Statistieken postcode 5617AS

Statistieken postcode 5617AS

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor postcodegebied 5617 AS. Bekijk de data over de bevolking, woningen, voertuigen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke tabellen, grafieken en uitleg bij de onderwerpen.

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor postcodegebied 5617 AS. Bekijk de data over de bevolking, woningen, voertuigen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke tabellen, grafieken en uitleg bij de onderwerpen.

Kaart van postcodegebied 5617AS.Bekijk kaart
Postcodegebied 5617AS in het kort
5617 AS is de postcode van Stoomstraat in Eindhoven.

Bekijk de belangrijkste cijfers, de kaart en een korte toelichting over het postcodegebied 5617 AS. De huisnummers lopen van 1 tot en met 315.

Kerncijfers postcode 5617AS
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van de belangrijkste cijfers van het Kadaster en het CBS voor het postcodegebied 5617 AS.


Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor het postcodegebied 5617 AS. Bekijk de pagina’s voor de andere postcodes binnen het gebied van de numerieke postcode 5617 via de tabel op de pagina van postcodegebied 5617.

Postcode 5617ASAantalBronJaar data
Adressen met postcode158Kadaster2026
Adressen met woonfunctie158Kadaster2026
Panden met adres1Kadaster2026
Percelen met adres1Kadaster2026
Woningvoorraad160CBS2025
Huishoudens155CBS2025
Inwoners255CBS2025

Op deze pagina vind je een kaart van het postcodegebied 5617 AS, de data over meer dan 250 onderwerpen voor het postcodegebied 5617 AS en een overzicht van alle adressen met postcode 5617AS.

Overzicht postcode 5617 Definities
Blijf op de hoogte

Nieuwe cijfers voor postcode 5617AS? Ontvang een e-mail.

Postcode 5617AS op de kaart
Kaart van de omgeving van het postcodegebied 5617 AS.
Afbeelding van het postcodegebied 5617 AS op de kaart.

Bovenstaande afbeelding toont de kaart van het postcodegebied 5617AS. Klik op de kaart om de geografie van de numerieke postcode 5617 te tonen. Tip: bekijk ook de interactieve postcodekaart.

De postcode 5617 AS hoort bij de Stoomstraat te Eindhoven binnen de gemeente Eindhoven. Deze postcode heeft de huisnummerreeks 1 t/m 315.

Download de postcodedata in handige Excel documenten voor de gemeente Eindhoven of voor heel Nederland.

Vorige postcode Volgende postcode
Over het postcodegebied 5617 AS

Postcode 5617AS ligt binnen het numerieke postcodegebied 5617 in de gemeente Eindhoven. Er zijn 158 adressen en 160 woningen in het postcodegebied 5617 AS. 70% van de woningen in het postcodegebied 5617 AS is een huurwoning. De woningen hebben een gemiddelde WOZ waarde van €487.000. Er wonen 255 inwoners in het postcodegebied 5617 AS. De grootste groep inwoners (71%) is tussen de 25 en 45 jaar oud. Postcode 5617AS telt 155 huishoudens van gemiddeld 1,6 personen.

De gemiddelde afstand over de weg tot de belangrijkste voorzieningen in het postcodegebied 5617 AS is:

  • Supermarkt: bereikbaar binnen 0,8 kilometer.
  • Apotheek: in 0,9 kilometer te bereiken.
  • Huisartsenpraktijk: op 1,1 kilometer afstand.
  • Basisschool: bereikbaar binnen 0,8 kilometer.
  • Middelbare school: relatief dichtbij, op een afstand van 1,1 kilometer.
  • Bibliotheek: goed bereikbaar, op 1,4 kilometer.
  • Café: op slechts 0,7 kilometer afstand.
  • Restaurant: relatief dichtbij, op een afstand van 0,3 kilometer.
  • Treinstation: goed bereikbaar, op 1,1 kilometer.
  • Zwembad: bereikbaar binnen 4,4 kilometer.
Bovenliggende gebieden
Tabel met de gebieden waarbinnen het postcodegebied 5617 AS zich bevindt.
Soort gebiedNaam gebied
WegStoomstraat
WoonplaatsEindhoven
BuurtStrijp S
WijkOud-Strijp
GemeenteEindhoven
ProvincieNoord-Brabant
LandNederland

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden waarbinnen het postcodegebied 5617 AS zich bevindt. Dit is op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2026 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026.

Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.
Wonen in het postcodegebied 5617 AS

Bekijk de woningvoorraad, woningkenmerken, woningtypen en de ontwikkeling van de gemiddelde WOZ-waarde in het postcodegebied 5617 AS.

Kenmerken van de 160 woningen met postcode 5617AS
Er zijn 160 woningen in het postcodegebied 5617AS.
Informatie over de woningen in dit postcodegebied op basis van open data van het Centraal Bureau voor de Statistiek en het Kadaster. Afbeelding met 4 taart diagrammen.

De vier bovenstaande taartdiagrammen tonen het percentage woningen naar verschillende woningkenmerken. Beschikbare kenmerken zijn eigendom, bewoning, type, soort woning en bouwperiode. Het jaar waar de data voor gelden staat in het midden van de grafiek. Klik op de afbeelding om deze groter weer te geven.

Bekijk onderstaande toelichting voor de definities van de woningkenmerken.

Toelichting
Woningwaarde per jaar
De gemiddelde WOZ-waarde in postcodegebied 5617 AS was €487.000 in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde WOZ woningwaarde per jaar in het postcodegebied 5617 AS.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde WOZ woningwaarde per jaar op basis van de data van het CBS voor het postcodegebied 5617 AS:

JaarGemiddelde WOZ woningwaarde postcode 5617AS% verschil
2025€487.0005,9%
2024€460.0000,22%
2023€459.000geen data

De gemiddelde WOZ woningwaarde in het postcodegebied 5617 AS is met €28.000 gestegen van €459.000 in 2023 tot €487.000 in 2025 (dat is een toename van 6,1%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2023 tot en met 2025 was €14.000 (3,04%). De ontwikkeling van de data in de tijd volgt een monotoon stijgende trend: De cijfers groeien ieder jaar.

Bekijk ook de ranglijst van de woningwaarden per buurt in de gemeente Eindhoven.

Toelichting
Eigendom van woningen
In 2025 was 70% van de woningen in het postcodegebied 5617 AS een huurwoning en 30% was een koopwoning.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande lijngrafiek toont de verdeling van woningen naar type eigendom, koop of huur, per jaar tot en met 2025.

Woningen naar eigendom: Informatie over huur- en koopwoningen op basis van de cijfers van het CBS. Dit is gedaan met een koppeling tussen de BAG en het WOZ-register met een aanvulling uit het woningbestand van het Kadaster.

Soorten woningen
Appartementen komen het meeste voor in het postcodegebied 5617 AS: er zijn 158 adressen met het woningtype appartementen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in het postcodegebied 5617 AS.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 juli 2026.

Bevolking in het postcodegebied 5617 AS

Bekijk de samenstelling en ontwikkeling van de bevolking in het postcodegebied 5617 AS, met cijfers over inwoners, leeftijd, geslacht, herkomst en huishoudens.

Aantal inwoners per jaar
Postcodegebied 5617AS telt 255 inwoners in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor het postcodegebied 5617 AS.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor het postcodegebied 5617 AS:

JaarAantal inwoners postcode 5617AS% verschil
20252550,0%
202425555%
2023165geen data

Het aantal inwoners in het postcodegebied 5617 AS is met 90 inwoners toegenomen van 165 inwoners in 2023 tot 255 inwoners in 2025 (dat is een groei van 55%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2023 tot en met 2025 was 45 inwoners (27%).

Het aantal inwoners is het aantal personen zoals op 1 januari in het bevolkingsregister vastgelegd. Bekijk ook de tabel met het aantal inwoners per buurt in de gemeente Eindhoven.

Beschrijving van de ontwikkeling van het aantal inwoners in het postcodegebied 5617 AS:

In 2023 telde het postcodegebied 5617 AS 165 inwoners. Het aantal van 165 inwoners is het minimum in de hele periode waarover de inwonersdata beschikbaar zijn. In 2024 is het aantal gestegen tot 255 inwoners. De stijging ten opzichte van 2023 is 90 (55%). Het aantal inwoners blijft 255 tot en met 2025.

Bevolking naar leeftijd in het postcodegebied 5617 AS
Postcode 5617AS telt 180 inwoners in de leeftijdsgroep 25-45 in 2025.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2025 per leeftijdscategorie.

Het aantal inwoners per leeftijdsgroep is afgerond op vijftallen en wordt alleen getoond bij minimaal vijf inwoners. De download voor de gemeente Eindhoven bevat veel meer leeftijdgegevens: Er is een document met het aantal inwoners in de gemeente per levensjaar en met een bevolkingspiramide met een uitsplitsing naar leeftijd en geslacht. Daarnaast bevat het document met postcodedata het aantal inwoners voor iedere 5 jarige leeftijdsgroep van ‘0 tot 5 jaar’ tot en met ‘90 jaar en ouder’ per viercijferige (numerieke) postcode voor alle jaren in de periode van 1998 tot en met 2026.

Inwoners naar land van herkomst per jaar
Gegevens over de herkomstgebieden van de inwoners in het postcodegebied 5617 AS.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Autochtoon of migratieachtergrond in Nederland voor de periode van 2023 tot en met 2025: Bovenstaande grafiek toont de verdeling van de bevolking naar herkomst uit Nederland, herkomst uit Europa en herkomst van buiten Europa in het postcodegebied 5617 AS per jaar.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners maar herkomst per jaar op basis van de data van het CBS voor het postcodegebied 5617 AS:

JaarHerkomst NederlandHerkomst EuropaHerkomst buiten Europa
20251285277
20241282677
2023821666

In 2025 was de herkomst van inwoners in het postcodegebied 5617 AS als volgt verdeeld: herkomst uit Nederland: 50%, herkomst uit Europese landen: 20% en herkomst uit landen buiten Europa: 30% En in 2023 was de verdeling van inwoners naar herkomstgebied als volgt: herkomst uit Nederland: 50%, herkomst uit Europa: 9,8% en herkomst van buiten Europa: 40%.

Toelichting Meer migratie
Vrouwen en mannen in het postcodegebied 5617 AS
57% van de inwoners in het postcodegebied 5617 AS staat als man geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2025 naar geslacht (klik op de vlakken in de donutgrafiek om de aantallen te zien).

De donutgrafiek toont het geslacht van de bevolking, vrouw of man. Deze informatie komt uit het bevolkingsregister van de gemeenten.

Gemiddelde huishoudensgrootte
Er wonen gemiddeld 1,6 personen per huishouden in het postcodegebied 5617 AS.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde grootte van huishoudens per gebied. Hierbij zijn de gebieden van laag naar hoog gesorteerd op het gemiddeld aantal personen in een huishouden. De gegevens gelden voor 2025.

De volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: 18 postcodegebieden (blauw), 2 postcode5gebieden (roze), 1 numerieke postcode (groen), 1 gemeente (geel), 1 provincie (bruin) en 1 land (oranje). Het postcodegebied 5617 AS wordt in het rood weergegeven.

Soorten huishoudens
In 2025 waren er 155 huishoudens in het postcodegebied 5617 AS. Er waren 75 eenpersoonshuishoudens en 80 meerpersoonshuishoudens (afgerond op vijftallen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont de verdeling naar soorten huishoudens voor het postcodegebied 5617 AS. De gegevens gelden voor 2025.

De cijfers gaan over de particuliere huishoudens op 1 januari 2025. Particuliere huishoudens bestaan uit één of meer inwoners die alleen of samen wonen en zelf in hun dagelijks onderhoud voorzien. In deze grafiek worden de huishoudens onderverdeeld in eenpersoonshuishoudens, meerpersoonshuishoudens zonder kinderen, huishoudens eenouder kinderen en huishoudens twee ouders kinderen. De cijfers over huishoudens zijn afgerond op vijftallen.

Economie en inkomen in het postcodegebied 5617 AS

Bekijk het gemiddelde huishoudinkomen in het postcodegebied 5617 AS en vergelijk dit cijfer via de tabel met alle onderwerpen.

Inkomensdata

Het gemiddelde inkomen per huishouden in het postcodegebied 5617 AS is niet bekend. Het gemiddelde inkomen per huishouden in een postcodegebied is alleen bekend als er minstens 100 huishoudens wonen en als geen enkel huishouden meer dan 30% van het totale inkomen in dat gebied verdient.

Toelichting
Inkomensvergelijking voor postcode 5617 AS
Vergelijking op basis van de meest recente beschikbare inkomensgegevens.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek vergelijkt de gemeente Eindhoven met maximaal tien postcodegebieden en postcodes die op postcode het dichtst bij postcode 5617 AS liggen. De gemeente is groen, postcodegebied 5617 is oranje als het wordt getoond, de andere numerieke postcodegebieden zijn grijs en de postcodes zijn blauw. Voor het postcodegebied 5617 AS is geen waarde bekend.

Er worden maximaal tien op postcode gesorteerde postcodegebieden en postcodes met een bekend gemiddeld huishoudinkomen getoond, rond postcode 5617 AS.

Voertuigen en verkeer in het postcodegebied 5617 AS

Bekijk de beschikbare gegevens over geregistreerde voertuigen, elektrische auto’s en verkeersongevallen in het postcodegebied 5617 AS.

Personenauto’s per brandstof per jaar
Aantal personenauto’s op 1 januari van ieder jaar voor de numerieke postcode 5617.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande lijngrafiek toont het aantal personenauto’s per brandstof volgens de RDW voor het grotere postcodegebied 5617. Deze gegevens zijn helaas niet per volledige postcode (pc6, postcode met 6 tekens) beschikbaar.

Klik op een brandstof in de legenda om de bijbehorende lijn te verbergen of weer te tonen.

Meer autodata
Verkeersongevallen naar afloop

Er zijn voor het postcodegebied 5617 AS geen verkeersongevallen bekend. De dataset met verkeersongevallen is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen is bepaald welke ongevallen binnen het postcodegebied 5617 AS vallen.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Onderwijs in het postcodegebied 5617 AS

Bekijk de beschikbare gegevens over kinderopvang- en onderwijslocaties, gemiddelde reisafstanden en scholen in het postcodegebied 5617 AS. Bekijk véél meer informatie over het onderwijs op AlleCijfers.

Gemiddelde afstanden kinderopvang en onderwijs
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een basisschool in postcodegebied 5617AS is 0,8 kilometer.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand staafdiagram toont de gemiddelde afstand in kilometers over de weg tot kinderdagverblijven, buitenschoolseopvang, basisonderwijs, voortgezet onderwijs totaal, VMBO scholen en HAVO VWO scholen. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens voor verschillende soorten locaties te tonen. De gebruikte cijfers komen van uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor de situatie in 2023-2024.

Deze grafiek toont een regionale vergelijking van de gemiddelde reisafstanden voor inwoners van hun woonadres naar de dichtstbijzijnde locaties voor kinderopvang, basisonderwijs en voortgezet onderwijs. De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting. In de grafiek zie je de gegevens voor het postcodegebied 5617 AS in vergelijking tot andere gebieden. De volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (oranje), provincie Noord-Brabant (bruin), gemeente Eindhoven (geel), postcode 5617 (groen), 2 postcode5gebieden (roze) en 18 postcodegebieden (blauw). Postcodegebied 5617 AS wordt in het rood weergegeven.

Adressen en leefomgeving in het postcodegebied 5617 AS

Bekijk de adressen en onderliggende postcodes, gebruiksdoelen, bouwperioden, omgevingsadressendichtheid, de nabijheid van voorzieningen, het energieverbruik en de energielabels in het postcodegebied 5617 AS.

Adressen met postcode 5617AS
Tabel met alle 158 adressen in het postcodegebied 5617 AS.
StraatnaamHuisnummerPostcodeWoonplaatsGebruiksdoelOppervlakteWoningtypeBouwjaarEnergielabelBebouwde komSoort openbare ruimte
Stoomstraat15617ASEindhovenWoonfunctie83 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat35617ASEindhovenWoonfunctie83 m2Appartement2022A++jaWeg
Stoomstraat55617ASEindhovenWoonfunctie79 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat75617ASEindhovenWoonfunctie71 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat95617ASEindhovenWoonfunctie71 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat115617ASEindhovenWoonfunctie83 m2Appartement2022A++jaWeg
Stoomstraat135617ASEindhovenWoonfunctie83 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat155617ASEindhovenWoonfunctie78 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat175617ASEindhovenWoonfunctie71 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat195617ASEindhovenWoonfunctie71 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat215617ASEindhovenWoonfunctie78 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat235617ASEindhovenWoonfunctie71 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat255617ASEindhovenWoonfunctie95 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat275617ASEindhovenWoonfunctie77 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat295617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat315617ASEindhovenWoonfunctie78 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat335617ASEindhovenWoonfunctie85 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat355617ASEindhovenWoonfunctie85 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat375617ASEindhovenWoonfunctie78 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat395617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat415617ASEindhovenWoonfunctie71 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat435617ASEindhovenWoonfunctie95 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat455617ASEindhovenWoonfunctie77 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat475617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat495617ASEindhovenWoonfunctie78 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat515617ASEindhovenWoonfunctie85 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat535617ASEindhovenWoonfunctie85 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat555617ASEindhovenWoonfunctie78 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat575617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat595617ASEindhovenWoonfunctie71 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat615617ASEindhovenWoonfunctie95 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat635617ASEindhovenWoonfunctie77 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat655617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat675617ASEindhovenWoonfunctie78 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat695617ASEindhovenWoonfunctie85 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat715617ASEindhovenWoonfunctie85 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat735617ASEindhovenWoonfunctie78 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat755617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat775617ASEindhovenWoonfunctie71 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat795617ASEindhovenWoonfunctie95 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat815617ASEindhovenWoonfunctie77 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat835617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat855617ASEindhovenWoonfunctie78 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat875617ASEindhovenWoonfunctie85 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat895617ASEindhovenWoonfunctie85 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat915617ASEindhovenWoonfunctie78 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat935617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat955617ASEindhovenWoonfunctie71 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat975617ASEindhovenWoonfunctie95 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat995617ASEindhovenWoonfunctie77 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1015617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1035617ASEindhovenWoonfunctie78 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1055617ASEindhovenWoonfunctie118 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat1075617ASEindhovenWoonfunctie118 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat1095617ASEindhovenWoonfunctie78 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1115617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1135617ASEindhovenWoonfunctie71 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1155617ASEindhovenWoonfunctie95 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1175617ASEindhovenWoonfunctie77 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1195617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1215617ASEindhovenWoonfunctie78 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1235617ASEindhovenWoonfunctie118 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat1255617ASEindhovenWoonfunctie118 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat1275617ASEindhovenWoonfunctie78 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1295617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1315617ASEindhovenWoonfunctie71 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1335617ASEindhovenWoonfunctie95 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1355617ASEindhovenWoonfunctie77 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1375617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1395617ASEindhovenWoonfunctie78 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1415617ASEindhovenWoonfunctie118 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat1435617ASEindhovenWoonfunctie118 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat1455617ASEindhovenWoonfunctie78 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1475617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1495617ASEindhovenWoonfunctie71 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat1515617ASEindhovenWoonfunctie95 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1535617ASEindhovenWoonfunctie77 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat1555617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1575617ASEindhovenWoonfunctie78 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1595617ASEindhovenWoonfunctie118 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat1615617ASEindhovenWoonfunctie118 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat1635617ASEindhovenWoonfunctie78 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1655617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1675617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1695617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1715617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1735617ASEindhovenWoonfunctie118 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat1755617ASEindhovenWoonfunctie118 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat1775617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1795617ASEindhovenWoonfunctie110 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1815617ASEindhovenWoonfunctie110 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1835617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1855617ASEindhovenWoonfunctie118 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat1875617ASEindhovenWoonfunctie118 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat1895617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1915617ASEindhovenWoonfunctie110 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1935617ASEindhovenWoonfunctie110 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1955617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat1975617ASEindhovenWoonfunctie118 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat1995617ASEindhovenWoonfunctie118 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat2015617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2035617ASEindhovenWoonfunctie110 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2055617ASEindhovenWoonfunctie110 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2075617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2095617ASEindhovenWoonfunctie118 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat2115617ASEindhovenWoonfunctie118 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat2135617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2155617ASEindhovenWoonfunctie110 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2175617ASEindhovenWoonfunctie110 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2195617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2215617ASEindhovenWoonfunctie118 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat2235617ASEindhovenWoonfunctie118 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat2255617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2275617ASEindhovenWoonfunctie110 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2295617ASEindhovenWoonfunctie110 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2315617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2335617ASEindhovenWoonfunctie118 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat2355617ASEindhovenWoonfunctie118 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat2375617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2395617ASEindhovenWoonfunctie110 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2415617ASEindhovenWoonfunctie110 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2435617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2455617ASEindhovenWoonfunctie118 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat2475617ASEindhovenWoonfunctie118 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat2495617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2515617ASEindhovenWoonfunctie110 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2535617ASEindhovenWoonfunctie110 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2555617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2575617ASEindhovenWoonfunctie118 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat2595617ASEindhovenWoonfunctie118 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat2615617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2635617ASEindhovenWoonfunctie110 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2655617ASEindhovenWoonfunctie110 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2675617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2695617ASEindhovenWoonfunctie118 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat2715617ASEindhovenWoonfunctie118 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat2735617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2755617ASEindhovenWoonfunctie110 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2775617ASEindhovenWoonfunctie110 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2795617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2815617ASEindhovenWoonfunctie118 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat2835617ASEindhovenWoonfunctie118 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat2855617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2875617ASEindhovenWoonfunctie110 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2895617ASEindhovenWoonfunctie110 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2915617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2935617ASEindhovenWoonfunctie118 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat2955617ASEindhovenWoonfunctie118 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat2975617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat2995617ASEindhovenWoonfunctie110 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat3015617ASEindhovenWoonfunctie110 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat3035617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A+jaWeg
Stoomstraat3055617ASEindhovenWoonfunctie118 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat3075617ASEindhovenWoonfunctie118 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat3095617ASEindhovenWoonfunctie72 m2Appartement2022A++jaWeg
Stoomstraat3115617ASEindhovenWoonfunctie268 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat3135617ASEindhovenWoonfunctie103 m2Appartement2022AjaWeg
Stoomstraat3155617ASEindhovenWoonfunctie272 m2Appartement2022AjaWeg

Bovenstaande tabel toont de 158 adressen in het postcodegebied 5617 AS. Dit zijn alle adressen met postcode 5617AS in de BAG data van het Kadaster van 1 juli 2026.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. Hierin zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd. Per adres wordt het laatst bekende energielabel zoals geregistreerd bij de RVO weergegeven. Voorlopige energielabels zijn indicatief en niet rechtsgeldig; definitieve energielabels hebben een geldigheid van 10 jaar en kunnen inmiddels zijn verlopen. In de Excel-download voor de gemeente Eindhoven zijn aanvullende gegevens beschikbaar, zoals het berekeningstype en de opnamedatum van het energielabel. De gegevens in deze tabel zijn gebaseerd op een peildatum van 1 juli 2026, na deze datum kunnen energielabels en andere kenmerken zijn gewijzigd of opnieuw zijn vastgesteld.

Adressen Eindhoven
Tabelgebruik:

  • Bekijk in de tabel de beschikbare adres- en energielabelgegevens per adres.
  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waarin de zoekterm voorkomt zichtbaar blijven.
  • Sorteer de tabel door op een kolomtitel te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen onder de tabel.
  • Op kleine schermen: de eerste kolom blijft staan, verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien.
Omgevingsadressendichtheid
De omgevingsadressendichtheid in postcodegebied 5617A is 4.967 adressen per km².

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek vergelijkt de omgevingsadressendichtheid van het grotere pc5-postcodegebied met die van het numerieke postcodegebied 5617, de gemeente, de provincie en Nederland. De dichtheid is niet per volledige postcode (pc6) beschikbaar. Alleen gebieden met beschikbare cijfers worden getoond.


Onderstaande tabel toont de omgevingsadressendichtheid en het bijbehorende jaar voor de beschikbare vergelijkingsgebieden:

RegioOmgevingsadressendichtheidJaar
Postcodegebied 5617A (pc5)4.9672025
Postcodegebied 56174.8322025
Gemeente Eindhoven2.9422026
Provincie Noord-Brabant1.6022026
Nederland2.0932026

De omgevingsadressendichtheid geeft een beeld van de mate van concentratie van menselijke activiteiten in het postcodegebied 5617 AS ten opzichte van Nederland. Merk op: de gemiddelde omgevingsadressendichtheid is een ander cijfer dan de uitkomst van het aantal adressen gedeeld door de oppervlakte. Zie de definities van de verschillende lokale verdichtingsmaten.

Voor het postcodegebied 5617 AS gebruiken we de dichtheid van het grotere pc5-postcodegebied 5617A. Een pc5-postcodegebied omvat alle volledige postcodes met dezelfde eerste vijf tekens: de vier cijfers en de eerste letter. De cijfers gelden dus voor heel 5617A, niet specifiek voor postcode 5617AS.

Toelichting
Gemiddelde afstand tot voorzieningen
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een huisartsenpraktijk in het postcodegebied 5617 AS is 1,1 kilometer.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in het postcodegebied 5617 AS tot de dichtstbijzijnde voorziening. De gebruikte cijfers komen uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor 2024.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in het postcodegebied 5617 AS tot de dichtstbijzijnde voorziening voor 2024:

VoorzieningAfstand in km
Huisartsenpraktijk1,1
Supermarkt0,8
Restaurant0,3
Basisonderwijs0,8
Voortgezet onderwijs1,1
Bibliotheek1,4
Treinstation1,1
Bioscoop1,0
Museum1,4

De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting.

Adressen: gebruiksdoelen
In het postcodegebied 5617 AS zijn er 158 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor het postcodegebied 5617 AS.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities
Adressen: bouwperiode van panden
Er is één pand uit de bouwperiode 2020+ in het postcodegebied 5617 AS.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor het postcodegebied 5617 AS. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 juli 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Gas- en elektriciteitsverbruik van woningen
In 2024 was het gemiddelde jaarlijkse aardgasverbruik per woning in het postcodegebied 5617 AS 0 m³ en de gemiddelde elektriciteitslevering per woning was 1.890 kWh.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het gemiddelde elektriciteitsverbruik en het gemiddelde aardgasverbruik per woning per jaar. De gegevens gelden voor 2024. Het gemiddelde energieverbruik in het postcodegebied 5617 AS wordt vergeleken met dat in het grotere postcodegebied 5617, de gemeente Eindhoven, de provincie Noord-Brabant en Nederland.

De grafiek toont het gemiddeld elektriciteitsverbruik in kWh en het gemiddeld verbruik van aardgas in m³. Het gemiddelde geldt voor het verbruik van één jaar van alle particuliere woningen in het postcodegebied 5617 AS en de andere gebieden.

Toelichting
Energielabels
De meest voorkomende energielabels in het postcodegebied 5617 AS zijn A+ (116 adressen) en A (39 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in het postcodegebied 5617 AS. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 oktober 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel A+ komt het meeste voor in het postcodegebied 5617 AS: 116 adressen hebben energielabel A+. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Eindhoven bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Data en bronnen

Bekijk de gebruikte open databronnen en definities en download uitgebreide regionale datasets over het postcodegebied 5617 AS.

Download alle postcodedata
Download de gegevens over meer dan 250 onderwerpen voor alle postcodes in de gemeente Eindhoven als een Excel dataset!
Afbeelding van Excel documenten uit de download voor de gemeente Eindhoven.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download een schat aan informatie voor de gemeente Eindhoven. Met een Excel document met handige werkbladen met de data over de postcodes in de gemeente Eindhoven. Daarnaast bevat de download andere documenten met de data over de gemeente, wijken en buurten, alle adressen, verkiezingsuitslagen, gezondheidscijfers, misdaadcijfers en nog veel meer!

Download!
Gebruikte open data bronnen
Bronvermelding en definities

Veel gegevens op deze pagina komen uit de postcodedatasets van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) en de gegevens over adressen en gebouwen van het Kadaster. Daarnaast zijn diverse andere officiële databronnen gebruikt, waaronder de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) en de Rijksdienst voor het Wegverkeer (RDW).

Bronnen & definities
Tabel met alle onderwerpen

Bekijk de meest recente cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor het postcodegebied 5617 AS.

Gegevens over meer dan 250 onderwerpen!
Kies een categorie en bekijk de bijbehorende onderwerpen.

Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens voor het postcodegebied 5617 AS voor meer dan 250 onderwerpen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de onderwerpen in die categorie weer te geven.

Bevolking
BevolkingWaardeEenheidJaar
Inwoners255Aantal2025
Mannen145Aantal2025
Vrouwen110Aantal2025
0 tot 15 jaar15Aantal2025
15 tot 25 jaar25Aantal2025
25 tot 45 jaar180Aantal2025
45 tot 65 jaar30Aantal2025
65 jaar of ouder5Aantal2025
% Mannen57%Percentage2025
% Vrouwen43%Percentage2025
% 0 tot 15 jaar5,9%Percentage2025
% 15 tot 25 jaar9,8%Percentage2025
% 25 tot 45 jaar71%Percentage2025
% 45 tot 65 jaar12%Percentage2025
% 65 jaar of ouder1,96%Percentage2025
Geboortengeen dataAantalgeen data
Herkomst totaal257Aantal2025
De gegevens in de categorie bevolking betreffende de data over het aantal inwoners naar de positie van de inwoners in huishoudens in het postcodegebied 5617 AS.
Energieverbruik
EnergieverbruikWaardeEenheidJaar
Gemiddelde elektriciteitslevering per woning1.890Gemiddeld in kWh2024
Gemiddeld aardgasverbruik per woning0Gemiddeld per m³2024
Adressen zonder energielabel0Aantal2026
Adressen met voorlopig energielabel0Aantal2026
Adressen met definitief energielabel158Aantal2026
Energielabels A+++++0Aantal2026
Energielabels A++++0Aantal2026
Energielabels A+++0Aantal2026
Energielabels A++3Aantal2026
Energielabels A+116Aantal2026
Energielabels A39Aantal2026
Energielabels B0Aantal2026
Energielabels C0Aantal2026
Energielabels D0Aantal2026
Energielabels E0Aantal2026
Energielabels F0Aantal2026
Energielabels G0Aantal2026
De onderwerpen in de categorie energie geven aan wat het gemiddelde energieverbruik per jaar in het postcodegebied 5617 AS is en hoeveel panden in het postcodegebied 5617 AS welk type energielabel hebben. Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A++++ het beste. De data over energieverbruik komt van het CBS, de data over energielabels komt van de RVO.
Huishoudens
HuishoudensWaardeEenheidJaar
Huishoudens155Aantal2025
Eenpersoonshuishoudens75Aantal2025
Meerpersoonshuishoudens80Aantal2025
Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen70Aantal2025
Meerpersoonshuishoudens met kinderen10Aantal2025
Huishoudens eenouder kinderen0Aantal2025
Huishoudens twee ouders kinderen10Aantal2025
Gemiddelde huishoudensgrootte1,6Gemiddeld aantal2025
Het aantal huishoudens betreft het aantal particuliere huishoudens op 1 januari van een jaar. Particuliere huishoudens bestaan uit één of meer inwoners die alleen of samen in een woonruimte zijn gehuisvest en zelf in hun dagelijks onderhoud voorzien. Naast eenpersoonshuishoudens bestaan er meerpersoonshuishoudens (niet-gehuwde paren, niet-gehuwde paren met kinderen, echtparen, echtparen met kinderen, eenouderhuishoudens en overige huishoudens). De institutionele huishoudens worden hiertoe niet gerekend. De cijfers over huishoudens zijn afgerond op vijftallen. Percentages zijn afgerond op tientallen procenten. Bij minder dan vijf huishoudens worden er geen gegevens weergegeven.
Inkomen
InkomenWaardeEenheidJaar
Mediaan huishoudinkomengeen dataCategorisch typegeen data
Inwoners met WW bijstand AO uitkering5Aantal2025
De inkomensdata betreffen geven het besteedbaar inkomen van particuliere huishoudens weer. Dit is het bruto-inkomen verminderd met betaalde inkomensoverdrachten (bijvoorbeeld alimentatie), premies inkomensverzekeringen, premies ziektekostenverzekeringen en belastingen op inkomen en vermogen. De cijfers over het inkomen in een gebied worden weergegeven wanneer in het gebied 100 huishoudens of meer woonachtig zijn. Bovendien mag er geen enkel huishouden zijn die 30 procent of meer van de totale inkomenssom van het gebied heeft.
Migratie
MigratieWaardeEenheidJaar
Herkomst Nederland128Aantal2025
Herkomst buiten Nederland129Aantal2025
Herkomst Europa52Aantal2025
Herkomst buiten Europa77Aantal2025
% Herkomst Nederland50%Percentage2025
% Herkomst buiten Nederland50%Percentage2025
% Herkomst Europa20%Percentage2025
% Herkomst buiten Europa30%Percentage2025
Geboren in Nederland met herkomst Nederland128Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst Europa26Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa26Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland52Aantal2025
Geboren in Nederland180Aantal2025
Geboren buiten Nederland met herkomst Europa26Aantal2025
Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa51Aantal2025
Geboren buiten Nederland77Aantal2025
Geboren / herkomst onnauwkeurigheid0Aantal2025
% Geboren in Nederland met herkomst Nederland50%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst Europa10%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland20%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa10%Percentage2025
% Geboren in Nederland70%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland met herkomst Europa10%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa20%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland30%Percentage2025
Autochtoongeen dataAantalgeen data
Westersgeen dataAantalgeen data
Niet-westersgeen dataAantalgeen data
% Autochtoongeen dataPercentagegeen data
% Westersgeen dataPercentagegeen data
% Niet-westersgeen dataPercentagegeen data
De onderwerpen binnen de categorie migratie gaan over de herkomst van personen. Iemands herkomst geeft weer in welk land iemand geboren is of waar diens ouders geboren zijn. De herkomst van personen die in het buitenland zijn geboren wordt bepaald door hun eigen geboorteland. De herkomst van personen die in Nederland geboren zijn, wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Wanneer beide ouders in het buitenland zijn geboren, is het geboorteland van de moeder leidend in het bepalen van de herkomst. De geboortegegevens van de moeder zijn vaker bekend dan die van de vader. Wanneer de moeder in Nederland is geboren of het geboorteland van de moeder onbekend is, dan wordt het geboorteland van de vader gebruikt.
Nabijheid voorzieningen
Nabijheid voorzieningenWaardeEenheidJaar
Huisartsenpraktijk afstand1,1Gemiddelde afstand in km2024
Huisartsenpraktijken binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpraktijken binnen 3 km15Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpraktijken binnen 5 km32Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpost afstand2,9Gemiddelde afstand in km2023
Apotheek afstand0,9Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuis met poli afstand2,9Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuizen met poli binnen 5 km3,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen met poli binnen 10 km5Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen met poli binnen 20 km7Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuis zonder poli afstand2,9Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 5 km2,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 10 km4,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 20 km5Gemiddeld aantal2024
Supermarkt afstand0,8Gemiddelde afstand in km2024
Supermarkten binnen 1 km1,0Gemiddeld aantal2024
Supermarkten binnen 3 km30Gemiddeld aantal2024
Supermarkten binnen 5 km64Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen afstand0,5Gemiddelde afstand in km2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 1 km10Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 3 km84Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 5 km155Gemiddeld aantal2024
Warenhuis afstand0,9Gemiddelde afstand in km2024
Warenhuizen binnen 5 km7Gemiddeld aantal2024
Warenhuizen binnen 10 km13Gemiddeld aantal2024
Warenhuizen binnen 20 km23Gemiddeld aantal2024
Café afstand0,7Gemiddelde afstand in km2024
Cafés binnen 1 km4,0Gemiddeld aantal2024
Cafés binnen 3 km92Gemiddeld aantal2024
Cafés binnen 5 km129Gemiddeld aantal2024
Cafetaria afstand0,3Gemiddelde afstand in km2024
Cafetaria binnen 1 km14Gemiddeld aantal2024
Cafetaria binnen 3 km139Gemiddeld aantal2024
Cafetaria binnen 5 km258Gemiddeld aantal2024
Restaurant afstand0,3Gemiddelde afstand in km2024
Restaurants binnen 1 km24Gemiddeld aantal2024
Restaurants binnen 3 km221Gemiddeld aantal2024
Restaurants binnen 5 km320Gemiddeld aantal2024
Hotel afstand0,5Gemiddelde afstand in km2024
Hotels binnen 5 km23Gemiddeld aantal2024
Hotels binnen 10 km35Gemiddeld aantal2024
Hotels binnen 20 km53Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijf afstand0,8Gemiddelde afstand in km2024
Kinderdagverblijven binnen 1 km1,0Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijven binnen 3 km22Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijven binnen 5 km56Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang afstand0,8Gemiddelde afstand in km2024
Buitenschoolseopvang binnen 1 km1,0Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang binnen 3 km26Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang binnen 5 km72Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs afstand0,8Gemiddelde afstand in km2024
Basisonderwijs binnen 1 km1,0Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs binnen 3 km15Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs binnen 5 km37Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs afstand1,1Gemiddelde afstand in km2024
Voortgezet onderwijs binnen 3 km8Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 5 km18Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 10 km25Gemiddeld aantal2024
VMBO afstand1,1Gemiddelde afstand in km2024
VMBO binnen 3 km7Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 5 km13Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 10 km19Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO afstand1,9Gemiddelde afstand in km2024
HAVO VWO binnen 3 km3,0Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 5 km9Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 10 km15Gemiddeld aantal2024
Oprit hoofdverkeersweg afstand2,5Gemiddelde afstand in km2024
Treinstation afstand1,1Gemiddelde afstand in km2024
Belangrijk overstapstation afstand1,9Gemiddelde afstand in km2024
Bibliotheek afstand1,4Gemiddelde afstand in km2024
Zwembad afstand4,4Gemiddelde afstand in km2024
Kunstijsbaan afstand4,3Gemiddelde afstand in km2024
Podiumkunsten afstand0,8Gemiddelde afstand in km2024
Podiumkunsten binnen 5 km7Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 10 km9Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 20 km13Gemiddeld aantal2024
Poppodium afstand2,3Gemiddelde afstand in km2024
Bioscoop afstand1,0Gemiddelde afstand in km2024
Bioscopen binnen 5 km4,0Gemiddeld aantal2024
Bioscopen binnen 10 km5Gemiddeld aantal2024
Bioscopen binnen 20 km8Gemiddeld aantal2024
Sauna afstand3,2Gemiddelde afstand in km2024
Zonnebank afstand1,4Gemiddelde afstand in km2024
Museum afstand1,4Gemiddelde afstand in km2024
Musea binnen 5 km6Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 10 km9Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 20 km17Gemiddeld aantal2024
Attractie afstand4,4Gemiddelde afstand in km2024
Attracties binnen 10 km5Gemiddeld aantal2024
Attracties binnen 20 km10Gemiddeld aantal2024
Attracties binnen 50 km37Gemiddeld aantal2024
Brandweerkazerne afstand1,9Gemiddelde afstand in km2024
Het CBS levert gegevens over de gemiddelde nabijheid van voorzieningen voor het postcodegebied 5617 AS. Deze cijfers gaan over: (1) De bereikbaarheid van voorzieningen: dit is de mate waarin verschillende voorzieningen, zoals scholen, winkels, gezondheidszorginstellingen en openbaar vervoer, binnen een bepaalde afstand van het postcodegebied 5617 AS beschikbaar zijn. (2) Afstand: dit geeft aan hoe ver de bevolking van het postcodegebied 5617 AS gemiddeld moet reizen om toegang te krijgen tot bepaalde voorzieningen. Dit wordt uitgedrukt in kilometers of reistijd. (3) Nabijheidsindicatoren: dit zijn indicatoren die laten zien hoeveel procent van de bevolking in het postcodegebied 5617 AS binnen een bepaalde afstand van voorzieningen woont. Bijvoorbeeld, het percentage mensen dat binnen 1 kilometer van een supermarkt woont. (4) Daarnaast zijn er andere indicatoren zoals de mate van stedelijkheid, de bevolkingsdichtheid en de omgevingsadressendichtheid. Zie de definities van de verschillende dichtheidsmaten.
Omgeving
OmgevingWaardeEenheidJaar
Postcode5617ASNaam2026
Soort regioPostcode6Categorisch type2026
Adressen met postcode158Aantal2026
Adressen met woonfunctie158Aantal2026
Adressen met bijeenkomstfunctie0Aantal2026
Adressen met celfunctie0Aantal2026
Adressen met gezondheidszorgfunctie0Aantal2026
Adressen met industriefunctie0Aantal2026
Adressen met kantoorfunctie0Aantal2026
Adressen met logiesfunctie0Aantal2026
Adressen met onderwijsfunctie0Aantal2026
Adressen met sportfunctie0Aantal2026
Adressen met winkelfunctie0Aantal2026
Adressen met overige gebruiksfunctie0Aantal2026
Verblijfsobjecten158Aantal2026
Ligplaatsen0Aantal2026
Standplaatsen0Aantal2026
Panden met adres1Aantal2026
Adressen met pand158Aantal2026
Percelen met adres1Aantal2026
Adressen met perceel158Aantal2026
Adressen binnen bebouwde kom158Aantal2026
Adressen buiten bebouwde kom0Aantal2026
Woningen binnen bebouwde kom158Aantal2026
Woningen buiten bebouwde kom0Aantal2026
Panden met adres voor 17000Aantal2026
Panden met adres 1700 tot 19000Aantal2026
Panden met adres 1900 tot 19250Aantal2026
Panden met adres 1925 tot 19500Aantal2026
Panden met adres 1950 tot 19700Aantal2026
Panden met adres 1970 tot 19800Aantal2026
Panden met adres 1980 tot 19900Aantal2026
Panden met adres 1990 tot 20000Aantal2026
Panden met adres 2000 tot 20100Aantal2026
Panden met adres 2010 tot 20200Aantal2026
Panden met adres 2020 en later1Aantal2026
Adressen met pand voor 17000Aantal2026
Adressen met pand 1700 tot 19000Aantal2026
Adressen met pand 1900 tot 19250Aantal2026
Adressen met pand 1925 tot 19500Aantal2026
Adressen met pand 1950 tot 19700Aantal2026
Adressen met pand 1970 tot 19800Aantal2026
Adressen met pand 1980 tot 19900Aantal2026
Adressen met pand 1990 tot 20000Aantal2026
Adressen met pand 2000 tot 20100Aantal2026
Adressen met pand 2010 tot 20200Aantal2026
Adressen met pand 2020 en later158Aantal2026
Huisnummer start1Adres2026
Huisnummer eind315Adres2026
Soort huisnummers reeksOnevenAdres2026
Aantal openbare ruimtes1Aantal2026
Centrum(160205.3989042901, 384100.0099591003)Adres2025
Postcode45617Naam2026
Postcode55617ANaam2026
GemeentenaamEindhovenNaam2026
ProvincienaamNoord-BrabantNaam2026
GemeentecodeGM0772Code2026
ProvinciecodePV30Code2026
Bovenstaande tabel toont de onderwerpen in de categorie omgeving. Dit zijn de onderwerpen die betrekking hebben op de gebiedsaspecten van het postcodegebied 5617 AS. De gebiedsafbakening van postcodes kan in de tijd wijzigen als gevolg van nieuwbouw, sloop en wijzigingen van gebouwen en openbare ruimtes binnen het gebied van de postcode 5617AS. Een postcodegebied kan bestaan uit enkel even huisnummers, uit alleen oneven huisnummers of uit zowel even als oneven huisnummers. Dit wordt aangegeven met de ‘soort huisnummers reeks’. En een postcodegebied kan in één of meerdere openbare ruimtes voorkomen. Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, stoep of trottoir zijn. Het kan ook gebieden betreffen die tussen gebouwen liggen, zoals binnenplaatsen. Het aantal openbare ruimtes geeft aan of een postcode in slechts één of in meerdere openbare ruimtes voorkomt. Met postcode5 wordt het numerieke deel van de postcode en de eerste letter bedoeld, dit zijn 5 posities. Met postcode4 wordt het numerieke deel van de postcode bedoeld.
Verkeersongevallen
VerkeersongevallenWaardeEenheidJaar
Verkeersongevallen totaal0Aantal2025
Verkeersongevallen uitsluitend materiële schade0Aantal2025
Verkeersongevallen letselschade0Aantal2025
Verkeersongevallen dodelijk0Aantal2025
De data over verkeersongevallen komt van Rijkswaterstaat.
Woningen
WoningenWaardeEenheidJaar
Woningvoorraad160Aantal2025
Gemiddelde woningwaarde€487.000Gemiddeld in Euro2025
Woningwaarde klasse€400.000 tot €500.000Categorisch type2025
Eengezinswoningen0Aantal2025
Meergezinswoningen160Aantal2025
Koopwoningen48Aantal2025
Huurwoningen112Aantal2025
Huurwoningen woningcorporatiesgeen dataAantalgeen data
Huurwoningen overige verhuurdersgeen dataAantalgeen data
Eigendom onbekend0Aantal2025
Bewoond150Aantal2025
Onbewoond10Aantal2025
% Koopwoningen30%Percentage2025
% Huurwoningen70%Percentage2025
% Huurwoningen woningcorporatiesgeen dataPercentagegeen data
% Huurwoningen overige verhuurdersgeen dataPercentagegeen data
% Eigendom onbekend100%Percentage2026
% Eengezinswoningen0%Percentage2025
% Meergezinswoningen100%Percentage2025
% Bewoond94%Percentage2025
% Onbewoond6%Percentage2025
Appartementen158Aantal2026
Tussenwoningen0Aantal2026
Hoekwoningen0Aantal2026
Twee-onder-één-kap woningen0Aantal2026
Vrijstaande woningen0Aantal2026
Woningtype onbekend0Aantal2026
% Appartementen100%Percentage2026
% Tussenwoningen0,0%Percentage2026
% Hoekwoningen0,0%Percentage2026
% Twee-onder-één-kap woningen0,0%Percentage2026
% Vrijstaande woningen0,0%Percentage2026
% Woningtype onbekend0,0%Percentage2026
Woningen voor 19450Aantal2026
Woningen 1945 tot 19650Aantal2026
Woningen 1965 tot 19750Aantal2026
Woningen 1975 tot 19850Aantal2026
Woningen 1985 tot 19950Aantal2026
Woningen 1995 tot 20050Aantal2026
Woningen 2005 tot 20150Aantal2026
Woningen 2015 tot 2025158Aantal2026
Woningen 2025 en later0Aantal2026
Woningen bouwjaar onbekend0Aantal2026
% Woningen voor 19450,0%Percentage2026
% Woningen 1945 tot 19650,0%Percentage2026
% Woningen 1965 tot 19750,0%Percentage2026
% Woningen 1975 tot 19850,0%Percentage2026
% Woningen 1985 tot 19950,0%Percentage2026
% Woningen 1995 tot 20050,0%Percentage2026
% Woningen 2005 tot 20150,0%Percentage2026
% Woningen 2015 tot 2025100%Percentage2026
% Woningen 2025 en later0,0%Percentage2026
% Woningen bouwjaar onbekend0,0%Percentage2026
De getoonde cijfers over woningen in het postcodegebied 5617 AS komen van het CBS en zijn aangevuld met extra woningdata van het Kadaster. Het CBS leidt de cijfers over de woningvoorraad af uit de BAG. Het CBS definieert een woning als een verblijfsobject met minimaal een woonfunctie en eventueel één of meer andere gebruiksfuncties. De cijfers zijn afgerond op vijftallen. Percentages zijn afgerond op tientallen procenten. Bij minder dan in totaal vijf huishoudens worden er geen gegevens weergegeven.

Download de gegevens voor alle onderwerpen en alle jaren als Excel document via de download voor de gemeente Eindhoven of de download met alle postcodedata voor heel Nederland.

Selecteer op een groot scherm een categorie in het menu naast de tabel. Gebruik op een klein scherm de keuzelijst boven de tabel.

Tabelgebruik:

  • Kies een categorie om alleen de onderwerpen uit dat deel van de tabel te tonen.
  • Op grote schermen staat de categoriekeuze naast de tabel; op kleine schermen staat deze erboven.
  • Verschuif de tabel op kleine schermen horizontaal om alle kolommen te bekijken.
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron