Rembrandtlaan in Huis ter Heide

Rembrandtlaan in Huis ter Heide

Bekijk héél véél informatie voor de Rembrandtlaan in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Bekijk héél véél informatie voor de Rembrandtlaan in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Kaart van de Rembrandtlaan.Bekijk kaart
Over de Rembrandtlaan
Er zijn 3 postcodes die horen bij de 78 adressen van de Rembrandtlaan in Huis ter Heide.

De Rembrandtlaan in Huis ter Heide heeft 3 postcodes, te weten: 3712AJ, 3712AK en 3712AL. Deze weg heeft de huisnummerreeks 2 t/m 28. Weg Rembrandtlaan ligt in de buurt Huis ter Heide-Noord binnen de gemeente Zeist.

Advertentie:

Kerncijfers van de Rembrandtlaan
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor de Rembrandtlaan.

Rembrandtlaan in Huis ter HeideAantalBronJaar data
Postcodes3Kadaster2026
Adressen binnen bebouwde kom78Kadaster2026
Adressen buiten bebouwde kom0Kadaster2026
Adressen met postcode78Kadaster2026
Adressen met woonfunctie77Kadaster2026
Panden34Kadaster2026
Percelen32Kadaster2026
Woningen50CBS2024
Huishoudens30CBS2024
Inwoners95CBS2024

Op deze pagina vind je alle adressen van de Rembrandtlaan en de data over diverse onderwerpen die voor de Rembrandtlaan bekend zijn in grafieken en tabellen. De gebruikte gegevens zijn afkomstig van het Kadaster, de RVO en afgeleid van de postcodedata van het CBS.

Toelichting
Rembrandtlaan: alle adressen
Tabel met alle 78 adressen van de Rembrandtlaan.
StraatnaamHuisnummerPostcodeWoonplaatsGebruiksdoelOppervlakteWoningtypeBouwjaarEnergielabelBebouwde komSoort openbare ruimte
Rembrandtlaan53712AJHuis ter HeideWoonfunctie294 m2Vrijstaande woning1906Ggeen dataWeg
Rembrandtlaan9 - B3712AJHuis ter HeideWoonfunctie158 m2Vrijstaande woning1951F (voorlopig)geen dataWeg
Rembrandtlaan9 - C3712AJHuis ter HeideWoonfunctie184 m2Vrijstaande woning1950Ggeen dataWeg
Rembrandtlaan93712AJHuis ter HeideWoonfunctie193 m2Vrijstaande woning1921G (voorlopig)geen dataWeg
Rembrandtlaan113712AJHuis ter HeideWoonfunctie177 m2Vrijstaande woning1949F (voorlopig)geen dataWeg
Rembrandtlaan13 - A3712AJHuis ter HeideWoonfunctie251 m2Vrijstaande woning2013A (voorlopig)geen dataWeg
Rembrandtlaan133712AJHuis ter HeideWoonfunctie339 m2Vrijstaande woning1936Fgeen dataWeg
Rembrandtlaan153712AJHuis ter HeideWoonfunctie170 m2Twee-onder-één-kap woning1958Cgeen dataWeg
Rembrandtlaan2 - A3712AKHuis ter HeideWoonfunctie147 m2Vrijstaande woning1965Dgeen dataWeg
Rembrandtlaan2 - B3712AKHuis ter HeideWoonfunctie212 m2Twee-onder-één-kap woning1971Bgeen dataWeg
Rembrandtlaan2 - C3712AKHuis ter HeideWoonfunctie212 m2Twee-onder-één-kap woning1971Dgeen dataWeg
Rembrandtlaan2 - 013712AKHuis ter HeideWoonfunctie94 m2Appartement1913Dgeen dataWeg
Rembrandtlaan2 - 023712AKHuis ter HeideWoonfunctie111 m2Appartement1913Bgeen dataWeg
Rembrandtlaan2 - 033712AKHuis ter HeideWoonfunctie109 m2Appartement1913Dgeen dataWeg
Rembrandtlaan2 - 043712AKHuis ter HeideWoonfunctie62 m2Appartement1913Cgeen dataWeg
Rembrandtlaan2 - 053712AKHuis ter HeideWoonfunctie91 m2Appartement1913Dgeen dataWeg
Rembrandtlaan2 - 063712AKHuis ter HeideWoonfunctie76 m2Appartement1913Cgeen dataWeg
Rembrandtlaan2 - 073712AKHuis ter HeideWoonfunctie70 m2Appartement1913Cgeen dataWeg
Rembrandtlaan2 - 083712AKHuis ter HeideWoonfunctie48 m2Appartement1913Egeen dataWeg
Rembrandtlaan2 - 093712AKHuis ter HeideWoonfunctie88 m2Appartement1913Cgeen dataWeg
Rembrandtlaan2 - 103712AKHuis ter HeideWoonfunctie80 m2Appartement1913Cgeen dataWeg
Rembrandtlaan2 - 113712AKHuis ter HeideWoonfunctie65 m2Appartement1913Cgeen dataWeg
Rembrandtlaan2 - 123712AKHuis ter HeideWoonfunctie47 m2Appartement1913Dgeen dataWeg
Rembrandtlaan2 - 133712AKHuis ter HeideWoonfunctie65 m2Appartement1913Cgeen dataWeg
Rembrandtlaan2 - 143712AKHuis ter HeideWoonfunctie69 m2Appartement1913Cgeen dataWeg
Rembrandtlaan2 - 153712AKHuis ter HeideWoonfunctie59 m2Appartement1913Cgeen dataWeg
Rembrandtlaan2 - 163712AKHuis ter HeideWoonfunctie48 m2Appartement1913Dgeen dataWeg
Rembrandtlaan23712AKHuis ter HeideKantoorfunctie38 m2n.v.t.1913geen datageen dataWeg
Rembrandtlaan43712AKHuis ter HeideWoonfunctie290 m2Vrijstaande woning1907Ggeen dataWeg
Rembrandtlaan83712AKHuis ter HeideWoonfunctie129 m2Vrijstaande woning1956Dgeen dataWeg
Rembrandtlaan103712AKHuis ter HeideWoonfunctie119 m2Vrijstaande woning1961Egeen dataWeg
Rembrandtlaan123712AKHuis ter HeideWoonfunctie123 m2Vrijstaande woning1956F (voorlopig)geen dataWeg
Rembrandtlaan143712AKHuis ter HeideWoonfunctie180 m2Vrijstaande woning1933G (voorlopig)geen dataWeg
Rembrandtlaan163712AKHuis ter HeideWoonfunctie250 m2Vrijstaande woning1918A+geen dataWeg
Rembrandtlaan18 - A3712AKHuis ter HeideWoonfunctie183 m2Twee-onder-één-kap woning1957Bgeen dataWeg
Rembrandtlaan18 - B3712AKHuis ter HeideWoonfunctie123 m2Twee-onder-één-kap woning1957Cgeen dataWeg
Rembrandtlaan18 - C3712AKHuis ter HeideWoonfunctie130 m2Twee-onder-één-kap woning1957F (voorlopig)geen dataWeg
Rembrandtlaan18 - D3712AKHuis ter HeideWoonfunctie144 m2Twee-onder-één-kap woning1957F (voorlopig)geen dataWeg
Rembrandtlaan183712AKHuis ter HeideWoonfunctie219 m2Vrijstaande woning1918G (voorlopig)geen dataWeg
Rembrandtlaan20 - A - 13712AKHuis ter HeideWoonfunctie40 m2Appartement1913geen datageen dataWeg
Rembrandtlaan20 - A - 23712AKHuis ter HeideWoonfunctie51 m2Appartement1913geen datageen dataWeg
Rembrandtlaan20 - A - 33712AKHuis ter HeideWoonfunctie37 m2Appartement1913geen datageen dataWeg
Rembrandtlaan20 - A - 43712AKHuis ter HeideWoonfunctie31 m2Appartement1913geen datageen dataWeg
Rembrandtlaan20 - A - 53712AKHuis ter HeideWoonfunctie31 m2Appartement1913geen datageen dataWeg
Rembrandtlaan20 - A - 63712AKHuis ter HeideWoonfunctie27 m2Appartement1913geen datageen dataWeg
Rembrandtlaan20 - A - 73712AKHuis ter HeideWoonfunctie27 m2Appartement1913geen datageen dataWeg
Rembrandtlaan20 - A - 83712AKHuis ter HeideWoonfunctie25 m2Appartement1913geen datageen dataWeg
Rembrandtlaan20 - A - 93712AKHuis ter HeideWoonfunctie26 m2Appartement1913geen datageen dataWeg
Rembrandtlaan203712AKHuis ter HeideWoonfunctie82 m2Appartement1913G (voorlopig)geen dataWeg
Rembrandtlaan22 - A - 13712ALHuis ter HeideWoonfunctie40 m2Appartement2003geen datageen dataWeg
Rembrandtlaan22 - A - 103712ALHuis ter HeideWoonfunctie40 m2Appartement2003geen datageen dataWeg
Rembrandtlaan22 - A - 113712ALHuis ter HeideWoonfunctie40 m2Appartement2003geen datageen dataWeg
Rembrandtlaan22 - A - 123712ALHuis ter HeideWoonfunctie40 m2Appartement2003geen datageen dataWeg
Rembrandtlaan22 - A - 133712ALHuis ter HeideWoonfunctie40 m2Appartement2003geen datageen dataWeg
Rembrandtlaan22 - A - 143712ALHuis ter HeideWoonfunctie43 m2Appartement2003geen datageen dataWeg
Rembrandtlaan22 - A - 153712ALHuis ter HeideWoonfunctie41 m2Appartement2003geen datageen dataWeg
Rembrandtlaan22 - A - 163712ALHuis ter HeideWoonfunctie43 m2Appartement2003geen datageen dataWeg
Rembrandtlaan22 - A - 173712ALHuis ter HeideWoonfunctie43 m2Appartement2003geen datageen dataWeg
Rembrandtlaan22 - A - 183712ALHuis ter HeideWoonfunctie41 m2Appartement2003geen datageen dataWeg
Rembrandtlaan22 - A - 193712ALHuis ter HeideWoonfunctie43 m2Appartement2003geen datageen dataWeg
Rembrandtlaan22 - A - 23712ALHuis ter HeideWoonfunctie40 m2Appartement2003geen datageen dataWeg
Rembrandtlaan22 - A - 33712ALHuis ter HeideWoonfunctie51 m2Appartement2003geen datageen dataWeg
Rembrandtlaan22 - A - 43712ALHuis ter HeideWoonfunctie51 m2Appartement2003geen datageen dataWeg
Rembrandtlaan22 - A - 53712ALHuis ter HeideWoonfunctie40 m2Appartement2003geen datageen dataWeg
Rembrandtlaan22 - A - 63712ALHuis ter HeideWoonfunctie40 m2Appartement2003geen datageen dataWeg
Rembrandtlaan22 - A - 73712ALHuis ter HeideWoonfunctie40 m2Appartement2003geen datageen dataWeg
Rembrandtlaan22 - A - 83712ALHuis ter HeideWoonfunctie40 m2Appartement2003geen datageen dataWeg
Rembrandtlaan22 - A - 93712ALHuis ter HeideWoonfunctie40 m2Appartement2003geen datageen dataWeg
Rembrandtlaan22 - B3712ALHuis ter HeideWoonfunctie38 m2Appartement1930geen datageen dataWeg
Rembrandtlaan22 - C3712ALHuis ter HeideWoonfunctie27 m2Appartement1930geen datageen dataWeg
Rembrandtlaan223712ALHuis ter HeideWoonfunctie Gezondheidszorgfunctie439 m2Appartement2003B (voorlopig)geen dataWeg
Rembrandtlaan24 - A3712ALHuis ter HeideWoonfunctie165 m2Vrijstaande woning1955Cgeen dataWeg
Rembrandtlaan243712ALHuis ter HeideWoonfunctie172 m2Vrijstaande woning1955Cgeen dataWeg
Rembrandtlaan26 - A3712ALHuis ter HeideWoonfunctie146 m2Twee-onder-één-kap woning1957Cgeen dataWeg
Rembrandtlaan26 - B3712ALHuis ter HeideWoonfunctie139 m2Twee-onder-één-kap woning1957Cgeen dataWeg
Rembrandtlaan26 - C3712ALHuis ter HeideWoonfunctie166 m2Vrijstaande woning1958F (voorlopig)geen dataWeg
Rembrandtlaan263712ALHuis ter HeideWoonfunctie91 m2Vrijstaande woning1957Cgeen dataWeg
Rembrandtlaan283712ALHuis ter HeideWoonfunctie244 m2Vrijstaande woning1916G (voorlopig)geen dataWeg

Bovenstaande tabel toont de 78 adressen van de Rembrandtlaan. Dit zijn alle adressen op basis van de BAG data van het Kadaster van 1 januari 2026.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. Hierin zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd. Per adres wordt het laatst bekende energielabel zoals geregistreerd bij de RVO weergegeven. Voorlopige energielabels zijn indicatief en niet rechtsgeldig; definitieve energielabels hebben een geldigheid van 10 jaar en kunnen inmiddels zijn verlopen. In de Excel-download voor de gemeente Zeist zijn aanvullende gegevens beschikbaar, zoals het berekeningstype en de opnamedatum van het energielabel. De gegevens in deze tabel zijn verzameld op 1 januari 2026. Na deze datum kunnen energielabels en andere kenmerken zijn gewijzigd of opnieuw zijn vastgesteld.

Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, spoorbaan of brug zijn. Zie de toelichting voor een verdere definitie. Klik op de naam van een openbare ruimte om de pagina met statistieken voor die ruimte weer te geven. Bekijk de definities van de soorten openbare ruimtes.

Adressen Zeist
Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde
Afgeleide gegevens op basis van de postcodedata van het CBS.
  • Er zijn 95 inwoners geregistreerd in 2024 op de Rembrandtlaan.
  • In 2024 zijn er 30 huishoudens bekend op de adressen van de Rembrandtlaan.
  • Er zijn 50 woningen geregistreerd met een adres met de Rembrandtlaan (gegevens voor het jaar 2024).
  • De gemiddelde WOZ woningwaarde van de huizen aan de Rembrandtlaan was €1.046.688 in het jaar 2023.

Bovenstaande gegevens zijn bepaald op basis van de data per postcode van het CBS. Deze gegevens zijn op basis van het aantal adressen met woonfunctie in een postcode en het aantal adressen voor die postcode per straat berekend. De data over inwoners, huishoudens en woningwaarde op deze pagina zijn daarom een schatting/modelmatige benadering van de werkelijkheid.

Vrouwen en mannen in de Rembrandtlaan
53% van de inwoners in de Rembrandtlaan staat als man geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2024 naar geslacht (klik op de vlakken in de donutgrafiek om de aantallen te zien).

De donutgrafiek toont het geslacht van de bevolking, vrouw of man. Deze informatie komt uit het bevolkingsregister van de gemeenten.

Bevolking naar leeftijd in de Rembrandtlaan
De Rembrandtlaan in Huis ter Heide telt 25 inwoners in de leeftijdsgroep 45-65 in 2024.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2024 per leeftijdscategorie.

Het aantal inwoners per leeftijdsgroep is bepaald op basis van de postcodedata. De download voor de gemeente Zeist bevat veel meer leeftijdgegevens: Er is een document met het aantal inwoners in de gemeente per levensjaar en met een bevolkingspiramide met een uitsplitsing naar leeftijd en geslacht. Daarnaast bevat het document met postcodedata het aantal inwoners voor iedere 5 jarige leeftijdsgroep van ‘0 tot 5 jaar’ tot en met ‘90 jaar en ouder’ per viercijferige (numerieke) postcode voor alle jaren in de periode van 1998 tot en met 2024.

Soorten woningen
Appartementenen komen het meeste voor in de Rembrandtlaan: er zijn 48 adressen met het woningtype appartementen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in de Rembrandtlaan.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 januari 2026.

Adressen: gebruiksdoelen
In de Rembrandtlaan zijn er 77 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor de Rembrandtlaan.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities

Advertentie:

Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 16 panden uit de bouwperiode 1950 tot 1970 in de Rembrandtlaan.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor de Rembrandtlaan. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 januari 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Energielabels
De meest voorkomende energielabels in de Rembrandtlaan zijn Energielabels C (16 adressen) en Energielabels D (8 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in de Rembrandtlaan. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 januari 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel Energielabels C komt het meeste voor in de Rembrandtlaan: 16 adressen hebben energielabel Energielabels C. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Zeist bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Verkeersongevallen naar afloop
Er was één verkeersongeval in 2024 in de Rembrandtlaan in 2024.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen voor de Rembrandtlaan. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2024 in de Rembrandtlaan plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2024
Dodelijke afloop0
Letselschade0
Materiële schade1
Totaal1

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen en de geografie van de Rembrandtlaan is bepaald welke ongevallen aan de Rembrandtlaan toegerekend dienen te worden. De data over verkeersongevallen zijn ook beschikbaar op postcode, gemeente, wijk en buurt niveau. Bekijk de verkeersongevallen in de gemeente Zeist.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Gebieden
Tabel met de gebieden die de Rembrandtlaan ‘raken’.
Soort gebiedNaam gebiedAantal adressen
Postcode3712AJ8
Postcode3712AK41
Postcode3712AL29
Postcode numeriek371278
WoonkernHuis ter Heide78
WoonplaatsHuis ter Heide78
BuurtHuis ter Heide-Noord78
WijkDen Dolder en omgeving78
GemeenteZeist78
ProvincieUtrecht78
WaterschapHoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden78
LandNederland78

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden die de Rembrandtlaan ‘raken’. Rembrandtlaan ‘raakt’ andere gebieden zoals buurten en woonplaatsen wanneer de geometrieën van Rembrandtlaan en die van de buurten en woonplaatsen elkaar overlappen of snijden. Dit betekent dat er een gedeelde grens is tussen de straat en deze gebieden, waarbij ze op een bepaalde manier met elkaar verbonden zijn. Dit kan gebeuren wanneer Rembrandtlaan door een buurt loopt of de grens van een woonplaats volgt. De gebieden zijn op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2025 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026 bepaald.

Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.
Download alle data voor de gemeente Zeist
Afbeelding van Excel documenten uit de download voor de gemeente Zeist.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download een schat aan informatie voor de gemeente Zeist. Met een Excel document met handige werkbladen met de data over de postcodes in de gemeente Zeist. Daarnaast bevat de download andere documenten met de data over de gemeente, wijken en buurten, alle adressen, verkiezingsuitslagen, gezondheidscijfers, misdaadcijfers en nog veel meer!

Download!
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: