Stembureau Gymzaal Havixhorst in Alphen aan den Rijn

Stembureau Gymzaal Havixhorst in Alphen aan den Rijn

Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Gymzaal Havixhorst in Alphen aan den Rijn. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 18 datasets voor stembureau Gymzaal Havixhorst bekend.
Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Gymzaal Havixhorst in Alphen aan den Rijn. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 18 datasets voor stembureau Gymzaal Havixhorst bekend.
Tweede Kamer verkiezingen 2025, stemmen per partij
D66 was met 246 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 bij stembureau Gymzaal Havixhorst.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2025, Gymzaal Havixhorst Alphen aan den Rijn, gemeente Alphen aan den Rijn.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Gymzaal Havixhorst in Alphen aan den Rijn is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
D6624620%
PVV20216%
VVD19616%
CDA14412%
GL-PvdA13911%
JA21877%
FvD745,9%
CU262,08%
BBB252,0%
SP252,0%
DENK201,6%
PvdD161,28%
50PLUS151,2%
Volt141,12%
SGP90,72%
NSC50,4%
LP20,16%
Piraten20,16%
BVNL20,16%
NL PLAN10,08%
Vrede voor Dieren10,08%

Hoeveel stemmen kregen de politieke partijen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van de stemmers bij stembureau Gymzaal Havixhorst in Alphen aan den Rijn? Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 21 partijen waarop bij stembureau Gymzaal Havixhorst is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Advertentie:

Europees Parlementsverkiezingen 2024, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 bij stembureau Gymzaal Havixhorst was GL-PvdA met 150 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Europese Parlementsverkiezingen 2024, Gymzaal Havixhorst Alphen aan den Rijn, gemeente Alphen aan den Rijn.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Gymzaal Havixhorst in Alphen aan den Rijn is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
GL-PvdA15021%
PVV14720%
VVD8612%
D66699,5%
CDA527,2%
CU344,69%
PvdD334,55%
FvD314,28%
NSC263,59%
Volt233,17%
BBB223,03%
SP131,79%
SGP131,79%
50PLUS91,24%
Piraten60,83%
JA2160,83%
BVNL30,41%
NL PLAN20,28%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 13 grootste politieke partijen van de in totaal 18 partijen waarop bij stembureau Gymzaal Havixhorst is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2023, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 bij stembureau Gymzaal Havixhorst was de BBB met 132 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Zuid-Holland 2023, Gymzaal Havixhorst Alphen aan den Rijn, gemeente Alphen aan den Rijn.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Gymzaal Havixhorst in Alphen aan den Rijn is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BBB13214%
VVD13214%
GroenLinks889,4%
D66758%
JA21626,6%
PVV586,2%
PvdA576,1%
50PLUS545,8%
SP464,93%
CDA454,82%
CU404,29%
FvD373,97%
PvdD313,32%
Volt303,22%
BVNL161,71%
SGP141,5%
AWP111,18%
GOUD50,54%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 18 partijen waarop bij stembureau Gymzaal Havixhorst is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2023, stemmen per partij
De PVV was met 312 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 bij stembureau Gymzaal Havixhorst.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2023, Gymzaal Havixhorst Alphen aan den Rijn, gemeente Alphen aan den Rijn.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Gymzaal Havixhorst in Alphen aan den Rijn is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV31225%
VVD21417%
GL-PvdA17114%
NSC16813%
D66836,6%
SP524,16%
FvD362,88%
CU352,8%
BBB342,72%
CDA282,24%
PvdD282,24%
DENK262,08%
50PLUS110,88%
Volt110,88%
BVNL110,88%
JA2190,72%
SGP90,72%
BIJ150,4%
SAMEN30,24%
PLAN10,08%
Piraten10,08%
LEF10,08%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 22 partijen waarop bij stembureau Gymzaal Havixhorst is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Waterschapsverkiezingen 2023, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het waterschap van 2023 bij stembureau Gymzaal Havixhorst was de BBB met 162 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Hoogheemraadschap van Rijnland 2023, Gymzaal Havixhorst Alphen aan den Rijn, gemeente Alphen aan den Rijn.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het waterschap van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Gymzaal Havixhorst in Alphen aan den Rijn is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BBB16218%
VVD12113%
PvdA10812%
Water Natuurlijk10812%
PvdD869,3%
CDA647%
50PLUS566,1%
CU SGP495,3%
AWP465%
BVNL394,24%
Ondernemend Water394,24%
JA21384,13%
GOUD40,43%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 13 partijen waarop bij stembureau Gymzaal Havixhorst is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Gemeenteraadsverkiezingen 2022, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 bij stembureau Gymzaal Havixhorst was Nieuw Elan met 195 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Gemeenteraad 2022, Gymzaal Havixhorst Alphen aan den Rijn, gemeente Alphen aan den Rijn.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Gymzaal Havixhorst in Alphen aan den Rijn is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
Nieuw Elan19525%
GroenLinks11915%
VVD10413%
D668511%
CU526,6%
PvdA445,6%
RijnGouweLokaal (RGL)405,1%
SP394,96%
FvD364,57%
CDA354,45%
Beter Alphen273,43%
SGP111,4%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 12 politieke partijen waarop bij stembureau Gymzaal Havixhorst is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2021, stemmen per partij
De VVD was met 286 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 bij stembureau Gymzaal Havixhorst.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2021, Gymzaal Havixhorst Alphen aan den Rijn, gemeente Alphen aan den Rijn.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Gymzaal Havixhorst in Alphen aan den Rijn is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD28626%
D6617616%
PVV13112%
SP776,9%
FvD746,6%
CDA686,1%
GroenLinks464,12%
CU454,03%
PvdA443,94%
JA21423,76%
PvdD393,49%
Volt181,61%
50PLUS161,43%
DENK161,43%
SGP70,63%
BBB60,54%
Code Oranje60,54%
JONG40,36%
Splinter30,27%
BIJ130,27%
NIDA20,18%
NLBeter20,18%
LP10,09%
Lijst Henk Krol10,09%
Piraten10,09%
Blanco Lijst10,09%
Jezus leeft10,09%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 27 partijen waarop bij stembureau Gymzaal Havixhorst is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2019, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 bij stembureau Gymzaal Havixhorst was FvD met 188 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Zuid-Holland 2019, Gymzaal Havixhorst Alphen aan den Rijn, gemeente Alphen aan den Rijn.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Gymzaal Havixhorst in Alphen aan den Rijn is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
FvD18821%
VVD17019%
D66859,3%
GroenLinks859,3%
PvdA859,3%
CDA626,8%
PVV545,9%
CU515,6%
50PLUS404,37%
SP404,37%
PvdD343,71%
SGP90,98%
DENK60,66%
LPZH50,55%
Code Oranje10,11%
NIDA10,11%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 16 partijen waarop bij stembureau Gymzaal Havixhorst is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Overzicht van de beschikbare gegevens
Overzicht van de gegevens die voor stembureau Gymzaal Havixhorst beschikbaar zijn.
StembureauStembureau Gymzaal Havixhorst in Alphen aan den Rijn
Stembureau aanduiding(en) origineelGymzaal Havixhorst (14), BS Hobbitburcht locatie Havixhorst (3), Basisschool Hobbitburcht (loc. Havixhorst) (1)
Aantal uitslagen8
Aantal locatiedata10
Aantal totaal18
BuurtnaamHorstenbuurt-Noord
WijknaamRidderveld
WoonplaatsnaamAlphen aan den Rijn
GemeentenaamAlphen aan den Rijn
ProvincienaamZuid-Holland

Bovenstaande tabel toont een overzicht van alle brongegevens die zijn gebruikt om deze pagina over stembureau Gymzaal Havixhorst samen te stellen.

De gegevens op deze pagina zijn bepaald door een groot aantal datasets zo goed mogelijk te combineren. Dit zijn de afzonderlijke datasets per verkiezing met uitslagen per stembureau van de KiesRaad en OpenState enerzijds. En de datasets met locatiedata voor de stembureaus van waar is mijn stemlokaal anderzijds. Hierbij zijn de gegevens zo goed mogelijk geschoond om zoveel mogelijk data te koppelen. Bovendien zijn de gegevens nog gekoppeld met de gebiedsindelingen van het CBS.

Bovenstaande tabel toont de resultaten van het koppelen van de data, met de oorspronkelijke naam (of namen) van de gekoppelde stembureaus, met het aantal gekoppelde datasets voor wat betreft de uitslagen, de locatiedata en het totaal en met de gevonden gebieden waar het stembureau binnen ligt (buurt, wijk, woonplaats, gemeente en provincie).

Mogelijk zijn er nog gegevens niet gekoppeld, deze staan dan nog onder de naam van een stembureau geregistreerd. Bekijk de lijst met stembureaus in de gemeente Alphen aan den Rijn om alle stembureaus in de gemeente te vinden.

Advertentie:

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2025
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2025 in stembureau Gymzaal Havixhorst was 82% en er zijn 1.251 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2025
GemeentecodeGM0484
Opkomst1.265
Geldige stemmen1.251
Ongeldig4
Blanco10
Opgeroepen1.520
Geldige stempassen1.158
Geldige volmachtbewijzen105
Geldige kiezerspassen2
Toegelaten kiezers1.265
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage82%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2025 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Gymzaal Havixhorst in Alphen aan den Rijn.

Verkiezingsproces, Europese Parlementsverkiezingen 2024
De opkomst bij de Europees Parlementsverkiezingen van 2024 in stembureau Gymzaal Havixhorst was 48% en er zijn 725 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataEuropees Parlementsverkiezingen 2024
GemeentecodeGM0484
Opkomst728
Geldige stemmen725
Ongeldig3
Blanco0
Opgeroepen1.518
Geldige stempassen652
Geldige volmachtbewijzen72
Geldige kiezerspassen4
Toegelaten kiezers728
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage48%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Europese Parlementsverkiezingen 2024 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Gymzaal Havixhorst in Alphen aan den Rijn.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Zuid-Holland 2023
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2023 in stembureau Gymzaal Havixhorst was 60% en er zijn 933 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0484
Opkomst940
Geldige stemmen933
Ongeldig2
Blanco5
Opgeroepen1.548
Geldige stempassen859
Geldige volmachtbewijzen82
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers941
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten1
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage60%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Zuid-Holland 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Gymzaal Havixhorst in Alphen aan den Rijn.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2023
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2023 in stembureau Gymzaal Havixhorst was 82% en er zijn 1.249 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0484
Opkomst1.251
Geldige stemmen1.249
Ongeldig0
Blanco2
Opgeroepen1.524
Geldige stempassen1.126
Geldige volmachtbewijzen124
Geldige kiezerspassen1
Toegelaten kiezers1.251
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage82%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Gymzaal Havixhorst in Alphen aan den Rijn.

Verkiezingsproces, Hoogheemraadschap van Rijnland 2023
De opkomst bij de Waterschapsverkiezingen van 2023 in stembureau Gymzaal Havixhorst was 56% en er zijn 920 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataWaterschapsverkiezingen 2023
GemeentecodeGM0484
Opkomst932
Geldige stemmen920
Ongeldig0
Blanco12
Opgeroepen1.635
Geldige stempassen848
Geldige volmachtbewijzen84
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers932
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage56%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Hoogheemraadschap van Rijnland 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Gymzaal Havixhorst in Alphen aan den Rijn.

Verkiezingsproces, Gemeenteraad 2022
De opkomst bij de Gemeenteraadsverkiezingen van 2022 in stembureau Gymzaal Havixhorst was 48% en er zijn 787 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataGemeenteraadsverkiezingen 2022
GemeentecodeGM0484
Opkomst791
Geldige stemmen787
Ongeldig1
Blanco3
Opgeroepen1.623
Geldige stempassen791
Geldige volmachtbewijzen0
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers791
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage48%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Gemeenteraad 2022 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Gymzaal Havixhorst in Alphen aan den Rijn.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2021
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2021 in stembureau Gymzaal Havixhorst was 71% en er zijn 1.116 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2021
GemeentecodeGM0484
Opkomst1.126
Geldige stemmen1.116
Ongeldig4
Blanco6
Opgeroepen1.563
Geldige stempassen1.029
Geldige volmachtbewijzen95
Geldige kiezerspassen2
Toegelaten kiezers1.126
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage71%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2021 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Gymzaal Havixhorst in Alphen aan den Rijn.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Zuid-Holland 2019
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2019 in stembureau Gymzaal Havixhorst was 58% en er zijn 916 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2019
GemeentecodeGM0484
Opkomst921
Geldige stemmen916
Ongeldig2
Blanco3
Opgeroepen1.580
Geldige stempassen847
Geldige volmachtbewijzen73
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers920
Meer getelde stembiljetten1
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring1
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage58%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Zuid-Holland 2019 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Gymzaal Havixhorst in Alphen aan den Rijn.

Locatiedata
Er konden in Stembureau Gymzaal Havixhorst bij 10 verkiezingen waarvoor locatiedata beschikbaar zijn gestemd worden. De gegevens voor deze verkiezingen worden in onderstaande tabel getoond:
Locatiedata per verkiezingTweede Kamer 2025Europees Parlement 2024Provinciale Staten 2023Tweede Kamer 2023Waterschap 2023Gemeenteraad 2022Tweede Kamer 2021Europees Parlement 2019Provinciale Staten 2019Waterschap 2019
StraatnaamHavixhorstHavixhorstHavixhorstHavixhorstHavixhorstHavixhorstHavixhorstHavixhorstHavixhorstHavixhorst
Huisnummer258258258258258258258252252252
Postcode2402MZ2402MZ2402MZ2402MZ2402MZ2402MZ2402MZ2402MZ2402MZ2402MZ
WoonplaatsnaamAlphen aan den RijnAlphen aan den RijnAlphen aan den RijnAlphen aan den RijnAlphen aan den RijnAlphen aan den RijnAlphen aan den RijnAlphen aan den RijnAlphen aan den RijnAlphen aan den Rijn
Website locatiegeen datageen datahttps://www.alphenaandenrijn.nl/verkiezingengeen datahttps://www.alphenaandenrijn.nl/verkiezingenhttps://www.alphenaandenrijn.nl/verkiezingenhttps://www.alphenaandenrijn.nl/verkiezingengeen datageen datageen data
Contactgegevens gemeenteverkiezingen@alphenaandenrijn.nlverkiezingen@alphenaandenrijn.nlTeam burgerzaken. verkiezingen. Tel:140172verkiezingen@alphenaandenrijn.nlTeam burgerzaken. verkiezingen. Tel:140172Team burgerzaken. verkiezingen. Tel:140172Team burgerzaken. verkiezingen. Tel:140172verkiezingen@alphenaandenrijn.nlverkiezingen@alphenaandenrijn.nlverkiezingen@alphenaandenrijn.nl
Openingstijd2025-10-29T07:30:002024-06-06T07:30:002023-03-15T07:30:002023-11-22T07:30:002023-03-15T07:30:00geen datageen datageen datageen datageen data
Sluitingstijd2025-10-29T21:00:002024-06-06T21:00:002023-03-15T21:00:002023-11-22T21:00:002023-03-15T21:00:00geen datageen datageen datageen datageen data
Toegankelijk voor mensen met een lichamelijke beperkingneeneejaneejajajajajaja
Toegankelijke ov-haltegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Akoestiek geschikt voor slechthorendengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Auditieve hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Visuele hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Gehandicaptentoiletneeneegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Extra toegankelijkheidsinformatiegeen datageen datageen dataToegankelijk mindervaliden: Neegeen datageen datageen datageen datageen datageen data

Bovenstaande tabel toont de data voor 10 verkiezingen die in Stembureau Gymzaal Havixhorst gehouden zijn.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Help om AlleCijfers vrij en actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: