Informatie over de Chevrolet Corsica/Beretta in cijfers en grafieken op basis van data van de RDW, de BOVAG en diverse andere dataleveranciers. Met verkoopcijfers en uitgebreide registratiegegevens. Deze pagina wordt maandelijks met de meest recente gegevens bijgewerkt. Laatst bijgewerkt: 1 oktober 2026.
Informatie over de Chevrolet Corsica/Beretta in cijfers en grafieken op basis van data van de RDW, de BOVAG en diverse andere dataleveranciers. Met verkoopcijfers en uitgebreide registratiegegevens. Deze pagina wordt maandelijks met de meest recente gegevens bijgewerkt. Laatst bijgewerkt: 1 oktober 2026.
| Chevrolet Corsica/Beretta | Model gegevens |
|---|---|
| Aantal registraties tenaamgesteld (status 1 oktober 2026) | 81 |
| Aantal registraties geëxporteerd* | 13 |
| Aantal registraties gesloopt* | 22 |
| Aantal registraties totaal* (1981 t/m 1997) | 116 |
| Aantal verkocht (1992 t/m 1996) | 3.702 |
| Jaren eerste toelating* | 1981 t/m 1997 |
| Meest voorkomende carrosserievorm* | Sedan (68 stuks, 59%) |
| Meest voorkomende kleur* | Rood (38 stuks, 33%) |
| Meest voorkomende brandstof* | Benzine (101 stuks, 87%) |
| Gemiddeld vermogen* | 87 kW / 118 PK |
| Gemiddeld gewicht* | 1.248 kg |
Tabel met de belangijkste gegevens voor de Chevrolet Corsica/Beretta op basis van het kentekenregister van de RDW en de verkoopcijfers van de BOVAG en de RAI.
*: De data over registraties zijn gebaseerd zijn op het kentekenregister van de RDW van 1 augustus 2021 tot en met 1 oktober 2026. Registraties van de Chevrolet Corsica/Beretta die voor dat moment uit de database van de RDW zijn uitgeschreven, zijn helaas onbekend. Zie onderstaande toelichting voor een verdere uitleg.
Bron & definitiesOntvang een e-mail als er nieuwe cijfers zijn op de pagina Chevrolet Corsica/Beretta.
Bovenstaande grafiek toont de jaarlijkse verkopen van de Chevrolet Corsica/Beretta.
Bovenstaande grafiek toont de verkoopcijfers van de Chevrolet Corsica/Beretta voor de jaren 1992 tot en met 1996. In totaal zijn er in deze periode 3.702 exemplaren van de Chevrolet Corsica/Beretta verkocht. Het gemiddeld aantal verkochte auto's per jaar in deze periode komt daarmee op 740 per jaar.
Gebruikte cijfers: nieuwverkopen per merk en model van alle personenauto's in Nederland van de RAI en de BOVAG. De verkoopgegevens zijn het meest recent bijgewerkt op 1 oktober 2026.
Er zijn data van april 1987 tot en met september 1997. Bij keuze voor het filter 'Maanden' worden de gegevens voor de 24 meest recente maanden in de grafiek getoond. En er zijn data voor de jaren 1981 tot en met 1997.
De grafiek toont het aantal auto's van de Chevrolet Corsica/Beretta per registratiemaand, jaar en decennium van de auto's. Het aantal is berekend op basis van de RDW voertuiggegevens van 1 oktober 2026. De maanden, jaren en decennia zijn gebaseerd op de datums van eerste toelating in het kentekenregister van de RDW. Dit is de datum waarop de auto voor het eerst op kenteken geregistreerd is. Voor geïmporteerde auto's is deze datum van het buitenlandse kenteken overgenomen. Gebruik het filter boven de grafiek om alle bekende registraties weer te geven, of alleen de auto's die nu nog op kenteken geregistreerd zijn, de auto's die geëxporteerd zijn of de auto's die op andere wijzen uit de registratie verdwenen zijn.
Donutgrafiek met de verdeling van het aantal en percentage kleuren zoals bekend voor de personenauto's van de Chevrolet Corsica/Beretta die op 1 oktober 2026 in Nederland voor gebruik op de openbare weg zijn geregistreerd.
Rood is de meest voorkomende kleur van Chevrolet Corsica/Beretta. Er zijn momenteel 38 auto's van de Chevrolet Corsica/Beretta die in het rood rondrijden. Dat is 33% van het totaal.Donutgrafiek met de verdeling van het aantal en percentage soorten brandstof die als energiebron gebruikt worden door de auto's van Chevrolet Corsica/Beretta. Het betreft alle Chevrolet Corsica/Beretta personenauto's die op 1 oktober 2026 een geldig kenteken hebben.
Benzine is de meest voorkomende brandstof waarmee de auto's van Chevrolet Corsica/Beretta rondrijden. Er zijn momenteel 101 auto's van Chevrolet Corsica/Beretta met benzine als energiebron. Dat is 87% van het totaal.Donutgrafiek met de verschijningsvormen van de carrosserie van Chevrolet Corsica/Beretta (gegevens op basis van de personenauto's die op 1 oktober 2026 in de kentekenadministratie van de RDW voorkomen).
De Chevrolet Corsica/Beretta komt in Nederland het vaakst voor als Sedan: Dit is de meest voorkomende carrosserievorm, er zijn 68 auto's van Chevrolet Corsica/Beretta met sedan als type carrosserie (dat is 59%).Horizontale staafgrafiek met de verdeling van de auto’s van de Chevrolet Corsica/Beretta over motorvermogensklassen op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.
Horizontale staafgrafiek met de verdeling van de auto’s van de Chevrolet Corsica/Beretta over gewichtsklassen op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.
Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens over de Chevrolet Corsica/Beretta. Er zijn 10 verschillende tabellen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de tabel voor die categorie weer te geven. Er is keuze uit tabellen met het overzicht van de brandstofsoorten, het aantal cilinders, het motorvermogen, de carrosserievormen, de registratiedatums, de autogewichten, kleuren, modellen en de zuinigheidslabels.
| Brandstof | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| Benzine | 101 | 87% |
| Benzine+LPG | 13 | 11% |
| Onbekend | 2 | 2% |
| Alcohol | 0 | 0% |
| Alcohol+Benzine | 0 | 0% |
| Alcohol+Benzine+CNG | 0 | 0% |
| Alcohol+Benzine+Elektriciteit | 0 | 0% |
| Alcohol+Benzine+LPG | 0 | 0% |
| Alcohol+CNG | 0 | 0% |
| Alcohol+Elektriciteit | 0 | 0% |
| Alcohol+LPG | 0 | 0% |
| Benzine+CNG | 0 | 0% |
| Benzine+CNG+Elektriciteit | 0 | 0% |
| Benzine+CNG+LPG | 0 | 0% |
| Benzine+Elektriciteit | 0 | 0% |
| Benzine+Elektriciteit+LPG | 0 | 0% |
| Benzine+LNG | 0 | 0% |
| Benzine+LNG+LPG | 0 | 0% |
| CNG | 0 | 0% |
| CNG+LPG | 0 | 0% |
| Diesel | 0 | 0% |
| Diesel+Elektriciteit | 0 | 0% |
| Diesel+LNG | 0 | 0% |
| Elektriciteit | 0 | 0% |
| Elektriciteit+LPG | 0 | 0% |
| Elektriciteit+Waterstof | 0 | 0% |
| LNG | 0 | 0% |
| LPG | 0 | 0% |
| Waterstof | 0 | 0% |
| Carrosserie | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| Bestelwagen | 0 | 0,0% |
| Cabriolet | 0 | 0,0% |
| Coupé | 41 | 35% |
| Enkeldeksvoertuig | 0 | 0,0% |
| Hatchback | 2 | 1,72% |
| MPV | 0 | 0,0% |
| Multipurpose vehicle (MPV) | 0 | 0,0% |
| Onbekend | 4 | 3,45% |
| Pick-uptruck | 0 | 0,0% |
| Sedan | 68 | 59% |
| Stationwagen | 1 | 0,86% |
| Truckstationwagon | 0 | 0,0% |
| Vrachtwagen | 0 | 0,0% |
| Catalogusprijsklasse | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| <10.000 euro | 0 | 0% |
| 10.000-12.500 euro | 0 | 0% |
| 12.500-15.000 euro | 0 | 0% |
| 15.000-17.500 euro | 0 | 0% |
| 17.500-20.000 euro | 0 | 0% |
| 20.000-22.500 euro | 0 | 0% |
| 22.500-25.000 euro | 0 | 0% |
| 25.000-27.500 euro | 0 | 0% |
| 27.500-30.000 euro | 0 | 0% |
| 30.000-32.500 euro | 0 | 0% |
| 32.500-35.000 euro | 0 | 0% |
| 35.000-40.000 euro | 0 | 0% |
| 40.000-45.000 euro | 0 | 0% |
| 45.000-50.000 euro | 0 | 0% |
| 50.000-75.000 euro | 0 | 0% |
| 75.000-100.000 euro | 0 | 0% |
| 100.000+ euro | 0 | 0% |
| Onbekend | 116 | 100% |
| Aantal cilinders | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| 4 | 84 | 72% |
| 6 | 31 | 27% |
| 8 | 1 | 1% |
| Jaar | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| 1997 | 5 | 4,31% |
| 1996 | 10 | 8,6% |
| 1995 | 12 | 10% |
| 1994 | 21 | 18% |
| 1993 | 18 | 16% |
| 1992 | 12 | 10% |
| 1991 | 13 | 11% |
| 1990 | 13 | 11% |
| 1989 | 6 | 5,2% |
| 1988 | 4 | 3,45% |
| 1987 | 1 | 0,86% |
| 1981 | 1 | 0,86% |
| Gewicht | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| <600 kilogram | 0 | 0,0% |
| 600-800 kilogram | 0 | 0,0% |
| 800-900 kilogram | 0 | 0,0% |
| 900-1.000 kilogram | 0 | 0,0% |
| 1.000-1.100 kilogram | 0 | 0,0% |
| 1.100-1.200 kilogram | 28 | 24% |
| 1.200-1.300 kilogram | 78 | 67% |
| 1.300-1.400 kilogram | 9 | 7,8% |
| 1.400-1.500 kilogram | 0 | 0,0% |
| 1.500-1.750 kilogram | 0 | 0,0% |
| 1.750-2.000 kilogram | 0 | 0,0% |
| 2.000-2.500 kilogram | 1 | 0,86% |
| 2.500+ kilogram | 0 | 0,0% |
| Kleur | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| Rood | 38 | 33% |
| Blauw | 22 | 19% |
| Groen | 19 | 16% |
| Grijs | 17 | 15% |
| Wit | 9 | 7,8% |
| Zwart | 9 | 7,8% |
| Beige | 2 | 1,72% |
| Bruin | 0 | 0,0% |
| Crème | 0 | 0,0% |
| Diversen | 0 | 0,0% |
| Geel | 0 | 0,0% |
| Onbekend | 0 | 0,0% |
| Oranje | 0 | 0,0% |
| Paars | 0 | 0,0% |
| Rose | 0 | 0,0% |
| Merk en model | Handelsbenaming | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|---|
| Chevrolet Corsica/Beretta | BERETTA U9 | 27 | 23% |
| Chevrolet Corsica/Beretta | CORSICA LT U9 | 19 | 16% |
| Chevrolet Corsica/Beretta | CORSICA | 16 | 14% |
| Chevrolet Corsica/Beretta | BERETTA GT U9 | 11 | 9,5% |
| Chevrolet Corsica/Beretta | CORSICA AUT. | 8 | 6,9% |
| Chevrolet Corsica/Beretta | BERETTA | 7 | 6% |
| Chevrolet Corsica/Beretta | CORSICA U9 | 7 | 6% |
| Chevrolet Corsica/Beretta | BERETTA K6 | 3 | 2,59% |
| Chevrolet Corsica/Beretta | BERETTA Z26 | 3 | 2,59% |
| Chevrolet Corsica/Beretta | CHEVROLET BERETTA | 3 | 2,59% |
| Chevrolet Corsica/Beretta | CORSICA E2 | 3 | 2,59% |
| Chevrolet Corsica/Beretta | BERETTA GTZ U9 | 2 | 1,72% |
| Chevrolet Corsica/Beretta | CORSICA HATCHBACK U9 | 2 | 1,72% |
| Chevrolet Corsica/Beretta | CORSICA K6 | 2 | 1,72% |
| Chevrolet Corsica/Beretta | BERETTA E2 | 1 | 0,86% |
| Chevrolet Corsica/Beretta | BERETTA GTZ KAT | 1 | 0,86% |
| Chevrolet Corsica/Beretta | CORSICA AUT | 1 | 0,86% |
| Vermogensklasse | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| <60 PK | 2 | 1,72% |
| 60-70 PK | 0 | 0,0% |
| 70-80 PK | 0 | 0,0% |
| 80-90 PK | 11 | 9,5% |
| 90-100 PK | 6 | 5,2% |
| 100-110 PK | 33 | 28% |
| 110-120 PK | 9 | 7,8% |
| 120-140 PK | 33 | 28% |
| 140-160 PK | 18 | 16% |
| 160-180 PK | 3 | 2,59% |
| 180-200 PK | 1 | 0,86% |
| 200-250 PK | 0 | 0,0% |
| 250+ PK | 0 | 0,0% |
| Zuinigheidsclassificatie | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| A | 0 | 0% |
| B | 0 | 0% |
| C | 0 | 0% |
| D | 0 | 0% |
| E | 0 | 0% |
| F | 0 | 0% |
| G | 0 | 0% |
| Onbekend | 116 | 100% |
AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.
Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.
Doneer en help meeVoeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.
Deel deze pagina
Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.