Varenmeent in Hilversum

Varenmeent in Hilversum

Bekijk héél véél informatie voor Varenmeent in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Bekijk héél véél informatie voor Varenmeent in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Kaart van  Varenmeent.Bekijk kaart
Over Varenmeent
Er zijn 4 postcodes die horen bij de 68 adressen van Varenmeent in Hilversum.

Varenmeent in Hilversum heeft 4 postcodes, te weten: 1218AN, 1218AP, 1218AR en 1218AS. Deze weg heeft de huisnummerreeks 1 t/m 100. Weg Varenmeent ligt in de buurt Hilversumse Meent binnen de gemeente Hilversum.

Advertentie:

Kerncijfers van Varenmeent
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor Varenmeent.

Varenmeent in HilversumAantalBronJaar data
Postcodes4Kadaster2026
Adressen binnen bebouwde kom68Kadaster2026
Adressen buiten bebouwde kom0Kadaster2026
Adressen met postcode68Kadaster2026
Adressen met woonfunctie68Kadaster2026
Panden68Kadaster2026
Percelen68Kadaster2026
Woningen70CBS2024
Huishoudens70CBS2024
Inwoners165CBS2024

Op deze pagina vind je alle adressen van Varenmeent en de data over diverse onderwerpen die voor Varenmeent bekend zijn in grafieken en tabellen. De gebruikte gegevens zijn afkomstig van het Kadaster, de RVO en afgeleid van de postcodedata van het CBS.

Toelichting
Varenmeent: alle adressen
Tabel met alle 68 adressen van Varenmeent.
StraatnaamHuisnummerPostcodeWoonplaatsGebruiksdoelOppervlakteWoningtypeBouwjaarEnergielabelBebouwde komSoort openbare ruimte
Varenmeent11218ANHilversumWoonfunctie160 m2Hoekwoning1974Dgeen dataWeg
Varenmeent31218ANHilversumWoonfunctie139 m2Tussenwoning1974Cgeen dataWeg
Varenmeent51218ANHilversumWoonfunctie148 m2Tussenwoning1974C (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent71218ANHilversumWoonfunctie140 m2Tussenwoning1974Cgeen dataWeg
Varenmeent91218ANHilversumWoonfunctie138 m2Tussenwoning1974C (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent111218ANHilversumWoonfunctie161 m2Hoekwoning1974D (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent131218ANHilversumWoonfunctie135 m2Hoekwoning1974D (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent151218ANHilversumWoonfunctie145 m2Tussenwoning1974Bgeen dataWeg
Varenmeent171218ANHilversumWoonfunctie148 m2Tussenwoning1974Dgeen dataWeg
Varenmeent191218ANHilversumWoonfunctie140 m2Tussenwoning1974Cgeen dataWeg
Varenmeent211218ANHilversumWoonfunctie143 m2Tussenwoning1974C (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent231218ANHilversumWoonfunctie143 m2Hoekwoning1974D (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent251218ANHilversumWoonfunctie132 m2Hoekwoning1974Cgeen dataWeg
Varenmeent271218ANHilversumWoonfunctie149 m2Tussenwoning1974A++geen dataWeg
Varenmeent291218ANHilversumWoonfunctie151 m2Tussenwoning1974Cgeen dataWeg
Varenmeent311218ANHilversumWoonfunctie143 m2Tussenwoning1974Cgeen dataWeg
Varenmeent331218ANHilversumWoonfunctie137 m2Tussenwoning1974Cgeen dataWeg
Varenmeent351218ANHilversumWoonfunctie149 m2Hoekwoning1974D (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent21218APHilversumWoonfunctie174 m2Hoekwoning1974Cgeen dataWeg
Varenmeent41218APHilversumWoonfunctie140 m2Tussenwoning1974C (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent61218APHilversumWoonfunctie134 m2Tussenwoning1974Bgeen dataWeg
Varenmeent81218APHilversumWoonfunctie137 m2Tussenwoning1974Cgeen dataWeg
Varenmeent101218APHilversumWoonfunctie132 m2Tussenwoning1974C (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent121218APHilversumWoonfunctie137 m2Hoekwoning1974D (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent141218APHilversumWoonfunctie140 m2Hoekwoning1974Dgeen dataWeg
Varenmeent161218APHilversumWoonfunctie148 m2Tussenwoning1974C (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent181218APHilversumWoonfunctie159 m2Tussenwoning1974Cgeen dataWeg
Varenmeent201218APHilversumWoonfunctie140 m2Tussenwoning1974Bgeen dataWeg
Varenmeent221218APHilversumWoonfunctie140 m2Tussenwoning1974C (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent241218APHilversumWoonfunctie140 m2Tussenwoning1974Cgeen dataWeg
Varenmeent261218APHilversumWoonfunctie140 m2Tussenwoning1974C (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent281218APHilversumWoonfunctie132 m2Hoekwoning1974Dgeen dataWeg
Varenmeent301218APHilversumWoonfunctie132 m2Hoekwoning1974Dgeen dataWeg
Varenmeent321218APHilversumWoonfunctie140 m2Tussenwoning1974Bgeen dataWeg
Varenmeent341218APHilversumWoonfunctie137 m2Tussenwoning1974C (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent361218APHilversumWoonfunctie140 m2Tussenwoning1974C (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent381218APHilversumWoonfunctie140 m2Tussenwoning1974C (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent401218APHilversumWoonfunctie132 m2Tussenwoning1974C (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent421218APHilversumWoonfunctie132 m2Tussenwoning1974C (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent441218APHilversumWoonfunctie138 m2Hoekwoning1974D (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent461218ARHilversumWoonfunctie169 m2Hoekwoning1974D (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent481218ARHilversumWoonfunctie143 m2Tussenwoning1974Ageen dataWeg
Varenmeent501218ARHilversumWoonfunctie137 m2Tussenwoning1974C (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent521218ARHilversumWoonfunctie143 m2Tussenwoning1974C (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent541218ARHilversumWoonfunctie132 m2Tussenwoning1974Egeen dataWeg
Varenmeent561218ARHilversumWoonfunctie143 m2Tussenwoning1974C (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent581218ARHilversumWoonfunctie157 m2Tussenwoning1974Cgeen dataWeg
Varenmeent601218ARHilversumWoonfunctie163 m2Hoekwoning1974Dgeen dataWeg
Varenmeent621218ARHilversumWoonfunctie140 m2Hoekwoning1974D (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent641218ARHilversumWoonfunctie143 m2Tussenwoning1974Bgeen dataWeg
Varenmeent661218ARHilversumWoonfunctie136 m2Tussenwoning1974Cgeen dataWeg
Varenmeent681218ARHilversumWoonfunctie156 m2Tussenwoning1974Dgeen dataWeg
Varenmeent701218ARHilversumWoonfunctie156 m2Tussenwoning1974C (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent721218ARHilversumWoonfunctie156 m2Hoekwoning1974D (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent741218ASHilversumWoonfunctie132 m2Hoekwoning1974D (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent761218ASHilversumWoonfunctie156 m2Tussenwoning1974Cgeen dataWeg
Varenmeent781218ASHilversumWoonfunctie148 m2Tussenwoning1974C (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent801218ASHilversumWoonfunctie140 m2Tussenwoning1974Cgeen dataWeg
Varenmeent821218ASHilversumWoonfunctie140 m2Tussenwoning1974Bgeen dataWeg
Varenmeent841218ASHilversumWoonfunctie166 m2Tussenwoning1974C (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent861218ASHilversumWoonfunctie144 m2Tussenwoning1974Bgeen dataWeg
Varenmeent881218ASHilversumWoonfunctie149 m2Hoekwoning1974D (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent901218ASHilversumWoonfunctie137 m2Hoekwoning1974D (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent921218ASHilversumWoonfunctie137 m2Tussenwoning1974C (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent941218ASHilversumWoonfunctie137 m2Tussenwoning1974Egeen dataWeg
Varenmeent961218ASHilversumWoonfunctie137 m2Tussenwoning1974C (voorlopig)geen dataWeg
Varenmeent981218ASHilversumWoonfunctie137 m2Tussenwoning1974Dgeen dataWeg
Varenmeent1001218ASHilversumWoonfunctie201 m2Hoekwoning1974D (voorlopig)geen dataWeg

Bovenstaande tabel toont de 68 adressen van Varenmeent. Dit zijn alle adressen op basis van de BAG data van het Kadaster van 1 januari 2026.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. Hierin zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd. Per adres wordt het laatst bekende energielabel zoals geregistreerd bij de RVO weergegeven. Voorlopige energielabels zijn indicatief en niet rechtsgeldig; definitieve energielabels hebben een geldigheid van 10 jaar en kunnen inmiddels zijn verlopen. In de Excel-download voor de gemeente Hilversum zijn aanvullende gegevens beschikbaar, zoals het berekeningstype en de opnamedatum van het energielabel. De gegevens in deze tabel zijn verzameld op 1 januari 2026. Na deze datum kunnen energielabels en andere kenmerken zijn gewijzigd of opnieuw zijn vastgesteld.

Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, spoorbaan of brug zijn. Zie de toelichting voor een verdere definitie. Klik op de naam van een openbare ruimte om de pagina met statistieken voor die ruimte weer te geven. Bekijk de definities van de soorten openbare ruimtes.

Adressen Hilversum
Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde
Afgeleide gegevens op basis van de postcodedata van het CBS.
  • Er zijn 165 inwoners geregistreerd in 2024 op Varenmeent.
  • In 2024 zijn er 70 huishoudens bekend op de adressen van Varenmeent.
  • Er zijn 70 woningen geregistreerd met een adres met Varenmeent (gegevens voor het jaar 2024).
  • De gemiddelde WOZ woningwaarde van de huizen aan Varenmeent was €517.029 in het jaar 2023.

Bovenstaande gegevens zijn bepaald op basis van de data per postcode van het CBS. Deze gegevens zijn op basis van het aantal adressen met woonfunctie in een postcode en het aantal adressen voor die postcode per straat berekend. De data over inwoners, huishoudens en woningwaarde op deze pagina zijn daarom een schatting/modelmatige benadering van de werkelijkheid.

Vrouwen en mannen in Varenmeent
56% van de inwoners in Varenmeent staat als vrouw geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2024 naar geslacht (klik op de vlakken in de donutgrafiek om de aantallen te zien).

De donutgrafiek toont het geslacht van de bevolking, vrouw of man. Deze informatie komt uit het bevolkingsregister van de gemeenten.

Bevolking naar leeftijd in Varenmeent
Varenmeent in Hilversum telt 50 inwoners in de leeftijdsgroep 45-65 in 2024.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2024 per leeftijdscategorie.

Het aantal inwoners per leeftijdsgroep is bepaald op basis van de postcodedata. De download voor de gemeente Hilversum bevat veel meer leeftijdgegevens: Er is een document met het aantal inwoners in de gemeente per levensjaar en met een bevolkingspiramide met een uitsplitsing naar leeftijd en geslacht. Daarnaast bevat het document met postcodedata het aantal inwoners voor iedere 5 jarige leeftijdsgroep van ‘0 tot 5 jaar’ tot en met ‘90 jaar en ouder’ per viercijferige (numerieke) postcode voor alle jaren in de periode van 1998 tot en met 2024.

Soorten woningen
Tussenwoningenen komen het meeste voor in Varenmeent: er zijn 48 adressen met het woningtype tussenwoningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in Varenmeent.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 januari 2026.

Adressen: gebruiksdoelen
In Varenmeent zijn er 68 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor Varenmeent.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities

Advertentie:

Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 68 panden uit de bouwperiode 1970 tot 1980 in Varenmeent.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor Varenmeent. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 januari 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Energielabels
De meest voorkomende energielabels in Varenmeent zijn Energielabels C (36 adressen) en Energielabels D (21 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in Varenmeent. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 januari 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel Energielabels C komt het meeste voor in Varenmeent: 36 adressen hebben energielabel Energielabels C. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Hilversum bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Verkeersongevallen naar afloop
Er waren geen verkeersongevallen in Varenmeent in 2024.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen voor Varenmeent. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2024 in Varenmeent plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2024
Dodelijke afloop0
Letselschade0
Materiële schade0
Totaal0

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen en de geografie van Varenmeent is bepaald welke ongevallen aan Varenmeent toegerekend dienen te worden. De data over verkeersongevallen zijn ook beschikbaar op postcode, gemeente, wijk en buurt niveau. Bekijk de verkeersongevallen in de gemeente Hilversum.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Gebieden
Tabel met de gebieden die Varenmeent ‘raken’.
Soort gebiedNaam gebiedAantal adressen
Postcode1218AN18
Postcode1218AP22
Postcode1218AR14
Postcode1218AS14
Postcode numeriek121868
WoonkernHilversumse Meent68
WoonplaatsHilversum68
BuurtHilversumse Meent68
WijkHilversumse Meent68
GemeenteHilversum68
ProvincieNoord-Holland68
WaterschapWaterschap Amstel, Gooi en Vecht68
LandNederland68

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden die Varenmeent ‘raken’. Varenmeent ‘raakt’ andere gebieden zoals buurten en woonplaatsen wanneer de geometrieën van Varenmeent en die van de buurten en woonplaatsen elkaar overlappen of snijden. Dit betekent dat er een gedeelde grens is tussen de straat en deze gebieden, waarbij ze op een bepaalde manier met elkaar verbonden zijn. Dit kan gebeuren wanneer Varenmeent door een buurt loopt of de grens van een woonplaats volgt. De gebieden zijn op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2025 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026 bepaald.

Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.
Download alle data voor de gemeente Hilversum
Afbeelding van Excel documenten uit de download voor de gemeente Hilversum.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download een schat aan informatie voor de gemeente Hilversum. Met een Excel document met handige werkbladen met de data over de postcodes in de gemeente Hilversum. Daarnaast bevat de download andere documenten met de data over de gemeente, wijken en buurten, alle adressen, verkiezingsuitslagen, gezondheidscijfers, misdaadcijfers en nog veel meer!

Download!
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: