Statistieken postcode 2821AR

Statistieken postcode 2821AR

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor postcodegebied 2821 AR. Bekijk de data over de bevolking, woningen, voertuigen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke tabellen, grafieken en uitleg bij de onderwerpen.

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor postcodegebied 2821 AR. Bekijk de data over de bevolking, woningen, voertuigen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke tabellen, grafieken en uitleg bij de onderwerpen.

Kaart van postcodegebied 2821AR.Bekijk kaart
Postcodegebied 2821AR in het kort
2821 AR is de postcode van Dorpsplein in Stolwijk.

Bekijk de belangrijkste cijfers, de kaart en een korte toelichting over het postcodegebied 2821 AR. De huisnummers lopen van 1 - a tot en met 7.

Kerncijfers postcode 2821AR
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van de belangrijkste cijfers van het Kadaster en het CBS voor het postcodegebied 2821 AR.


Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor het postcodegebied 2821 AR. Bekijk de pagina’s voor de andere postcodes binnen het gebied van de numerieke postcode 2821 via de tabel op de pagina van postcodegebied 2821.

Postcode 2821ARAantalBronJaar data
Adressen met postcode11Kadaster2026
Adressen met woonfunctie5Kadaster2026
Panden met adres6Kadaster2026
Percelen met adres6Kadaster2026
Woningvoorraad5CBS2025
Huishoudens5CBS2025
Inwoners10CBS2025

Op deze pagina vind je een kaart van het postcodegebied 2821 AR, de data over meer dan 250 onderwerpen voor het postcodegebied 2821 AR en een overzicht van alle adressen met postcode 2821AR.

Overzicht postcode 2821 Definities
Blijf op de hoogte

Nieuwe cijfers voor postcode 2821AR? Ontvang een e-mail.

Postcode 2821AR op de kaart
Kaart van de omgeving van het postcodegebied 2821 AR.
Afbeelding van het postcodegebied 2821 AR op de kaart.

Bovenstaande afbeelding toont de kaart van het postcodegebied 2821AR. Klik op de kaart om de geografie van de numerieke postcode 2821 te tonen. Tip: bekijk ook de interactieve postcodekaart.

De postcode 2821 AR hoort bij de straat Dorpsplein te Stolwijk binnen de gemeente Krimpenerwaard. Deze postcode heeft de huisnummerreeks 1 - a t/m 7.

Download de postcodedata in handige Excel documenten voor de gemeente Krimpenerwaard of voor heel Nederland.

Vorige postcode Volgende postcode
Over het postcodegebied 2821 AR

Postcode 2821AR ligt binnen het numerieke postcodegebied 2821 in de gemeente Krimpenerwaard. Er zijn elf adressen en vijf woningen in het postcodegebied 2821 AR. De woningen hebben een gemiddelde WOZ waarde van €315.000. Er wonen tien inwoners in het postcodegebied 2821 AR. Postcode 2821AR telt vijf huishoudens van gemiddeld 1,8 personen.

De gemiddelde afstand over de weg tot de belangrijkste voorzieningen in het postcodegebied 2821 AR is:

  • Supermarkt: op slechts 0,1 kilometer afstand.
  • Apotheek: relatief dichtbij, op een afstand van 0,5 kilometer.
  • Huisartsenpraktijk: goed bereikbaar, op 0,5 kilometer.
  • Basisschool: bereikbaar binnen 0,6 kilometer.
  • Middelbare school: relatief ver weg, op 6,3 kilometer afstand.
  • Bibliotheek: relatief ver weg, op 4,7 kilometer afstand.
  • Café: op slechts 0,1 kilometer afstand.
  • Restaurant: relatief dichtbij, op een afstand van 0,0 kilometer.
  • Treinstation: op 7,2 kilometer afstand.
  • Zwembad: relatief ver weg, op 5,7 kilometer afstand.
Bovenliggende gebieden
Tabel met de gebieden waarbinnen het postcodegebied 2821 AR zich bevindt.
Soort gebiedNaam gebied
WegDorpsplein
WoonplaatsStolwijk
BuurtStolwijk
WijkStolwijk
GemeenteKrimpenerwaard
ProvincieZuid-Holland
LandNederland

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden waarbinnen het postcodegebied 2821 AR zich bevindt. Dit is op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2026 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026.

Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.
Wonen in het postcodegebied 2821 AR

Bekijk de woningvoorraad, woningkenmerken, woningtypen en de ontwikkeling van de gemiddelde WOZ-waarde in het postcodegebied 2821 AR.

Kenmerken van de 5 woningen met postcode 2821AR
Er zijn 5 woningen in het postcodegebied 2821AR.
Informatie over de woningen in dit postcodegebied op basis van open data van het Centraal Bureau voor de Statistiek en het Kadaster. Afbeelding met 4 taart diagrammen.

De vier bovenstaande taartdiagrammen tonen het percentage woningen naar verschillende woningkenmerken. Beschikbare kenmerken zijn eigendom, bewoning, type, soort woning en bouwperiode. Het jaar waar de data voor gelden staat in het midden van de grafiek. Klik op de afbeelding om deze groter weer te geven.

Bekijk onderstaande toelichting voor de definities van de woningkenmerken.

Toelichting
Woningwaarde per jaar
De gemiddelde WOZ-waarde in postcodegebied 2821 AR was €315.000 in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde WOZ woningwaarde per jaar in het postcodegebied 2821 AR.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde WOZ woningwaarde per jaar op basis van de data van het CBS voor het postcodegebied 2821 AR:

JaarGemiddelde WOZ woningwaarde postcode 2821AR% verschil
2025€315.0003,62%
2024€304.0007%
2023€284.00017%
2022€242.00014%
2021€213.0003,9%
2020€205.00012%
2019€183.0005,8%
2018€173.000-1,14%
2017€175.000-2,78%
2016€180.000geen data

De gemiddelde WOZ woningwaarde in het postcodegebied 2821 AR is met €135.000 gegroeid van €180.000 in 2016 tot €315.000 in 2025 (dat is een toename van 75%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2016 tot en met 2025 was €15.000 (6,6%). De ontwikkeling van de data in de tijd volgt een duidelijk stijgende trend: De cijfers groeien bijna ieder jaar.

Bekijk ook de ranglijst van de woningwaarden per buurt in de gemeente Krimpenerwaard.

Toelichting
Soorten woningen
Appartementen komen het meeste voor in het postcodegebied 2821 AR: er zijn 2 adressen met het woningtype appartementen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in het postcodegebied 2821 AR.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 juli 2026.

Bevolking in het postcodegebied 2821 AR

Bekijk de samenstelling en ontwikkeling van de bevolking in het postcodegebied 2821 AR, met cijfers over inwoners, leeftijd, geslacht, herkomst en huishoudens.

Aantal inwoners per jaar
Postcodegebied 2821AR telt 10 inwoners in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor het postcodegebied 2821 AR.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor het postcodegebied 2821 AR:

JaarAantal inwoners postcode 2821AR% verschil
2025100,0%
2024100,0%
2023100,0%
2022100,0%
2021100,0%
2020100,0%
2019100,0%
201810-33%
20171550%
2016100,0%
201510geen data

In 2025 waren er 10 personen in het postcodegebied 2821 AR. Dit is gelijk aan het aantal inwoners in 2015.

Het aantal inwoners is het aantal personen zoals op 1 januari in het bevolkingsregister vastgelegd. Bekijk ook de tabel met het aantal inwoners per buurt in de gemeente Krimpenerwaard.

Beschrijving van de ontwikkeling van het aantal inwoners in het postcodegebied 2821 AR:

In 2015 waren er 10 inwoners in het postcodegebied 2821 AR. Het aantal inwoners blijft 10 tot en met 2016. In 2017 is het aantal gestegen tot 15 personen. De stijging ten opzichte van 2016 is 5 (50%). Het aantal van 15 inwoners is het hoogste aantal inwoners in de hele periode van 2015 tot en met 2025. In 2018 is het aantal gedaald tot 10 personen. Dit is een daling van 5 (-33%) ten opzichte van 2017. Het aantal inwoners blijft 10 tot en met 2025.

Inwoners naar land van herkomst per jaar
Gegevens over de herkomstgebieden van de inwoners in het postcodegebied 2821 AR.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Autochtoon of migratieachtergrond in Nederland voor de periode van 2015 tot en met 2023: Bovenstaande grafiek toont de verdeling van de bevolking naar herkomst uit Nederland, herkomst uit Europa en herkomst van buiten Europa in het postcodegebied 2821 AR per jaar.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners maar herkomst per jaar op basis van de data van het CBS voor het postcodegebied 2821 AR:

JaarHerkomst NederlandHerkomst EuropaHerkomst buiten Europa
20231000
20221000
20211000
20201000
20191000
20181000
20171500
20161000
20151000

In 2023 was de herkomst van inwoners in het postcodegebied 2821 AR als volgt verdeeld: herkomst uit Nederland: 100%, herkomst uit Europese landen: 0,0% en herkomst uit landen buiten Europa: 0,0% En in 2015 was de verdeling van inwoners naar herkomstgebied als volgt: herkomst uit Nederland: 100%, herkomst uit Europa: 0,0% en herkomst van buiten Europa: 0,0%.

Toelichting Meer migratie
Vrouwen en mannen in het postcodegebied 2821 AR
50% van de inwoners in het postcodegebied 2821 AR staat als vrouw geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2024 naar geslacht (klik op de vlakken in de donutgrafiek om de aantallen te zien).

De donutgrafiek toont het geslacht van de bevolking, vrouw of man. Deze informatie komt uit het bevolkingsregister van de gemeenten.

Gemiddelde huishoudensgrootte
Er wonen gemiddeld 1,8 personen per huishouden in het postcodegebied 2821 AR.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde grootte van huishoudens per gebied. Hierbij zijn de gebieden van laag naar hoog gesorteerd op het gemiddeld aantal personen in een huishouden. De gegevens gelden voor 2025.

De volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: 12 postcodegebieden (blauw), 10 postcode5gebieden (roze), 1 numerieke postcode (groen), 1 gemeente (geel), 1 provincie (bruin) en 1 land (oranje). Het postcodegebied 2821 AR wordt in het rood weergegeven.

Economie en inkomen in het postcodegebied 2821 AR

Bekijk het gemiddelde huishoudinkomen in het postcodegebied 2821 AR en vergelijk dit cijfer via de tabel met alle onderwerpen.

Inkomensdata

Het gemiddelde inkomen per huishouden in het postcodegebied 2821 AR is niet bekend. Het gemiddelde inkomen per huishouden in een postcodegebied is alleen bekend als er minstens 100 huishoudens wonen en als geen enkel huishouden meer dan 30% van het totale inkomen in dat gebied verdient.

Toelichting
Inkomensvergelijking voor postcode 2821 AR
Vergelijking op basis van de meest recente beschikbare inkomensgegevens.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek vergelijkt de gemeente Krimpenerwaard met maximaal tien postcodegebieden en postcodes die op postcode het dichtst bij postcode 2821 AR liggen. De gemeente is groen, postcodegebied 2821 is oranje als het wordt getoond, de andere numerieke postcodegebieden zijn grijs en de postcodes zijn blauw. Voor het postcodegebied 2821 AR is geen waarde bekend.

Er worden maximaal tien op postcode gesorteerde postcodegebieden en postcodes met een bekend gemiddeld huishoudinkomen getoond, rond postcode 2821 AR.

Voertuigen en verkeer in het postcodegebied 2821 AR

Bekijk de beschikbare gegevens over geregistreerde voertuigen, elektrische auto’s en verkeersongevallen in het postcodegebied 2821 AR.

Personenauto’s per brandstof per jaar
Aantal personenauto’s op 1 januari van ieder jaar voor de numerieke postcode 2821.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande lijngrafiek toont het aantal personenauto’s per brandstof volgens de RDW voor het grotere postcodegebied 2821. Deze gegevens zijn helaas niet per volledige postcode (pc6, postcode met 6 tekens) beschikbaar.

Klik op een brandstof in de legenda om de bijbehorende lijn te verbergen of weer te tonen.

Meer autodata
Verkeersongevallen naar afloop
Er waren geen verkeersongevallen in het postcodegebied 2821 AR in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen in het postcodegebied 2821 AR. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2025 in het postcodegebied 2821 AR plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2025
Totaal0
Materiële schade0
Letselschade0
Dodelijke afloop0

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen is bepaald welke ongevallen binnen het postcodegebied 2821 AR vallen. De data over verkeersongevallen zijn ook beschikbaar op gemeente, wijk en buurt niveau. Bekijk de verkeersongevallen in de gemeente Krimpenerwaard.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Onderwijs in het postcodegebied 2821 AR

Bekijk de beschikbare gegevens over kinderopvang- en onderwijslocaties, gemiddelde reisafstanden en scholen in het postcodegebied 2821 AR. Bekijk véél meer informatie over het onderwijs op AlleCijfers.

Gemiddelde afstanden kinderopvang en onderwijs
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een basisschool in postcodegebied 2821AR is 0,6 kilometer.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand staafdiagram toont de gemiddelde afstand in kilometers over de weg tot kinderdagverblijven, buitenschoolseopvang, basisonderwijs, voortgezet onderwijs totaal, VMBO scholen en HAVO VWO scholen. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens voor verschillende soorten locaties te tonen. De gebruikte cijfers komen van uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor de situatie in 2022-2024.

Deze grafiek toont een regionale vergelijking van de gemiddelde reisafstanden voor inwoners van hun woonadres naar de dichtstbijzijnde locaties voor kinderopvang, basisonderwijs en voortgezet onderwijs. De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting. In de grafiek zie je de gegevens voor het postcodegebied 2821 AR in vergelijking tot andere gebieden. De volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (oranje), provincie Zuid-Holland (bruin), gemeente Krimpenerwaard (geel), postcode 2821 (groen), 11 postcode5gebieden (roze) en 15 postcodegebieden (blauw). Postcodegebied 2821 AR wordt in het rood weergegeven.

Adressen en leefomgeving in het postcodegebied 2821 AR

Bekijk de adressen en onderliggende postcodes, gebruiksdoelen, bouwperioden, omgevingsadressendichtheid, de nabijheid van voorzieningen, het energieverbruik en de energielabels in het postcodegebied 2821 AR.

Adressen met postcode 2821AR
Tabel met alle 11 adressen in het postcodegebied 2821 AR.
StraatnaamHuisnummerPostcodeWoonplaatsGebruiksdoelOppervlakteWoningtypeBouwjaarEnergielabelBebouwde komSoort openbare ruimte
Dorpsplein1 - a2821ARStolwijkWinkelfunctie85 m2n.v.t.1930geen datajaWeg
Dorpsplein12821ARStolwijkWoonfunctie81 m2Hoekwoning1930G (voorlopig)jaWeg
Dorpsplein22821ARStolwijkWinkelfunctie255 m2n.v.t.2004geen datajaWeg
Dorpsplein3 - a2821ARStolwijkWoonfunctie120 m2Appartement2004BjaWeg
Dorpsplein3 - b2821ARStolwijkWoonfunctie87 m2Appartement2004geen datajaWeg
Dorpsplein32821ARStolwijkWinkelfunctie160 m2n.v.t.2004geen datajaWeg
Dorpsplein42821ARStolwijkBijeenkomstfunctie170 m2n.v.t.1925EjaWeg
Dorpsplein52821ARStolwijkWoonfunctie89 m2Tussenwoning1925CjaWeg
Dorpsplein6 - a2821ARStolwijkWoonfunctie89 m2Twee-onder-één-kap woning1950DjaWeg
Dorpsplein62821ARStolwijkGezondheidszorgfunctie163 m2n.v.t.1950DjaWeg
Dorpsplein72821ARStolwijkBijeenkomstfunctie728 m2n.v.t.1967AjaWeg

Bovenstaande tabel toont de 11 adressen in het postcodegebied 2821 AR. Dit zijn alle adressen met postcode 2821AR in de BAG data van het Kadaster van 1 juli 2026.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. Hierin zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd. Per adres wordt het laatst bekende energielabel zoals geregistreerd bij de RVO weergegeven. Voorlopige energielabels zijn indicatief en niet rechtsgeldig; definitieve energielabels hebben een geldigheid van 10 jaar en kunnen inmiddels zijn verlopen. In de Excel-download voor de gemeente Krimpenerwaard zijn aanvullende gegevens beschikbaar, zoals het berekeningstype en de opnamedatum van het energielabel. De gegevens in deze tabel zijn gebaseerd op een peildatum van 1 juli 2026, na deze datum kunnen energielabels en andere kenmerken zijn gewijzigd of opnieuw zijn vastgesteld.

Adressen Krimpenerwaard
Tabelgebruik:

  • Bekijk in de tabel de beschikbare adres- en energielabelgegevens per adres.
  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waarin de zoekterm voorkomt zichtbaar blijven.
  • Sorteer de tabel door op een kolomtitel te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen onder de tabel.
  • Op kleine schermen: de eerste kolom blijft staan, verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien.
Omgevingsadressendichtheid
De omgevingsadressendichtheid in postcodegebied 2821A is 453 adressen per km².

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek vergelijkt de omgevingsadressendichtheid van het grotere pc5-postcodegebied met die van het numerieke postcodegebied 2821, de gemeente, de provincie en Nederland. De dichtheid is niet per volledige postcode (pc6) beschikbaar. Alleen gebieden met beschikbare cijfers worden getoond.


Onderstaande tabel toont de omgevingsadressendichtheid en het bijbehorende jaar voor de beschikbare vergelijkingsgebieden:

RegioOmgevingsadressendichtheidJaar
Postcodegebied 2821A (pc5)4532025
Postcodegebied 28214382025
Gemeente Krimpenerwaard8112026
Provincie Zuid-Holland2.8782026
Nederland2.0932026

De omgevingsadressendichtheid geeft een beeld van de mate van concentratie van menselijke activiteiten in het postcodegebied 2821 AR ten opzichte van Nederland. Merk op: de gemiddelde omgevingsadressendichtheid is een ander cijfer dan de uitkomst van het aantal adressen gedeeld door de oppervlakte. Zie de definities van de verschillende lokale verdichtingsmaten.

Voor het postcodegebied 2821 AR gebruiken we de dichtheid van het grotere pc5-postcodegebied 2821A. Een pc5-postcodegebied omvat alle volledige postcodes met dezelfde eerste vijf tekens: de vier cijfers en de eerste letter. De cijfers gelden dus voor heel 2821A, niet specifiek voor postcode 2821AR.

Toelichting
Gemiddelde afstand tot voorzieningen
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een huisartsenpraktijk in het postcodegebied 2821 AR is 0,5 kilometer.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in het postcodegebied 2821 AR tot de dichtstbijzijnde voorziening. De gebruikte cijfers komen uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor 2024.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in het postcodegebied 2821 AR tot de dichtstbijzijnde voorziening voor 2024:

VoorzieningAfstand in km
Huisartsenpraktijk0,5
Supermarkt0,1
Restaurant0,0
Basisonderwijs0,6
Voortgezet onderwijs6,3
Bibliotheek4,7
Treinstation7,2
Bioscoop7,0
Museum5,2

De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting.

Adressen: gebruiksdoelen
In het postcodegebied 2821 AR zijn er 5 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor het postcodegebied 2821 AR.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities
Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 2 panden uit de bouwperiode 1925-1950 in het postcodegebied 2821 AR.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor het postcodegebied 2821 AR. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 juli 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Gas- en elektriciteitsverbruik van woningen
In 2024 was het gemiddelde jaarlijkse aardgasverbruik per woning in het postcodegebied 2821 AR 880 m³ en de gemiddelde elektriciteitslevering per woning was 1.750 kWh.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het gemiddelde elektriciteitsverbruik en het gemiddelde aardgasverbruik per woning per jaar. De gegevens gelden voor 2024. Het gemiddelde energieverbruik in het postcodegebied 2821 AR wordt vergeleken met dat in het grotere postcodegebied 2821, de gemeente Krimpenerwaard, de provincie Zuid-Holland en Nederland.

De grafiek toont het gemiddeld elektriciteitsverbruik in kWh en het gemiddeld verbruik van aardgas in m³. Het gemiddelde geldt voor het verbruik van één jaar van alle particuliere woningen in het postcodegebied 2821 AR en de andere gebieden.

Toelichting
Energielabels
De meest voorkomende energielabels in het postcodegebied 2821 AR zijn A (2 adressen) en D (2 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in het postcodegebied 2821 AR. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 oktober 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel A komt het meeste voor in het postcodegebied 2821 AR: 2 adressen hebben energielabel A. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Krimpenerwaard bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Data en bronnen

Bekijk de gebruikte open databronnen en definities en download uitgebreide regionale datasets over het postcodegebied 2821 AR.

Download alle postcodedata
Download de gegevens over meer dan 250 onderwerpen voor alle postcodes in de gemeente Krimpenerwaard als een Excel dataset!
Afbeelding van Excel documenten uit de download voor de gemeente Krimpenerwaard.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download een schat aan informatie voor de gemeente Krimpenerwaard. Met een Excel document met handige werkbladen met de data over de postcodes in de gemeente Krimpenerwaard. Daarnaast bevat de download andere documenten met de data over de gemeente, wijken en buurten, alle adressen, verkiezingsuitslagen, gezondheidscijfers, misdaadcijfers en nog veel meer!

Download!
Gebruikte open data bronnen
Bronvermelding en definities

Veel gegevens op deze pagina komen uit de postcodedatasets van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) en de gegevens over adressen en gebouwen van het Kadaster. Daarnaast zijn diverse andere officiële databronnen gebruikt, waaronder de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) en de Rijksdienst voor het Wegverkeer (RDW).

Bronnen & definities
Tabel met alle onderwerpen

Bekijk de meest recente cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor het postcodegebied 2821 AR.

Gegevens over meer dan 250 onderwerpen!
Kies een categorie en bekijk de bijbehorende onderwerpen.

Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens voor het postcodegebied 2821 AR voor meer dan 250 onderwerpen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de onderwerpen in die categorie weer te geven.

Bevolking
BevolkingWaardeEenheidJaar
Inwoners10Aantal2025
Mannen5Aantal2024
Vrouwen5Aantal2024
0 tot 15 jaargeen dataAantalgeen data
15 tot 25 jaargeen dataAantalgeen data
25 tot 45 jaargeen dataAantalgeen data
45 tot 65 jaargeen dataAantalgeen data
65 jaar of oudergeen dataAantalgeen data
% Mannen50%Percentage2024
% Vrouwen50%Percentage2024
% 0 tot 15 jaar0,0%Percentagegeen data
% 15 tot 25 jaar0,0%Percentagegeen data
% 25 tot 45 jaar0,0%Percentagegeen data
% 45 tot 65 jaar0,0%Percentagegeen data
% 65 jaar of ouder0,0%Percentagegeen data
Geboortengeen dataAantalgeen data
Herkomst totaal0Aantal2025
De gegevens in de categorie bevolking betreffende de data over het aantal inwoners naar de positie van de inwoners in huishoudens in het postcodegebied 2821 AR.
Energieverbruik
EnergieverbruikWaardeEenheidJaar
Gemiddelde elektriciteitslevering per woning1.750Gemiddeld in kWh2024
Gemiddeld aardgasverbruik per woning880Gemiddeld per m³2024
Adressen zonder energielabel3Aantal2026
Adressen met voorlopig energielabel1Aantal2026
Adressen met definitief energielabel7Aantal2026
Energielabels A+++++0Aantal2026
Energielabels A++++0Aantal2026
Energielabels A+++0Aantal2026
Energielabels A++0Aantal2026
Energielabels A+0Aantal2026
Energielabels A2Aantal2026
Energielabels B1Aantal2026
Energielabels C1Aantal2026
Energielabels D2Aantal2026
Energielabels E1Aantal2026
Energielabels F0Aantal2026
Energielabels G1Aantal2026
De onderwerpen in de categorie energie geven aan wat het gemiddelde energieverbruik per jaar in het postcodegebied 2821 AR is en hoeveel panden in het postcodegebied 2821 AR welk type energielabel hebben. Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A++++ het beste. De data over energieverbruik komt van het CBS, de data over energielabels komt van de RVO.
Huishoudens
HuishoudensWaardeEenheidJaar
Huishoudens5Aantal2025
Eenpersoonshuishoudensgeen dataAantalgeen data
Meerpersoonshuishoudensgeen dataAantalgeen data
Meerpersoonshuishoudens zonder kinderengeen dataAantalgeen data
Meerpersoonshuishoudens met kinderengeen dataAantalgeen data
Huishoudens eenouder kinderengeen dataAantalgeen data
Huishoudens twee ouders kinderengeen dataAantalgeen data
Gemiddelde huishoudensgrootte1,8Gemiddeld aantal2025
Het aantal huishoudens betreft het aantal particuliere huishoudens op 1 januari van een jaar. Particuliere huishoudens bestaan uit één of meer inwoners die alleen of samen in een woonruimte zijn gehuisvest en zelf in hun dagelijks onderhoud voorzien. Naast eenpersoonshuishoudens bestaan er meerpersoonshuishoudens (niet-gehuwde paren, niet-gehuwde paren met kinderen, echtparen, echtparen met kinderen, eenouderhuishoudens en overige huishoudens). De institutionele huishoudens worden hiertoe niet gerekend. De cijfers over huishoudens zijn afgerond op vijftallen. Percentages zijn afgerond op tientallen procenten. Bij minder dan vijf huishoudens worden er geen gegevens weergegeven.
Inkomen
InkomenWaardeEenheidJaar
Mediaan huishoudinkomenonclassificeerbaarCategorisch type2018
Inwoners met WW bijstand AO uitkeringgeen dataAantalgeen data
De inkomensdata betreffen geven het besteedbaar inkomen van particuliere huishoudens weer. Dit is het bruto-inkomen verminderd met betaalde inkomensoverdrachten (bijvoorbeeld alimentatie), premies inkomensverzekeringen, premies ziektekostenverzekeringen en belastingen op inkomen en vermogen. De cijfers over het inkomen in een gebied worden weergegeven wanneer in het gebied 100 huishoudens of meer woonachtig zijn. Bovendien mag er geen enkel huishouden zijn die 30 procent of meer van de totale inkomenssom van het gebied heeft.
Migratie
MigratieWaardeEenheidJaar
Herkomst Nederland10Aantal2023
Herkomst buiten Nederland0Aantal2023
Herkomst Europa0Aantal2023
Herkomst buiten Europa0Aantal2023
% Herkomst Nederland100%Percentage2023
% Herkomst buiten Nederland0,0%Percentage2023
% Herkomst Europa0,0%Percentage2023
% Herkomst buiten Europa0,0%Percentage2023
Geboren in Nederland met herkomst Nederland10Aantal2023
Geboren in Nederland met herkomst Europa0Aantal2023
Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa0Aantal2023
Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland0Aantal2023
Geboren in Nederland10Aantal2023
Geboren buiten Nederland met herkomst Europa0Aantal2023
Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa0Aantal2023
Geboren buiten Nederland0Aantal2023
Geboren / herkomst onnauwkeurigheid10Aantal2025
% Geboren in Nederland met herkomst Nederland100%Percentage2023
% Geboren in Nederland met herkomst Europa0,0%Percentage2023
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland0,0%Percentage2023
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa0,0%Percentage2023
% Geboren in Nederland100%Percentage2023
% Geboren buiten Nederland met herkomst Europa0,0%Percentage2023
% Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa0,0%Percentage2023
% Geboren buiten Nederland0,0%Percentage2023
Autochtoon9Aantal2020
Westers0Aantal2020
Niet-westers0Aantal2020
% Autochtoon90%Percentage2020
% Westers0,0%Percentage2020
% Niet-westers0,0%Percentage2020
De onderwerpen binnen de categorie migratie gaan over de herkomst van personen. Iemands herkomst geeft weer in welk land iemand geboren is of waar diens ouders geboren zijn. De herkomst van personen die in het buitenland zijn geboren wordt bepaald door hun eigen geboorteland. De herkomst van personen die in Nederland geboren zijn, wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Wanneer beide ouders in het buitenland zijn geboren, is het geboorteland van de moeder leidend in het bepalen van de herkomst. De geboortegegevens van de moeder zijn vaker bekend dan die van de vader. Wanneer de moeder in Nederland is geboren of het geboorteland van de moeder onbekend is, dan wordt het geboorteland van de vader gebruikt.
Nabijheid voorzieningen
Nabijheid voorzieningenWaardeEenheidJaar
Huisartsenpraktijk afstand0,5Gemiddelde afstand in km2024
Huisartsenpraktijken binnen 1 km1,0Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpraktijken binnen 3 km1,0Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpraktijken binnen 5 km3,0Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpost afstand7,7Gemiddelde afstand in km2023
Apotheek afstand0,5Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuis met poli afstand7,7Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuizen met poli binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen met poli binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen met poli binnen 20 km7Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuis zonder poli afstand7,7Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 10 km1,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 20 km1,0Gemiddeld aantal2024
Supermarkt afstand0,1Gemiddelde afstand in km2024
Supermarkten binnen 1 km2,0Gemiddeld aantal2024
Supermarkten binnen 3 km2,0Gemiddeld aantal2024
Supermarkten binnen 5 km4,0Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen afstand0,0Gemiddelde afstand in km2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 1 km3,0Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 3 km3,0Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 5 km11Gemiddeld aantal2024
Warenhuis afstand7,2Gemiddelde afstand in km2024
Warenhuizen binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Warenhuizen binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2024
Warenhuizen binnen 20 km12Gemiddeld aantal2024
Café afstand0,1Gemiddelde afstand in km2024
Cafés binnen 1 km2,0Gemiddeld aantal2024
Cafés binnen 3 km2,0Gemiddeld aantal2024
Cafés binnen 5 km3,0Gemiddeld aantal2024
Cafetaria afstand0,1Gemiddelde afstand in km2024
Cafetaria binnen 1 km3,0Gemiddeld aantal2024
Cafetaria binnen 3 km3,0Gemiddeld aantal2024
Cafetaria binnen 5 km8Gemiddeld aantal2024
Restaurant afstand0,0Gemiddelde afstand in km2024
Restaurants binnen 1 km3,0Gemiddeld aantal2024
Restaurants binnen 3 km3,0Gemiddeld aantal2024
Restaurants binnen 5 km8Gemiddeld aantal2024
Hotel afstand4,5Gemiddelde afstand in km2024
Hotels binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2024
Hotels binnen 10 km5Gemiddeld aantal2024
Hotels binnen 20 km15Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijf afstand0,8Gemiddelde afstand in km2024
Kinderdagverblijven binnen 1 km1,0Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijven binnen 3 km1,0Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijven binnen 5 km3,0Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang afstand0,4Gemiddelde afstand in km2024
Buitenschoolseopvang binnen 1 km2,0Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang binnen 3 km2,0Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang binnen 5 km3,0Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs afstand0,6Gemiddelde afstand in km2024
Basisonderwijs binnen 1 km2,0Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs binnen 3 km2,0Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs binnen 5 km4,0Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs afstand6,3Gemiddelde afstand in km2024
Voortgezet onderwijs binnen 3 km0,0Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 10 km15Gemiddeld aantal2024
VMBO afstand7,6Gemiddelde afstand in km2024
VMBO binnen 3 km0,0Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 10 km12Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO afstand6,3Gemiddelde afstand in km2024
HAVO VWO binnen 3 km0,0Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 10 km6Gemiddeld aantal2024
Oprit hoofdverkeersweg afstand0,2Gemiddelde afstand in km2024
Treinstation afstand7,2Gemiddelde afstand in km2024
Belangrijk overstapstation afstand7,2Gemiddelde afstand in km2024
Bibliotheek afstand4,7Gemiddelde afstand in km2024
Zwembad afstand5,7Gemiddelde afstand in km2024
Kunstijsbaan afstand22Gemiddelde afstand in km2024
Podiumkunsten afstand6,6Gemiddelde afstand in km2024
Podiumkunsten binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 20 km6Gemiddeld aantal2024
Poppodium afstand6,6Gemiddelde afstand in km2024
Bioscoop afstand7Gemiddelde afstand in km2024
Bioscopen binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Bioscopen binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2024
Bioscopen binnen 20 km4,0Gemiddeld aantal2024
Sauna afstand0,5Gemiddelde afstand in km2024
Zonnebank afstand7,5Gemiddelde afstand in km2024
Museum afstand5,2Gemiddelde afstand in km2024
Musea binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 10 km3,0Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 20 km9Gemiddeld aantal2024
Attractie afstand9,4Gemiddelde afstand in km2024
Attracties binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2024
Attracties binnen 20 km2,0Gemiddeld aantal2024
Attracties binnen 50 km62Gemiddeld aantal2024
Brandweerkazerne afstand0,2Gemiddelde afstand in km2024
Het CBS levert gegevens over de gemiddelde nabijheid van voorzieningen voor het postcodegebied 2821 AR. Deze cijfers gaan over: (1) De bereikbaarheid van voorzieningen: dit is de mate waarin verschillende voorzieningen, zoals scholen, winkels, gezondheidszorginstellingen en openbaar vervoer, binnen een bepaalde afstand van het postcodegebied 2821 AR beschikbaar zijn. (2) Afstand: dit geeft aan hoe ver de bevolking van het postcodegebied 2821 AR gemiddeld moet reizen om toegang te krijgen tot bepaalde voorzieningen. Dit wordt uitgedrukt in kilometers of reistijd. (3) Nabijheidsindicatoren: dit zijn indicatoren die laten zien hoeveel procent van de bevolking in het postcodegebied 2821 AR binnen een bepaalde afstand van voorzieningen woont. Bijvoorbeeld, het percentage mensen dat binnen 1 kilometer van een supermarkt woont. (4) Daarnaast zijn er andere indicatoren zoals de mate van stedelijkheid, de bevolkingsdichtheid en de omgevingsadressendichtheid. Zie de definities van de verschillende dichtheidsmaten.
Omgeving
OmgevingWaardeEenheidJaar
Postcode2821ARNaam2026
Soort regioPostcode6Categorisch type2026
Adressen met postcode11Aantal2026
Adressen met woonfunctie5Aantal2026
Adressen met bijeenkomstfunctie2Aantal2026
Adressen met celfunctie0Aantal2026
Adressen met gezondheidszorgfunctie1Aantal2026
Adressen met industriefunctie0Aantal2026
Adressen met kantoorfunctie0Aantal2026
Adressen met logiesfunctie0Aantal2026
Adressen met onderwijsfunctie0Aantal2026
Adressen met sportfunctie0Aantal2026
Adressen met winkelfunctie3Aantal2026
Adressen met overige gebruiksfunctie0Aantal2026
Verblijfsobjecten11Aantal2026
Ligplaatsen0Aantal2026
Standplaatsen0Aantal2026
Panden met adres6Aantal2026
Adressen met pand11Aantal2026
Percelen met adres6Aantal2026
Adressen met perceel11Aantal2026
Adressen binnen bebouwde kom11Aantal2026
Adressen buiten bebouwde kom0Aantal2026
Woningen binnen bebouwde kom5Aantal2026
Woningen buiten bebouwde kom0Aantal2026
Panden met adres voor 17000Aantal2026
Panden met adres 1700 tot 19000Aantal2026
Panden met adres 1900 tot 19251Aantal2026
Panden met adres 1925 tot 19502Aantal2026
Panden met adres 1950 tot 19701Aantal2026
Panden met adres 1970 tot 19800Aantal2026
Panden met adres 1980 tot 19900Aantal2026
Panden met adres 1990 tot 20000Aantal2026
Panden met adres 2000 tot 20102Aantal2026
Panden met adres 2010 tot 20200Aantal2026
Panden met adres 2020 en later0Aantal2026
Adressen met pand voor 17000Aantal2026
Adressen met pand 1700 tot 19000Aantal2026
Adressen met pand 1900 tot 19252Aantal2026
Adressen met pand 1925 tot 19504Aantal2026
Adressen met pand 1950 tot 19701Aantal2026
Adressen met pand 1970 tot 19800Aantal2026
Adressen met pand 1980 tot 19900Aantal2026
Adressen met pand 1990 tot 20000Aantal2026
Adressen met pand 2000 tot 20104Aantal2026
Adressen met pand 2010 tot 20200Aantal2026
Adressen met pand 2020 en later0Aantal2026
Huisnummer start1Adres2026
Huisnummer eind7Adres2026
Soort huisnummers reeksGemengdAdres2026
Aantal openbare ruimtes1Aantal2026
Centrum(112687.32524492173, 442807.6255711633)Adres2025
Postcode42821Naam2026
Postcode52821ANaam2026
GemeentenaamKrimpenerwaardNaam2026
ProvincienaamZuid-HollandNaam2026
GemeentecodeGM1931Code2026
ProvinciecodePV28Code2026
Bovenstaande tabel toont de onderwerpen in de categorie omgeving. Dit zijn de onderwerpen die betrekking hebben op de gebiedsaspecten van het postcodegebied 2821 AR. De gebiedsafbakening van postcodes kan in de tijd wijzigen als gevolg van nieuwbouw, sloop en wijzigingen van gebouwen en openbare ruimtes binnen het gebied van de postcode 2821AR. Een postcodegebied kan bestaan uit enkel even huisnummers, uit alleen oneven huisnummers of uit zowel even als oneven huisnummers. Dit wordt aangegeven met de ‘soort huisnummers reeks’. En een postcodegebied kan in één of meerdere openbare ruimtes voorkomen. Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, stoep of trottoir zijn. Het kan ook gebieden betreffen die tussen gebouwen liggen, zoals binnenplaatsen. Het aantal openbare ruimtes geeft aan of een postcode in slechts één of in meerdere openbare ruimtes voorkomt. Met postcode5 wordt het numerieke deel van de postcode en de eerste letter bedoeld, dit zijn 5 posities. Met postcode4 wordt het numerieke deel van de postcode bedoeld.
Verkeersongevallen
VerkeersongevallenWaardeEenheidJaar
Verkeersongevallen totaal0Aantal2025
Verkeersongevallen uitsluitend materiële schade0Aantal2025
Verkeersongevallen letselschade0Aantal2025
Verkeersongevallen dodelijk0Aantal2025
De data over verkeersongevallen komt van Rijkswaterstaat.
Woningen
WoningenWaardeEenheidJaar
Woningvoorraad5Aantal2025
Gemiddelde woningwaarde€315.000Gemiddeld in Euro2025
Woningwaarde klasse€300.000 tot €350.000Categorisch type2025
Eengezinswoningen0Aantal2025
Meergezinswoningen5Aantal2025
Koopwoningengeen dataAantalgeen data
Huurwoningengeen dataAantalgeen data
Huurwoningen woningcorporatiesgeen dataAantalgeen data
Huurwoningen overige verhuurdersgeen dataAantalgeen data
Eigendom onbekend5Aantal2025
Bewoondgeen dataAantalgeen data
Onbewoondgeen dataAantalgeen data
% Koopwoningengeen dataPercentagegeen data
% Huurwoningengeen dataPercentagegeen data
% Huurwoningen woningcorporatiesgeen dataPercentagegeen data
% Huurwoningen overige verhuurdersgeen dataPercentagegeen data
% Eigendom onbekend100%Percentage2026
% Eengezinswoningen0%Percentage2025
% Meergezinswoningen100%Percentage2025
% Bewoondgeen dataPercentagegeen data
% Onbewoondgeen dataPercentagegeen data
Appartementen2Aantal2026
Tussenwoningen1Aantal2026
Hoekwoningen1Aantal2026
Twee-onder-één-kap woningen1Aantal2026
Vrijstaande woningen0Aantal2026
Woningtype onbekend0Aantal2026
% Appartementen40%Percentage2026
% Tussenwoningen20%Percentage2026
% Hoekwoningen20%Percentage2026
% Twee-onder-één-kap woningen20%Percentage2026
% Vrijstaande woningen0,0%Percentage2026
% Woningtype onbekend0,0%Percentage2026
Woningen voor 19452Aantal2026
Woningen 1945 tot 19651Aantal2026
Woningen 1965 tot 19750Aantal2026
Woningen 1975 tot 19850Aantal2026
Woningen 1985 tot 19950Aantal2026
Woningen 1995 tot 20052Aantal2026
Woningen 2005 tot 20150Aantal2026
Woningen 2015 tot 20250Aantal2026
Woningen 2025 en later0Aantal2026
Woningen bouwjaar onbekend0Aantal2026
% Woningen voor 194540%Percentage2026
% Woningen 1945 tot 196520%Percentage2026
% Woningen 1965 tot 19750,0%Percentage2026
% Woningen 1975 tot 19850,0%Percentage2026
% Woningen 1985 tot 19950,0%Percentage2026
% Woningen 1995 tot 200540%Percentage2026
% Woningen 2005 tot 20150,0%Percentage2026
% Woningen 2015 tot 20250,0%Percentage2026
% Woningen 2025 en later0,0%Percentage2026
% Woningen bouwjaar onbekend0,0%Percentage2026
De getoonde cijfers over woningen in het postcodegebied 2821 AR komen van het CBS en zijn aangevuld met extra woningdata van het Kadaster. Het CBS leidt de cijfers over de woningvoorraad af uit de BAG. Het CBS definieert een woning als een verblijfsobject met minimaal een woonfunctie en eventueel één of meer andere gebruiksfuncties. De cijfers zijn afgerond op vijftallen. Percentages zijn afgerond op tientallen procenten. Bij minder dan in totaal vijf huishoudens worden er geen gegevens weergegeven.

Download de gegevens voor alle onderwerpen en alle jaren als Excel document via de download voor de gemeente Krimpenerwaard of de download met alle postcodedata voor heel Nederland.

Selecteer op een groot scherm een categorie in het menu naast de tabel. Gebruik op een klein scherm de keuzelijst boven de tabel.

Tabelgebruik:

  • Kies een categorie om alleen de onderwerpen uit dat deel van de tabel te tonen.
  • Op grote schermen staat de categoriekeuze naast de tabel; op kleine schermen staat deze erboven.
  • Verschuif de tabel op kleine schermen horizontaal om alle kolommen te bekijken.
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron