Informatie over de Chevrolet Chevelle Malibu in cijfers en grafieken op basis van data van de RDW en diverse andere dataleveranciers. Met uitgebreide registratiegegevens. Deze pagina wordt maandelijks met de meest recente gegevens bijgewerkt. Laatst bijgewerkt: 1 oktober 2026.
Informatie over de Chevrolet Chevelle Malibu in cijfers en grafieken op basis van data van de RDW en diverse andere dataleveranciers. Met uitgebreide registratiegegevens. Deze pagina wordt maandelijks met de meest recente gegevens bijgewerkt. Laatst bijgewerkt: 1 oktober 2026.
| Chevrolet Chevelle Malibu | Model gegevens |
|---|---|
| Aantal registraties toegelaten (status 1 oktober 2026) | 2 |
| Aantal registraties tenaamgesteld (status 1 oktober 2026) | 125 |
| Aantal registraties geëxporteerd* | 7 |
| Aantal registraties gesloopt* | 1 |
| Aantal registraties totaal* (1964 t/m 1977) | 135 |
| Jaren eerste toelating* | 1964 t/m 1977 |
| Meest voorkomende carrosserievorm* | Onbekend (57 stuks, 42%) |
| Meest voorkomende kleur* | Blauw (28 stuks, 21%) |
| Meest voorkomende brandstof* | Benzine (71 stuks, 53%) |
| Gemiddeld vermogen* | 59 kW / 80 PK |
| Gemiddeld gewicht* | 1.702 kg |
Tabel met de belangijkste gegevens voor de Chevrolet Chevelle Malibu op basis van het kentekenregister van de RDW en de verkoopcijfers van de BOVAG en de RAI.
*: De data over registraties zijn gebaseerd zijn op het kentekenregister van de RDW van 1 augustus 2021 tot en met 1 oktober 2026. Registraties van de Chevrolet Chevelle Malibu die voor dat moment uit de database van de RDW zijn uitgeschreven, zijn helaas onbekend. Zie onderstaande toelichting voor een verdere uitleg.
Bron & definitiesOntvang een e-mail als er nieuwe cijfers zijn op de pagina Chevrolet Chevelle Malibu.
Er zijn data van april 1964 tot en met september 1976. Bij keuze voor het filter 'Maanden' worden de gegevens voor de 24 meest recente maanden in de grafiek getoond. En er zijn data voor de jaren 1964 tot en met 1977.
De grafiek toont het aantal auto's van de Chevrolet Chevelle Malibu per registratiemaand, jaar en decennium van de auto's. Het aantal is berekend op basis van de RDW voertuiggegevens van 1 oktober 2026. De maanden, jaren en decennia zijn gebaseerd op de datums van eerste toelating in het kentekenregister van de RDW. Dit is de datum waarop de auto voor het eerst op kenteken geregistreerd is. Voor geïmporteerde auto's is deze datum van het buitenlandse kenteken overgenomen. Gebruik het filter boven de grafiek om alle bekende registraties weer te geven, of alleen de auto's die nu nog op kenteken geregistreerd zijn, de auto's die geëxporteerd zijn of de auto's die op andere wijzen uit de registratie verdwenen zijn.
Donutgrafiek met de verdeling van het aantal en percentage kleuren zoals bekend voor de personenauto's van de Chevrolet Chevelle Malibu die op 1 oktober 2026 in Nederland voor gebruik op de openbare weg zijn geregistreerd.
Blauw is de meest voorkomende kleur van Chevrolet Chevelle Malibu. Er zijn momenteel 28 auto's van de Chevrolet Chevelle Malibu die in het blauw rondrijden. Dat is 21% van het totaal.Donutgrafiek met de verdeling van het aantal en percentage soorten brandstof die als energiebron gebruikt worden door de auto's van Chevrolet Chevelle Malibu. Het betreft alle Chevrolet Chevelle Malibu personenauto's die op 1 oktober 2026 een geldig kenteken hebben.
Benzine is de meest voorkomende brandstof waarmee de auto's van Chevrolet Chevelle Malibu rondrijden. Er zijn momenteel 71 auto's van Chevrolet Chevelle Malibu met benzine als energiebron. Dat is 53% van het totaal.Donutgrafiek met de verschijningsvormen van de carrosserie van Chevrolet Chevelle Malibu (gegevens op basis van de personenauto's die op 1 oktober 2026 in de kentekenadministratie van de RDW voorkomen).
De Chevrolet Chevelle Malibu komt in Nederland het vaakst voor als Sedan: Dit is de meest voorkomende carrosserievorm, er zijn 33 auto's van Chevrolet Chevelle Malibu met sedan als type carrosserie (dat is 24%).Horizontale staafgrafiek met de verdeling van de auto’s van de Chevrolet Chevelle Malibu over motorvermogensklassen op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.
Horizontale staafgrafiek met de verdeling van de auto’s van de Chevrolet Chevelle Malibu over gewichtsklassen op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.
Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens over de Chevrolet Chevelle Malibu. Er zijn 10 verschillende tabellen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de tabel voor die categorie weer te geven. Er is keuze uit tabellen met het overzicht van de brandstofsoorten, het aantal cilinders, het motorvermogen, de carrosserievormen, de registratiedatums, de autogewichten, kleuren, modellen en de zuinigheidslabels.
| Brandstof | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| Benzine | 71 | 53% |
| Benzine+LPG | 57 | 42% |
| LPG | 7 | 5% |
| Alcohol | 0 | 0% |
| Alcohol+Benzine | 0 | 0% |
| Alcohol+Benzine+CNG | 0 | 0% |
| Alcohol+Benzine+Elektriciteit | 0 | 0% |
| Alcohol+Benzine+LPG | 0 | 0% |
| Alcohol+CNG | 0 | 0% |
| Alcohol+Elektriciteit | 0 | 0% |
| Alcohol+LPG | 0 | 0% |
| Benzine+CNG | 0 | 0% |
| Benzine+CNG+Elektriciteit | 0 | 0% |
| Benzine+CNG+LPG | 0 | 0% |
| Benzine+Elektriciteit | 0 | 0% |
| Benzine+Elektriciteit+LPG | 0 | 0% |
| Benzine+LNG | 0 | 0% |
| Benzine+LNG+LPG | 0 | 0% |
| CNG | 0 | 0% |
| CNG+LPG | 0 | 0% |
| Diesel | 0 | 0% |
| Diesel+Elektriciteit | 0 | 0% |
| Diesel+LNG | 0 | 0% |
| Elektriciteit | 0 | 0% |
| Elektriciteit+LPG | 0 | 0% |
| Elektriciteit+Waterstof | 0 | 0% |
| LNG | 0 | 0% |
| Onbekend | 0 | 0% |
| Waterstof | 0 | 0% |
| Carrosserie | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| Bestelwagen | 0 | 0,0% |
| Cabriolet | 8 | 5,9% |
| Coupé | 31 | 23% |
| Enkeldeksvoertuig | 0 | 0,0% |
| Hatchback | 0 | 0,0% |
| MPV | 0 | 0,0% |
| Multipurpose vehicle (MPV) | 0 | 0,0% |
| Onbekend | 57 | 42% |
| Pick-uptruck | 0 | 0,0% |
| Sedan | 33 | 24% |
| Stationwagen | 6 | 4,44% |
| Truckstationwagon | 0 | 0,0% |
| Vrachtwagen | 0 | 0,0% |
| Catalogusprijsklasse | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| <10.000 euro | 0 | 0% |
| 10.000-12.500 euro | 0 | 0% |
| 12.500-15.000 euro | 0 | 0% |
| 15.000-17.500 euro | 0 | 0% |
| 17.500-20.000 euro | 0 | 0% |
| 20.000-22.500 euro | 0 | 0% |
| 22.500-25.000 euro | 0 | 0% |
| 25.000-27.500 euro | 0 | 0% |
| 27.500-30.000 euro | 0 | 0% |
| 30.000-32.500 euro | 0 | 0% |
| 32.500-35.000 euro | 0 | 0% |
| 35.000-40.000 euro | 0 | 0% |
| 40.000-45.000 euro | 0 | 0% |
| 45.000-50.000 euro | 0 | 0% |
| 50.000-75.000 euro | 0 | 0% |
| 75.000-100.000 euro | 0 | 0% |
| 100.000+ euro | 0 | 0% |
| Onbekend | 135 | 100% |
| Aantal cilinders | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| 6 | 12 | 9% |
| 8 | 123 | 91% |
| Jaar | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| 1977 | 2 | 1,48% |
| 1976 | 5 | 3,7% |
| 1975 | 15 | 11% |
| 1974 | 19 | 14% |
| 1973 | 7 | 5,2% |
| 1972 | 21 | 16% |
| 1971 | 5 | 3,7% |
| 1970 | 9 | 6,7% |
| 1969 | 14 | 10% |
| 1968 | 8 | 5,9% |
| 1967 | 5 | 3,7% |
| 1966 | 10 | 7,4% |
| 1965 | 9 | 6,7% |
| 1964 | 6 | 4,44% |
| Gewicht | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| <600 kilogram | 0 | 0,0% |
| 600-800 kilogram | 0 | 0,0% |
| 800-900 kilogram | 0 | 0,0% |
| 900-1.000 kilogram | 0 | 0,0% |
| 1.000-1.100 kilogram | 0 | 0,0% |
| 1.100-1.200 kilogram | 0 | 0,0% |
| 1.200-1.300 kilogram | 1 | 0,74% |
| 1.300-1.400 kilogram | 1 | 0,74% |
| 1.400-1.500 kilogram | 14 | 10% |
| 1.500-1.750 kilogram | 64 | 47% |
| 1.750-2.000 kilogram | 50 | 37% |
| 2.000-2.500 kilogram | 5 | 3,7% |
| 2.500+ kilogram | 0 | 0,0% |
| Kleur | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| Blauw | 28 | 21% |
| Zwart | 22 | 16% |
| Bruin | 18 | 13% |
| Rood | 18 | 13% |
| Grijs | 15 | 11% |
| Groen | 13 | 9,6% |
| Wit | 7 | 5,2% |
| Geel | 6 | 4,44% |
| Beige | 5 | 3,7% |
| Oranje | 2 | 1,48% |
| Paars | 1 | 0,74% |
| Crème | 0 | 0,0% |
| Diversen | 0 | 0,0% |
| Onbekend | 0 | 0,0% |
| Rose | 0 | 0,0% |
| Merk en model | Handelsbenaming | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|---|
| Chevrolet Chevelle Malibu | CHEVELLE MALIBU | 103 | 76% |
| Chevrolet Chevelle Malibu | CHEVELLE MALIBU SS | 16 | 12% |
| Chevrolet Chevelle Malibu | CHEVELLE MALIBU ESTATE | 5 | 3,7% |
| Chevrolet Chevelle Malibu | CHEVELLE MALIBU CLASSIC | 4 | 2,96% |
| Chevrolet Chevelle Malibu | CHEVELLE MALIBU SPORT COUPE | 2 | 1,48% |
| Chevrolet Chevelle Malibu | CHEVELLE MALIBU 2-DOORS SPORT COUPE | 1 | 0,74% |
| Chevrolet Chevelle Malibu | CHEVELLE MALIBU HARDTOP COUPE | 1 | 0,74% |
| Chevrolet Chevelle Malibu | CHEVELLE MALIBU SPORT COUPE 350 | 1 | 0,74% |
| Chevrolet Chevelle Malibu | CHEVELLE/MALOIBU CL 8A | 1 | 0,74% |
| Chevrolet Chevelle Malibu | CHEVETTE MALIBU | 1 | 0,74% |
| Vermogensklasse | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| <60 PK | 83 | 61% |
| 60-70 PK | 0 | 0,0% |
| 70-80 PK | 0 | 0,0% |
| 80-90 PK | 0 | 0,0% |
| 90-100 PK | 0 | 0,0% |
| 100-110 PK | 3 | 2,22% |
| 110-120 PK | 2 | 1,48% |
| 120-140 PK | 5 | 3,7% |
| 140-160 PK | 6 | 4,44% |
| 160-180 PK | 3 | 2,22% |
| 180-200 PK | 5 | 3,7% |
| 200-250 PK | 15 | 11% |
| 250+ PK | 13 | 9,6% |
| Zuinigheidsclassificatie | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| A | 0 | 0% |
| B | 0 | 0% |
| C | 0 | 0% |
| D | 0 | 0% |
| E | 0 | 0% |
| F | 0 | 0% |
| G | 0 | 0% |
| Onbekend | 135 | 100% |
AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.
Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.
Doneer en help meeVoeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.
Deel deze pagina
Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.