registraties zijn gebaseerd zijn op het kentekenregister van de RDW van 1 augustus 2021 tot en met 1 oktober 2026. Registraties van de Talbot Overige modellen die voor dat moment uit de database van de RDW zijn uitgeschreven, zijn helaas onbekend. Zie onderstaande toelichting voor een verdere uitleg.

Bron & definities
Toelichting bij de kerncijfers voor de Talbot Overige modellen:

Historische data over geregistreerde voertuigen:
De database van de RDW toont altijd een momentopname. Dit betekent dat registraties van auto's die niet meer op kenteken staan niet in de data voorkomen. Voor AlleCijfers zijn alle registraties sinds 1 augustus 2021 bewaard. We beschikken helaas echter niet over oudere data (de RDW kan deze niet leveren en navraag bij andere partijen heeft niets opgeleverd, hulp hierbij wordt zeer gewaardeerd!). Dit betekent dat auto's die voor 1 augustus 2021 uit de data zijn verdwenen niet bij AlleCijfers bekend zijn. De gegevens voor de Talbot Overige modellen zullen incompleet zijn, aangezien de eerst bekende registratie van de Talbot Overige modellen van 30 juni 1910 is. Het werkelijke aantal registraties van de Talbot Overige modellen zal daarom hoger liggen dan het getoonde aantal. En hoe langer de registraties van de Talbot Overige modellen geleden zijn, hoe groter het verschil zal zijn.
RDW kentekenregistratie:
De gegevens in deze tabel en op diverse andere plaatsen op deze pagina komen uit de kentekenregistratie van de RDW (de Rijksdienst voor het Wegverkeer). Deze dataset bevat voor ieder actief gekentekend voertuig in Nederland een registratie. De mutaties in de RDW data worden maandelijks verwerkt. Zie deze beschrijving voor meer informatie over de wijze waarop de data zijn verwerkt.
Handelsnaam, merk en model:
Het merk en model van de auto zijn afgeleid van het merk en de handelsnaam in de RDW data. De benamingen en andere gegevens zijn met name voor oudere registraties vaak zeer divers en bevatten fouten. Hierdoor kunnen kleine verschillen bestaan tussen de hier gepresenteerde cijfers en de werkelijke autogegevens. Het aantal verschillende modellen kan in werkelijkheid hoger zijn dan hier in de tabel wordt getoond. Weinig voorkomende en modellen die lang geleden zijn gevoerd worden in enkele gevallen als 1 model tot de ‘overige modellen’ gerekend. Ontbreekt een bepaald model of klopt er iets niet? Neem contact op, wellicht kan dit in de dataverwerking worden aangepast.
Jaren eerste toelating:
De jaren eerste toelating zijn gebaseerd op de vroegste en laatste datum eerste toelating in het register. Dit is de datum waarop de auto voor het eerst op kenteken geregistreerd is. Dit kan ook een buitenlands kenteken zijn.
Registraties Talbot Overige modellen naar datum van eerste toelating
Registraties van de Talbot Overige modellen per maand, jaar en decennium.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Er zijn data van april 1913 tot en met september 1983. Bij keuze voor het filter 'Maanden' worden de gegevens voor de 24 meest recente maanden in de grafiek getoond. En er zijn data voor de jaren 1910 tot en met 1985. De grafiek bevat de gegevens voor de 20 meest recente jaren. En er zijn data voor de decennia 1910-1920 tot en met 1980-1990.

De grafiek toont het aantal auto's van de Talbot Overige modellen per registratiemaand, jaar en decennium van de auto's. Het aantal is berekend op basis van de RDW voertuiggegevens van 1 oktober 2026. De maanden, jaren en decennia zijn gebaseerd op de datums van eerste toelating in het kentekenregister van de RDW. Dit is de datum waarop de auto voor het eerst op kenteken geregistreerd is. Voor geïmporteerde auto's is deze datum van het buitenlandse kenteken overgenomen. Gebruik het filter boven de grafiek om alle bekende registraties weer te geven, of alleen de auto's die nu nog op kenteken geregistreerd zijn, de auto's die geëxporteerd zijn of de auto's die op andere wijzen uit de registratie verdwenen zijn.

Voorkomende kleuren
Blauw is de meest voorkomende kleur: 60 registraties (25%).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Donutgrafiek met de verdeling van het aantal en percentage kleuren zoals bekend voor de personenauto's van de Talbot Overige modellen die op 1 oktober 2026 in Nederland voor gebruik op de openbare weg zijn geregistreerd.

Blauw is de meest voorkomende kleur van Talbot Overige modellen. Er zijn momenteel 60 auto's van de Talbot Overige modellen die in het blauw rondrijden. Dat is 25% van het totaal.
Gebruikte brandstof
Benzine is de meest voorkomende brandstof: 227 registraties (96%).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Donutgrafiek met de verdeling van het aantal en percentage soorten brandstof die als energiebron gebruikt worden door de auto's van Talbot Overige modellen. Het betreft alle Talbot Overige modellen personenauto's die op 1 oktober 2026 een geldig kenteken hebben.

Benzine is de meest voorkomende brandstof waarmee de auto's van Talbot Overige modellen rondrijden. Er zijn momenteel 227 auto's van Talbot Overige modellen met benzine als energiebron. Dat is 96% van het totaal.
Voorkomende carrosserievormen
Cabriolet is de meest voorkomende carrosserievorm: 39 registraties (17%).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Donutgrafiek met de verschijningsvormen van de carrosserie van Talbot Overige modellen (gegevens op basis van de personenauto's die op 1 oktober 2026 in de kentekenadministratie van de RDW voorkomen).

De Talbot Overige modellen komt in Nederland het vaakst voor als Cabriolet: Dit is de meest voorkomende carrosserievorm, er zijn 39 auto's van Talbot Overige modellen met cabriolet als type carrosserie (dat is 17%).
Motorvermogen Talbot Overige modellen
De klasse <60 PK komt het vaakst voor: 158 registraties (67%).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Horizontale staafgrafiek met de verdeling van de auto’s van de Talbot Overige modellen over motorvermogensklassen op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.

Gewicht Talbot Overige modellen
De klasse 600-800 kilogram komt het vaakst voor: 71 registraties (30%).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Horizontale staafgrafiek met de verdeling van de auto’s van de Talbot Overige modellen over gewichtsklassen op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.

Tabel met alle gegevens voor de Talbot Overige modellen

Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens over de Talbot Overige modellen. Er zijn 10 verschillende tabellen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de tabel voor die categorie weer te geven. Er is keuze uit tabellen met het overzicht van de brandstofsoorten, het aantal cilinders, het motorvermogen, de carrosserievormen, de registratiedatums, de autogewichten, kleuren, modellen en de zuinigheidslabels.

Brandstoffen
BrandstofAantal RDWPercentage
Benzine22796%
Benzine+LPG52,12%
Diesel31,27%
Onbekend10,42%
Alcohol00,0%
Alcohol+Benzine00,0%
Alcohol+Benzine+CNG00,0%
Alcohol+Benzine+Elektriciteit00,0%
Alcohol+Benzine+LPG00,0%
Alcohol+CNG00,0%
Alcohol+Elektriciteit00,0%
Alcohol+LPG00,0%
Benzine+CNG00,0%
Benzine+CNG+Elektriciteit00,0%
Benzine+CNG+LPG00,0%
Benzine+Elektriciteit00,0%
Benzine+Elektriciteit+LPG00,0%
Benzine+LNG00,0%
Benzine+LNG+LPG00,0%
CNG00,0%
CNG+LPG00,0%
Diesel+Elektriciteit00,0%
Diesel+LNG00,0%
Elektriciteit00,0%
Elektriciteit+LPG00,0%
Elektriciteit+Waterstof00,0%
LNG00,0%
LPG00,0%
Waterstof00,0%
Bovenstaande tabel toont de verschillende soorten brandstof waarop de auto's van de Talbot Overige modellen rijden. Deze gegevens over het type gebruikte brandstof zijn gebaseerd op de RDW data van 1 oktober 2026. Elektriciteit is eigenlijk geen brandstof maar een energiebron. Om in dezelfde structuur aan te kunnen geven dat een voertuig voorzien is van een elektromotor is er voor gekozen om in dat geval elektriciteit als brandstof te vermelden.
Carrosserieën
CarrosserieAantal RDWPercentage
Bestelwagen00,0%
Cabriolet3917%
Coupé166,8%
Enkeldeksvoertuig00,0%
Hatchback104,24%
MPV00,0%
Multipurpose vehicle (MPV)00,0%
Onbekend13658%
Pick-uptruck00,0%
Sedan3214%
Stationwagen31,27%
Truckstationwagon00,0%
Vrachtwagen00,0%
Met welk type carrosserie komt de Talbot Overige modellen het vaakst voor? Bovenstaande tabel toont per carrosserie hoeveel auto's van de Talbot Overige modellen er zijn geteld in de RDW voertuiggegevens van 1 oktober 2026. De gebruikte types carrosserieën zijn gebaseerd op de Europese standaard aanduidingingen voor het carrosserietype van een voertuig. Deze wordt vastgesteld tijdens de goedkeuring van een voertuig.
Catalogusprijs
CatalogusprijsklasseAantal RDWPercentage
<10.000 euro00%
10.000-12.500 euro00%
12.500-15.000 euro00%
15.000-17.500 euro00%
17.500-20.000 euro00%
20.000-22.500 euro00%
22.500-25.000 euro00%
25.000-27.500 euro00%
27.500-30.000 euro00%
30.000-32.500 euro00%
32.500-35.000 euro00%
35.000-40.000 euro00%
40.000-45.000 euro00%
45.000-50.000 euro00%
50.000-75.000 euro00%
75.000-100.000 euro00%
100.000+ euro00%
Onbekend236100%
Bovenstaande tabel toont hoeveel auto’s van de Talbot Overige modellen er per catalogusprijsklasse voorkomen in de RDW data van 1 oktober 2026. Voertuigen zonder bekende catalogusprijs staan in de categorie 'Onbekend'. De catalogusprijs is gebaseerd op informatie van de importeur en is als volgt berekend: netto-catalogusprijs, verhoogd met de BTW en de BPM. BPM staat voor Belasting Personenauto’s en Motorrijwielen. Dit is een belasting die eenmalig moet worden betaald door degene die als eerste een personenauto op zijn of haar naam laat registreren. Het registreren van de catalogusprijs is wettelijk verplicht voor voertuigen die vanaf 1 juli 2005 voor het eerst op naam gezet worden.
Cilinders
Aantal cilindersAantal RDWPercentage
418679%
64519%
852%
Met hoeveel cilinders komt de Talbot Overige modellen het meest voor? Bovenstaande tabel toont per aantal cilinders hoeveel auto's van de Talbot Overige modellen er zijn geteld in de RDW voertuiggegevens van 1 oktober 2026. Het aantal cilinders toont van hoeveel cilinders de motor van ieder voertuig is voorzien. Bij zogenaamde wankelmotoren en bij elektrische motoren is dit gegeven niet gevuld. De cilinderinhoud (hier nog niet vermeld, deze wordt binnenkort als aparte tabel toegevoegd) is het totale volume van de verbrandingsruimte van de verbrandingsmotor van het voertuig, uitgedrukt in cm³.
Datums
JaarAantal RDWPercentage
198520,85%
198410,42%
198341,69%
1982145,9%
1981104,24%
198083,39%
197952,12%
197810,42%
197710,42%
197641,69%
197562,54%
197452,12%
197362,54%
197241,69%
1971135,5%
1970239,7%
1969166,8%
1968177,2%
1967125,1%
196652,12%
Ouder dan 19667933%
Bovenstaande tabel toont het aantal auto's per jaar van de Talbot Overige modellen. De tabel toont de 20 nieuwste jaren van nieuw naar oud. De laatste rij bevat alle auto’s van voor 1966. De aantallen zijn bepaald op basis van de 'Datum eerste toelating' in de RDW voertuiggegevens van 1 oktober 2026. De datum eerste toelating is de datum waarop de auto voor het eerst op kenteken geregistreerd is. Dit kan ook een buitenlands kenteken zijn. Deze datum is altijd gelijk aan- of vroeger dan- de 'datum eerste afgifte Nederland' die ook in de RDW data bekend is en hier niet getoond wordt. De 'datum eerste afgifte Nederland' is de datum waarop de auto voor het eerst in Nederland op kenteken geregistreerd is. Alle detaildata kunnen als Excel-bestand worden opgevraagd. Dit is de datum die aangeeft wanneer het voertuig voor het eerst is geregistreerd (waar ook ter wereld).
Gewicht
GewichtAantal RDWPercentage
<600 kilogram00,0%
600-800 kilogram7130%
800-900 kilogram218,9%
900-1.000 kilogram4318%
1.000-1.100 kilogram239,7%
1.100-1.200 kilogram177,2%
1.200-1.300 kilogram104,24%
1.300-1.400 kilogram177,2%
1.400-1.500 kilogram125,1%
1.500-1.750 kilogram125,1%
1.750-2.000 kilogram104,24%
2.000-2.500 kilogram00,0%
2.500+ kilogram00,0%
Bovenstaande tabel toont hoeveel auto's van de Talbot Overige modellen er per gewichtsklasse voorkomen. Hiertoe is de eigenschap 'massa ledig voertuig' uit de RDW data van 1 oktober 2026 gebruikt. De massa per voertuig is eerst tot een gewichtsklasse gecategoriseerd. Hierbij zijn de gewichtsklassen zo gekozen dat deze over alle voertuigen heen ongeveer even groot zijn. Vervolgens is voor de Talbot Overige modellen geteld hoeveel auto's er per klasse voorkomen. De massa van leeg voertuig is de massa van een voertuig, uitgedrukt in kilogram, zonder passagiers en lading.
Kleuren
KleurAantal RDWPercentage
Blauw6025%
Groen3615%
Rood3214%
Wit2711%
Bruin2511%
Grijs166,8%
Zwart135,5%
Geel114,66%
Beige41,69%
Paars41,69%
Crème31,27%
Onbekend31,27%
Oranje20,85%
Diversen00,0%
Rose00,0%
Welke kleur van de Talbot Overige modellen komt het vaakst voor? Bovenstaande tabel toont per kleur hoeveel auto's van de Talbot Overige modellen er zijn geteld op basis van de eigenschap 'eerste kleur' in de RDW voertuiggegevens van 1 oktober 2026. Met de ‘eerste kleur’ van de auto's registreert de RDW alleen hoofdkleuren. Lichtblauw en donkerblauw vallen bijvoorbeeld allebei onder ‘blauw’ als kleuraanduiding.
Modellen
Merk en modelHandelsbenamingAantal RDWPercentage
Talbot Overige modellenCHAMOIS2611%
Talbot Overige modellenIMP229,3%
Talbot Overige modellenSTILETTO156,4%
Talbot Overige modellen1100 FOURGONNETTE83,39%
Talbot Overige modellenHUNTER GL52,12%
Talbot Overige modellen1600 GLS41,69%
Talbot Overige modellenCALIFORNIAN41,69%
Talbot Overige modellen1100 LS31,27%
Talbot Overige modellen125031,27%
Talbot Overige modellen1300 SUPER31,27%
Talbot Overige modellen1500 TC31,27%
Talbot Overige modellen1510 1.6 GLS31,27%
Talbot Overige modellen28931,27%
Talbot Overige modellen9031,27%
Talbot Overige modellenMATRA MURENA31,27%
Talbot Overige modellenMK III31,27%
Talbot Overige modellenSIMCA 2 LITRES31,27%
Talbot Overige modellenVOGUE31,27%
Talbot Overige modellen1250 TC20,85%
Talbot Overige modellen1510 1.6 SX20,85%
Talbot Overige modellen1600 GLS AUTOMATIC20,85%
Talbot Overige modellenHUNTER20,85%
Talbot Overige modellenMINX DE LUXE20,85%
Talbot Overige modellenSIMCA 1100 FOURGONNETTE20,85%
Talbot Overige modellenSPORTS20,85%
TalbotOverige handelsbenamingen10544%
Bovenstaande tabel toont de 25 meest voorkomende handelsbenamingen van de Talbot Overige modellen. In totaal zijn 127 verschillende handelsbenamingen beschikbaar. De handelsbenamingen zijn geteld op basis van de RDW voertuiggegevens van 1 oktober 2026. Neem contact op om alle detaildata als Excel-bestand op te vragen. De handelsnaam is de benaming van het voertuig zoals de fabrikant deze heeft opgegeven. De handelsbenaming kan afwijken van de aanduiding die op het voertuig te vinden is. Met name voor oudere auto's kunnen er benamingen en schrijfwijzen voorkomen die soms lastig tot het juiste model te herleiden zijn.
Vermogen
VermogensklasseAantal RDWPercentage
<60 PK15867%
60-70 PK93,81%
70-80 PK166,8%
80-90 PK93,81%
90-100 PK93,81%
100-110 PK31,27%
110-120 PK52,12%
120-140 PK62,54%
140-160 PK31,27%
160-180 PK72,97%
180-200 PK72,97%
200-250 PK31,27%
250+ PK10,42%
Bovenstaande tabel toont hoeveel auto’s van de Talbot Overige modellen er per motorvermogensklasse voorkomen in de RDW data van 1 oktober 2026. Voertuigen zonder bekend motorvermogen staan in de categorie 'Onbekend'.
Zuinigheidslabels
ZuinigheidsclassificatieAantal RDWPercentage
A00%
B00%
C00%
D00%
E00%
F00%
G00%
Onbekend236100%
Bovenstaande tabel toont hoeveel auto's van de Talbot Overige modellen er per zuinigheidslabel in de RDW data van 1 oktober 2026 voorkomen.
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Blijf op de hoogte

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron