Land Rover Overige modellen: registratiegegevens

Land Rover Overige modellen: registratiegegevens

Informatie over de Land Rover Overige modellen in cijfers en grafieken op basis van data van de RDW en diverse andere dataleveranciers. Met uitgebreide registratiegegevens. Deze pagina wordt maandelijks met de meest recente gegevens bijgewerkt. Laatst bijgewerkt: 1 oktober 2026.

Informatie over de Land Rover Overige modellen in cijfers en grafieken op basis van data van de RDW en diverse andere dataleveranciers. Met uitgebreide registratiegegevens. Deze pagina wordt maandelijks met de meest recente gegevens bijgewerkt. Laatst bijgewerkt: 1 oktober 2026.

Belangrijkste gegevens
Overzicht van de kerncijfers voor de Land Rover Overige modellen.
Land Rover Overige modellenModel gegevens
Aantal registraties toegelaten (status 1 oktober 2026)13
Aantal registraties tenaamgesteld (status 1 oktober 2026)4.362
Aantal registraties geëxporteerd*255
Aantal registraties gesloopt*60
Aantal registraties totaal* (1948 t/m 2023)4.690
Jaren eerste toelating*1948 t/m 2023
Meest voorkomende carrosserievorm*Stationwagen (2.385 stuks, 51%)
Meest voorkomende kleur*Groen (2.166 stuks, 46%)
Meest voorkomende brandstof*Benzine (2.068 stuks, 44%)
Gemiddelde catalogusprijs*€142.307
Gemiddeld vermogen*48 kW / 65 PK
Gemiddeld gewicht*1.662 kg

Tabel met de belangijkste gegevens voor de Land Rover Overige modellen op basis van het kentekenregister van de RDW en de verkoopcijfers van de BOVAG en de RAI.

*: De data over registraties zijn gebaseerd zijn op het kentekenregister van de RDW van 1 augustus 2021 tot en met 1 oktober 2026. Registraties van de Land Rover Overige modellen die voor dat moment uit de database van de RDW zijn uitgeschreven, zijn helaas onbekend. Zie onderstaande toelichting voor een verdere uitleg.

Bron & definities
Toelichting bij de kerncijfers voor de Land Rover Overige modellen:

Historische data over geregistreerde voertuigen:
De database van de RDW toont altijd een momentopname. Dit betekent dat registraties van auto's die niet meer op kenteken staan niet in de data voorkomen. Voor AlleCijfers zijn alle registraties sinds 1 augustus 2021 bewaard. We beschikken helaas echter niet over oudere data (de RDW kan deze niet leveren en navraag bij andere partijen heeft niets opgeleverd, hulp hierbij wordt zeer gewaardeerd!). Dit betekent dat auto's die voor 1 augustus 2021 uit de data zijn verdwenen niet bij AlleCijfers bekend zijn. De gegevens voor de Land Rover Overige modellen zullen incompleet zijn, aangezien de eerst bekende registratie van de Land Rover Overige modellen van 1 januari 1948 is. Het werkelijke aantal registraties van de Land Rover Overige modellen zal daarom hoger liggen dan het getoonde aantal. En hoe langer de registraties van de Land Rover Overige modellen geleden zijn, hoe groter het verschil zal zijn.
RDW kentekenregistratie:
De gegevens in deze tabel en op diverse andere plaatsen op deze pagina komen uit de kentekenregistratie van de RDW (de Rijksdienst voor het Wegverkeer). Deze dataset bevat voor ieder actief gekentekend voertuig in Nederland een registratie. De mutaties in de RDW data worden maandelijks verwerkt. Zie deze beschrijving voor meer informatie over de wijze waarop de data zijn verwerkt.
Handelsnaam, merk en model:
Het merk en model van de auto zijn afgeleid van het merk en de handelsnaam in de RDW data. De benamingen en andere gegevens zijn met name voor oudere registraties vaak zeer divers en bevatten fouten. Hierdoor kunnen kleine verschillen bestaan tussen de hier gepresenteerde cijfers en de werkelijke autogegevens. Het aantal verschillende modellen kan in werkelijkheid hoger zijn dan hier in de tabel wordt getoond. Weinig voorkomende en modellen die lang geleden zijn gevoerd worden in enkele gevallen als 1 model tot de ‘overige modellen’ gerekend. Ontbreekt een bepaald model of klopt er iets niet? Neem contact op, wellicht kan dit in de dataverwerking worden aangepast.
Jaren eerste toelating:
De jaren eerste toelating zijn gebaseerd op de vroegste en laatste datum eerste toelating in het register. Dit is de datum waarop de auto voor het eerst op kenteken geregistreerd is. Dit kan ook een buitenlands kenteken zijn.
Registraties Land Rover Overige modellen naar datum van eerste toelating
Registraties van de Land Rover Overige modellen per maand, jaar en decennium.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Er zijn data van april 1948 tot en met september 2019. Bij keuze voor het filter 'Maanden' worden de gegevens voor de 24 meest recente maanden in de grafiek getoond. En er zijn data voor de jaren 1948 tot en met 2023. De grafiek bevat de gegevens voor de 20 meest recente jaren. En er zijn data voor de decennia 1940-1950 tot en met 2020-2030.

De grafiek toont het aantal auto's van de Land Rover Overige modellen per registratiemaand, jaar en decennium van de auto's. Het aantal is berekend op basis van de RDW voertuiggegevens van 1 oktober 2026. De maanden, jaren en decennia zijn gebaseerd op de datums van eerste toelating in het kentekenregister van de RDW. Dit is de datum waarop de auto voor het eerst op kenteken geregistreerd is. Voor geïmporteerde auto's is deze datum van het buitenlandse kenteken overgenomen. Gebruik het filter boven de grafiek om alle bekende registraties weer te geven, of alleen de auto's die nu nog op kenteken geregistreerd zijn, de auto's die geëxporteerd zijn of de auto's die op andere wijzen uit de registratie verdwenen zijn.

Voorkomende kleuren
Groen is de meest voorkomende kleur: 2.166 registraties (46%).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Donutgrafiek met de verdeling van het aantal en percentage kleuren zoals bekend voor de personenauto's van de Land Rover Overige modellen die op 1 oktober 2026 in Nederland voor gebruik op de openbare weg zijn geregistreerd.

Groen is de meest voorkomende kleur van Land Rover Overige modellen. Er zijn momenteel 2.166 auto's van de Land Rover Overige modellen die in het groen rondrijden. Dat is 46% van het totaal.
Gebruikte brandstof
Benzine is de meest voorkomende brandstof: 2.068 registraties (44%).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Donutgrafiek met de verdeling van het aantal en percentage soorten brandstof die als energiebron gebruikt worden door de auto's van Land Rover Overige modellen. Het betreft alle Land Rover Overige modellen personenauto's die op 1 oktober 2026 een geldig kenteken hebben.

Benzine is de meest voorkomende brandstof waarmee de auto's van Land Rover Overige modellen rondrijden. Er zijn momenteel 2.068 auto's van Land Rover Overige modellen met benzine als energiebron. Dat is 44% van het totaal.
Voorkomende carrosserievormen
Stationwagen is de meest voorkomende carrosserievorm: 2.385 registraties (51%).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Donutgrafiek met de verschijningsvormen van de carrosserie van Land Rover Overige modellen (gegevens op basis van de personenauto's die op 1 oktober 2026 in de kentekenadministratie van de RDW voorkomen).

De Land Rover Overige modellen komt in Nederland het vaakst voor als Stationwagen: Dit is de meest voorkomende carrosserievorm, er zijn 2.385 auto's van Land Rover Overige modellen met stationwagen als type carrosserie (dat is 51%).
Catalogusprijs Land Rover Overige modellen
De klasse 100.000+ euro komt het vaakst voor: 32 registraties (1%).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Horizontale staafgrafiek met de verdeling van de auto’s van de Land Rover Overige modellen over catalogusprijsklassen op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.

Motorvermogen Land Rover Overige modellen
De klasse <60 PK komt het vaakst voor: 1.855 registraties (40%).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Horizontale staafgrafiek met de verdeling van de auto’s van de Land Rover Overige modellen over motorvermogensklassen op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.

Gewicht Land Rover Overige modellen
De klasse 1.500-1.750 kilogram komt het vaakst voor: 1.578 registraties (34%).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Horizontale staafgrafiek met de verdeling van de auto’s van de Land Rover Overige modellen over gewichtsklassen op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.

Tabel met alle gegevens voor de Land Rover Overige modellen

Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens over de Land Rover Overige modellen. Er zijn 10 verschillende tabellen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de tabel voor die categorie weer te geven. Er is keuze uit tabellen met het overzicht van de brandstofsoorten, het aantal cilinders, het motorvermogen, de carrosserievormen, de registratiedatums, de autogewichten, kleuren, modellen en de zuinigheidslabels.

Brandstoffen
BrandstofAantal RDWPercentage
Benzine2.06844%
Diesel2.01043%
Benzine+LPG50011%
LPG791,68%
Onbekend250,53%
Elektriciteit70,15%
CNG10,02%
Alcohol00,0%
Alcohol+Benzine00,0%
Alcohol+Benzine+CNG00,0%
Alcohol+Benzine+Elektriciteit00,0%
Alcohol+Benzine+LPG00,0%
Alcohol+CNG00,0%
Alcohol+Elektriciteit00,0%
Alcohol+LPG00,0%
Benzine+CNG00,0%
Benzine+CNG+Elektriciteit00,0%
Benzine+CNG+LPG00,0%
Benzine+Elektriciteit00,0%
Benzine+Elektriciteit+LPG00,0%
Benzine+LNG00,0%
Benzine+LNG+LPG00,0%
CNG+LPG00,0%
Diesel+Elektriciteit00,0%
Diesel+LNG00,0%
Elektriciteit+LPG00,0%
Elektriciteit+Waterstof00,0%
LNG00,0%
Waterstof00,0%
Bovenstaande tabel toont de verschillende soorten brandstof waarop de auto's van de Land Rover Overige modellen rijden. Deze gegevens over het type gebruikte brandstof zijn gebaseerd op de RDW data van 1 oktober 2026. Elektriciteit is eigenlijk geen brandstof maar een energiebron. Om in dezelfde structuur aan te kunnen geven dat een voertuig voorzien is van een elektromotor is er voor gekozen om in dat geval elektriciteit als brandstof te vermelden.
Carrosserieën
CarrosserieAantal RDWPercentage
Bestelwagen00,0%
Cabriolet86518%
Coupé30,06%
Enkeldeksvoertuig00,0%
Hatchback350,75%
MPV30,06%
Multipurpose vehicle (MPV)49010%
Onbekend86518%
Pick-uptruck60,13%
Sedan330,7%
Stationwagen2.38551%
Truckstationwagon50,11%
Vrachtwagen00,0%
Met welk type carrosserie komt de Land Rover Overige modellen het vaakst voor? Bovenstaande tabel toont per carrosserie hoeveel auto's van de Land Rover Overige modellen er zijn geteld in de RDW voertuiggegevens van 1 oktober 2026. De gebruikte types carrosserieën zijn gebaseerd op de Europese standaard aanduidingingen voor het carrosserietype van een voertuig. Deze wordt vastgesteld tijdens de goedkeuring van een voertuig.
Catalogusprijs
CatalogusprijsklasseAantal RDWPercentage
<10.000 euro00,0%
10.000-12.500 euro00,0%
12.500-15.000 euro00,0%
15.000-17.500 euro00,0%
17.500-20.000 euro00,0%
20.000-22.500 euro00,0%
22.500-25.000 euro00,0%
25.000-27.500 euro00,0%
27.500-30.000 euro00,0%
30.000-32.500 euro00,0%
32.500-35.000 euro00,0%
35.000-40.000 euro10,02%
40.000-45.000 euro00,0%
45.000-50.000 euro20,04%
50.000-75.000 euro00,0%
75.000-100.000 euro70,15%
100.000+ euro320,68%
Onbekend4.64899%
Bovenstaande tabel toont hoeveel auto’s van de Land Rover Overige modellen er per catalogusprijsklasse voorkomen in de RDW data van 1 oktober 2026. Voertuigen zonder bekende catalogusprijs staan in de categorie 'Onbekend'. De catalogusprijs is gebaseerd op informatie van de importeur en is als volgt berekend: netto-catalogusprijs, verhoogd met de BTW en de BPM. BPM staat voor Belasting Personenauto’s en Motorrijwielen. Dit is een belasting die eenmalig moet worden betaald door degene die als eerste een personenauto op zijn of haar naam laat registreren. Het registreren van de catalogusprijs is wettelijk verplicht voor voertuigen die vanaf 1 juli 2005 voor het eerst op naam gezet worden.
Cilinders
Aantal cilindersAantal RDWPercentage
Geen (niet van toepassing)70,15%
210,02%
43.76980%
5471,0%
62575,5%
860413%
Onbekend50,11%
Met hoeveel cilinders komt de Land Rover Overige modellen het meest voor? Bovenstaande tabel toont per aantal cilinders hoeveel auto's van de Land Rover Overige modellen er zijn geteld in de RDW voertuiggegevens van 1 oktober 2026. Het aantal cilinders toont van hoeveel cilinders de motor van ieder voertuig is voorzien. Bij zogenaamde wankelmotoren en bij elektrische motoren is dit gegeven niet gevuld. De cilinderinhoud (hier nog niet vermeld, deze wordt binnenkort als aparte tabel toegevoegd) is het totale volume van de verbrandingsruimte van de verbrandingsmotor van het voertuig, uitgedrukt in cm³.
Datums
JaarAantal RDWPercentage
202310,02%
202110,02%
202010,02%
201960,13%
201840,09%
201610,02%
201550,11%
201410,02%
201380,17%
201280,17%
201150,11%
201050,11%
200980,17%
2008160,34%
200770,15%
200680,17%
2005190,41%
200440,09%
2003110,23%
200260,13%
Ouder dan 20024.56597%
Bovenstaande tabel toont het aantal auto's per jaar van de Land Rover Overige modellen. De tabel toont de 20 nieuwste jaren van nieuw naar oud. De laatste rij bevat alle auto’s van voor 2002. De aantallen zijn bepaald op basis van de 'Datum eerste toelating' in de RDW voertuiggegevens van 1 oktober 2026. De datum eerste toelating is de datum waarop de auto voor het eerst op kenteken geregistreerd is. Dit kan ook een buitenlands kenteken zijn. Deze datum is altijd gelijk aan- of vroeger dan- de 'datum eerste afgifte Nederland' die ook in de RDW data bekend is en hier niet getoond wordt. De 'datum eerste afgifte Nederland' is de datum waarop de auto voor het eerst in Nederland op kenteken geregistreerd is. Alle detaildata kunnen als Excel-bestand worden opgevraagd. Dit is de datum die aangeeft wanneer het voertuig voor het eerst is geregistreerd (waar ook ter wereld).
Gewicht
GewichtAantal RDWPercentage
<600 kilogram00,0%
600-800 kilogram00,0%
800-900 kilogram00,0%
900-1.000 kilogram10,02%
1.000-1.100 kilogram20,04%
1.100-1.200 kilogram541,15%
1.200-1.300 kilogram1563,33%
1.300-1.400 kilogram4419,4%
1.400-1.500 kilogram77316%
1.500-1.750 kilogram1.57834%
1.750-2.000 kilogram1.34829%
2.000-2.500 kilogram2685,7%
2.500+ kilogram691,47%
Bovenstaande tabel toont hoeveel auto's van de Land Rover Overige modellen er per gewichtsklasse voorkomen. Hiertoe is de eigenschap 'massa ledig voertuig' uit de RDW data van 1 oktober 2026 gebruikt. De massa per voertuig is eerst tot een gewichtsklasse gecategoriseerd. Hierbij zijn de gewichtsklassen zo gekozen dat deze over alle voertuigen heen ongeveer even groot zijn. Vervolgens is voor de Land Rover Overige modellen geteld hoeveel auto's er per klasse voorkomen. De massa van leeg voertuig is de massa van een voertuig, uitgedrukt in kilogram, zonder passagiers en lading.
Kleuren
KleurAantal RDWPercentage
Groen2.16646%
Blauw72816%
Grijs3818,1%
Wit3497,4%
Rood2866,1%
Zwart2104,48%
Geel1793,82%
Beige1483,16%
Bruin1453,09%
Crème501,07%
Oranje350,75%
Diversen50,11%
Onbekend50,11%
Rose20,04%
Paars10,02%
Welke kleur van de Land Rover Overige modellen komt het vaakst voor? Bovenstaande tabel toont per kleur hoeveel auto's van de Land Rover Overige modellen er zijn geteld op basis van de eigenschap 'eerste kleur' in de RDW voertuiggegevens van 1 oktober 2026. Met de ‘eerste kleur’ van de auto's registreert de RDW alleen hoofdkleuren. Lichtblauw en donkerblauw vallen bijvoorbeeld allebei onder ‘blauw’ als kleuraanduiding.
Modellen
Merk en modelHandelsbenamingAantal RDWPercentage
Land Rover Overige modellen884369,3%
Land Rover Overige modellen109 STAWAG3337,1%
Land Rover Overige modellen1093076,5%
Land Rover Overige modellen88 STAWAG2645,6%
Land Rover Overige modellen88 PICK UP2184,65%
Land Rover Overige modellen1101773,77%
Land Rover Overige modellen901092,32%
Land Rover Overige modellen90 STATIONWAGON1092,32%
Land Rover Overige modellenLR 90 4C REG1082,3%
Land Rover Overige modellen109 STATIONWAGON1042,22%
Land Rover Overige modellen88 METAL TOP901,92%
Land Rover Overige modellen109 METAL TOP871,86%
Land Rover Overige modellen110 STATIONWAGON751,6%
Land Rover Overige modellen88 11 2 1/4 PICK UP711,51%
Land Rover Overige modellen109 V8691,47%
Land Rover Overige modellen109 DIESEL430,92%
Land Rover Overige modellen90 HARD TOP380,81%
Land Rover Overige modellen88 - 4 CYL360,77%
Land Rover Overige modellenLANDROVER350,75%
Land Rover Overige modellen110 V8 SW P330,7%
Land Rover Overige modellenLR 110 V8 SW320,68%
Land Rover Overige modellen88 DIESEL310,66%
Land Rover Overige modellenLAND ROVER300,64%
Land Rover Overige modellen110 4C SW D290,62%
Land Rover Overige modellen88 11 PICK UP290,62%
Land RoverOverige handelsbenamingen1.79738%
Bovenstaande tabel toont de 25 meest voorkomende handelsbenamingen van de Land Rover Overige modellen. In totaal zijn 811 verschillende handelsbenamingen beschikbaar. De handelsbenamingen zijn geteld op basis van de RDW voertuiggegevens van 1 oktober 2026. Neem contact op om alle detaildata als Excel-bestand op te vragen. De handelsnaam is de benaming van het voertuig zoals de fabrikant deze heeft opgegeven. De handelsbenaming kan afwijken van de aanduiding die op het voertuig te vinden is. Met name voor oudere auto's kunnen er benamingen en schrijfwijzen voorkomen die soms lastig tot het juiste model te herleiden zijn.
Vermogen
VermogensklasseAantal RDWPercentage
<60 PK1.85540%
60-70 PK67914%
70-80 PK71915%
80-90 PK2585,5%
90-100 PK1122,39%
100-110 PK2294,88%
110-120 PK2324,95%
120-140 PK2916,2%
140-160 PK952,03%
160-180 PK481,02%
180-200 PK491,04%
200-250 PK400,85%
250+ PK751,6%
Onbekend80,17%
Bovenstaande tabel toont hoeveel auto’s van de Land Rover Overige modellen er per motorvermogensklasse voorkomen in de RDW data van 1 oktober 2026. Voertuigen zonder bekend motorvermogen staan in de categorie 'Onbekend'.
Zuinigheidslabels
ZuinigheidsclassificatieAantal RDWPercentage
A00%
B00%
C00%
D00%
E00%
F00%
G00%
Onbekend4.690100%
Bovenstaande tabel toont hoeveel auto's van de Land Rover Overige modellen er per zuinigheidslabel in de RDW data van 1 oktober 2026 voorkomen.
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Blijf op de hoogte

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron