Geesterenseweg in Vriezenveen

Geesterenseweg in Vriezenveen

Bekijk héél véél informatie voor de Geesterenseweg in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Bekijk héél véél informatie voor de Geesterenseweg in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Kaart van de Geesterenseweg.Bekijk kaart
Over de Geesterenseweg
Er zijn 2 postcodes die horen bij de 43 adressen van de Geesterenseweg in Vriezenveen.

De Geesterenseweg in Vriezenveen heeft 2 postcodes, te weten: 7671PA en 7671PB. Deze weg heeft de huisnummerreeks 1 t/m 39. Weg Geesterenseweg ligt in de buurt Vriezenveen Oosteinde en Slot binnen de gemeente Twenterand.

Advertentie:

Kerncijfers van de Geesterenseweg
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor de Geesterenseweg.

Geesterenseweg in VriezenveenAantalBronJaar data
Postcodes2Kadaster2026
Adressen binnen bebouwde kom33Kadaster2026
Adressen buiten bebouwde kom10Kadaster2026
Adressen met postcode43Kadaster2026
Adressen met woonfunctie41Kadaster2026
Panden42Kadaster2026
Percelen41Kadaster2026
Woningen40CBS2024
Huishoudens40CBS2024
Inwoners120CBS2024

Op deze pagina vind je alle adressen van de Geesterenseweg en de data over diverse onderwerpen die voor de Geesterenseweg bekend zijn in grafieken en tabellen. De gebruikte gegevens zijn afkomstig van het Kadaster, de RVO en afgeleid van de postcodedata van het CBS.

Toelichting
Geesterenseweg: alle adressen
Tabel met alle 43 adressen van de Geesterenseweg.
StraatnaamHuisnummerPostcodeWoonplaatsGebruiksdoelOppervlakteWoningtypeBouwjaarEnergielabelBebouwde komSoort openbare ruimte
Geesterenseweg1 - b7671PAVriezenveenWoonfunctie142 m2Vrijstaande woning1970geen datageen dataWeg
Geesterenseweg17671PAVriezenveenWoonfunctie165 m2Vrijstaande woning1939G (voorlopig)geen dataWeg
Geesterenseweg3 - a7671PAVriezenveenWoonfunctie131 m2Twee-onder-één-kap woning1962Cgeen dataWeg
Geesterenseweg3 - b7671PAVriezenveenWoonfunctie189 m2Vrijstaande woning1994geen datageen dataWeg
Geesterenseweg37671PAVriezenveenWoonfunctie115 m2Twee-onder-één-kap woning1962F (voorlopig)geen dataWeg
Geesterenseweg57671PAVriezenveenWoonfunctie130 m2Vrijstaande woning1939G (voorlopig)geen dataWeg
Geesterenseweg7 - a - 17671PAVriezenveenWoonfunctie153 m2Twee-onder-één-kap woning2018geen datageen dataWeg
Geesterenseweg7 - a7671PAVriezenveenWoonfunctie186 m2Vrijstaande woning2013Ageen dataWeg
Geesterenseweg7 - b7671PAVriezenveenWoonfunctie167 m2Twee-onder-één-kap woning1982geen datageen dataWeg
Geesterenseweg7 - c7671PAVriezenveenWoonfunctie188 m2Twee-onder-één-kap woning1982Cgeen dataWeg
Geesterenseweg77671PAVriezenveenWoonfunctie155 m2Twee-onder-één-kap woning1961Ggeen dataWeg
Geesterenseweg9 - a7671PAVriezenveenWoonfunctie186 m2Vrijstaande woning1998geen datageen dataWeg
Geesterenseweg11 - b7671PAVriezenveenWoonfunctie158 m2Vrijstaande woning2017geen datageen dataWeg
Geesterenseweg117671PAVriezenveenWoonfunctie339 m2Vrijstaande woning1967D (voorlopig)geen dataWeg
Geesterenseweg137671PAVriezenveenWoonfunctie140 m2Appartement1914G (voorlopig)geen dataWeg
Geesterenseweg157671PAVriezenveenWoonfunctie52 m2Appartement1914G (voorlopig)geen dataWeg
Geesterenseweg177671PAVriezenveenWoonfunctie217 m2Vrijstaande woning1996B (voorlopig)geen dataWeg
Geesterenseweg197671PAVriezenveenWoonfunctie206 m2Vrijstaande woning1952F (voorlopig)geen dataWeg
Geesterenseweg23 - a7671PAVriezenveenWoonfunctie196 m2Vrijstaande woning1971geen datageen dataWeg
Geesterenseweg237671PAVriezenveenWoonfunctie177 m2Vrijstaande woning1982C (voorlopig)geen dataWeg
Geesterenseweg25 - traf7671PAVriezenveenOverige gebruiksfunctie2 m2n.v.t.1978geen datageen dataWeg
Geesterenseweg257671PAVriezenveenWoonfunctie188 m2Vrijstaande woning1956F (voorlopig)geen dataWeg
Geesterenseweg297671PAVriezenveenWoonfunctie257 m2Vrijstaande woning1972Cgeen dataWeg
Geesterenseweg317671PAVriezenveenWoonfunctie228 m2Vrijstaande woning1939G (voorlopig)geen dataWeg
Geesterenseweg337671PAVriezenveenWoonfunctie157 m2Vrijstaande woning1957F (voorlopig)geen dataWeg
Geesterenseweg357671PAVriezenveenWoonfunctie917 m2Vrijstaande woning1963F (voorlopig)geen dataWeg
Geesterenseweg377671PAVriezenveenWoonfunctie Industriefunctie157 m2Vrijstaande woning1975C (voorlopig)geen dataWeg
Geesterenseweg397671PAVriezenveenWoonfunctie Industriefunctie155 m2Vrijstaande woning1978C (voorlopig)geen dataWeg
Geesterenseweg47671PBVriezenveenWoonfunctie134 m2Vrijstaande woning1961F (voorlopig)geen dataWeg
Geesterenseweg67671PBVriezenveenWoonfunctie158 m2Vrijstaande woning1994B (voorlopig)geen dataWeg
Geesterenseweg87671PBVriezenveenWoonfunctie318 m2Vrijstaande woning2017Ageen dataWeg
Geesterenseweg107671PBVriezenveenWoonfunctie159 m2Vrijstaande woning1939G (voorlopig)geen dataWeg
Geesterenseweg127671PBVriezenveenWoonfunctie170 m2Vrijstaande woning1991B (voorlopig)geen dataWeg
Geesterenseweg14 - mz7671PBVriezenveenWoonfunctie85 m2Vrijstaande woning1989geen datageen dataWeg
Geesterenseweg147671PBVriezenveenWoonfunctie184 m2Vrijstaande woning1989Cgeen dataWeg
Geesterenseweg167671PBVriezenveenWoonfunctie130 m2Vrijstaande woning1972D (voorlopig)geen dataWeg
Geesterenseweg187671PBVriezenveenWoonfunctie114 m2Vrijstaande woning1971Egeen dataWeg
Geesterenseweg20 - a7671PBVriezenveenWoonfunctie139 m2Vrijstaande woning1971geen datageen dataWeg
Geesterenseweg207671PBVriezenveenWoonfunctie139 m2Vrijstaande woning1931G (voorlopig)geen dataWeg
Geesterenseweg227671PBVriezenveenWinkelfunctie1.135 m2n.v.t.1975geen datageen dataWeg
Geesterenseweg247671PBVriezenveenWoonfunctie194 m2Twee-onder-één-kap woning2002B (voorlopig)geen dataWeg
Geesterenseweg267671PBVriezenveenWoonfunctie185 m2Twee-onder-één-kap woning2002B (voorlopig)geen dataWeg
Geesterenseweg287671PBVriezenveenWoonfunctie242 m2Vrijstaande woning1995Bgeen dataWeg

Bovenstaande tabel toont de 43 adressen van de Geesterenseweg. Dit zijn alle adressen op basis van de BAG data van het Kadaster van 1 januari 2026.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. Hierin zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd. Per adres wordt het laatst bekende energielabel zoals geregistreerd bij de RVO weergegeven. Voorlopige energielabels zijn indicatief en niet rechtsgeldig; definitieve energielabels hebben een geldigheid van 10 jaar en kunnen inmiddels zijn verlopen. In de Excel-download voor de gemeente Twenterand zijn aanvullende gegevens beschikbaar, zoals het berekeningstype en de opnamedatum van het energielabel. De gegevens in deze tabel zijn verzameld op 1 januari 2026. Na deze datum kunnen energielabels en andere kenmerken zijn gewijzigd of opnieuw zijn vastgesteld.

Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, spoorbaan of brug zijn. Zie de toelichting voor een verdere definitie. Klik op de naam van een openbare ruimte om de pagina met statistieken voor die ruimte weer te geven. Bekijk de definities van de soorten openbare ruimtes.

Adressen Twenterand
Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde
Afgeleide gegevens op basis van de postcodedata van het CBS.
  • Er zijn 120 inwoners geregistreerd in 2024 op de Geesterenseweg.
  • In 2024 zijn er 40 huishoudens bekend op de adressen van de Geesterenseweg.
  • Er zijn 40 woningen geregistreerd met een adres met de Geesterenseweg (gegevens voor het jaar 2024).
  • De gemiddelde WOZ woningwaarde van de huizen aan de Geesterenseweg was €429.756 in het jaar 2023.

Bovenstaande gegevens zijn bepaald op basis van de data per postcode van het CBS. Deze gegevens zijn op basis van het aantal adressen met woonfunctie in een postcode en het aantal adressen voor die postcode per straat berekend. De data over inwoners, huishoudens en woningwaarde op deze pagina zijn daarom een schatting/modelmatige benadering van de werkelijkheid.

Vrouwen en mannen in de Geesterenseweg
58% van de inwoners in de Geesterenseweg staat als man geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2024 naar geslacht (klik op de vlakken in de donutgrafiek om de aantallen te zien).

De donutgrafiek toont het geslacht van de bevolking, vrouw of man. Deze informatie komt uit het bevolkingsregister van de gemeenten.

Bevolking naar leeftijd in de Geesterenseweg
De Geesterenseweg in Vriezenveen telt 30 inwoners in de leeftijdsgroep 45-65 in 2024.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2024 per leeftijdscategorie.

Het aantal inwoners per leeftijdsgroep is bepaald op basis van de postcodedata. De download voor de gemeente Twenterand bevat veel meer leeftijdgegevens: Er is een document met het aantal inwoners in de gemeente per levensjaar en met een bevolkingspiramide met een uitsplitsing naar leeftijd en geslacht. Daarnaast bevat het document met postcodedata het aantal inwoners voor iedere 5 jarige leeftijdsgroep van ‘0 tot 5 jaar’ tot en met ‘90 jaar en ouder’ per viercijferige (numerieke) postcode voor alle jaren in de periode van 1998 tot en met 2024.

Soorten woningen
Vrijstaande woningenen komen het meeste voor in de Geesterenseweg: er zijn 31 adressen met het woningtype vrijstaande woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in de Geesterenseweg.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 januari 2026.

Adressen: gebruiksdoelen
In de Geesterenseweg zijn er 41 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor de Geesterenseweg.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities

Advertentie:

Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 10 panden uit de bouwperiode 1950 tot 1970 in de Geesterenseweg.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor de Geesterenseweg. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 januari 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Energielabels
De meest voorkomende energielabels in de Geesterenseweg zijn Energielabels G (8 adressen) en Energielabels C (7 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in de Geesterenseweg. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 januari 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel Energielabels G komt het meeste voor in de Geesterenseweg: 8 adressen hebben energielabel Energielabels G. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Twenterand bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Verkeersongevallen naar afloop
Er was één verkeersongeval in 2024 in de Geesterenseweg in 2024.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen voor de Geesterenseweg. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2024 in de Geesterenseweg plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2024
Dodelijke afloop0
Letselschade0
Materiële schade1
Totaal1

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen en de geografie van de Geesterenseweg is bepaald welke ongevallen aan de Geesterenseweg toegerekend dienen te worden. De data over verkeersongevallen zijn ook beschikbaar op postcode, gemeente, wijk en buurt niveau. Bekijk de verkeersongevallen in de gemeente Twenterand.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Gebieden
Tabel met de gebieden die de Geesterenseweg ‘raken’.
Soort gebiedNaam gebiedAantal adressen
Postcode7671PA28
Postcode7671PB15
Postcode numeriek767143
WoonkernVriezenveen33
WoonplaatsVriezenveen43
BuurtVriezenveen Oosteinde en Slot43
WijkVriezenveen (kern)43
GemeenteTwenterand43
ProvincieOverijssel43
WaterschapWaterschap Vechtstromen43
LandNederland43

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden die de Geesterenseweg ‘raken’. Geesterenseweg ‘raakt’ andere gebieden zoals buurten en woonplaatsen wanneer de geometrieën van Geesterenseweg en die van de buurten en woonplaatsen elkaar overlappen of snijden. Dit betekent dat er een gedeelde grens is tussen de straat en deze gebieden, waarbij ze op een bepaalde manier met elkaar verbonden zijn. Dit kan gebeuren wanneer Geesterenseweg door een buurt loopt of de grens van een woonplaats volgt. De gebieden zijn op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2025 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026 bepaald.

Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.
Download alle data voor de gemeente Twenterand
Afbeelding van Excel documenten uit de download voor de gemeente Twenterand.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download een schat aan informatie voor de gemeente Twenterand. Met een Excel document met handige werkbladen met de data over de postcodes in de gemeente Twenterand. Daarnaast bevat de download andere documenten met de data over de gemeente, wijken en buurten, alle adressen, verkiezingsuitslagen, gezondheidscijfers, misdaadcijfers en nog veel meer!

Download!
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: