Statistieken postcode 3381JR

Statistieken postcode 3381JR

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor postcodegebied 3381 JR. Bekijk de data over de bevolking, woningen, voertuigen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke tabellen, grafieken en uitleg bij de onderwerpen.

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor postcodegebied 3381 JR. Bekijk de data over de bevolking, woningen, voertuigen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke tabellen, grafieken en uitleg bij de onderwerpen.

Kaart van postcodegebied 3381JR.Bekijk kaart
Postcodegebied 3381JR in het kort
3381 JR is de postcode van Neerpolderseweg in Giessenburg.

Bekijk de belangrijkste cijfers, de kaart en een korte toelichting over het postcodegebied 3381 JR. De huisnummers lopen van 59 tot en met 87.

Kerncijfers postcode 3381JR
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van de belangrijkste cijfers van het Kadaster en het CBS voor het postcodegebied 3381 JR.


Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor het postcodegebied 3381 JR. Bekijk de pagina’s voor de andere postcodes binnen het gebied van de numerieke postcode 3381 via de tabel op de pagina van postcodegebied 3381.

Postcode 3381JRAantalBronJaar data
Adressen met postcode18Kadaster2026
Adressen met woonfunctie15Kadaster2026
Panden met adres18Kadaster2026
Percelen met adres18Kadaster2026
Woningvoorraad15CBS2025
Huishoudens15CBS2025
Inwoners35CBS2025

Op deze pagina vind je een kaart van het postcodegebied 3381 JR, de data over meer dan 250 onderwerpen voor het postcodegebied 3381 JR en een overzicht van alle adressen met postcode 3381JR.

Overzicht postcode 3381 Definities
Blijf op de hoogte

Nieuwe cijfers voor postcode 3381JR? Ontvang een e-mail.

Postcode 3381JR op de kaart
Kaart van de omgeving van het postcodegebied 3381 JR.
Afbeelding van het postcodegebied 3381 JR op de kaart.

Bovenstaande afbeelding toont de kaart van het postcodegebied 3381JR. Klik op de kaart om de geografie van de numerieke postcode 3381 te tonen. Tip: bekijk ook de interactieve postcodekaart.

De postcode 3381 JR hoort bij de straat Neerpolderseweg te Giessenburg binnen de gemeente Molenlanden. Deze postcode heeft de huisnummerreeks 59 t/m 87.

Download de postcodedata in handige Excel documenten voor de gemeente Molenlanden of voor heel Nederland.

Vorige postcode Volgende postcode
Over het postcodegebied 3381 JR

Postcode 3381JR ligt binnen het numerieke postcodegebied 3381 in de gemeente Molenlanden. Er zijn achttien adressen en vijftien woningen in het postcodegebied 3381 JR. 90% van de woningen in het postcodegebied 3381 JR is een koopwoning. De woningen hebben een gemiddelde WOZ waarde van €627.000. Er wonen 35 inwoners in het postcodegebied 3381 JR, waarvan het grootste deel (29%) tussen de 25 en 45 jaar oud is. Postcode 3381JR telt vijftien huishoudens van gemiddeld 2,6 personen.

De gemiddelde afstand over de weg tot de belangrijkste voorzieningen in het postcodegebied 3381 JR is:

  • Supermarkt: 1,6 kilometer verderop.
  • Apotheek: in 1,9 kilometer te bereiken.
  • Huisartsenpraktijk: met een afstand van 1,9 kilometer relatief ver weg.
  • Basisschool: relatief ver weg, op 1,8 kilometer afstand.
  • Middelbare school: relatief ver weg, op 5,4 kilometer afstand.
  • Bibliotheek: op 2,8 kilometer afstand.
  • Café: bereikbaar binnen 1,9 kilometer.
  • Restaurant: relatief ver weg, op 1,9 kilometer afstand.
  • Treinstation: goed bereikbaar, op 1,7 kilometer.
  • Zwembad: bereikbaar binnen 2,8 kilometer.
Bovenliggende gebieden
Tabel met de gebieden waarbinnen het postcodegebied 3381 JR zich bevindt.

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden waarbinnen het postcodegebied 3381 JR zich bevindt. Dit is op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2026 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026.

Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.
Wonen in het postcodegebied 3381 JR

Bekijk de woningvoorraad, woningkenmerken, woningtypen en de ontwikkeling van de gemiddelde WOZ-waarde in het postcodegebied 3381 JR.

Kenmerken van de 15 woningen met postcode 3381JR
Er zijn 15 woningen in het postcodegebied 3381JR.
Informatie over de woningen in dit postcodegebied op basis van open data van het Centraal Bureau voor de Statistiek en het Kadaster. Afbeelding met 4 taart diagrammen.

De vier bovenstaande taartdiagrammen tonen het percentage woningen naar verschillende woningkenmerken. Beschikbare kenmerken zijn eigendom, bewoning, type, soort woning en bouwperiode. Het jaar waar de data voor gelden staat in het midden van de grafiek. Klik op de afbeelding om deze groter weer te geven.

Bekijk onderstaande toelichting voor de definities van de woningkenmerken.

Toelichting
Woningwaarde per jaar
De gemiddelde WOZ-waarde in postcodegebied 3381 JR was €627.000 in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde WOZ woningwaarde per jaar in het postcodegebied 3381 JR.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde WOZ woningwaarde per jaar op basis van de data van het CBS voor het postcodegebied 3381 JR:

JaarGemiddelde WOZ woningwaarde postcode 3381JR% verschil
2025€627.0002,79%
2024€610.0007,8%
2023€566.00015%
2022€494.0006,5%
2021€464.0006,9%
2020€434.00017%
2019€370.0000,0%
2018€370.0001,65%
2017€364.0002,82%
2016€354.000geen data

De gemiddelde WOZ woningwaarde in het postcodegebied 3381 JR is met €273.000 gestegen van €354.000 in 2016 tot €627.000 in 2025 (dat is een stijging van 77%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2016 tot en met 2025 was €30.333 (6,7%). De ontwikkeling van de data in de tijd volgt een duidelijk stijgende trend: De cijfers groeien bijna ieder jaar.

Bekijk ook de ranglijst van de woningwaarden per buurt in de gemeente Molenlanden.

Toelichting
Eigendom van woningen
In 2025 was 10% van de woningen in het postcodegebied 3381 JR een huurwoning en 90% was een koopwoning.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande lijngrafiek toont de verdeling van woningen naar type eigendom, koop of huur, per jaar tot en met 2025.

Woningen naar eigendom: Informatie over huur- en koopwoningen op basis van de cijfers van het CBS. Dit is gedaan met een koppeling tussen de BAG en het WOZ-register met een aanvulling uit het woningbestand van het Kadaster.

Soorten woningen
Vrijstaande woningen komen het meeste voor in het postcodegebied 3381 JR: er zijn 13 adressen met het woningtype vrijstaande woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in het postcodegebied 3381 JR.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 juli 2026.

Bevolking in het postcodegebied 3381 JR

Bekijk de samenstelling en ontwikkeling van de bevolking in het postcodegebied 3381 JR, met cijfers over inwoners, leeftijd, geslacht, herkomst en huishoudens.

Aantal inwoners per jaar
Postcodegebied 3381JR telt 35 inwoners in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor het postcodegebied 3381 JR.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor het postcodegebied 3381 JR:

JaarAantal inwoners postcode 3381JR% verschil
202535-12%
2024400,0%
20234014%
2022350,0%
2021350,0%
2020350,0%
2019350,0%
2018350,0%
2017350,0%
2016350,0%
201535geen data

In 2025 waren er 35 inwoners in het postcodegebied 3381 JR. Dit is gelijk aan het aantal inwoners in 2015.

Het aantal inwoners is het aantal personen zoals op 1 januari in het bevolkingsregister vastgelegd. Bekijk ook de tabel met het aantal inwoners per buurt in de gemeente Molenlanden.

Beschrijving van de ontwikkeling van het aantal inwoners in het postcodegebied 3381 JR:

In 2015 waren er 35 inwoners in het postcodegebied 3381 JR. Het aantal inwoners blijft 35 tot en met 2022. In 2023 is het aantal gestegen tot 40 inwoners. De stijging ten opzichte van 2022 is 5 (14%). Het aantal inwoners blijft 40 tot en met 2024. In 2025 is het aantal gedaald tot 35 inwoners. Dit is een daling van 5 (-12%) ten opzichte van 2024. Het aantal van 35 inwoners is het minimum in de hele periode waarover de inwonersdata beschikbaar zijn.

Bevolking naar leeftijd in het postcodegebied 3381 JR
Postcode 3381JR telt 10 inwoners in de leeftijdsgroep 25-45 in 2025.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2025 per leeftijdscategorie.

Het aantal inwoners per leeftijdsgroep is afgerond op vijftallen en wordt alleen getoond bij minimaal vijf inwoners. De download voor de gemeente Molenlanden bevat veel meer leeftijdgegevens: Er is een document met het aantal inwoners in de gemeente per levensjaar en met een bevolkingspiramide met een uitsplitsing naar leeftijd en geslacht. Daarnaast bevat het document met postcodedata het aantal inwoners voor iedere 5 jarige leeftijdsgroep van ‘0 tot 5 jaar’ tot en met ‘90 jaar en ouder’ per viercijferige (numerieke) postcode voor alle jaren in de periode van 1998 tot en met 2026.

Inwoners naar land van herkomst per jaar
Gegevens over de herkomstgebieden van de inwoners in het postcodegebied 3381 JR.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Autochtoon of migratieachtergrond in Nederland voor de periode van 2015 tot en met 2025: Bovenstaande grafiek toont de verdeling van de bevolking naar herkomst uit Nederland, herkomst uit Europa en herkomst van buiten Europa in het postcodegebied 3381 JR per jaar.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners maar herkomst per jaar op basis van de data van het CBS voor het postcodegebied 3381 JR:

JaarHerkomst NederlandHerkomst EuropaHerkomst buiten Europa
20253500
20244000
20234000
20223500
20213500
20203500
20193500
20183500
20173500
20163500
20153500

In 2025 was de herkomst van inwoners in het postcodegebied 3381 JR als volgt verdeeld: herkomst uit Nederland: 100%, herkomst uit Europese landen: 0,0% en herkomst uit landen buiten Europa: 0,0% En in 2015 was de verdeling van inwoners naar herkomstgebied als volgt: herkomst uit Nederland: 100%, herkomst uit Europa: 0,0% en herkomst van buiten Europa: 0,0%.

Toelichting Meer migratie
Vrouwen en mannen in het postcodegebied 3381 JR
57% van de inwoners in het postcodegebied 3381 JR staat als vrouw geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2025 naar geslacht (klik op de vlakken in de donutgrafiek om de aantallen te zien).

De donutgrafiek toont het geslacht van de bevolking, vrouw of man. Deze informatie komt uit het bevolkingsregister van de gemeenten.

Gemiddelde huishoudensgrootte
Er wonen gemiddeld 2,6 personen per huishouden in het postcodegebied 3381 JR.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde grootte van huishoudens per gebied. Hierbij zijn de gebieden van laag naar hoog gesorteerd op het gemiddeld aantal personen in een huishouden. De gegevens gelden voor 2025.

De volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: 8 postcodegebieden (blauw), 10 postcode5gebieden (roze), 1 numerieke postcode (groen), 1 gemeente (geel), 1 provincie (bruin) en 1 land (oranje). Het postcodegebied 3381 JR wordt in het rood weergegeven.

Soorten huishoudens
In 2025 waren er 15 huishoudens in het postcodegebied 3381 JR. Er waren 5 eenpersoonshuishoudens en 5 meerpersoonshuishoudens (afgerond op vijftallen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont de verdeling naar soorten huishoudens voor het postcodegebied 3381 JR. De gegevens gelden voor 2025.

De cijfers gaan over de particuliere huishoudens op 1 januari 2025. Particuliere huishoudens bestaan uit één of meer inwoners die alleen of samen wonen en zelf in hun dagelijks onderhoud voorzien. In deze grafiek worden de huishoudens onderverdeeld in eenpersoonshuishoudens, meerpersoonshuishoudens zonder kinderen, huishoudens eenouder kinderen en huishoudens twee ouders kinderen. De cijfers over huishoudens zijn afgerond op vijftallen.

Economie en inkomen in het postcodegebied 3381 JR

Bekijk het gemiddelde huishoudinkomen in het postcodegebied 3381 JR en vergelijk dit cijfer via de tabel met alle onderwerpen.

Inkomensdata

Het gemiddelde inkomen per huishouden in het postcodegebied 3381 JR is niet bekend. Het gemiddelde inkomen per huishouden in een postcodegebied is alleen bekend als er minstens 100 huishoudens wonen en als geen enkel huishouden meer dan 30% van het totale inkomen in dat gebied verdient.

Toelichting
Inkomensvergelijking voor postcode 3381 JR
Vergelijking op basis van de meest recente beschikbare inkomensgegevens.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek vergelijkt de gemeente Molenlanden met maximaal tien postcodegebieden en postcodes die op postcode het dichtst bij postcode 3381 JR liggen. De gemeente is groen, postcodegebied 3381 is oranje als het wordt getoond, de andere numerieke postcodegebieden zijn grijs en de postcodes zijn blauw. Voor het postcodegebied 3381 JR is geen waarde bekend.

Er worden maximaal tien op postcode gesorteerde postcodegebieden en postcodes met een bekend gemiddeld huishoudinkomen getoond, rond postcode 3381 JR.

Voertuigen en verkeer in het postcodegebied 3381 JR

Bekijk de beschikbare gegevens over geregistreerde voertuigen, elektrische auto’s en verkeersongevallen in het postcodegebied 3381 JR.

Personenauto’s per brandstof per jaar
Aantal personenauto’s op 1 januari van ieder jaar voor de numerieke postcode 3381.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande lijngrafiek toont het aantal personenauto’s per brandstof volgens de RDW voor het grotere postcodegebied 3381. Deze gegevens zijn helaas niet per volledige postcode (pc6, postcode met 6 tekens) beschikbaar.

Klik op een brandstof in de legenda om de bijbehorende lijn te verbergen of weer te tonen.

Meer autodata
Verkeersongevallen naar afloop
Er was één verkeersongeval in 2025 in het postcodegebied 3381 JR in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen in het postcodegebied 3381 JR. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2025 in het postcodegebied 3381 JR plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2025
Totaal1
Materiële schade0
Letselschade1
Dodelijke afloop0

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen is bepaald welke ongevallen binnen het postcodegebied 3381 JR vallen. De data over verkeersongevallen zijn ook beschikbaar op gemeente, wijk en buurt niveau. Bekijk de verkeersongevallen in de gemeente Molenlanden.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Onderwijs in het postcodegebied 3381 JR

Bekijk de beschikbare gegevens over kinderopvang- en onderwijslocaties, gemiddelde reisafstanden en scholen in het postcodegebied 3381 JR. Bekijk véél meer informatie over het onderwijs op AlleCijfers.

Gemiddelde afstanden kinderopvang en onderwijs
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een basisschool in postcodegebied 3381JR is 1,8 kilometer.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand staafdiagram toont de gemiddelde afstand in kilometers over de weg tot kinderdagverblijven, buitenschoolseopvang, basisonderwijs, voortgezet onderwijs totaal, VMBO scholen en HAVO VWO scholen. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens voor verschillende soorten locaties te tonen. De gebruikte cijfers komen van uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor de situatie in 2024.

Deze grafiek toont een regionale vergelijking van de gemiddelde reisafstanden voor inwoners van hun woonadres naar de dichtstbijzijnde locaties voor kinderopvang, basisonderwijs en voortgezet onderwijs. De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting. In de grafiek zie je de gegevens voor het postcodegebied 3381 JR in vergelijking tot andere gebieden. De volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (oranje), provincie Zuid-Holland (bruin), gemeente Molenlanden (geel), postcode 3381 (groen), 11 postcode5gebieden (roze) en 6 postcodegebieden (blauw). Postcodegebied 3381 JR wordt in het rood weergegeven.

Adressen en leefomgeving in het postcodegebied 3381 JR

Bekijk de adressen en onderliggende postcodes, gebruiksdoelen, bouwperioden, omgevingsadressendichtheid, de nabijheid van voorzieningen, het energieverbruik en de energielabels in het postcodegebied 3381 JR.

Adressen met postcode 3381JR
Tabel met alle 16 adressen in het postcodegebied 3381 JR.
StraatnaamHuisnummerPostcodeWoonplaatsGebruiksdoelOppervlakteWoningtypeBouwjaarEnergielabelBebouwde komSoort openbare ruimte
Neerpolderseweg593381JRGiessenburgWoonfunctie171 m2Vrijstaande woning2018AneeWeg
Neerpolderseweg61 - A3381JRGiessenburgWoonfunctie205 m2Vrijstaande woning1961F (voorlopig)neeWeg
Neerpolderseweg613381JRGiessenburgWoonfunctie Overige gebruiksfunctie120 m2Vrijstaande woning1952F (voorlopig)neeWeg
Neerpolderseweg633381JRGiessenburgWoonfunctie252 m2Vrijstaande woning1886G (voorlopig)neeWeg
Neerpolderseweg673381JRGiessenburgWoonfunctie271 m2Vrijstaande woning1800G (voorlopig)neeWeg
Neerpolderseweg693381JRGiessenburgWoonfunctie102 m2Twee-onder-één-kap woning1925GneeWeg
Neerpolderseweg71 - A3381JRGiessenburgWoonfunctie326 m2Vrijstaande woning1975C (voorlopig)neeWeg
Neerpolderseweg713381JRGiessenburgWoonfunctie163 m2Twee-onder-één-kap woning1925G (voorlopig)neeWeg
Neerpolderseweg733381JRGiessenburgWoonfunctie215 m2Vrijstaande woning1999B (voorlopig)neeWeg
Neerpolderseweg753381JRGiessenburgWoonfunctie103 m2Vrijstaande woning1964F (voorlopig)neeWeg
Neerpolderseweg773381JRGiessenburgWoonfunctie163 m2Vrijstaande woning2007A (voorlopig)neeWeg
Neerpolderseweg79 - A3381JRGiessenburgWoonfunctie139 m2Vrijstaande woning1979C (voorlopig)neeWeg
Neerpolderseweg793381JRGiessenburgWoonfunctie145 m2Vrijstaande woning1929G (voorlopig)neeWeg
Neerpolderseweg813381JRGiessenburgWoonfunctie170 m2Vrijstaande woning1964F (voorlopig)neeWeg
Neerpolderseweg833381JRGiessenburgIndustriefunctie125 m2n.v.t.2002geen dataneeWeg
Neerpolderseweg873381JRGiessenburgWoonfunctie165 m2Vrijstaande woning1920GneeWeg

Bovenstaande tabel toont de 16 adressen in het postcodegebied 3381 JR. Dit zijn alle adressen met postcode 3381JR in de BAG data van het Kadaster van 1 juli 2026.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. Hierin zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd. Per adres wordt het laatst bekende energielabel zoals geregistreerd bij de RVO weergegeven. Voorlopige energielabels zijn indicatief en niet rechtsgeldig; definitieve energielabels hebben een geldigheid van 10 jaar en kunnen inmiddels zijn verlopen. In de Excel-download voor de gemeente Molenlanden zijn aanvullende gegevens beschikbaar, zoals het berekeningstype en de opnamedatum van het energielabel. De gegevens in deze tabel zijn gebaseerd op een peildatum van 1 juli 2026, na deze datum kunnen energielabels en andere kenmerken zijn gewijzigd of opnieuw zijn vastgesteld.

Adressen Molenlanden
Tabelgebruik:

  • Bekijk in de tabel de beschikbare adres- en energielabelgegevens per adres.
  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waarin de zoekterm voorkomt zichtbaar blijven.
  • Sorteer de tabel door op een kolomtitel te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen onder de tabel.
  • Op kleine schermen: de eerste kolom blijft staan, verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien.
Omgevingsadressendichtheid
De omgevingsadressendichtheid in postcodegebied 3381J is 266 adressen per km².

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek vergelijkt de omgevingsadressendichtheid van het grotere pc5-postcodegebied met die van het numerieke postcodegebied 3381, de gemeente, de provincie en Nederland. De dichtheid is niet per volledige postcode (pc6) beschikbaar. Alleen gebieden met beschikbare cijfers worden getoond.


Onderstaande tabel toont de omgevingsadressendichtheid en het bijbehorende jaar voor de beschikbare vergelijkingsgebieden:

RegioOmgevingsadressendichtheidJaar
Postcodegebied 3381J (pc5)2662025
Postcodegebied 33813332025
Gemeente Molenlanden4032026
Provincie Zuid-Holland2.8782026
Nederland2.0932026

De omgevingsadressendichtheid geeft een beeld van de mate van concentratie van menselijke activiteiten in het postcodegebied 3381 JR ten opzichte van Nederland. Merk op: de gemiddelde omgevingsadressendichtheid is een ander cijfer dan de uitkomst van het aantal adressen gedeeld door de oppervlakte. Zie de definities van de verschillende lokale verdichtingsmaten.

Voor het postcodegebied 3381 JR gebruiken we de dichtheid van het grotere pc5-postcodegebied 3381J. Een pc5-postcodegebied omvat alle volledige postcodes met dezelfde eerste vijf tekens: de vier cijfers en de eerste letter. De cijfers gelden dus voor heel 3381J, niet specifiek voor postcode 3381JR.

Toelichting
Gemiddelde afstand tot voorzieningen
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een huisartsenpraktijk in het postcodegebied 3381 JR is 1,9 kilometer.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in het postcodegebied 3381 JR tot de dichtstbijzijnde voorziening. De gebruikte cijfers komen uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor 2024.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in het postcodegebied 3381 JR tot de dichtstbijzijnde voorziening voor 2024:

VoorzieningAfstand in km
Huisartsenpraktijk1,9
Supermarkt1,6
Restaurant1,9
Basisonderwijs1,8
Voortgezet onderwijs5,4
Bibliotheek2,8
Treinstation1,7
Bioscoop14,7
Museum4,6

De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting.

Adressen: gebruiksdoelen
In het postcodegebied 3381 JR zijn er 15 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor het postcodegebied 3381 JR.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities
Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 4 panden uit de bouwperiode 1950-1970 in het postcodegebied 3381 JR.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor het postcodegebied 3381 JR. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 juli 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Gas- en elektriciteitsverbruik van woningen
In 2024 was het gemiddelde jaarlijkse aardgasverbruik per woning in het postcodegebied 3381 JR 1.310 m³ en de gemiddelde elektriciteitslevering per woning was 4.260 kWh.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het gemiddelde elektriciteitsverbruik en het gemiddelde aardgasverbruik per woning per jaar. De gegevens gelden voor 2024. Het gemiddelde energieverbruik in het postcodegebied 3381 JR wordt vergeleken met dat in het grotere postcodegebied 3381, de gemeente Molenlanden, de provincie Zuid-Holland en Nederland.

De grafiek toont het gemiddeld elektriciteitsverbruik in kWh en het gemiddeld verbruik van aardgas in m³. Het gemiddelde geldt voor het verbruik van één jaar van alle particuliere woningen in het postcodegebied 3381 JR en de andere gebieden.

Toelichting
Energielabels
De meest voorkomende energielabels in het postcodegebied 3381 JR zijn G (7 adressen) en F (4 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in het postcodegebied 3381 JR. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 oktober 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel G komt het meeste voor in het postcodegebied 3381 JR: 7 adressen hebben energielabel G. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Molenlanden bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Data en bronnen

Bekijk de gebruikte open databronnen en definities en download uitgebreide regionale datasets over het postcodegebied 3381 JR.

Download alle postcodedata
Download de gegevens over meer dan 250 onderwerpen voor alle postcodes in de gemeente Molenlanden als een Excel dataset!
Afbeelding van Excel documenten uit de download voor de gemeente Molenlanden.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download een schat aan informatie voor de gemeente Molenlanden. Met een Excel document met handige werkbladen met de data over de postcodes in de gemeente Molenlanden. Daarnaast bevat de download andere documenten met de data over de gemeente, wijken en buurten, alle adressen, verkiezingsuitslagen, gezondheidscijfers, misdaadcijfers en nog veel meer!

Download!
Gebruikte open data bronnen
Bronvermelding en definities

Veel gegevens op deze pagina komen uit de postcodedatasets van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) en de gegevens over adressen en gebouwen van het Kadaster. Daarnaast zijn diverse andere officiële databronnen gebruikt, waaronder de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) en de Rijksdienst voor het Wegverkeer (RDW).

Bronnen & definities
Tabel met alle onderwerpen

Bekijk de meest recente cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor het postcodegebied 3381 JR.

Gegevens over meer dan 250 onderwerpen!
Kies een categorie en bekijk de bijbehorende onderwerpen.

Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens voor het postcodegebied 3381 JR voor meer dan 250 onderwerpen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de onderwerpen in die categorie weer te geven.

Bevolking
BevolkingWaardeEenheidJaar
Inwoners35Aantal2025
Mannen15Aantal2025
Vrouwen20Aantal2025
0 tot 15 jaar5Aantal2025
15 tot 25 jaar0Aantal2025
25 tot 45 jaar10Aantal2025
45 tot 65 jaar10Aantal2025
65 jaar of ouder10Aantal2025
% Mannen43%Percentage2025
% Vrouwen57%Percentage2025
% 0 tot 15 jaar14%Percentage2025
% 15 tot 25 jaar0,0%Percentage2025
% 25 tot 45 jaar29%Percentage2025
% 45 tot 65 jaar29%Percentage2025
% 65 jaar of ouder29%Percentage2025
Geboortengeen dataAantalgeen data
Herkomst totaal35Aantal2025
De gegevens in de categorie bevolking betreffende de data over het aantal inwoners naar de positie van de inwoners in huishoudens in het postcodegebied 3381 JR.
Energieverbruik
EnergieverbruikWaardeEenheidJaar
Gemiddelde elektriciteitslevering per woning4.260Gemiddeld in kWh2024
Gemiddeld aardgasverbruik per woning1.310Gemiddeld per m³2024
Adressen zonder energielabel3Aantal2026
Adressen met voorlopig energielabel12Aantal2026
Adressen met definitief energielabel3Aantal2026
Energielabels A+++++0Aantal2026
Energielabels A++++0Aantal2026
Energielabels A+++0Aantal2026
Energielabels A++0Aantal2026
Energielabels A+0Aantal2026
Energielabels A1Aantal2026
Energielabels B1Aantal2026
Energielabels C2Aantal2026
Energielabels D0Aantal2026
Energielabels E0Aantal2026
Energielabels F4Aantal2026
Energielabels G7Aantal2026
De onderwerpen in de categorie energie geven aan wat het gemiddelde energieverbruik per jaar in het postcodegebied 3381 JR is en hoeveel panden in het postcodegebied 3381 JR welk type energielabel hebben. Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A++++ het beste. De data over energieverbruik komt van het CBS, de data over energielabels komt van de RVO.
Huishoudens
HuishoudensWaardeEenheidJaar
Huishoudens15Aantal2025
Eenpersoonshuishoudens5Aantal2025
Meerpersoonshuishoudens5Aantal2025
Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen0Aantal2025
Meerpersoonshuishoudens met kinderen5Aantal2025
Huishoudens eenouder kinderen0Aantal2025
Huishoudens twee ouders kinderen5Aantal2025
Gemiddelde huishoudensgrootte2,6Gemiddeld aantal2025
Het aantal huishoudens betreft het aantal particuliere huishoudens op 1 januari van een jaar. Particuliere huishoudens bestaan uit één of meer inwoners die alleen of samen in een woonruimte zijn gehuisvest en zelf in hun dagelijks onderhoud voorzien. Naast eenpersoonshuishoudens bestaan er meerpersoonshuishoudens (niet-gehuwde paren, niet-gehuwde paren met kinderen, echtparen, echtparen met kinderen, eenouderhuishoudens en overige huishoudens). De institutionele huishoudens worden hiertoe niet gerekend. De cijfers over huishoudens zijn afgerond op vijftallen. Percentages zijn afgerond op tientallen procenten. Bij minder dan vijf huishoudens worden er geen gegevens weergegeven.
Inkomen
InkomenWaardeEenheidJaar
Mediaan huishoudinkomen60-100 boven midden tot hoogCategorisch type2018
Inwoners met WW bijstand AO uitkeringgeen dataAantalgeen data
De inkomensdata betreffen geven het besteedbaar inkomen van particuliere huishoudens weer. Dit is het bruto-inkomen verminderd met betaalde inkomensoverdrachten (bijvoorbeeld alimentatie), premies inkomensverzekeringen, premies ziektekostenverzekeringen en belastingen op inkomen en vermogen. De cijfers over het inkomen in een gebied worden weergegeven wanneer in het gebied 100 huishoudens of meer woonachtig zijn. Bovendien mag er geen enkel huishouden zijn die 30 procent of meer van de totale inkomenssom van het gebied heeft.
Migratie
MigratieWaardeEenheidJaar
Herkomst Nederland35Aantal2025
Herkomst buiten Nederland0Aantal2025
Herkomst Europa0Aantal2025
Herkomst buiten Europa0Aantal2025
% Herkomst Nederland100%Percentage2025
% Herkomst buiten Nederland0,0%Percentage2025
% Herkomst Europa0,0%Percentage2025
% Herkomst buiten Europa0,0%Percentage2025
Geboren in Nederland met herkomst Nederland35Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst Europa0Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa0Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland0Aantal2025
Geboren in Nederland35Aantal2025
Geboren buiten Nederland met herkomst Europa0Aantal2025
Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa0Aantal2025
Geboren buiten Nederland0Aantal2025
Geboren / herkomst onnauwkeurigheid0Aantal2025
% Geboren in Nederland met herkomst Nederland100%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst Europa0,0%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland0,0%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa0,0%Percentage2025
% Geboren in Nederland100%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland met herkomst Europa0,0%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa0,0%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland0,0%Percentage2025
Autochtoon35Aantal2021
Westers0Aantal2021
Niet-westers0Aantal2021
% Autochtoon100%Percentage2021
% Westers0,0%Percentage2021
% Niet-westers0,0%Percentage2021
De onderwerpen binnen de categorie migratie gaan over de herkomst van personen. Iemands herkomst geeft weer in welk land iemand geboren is of waar diens ouders geboren zijn. De herkomst van personen die in het buitenland zijn geboren wordt bepaald door hun eigen geboorteland. De herkomst van personen die in Nederland geboren zijn, wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Wanneer beide ouders in het buitenland zijn geboren, is het geboorteland van de moeder leidend in het bepalen van de herkomst. De geboortegegevens van de moeder zijn vaker bekend dan die van de vader. Wanneer de moeder in Nederland is geboren of het geboorteland van de moeder onbekend is, dan wordt het geboorteland van de vader gebruikt.
Nabijheid voorzieningen
Nabijheid voorzieningenWaardeEenheidJaar
Huisartsenpraktijk afstand1,9Gemiddelde afstand in km2024
Huisartsenpraktijken binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpraktijken binnen 3 km1,9Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpraktijken binnen 5 km4,6Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpost afstand7,3Gemiddelde afstand in km2023
Apotheek afstand1,9Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuis met poli afstand7,3Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuizen met poli binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen met poli binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen met poli binnen 20 km5,7Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuis zonder poli afstand7,3Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 20 km3,0Gemiddeld aantal2024
Supermarkt afstand1,6Gemiddelde afstand in km2024
Supermarkten binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Supermarkten binnen 3 km1,5Gemiddeld aantal2024
Supermarkten binnen 5 km4,5Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen afstand1,6Gemiddelde afstand in km2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 3 km7,9Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 5 km16Gemiddeld aantal2024
Warenhuis afstand4,2Gemiddelde afstand in km2024
Warenhuizen binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2024
Warenhuizen binnen 10 km2,9Gemiddeld aantal2024
Warenhuizen binnen 20 km9,5Gemiddeld aantal2024
Café afstand1,9Gemiddelde afstand in km2024
Cafés binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Cafés binnen 3 km2,2Gemiddeld aantal2024
Cafés binnen 5 km6Gemiddeld aantal2024
Cafetaria afstand1,7Gemiddelde afstand in km2024
Cafetaria binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Cafetaria binnen 3 km3,8Gemiddeld aantal2024
Cafetaria binnen 5 km11Gemiddeld aantal2024
Restaurant afstand1,9Gemiddelde afstand in km2024
Restaurants binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Restaurants binnen 3 km1,9Gemiddeld aantal2024
Restaurants binnen 5 km5,9Gemiddeld aantal2024
Hotel afstand7,2Gemiddelde afstand in km2024
Hotels binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Hotels binnen 10 km4,0Gemiddeld aantal2024
Hotels binnen 20 km18Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijf afstand1,8Gemiddelde afstand in km2024
Kinderdagverblijven binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijven binnen 3 km2,8Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijven binnen 5 km9,5Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang afstand1,8Gemiddelde afstand in km2024
Buitenschoolseopvang binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang binnen 3 km2,4Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang binnen 5 km5,1Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs afstand1,8Gemiddelde afstand in km2024
Basisonderwijs binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs binnen 3 km2,9Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs binnen 5 km8Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs afstand5,4Gemiddelde afstand in km2024
Voortgezet onderwijs binnen 3 km0,0Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 5 km0,2Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 10 km15Gemiddeld aantal2024
VMBO afstand5,4Gemiddelde afstand in km2024
VMBO binnen 3 km0,0Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 5 km0,2Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 10 km12Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO afstand8,1Gemiddelde afstand in km2024
HAVO VWO binnen 3 km0,0Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 10 km4,5Gemiddeld aantal2024
Oprit hoofdverkeersweg afstand3,4Gemiddelde afstand in km2024
Treinstation afstand1,7Gemiddelde afstand in km2024
Belangrijk overstapstation afstand19Gemiddelde afstand in km2024
Bibliotheek afstand2,8Gemiddelde afstand in km2024
Zwembad afstand2,8Gemiddelde afstand in km2024
Kunstijsbaan afstand20Gemiddelde afstand in km2024
Podiumkunsten afstand8,9Gemiddelde afstand in km2024
Podiumkunsten binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 10 km3,0Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 20 km6,1Gemiddeld aantal2024
Poppodium afstand18Gemiddelde afstand in km2024
Bioscoop afstand15Gemiddelde afstand in km2024
Bioscopen binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Bioscopen binnen 10 km0,0Gemiddeld aantal2024
Bioscopen binnen 20 km4,0Gemiddeld aantal2024
Sauna afstand7,8Gemiddelde afstand in km2024
Zonnebank afstand8,5Gemiddelde afstand in km2024
Museum afstand4,6Gemiddelde afstand in km2024
Musea binnen 5 km0,9Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 10 km2,1Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 20 km13Gemiddeld aantal2024
Attractie afstand7,8Gemiddelde afstand in km2024
Attracties binnen 10 km1,9Gemiddeld aantal2024
Attracties binnen 20 km2,0Gemiddeld aantal2024
Attracties binnen 50 km55Gemiddeld aantal2024
Brandweerkazerne afstand2,3Gemiddelde afstand in km2024
Het CBS levert gegevens over de gemiddelde nabijheid van voorzieningen voor het postcodegebied 3381 JR. Deze cijfers gaan over: (1) De bereikbaarheid van voorzieningen: dit is de mate waarin verschillende voorzieningen, zoals scholen, winkels, gezondheidszorginstellingen en openbaar vervoer, binnen een bepaalde afstand van het postcodegebied 3381 JR beschikbaar zijn. (2) Afstand: dit geeft aan hoe ver de bevolking van het postcodegebied 3381 JR gemiddeld moet reizen om toegang te krijgen tot bepaalde voorzieningen. Dit wordt uitgedrukt in kilometers of reistijd. (3) Nabijheidsindicatoren: dit zijn indicatoren die laten zien hoeveel procent van de bevolking in het postcodegebied 3381 JR binnen een bepaalde afstand van voorzieningen woont. Bijvoorbeeld, het percentage mensen dat binnen 1 kilometer van een supermarkt woont. (4) Daarnaast zijn er andere indicatoren zoals de mate van stedelijkheid, de bevolkingsdichtheid en de omgevingsadressendichtheid. Zie de definities van de verschillende dichtheidsmaten.
Omgeving
OmgevingWaardeEenheidJaar
Postcode3381JRNaam2026
Soort regioPostcode6Categorisch type2026
Adressen met postcode18Aantal2026
Adressen met woonfunctie15Aantal2026
Adressen met bijeenkomstfunctie0Aantal2026
Adressen met celfunctie0Aantal2026
Adressen met gezondheidszorgfunctie0Aantal2026
Adressen met industriefunctie1Aantal2026
Adressen met kantoorfunctie0Aantal2026
Adressen met logiesfunctie0Aantal2026
Adressen met onderwijsfunctie0Aantal2026
Adressen met sportfunctie0Aantal2026
Adressen met winkelfunctie0Aantal2026
Adressen met overige gebruiksfunctie3Aantal2026
Verblijfsobjecten18Aantal2026
Ligplaatsen0Aantal2026
Standplaatsen0Aantal2026
Panden met adres18Aantal2026
Adressen met pand18Aantal2026
Percelen met adres18Aantal2026
Adressen met perceel18Aantal2026
Adressen binnen bebouwde kom0Aantal2026
Adressen buiten bebouwde kom18Aantal2026
Woningen binnen bebouwde kom0Aantal2026
Woningen buiten bebouwde kom15Aantal2026
Panden met adres voor 17000Aantal2026
Panden met adres 1700 tot 19002Aantal2026
Panden met adres 1900 tot 19253Aantal2026
Panden met adres 1925 tot 19502Aantal2026
Panden met adres 1950 tot 19704Aantal2026
Panden met adres 1970 tot 19803Aantal2026
Panden met adres 1980 tot 19900Aantal2026
Panden met adres 1990 tot 20001Aantal2026
Panden met adres 2000 tot 20102Aantal2026
Panden met adres 2010 tot 20201Aantal2026
Panden met adres 2020 en later0Aantal2026
Adressen met pand voor 17000Aantal2026
Adressen met pand 1700 tot 19002Aantal2026
Adressen met pand 1900 tot 19253Aantal2026
Adressen met pand 1925 tot 19502Aantal2026
Adressen met pand 1950 tot 19704Aantal2026
Adressen met pand 1970 tot 19803Aantal2026
Adressen met pand 1980 tot 19900Aantal2026
Adressen met pand 1990 tot 20001Aantal2026
Adressen met pand 2000 tot 20102Aantal2026
Adressen met pand 2010 tot 20201Aantal2026
Adressen met pand 2020 en later0Aantal2026
Huisnummer start59Adres2026
Huisnummer eind87Adres2026
Soort huisnummers reeksOnevenAdres2026
Aantal openbare ruimtes1Aantal2026
Centrum(119733.77398787288, 427565.13262760214)Adres2025
Postcode43381Naam2026
Postcode53381JNaam2026
GemeentenaamMolenlandenNaam2026
ProvincienaamZuid-HollandNaam2026
GemeentecodeGM1978Code2026
ProvinciecodePV28Code2026
Bovenstaande tabel toont de onderwerpen in de categorie omgeving. Dit zijn de onderwerpen die betrekking hebben op de gebiedsaspecten van het postcodegebied 3381 JR. De gebiedsafbakening van postcodes kan in de tijd wijzigen als gevolg van nieuwbouw, sloop en wijzigingen van gebouwen en openbare ruimtes binnen het gebied van de postcode 3381JR. Een postcodegebied kan bestaan uit enkel even huisnummers, uit alleen oneven huisnummers of uit zowel even als oneven huisnummers. Dit wordt aangegeven met de ‘soort huisnummers reeks’. En een postcodegebied kan in één of meerdere openbare ruimtes voorkomen. Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, stoep of trottoir zijn. Het kan ook gebieden betreffen die tussen gebouwen liggen, zoals binnenplaatsen. Het aantal openbare ruimtes geeft aan of een postcode in slechts één of in meerdere openbare ruimtes voorkomt. Met postcode5 wordt het numerieke deel van de postcode en de eerste letter bedoeld, dit zijn 5 posities. Met postcode4 wordt het numerieke deel van de postcode bedoeld.
Verkeersongevallen
VerkeersongevallenWaardeEenheidJaar
Verkeersongevallen totaal1Aantal2025
Verkeersongevallen uitsluitend materiële schade0Aantal2025
Verkeersongevallen letselschade1Aantal2025
Verkeersongevallen dodelijk0Aantal2025
De data over verkeersongevallen komt van Rijkswaterstaat.
Woningen
WoningenWaardeEenheidJaar
Woningvoorraad15Aantal2025
Gemiddelde woningwaarde€627.000Gemiddeld in Euro2025
Woningwaarde klasse€500.000 tot €750.000Categorisch type2025
Eengezinswoningengeen dataAantalgeen data
Meergezinswoningengeen dataAantalgeen data
Koopwoningen14Aantal2025
Huurwoningen2Aantal2025
Huurwoningen woningcorporatiesgeen dataAantalgeen data
Huurwoningen overige verhuurdersgeen dataAantalgeen data
Eigendom onbekend0Aantal2025
Bewoondgeen dataAantalgeen data
Onbewoondgeen dataAantalgeen data
% Koopwoningen90%Percentage2025
% Huurwoningen10%Percentage2025
% Huurwoningen woningcorporatiesgeen dataPercentagegeen data
% Huurwoningen overige verhuurdersgeen dataPercentagegeen data
% Eigendom onbekend100%Percentage2026
% Eengezinswoningengeen dataPercentagegeen data
% Meergezinswoningengeen dataPercentagegeen data
% Bewoondgeen dataPercentagegeen data
% Onbewoondgeen dataPercentagegeen data
Appartementen0Aantal2026
Tussenwoningen0Aantal2026
Hoekwoningen0Aantal2026
Twee-onder-één-kap woningen2Aantal2026
Vrijstaande woningen13Aantal2026
Woningtype onbekend0Aantal2026
% Appartementen0,0%Percentage2026
% Tussenwoningen0,0%Percentage2026
% Hoekwoningen0,0%Percentage2026
% Twee-onder-één-kap woningen13%Percentage2026
% Vrijstaande woningen87%Percentage2026
% Woningtype onbekend0,0%Percentage2026
Woningen voor 19456Aantal2026
Woningen 1945 tot 19654Aantal2026
Woningen 1965 tot 19750Aantal2026
Woningen 1975 tot 19852Aantal2026
Woningen 1985 tot 19950Aantal2026
Woningen 1995 tot 20051Aantal2026
Woningen 2005 tot 20151Aantal2026
Woningen 2015 tot 20251Aantal2026
Woningen 2025 en later0Aantal2026
Woningen bouwjaar onbekend0Aantal2026
% Woningen voor 194540%Percentage2026
% Woningen 1945 tot 196527%Percentage2026
% Woningen 1965 tot 19750,0%Percentage2026
% Woningen 1975 tot 198513%Percentage2026
% Woningen 1985 tot 19950,0%Percentage2026
% Woningen 1995 tot 20057%Percentage2026
% Woningen 2005 tot 20157%Percentage2026
% Woningen 2015 tot 20257%Percentage2026
% Woningen 2025 en later0,0%Percentage2026
% Woningen bouwjaar onbekend0,0%Percentage2026
De getoonde cijfers over woningen in het postcodegebied 3381 JR komen van het CBS en zijn aangevuld met extra woningdata van het Kadaster. Het CBS leidt de cijfers over de woningvoorraad af uit de BAG. Het CBS definieert een woning als een verblijfsobject met minimaal een woonfunctie en eventueel één of meer andere gebruiksfuncties. De cijfers zijn afgerond op vijftallen. Percentages zijn afgerond op tientallen procenten. Bij minder dan in totaal vijf huishoudens worden er geen gegevens weergegeven.

Download de gegevens voor alle onderwerpen en alle jaren als Excel document via de download voor de gemeente Molenlanden of de download met alle postcodedata voor heel Nederland.

Selecteer op een groot scherm een categorie in het menu naast de tabel. Gebruik op een klein scherm de keuzelijst boven de tabel.

Tabelgebruik:

  • Kies een categorie om alleen de onderwerpen uit dat deel van de tabel te tonen.
  • Op grote schermen staat de categoriekeuze naast de tabel; op kleine schermen staat deze erboven.
  • Verschuif de tabel op kleine schermen horizontaal om alle kolommen te bekijken.
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron