Mernaweg in Wehe-den Hoorn

Mernaweg in Wehe-den Hoorn

Bekijk héél véél informatie voor de Mernaweg in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Bekijk héél véél informatie voor de Mernaweg in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Kaart van de Mernaweg.Bekijk kaart
Over de Mernaweg
Er zijn 5 postcodes die horen bij de 95 adressen van de Mernaweg in Wehe-den Hoorn.

De Mernaweg in Wehe-den Hoorn heeft adressen met 5 verschillende postcodes. Deze postcodes lopen van 9964AP tot en met 9964AV. De tabel met adressen op deze pagina toont alle adressen met alle postcodes van Mernaweg in Wehe-den Hoorn. Deze weg heeft de huisnummerreeks 1 t/m 110. Weg Mernaweg ligt in 2 buurten. Dit zijn de buurten Buitengebied Leens en Wehe - Den Hoorn. Deze buurten liggen binnen de gemeente Het Hogeland.

Advertentie:

Kerncijfers van de Mernaweg
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor de Mernaweg.

Mernaweg in Wehe-den HoornAantalBronJaar data
Postcodes5Kadaster2026
Adressen binnen bebouwde kom91Kadaster2026
Adressen buiten bebouwde kom4Kadaster2026
Adressen met postcode93Kadaster2026
Adressen met woonfunctie83Kadaster2026
Panden92Kadaster2026
Percelen90Kadaster2026
Woningen85CBS2024
Huishoudens85CBS2024
Inwoners170CBS2024

Op deze pagina vind je alle adressen van de Mernaweg en de data over diverse onderwerpen die voor de Mernaweg bekend zijn in grafieken en tabellen. De gebruikte gegevens zijn afkomstig van het Kadaster, de RVO en afgeleid van de postcodedata van het CBS.

Toelichting
Mernaweg: alle adressen
Tabel met alle 95 adressen van de Mernaweg.
StraatnaamHuisnummerPostcodeWoonplaatsGebruiksdoelOppervlakteWoningtypeBouwjaarEnergielabelBebouwde komSoort openbare ruimte
Mernaweg19964APWehe-den HoornWoonfunctie258 m2Vrijstaande woning1900G (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg39964APWehe-den HoornWoonfunctie433 m2Vrijstaande woning1920G (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg5 - A9964APWehe-den HoornIndustriefunctie Winkelfunctie127 m2n.v.t.1880geen datageen dataWeg
Mernaweg5 - B9964APWehe-den HoornIndustriefunctie Winkelfunctie397 m2n.v.t.1880geen datageen dataWeg
Mernaweg59964APWehe-den HoornWoonfunctie217 m2Vrijstaande woning1900Ageen dataWeg
Mernaweg79964APWehe-den HoornWoonfunctie394 m2Vrijstaande woning1921Fgeen dataWeg
Mernaweg99964APWehe-den HoornWoonfunctie205 m2Vrijstaande woning1910Fgeen dataWeg
Mernaweg119964APWehe-den HoornWoonfunctie228 m2Vrijstaande woning1906G (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg139964APWehe-den HoornWoonfunctie235 m2Vrijstaande woning1900G (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg199964APWehe-den HoornWoonfunctie310 m2Vrijstaande woning1905G (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg239964APWehe-den HoornWoonfunctie308 m2Vrijstaande woning1910Ggeen dataWeg
Mernaweg259964APWehe-den HoornWoonfunctie238 m2Vrijstaande woning1927G (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg27 - A9964APWehe-den HoornIndustriefunctie2.923 m2n.v.t.1965Egeen dataWeg
Mernaweg279964APWehe-den HoornWoonfunctie349 m2Vrijstaande woning1910Dgeen dataWeg
Mernaweg299964APWehe-den HoornWoonfunctie386 m2Vrijstaande woning1850G (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg319964APWehe-den HoornWoonfunctie351 m2Vrijstaande woning1904Fgeen dataWeg
Mernaweg33 - A9964APWehe-den HoornWoonfunctie174 m2Vrijstaande woning1960Egeen dataWeg
Mernaweg33 - B9964APWehe-den HoornWoonfunctie136 m2Vrijstaande woning1960Cgeen dataWeg
Mernaweg33 - C9964APWehe-den HoornWoonfunctie132 m2Vrijstaande woning1964F (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg359964APWehe-den HoornWoonfunctie120 m2Vrijstaande woning1925G (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg379964APWehe-den HoornWoonfunctie114 m2Vrijstaande woning1937Ggeen dataWeg
Mernaweg399964APWehe-den HoornWoonfunctie227 m2Vrijstaande woning1929Ggeen dataWeg
Mernaweg439964ARWehe-den HoornWoonfunctie953 m2Vrijstaande woning1900Egeen dataWeg
Mernaweg479964ARWehe-den HoornWoonfunctie221 m2Vrijstaande woning1920Ggeen dataWeg
Mernaweg499964ARWehe-den HoornWoonfunctie336 m2Vrijstaande woning1900Egeen dataWeg
Mernaweg519964ARWehe-den HoornWoonfunctie403 m2Vrijstaande woning1894G (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg55 - A9964ARWehe-den HoornOnderwijsfunctie624 m2n.v.t.1984Cgeen dataWeg
Mernaweg559964ARWehe-den HoornBijeenkomstfunctie680 m2n.v.t.1873G (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg579964ARWehe-den HoornWoonfunctie158 m2Vrijstaande woning1830Ggeen dataWeg
Mernaweg599964ARWehe-den HoornWoonfunctie130 m2Twee-onder-één-kap woning1925Cgeen dataWeg
Mernaweg619964ARWehe-den HoornWoonfunctie165 m2Twee-onder-één-kap woning1925G (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg639964ARWehe-den HoornWoonfunctie142 m2Vrijstaande woning1904G (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg659964ARWehe-den HoornWoonfunctie386 m2Vrijstaande woning1900Bgeen dataWeg
Mernaweg679964ARWehe-den HoornWoonfunctie160 m2Vrijstaande woning1900Ggeen dataWeg
Mernaweg699964ARWehe-den HoornWoonfunctie271 m2Vrijstaande woning1900G (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg719964ARWehe-den HoornWoonfunctie129 m2Vrijstaande woning1880Dgeen dataWeg
Mernaweg759964ARWehe-den HoornWoonfunctie235 m2Vrijstaande woning1848G (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg799964ARWehe-den HoornWoonfunctie Logiesfunctie653 m2Vrijstaande woning1831Cgeen dataWeg
Mernaweg819964ARWehe-den HoornWoonfunctie175 m2Vrijstaande woning1900Fgeen dataWeg
Mernaweg839964ARWehe-den HoornWoonfunctie145 m2Vrijstaande woning1900G (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg859964ARWehe-den HoornWoonfunctie155 m2Vrijstaande woning1993B (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg899964ARWehe-den HoornWoonfunctie125 m2Vrijstaande woning1854Ggeen dataWeg
Mernaweg919964ARWehe-den HoornWoonfunctie146 m2Vrijstaande woning1989B (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg959964ARWehe-den HoornWoonfunctie188 m2Vrijstaande woning1900Ggeen dataWeg
Mernaweg979964ARWehe-den HoornWoonfunctie339 m2Vrijstaande woning1915Fgeen dataWeg
Mernaweg999964ARWehe-den HoornWoonfunctie1.741 m2Vrijstaande woning1870G (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg1019964ARWehe-den HoornWoonfunctie472 m2Vrijstaande woning1906G (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg29964ASWehe-den HoornWoonfunctie553 m2Vrijstaande woning1909Ggeen dataWeg
Mernaweg49964ASWehe-den HoornWoonfunctie140 m2Vrijstaande woning2003B (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg69964ASWehe-den HoornWoonfunctie255 m2Vrijstaande woning1915Ggeen dataWeg
Mernaweg89964ASWehe-den HoornWoonfunctie234 m2Vrijstaande woning1913G (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg109964ASWehe-den HoornWoonfunctie182 m2Vrijstaande woning1925G (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg129964ASWehe-den HoornWoonfunctie92 m2Twee-onder-één-kap woning1950F (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg149964ASWehe-den HoornWoonfunctie134 m2Twee-onder-één-kap woning1950F (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg169964ASWehe-den HoornWoonfunctie159 m2Vrijstaande woning1933Cgeen dataWeg
Mernaweg18 - A9964ASWehe-den HoornWoonfunctie933 m2Appartement1954geen datageen dataWeg
Mernaweg189964ASWehe-den HoornWoonfunctie1.455 m2Appartement1954Ggeen dataWeg
Mernaweg209964ASWehe-den HoornWoonfunctie464 m2Vrijstaande woning1920G (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg229964ASWehe-den HoornWoonfunctie389 m2Vrijstaande woning1918G (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg24 - A9964ASWehe-den HoornWoonfunctie144 m2Vrijstaande woning1950F (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg249964ASWehe-den HoornWoonfunctie203 m2Vrijstaande woning1955F (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg269964ASWehe-den HoornWoonfunctie206 m2Vrijstaande woning1927G (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg289964ASWehe-den HoornWoonfunctie271 m2Vrijstaande woning1930Egeen dataWeg
Mernaweg309964ASWehe-den HoornWoonfunctie191 m2Vrijstaande woning1930Cgeen dataWeg
Mernaweg329964ASWehe-den HoornWoonfunctie182 m2Vrijstaande woning1925G (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg349964ASWehe-den HoornWoonfunctie Industriefunctie460 m2Vrijstaande woning1910Ggeen dataWeg
Mernaweg369964ASWehe-den HoornWoonfunctie204 m2Vrijstaande woning1922Fgeen dataWeg
Mernaweg389964ASWehe-den HoornWoonfunctie175 m2Vrijstaande woning1915G (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg409964ASWehe-den HoornWoonfunctie187 m2Vrijstaande woning1914G (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg46 - A9964ATWehe-den HoornKantoorfunctie187 m2n.v.t.1975geen datageen dataWeg
Mernaweg46 - B9964ATWehe-den HoornKantoorfunctie187 m2n.v.t.1975geen datageen dataWeg
Mernaweg469964ATWehe-den HoornIndustriefunctie3.912 m2n.v.t.1975geen datageen dataWeg
Mernaweg489964ATWehe-den HoornKantoorfunctie1.220 m2n.v.t.1950geen datageen dataWeg
Mernaweg549964AVWehe-den HoornWoonfunctie181 m2Vrijstaande woning1925G (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg569964AVWehe-den HoornWoonfunctie212 m2Vrijstaande woning1920Ggeen dataWeg
Mernaweg58 - A9964AVWehe-den HoornWoonfunctie151 m2Vrijstaande woning1971D (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg589964AVWehe-den HoornWoonfunctie469 m2Vrijstaande woning1925Ggeen dataWeg
Mernaweg609964AVWehe-den HoornBijeenkomstfunctie421 m2n.v.t.1910geen datageen dataWeg
Mernaweg629964AVWehe-den HoornWoonfunctie182 m2Vrijstaande woning1900G (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg649964AVWehe-den HoornWoonfunctie314 m2Vrijstaande woning1850Egeen dataWeg
Mernaweg709964AVWehe-den HoornWoonfunctie63 m2Hoekwoning1908Dgeen dataWeg
Mernaweg729964AVWehe-den HoornWoonfunctie68 m2Tussenwoning1908Ggeen dataWeg
Mernaweg749964AVWehe-den HoornWoonfunctie82 m2Tussenwoning1908F (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg769964AVWehe-den HoornWoonfunctie87 m2Hoekwoning1908G (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg789964AVWehe-den HoornWoonfunctie138 m2Vrijstaande woning1910Ggeen dataWeg
Mernaweg809964AVWehe-den HoornWoonfunctie134 m2Vrijstaande woning1900G (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg889964AVWehe-den HoornWoonfunctie145 m2Vrijstaande woning2001B (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg909964AVWehe-den HoornWoonfunctie84 m2Vrijstaande woning1920Ggeen dataWeg
Mernaweg929964AVWehe-den HoornWoonfunctie159 m2Vrijstaande woning1995Ageen dataWeg
Mernaweg969964AVWehe-den HoornWoonfunctie187 m2Vrijstaande woning1896Cgeen dataWeg
Mernaweg989964AVWehe-den HoornWoonfunctie252 m2Vrijstaande woning1900G (voorlopig)geen dataWeg
Mernaweg1009964AVWehe-den HoornWoonfunctie148 m2Vrijstaande woning1976Cgeen dataWeg
Mernaweg1029964AVWehe-den HoornWoonfunctie77 m2Vrijstaande woning1915Fgeen dataWeg
Mernaweg101 - Tgeen postcodeWehe-den HoornOverige gebruiksfunctie8 m2n.v.t.1979geen datageen dataWeg
Mernaweg110geen postcodeWehe-den HoornOverige gebruiksfunctie141 m2n.v.t.2007geen datageen dataWeg

Bovenstaande tabel toont de 95 adressen van de Mernaweg. Dit zijn alle adressen op basis van de BAG data van het Kadaster van 1 januari 2026.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. Hierin zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd. Per adres wordt het laatst bekende energielabel zoals geregistreerd bij de RVO weergegeven. Voorlopige energielabels zijn indicatief en niet rechtsgeldig; definitieve energielabels hebben een geldigheid van 10 jaar en kunnen inmiddels zijn verlopen. In de Excel-download voor de gemeente Het Hogeland zijn aanvullende gegevens beschikbaar, zoals het berekeningstype en de opnamedatum van het energielabel. De gegevens in deze tabel zijn verzameld op 1 januari 2026. Na deze datum kunnen energielabels en andere kenmerken zijn gewijzigd of opnieuw zijn vastgesteld.

Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, spoorbaan of brug zijn. Zie de toelichting voor een verdere definitie. Klik op de naam van een openbare ruimte om de pagina met statistieken voor die ruimte weer te geven. Bekijk de definities van de soorten openbare ruimtes.

Adressen Het Hogeland
Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde
Afgeleide gegevens op basis van de postcodedata van het CBS.
  • Er zijn 170 inwoners geregistreerd in 2024 op de Mernaweg.
  • In 2024 zijn er 85 huishoudens bekend op de adressen van de Mernaweg.
  • Er zijn 85 woningen geregistreerd met een adres met de Mernaweg (gegevens voor het jaar 2024).
  • De gemiddelde WOZ woningwaarde van de huizen aan de Mernaweg was €287.157 in het jaar 2023.

Bovenstaande gegevens zijn bepaald op basis van de data per postcode van het CBS. Deze gegevens zijn op basis van het aantal adressen met woonfunctie in een postcode en het aantal adressen voor die postcode per straat berekend. De data over inwoners, huishoudens en woningwaarde op deze pagina zijn daarom een schatting/modelmatige benadering van de werkelijkheid.

Vrouwen en mannen in de Mernaweg
56% van de inwoners in de Mernaweg staat als man geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2024 naar geslacht (klik op de vlakken in de donutgrafiek om de aantallen te zien).

De donutgrafiek toont het geslacht van de bevolking, vrouw of man. Deze informatie komt uit het bevolkingsregister van de gemeenten.

Bevolking naar leeftijd in de Mernaweg
De Mernaweg in Wehe-den Hoorn telt 55 inwoners in de leeftijdsgroep 45-65 in 2024.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2024 per leeftijdscategorie.

Het aantal inwoners per leeftijdsgroep is bepaald op basis van de postcodedata. De download voor de gemeente Het Hogeland bevat veel meer leeftijdgegevens: Er is een document met het aantal inwoners in de gemeente per levensjaar en met een bevolkingspiramide met een uitsplitsing naar leeftijd en geslacht. Daarnaast bevat het document met postcodedata het aantal inwoners voor iedere 5 jarige leeftijdsgroep van ‘0 tot 5 jaar’ tot en met ‘90 jaar en ouder’ per viercijferige (numerieke) postcode voor alle jaren in de periode van 1998 tot en met 2024.

Soorten woningen
Vrijstaande woningenen komen het meeste voor in de Mernaweg: er zijn 73 adressen met het woningtype vrijstaande woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in de Mernaweg.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 januari 2026.

Adressen: gebruiksdoelen
In de Mernaweg zijn er 83 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor de Mernaweg.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities

Advertentie:

Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 37 panden uit de bouwperiode 1900 tot 1925 in de Mernaweg.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor de Mernaweg. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 januari 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Energielabels
De meest voorkomende energielabels in de Mernaweg zijn Energielabels G (47 adressen) en Energielabels F (13 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in de Mernaweg. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 januari 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel Energielabels G komt het meeste voor in de Mernaweg: 47 adressen hebben energielabel Energielabels G. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Het Hogeland bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Verkeersongevallen naar afloop
Er waren geen verkeersongevallen in de Mernaweg in 2024.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen voor de Mernaweg. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2024 in de Mernaweg plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2024
Dodelijke afloop0
Letselschade0
Materiële schade0
Totaal0

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen en de geografie van de Mernaweg is bepaald welke ongevallen aan de Mernaweg toegerekend dienen te worden. De data over verkeersongevallen zijn ook beschikbaar op postcode, gemeente, wijk en buurt niveau. Bekijk de verkeersongevallen in de gemeente Het Hogeland.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Gebieden
Tabel met de gebieden die de Mernaweg ‘raken’.
Soort gebiedNaam gebiedAantal adressen
Postcode9964AP22
Postcode9964AR25
Postcode9964AS22
Postcode9964AT4
Postcode9964AV20
PostcodeGeen postcode2
Postcode numeriek996493
WoonkernWehe-den Hoorn91
WoonplaatsWehe-den Hoorn95
BuurtBuitengebied Leens4
BuurtWehe - Den Hoorn91
WijkLeens95
GemeenteHet Hogeland95
ProvincieGroningen95
WaterschapWaterschap Noorderzijlvest95
LandNederland95

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden die de Mernaweg ‘raken’. Mernaweg ‘raakt’ andere gebieden zoals buurten en woonplaatsen wanneer de geometrieën van Mernaweg en die van de buurten en woonplaatsen elkaar overlappen of snijden. Dit betekent dat er een gedeelde grens is tussen de straat en deze gebieden, waarbij ze op een bepaalde manier met elkaar verbonden zijn. Dit kan gebeuren wanneer Mernaweg door een buurt loopt of de grens van een woonplaats volgt. De gebieden zijn op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2025 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026 bepaald.

Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.
Download alle data voor de gemeente Het Hogeland
Afbeelding van Excel documenten uit de download voor de gemeente Het Hogeland.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download een schat aan informatie voor de gemeente Het Hogeland. Met een Excel document met handige werkbladen met de data over de postcodes in de gemeente Het Hogeland. Daarnaast bevat de download andere documenten met de data over de gemeente, wijken en buurten, alle adressen, verkiezingsuitslagen, gezondheidscijfers, misdaadcijfers en nog veel meer!

Download!
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: