Informatie over de Land Rover Santana in cijfers en grafieken op basis van data van de RDW en diverse andere dataleveranciers. Met uitgebreide registratiegegevens. Deze pagina wordt maandelijks met de meest recente gegevens bijgewerkt. Laatst bijgewerkt: 1 oktober 2026.
Informatie over de Land Rover Santana in cijfers en grafieken op basis van data van de RDW en diverse andere dataleveranciers. Met uitgebreide registratiegegevens. Deze pagina wordt maandelijks met de meest recente gegevens bijgewerkt. Laatst bijgewerkt: 1 oktober 2026.
| Land Rover Santana | Model gegevens |
|---|---|
| Aantal registraties toegelaten (status 1 oktober 2026) | 2 |
| Aantal registraties tenaamgesteld (status 1 oktober 2026) | 121 |
| Aantal registraties geëxporteerd* | 6 |
| Aantal registraties totaal* (1963 t/m 1990) | 129 |
| Jaren eerste toelating* | 1963 t/m 1990 |
| Meest voorkomende carrosserievorm* | Stationwagen (78 stuks, 60%) |
| Meest voorkomende kleur* | Groen (36 stuks, 28%) |
| Meest voorkomende brandstof* | Diesel (117 stuks, 91%) |
| Gemiddeld vermogen* | 51 kW / 70 PK |
| Gemiddeld gewicht* | 1.639 kg |
Tabel met de belangijkste gegevens voor de Land Rover Santana op basis van het kentekenregister van de RDW en de verkoopcijfers van de BOVAG en de RAI.
*: De data over registraties zijn gebaseerd zijn op het kentekenregister van de RDW van 1 augustus 2021 tot en met 1 oktober 2026. Registraties van de Land Rover Santana die voor dat moment uit de database van de RDW zijn uitgeschreven, zijn helaas onbekend. Zie onderstaande toelichting voor een verdere uitleg.
Bron & definitiesOntvang een e-mail als er nieuwe cijfers zijn op de pagina Land Rover Santana.
Er zijn data van april 1972 tot en met september 1987. Bij keuze voor het filter 'Maanden' worden de gegevens voor de 24 meest recente maanden in de grafiek getoond. En er zijn data voor de jaren 1963 tot en met 1990. De grafiek bevat de gegevens voor de 20 meest recente jaren. En er zijn data voor de decennia 1960-1970 tot en met 1990-2000.
De grafiek toont het aantal auto's van de Land Rover Santana per registratiemaand, jaar en decennium van de auto's. Het aantal is berekend op basis van de RDW voertuiggegevens van 1 oktober 2026. De maanden, jaren en decennia zijn gebaseerd op de datums van eerste toelating in het kentekenregister van de RDW. Dit is de datum waarop de auto voor het eerst op kenteken geregistreerd is. Voor geïmporteerde auto's is deze datum van het buitenlandse kenteken overgenomen. Gebruik het filter boven de grafiek om alle bekende registraties weer te geven, of alleen de auto's die nu nog op kenteken geregistreerd zijn, de auto's die geëxporteerd zijn of de auto's die op andere wijzen uit de registratie verdwenen zijn.
Donutgrafiek met de verdeling van het aantal en percentage kleuren zoals bekend voor de personenauto's van de Land Rover Santana die op 1 oktober 2026 in Nederland voor gebruik op de openbare weg zijn geregistreerd.
Groen is de meest voorkomende kleur van Land Rover Santana. Er zijn momenteel 36 auto's van de Land Rover Santana die in het groen rondrijden. Dat is 28% van het totaal.Donutgrafiek met de verdeling van het aantal en percentage soorten brandstof die als energiebron gebruikt worden door de auto's van Land Rover Santana. Het betreft alle Land Rover Santana personenauto's die op 1 oktober 2026 een geldig kenteken hebben.
Diesel is de meest voorkomende brandstof waarmee de auto's van Land Rover Santana rondrijden. Er zijn momenteel 117 auto's van Land Rover Santana met diesel als energiebron. Dat is 91% van het totaal.Donutgrafiek met de verschijningsvormen van de carrosserie van Land Rover Santana (gegevens op basis van de personenauto's die op 1 oktober 2026 in de kentekenadministratie van de RDW voorkomen).
De Land Rover Santana komt in Nederland het vaakst voor als Stationwagen: Dit is de meest voorkomende carrosserievorm, er zijn 78 auto's van Land Rover Santana met stationwagen als type carrosserie (dat is 60%).Horizontale staafgrafiek met de verdeling van de auto’s van de Land Rover Santana over motorvermogensklassen op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.
Horizontale staafgrafiek met de verdeling van de auto’s van de Land Rover Santana over gewichtsklassen op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.
Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens over de Land Rover Santana. Er zijn 10 verschillende tabellen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de tabel voor die categorie weer te geven. Er is keuze uit tabellen met het overzicht van de brandstofsoorten, het aantal cilinders, het motorvermogen, de carrosserievormen, de registratiedatums, de autogewichten, kleuren, modellen en de zuinigheidslabels.
| Brandstof | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| Diesel | 117 | 91% |
| Benzine | 11 | 9% |
| Elektriciteit | 1 | 1% |
| Alcohol | 0 | 0% |
| Alcohol+Benzine | 0 | 0% |
| Alcohol+Benzine+CNG | 0 | 0% |
| Alcohol+Benzine+Elektriciteit | 0 | 0% |
| Alcohol+Benzine+LPG | 0 | 0% |
| Alcohol+CNG | 0 | 0% |
| Alcohol+Elektriciteit | 0 | 0% |
| Alcohol+LPG | 0 | 0% |
| Benzine+CNG | 0 | 0% |
| Benzine+CNG+Elektriciteit | 0 | 0% |
| Benzine+CNG+LPG | 0 | 0% |
| Benzine+Elektriciteit | 0 | 0% |
| Benzine+Elektriciteit+LPG | 0 | 0% |
| Benzine+LNG | 0 | 0% |
| Benzine+LNG+LPG | 0 | 0% |
| Benzine+LPG | 0 | 0% |
| CNG | 0 | 0% |
| CNG+LPG | 0 | 0% |
| Diesel+Elektriciteit | 0 | 0% |
| Diesel+LNG | 0 | 0% |
| Elektriciteit+LPG | 0 | 0% |
| Elektriciteit+Waterstof | 0 | 0% |
| LNG | 0 | 0% |
| LPG | 0 | 0% |
| Onbekend | 0 | 0% |
| Waterstof | 0 | 0% |
| Carrosserie | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| Bestelwagen | 0 | 0% |
| Cabriolet | 6 | 5% |
| Coupé | 0 | 0% |
| Enkeldeksvoertuig | 0 | 0% |
| Hatchback | 0 | 0% |
| MPV | 0 | 0% |
| Multipurpose vehicle (MPV) | 45 | 35% |
| Onbekend | 0 | 0% |
| Pick-uptruck | 0 | 0% |
| Sedan | 0 | 0% |
| Stationwagen | 78 | 60% |
| Truckstationwagon | 0 | 0% |
| Vrachtwagen | 0 | 0% |
| Catalogusprijsklasse | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| <10.000 euro | 0 | 0% |
| 10.000-12.500 euro | 0 | 0% |
| 12.500-15.000 euro | 0 | 0% |
| 15.000-17.500 euro | 0 | 0% |
| 17.500-20.000 euro | 0 | 0% |
| 20.000-22.500 euro | 0 | 0% |
| 22.500-25.000 euro | 0 | 0% |
| 25.000-27.500 euro | 0 | 0% |
| 27.500-30.000 euro | 0 | 0% |
| 30.000-32.500 euro | 0 | 0% |
| 32.500-35.000 euro | 0 | 0% |
| 35.000-40.000 euro | 0 | 0% |
| 40.000-45.000 euro | 0 | 0% |
| 45.000-50.000 euro | 0 | 0% |
| 50.000-75.000 euro | 0 | 0% |
| 75.000-100.000 euro | 0 | 0% |
| 100.000+ euro | 0 | 0% |
| Onbekend | 129 | 100% |
| Aantal cilinders | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| 4 | 114 | 88% |
| 6 | 13 | 10% |
| 8 | 1 | 0,78% |
| Onbekend | 1 | 0,78% |
| Jaar | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| 1990 | 2 | 1,55% |
| 1987 | 3 | 2,33% |
| 1985 | 2 | 1,55% |
| 1984 | 3 | 2,33% |
| 1983 | 8 | 6,2% |
| 1982 | 12 | 9,3% |
| 1981 | 12 | 9,3% |
| 1980 | 15 | 12% |
| 1979 | 15 | 12% |
| 1978 | 16 | 12% |
| 1977 | 10 | 7,8% |
| 1976 | 10 | 7,8% |
| 1975 | 8 | 6,2% |
| 1974 | 4 | 3,1% |
| 1973 | 3 | 2,33% |
| 1972 | 3 | 2,33% |
| 1971 | 2 | 1,55% |
| 1963 | 1 | 0,78% |
| Gewicht | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| <600 kilogram | 0 | 0,0% |
| 600-800 kilogram | 0 | 0,0% |
| 800-900 kilogram | 0 | 0,0% |
| 900-1.000 kilogram | 0 | 0,0% |
| 1.000-1.100 kilogram | 0 | 0,0% |
| 1.100-1.200 kilogram | 0 | 0,0% |
| 1.200-1.300 kilogram | 3 | 2,33% |
| 1.300-1.400 kilogram | 18 | 14% |
| 1.400-1.500 kilogram | 17 | 13% |
| 1.500-1.750 kilogram | 51 | 40% |
| 1.750-2.000 kilogram | 35 | 27% |
| 2.000-2.500 kilogram | 5 | 3,88% |
| 2.500+ kilogram | 0 | 0,0% |
| Kleur | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| Groen | 36 | 28% |
| Wit | 29 | 22% |
| Geel | 20 | 16% |
| Bruin | 16 | 12% |
| Blauw | 11 | 8,5% |
| Grijs | 10 | 7,8% |
| Beige | 4 | 3,1% |
| Rood | 2 | 1,55% |
| Zwart | 1 | 0,78% |
| Crème | 0 | 0,0% |
| Diversen | 0 | 0,0% |
| Onbekend | 0 | 0,0% |
| Oranje | 0 | 0,0% |
| Paars | 0 | 0,0% |
| Rose | 0 | 0,0% |
| Merk en model | Handelsbenaming | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|---|
| Land Rover Santana | SANTANA | 30 | 23% |
| Land Rover Santana | SANTANA 88 DIESEL | 18 | 14% |
| Land Rover Santana | SANTANA 109 DIESEL | 12 | 9,3% |
| Land Rover Santana | SANTANA 88 | 12 | 9,3% |
| Land Rover Santana | SANTANA 109 | 9 | 7% |
| Land Rover Santana | LAND ROVER SANTANA | 4 | 3,1% |
| Land Rover Santana | LANDROVER SANTANA 109 | 3 | 2,33% |
| Land Rover Santana | LANDROVER SANTANA 88 | 3 | 2,33% |
| Land Rover Santana | LAND ROVER SANTANA 109 | 2 | 1,55% |
| Land Rover Santana | LAND-ROVER SANTANA | 2 | 1,55% |
| Land Rover Santana | SANTA ANA 88D | 2 | 1,55% |
| Land Rover Santana | SANTANA 109 D | 2 | 1,55% |
| Land Rover Santana | SANTANA 109 ESPECIAL | 2 | 1,55% |
| Land Rover Santana | SANTANA 88 ESPECIAL | 2 | 1,55% |
| Land Rover Santana | SANTANA 88 SUPER | 2 | 1,55% |
| Land Rover Santana | LAND ROVER SANTANA 109 DIESEL | 1 | 0,78% |
| Land Rover Santana | LAND ROVER SANTANA 109DIESEL | 1 | 0,78% |
| Land Rover Santana | LAND ROVER SANTANA S. A. | 1 | 0,78% |
| Land Rover Santana | LANDROVER SANTANA 88 DIESEL | 1 | 0,78% |
| Land Rover Santana | LANDROVER SANTANA 88-D | 1 | 0,78% |
| Land Rover Santana | SANTA ANA 109D | 1 | 0,78% |
| Land Rover Santana | SANTANA 109 - 6 CYL | 1 | 0,78% |
| Land Rover Santana | SANTANA 109 AC 3 4 DIE | 1 | 0,78% |
| Land Rover Santana | SANTANA 109 AC 3 4 DIESEL | 1 | 0,78% |
| Land Rover Santana | SANTANA 109 AC 3.4 | 1 | 0,78% |
| Land Rover | Overige handelsbenamingen | 14 | 11% |
| Vermogensklasse | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| <60 PK | 25 | 19% |
| 60-70 PK | 43 | 33% |
| 70-80 PK | 32 | 25% |
| 80-90 PK | 14 | 11% |
| 90-100 PK | 6 | 4,65% |
| 100-110 PK | 7 | 5,4% |
| 110-120 PK | 1 | 0,78% |
| 120-140 PK | 1 | 0,78% |
| 140-160 PK | 0 | 0,0% |
| 160-180 PK | 0 | 0,0% |
| 180-200 PK | 0 | 0,0% |
| 200-250 PK | 0 | 0,0% |
| 250+ PK | 0 | 0,0% |
| Zuinigheidsclassificatie | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| A | 0 | 0% |
| B | 0 | 0% |
| C | 0 | 0% |
| D | 0 | 0% |
| E | 0 | 0% |
| F | 0 | 0% |
| G | 0 | 0% |
| Onbekend | 129 | 100% |
AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.
Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.
Doneer en help meeVoeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.
Deel deze pagina
Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.