de Kuilen in Son en Breugel

de Kuilen in Son en Breugel

Bekijk héél véél informatie voor de Kuilen in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Bekijk héél véél informatie voor de Kuilen in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Kaart van  de Kuilen.Bekijk kaart
Over de Kuilen
Postcode 5694NM is de enige postcode bij de Kuilen in Son en Breugel.

de Kuilen in Son en Breugel telt 20 adressen en die hebben 5694NM als postcode. Deze weg heeft de huisnummerreeks 1 t/m 7. Weg de Kuilen ligt in de buurt Verspreide huizen Breugel binnen de gemeente Son en Breugel.

Advertentie:

Kerncijfers van de Kuilen
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor de Kuilen.

de Kuilen in Son en BreugelAantalBronJaar data
Postcodes1Kadaster2025
Adressen binnen bebouwde kom0Kadaster2025
Adressen buiten bebouwde kom20Kadaster2025
Adressen met postcode20Kadaster2025
Adressen met woonfunctie17Kadaster2025
Panden20Kadaster2025
Percelen19Kadaster2025
Woningen15CBS2024
Huishoudens20CBS2024
Inwoners55CBS2024

Op deze pagina vind je alle adressen van de Kuilen en de data over diverse onderwerpen die voor de Kuilen bekend zijn in grafieken en tabellen. De gebruikte gegevens zijn afkomstig van het Kadaster, de RVO en afgeleid van de postcodedata van het CBS.

Toelichting
de Kuilen: alle adressen
Tabel met alle 20 adressen van de Kuilen.
StraatnaamHuisnummerPostcodeWoonplaatsGebruiksdoelOppervlakteWoningtypeBouwjaarEnergielabelBebouwde komSoort openbare ruimte
de Kuilen1 - a5694NMSon en BreugelWoonfunctie273 m2Vrijstaande woning2001AneeWeg
de Kuilen15694NMSon en BreugelWoonfunctie220 m2Vrijstaande woning1961FneeWeg
de Kuilen25694NMSon en BreugelWoonfunctie213 m2Vrijstaande woning1994BneeWeg
de Kuilen3 - a5694NMSon en BreugelWoonfunctie Gezondheidszorgfunctie374 m2Vrijstaande woning2019AneeWeg
de Kuilen3 - b5694NMSon en BreugelWoonfunctie172 m2Vrijstaande woning1972geen dataneeWeg
de Kuilen3 - c5694NMSon en BreugelWoonfunctie235 m2Vrijstaande woning1972geen dataneeWeg
de Kuilen3 - d5694NMSon en BreugelIndustriefunctie300 m2n.v.t.1975geen dataneeWeg
de Kuilen3 - e5694NMSon en BreugelBijeenkomstfunctie314 m2n.v.t.1973geen dataneeWeg
de Kuilen35694NMSon en BreugelWoonfunctie Industriefunctie233 m2Vrijstaande woning1966AneeWeg
de Kuilen4 - M5694NMSon en BreugelWoonfunctie145 m2Vrijstaande woning1965geen dataneeWeg
de Kuilen4 - c5694NMSon en BreugelWoonfunctie177 m2Vrijstaande woning2016geen dataneeWeg
de Kuilen4 - d5694NMSon en BreugelWoonfunctie166 m2Vrijstaande woning2023geen dataneeWeg
de Kuilen4 - e5694NMSon en BreugelWoonfunctie311 m2Vrijstaande woning2020AneeWeg
de Kuilen4 - f5694NMSon en BreugelWoonfunctie150 m2Vrijstaande woning2023geen dataneeWeg
de Kuilen45694NMSon en BreugelWoonfunctie Industriefunctie218 m2Vrijstaande woning1965AneeWeg
de Kuilen5 - a5694NMSon en BreugelWoonfunctie Industriefunctie99 m2Vrijstaande woning1984geen dataneeWeg
de Kuilen55694NMSon en BreugelWoonfunctie219 m2Vrijstaande woning1972DneeWeg
de Kuilen6 - Traf5694NMSon en BreugelOverige_gebruiksfunctie24 m2n.v.t.1952geen dataneeWeg
de Kuilen65694NMSon en BreugelWoonfunctie184 m2Vrijstaande woning1975CneeWeg
de Kuilen75694NMSon en BreugelWoonfunctie247 m2Vrijstaande woning1992AneeWeg

Bovenstaande tabel toont de 20 adressen van de Kuilen. Dit zijn alle adressen op basis van de BAG data van het Kadaster van 1 juli 2025.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, spoorbaan of brug zijn. Zie de toelichting voor een verdere definitie. Klik op de naam van een openbare ruimte om de pagina met statistieken voor die ruimte weer te geven. Bekijk de definities van de soorten openbare ruimtes.

Adressen Son en Breugel
Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde
Afgeleide gegevens op basis van de postcodedata van het CBS.
  • Er zijn 55 inwoners geregistreerd in 2024 op de Kuilen.
  • In 2024 zijn er 20 huishoudens bekend op de adressen van de Kuilen.
  • Er zijn 15 woningen geregistreerd met een adres met de Kuilen (gegevens voor het jaar 2024).
  • De gemiddelde WOZ woningwaarde van de huizen aan de Kuilen was €744.000 in het jaar 2023.

Bovenstaande gegevens zijn bepaald op basis van de data per postcode van het CBS. Deze gegevens zijn op basis van het aantal adressen met woonfunctie in een postcode en het aantal adressen voor die postcode per straat berekend. De data over inwoners, huishoudens en woningwaarde op deze pagina zijn daarom een schatting/modelmatige benadering van de werkelijkheid.

Vrouwen en mannen in de Kuilen
55% van de inwoners in de Kuilen staat als man geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2024 naar geslacht (klik op de vlakken in de donutgrafiek om de aantallen te zien).

De donutgrafiek toont het geslacht van de bevolking, vrouw of man. Deze informatie komt uit het bevolkingsregister van de gemeenten.

Bevolking naar leeftijd in de Kuilen
de Kuilen in Son en Breugel telt 20 inwoners in de leeftijdsgroep 45-65 in 2024.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2024 per leeftijdscategorie.

Het aantal inwoners per leeftijdsgroep is bepaald op basis van de postcodedata. De download voor de gemeente Son en Breugel bevat veel meer leeftijdgegevens: Er is een document met het aantal inwoners in de gemeente per levensjaar en met een bevolkingspiramide met een uitsplitsing naar leeftijd en geslacht. Daarnaast bevat het document met postcodedata het aantal inwoners voor iedere 5 jarige leeftijdsgroep van ‘0 tot 5 jaar’ tot en met ‘90 jaar en ouder’ per viercijferige (numerieke) postcode voor alle jaren in de periode van 1998 tot en met 2024.

Soorten woningen
Vrijstaande woningenen komen het meeste voor in de Kuilen: er zijn 17 adressen met het woningtype vrijstaande woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in de Kuilen.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 juli 2025.

Adressen: gebruiksdoelen
In de Kuilen zijn er 17 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor de Kuilen.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities

Advertentie:

Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 6 panden uit de bouwperiode 1970 tot 1980 in de Kuilen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor de Kuilen. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 juli 2025. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Energielabels
De meest voorkomende energielabels in de Kuilen zijn Energielabels A (6 adressen) en Energielabels B (1 adres).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in de Kuilen. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 juli 2025.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel Energielabels A komt het meeste voor in de Kuilen: 6 adressen hebben energielabel Energielabels A. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Son en Breugel bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Verkeersongevallen naar afloop
Er waren geen verkeersongevallen in de Kuilen in 2024.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen voor de Kuilen. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2024 in de Kuilen plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2024
Dodelijke afloop0
Letselschade0
Materiële schade0
Totaal0

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen en de geografie van de Kuilen is bepaald welke ongevallen aan de Kuilen toegerekend dienen te worden. De data over verkeersongevallen zijn ook beschikbaar op postcode, gemeente, wijk en buurt niveau. Bekijk de verkeersongevallen in de gemeente Son en Breugel.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Gebieden
Tabel met de gebieden die de Kuilen ‘raken’.
Soort gebiedNaam gebiedAantal adressen
Postcode5694NM20
Postcode numeriek569420
BuurtschapMosbulten10
BuurtschapOlen1
WoonplaatsSon en Breugel20
BuurtVerspreide huizen Breugel20
WijkBreugel20
GemeenteSon en Breugel20
ProvincieNoord-Brabant20
WaterschapWaterschap De Dommel20
LandNederland20

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden die de Kuilen ‘raken’. de Kuilen ‘raakt’ andere gebieden zoals buurten en woonplaatsen wanneer de geometrieën van de Kuilen en die van de buurten en woonplaatsen elkaar overlappen of snijden. Dit betekent dat er een gedeelde grens is tussen de straat en deze gebieden, waarbij ze op een bepaalde manier met elkaar verbonden zijn. Dit kan gebeuren wanneer de Kuilen door een buurt loopt of de grens van een woonplaats volgt. De gebieden zijn op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2025 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2025 bepaald.

Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.
Download alle data voor de gemeente Son en Breugel
Afbeelding van Excel documenten uit de download voor de gemeente Son en Breugel.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download een schat aan informatie voor de gemeente Son en Breugel. Met een Excel document met handige werkbladen met de data over de postcodes in de gemeente Son en Breugel. Daarnaast bevat de download andere documenten met de data over de gemeente, wijken en buurten, alle adressen, verkiezingsuitslagen, gezondheidscijfers, misdaadcijfers en nog veel meer!

Download!
Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Bedankje voor "alle cijfers"

Jouw steun in de vorm van een donatie (bijvoorbeeld voor een kopje koffie), of het verder bekend maken van AlleCijfers door deze pagina met anderen te delen, helpt ons om de site gratis en actueel te houden.

Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: