Bergweg in Velp

Bergweg in Velp

Bekijk héél véél informatie voor de Bergweg in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Bekijk héél véél informatie voor de Bergweg in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Kaart van de Bergweg.Bekijk kaart
Over de Bergweg
Er zijn 6 postcodes die horen bij de 124 adressen van de Bergweg in Velp.

De Bergweg in Velp heeft adressen met 6 verschillende postcodes. Deze postcodes lopen van 6881LL tot en met 6881LV. De tabel met adressen op deze pagina toont alle adressen met alle postcodes van Bergweg in Velp. Deze weg heeft de huisnummerreeks 1 t/m 538. Weg Bergweg ligt in de buurt Velp-Noord boven spoorlijn binnen de gemeente Rheden.

Advertentie:

Kerncijfers van de Bergweg
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor de Bergweg.

Bergweg in VelpAantalBronJaar data
Postcodes6Kadaster2026
Adressen binnen bebouwde kom124Kadaster2026
Adressen buiten bebouwde kom0Kadaster2026
Adressen met postcode104Kadaster2026
Adressen met woonfunctie102Kadaster2026
Panden122Kadaster2026
Percelen103Kadaster2026
Woningen150CBS2025
Huishoudens215CBS2025
Inwoners260CBS2025

Op deze pagina vind je alle adressen van de Bergweg en de data over diverse onderwerpen die voor de Bergweg bekend zijn in grafieken en tabellen. De gebruikte gegevens zijn afkomstig van het Kadaster, de RVO en afgeleid van de postcodedata van het CBS.

Toelichting
Bergweg: alle adressen
Tabel met alle 124 adressen van de Bergweg.
StraatnaamHuisnummerPostcodeWoonplaatsGebruiksdoelOppervlakteWoningtypeBouwjaarEnergielabelBebouwde komSoort openbare ruimte
Bergweg1 - a6881LLVelpWoonfunctie134 m2Twee-onder-één-kap woning1960geen datajaWeg
Bergweg16881LLVelpWoonfunctie110 m2Twee-onder-één-kap woning1960AjaWeg
Bergweg36881LLVelpWoonfunctie249 m2Twee-onder-één-kap woninggeen dataG (voorlopig)jaWeg
Bergweg56881LLVelpWoonfunctie174 m2Vrijstaande woning1899G (voorlopig)jaWeg
Bergweg76881LLVelpWoonfunctie142 m2Twee-onder-één-kap woning1935G (voorlopig)jaWeg
Bergweg96881LLVelpWoonfunctie140 m2Twee-onder-één-kap woning1935G (voorlopig)jaWeg
Bergweg11 - a6881LLVelpBijeenkomstfunctie22 m2n.v.t.2020geen datajaWeg
Bergweg116881LLVelpWoonfunctie56 m2Tussenwoning2004B (voorlopig)jaWeg
Bergweg13 - a6881LLVelpWoonfunctie124 m2Tussenwoning1933geen datajaWeg
Bergweg136881LLVelpWoonfunctie124 m2Tussenwoning1933G (voorlopig)jaWeg
Bergweg156881LLVelpWoonfunctie137 m2Twee-onder-één-kap woning1935G (voorlopig)jaWeg
Bergweg17 - a6881LLVelpWoonfunctie187 m2Vrijstaande woning2007AjaWeg
Bergweg176881LLVelpWoonfunctie123 m2Twee-onder-één-kap woning1935CjaWeg
Bergweg196881LLVelpWoonfunctie150 m2Twee-onder-één-kap woning1907G (voorlopig)jaWeg
Bergweg216881LLVelpWoonfunctie106 m2Twee-onder-één-kap woning1907DjaWeg
Bergweg236881LLVelpWoonfunctie173 m2Twee-onder-één-kap woning1905GjaWeg
Bergweg256881LLVelpWoonfunctie138 m2Twee-onder-één-kap woning1905G (voorlopig)jaWeg
Bergweg276881LLVelpWoonfunctie155 m2Twee-onder-één-kap woning1907C (voorlopig)jaWeg
Bergweg296881LLVelpWoonfunctie160 m2Twee-onder-één-kap woning1907G (voorlopig)jaWeg
Bergweg316881LLVelpWoonfunctie107 m2Hoekwoning1961EjaWeg
Bergweg336881LLVelpWoonfunctie137 m2Tussenwoning1961E (voorlopig)jaWeg
Bergweg356881LLVelpWoonfunctie134 m2Tussenwoning1961E (voorlopig)jaWeg
Bergweg376881LMVelpWoonfunctie87 m2Hoekwoning1961F (voorlopig)jaWeg
Bergweg396881LMVelpWoonfunctie90 m2Twee-onder-één-kap woning1905G (voorlopig)jaWeg
Bergweg416881LMVelpWoonfunctie155 m2Twee-onder-één-kap woning1905G (voorlopig)jaWeg
Bergweg436881LMVelpWoonfunctie72 m2Twee-onder-één-kap woning1904G (voorlopig)jaWeg
Bergweg456881LMVelpWoonfunctie82 m2Twee-onder-één-kap woning1904CjaWeg
Bergweg476881LMVelpWoonfunctie Overige gebruiksfunctie148 m2Twee-onder-één-kap woning1900G (voorlopig)jaWeg
Bergweg496881LMVelpWoonfunctie148 m2Twee-onder-één-kap woning1900EjaWeg
Bergweg516881LMVelpWoonfunctie100 m2Vrijstaande woning1961F (voorlopig)jaWeg
Bergweg556881LPVelpWoonfunctie189 m2Twee-onder-één-kap woning1959FjaWeg
Bergweg576881LPVelpWoonfunctie147 m2Twee-onder-één-kap woning1959F (voorlopig)jaWeg
Bergweg596881LPVelpWoonfunctie119 m2Twee-onder-één-kap woning2012AjaWeg
Bergweg616881LPVelpWoonfunctie129 m2Hoekwoning2012AjaWeg
Bergweg636881LPVelpWoonfunctie129 m2Tussenwoning2012A++jaWeg
Bergweg656881LPVelpWoonfunctie129 m2Tussenwoning2012AjaWeg
Bergweg676881LPVelpWoonfunctie142 m2Tussenwoning2012AjaWeg
Bergweg696881LPVelpWoonfunctie142 m2Hoekwoning2012AjaWeg
Bergweg716881LPVelpWoonfunctie142 m2Hoekwoning2012AjaWeg
Bergweg736881LPVelpWoonfunctie142 m2Tussenwoning2012AjaWeg
Bergweg756881LPVelpWoonfunctie129 m2Tussenwoning2012AjaWeg
Bergweg776881LPVelpWoonfunctie129 m2Tussenwoning2012AjaWeg
Bergweg796881LPVelpWoonfunctie129 m2Tussenwoning2012AjaWeg
Bergweg816881LPVelpWoonfunctie129 m2Hoekwoning2012AjaWeg
Bergweg836881LPVelpWoonfunctie129 m2Hoekwoning2012AjaWeg
Bergweg856881LPVelpWoonfunctie142 m2Tussenwoning2012AjaWeg
Bergweg876881LPVelpWoonfunctie142 m2Tussenwoning2012A+++jaWeg
Bergweg896881LPVelpWoonfunctie142 m2Tussenwoning2012AjaWeg
Bergweg916881LPVelpWoonfunctie142 m2Hoekwoning2012A++jaWeg
Bergweg936881LPVelpWoonfunctie142 m2Hoekwoning2012AjaWeg
Bergweg26881LSVelpWoonfunctie332 m2Twee-onder-één-kap woning1900G (voorlopig)jaWeg
Bergweg46881LSVelpWoonfunctie55 m2Twee-onder-één-kap woning1900G (voorlopig)jaWeg
Bergweg66881LSVelpWoonfunctie144 m2Twee-onder-één-kap woning1997AjaWeg
Bergweg86881LSVelpWoonfunctie146 m2Twee-onder-één-kap woning1997B (voorlopig)jaWeg
Bergweg106881LSVelpWoonfunctie82 m2Hoekwoning1975C (voorlopig)jaWeg
Bergweg126881LSVelpWoonfunctie114 m2Tussenwoning1975C (voorlopig)jaWeg
Bergweg146881LSVelpWoonfunctie126 m2Tussenwoning1975BjaWeg
Bergweg16 - a6881LSVelpWoonfunctie115 m2Tussenwoning1975BjaWeg
Bergweg16 - b6881LSVelpWoonfunctie122 m2Tussenwoning1975geen datajaWeg
Bergweg166881LSVelpWoonfunctie145 m2Tussenwoning1975CjaWeg
Bergweg18 - a6881LSVelpWoonfunctie121 m2Tussenwoning1975geen datajaWeg
Bergweg18 - b6881LSVelpWoonfunctie142 m2Hoekwoning1975CjaWeg
Bergweg186881LSVelpWoonfunctie163 m2Tussenwoning1975BjaWeg
Bergweg206881LSVelpWoonfunctie87 m2Twee-onder-één-kap woning1900EjaWeg
Bergweg226881LSVelpWoonfunctie119 m2Twee-onder-één-kap woning1900GjaWeg
Bergweg24 - a6881LSVelpWinkelfunctie237 m2n.v.t.1965geen datajaWeg
Bergweg24 - b6881LSVelpWoonfunctie101 m2Tussenwoning1900geen datajaWeg
Bergweg246881LSVelpWoonfunctie102 m2Twee-onder-één-kap woning1900G (voorlopig)jaWeg
Bergweg266881LSVelpWoonfunctie87 m2Twee-onder-één-kap woning1900G (voorlopig)jaWeg
Bergweg286881LSVelpWoonfunctie102 m2Hoekwoning1900GjaWeg
Bergweg306881LSVelpWoonfunctie123 m2Tussenwoning1900CjaWeg
Bergweg326881LSVelpWoonfunctie144 m2Hoekwoning1900EjaWeg
Bergweg346881LTVelpWoonfunctie145 m2Tussenwoning1900CjaWeg
Bergweg366881LTVelpWoonfunctie122 m2Tussenwoning1900CjaWeg
Bergweg386881LTVelpWoonfunctie142 m2Twee-onder-één-kap woning1899G (voorlopig)jaWeg
Bergweg406881LTVelpWoonfunctie137 m2Twee-onder-één-kap woning1899CjaWeg
Bergweg426881LTVelpWoonfunctie115 m2Twee-onder-één-kap woning1900DjaWeg
Bergweg446881LTVelpWoonfunctie93 m2Twee-onder-één-kap woning1900FjaWeg
Bergweg466881LTVelpWoonfunctie89 m2Twee-onder-één-kap woning1900G (voorlopig)jaWeg
Bergweg486881LTVelpWoonfunctie97 m2Twee-onder-één-kap woning1900GjaWeg
Bergweg506881LTVelpWoonfunctie211 m2Vrijstaande woning1900G (voorlopig)jaWeg
Bergweg526881LTVelpWoonfunctie127 m2Vrijstaande woning1900G (voorlopig)jaWeg
Bergweg546881LTVelpWoonfunctie75 m2Twee-onder-één-kap woning1900G (voorlopig)jaWeg
Bergweg566881LTVelpWoonfunctie75 m2Twee-onder-één-kap woning1900G (voorlopig)jaWeg
Bergweg586881LTVelpWoonfunctie119 m2Twee-onder-één-kap woning1900C (voorlopig)jaWeg
Bergweg606881LTVelpWoonfunctie166 m2Twee-onder-één-kap woning1900G (voorlopig)jaWeg
Bergweg626881LTVelpWoonfunctie122 m2Twee-onder-één-kap woning1978CjaWeg
Bergweg646881LTVelpWoonfunctie119 m2Twee-onder-één-kap woning1978CjaWeg
Bergweg706881LTVelpWoonfunctie171 m2Vrijstaande woning1982C (voorlopig)jaWeg
Bergweg726881LTVelpWoonfunctie267 m2Twee-onder-één-kap woninggeen dataBjaWeg
Bergweg746881LTVelpWoonfunctie130 m2Twee-onder-één-kap woning1880CjaWeg
Bergweg786881LVVelpWoonfunctie101 m2Tussenwoning1935FjaWeg
Bergweg806881LVVelpWoonfunctie94 m2Hoekwoning1935G (voorlopig)jaWeg
Bergweg826881LVVelpWoonfunctie152 m2Vrijstaande woning1918G (voorlopig)jaWeg
Bergweg846881LVVelpWoonfunctie114 m2Twee-onder-één-kap woning1934G (voorlopig)jaWeg
Bergweg866881LVVelpWoonfunctie151 m2Twee-onder-één-kap woning1934CjaWeg
Bergweg886881LVVelpWoonfunctie99 m2Twee-onder-één-kap woning1934G (voorlopig)jaWeg
Bergweg906881LVVelpWoonfunctie99 m2Twee-onder-één-kap woning1934G (voorlopig)jaWeg
Bergweg926881LVVelpWoonfunctie138 m2Twee-onder-één-kap woning1933CjaWeg
Bergweg946881LVVelpWoonfunctie119 m2Twee-onder-één-kap woning1933G (voorlopig)jaWeg
Bergweg966881LVVelpWoonfunctie117 m2Twee-onder-één-kap woning1933G (voorlopig)jaWeg
Bergweg986881LVVelpWoonfunctie108 m2Twee-onder-één-kap woning1933DjaWeg
Bergweg1006881LVVelpWoonfunctie102 m2Twee-onder-één-kap woning1933EjaWeg
Bergweg1026881LVVelpWoonfunctie139 m2Twee-onder-één-kap woning1933CjaWeg
Bergweg56 - ageen postcodeVelpOverige gebruiksfunctie18 m2n.v.t.1950geen datajaWeg
Bergweg502geen postcodeVelpOverige gebruiksfunctie12 m2n.v.t.1978geen datajaWeg
Bergweg504geen postcodeVelpOverige gebruiksfunctie11 m2n.v.t.1978geen datajaWeg
Bergweg506geen postcodeVelpOverige gebruiksfunctie11 m2n.v.t.1978geen datajaWeg
Bergweg508geen postcodeVelpOverige gebruiksfunctie13 m2n.v.t.1978geen datajaWeg
Bergweg510geen postcodeVelpOverige gebruiksfunctie13 m2n.v.t.1978geen datajaWeg
Bergweg512geen postcodeVelpOverige gebruiksfunctie13 m2n.v.t.1978geen datajaWeg
Bergweg514geen postcodeVelpOverige gebruiksfunctie13 m2n.v.t.1978geen datajaWeg
Bergweg516geen postcodeVelpOverige gebruiksfunctie15 m2n.v.t.1978geen datajaWeg
Bergweg518geen postcodeVelpOverige gebruiksfunctie12 m2n.v.t.1978geen datajaWeg
Bergweg520geen postcodeVelpOverige gebruiksfunctie12 m2n.v.t.1978geen datajaWeg
Bergweg522geen postcodeVelpOverige gebruiksfunctie12 m2n.v.t.1978geen datajaWeg
Bergweg524geen postcodeVelpOverige gebruiksfunctie12 m2n.v.t.1978geen datajaWeg
Bergweg526geen postcodeVelpOverige gebruiksfunctie12 m2n.v.t.1978geen datajaWeg
Bergweg528geen postcodeVelpOverige gebruiksfunctie12 m2n.v.t.1978geen datajaWeg
Bergweg530geen postcodeVelpOverige gebruiksfunctie12 m2n.v.t.1978geen datajaWeg
Bergweg532geen postcodeVelpOverige gebruiksfunctie12 m2n.v.t.1978geen datajaWeg
Bergweg534geen postcodeVelpOverige gebruiksfunctie12 m2n.v.t.1978geen datajaWeg
Bergweg536geen postcodeVelpOverige gebruiksfunctie12 m2n.v.t.1978geen datajaWeg
Bergweg538geen postcodeVelpOverige gebruiksfunctie18 m2n.v.t.1978geen datajaWeg

Bovenstaande tabel toont de 124 adressen van de Bergweg. Dit zijn alle adressen op basis van de BAG data van het Kadaster van 1 juli 2026.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. Hierin zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd. Per adres wordt het laatst bekende energielabel zoals geregistreerd bij de RVO weergegeven. Voorlopige energielabels zijn indicatief en niet rechtsgeldig; definitieve energielabels hebben een geldigheid van 10 jaar en kunnen inmiddels zijn verlopen. In de Excel-download voor de gemeente Rheden zijn aanvullende gegevens beschikbaar, zoals het berekeningstype en de opnamedatum van het energielabel. De gegevens in deze tabel zijn verzameld op 1 juli 2026. Na deze datum kunnen energielabels en andere kenmerken zijn gewijzigd of opnieuw zijn vastgesteld.

Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, spoorbaan of brug zijn. Zie de toelichting voor een verdere definitie. Klik op de naam van een openbare ruimte om de pagina met statistieken voor die ruimte weer te geven. Bekijk de definities van de soorten openbare ruimtes.

Adressen Rheden
Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde
Afgeleide gegevens op basis van de postcodedata van het CBS.
  • Er zijn 260 inwoners geregistreerd in 2025 op de Bergweg.
  • In 2025 zijn er 215 huishoudens bekend op de adressen van de Bergweg.
  • Er zijn 150 woningen geregistreerd met een adres met de Bergweg (gegevens voor het jaar 2025).
  • De gemiddelde WOZ woningwaarde van de huizen aan de Bergweg was €293.667 in het jaar 2025.

Bovenstaande gegevens zijn bepaald op basis van de data per postcode van het CBS. Deze gegevens zijn op basis van het aantal adressen met woonfunctie in een postcode en het aantal adressen voor die postcode per straat berekend. De data over inwoners, huishoudens en woningwaarde op deze pagina zijn daarom een schatting/modelmatige benadering van de werkelijkheid.

Vrouwen en mannen in de Bergweg
50% van de inwoners in de Bergweg staat als vrouw geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2025 naar geslacht (klik op de vlakken in de donutgrafiek om de aantallen te zien).

De donutgrafiek toont het geslacht van de bevolking, vrouw of man. Deze informatie komt uit het bevolkingsregister van de gemeenten.

Bevolking naar leeftijd in de Bergweg
De Bergweg in Velp telt 70 inwoners in de leeftijdsgroep 45-65 in 2025.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2025 per leeftijdscategorie.

Het aantal inwoners per leeftijdsgroep is bepaald op basis van de postcodedata. De download voor de gemeente Rheden bevat veel meer leeftijdgegevens: Er is een document met het aantal inwoners in de gemeente per levensjaar en met een bevolkingspiramide met een uitsplitsing naar leeftijd en geslacht. Daarnaast bevat het document met postcodedata het aantal inwoners voor iedere 5 jarige leeftijdsgroep van ‘0 tot 5 jaar’ tot en met ‘90 jaar en ouder’ per viercijferige (numerieke) postcode voor alle jaren in de periode van 1998 tot en met 2025.

Soorten woningen
Twee-onder-één-kap woningenen komen het meeste voor in de Bergweg: er zijn 54 adressen met het woningtype twee-onder-één-kap woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in de Bergweg.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 juli 2026.

Adressen: gebruiksdoelen
In de Bergweg zijn er 102 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor de Bergweg.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities

Advertentie:

Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 30 panden uit de bouwperiode 1970 tot 1980 in de Bergweg.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor de Bergweg. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 juli 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Energielabels
De meest voorkomende energielabels in de Bergweg zijn Energielabels G (35 adressen) en Energielabels C (19 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in de Bergweg. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 juli 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel Energielabels G komt het meeste voor in de Bergweg: 35 adressen hebben energielabel Energielabels G. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Rheden bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Verkeersongevallen naar afloop
Er waren geen verkeersongevallen in de Bergweg in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen voor de Bergweg. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2025 in de Bergweg plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2025
Dodelijke afloop0
Letselschade0
Materiële schade0
Totaal0

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen en de geografie van de Bergweg is bepaald welke ongevallen aan de Bergweg toegerekend dienen te worden. De data over verkeersongevallen zijn ook beschikbaar op postcode, gemeente, wijk en buurt niveau. Bekijk de verkeersongevallen in de gemeente Rheden.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Gebieden
Tabel met de gebieden die de Bergweg ‘raken’.
Soort gebiedNaam gebiedAantal adressen
Postcode6881LL22
Postcode6881LM8
Postcode6881LP20
Postcode6881LS22
Postcode6881LT19
Postcode6881LV13
PostcodeGeen postcode20
Postcode numeriek6881104
WoonkernVelp124
WoonplaatsVelp124
BuurtVelp-Noord boven spoorlijn124
WijkVelp124
GemeenteRheden124
ProvincieGelderland124
WaterschapWaterschap Rijn en IJssel124
LandNederland124

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden die de Bergweg ‘raken’. Bergweg ‘raakt’ andere gebieden zoals buurten en woonplaatsen wanneer de geometrieën van Bergweg en die van de buurten en woonplaatsen elkaar overlappen of snijden. Dit betekent dat er een gedeelde grens is tussen de straat en deze gebieden, waarbij ze op een bepaalde manier met elkaar verbonden zijn. Dit kan gebeuren wanneer Bergweg door een buurt loopt of de grens van een woonplaats volgt. De gebieden zijn op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2025 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026 bepaald.

Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.
Download alle data voor de gemeente Rheden
Afbeelding van Excel documenten uit de download voor de gemeente Rheden.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download een schat aan informatie voor de gemeente Rheden. Met een Excel document met handige werkbladen met de data over de postcodes in de gemeente Rheden. Daarnaast bevat de download andere documenten met de data over de gemeente, wijken en buurten, alle adressen, verkiezingsuitslagen, gezondheidscijfers, misdaadcijfers en nog veel meer!

Download!
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Blijf op de hoogte

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron