Informatie over de Nissan 300ZX in cijfers en grafieken op basis van data van de RDW en diverse andere dataleveranciers. Met uitgebreide registratiegegevens. Deze pagina wordt maandelijks met de meest recente gegevens bijgewerkt. Laatst bijgewerkt: 1 oktober 2026.
Informatie over de Nissan 300ZX in cijfers en grafieken op basis van data van de RDW en diverse andere dataleveranciers. Met uitgebreide registratiegegevens. Deze pagina wordt maandelijks met de meest recente gegevens bijgewerkt. Laatst bijgewerkt: 1 oktober 2026.
| Nissan 300ZX | Model gegevens |
|---|---|
| Aantal registraties tenaamgesteld (status 1 oktober 2026) | 323 |
| Aantal registraties geëxporteerd* | 38 |
| Aantal registraties gesloopt* | 9 |
| Aantal registraties totaal* (1984 t/m 1997) | 370 |
| Jaren eerste toelating* | 1984 t/m 1997 |
| Meest voorkomende carrosserievorm* | Coupé (338 stuks, 91%) |
| Meest voorkomende kleur* | Grijs (125 stuks, 34%) |
| Meest voorkomende brandstof* | Benzine (368 stuks, 99%) |
| Gemiddelde catalogusprijs* | €47.382 |
| Gemiddeld vermogen* | 149 kW / 203 PK |
| Gemiddeld gewicht* | 1.486 kg |
Tabel met de belangijkste gegevens voor de Nissan 300ZX op basis van het kentekenregister van de RDW en de verkoopcijfers van de BOVAG en de RAI.
*: De data over registraties zijn gebaseerd zijn op het kentekenregister van de RDW van 1 augustus 2021 tot en met 1 oktober 2026. Registraties van de Nissan 300ZX die voor dat moment uit de database van de RDW zijn uitgeschreven, zijn helaas onbekend. Zie onderstaande toelichting voor een verdere uitleg.
Bron & definitiesOntvang een e-mail als er nieuwe cijfers zijn op de pagina Nissan 300ZX.
Er zijn data van april 1984 tot en met september 1997. Bij keuze voor het filter 'Maanden' worden de gegevens voor de 24 meest recente maanden in de grafiek getoond. En er zijn data voor de jaren 1984 tot en met 1997.
De grafiek toont het aantal auto's van de Nissan 300ZX per registratiemaand, jaar en decennium van de auto's. Het aantal is berekend op basis van de RDW voertuiggegevens van 1 oktober 2026. De maanden, jaren en decennia zijn gebaseerd op de datums van eerste toelating in het kentekenregister van de RDW. Dit is de datum waarop de auto voor het eerst op kenteken geregistreerd is. Voor geïmporteerde auto's is deze datum van het buitenlandse kenteken overgenomen. Gebruik het filter boven de grafiek om alle bekende registraties weer te geven, of alleen de auto's die nu nog op kenteken geregistreerd zijn, de auto's die geëxporteerd zijn of de auto's die op andere wijzen uit de registratie verdwenen zijn.
Donutgrafiek met de verdeling van het aantal en percentage kleuren zoals bekend voor de personenauto's van de Nissan 300ZX die op 1 oktober 2026 in Nederland voor gebruik op de openbare weg zijn geregistreerd.
Grijs is de meest voorkomende kleur van Nissan 300ZX. Er zijn momenteel 125 auto's van de Nissan 300ZX die in het grijs rondrijden. Dat is 34% van het totaal.Donutgrafiek met de verdeling van het aantal en percentage soorten brandstof die als energiebron gebruikt worden door de auto's van Nissan 300ZX. Het betreft alle Nissan 300ZX personenauto's die op 1 oktober 2026 een geldig kenteken hebben.
Benzine is de meest voorkomende brandstof waarmee de auto's van Nissan 300ZX rondrijden. Er zijn momenteel 368 auto's van Nissan 300ZX met benzine als energiebron. Dat is 99% van het totaal.Donutgrafiek met de verschijningsvormen van de carrosserie van Nissan 300ZX (gegevens op basis van de personenauto's die op 1 oktober 2026 in de kentekenadministratie van de RDW voorkomen).
De Nissan 300ZX komt in Nederland het vaakst voor als Coupé: Dit is de meest voorkomende carrosserievorm, er zijn 338 auto's van Nissan 300ZX met coupé als type carrosserie (dat is 91%).Horizontale staafgrafiek met de verdeling van de auto’s van de Nissan 300ZX over catalogusprijsklassen op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.
Horizontale staafgrafiek met de verdeling van de auto’s van de Nissan 300ZX over motorvermogensklassen op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.
Horizontale staafgrafiek met de verdeling van de auto’s van de Nissan 300ZX over gewichtsklassen op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.
Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens over de Nissan 300ZX. Er zijn 10 verschillende tabellen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de tabel voor die categorie weer te geven. Er is keuze uit tabellen met het overzicht van de brandstofsoorten, het aantal cilinders, het motorvermogen, de carrosserievormen, de registratiedatums, de autogewichten, kleuren, modellen en de zuinigheidslabels.
| Brandstof | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| Benzine | 368 | 99% |
| Onbekend | 2 | 1% |
| Alcohol | 0 | 0% |
| Alcohol+Benzine | 0 | 0% |
| Alcohol+Benzine+CNG | 0 | 0% |
| Alcohol+Benzine+Elektriciteit | 0 | 0% |
| Alcohol+Benzine+LPG | 0 | 0% |
| Alcohol+CNG | 0 | 0% |
| Alcohol+Elektriciteit | 0 | 0% |
| Alcohol+LPG | 0 | 0% |
| Benzine+CNG | 0 | 0% |
| Benzine+CNG+Elektriciteit | 0 | 0% |
| Benzine+CNG+LPG | 0 | 0% |
| Benzine+Elektriciteit | 0 | 0% |
| Benzine+Elektriciteit+LPG | 0 | 0% |
| Benzine+LNG | 0 | 0% |
| Benzine+LNG+LPG | 0 | 0% |
| Benzine+LPG | 0 | 0% |
| CNG | 0 | 0% |
| CNG+LPG | 0 | 0% |
| Diesel | 0 | 0% |
| Diesel+Elektriciteit | 0 | 0% |
| Diesel+LNG | 0 | 0% |
| Elektriciteit | 0 | 0% |
| Elektriciteit+LPG | 0 | 0% |
| Elektriciteit+Waterstof | 0 | 0% |
| LNG | 0 | 0% |
| LPG | 0 | 0% |
| Waterstof | 0 | 0% |
| Carrosserie | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| Bestelwagen | 0 | 0,0% |
| Cabriolet | 6 | 1,62% |
| Coupé | 338 | 91% |
| Enkeldeksvoertuig | 0 | 0,0% |
| Hatchback | 3 | 0,81% |
| MPV | 0 | 0,0% |
| Multipurpose vehicle (MPV) | 0 | 0,0% |
| Onbekend | 23 | 6,2% |
| Pick-uptruck | 0 | 0,0% |
| Sedan | 0 | 0,0% |
| Stationwagen | 0 | 0,0% |
| Truckstationwagon | 0 | 0,0% |
| Vrachtwagen | 0 | 0,0% |
| Catalogusprijsklasse | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| <10.000 euro | 0 | 0% |
| 10.000-12.500 euro | 1 | 0% |
| 12.500-15.000 euro | 0 | 0% |
| 15.000-17.500 euro | 0 | 0% |
| 17.500-20.000 euro | 0 | 0% |
| 20.000-22.500 euro | 0 | 0% |
| 22.500-25.000 euro | 0 | 0% |
| 25.000-27.500 euro | 0 | 0% |
| 27.500-30.000 euro | 0 | 0% |
| 30.000-32.500 euro | 0 | 0% |
| 32.500-35.000 euro | 0 | 0% |
| 35.000-40.000 euro | 0 | 0% |
| 40.000-45.000 euro | 0 | 0% |
| 45.000-50.000 euro | 0 | 0% |
| 50.000-75.000 euro | 0 | 0% |
| 75.000-100.000 euro | 1 | 0% |
| 100.000+ euro | 0 | 0% |
| Onbekend | 368 | 99% |
| Aantal cilinders | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| 6 | 370 | 100% |
| Jaar | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| 1997 | 5 | 1,35% |
| 1996 | 6 | 1,62% |
| 1995 | 8 | 2,16% |
| 1994 | 7 | 1,89% |
| 1993 | 11 | 2,97% |
| 1992 | 27 | 7,3% |
| 1991 | 38 | 10% |
| 1990 | 60 | 16% |
| 1989 | 13 | 3,51% |
| 1988 | 22 | 5,9% |
| 1987 | 34 | 9,2% |
| 1986 | 49 | 13% |
| 1985 | 50 | 14% |
| 1984 | 40 | 11% |
| Gewicht | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| <600 kilogram | 0 | 0,0% |
| 600-800 kilogram | 0 | 0,0% |
| 800-900 kilogram | 0 | 0,0% |
| 900-1.000 kilogram | 0 | 0,0% |
| 1.000-1.100 kilogram | 0 | 0,0% |
| 1.100-1.200 kilogram | 1 | 0,27% |
| 1.200-1.300 kilogram | 8 | 2,16% |
| 1.300-1.400 kilogram | 99 | 27% |
| 1.400-1.500 kilogram | 113 | 31% |
| 1.500-1.750 kilogram | 149 | 40% |
| 1.750-2.000 kilogram | 0 | 0,0% |
| 2.000-2.500 kilogram | 0 | 0,0% |
| 2.500+ kilogram | 0 | 0,0% |
| Kleur | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| Grijs | 125 | 34% |
| Rood | 91 | 25% |
| Wit | 56 | 15% |
| Zwart | 50 | 14% |
| Blauw | 22 | 5,9% |
| Geel | 11 | 2,97% |
| Bruin | 6 | 1,62% |
| Groen | 5 | 1,35% |
| Beige | 2 | 0,54% |
| Oranje | 1 | 0,27% |
| Paars | 1 | 0,27% |
| Crème | 0 | 0,0% |
| Diversen | 0 | 0,0% |
| Onbekend | 0 | 0,0% |
| Rose | 0 | 0,0% |
| Merk en model | Handelsbenaming | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|---|
| Nissan 300ZX | 300 ZX | 63 | 17% |
| Nissan 300ZX | 300ZX | 57 | 15% |
| Nissan 300ZX | 300ZX TWIN TURBO U9 | 55 | 15% |
| Nissan 300ZX | 300ZX TWIN TURBO AUT U9 | 44 | 12% |
| Nissan 300ZX | 300ZX TURBO | 19 | 5,1% |
| Nissan 300ZX | 300 ZX AUTOMATIC | 18 | 4,86% |
| Nissan 300ZX | 300ZXTURBO | 18 | 4,86% |
| Nissan 300ZX | 300ZX AUT | 11 | 2,97% |
| Nissan 300ZX | 300ZX TURBO K6 | 9 | 2,43% |
| Nissan 300ZX | 300ZX TURBO U9 | 9 | 2,43% |
| Nissan 300ZX | 300 ZX TWIN TURBO | 8 | 2,16% |
| Nissan 300ZX | 300ZXAUTOMATIC | 8 | 2,16% |
| Nissan 300ZX | NISSAN 300ZX | 8 | 2,16% |
| Nissan 300ZX | 300 ZX AUT. U9 | 5 | 1,35% |
| Nissan 300ZX | 300 ZX TURBO | 5 | 1,35% |
| Nissan 300ZX | 300ZX TWIN TURBO | 4 | 1,08% |
| Nissan 300ZX | 300ZX TWIN TURBO AUT | 4 | 1,08% |
| Nissan 300ZX | NISSAN 300 ZX | 4 | 1,08% |
| Nissan 300ZX | 300 ZX K6 | 3 | 0,81% |
| Nissan 300ZX | 300 ZX 2+2 | 2 | 0,54% |
| Nissan 300ZX | 300 ZX AUTOMAAT | 2 | 0,54% |
| Nissan 300ZX | 300 ZX TWIN TURBO U9 | 2 | 0,54% |
| Nissan 300ZX | 300 ZX U9 | 2 | 0,54% |
| Nissan 300ZX | 300 ZX AUT U9 | 1 | 0,27% |
| Nissan 300ZX | 300 ZX AUTOM. | 1 | 0,27% |
| Nissan | Overige handelsbenamingen | 8 | 2,16% |
| Vermogensklasse | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| <60 PK | 29 | 7,8% |
| 60-70 PK | 0 | 0,0% |
| 70-80 PK | 0 | 0,0% |
| 80-90 PK | 0 | 0,0% |
| 90-100 PK | 0 | 0,0% |
| 100-110 PK | 0 | 0,0% |
| 110-120 PK | 0 | 0,0% |
| 120-140 PK | 0 | 0,0% |
| 140-160 PK | 1 | 0,27% |
| 160-180 PK | 134 | 36% |
| 180-200 PK | 3 | 0,81% |
| 200-250 PK | 74 | 20% |
| 250+ PK | 127 | 34% |
| Onbekend | 2 | 0,54% |
| Zuinigheidsclassificatie | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| A | 0 | 0% |
| B | 0 | 0% |
| C | 0 | 0% |
| D | 0 | 0% |
| E | 0 | 0% |
| F | 0 | 0% |
| G | 0 | 0% |
| Onbekend | 370 | 100% |
AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.
Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.
Doneer en help meeVoeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.
Deel deze pagina
Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.