Informatie over de MG F in cijfers en grafieken op basis van data van de RDW, de BOVAG en diverse andere dataleveranciers. Met verkoopcijfers en uitgebreide registratiegegevens. Deze pagina wordt maandelijks met de meest recente gegevens bijgewerkt. Laatst bijgewerkt: 1 oktober 2026.
Informatie over de MG F in cijfers en grafieken op basis van data van de RDW, de BOVAG en diverse andere dataleveranciers. Met verkoopcijfers en uitgebreide registratiegegevens. Deze pagina wordt maandelijks met de meest recente gegevens bijgewerkt. Laatst bijgewerkt: 1 oktober 2026.
| MG F | Model gegevens |
|---|---|
| Aantal registraties toegelaten (status 1 oktober 2026) | 2 |
| Aantal registraties tenaamgesteld (status 1 oktober 2026) | 1.460 |
| Aantal registraties geëxporteerd* | 206 |
| Aantal registraties gesloopt* | 131 |
| Aantal registraties totaal* (1931 t/m 2010) | 1.799 |
| Aantal verkocht (1998 t/m 2004) | 853 |
| Jaren eerste toelating* | 1931 t/m 2010 |
| Meest voorkomende carrosserievorm* | Cabriolet (1.768 stuks, 98%) |
| Meest voorkomende kleur* | Groen (758 stuks, 42%) |
| Meest voorkomende brandstof* | Benzine (1.773 stuks, 99%) |
| Gemiddelde catalogusprijs* | €30.767 |
| Gemiddeld vermogen* | 86 kW / 117 PK |
| Gemiddeld gewicht* | 1.045 kg |
Tabel met de belangijkste gegevens voor de MG F op basis van het kentekenregister van de RDW en de verkoopcijfers van de BOVAG en de RAI.
*: De data over registraties zijn gebaseerd zijn op het kentekenregister van de RDW van 1 augustus 2021 tot en met 1 oktober 2026. Registraties van de MG F die voor dat moment uit de database van de RDW zijn uitgeschreven, zijn helaas onbekend. Zie onderstaande toelichting voor een verdere uitleg.
Bron & definitiesBovenstaande grafiek toont de jaarlijkse verkopen van de MG F.
Bovenstaande grafiek toont de verkoopcijfers van de MG F voor de jaren 1998 tot en met 2004. In totaal zijn er in deze periode 853 exemplaren van de MG F verkocht. Het gemiddeld aantal verkochte auto's per jaar in deze periode komt daarmee op 122 per jaar.
Gebruikte cijfers: nieuwverkopen per merk en model van alle personenauto's in Nederland van de RAI en de BOVAG. De verkoopgegevens zijn het meest recent bijgewerkt op 1 oktober 2026.
Er zijn data van april 1932 tot en met september 2006. Bij keuze voor het filter 'Maanden' worden de gegevens voor de 24 meest recente maanden in de grafiek getoond. En er zijn data voor de jaren 1931 tot en met 2010. De grafiek bevat de gegevens voor de 20 meest recente jaren. En er zijn data voor de decennia 1930-1940 tot en met 2010-2020.
De grafiek toont het aantal auto's van de MG F per registratiemaand, jaar en decennium van de auto's. Het aantal is berekend op basis van de RDW voertuiggegevens van 1 oktober 2026. De maanden, jaren en decennia zijn gebaseerd op de datums van eerste toelating in het kentekenregister van de RDW. Dit is de datum waarop de auto voor het eerst op kenteken geregistreerd is. Voor geïmporteerde auto's is deze datum van het buitenlandse kenteken overgenomen. Gebruik het filter boven de grafiek om alle bekende registraties weer te geven, of alleen de auto's die nu nog op kenteken geregistreerd zijn, de auto's die geëxporteerd zijn of de auto's die op andere wijzen uit de registratie verdwenen zijn.
Donutgrafiek met de verdeling van het aantal en percentage kleuren zoals bekend voor de personenauto's van de MG F die op 1 oktober 2026 in Nederland voor gebruik op de openbare weg zijn geregistreerd.
Groen is de meest voorkomende kleur van MG F. Er zijn momenteel 758 auto's van de MG F die in het groen rondrijden. Dat is 42% van het totaal.Donutgrafiek met de verdeling van het aantal en percentage soorten brandstof die als energiebron gebruikt worden door de auto's van MG F. Het betreft alle MG F personenauto's die op 1 oktober 2026 een geldig kenteken hebben.
Benzine is de meest voorkomende brandstof waarmee de auto's van MG F rondrijden. Er zijn momenteel 1.773 auto's van MG F met benzine als energiebron. Dat is 99% van het totaal.Donutgrafiek met de verschijningsvormen van de carrosserie van MG F (gegevens op basis van de personenauto's die op 1 oktober 2026 in de kentekenadministratie van de RDW voorkomen).
De MG F komt in Nederland het vaakst voor als Cabriolet: Dit is de meest voorkomende carrosserievorm, er zijn 1.768 auto's van MG F met cabriolet als type carrosserie (dat is 98%).Horizontale staafgrafiek met de verdeling van de auto’s van de MG F over catalogusprijsklassen op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.
Horizontale staafgrafiek met de verdeling van de auto’s van de MG F over motorvermogensklassen op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.
Horizontale staafgrafiek met de verdeling van de auto’s van de MG F over gewichtsklassen op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.
Donutgrafiek met de verdeling van de auto’s van de MG F over zuinigheidslabels op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.
Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens over de MG F. Er zijn 10 verschillende tabellen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de tabel voor die categorie weer te geven. Er is keuze uit tabellen met het overzicht van de brandstofsoorten, het aantal cilinders, het motorvermogen, de carrosserievormen, de registratiedatums, de autogewichten, kleuren, modellen en de zuinigheidslabels.
| Brandstof | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| Benzine | 1.773 | 99% |
| Onbekend | 23 | 1,28% |
| Benzine+LPG | 2 | 0,11% |
| Benzine+CNG | 1 | 0,06% |
| Alcohol | 0 | 0,0% |
| Alcohol+Benzine | 0 | 0,0% |
| Alcohol+Benzine+CNG | 0 | 0,0% |
| Alcohol+Benzine+Elektriciteit | 0 | 0,0% |
| Alcohol+Benzine+LPG | 0 | 0,0% |
| Alcohol+CNG | 0 | 0,0% |
| Alcohol+Elektriciteit | 0 | 0,0% |
| Alcohol+LPG | 0 | 0,0% |
| Benzine+CNG+Elektriciteit | 0 | 0,0% |
| Benzine+CNG+LPG | 0 | 0,0% |
| Benzine+Elektriciteit | 0 | 0,0% |
| Benzine+Elektriciteit+LPG | 0 | 0,0% |
| Benzine+LNG | 0 | 0,0% |
| Benzine+LNG+LPG | 0 | 0,0% |
| CNG | 0 | 0,0% |
| CNG+LPG | 0 | 0,0% |
| Diesel | 0 | 0,0% |
| Diesel+Elektriciteit | 0 | 0,0% |
| Diesel+LNG | 0 | 0,0% |
| Elektriciteit | 0 | 0,0% |
| Elektriciteit+LPG | 0 | 0,0% |
| Elektriciteit+Waterstof | 0 | 0,0% |
| LNG | 0 | 0,0% |
| LPG | 0 | 0,0% |
| Waterstof | 0 | 0,0% |
| Carrosserie | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| Bestelwagen | 0 | 0,0% |
| Cabriolet | 1.768 | 98% |
| Coupé | 1 | 0,06% |
| Enkeldeksvoertuig | 0 | 0,0% |
| Hatchback | 0 | 0,0% |
| MPV | 0 | 0,0% |
| Multipurpose vehicle (MPV) | 0 | 0,0% |
| Onbekend | 27 | 1,5% |
| Pick-uptruck | 0 | 0,0% |
| Sedan | 1 | 0,06% |
| Stationwagen | 2 | 0,11% |
| Truckstationwagon | 0 | 0,0% |
| Vrachtwagen | 0 | 0,0% |
| Catalogusprijsklasse | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| <10.000 euro | 0 | 0,0% |
| 10.000-12.500 euro | 0 | 0,0% |
| 12.500-15.000 euro | 0 | 0,0% |
| 15.000-17.500 euro | 0 | 0,0% |
| 17.500-20.000 euro | 0 | 0,0% |
| 20.000-22.500 euro | 0 | 0,0% |
| 22.500-25.000 euro | 0 | 0,0% |
| 25.000-27.500 euro | 0 | 0,0% |
| 27.500-30.000 euro | 1 | 0,06% |
| 30.000-32.500 euro | 3 | 0,17% |
| 32.500-35.000 euro | 1 | 0,06% |
| 35.000-40.000 euro | 0 | 0,0% |
| 40.000-45.000 euro | 0 | 0,0% |
| 45.000-50.000 euro | 0 | 0,0% |
| 50.000-75.000 euro | 0 | 0,0% |
| 75.000-100.000 euro | 0 | 0,0% |
| 100.000+ euro | 0 | 0,0% |
| Onbekend | 1.794 | 100% |
| Aantal cilinders | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| Geen (niet van toepassing) | 1 | 0% |
| 4 | 1.787 | 99% |
| 6 | 11 | 1% |
| Jaar | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| 2010 | 1 | 0,06% |
| 2006 | 1 | 0,06% |
| 2005 | 1 | 0,06% |
| 2004 | 3 | 0,17% |
| 2003 | 14 | 0,78% |
| 2002 | 60 | 3,34% |
| 2001 | 280 | 16% |
| 2000 | 275 | 15% |
| 1999 | 363 | 20% |
| 1998 | 338 | 19% |
| 1997 | 263 | 15% |
| 1996 | 187 | 10% |
| 1995 | 1 | 0,06% |
| 1934 | 1 | 0,06% |
| 1932 | 9 | 0,5% |
| 1931 | 2 | 0,11% |
| Gewicht | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| <600 kilogram | 2 | 0,11% |
| 600-800 kilogram | 10 | 0,56% |
| 800-900 kilogram | 0 | 0,0% |
| 900-1.000 kilogram | 2 | 0,11% |
| 1.000-1.100 kilogram | 1.763 | 98% |
| 1.100-1.200 kilogram | 22 | 1,22% |
| 1.200-1.300 kilogram | 0 | 0,0% |
| 1.300-1.400 kilogram | 0 | 0,0% |
| 1.400-1.500 kilogram | 0 | 0,0% |
| 1.500-1.750 kilogram | 0 | 0,0% |
| 1.750-2.000 kilogram | 0 | 0,0% |
| 2.000-2.500 kilogram | 0 | 0,0% |
| 2.500+ kilogram | 0 | 0,0% |
| Kleur | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| Groen | 758 | 42% |
| Grijs | 385 | 21% |
| Zwart | 236 | 13% |
| Blauw | 168 | 9,3% |
| Rood | 166 | 9,2% |
| Beige | 27 | 1,5% |
| Paars | 19 | 1,06% |
| Geel | 16 | 0,89% |
| Wit | 14 | 0,78% |
| Oranje | 8 | 0,44% |
| Bruin | 2 | 0,11% |
| Crème | 0 | 0,0% |
| Diversen | 0 | 0,0% |
| Onbekend | 0 | 0,0% |
| Rose | 0 | 0,0% |
| Merk en model | Handelsbenaming | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|---|
| MG F | MGF | 1.426 | 79% |
| MG F | MGF 1.8I | 190 | 11% |
| MG F | MGF 1.8I VVC | 91 | 5,1% |
| MG F | F | 20 | 1,11% |
| MG F | MG F | 12 | 0,67% |
| MG F | MGF 1.8 I | 9 | 0,5% |
| MG F | MGF STEPTRONIC | 6 | 0,33% |
| MG F | MG-F | 4 | 0,22% |
| MG F | MGF 1.8 VVC | 4 | 0,22% |
| MG F | MGF 1.8I CABRIOLET | 4 | 0,22% |
| MG F | MG F 1.8I | 3 | 0,17% |
| MG F | F1 MAGNA | 2 | 0,11% |
| MG F | F2 | 2 | 0,11% |
| MG F | MG F 1.8 I | 2 | 0,11% |
| MG F | MGF1.8I | 2 | 0,11% |
| MG F | F TYPE MAGNA | 1 | 0,06% |
| MG F | F-TYPE | 1 | 0,06% |
| MG F | F-TYPE MAGNA SALONETTE | 1 | 0,06% |
| MG F | F1 STILES | 1 | 0,06% |
| MG F | F2 MAGNA | 1 | 0,06% |
| MG F | F2 MAGNA JARVIS | 1 | 0,06% |
| MG F | MG F 1.8 I VVC | 1 | 0,06% |
| MG F | MG F 1.8I KAT | 1 | 0,06% |
| MG F | MG F VVC | 1 | 0,06% |
| MG F | MG- F | 1 | 0,06% |
| MG | Overige handelsbenamingen | 12 | 0,67% |
| Vermogensklasse | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| <60 PK | 162 | 9% |
| 60-70 PK | 0 | 0,0% |
| 70-80 PK | 1 | 0,06% |
| 80-90 PK | 0 | 0,0% |
| 90-100 PK | 1 | 0,06% |
| 100-110 PK | 4 | 0,22% |
| 110-120 PK | 67 | 3,72% |
| 120-140 PK | 1.344 | 75% |
| 140-160 PK | 217 | 12% |
| 160-180 PK | 3 | 0,17% |
| 180-200 PK | 0 | 0,0% |
| 200-250 PK | 0 | 0,0% |
| 250+ PK | 0 | 0,0% |
| Zuinigheidsclassificatie | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| A | 0 | 0,0% |
| B | 0 | 0,0% |
| C | 0 | 0,0% |
| D | 45 | 2,5% |
| E | 216 | 12% |
| F | 43 | 2,39% |
| G | 1 | 0,06% |
| Onbekend | 1.494 | 83% |
AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.
Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.
Doneer en help meeOntvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.
InschrijvenVoeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.
Deel deze pagina
Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.