Zandweg in Heerlen

Zandweg in Heerlen

Bekijk héél véél informatie voor de Zandweg in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Bekijk héél véél informatie voor de Zandweg in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Kaart van de Zandweg.Bekijk kaart
Over de Zandweg
Er zijn 6 postcodes die horen bij de 94 adressen van de Zandweg in Heerlen.

De Zandweg in Heerlen heeft adressen met 6 verschillende postcodes. Deze postcodes lopen van 6417AS tot en met 6419PK. De tabel met adressen op deze pagina toont alle adressen met alle postcodes van Zandweg in Heerlen. Deze weg heeft de huisnummerreeks 2 t/m 200. Weg Zandweg ligt in 3 buurten. Dit zijn de buurten Douve Weien, Heerlerbaan-West en Imstenrade. Deze buurten liggen binnen de gemeente Heerlen.

Advertentie:

Kerncijfers van de Zandweg
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor de Zandweg.

Zandweg in HeerlenAantalBronJaar data
Postcodes6Kadaster2026
Adressen binnen bebouwde kom94Kadaster2026
Adressen buiten bebouwde kom0Kadaster2026
Adressen met postcode94Kadaster2026
Adressen met woonfunctie87Kadaster2026
Panden84Kadaster2026
Percelen84Kadaster2026
Woningen89CBS2025
Huishoudens134CBS2025
Inwoners210CBS2025

Op deze pagina vind je alle adressen van de Zandweg en de data over diverse onderwerpen die voor de Zandweg bekend zijn in grafieken en tabellen. De gebruikte gegevens zijn afkomstig van het Kadaster, de RVO en afgeleid van de postcodedata van het CBS.

Toelichting
Zandweg: alle adressen
Tabel met alle 94 adressen van de Zandweg.
StraatnaamHuisnummerPostcodeWoonplaatsGebruiksdoelOppervlakteWoningtypeBouwjaarEnergielabelBebouwde komSoort openbare ruimte
Zandweg56417ASHeerlenWoonfunctie184 m2Twee-onder-één-kap woning1939G (voorlopig)jaWeg
Zandweg76417ASHeerlenWoonfunctie215 m2Twee-onder-één-kap woning1939CjaWeg
Zandweg96417ASHeerlenWoonfunctie186 m2Twee-onder-één-kap woning1939G (voorlopig)jaWeg
Zandweg116417ASHeerlenWoonfunctie204 m2Twee-onder-één-kap woning1939G (voorlopig)jaWeg
Zandweg136417ASHeerlenWoonfunctie138 m2Twee-onder-één-kap woning1939G (voorlopig)jaWeg
Zandweg156417ASHeerlenWoonfunctie147 m2Twee-onder-één-kap woning1951DjaWeg
Zandweg176417ASHeerlenWoonfunctie131 m2Twee-onder-één-kap woning1955DjaWeg
Zandweg196417ASHeerlenWoonfunctie Winkelfunctie122 m2Twee-onder-één-kap woning1955E (voorlopig)jaWeg
Zandweg216417ASHeerlenKantoorfunctie167 m2n.v.t.1955F (voorlopig)jaWeg
Zandweg456417ASHeerlenWoonfunctie116 m2Twee-onder-één-kap woning1962CjaWeg
Zandweg476417ASHeerlenGezondheidszorgfunctie83 m2n.v.t.1962EjaWeg
Zandweg536417ASHeerlenWoonfunctie155 m2Twee-onder-één-kap woning1953F (voorlopig)jaWeg
Zandweg556417ASHeerlenWoonfunctie248 m2Twee-onder-één-kap woning1988B (voorlopig)jaWeg
Zandweg636417ASHeerlenWoonfunctie210 m2Vrijstaande woning1970D (voorlopig)jaWeg
Zandweg656417ASHeerlenWoonfunctie264 m2Vrijstaande woning1924FjaWeg
Zandweg736417ASHeerlenWoonfunctie192 m2Vrijstaande woning1928FjaWeg
Zandweg796417ASHeerlenWoonfunctie199 m2Vrijstaande woning1924G (voorlopig)jaWeg
Zandweg26417ATHeerlenWoonfunctie511 m2Vrijstaande woning1940CjaWeg
Zandweg46417ATHeerlenWoonfunctie280 m2Vrijstaande woning1936G (voorlopig)jaWeg
Zandweg66417ATHeerlenWoonfunctie284 m2Vrijstaande woning1955CjaWeg
Zandweg86417ATHeerlenWoonfunctie305 m2Vrijstaande woning1960FjaWeg
Zandweg126417ATHeerlenWoonfunctie334 m2Vrijstaande woning1960GjaWeg
Zandweg186417ATHeerlenWoonfunctie196 m2Twee-onder-één-kap woning1955F (voorlopig)jaWeg
Zandweg206417ATHeerlenWoonfunctie152 m2Twee-onder-één-kap woning1955FjaWeg
Zandweg226417ATHeerlenWoonfunctie298 m2Vrijstaande woning1955F (voorlopig)jaWeg
Zandweg246417ATHeerlenWoonfunctie244 m2Vrijstaande woning1951BjaWeg
Zandweg266417ATHeerlenWoonfunctie292 m2Vrijstaande woning1938G (voorlopig)jaWeg
Zandweg286417ATHeerlenWoonfunctie226 m2Vrijstaande woning1940CjaWeg
Zandweg306417ATHeerlenWoonfunctie209 m2Vrijstaande woning1955F (voorlopig)jaWeg
Zandweg326417ATHeerlenWoonfunctie184 m2Vrijstaande woning1958F (voorlopig)jaWeg
Zandweg346417ATHeerlenWoonfunctie239 m2Vrijstaande woning1959FjaWeg
Zandweg386417ATHeerlenWoonfunctie157 m2Vrijstaande woning1955EjaWeg
Zandweg406417ATHeerlenWoonfunctie216 m2Vrijstaande woning1954CjaWeg
Zandweg626417ATHeerlenWoonfunctie881 m2Vrijstaande woning1986C (voorlopig)jaWeg
Zandweg646417ATHeerlenWoonfunctie196 m2Twee-onder-één-kap woning1950F (voorlopig)jaWeg
Zandweg666417ATHeerlenWoonfunctie212 m2Twee-onder-één-kap woning1950CjaWeg
Zandweg936418PAHeerlenWoonfunctie185 m2Vrijstaande woning1965D (voorlopig)jaWeg
Zandweg956418PAHeerlenWoonfunctie212 m2Hoekwoning1931G (voorlopig)jaWeg
Zandweg976418PAHeerlenWoonfunctie236 m2Tussenwoning1934EjaWeg
Zandweg996418PAHeerlenWoonfunctie217 m2Tussenwoning1934FjaWeg
Zandweg1016418PAHeerlenWoonfunctie213 m2Hoekwoning1930G (voorlopig)jaWeg
Zandweg1036418PAHeerlenWoonfunctie290 m2Vrijstaande woning2001AjaWeg
Zandweg1056418PAHeerlenWoonfunctie220 m2Vrijstaande woning1935G (voorlopig)jaWeg
Zandweg1096418PAHeerlenWoonfunctie213 m2Twee-onder-één-kap woning1976C (voorlopig)jaWeg
Zandweg1116418PAHeerlenWoonfunctie192 m2Twee-onder-één-kap woning1938DjaWeg
Zandweg1156418PAHeerlenWoonfunctie178 m2Hoekwoning1929G (voorlopig)jaWeg
Zandweg1176418PAHeerlenWoonfunctie131 m2Tussenwoning1927BjaWeg
Zandweg1196418PAHeerlenWoonfunctie173 m2Hoekwoning1930G (voorlopig)jaWeg
Zandweg1216418PAHeerlenWoonfunctie263 m2Vrijstaande woning1987CjaWeg
Zandweg1236418PAHeerlenWoonfunctie312 m2Vrijstaande woning1990BjaWeg
Zandweg1256418PAHeerlenWoonfunctie302 m2Vrijstaande woning1991BjaWeg
Zandweg1276418PAHeerlenWoonfunctie227 m2Vrijstaande woning1991BjaWeg
Zandweg1296418PAHeerlenWoonfunctie231 m2Vrijstaande woning1991CjaWeg
Zandweg131 - A6418PAHeerlenWoonfunctie179 m2Vrijstaande woning1993CjaWeg
Zandweg1316418PAHeerlenWoonfunctie149 m2Vrijstaande woning1994AjaWeg
Zandweg1336418PAHeerlenWoonfunctie285 m2Vrijstaande woning1994B (voorlopig)jaWeg
Zandweg1356418PAHeerlenWoonfunctie281 m2Vrijstaande woning1996B (voorlopig)jaWeg
Zandweg1376418PAHeerlenWoonfunctie265 m2Vrijstaande woning1991AjaWeg
Zandweg1396418PAHeerlenWoonfunctie413 m2Vrijstaande woning1991CjaWeg
Zandweg1416418PAHeerlenWoonfunctie232 m2Vrijstaande woning1990AjaWeg
Zandweg1436418PAHeerlenWoonfunctie278 m2Vrijstaande woning1991AjaWeg
Zandweg1226418PBHeerlenWinkelfunctie373 m2n.v.t.1983C (voorlopig)jaWeg
Zandweg1266418PBHeerlenWoonfunctie208 m2Vrijstaande woning1991AjaWeg
Zandweg1286418PBHeerlenWoonfunctie Kantoorfunctie777 m2Vrijstaande woning1900CjaWeg
Zandweg1306418PBHeerlenWoonfunctie149 m2Twee-onder-één-kap woning1937GjaWeg
Zandweg1326418PBHeerlenWoonfunctie180 m2Twee-onder-één-kap woning1937G (voorlopig)jaWeg
Zandweg1346418PBHeerlenWoonfunctie337 m2Hoekwoning1930G (voorlopig)jaWeg
Zandweg1366418PBHeerlenWoonfunctie178 m2Tussenwoning1993AjaWeg
Zandweg1386418PBHeerlenWoonfunctie366 m2Hoekwoning1993AjaWeg
Zandweg1506418PBHeerlenWoonfunctie173 m2Vrijstaande woning1920CjaWeg
Zandweg1526418PBHeerlenWoonfunctie96 m2Vrijstaande woning1954F (voorlopig)jaWeg
Zandweg1546418PBHeerlenWoonfunctie118 m2Vrijstaande woning1900G (voorlopig)jaWeg
Zandweg1606418PBHeerlenWoonfunctie214 m2Vrijstaande woning1960F (voorlopig)jaWeg
Zandweg1626418PBHeerlenIndustriefunctie268 m2n.v.t.1985C (voorlopig)jaWeg
Zandweg178 - A6418PBHeerlenWoonfunctie31 m2Appartement1890GjaWeg
Zandweg178 - B6418PBHeerlenWoonfunctie29 m2Appartement1890GjaWeg
Zandweg178 - C6418PBHeerlenWoonfunctie25 m2Appartement1890GjaWeg
Zandweg178 - D6418PBHeerlenWoonfunctie25 m2Appartement1890GjaWeg
Zandweg178 - E6418PBHeerlenWoonfunctie38 m2Appartement1890GjaWeg
Zandweg178 - F6418PBHeerlenWoonfunctie36 m2Appartement1890GjaWeg
Zandweg178 - G6418PBHeerlenWoonfunctie29 m2Appartement1890GjaWeg
Zandweg178 - H6418PBHeerlenWoonfunctie52 m2Appartement1890GjaWeg
Zandweg178 - J6418PBHeerlenWoonfunctie64 m2Appartement1890GjaWeg
Zandweg1786418PBHeerlenGezondheidszorgfunctie319 m2n.v.t.1890GjaWeg
Zandweg1616418PTHeerlenWoonfunctie347 m2Vrijstaande woning2007A (voorlopig)jaWeg
Zandweg1676418PTHeerlenWoonfunctie367 m2Vrijstaande woning2005AjaWeg
Zandweg1696418PTHeerlenWoonfunctie350 m2Vrijstaande woning2005BjaWeg
Zandweg1716418PTHeerlenWoonfunctie235 m2Vrijstaande woning2005AjaWeg
Zandweg1796419PKHeerlenWoonfunctie Bijeenkomstfunctie123 m2Vrijstaande woning1900G (voorlopig)jaWeg
Zandweg1816419PKHeerlenBijeenkomstfunctie1.402 m2n.v.t.1900geen datajaWeg
Zandweg1906419PKHeerlenWoonfunctie167 m2Vrijstaande woning1975C (voorlopig)jaWeg
Zandweg1916419PKHeerlenWoonfunctie201 m2Vrijstaande woning1928G (voorlopig)jaWeg
Zandweg1936419PKHeerlenBijeenkomstfunctie491 m2n.v.t.2008A (voorlopig)jaWeg
Zandweg2006419PKHeerlenWoonfunctie221 m2Vrijstaande woning1970D (voorlopig)jaWeg

Bovenstaande tabel toont de 94 adressen van de Zandweg. Dit zijn alle adressen op basis van de BAG data van het Kadaster van 1 juli 2026.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. Hierin zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd. Per adres wordt het laatst bekende energielabel zoals geregistreerd bij de RVO weergegeven. Voorlopige energielabels zijn indicatief en niet rechtsgeldig; definitieve energielabels hebben een geldigheid van 10 jaar en kunnen inmiddels zijn verlopen. In de Excel-download voor de gemeente Heerlen zijn aanvullende gegevens beschikbaar, zoals het berekeningstype en de opnamedatum van het energielabel. De gegevens in deze tabel zijn verzameld op 1 juli 2026. Na deze datum kunnen energielabels en andere kenmerken zijn gewijzigd of opnieuw zijn vastgesteld.

Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, spoorbaan of brug zijn. Zie de toelichting voor een verdere definitie. Klik op de naam van een openbare ruimte om de pagina met statistieken voor die ruimte weer te geven. Bekijk de definities van de soorten openbare ruimtes.

Adressen Heerlen
Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde
Afgeleide gegevens op basis van de postcodedata van het CBS.
  • Er zijn 210 inwoners geregistreerd in 2025 op de Zandweg.
  • In 2025 zijn er 134 huishoudens bekend op de adressen van de Zandweg.
  • Er zijn 89 woningen geregistreerd met een adres met de Zandweg (gegevens voor het jaar 2025).
  • De gemiddelde WOZ woningwaarde van de huizen aan de Zandweg was €116.522 in het jaar 2025.

Bovenstaande gegevens zijn bepaald op basis van de data per postcode van het CBS. Deze gegevens zijn op basis van het aantal adressen met woonfunctie in een postcode en het aantal adressen voor die postcode per straat berekend. De data over inwoners, huishoudens en woningwaarde op deze pagina zijn daarom een schatting/modelmatige benadering van de werkelijkheid.

Vrouwen en mannen in de Zandweg
53% van de inwoners in de Zandweg staat als man geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2025 naar geslacht (klik op de vlakken in de donutgrafiek om de aantallen te zien).

De donutgrafiek toont het geslacht van de bevolking, vrouw of man. Deze informatie komt uit het bevolkingsregister van de gemeenten.

Bevolking naar leeftijd in de Zandweg
De Zandweg in Heerlen telt 47 inwoners in de leeftijdsgroep 25-45 in 2025.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2025 per leeftijdscategorie.

Het aantal inwoners per leeftijdsgroep is bepaald op basis van de postcodedata. De download voor de gemeente Heerlen bevat veel meer leeftijdgegevens: Er is een document met het aantal inwoners in de gemeente per levensjaar en met een bevolkingspiramide met een uitsplitsing naar leeftijd en geslacht. Daarnaast bevat het document met postcodedata het aantal inwoners voor iedere 5 jarige leeftijdsgroep van ‘0 tot 5 jaar’ tot en met ‘90 jaar en ouder’ per viercijferige (numerieke) postcode voor alle jaren in de periode van 1998 tot en met 2025.

Soorten woningen
Vrijstaande woningenen komen het meeste voor in de Zandweg: er zijn 49 adressen met het woningtype vrijstaande woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in de Zandweg.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 juli 2026.

Adressen: gebruiksdoelen
In de Zandweg zijn er 87 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor de Zandweg.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities

Advertentie:

Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 25 panden uit de bouwperiode 1925 tot 1950 in de Zandweg.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor de Zandweg. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 juli 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Energielabels
De meest voorkomende energielabels in de Zandweg zijn Energielabels G (29 adressen) en Energielabels C (18 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in de Zandweg. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 juli 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel Energielabels G komt het meeste voor in de Zandweg: 29 adressen hebben energielabel Energielabels G. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Heerlen bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Verkeersongevallen naar afloop
Er was één verkeersongeval in 2025 in de Zandweg in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen voor de Zandweg. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2025 in de Zandweg plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2025
Dodelijke afloop0
Letselschade0
Materiële schade1
Totaal1

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen en de geografie van de Zandweg is bepaald welke ongevallen aan de Zandweg toegerekend dienen te worden. De data over verkeersongevallen zijn ook beschikbaar op postcode, gemeente, wijk en buurt niveau. Bekijk de verkeersongevallen in de gemeente Heerlen.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Gebieden
Tabel met de gebieden die de Zandweg ‘raken’.
Soort gebiedNaam gebiedAantal adressen
Postcode6417AS17
Postcode6417AT19
Postcode6418PA25
Postcode6418PB23
Postcode6418PT4
Postcode6419PK6
Postcode numeriek641736
Postcode numeriek641852
Postcode numeriek64196
DeelkernImstenrade1
WoonkernHeerlen94
WoonplaatsHeerlen94
BuurtDouve Weien36
BuurtHeerlerbaan-West52
BuurtImstenrade6
WijkCaumerveld-Douve Weien36
WijkHeerlerbaan - Schil58
GemeenteHeerlen94
ProvincieLimburg94
WaterschapWaterschap Limburg94
LandNederland94

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden die de Zandweg ‘raken’. Zandweg ‘raakt’ andere gebieden zoals buurten en woonplaatsen wanneer de geometrieën van Zandweg en die van de buurten en woonplaatsen elkaar overlappen of snijden. Dit betekent dat er een gedeelde grens is tussen de straat en deze gebieden, waarbij ze op een bepaalde manier met elkaar verbonden zijn. Dit kan gebeuren wanneer Zandweg door een buurt loopt of de grens van een woonplaats volgt. De gebieden zijn op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2025 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026 bepaald.

Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.
Download alle data voor de gemeente Heerlen
Afbeelding van Excel documenten uit de download voor de gemeente Heerlen.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download een schat aan informatie voor de gemeente Heerlen. Met een Excel document met handige werkbladen met de data over de postcodes in de gemeente Heerlen. Daarnaast bevat de download andere documenten met de data over de gemeente, wijken en buurten, alle adressen, verkiezingsuitslagen, gezondheidscijfers, misdaadcijfers en nog veel meer!

Download!
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Blijf op de hoogte

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron