Informatie over de Suzuki Grand Vitara in cijfers en grafieken op basis van data van de RDW, de BOVAG en diverse andere dataleveranciers. Met verkoopcijfers en uitgebreide registratiegegevens. Deze pagina wordt maandelijks met de meest recente gegevens bijgewerkt. Laatst bijgewerkt: 1 oktober 2026.
Informatie over de Suzuki Grand Vitara in cijfers en grafieken op basis van data van de RDW, de BOVAG en diverse andere dataleveranciers. Met verkoopcijfers en uitgebreide registratiegegevens. Deze pagina wordt maandelijks met de meest recente gegevens bijgewerkt. Laatst bijgewerkt: 1 oktober 2026.
| Suzuki Grand Vitara | Model gegevens |
|---|---|
| Aantal registraties toegelaten (status 1 oktober 2026) | 2 |
| Aantal registraties tenaamgesteld (status 1 oktober 2026) | 5.103 |
| Aantal registraties geëxporteerd* | 2.554 |
| Aantal registraties gesloopt* | 119 |
| Aantal registraties totaal* (1998 t/m 2015) | 7.778 |
| Aantal verkocht (2000 t/m 2014) | 10.455 |
| Jaren eerste toelating* | 1998 t/m 2015 |
| Meest voorkomende carrosserievorm* | Stationwagen (7.259 stuks, 93%) |
| Meest voorkomende kleur* | Grijs (3.285 stuks, 42%) |
| Meest voorkomende brandstof* | Benzine (7.340 stuks, 94%) |
| Gemiddelde catalogusprijs* | €23.769 |
| Gemiddeld vermogen* | 100 kW / 136 PK |
| Gemiddeld gewicht* | 1.405 kg |
Tabel met de belangijkste gegevens voor de Suzuki Grand Vitara op basis van het kentekenregister van de RDW en de verkoopcijfers van de BOVAG en de RAI.
*: De data over registraties zijn gebaseerd zijn op het kentekenregister van de RDW van 1 augustus 2021 tot en met 1 oktober 2026. Registraties van de Suzuki Grand Vitara die voor dat moment uit de database van de RDW zijn uitgeschreven, zijn helaas onbekend. Zie onderstaande toelichting voor een verdere uitleg.
Bron & definitiesOntvang een e-mail als er nieuwe cijfers zijn op de pagina Suzuki Grand Vitara.
Bovenstaande grafiek toont de jaarlijkse verkopen van de Suzuki Grand Vitara.
Bovenstaande grafiek toont de verkoopcijfers van de Suzuki Grand Vitara voor de jaren 2000 tot en met 2014. In totaal zijn er in deze periode 10.455 exemplaren van de Suzuki Grand Vitara verkocht. Het gemiddeld aantal verkochte auto's per jaar in deze periode komt daarmee op 697 per jaar.
Gebruikte cijfers: nieuwverkopen per merk en model van alle personenauto's in Nederland van de RAI en de BOVAG. De verkoopgegevens zijn het meest recent bijgewerkt op 1 oktober 2026.
Er zijn data van april 1998 tot en met september 2014. Bij keuze voor het filter 'Maanden' worden de gegevens voor de 24 meest recente maanden in de grafiek getoond. En er zijn data voor de jaren 1998 tot en met 2015. En er zijn data voor de decennia 1990-2000 tot en met 2010-2020.
De grafiek toont het aantal auto's van de Suzuki Grand Vitara per registratiemaand, jaar en decennium van de auto's. Het aantal is berekend op basis van de RDW voertuiggegevens van 1 oktober 2026. De maanden, jaren en decennia zijn gebaseerd op de datums van eerste toelating in het kentekenregister van de RDW. Dit is de datum waarop de auto voor het eerst op kenteken geregistreerd is. Voor geïmporteerde auto's is deze datum van het buitenlandse kenteken overgenomen. Gebruik het filter boven de grafiek om alle bekende registraties weer te geven, of alleen de auto's die nu nog op kenteken geregistreerd zijn, de auto's die geëxporteerd zijn of de auto's die op andere wijzen uit de registratie verdwenen zijn.
Donutgrafiek met de verdeling van het aantal en percentage kleuren zoals bekend voor de personenauto's van de Suzuki Grand Vitara die op 1 oktober 2026 in Nederland voor gebruik op de openbare weg zijn geregistreerd.
Grijs is de meest voorkomende kleur van Suzuki Grand Vitara. Er zijn momenteel 3.285 auto's van de Suzuki Grand Vitara die in het grijs rondrijden. Dat is 42% van het totaal.Donutgrafiek met de verdeling van het aantal en percentage soorten brandstof die als energiebron gebruikt worden door de auto's van Suzuki Grand Vitara. Het betreft alle Suzuki Grand Vitara personenauto's die op 1 oktober 2026 een geldig kenteken hebben.
Benzine is de meest voorkomende brandstof waarmee de auto's van Suzuki Grand Vitara rondrijden. Er zijn momenteel 7.340 auto's van Suzuki Grand Vitara met benzine als energiebron. Dat is 94% van het totaal.Donutgrafiek met de verschijningsvormen van de carrosserie van Suzuki Grand Vitara (gegevens op basis van de personenauto's die op 1 oktober 2026 in de kentekenadministratie van de RDW voorkomen).
De Suzuki Grand Vitara komt in Nederland het vaakst voor als Stationwagen: Dit is de meest voorkomende carrosserievorm, er zijn 7.259 auto's van Suzuki Grand Vitara met stationwagen als type carrosserie (dat is 93%).Horizontale staafgrafiek met de verdeling van de auto’s van de Suzuki Grand Vitara over catalogusprijsklassen op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.
Horizontale staafgrafiek met de verdeling van de auto’s van de Suzuki Grand Vitara over motorvermogensklassen op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.
Horizontale staafgrafiek met de verdeling van de auto’s van de Suzuki Grand Vitara over gewichtsklassen op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.
Donutgrafiek met de verdeling van de auto’s van de Suzuki Grand Vitara over zuinigheidslabels op basis van de RDW data van 1 oktober 2026.
Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens over de Suzuki Grand Vitara. Er zijn 10 verschillende tabellen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de tabel voor die categorie weer te geven. Er is keuze uit tabellen met het overzicht van de brandstofsoorten, het aantal cilinders, het motorvermogen, de carrosserievormen, de registratiedatums, de autogewichten, kleuren, modellen en de zuinigheidslabels.
| Brandstof | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| Benzine | 7.340 | 94% |
| Diesel | 168 | 2,16% |
| Onbekend | 136 | 1,75% |
| Benzine+LPG | 133 | 1,71% |
| LPG | 1 | 0,01% |
| Alcohol | 0 | 0,0% |
| Alcohol+Benzine | 0 | 0,0% |
| Alcohol+Benzine+CNG | 0 | 0,0% |
| Alcohol+Benzine+Elektriciteit | 0 | 0,0% |
| Alcohol+Benzine+LPG | 0 | 0,0% |
| Alcohol+CNG | 0 | 0,0% |
| Alcohol+Elektriciteit | 0 | 0,0% |
| Alcohol+LPG | 0 | 0,0% |
| Benzine+CNG | 0 | 0,0% |
| Benzine+CNG+Elektriciteit | 0 | 0,0% |
| Benzine+CNG+LPG | 0 | 0,0% |
| Benzine+Elektriciteit | 0 | 0,0% |
| Benzine+Elektriciteit+LPG | 0 | 0,0% |
| Benzine+LNG | 0 | 0,0% |
| Benzine+LNG+LPG | 0 | 0,0% |
| CNG | 0 | 0,0% |
| CNG+LPG | 0 | 0,0% |
| Diesel+Elektriciteit | 0 | 0,0% |
| Diesel+LNG | 0 | 0,0% |
| Elektriciteit | 0 | 0,0% |
| Elektriciteit+LPG | 0 | 0,0% |
| Elektriciteit+Waterstof | 0 | 0,0% |
| LNG | 0 | 0,0% |
| Waterstof | 0 | 0,0% |
| Carrosserie | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| Bestelwagen | 0 | 0,0% |
| Cabriolet | 68 | 0,87% |
| Coupé | 0 | 0,0% |
| Enkeldeksvoertuig | 0 | 0,0% |
| Hatchback | 9 | 0,12% |
| MPV | 11 | 0,14% |
| Multipurpose vehicle (MPV) | 280 | 3,6% |
| Onbekend | 149 | 1,92% |
| Pick-uptruck | 0 | 0,0% |
| Sedan | 2 | 0,03% |
| Stationwagen | 7.259 | 93% |
| Truckstationwagon | 0 | 0,0% |
| Vrachtwagen | 0 | 0,0% |
| Catalogusprijsklasse | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| <10.000 euro | 0 | 0,0% |
| 10.000-12.500 euro | 0 | 0,0% |
| 12.500-15.000 euro | 0 | 0,0% |
| 15.000-17.500 euro | 74 | 0,95% |
| 17.500-20.000 euro | 594 | 7,6% |
| 20.000-22.500 euro | 1.701 | 22% |
| 22.500-25.000 euro | 1.113 | 14% |
| 25.000-27.500 euro | 341 | 4,38% |
| 27.500-30.000 euro | 110 | 1,41% |
| 30.000-32.500 euro | 43 | 0,55% |
| 32.500-35.000 euro | 98 | 1,26% |
| 35.000-40.000 euro | 115 | 1,48% |
| 40.000-45.000 euro | 57 | 0,73% |
| 45.000-50.000 euro | 34 | 0,44% |
| 50.000-75.000 euro | 28 | 0,36% |
| 75.000-100.000 euro | 1 | 0,01% |
| 100.000+ euro | 0 | 0,0% |
| Onbekend | 3.469 | 45% |
| Aantal cilinders | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| 4 | 7.058 | 91% |
| 6 | 720 | 9% |
| Jaar | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| 2015 | 10 | 0,13% |
| 2014 | 31 | 0,4% |
| 2013 | 43 | 0,55% |
| 2012 | 49 | 0,63% |
| 2011 | 108 | 1,39% |
| 2010 | 292 | 3,75% |
| 2009 | 562 | 7,2% |
| 2008 | 869 | 11% |
| 2007 | 1.127 | 14% |
| 2006 | 1.113 | 14% |
| 2005 | 601 | 7,7% |
| 2004 | 647 | 8,3% |
| 2003 | 698 | 9% |
| 2002 | 522 | 6,7% |
| 2001 | 409 | 5,3% |
| 2000 | 405 | 5,2% |
| 1999 | 241 | 3,1% |
| 1998 | 51 | 0,66% |
| Gewicht | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| <600 kilogram | 0 | 0,0% |
| 600-800 kilogram | 0 | 0,0% |
| 800-900 kilogram | 0 | 0,0% |
| 900-1.000 kilogram | 0 | 0,0% |
| 1.000-1.100 kilogram | 0 | 0,0% |
| 1.100-1.200 kilogram | 246 | 3,16% |
| 1.200-1.300 kilogram | 1.295 | 17% |
| 1.300-1.400 kilogram | 2.418 | 31% |
| 1.400-1.500 kilogram | 2.394 | 31% |
| 1.500-1.750 kilogram | 1.425 | 18% |
| 1.750-2.000 kilogram | 0 | 0,0% |
| 2.000-2.500 kilogram | 0 | 0,0% |
| 2.500+ kilogram | 0 | 0,0% |
| Kleur | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| Grijs | 3.285 | 42% |
| Zwart | 2.494 | 32% |
| Blauw | 697 | 9% |
| Beige | 413 | 5,3% |
| Groen | 412 | 5,3% |
| Rood | 171 | 2,2% |
| Wit | 161 | 2,07% |
| Geel | 71 | 0,91% |
| Paars | 41 | 0,53% |
| Bruin | 31 | 0,4% |
| Oranje | 2 | 0,03% |
| Crème | 0 | 0,0% |
| Diversen | 0 | 0,0% |
| Onbekend | 0 | 0,0% |
| Rose | 0 | 0,0% |
| Merk en model | Handelsbenaming | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|---|
| Suzuki Grand Vitara | GRAND VITARA | 7.642 | 98% |
| Suzuki Grand Vitara | GRAND VITARA XL-7 | 104 | 1,34% |
| Suzuki Grand Vitara | GRAND VITARA 2.0 | 5 | 0,06% |
| Suzuki Grand Vitara | GRAND VITARA 5D 2.7 V6 AUTOMAAT | 5 | 0,06% |
| Suzuki Grand Vitara | GRAND VITARA 2.4 | 4 | 0,05% |
| Suzuki Grand Vitara | GRAND VITARA V6 | 3 | 0,04% |
| Suzuki Grand Vitara | GRAND VITARA 2 0 L | 2 | 0,03% |
| Suzuki Grand Vitara | SUZUKI GRAND VITARA | 2 | 0,03% |
| Suzuki Grand Vitara | GRAND VITARA 1.6 | 1 | 0,01% |
| Suzuki Grand Vitara | GRAND VITARA 1.9 D VAN | 1 | 0,01% |
| Suzuki Grand Vitara | GRAND VITARA 2 7 V6 | 1 | 0,01% |
| Suzuki Grand Vitara | GRAND VITARA 2.0 5D AUTOMAAT | 1 | 0,01% |
| Suzuki Grand Vitara | GRAND VITARA 2.0 KAT | 1 | 0,01% |
| Suzuki Grand Vitara | GRAND VITARA 2.0 LHD | 1 | 0,01% |
| Suzuki Grand Vitara | GRAND VITARA 2.0 TDI 16V VAN | 1 | 0,01% |
| Suzuki Grand Vitara | GRAND VITARA 2.7 | 1 | 0,01% |
| Suzuki Grand Vitara | GRAND VITARA SZ4 | 1 | 0,01% |
| Suzuki Grand Vitara | GRAND VITARA V6 VAN AUT. | 1 | 0,01% |
| Suzuki Grand Vitara | GRAND VITARA XL7 | 1 | 0,01% |
| Vermogensklasse | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| <60 PK | 4 | 0,05% |
| 60-70 PK | 0 | 0,0% |
| 70-80 PK | 0 | 0,0% |
| 80-90 PK | 625 | 8% |
| 90-100 PK | 666 | 8,6% |
| 100-110 PK | 138 | 1,77% |
| 110-120 PK | 257 | 3,3% |
| 120-140 PK | 3.032 | 39% |
| 140-160 PK | 1.768 | 23% |
| 160-180 PK | 1.064 | 14% |
| 180-200 PK | 156 | 2,01% |
| 200-250 PK | 64 | 0,82% |
| 250+ PK | 0 | 0,0% |
| Onbekend | 4 | 0,05% |
| Zuinigheidsclassificatie | Aantal RDW | Percentage |
|---|---|---|
| A | 0 | 0,0% |
| B | 0 | 0,0% |
| C | 0 | 0,0% |
| D | 314 | 4,04% |
| E | 3.070 | 39% |
| F | 2.386 | 31% |
| G | 923 | 12% |
| Onbekend | 1.085 | 14% |
AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.
Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.
Doneer en help meeVoeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.
Deel deze pagina
Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.