Statistieken postcode 5271TX

Statistieken postcode 5271TX

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor postcodegebied 5271 TX. Bekijk de data over de bevolking, woningen, voertuigen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke tabellen, grafieken en uitleg bij de onderwerpen.

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor postcodegebied 5271 TX. Bekijk de data over de bevolking, woningen, voertuigen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke tabellen, grafieken en uitleg bij de onderwerpen.

Kaart van postcodegebied 5271TX.Bekijk kaart
Postcodegebied 5271TX in het kort
5271 TX is de postcode van 2 straten in Sint-Michielsgestel.

Bekijk de belangrijkste cijfers, de kaart en een korte toelichting over het postcodegebied 5271 TX. De postcode 5271TX hoort bij Dooibroek en Hemelrijkstraat.

Kerncijfers postcode 5271TX
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van de belangrijkste cijfers van het Kadaster en het CBS voor het postcodegebied 5271 TX.


Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor het postcodegebied 5271 TX. Bekijk de pagina’s voor de andere postcodes binnen het gebied van de numerieke postcode 5271 via de tabel op de pagina van postcodegebied 5271.

Postcode 5271TXAantalBronJaar data
Adressen met postcode29Kadaster2026
Adressen met woonfunctie28Kadaster2026
Panden met adres29Kadaster2026
Percelen met adres28Kadaster2026
Woningvoorraad25CBS2025
Huishoudens40CBS2025
Inwoners100CBS2025

Op deze pagina vind je een kaart van het postcodegebied 5271 TX, de data over meer dan 250 onderwerpen voor het postcodegebied 5271 TX en een overzicht van alle adressen met postcode 5271TX.

Overzicht postcode 5271 Definities
Blijf op de hoogte

Nieuwe cijfers voor postcode 5271TX? Ontvang een e-mail.

Postcode 5271TX op de kaart
Kaart van de omgeving van het postcodegebied 5271 TX.
Afbeelding van het postcodegebied 5271 TX op de kaart.

Bovenstaande afbeelding toont de kaart van het postcodegebied 5271TX. Klik op de kaart om de geografie van de numerieke postcode 5271 te tonen. Tip: bekijk ook de interactieve postcodekaart.

De postcode 5271 TX hoort bij de straten Dooibroek en Hemelrijkstraat te Sint-Michielsgestel binnen de gemeente Sint-Michielsgestel.

Download de postcodedata in handige Excel documenten voor de gemeente Sint-Michielsgestel of voor heel Nederland.

Vorige postcode Volgende postcode
Over het postcodegebied 5271 TX

Postcode 5271TX ligt binnen het numerieke postcodegebied 5271 in de gemeente Sint-Michielsgestel. Er zijn 29 adressen en 25 woningen in het postcodegebied 5271 TX. 80% van de woningen in het postcodegebied 5271 TX is een koopwoning. De woningen hebben een gemiddelde WOZ waarde van €905.000. Er wonen honderd inwoners in het postcodegebied 5271 TX, waarvan het grootste deel (30%) tussen de 45 en 65 jaar oud is. Postcode 5271TX telt veertig huishoudens van gemiddeld 2,6 personen.

De gemiddelde afstand over de weg tot de belangrijkste voorzieningen in het postcodegebied 5271 TX is:

  • Supermarkt: 1,6 kilometer verderop.
  • Apotheek: relatief ver weg, op 2,1 kilometer afstand.
  • Huisartsenpraktijk: met een afstand van 2,4 kilometer relatief ver weg.
  • Basisschool: relatief ver weg, op 1,9 kilometer afstand.
  • Middelbare school: relatief dichtbij, op een afstand van 0,9 kilometer.
  • Bibliotheek: op 2,8 kilometer afstand.
  • Café: bereikbaar binnen 1,2 kilometer.
  • Restaurant: in 1,2 kilometer te bereiken.
  • Treinstation: op 5,9 kilometer afstand.
  • Zwembad: relatief ver weg, op 6,2 kilometer afstand.
Bovenliggende gebieden
Tabel met de gebieden waarbinnen het postcodegebied 5271 TX zich bevindt.

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden waarbinnen het postcodegebied 5271 TX zich bevindt. Dit is op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2026 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026.

Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.
Wonen in het postcodegebied 5271 TX

Bekijk de woningvoorraad, woningkenmerken, woningtypen en de ontwikkeling van de gemiddelde WOZ-waarde in het postcodegebied 5271 TX.

Kenmerken van de 25 woningen met postcode 5271TX
Er zijn 25 woningen in het postcodegebied 5271TX.
Informatie over de woningen in dit postcodegebied op basis van open data van het Centraal Bureau voor de Statistiek en het Kadaster. Afbeelding met 4 taart diagrammen.

De vier bovenstaande taartdiagrammen tonen het percentage woningen naar verschillende woningkenmerken. Beschikbare kenmerken zijn eigendom, bewoning, type, soort woning en bouwperiode. Het jaar waar de data voor gelden staat in het midden van de grafiek. Klik op de afbeelding om deze groter weer te geven.

Bekijk onderstaande toelichting voor de definities van de woningkenmerken.

Toelichting
Woningwaarde per jaar
De gemiddelde WOZ-waarde in postcodegebied 5271 TX was €905.000 in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde WOZ woningwaarde per jaar in het postcodegebied 5271 TX.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde WOZ woningwaarde per jaar op basis van de data van het CBS voor het postcodegebied 5271 TX:

JaarGemiddelde WOZ woningwaarde postcode 5271TX% verschil
2025€905.0002,03%
2024€887.0002,31%
2023€867.00021%
2022€718.00023%
2021€583.000-1,52%
2020€592.0008,2%
2019€547.0004,39%
2018€524.0005,9%
2017€495.000-0,4%
2016€497.000geen data

De gemiddelde WOZ woningwaarde in het postcodegebied 5271 TX is met €408.000 gestegen van €497.000 in 2016 tot €905.000 in 2025 (dat is een stijging van 82%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2016 tot en met 2025 was €45.333 (7,2%). De ontwikkeling van de data in de tijd volgt een duidelijk stijgende trend: De cijfers stijgen bijna ieder jaar.

Bekijk ook de ranglijst van de woningwaarden per buurt in de gemeente Sint-Michielsgestel.

Toelichting
Eigendom van woningen
In 2025 was 20% van de woningen in het postcodegebied 5271 TX een huurwoning en 80% was een koopwoning.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande lijngrafiek toont de verdeling van woningen naar type eigendom, koop of huur, per jaar tot en met 2025.

Woningen naar eigendom: Informatie over huur- en koopwoningen op basis van de cijfers van het CBS. Dit is gedaan met een koppeling tussen de BAG en het WOZ-register met een aanvulling uit het woningbestand van het Kadaster.

Soorten woningen
Vrijstaande woningen komen het meeste voor in het postcodegebied 5271 TX: er zijn 21 adressen met het woningtype vrijstaande woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in het postcodegebied 5271 TX.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 juli 2026.

Bevolking in het postcodegebied 5271 TX

Bekijk de samenstelling en ontwikkeling van de bevolking in het postcodegebied 5271 TX, met cijfers over inwoners, leeftijd, geslacht, herkomst en huishoudens.

Aantal inwoners per jaar
Postcodegebied 5271TX telt 100 inwoners in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor het postcodegebied 5271 TX.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor het postcodegebied 5271 TX:

JaarAantal inwoners postcode 5271TX% verschil
20251005,3%
2024950,0%
2023950,0%
2022955,6%
202190-14%
202010517%
2019905,9%
20188521%
2017700,0%
201670-6,7%
201575geen data

De bevolking van het postcodegebied 5271 TX is met 25 personen gestegen van 75 personen in 2015 tot 100 personen in 2025 (dat is een toename van 33%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2015 tot en met 2025 was 2 personen (3,38%).

Het aantal inwoners is het aantal personen zoals op 1 januari in het bevolkingsregister vastgelegd. Bekijk ook de tabel met het aantal inwoners per buurt in de gemeente Sint-Michielsgestel.

Beschrijving van de ontwikkeling van het aantal inwoners in het postcodegebied 5271 TX:

In 2015 telde het postcodegebied 5271 TX 75 inwoners. In 2016 is het aantal gedaald tot 70 personen. Dit is een daling van 5 (-6,7%) ten opzichte van 2015. Het aantal inwoners blijft 70 tot en met 2017. In 2020 is het aantal gestegen tot 105 personen. De stijging ten opzichte van 2017 is 35 (50%), het verschil ten opzichte van het vorige jaar (2019) is 15 (17%). Het aantal van 105 inwoners is het hoogste aantal inwoners in de hele periode van 2015 tot en met 2025. In 2025 waren er 100 inwoners in het postcodegebied 5271 TX.

Bevolking naar leeftijd in het postcodegebied 5271 TX
Postcode 5271TX telt 30 inwoners in de leeftijdsgroep 45-65 in 2025.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2025 per leeftijdscategorie.

Het aantal inwoners per leeftijdsgroep is afgerond op vijftallen en wordt alleen getoond bij minimaal vijf inwoners. De download voor de gemeente Sint-Michielsgestel bevat veel meer leeftijdgegevens: Er is een document met het aantal inwoners in de gemeente per levensjaar en met een bevolkingspiramide met een uitsplitsing naar leeftijd en geslacht. Daarnaast bevat het document met postcodedata het aantal inwoners voor iedere 5 jarige leeftijdsgroep van ‘0 tot 5 jaar’ tot en met ‘90 jaar en ouder’ per viercijferige (numerieke) postcode voor alle jaren in de periode van 1998 tot en met 2026.

Inwoners naar land van herkomst per jaar
Gegevens over de herkomstgebieden van de inwoners in het postcodegebied 5271 TX.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Autochtoon of migratieachtergrond in Nederland voor de periode van 2015 tot en met 2025: Bovenstaande grafiek toont de verdeling van de bevolking naar herkomst uit Nederland, herkomst uit Europa en herkomst van buiten Europa in het postcodegebied 5271 TX per jaar.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners maar herkomst per jaar op basis van de data van het CBS voor het postcodegebied 5271 TX:

JaarHerkomst NederlandHerkomst EuropaHerkomst buiten Europa
202580200
202476100
202376100
202276100
202172180
202074310
201972180
201868170
201756140
201656140
201553220

In 2025 was de herkomst van inwoners in het postcodegebied 5271 TX als volgt verdeeld: herkomst uit Nederland: 80%, herkomst uit Europese landen: 20% en herkomst uit landen buiten Europa: 0,0% En in 2015 was de verdeling van inwoners naar herkomstgebied als volgt: herkomst uit Nederland: 71%, herkomst uit Europa: 29% en herkomst van buiten Europa: 0,0%.

Toelichting Meer migratie
Vrouwen en mannen in het postcodegebied 5271 TX
55% van de inwoners in het postcodegebied 5271 TX staat als man geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2025 naar geslacht (klik op de vlakken in de donutgrafiek om de aantallen te zien).

De donutgrafiek toont het geslacht van de bevolking, vrouw of man. Deze informatie komt uit het bevolkingsregister van de gemeenten.

Gemiddelde huishoudensgrootte
Er wonen gemiddeld 2,6 personen per huishouden in het postcodegebied 5271 TX.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde grootte van huishoudens per gebied. Hierbij zijn de gebieden van laag naar hoog gesorteerd op het gemiddeld aantal personen in een huishouden. De gegevens gelden voor 2025.

De volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: 13 postcodegebieden (blauw), 19 postcode5gebieden (roze), 1 numerieke postcode (groen), 1 gemeente (geel), 1 provincie (bruin) en 1 land (oranje). Het postcodegebied 5271 TX wordt in het rood weergegeven.

Soorten huishoudens
In 2025 waren er 40 huishoudens in het postcodegebied 5271 TX. Er waren 20 eenpersoonshuishoudens en 15 meerpersoonshuishoudens (afgerond op vijftallen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont de verdeling naar soorten huishoudens voor het postcodegebied 5271 TX. De gegevens gelden voor 2025.

De cijfers gaan over de particuliere huishoudens op 1 januari 2025. Particuliere huishoudens bestaan uit één of meer inwoners die alleen of samen wonen en zelf in hun dagelijks onderhoud voorzien. In deze grafiek worden de huishoudens onderverdeeld in eenpersoonshuishoudens, meerpersoonshuishoudens zonder kinderen, huishoudens eenouder kinderen en huishoudens twee ouders kinderen. De cijfers over huishoudens zijn afgerond op vijftallen.

Economie en inkomen in het postcodegebied 5271 TX

Bekijk het gemiddelde huishoudinkomen in het postcodegebied 5271 TX en vergelijk dit cijfer via de tabel met alle onderwerpen.

Inkomensdata

Het gemiddelde inkomen per huishouden in het postcodegebied 5271 TX is niet bekend. Het gemiddelde inkomen per huishouden in een postcodegebied is alleen bekend als er minstens 100 huishoudens wonen en als geen enkel huishouden meer dan 30% van het totale inkomen in dat gebied verdient.

Toelichting
Inkomensvergelijking voor postcode 5271 TX
Vergelijking op basis van de meest recente beschikbare inkomensgegevens.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek vergelijkt de gemeente Sint-Michielsgestel met maximaal tien postcodegebieden en postcodes die op postcode het dichtst bij postcode 5271 TX liggen. De gemeente is groen, postcodegebied 5271 is oranje als het wordt getoond, de andere numerieke postcodegebieden zijn grijs en de postcodes zijn blauw. Voor het postcodegebied 5271 TX is geen waarde bekend.

Er worden maximaal tien op postcode gesorteerde postcodegebieden en postcodes met een bekend gemiddeld huishoudinkomen getoond, rond postcode 5271 TX.

Voertuigen en verkeer in het postcodegebied 5271 TX

Bekijk de beschikbare gegevens over geregistreerde voertuigen, elektrische auto’s en verkeersongevallen in het postcodegebied 5271 TX.

Personenauto’s per brandstof per jaar
Aantal personenauto’s op 1 januari van ieder jaar voor de numerieke postcode 5271.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande lijngrafiek toont het aantal personenauto’s per brandstof volgens de RDW voor het grotere postcodegebied 5271. Deze gegevens zijn helaas niet per volledige postcode (pc6, postcode met 6 tekens) beschikbaar.

Klik op een brandstof in de legenda om de bijbehorende lijn te verbergen of weer te tonen.

Meer autodata
Verkeersongevallen naar afloop
Er was één verkeersongeval in 2025 in het postcodegebied 5271 TX in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen in het postcodegebied 5271 TX. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2025 in het postcodegebied 5271 TX plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2025
Totaal1
Materiële schade1
Letselschade0
Dodelijke afloop0

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen is bepaald welke ongevallen binnen het postcodegebied 5271 TX vallen. De data over verkeersongevallen zijn ook beschikbaar op gemeente, wijk en buurt niveau. Bekijk de verkeersongevallen in de gemeente Sint-Michielsgestel.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Onderwijs in het postcodegebied 5271 TX

Bekijk de beschikbare gegevens over kinderopvang- en onderwijslocaties, gemiddelde reisafstanden en scholen in het postcodegebied 5271 TX. Bekijk véél meer informatie over het onderwijs op AlleCijfers.

Gemiddelde afstanden kinderopvang en onderwijs
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een basisschool in postcodegebied 5271TX is 1,9 kilometer.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand staafdiagram toont de gemiddelde afstand in kilometers over de weg tot kinderdagverblijven, buitenschoolseopvang, basisonderwijs, voortgezet onderwijs totaal, VMBO scholen en HAVO VWO scholen. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens voor verschillende soorten locaties te tonen. De gebruikte cijfers komen van uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor de situatie in 2022-2024.

Deze grafiek toont een regionale vergelijking van de gemiddelde reisafstanden voor inwoners van hun woonadres naar de dichtstbijzijnde locaties voor kinderopvang, basisonderwijs en voortgezet onderwijs. De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting. In de grafiek zie je de gegevens voor het postcodegebied 5271 TX in vergelijking tot andere gebieden. De volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (oranje), provincie Noord-Brabant (bruin), gemeente Sint-Michielsgestel (geel), postcode 5271 (groen), 19 postcode5gebieden (roze) en 16 postcodegebieden (blauw). Postcodegebied 5271 TX wordt in het rood weergegeven.

Adressen en leefomgeving in het postcodegebied 5271 TX

Bekijk de adressen en onderliggende postcodes, gebruiksdoelen, bouwperioden, omgevingsadressendichtheid, de nabijheid van voorzieningen, het energieverbruik en de energielabels in het postcodegebied 5271 TX.

Adressen met postcode 5271TX
Tabel met alle 29 adressen in het postcodegebied 5271 TX.
StraatnaamHuisnummerPostcodeWoonplaatsGebruiksdoelOppervlakteWoningtypeBouwjaarEnergielabelBebouwde komSoort openbare ruimte
Dooibroek25271TXSint-MichielsgestelWoonfunctie526 m2Vrijstaande woning1980C (voorlopig)neeWeg
Hemelrijkstraat15271TXSint-MichielsgestelWoonfunctie365 m2Vrijstaande woning1893G (voorlopig)jaWeg
Hemelrijkstraat35271TXSint-MichielsgestelWoonfunctie175 m2Vrijstaande woning1933CjaWeg
Hemelrijkstraat55271TXSint-MichielsgestelWoonfunctie232 m2Vrijstaande woning1964F (voorlopig)jaWeg
Hemelrijkstraat115271TXSint-MichielsgestelWoonfunctie250 m2Vrijstaande woning2017A (voorlopig)jaWeg
Hemelrijkstraat135271TXSint-MichielsgestelWoonfunctie561 m2Vrijstaande woning2007A (voorlopig)jaWeg
Hemelrijkstraat15 - A5271TXSint-MichielsgestelWoonfunctie216 m2Hoekwoning1928FneeWeg
Hemelrijkstraat15 - B5271TXSint-MichielsgestelWoonfunctie51 m2Tussenwoning1928F (voorlopig)neeWeg
Hemelrijkstraat155271TXSint-MichielsgestelWoonfunctie570 m2Vrijstaande woning2022A (voorlopig)jaWeg
Hemelrijkstraat175271TXSint-MichielsgestelWoonfunctie137 m2Hoekwoning1928G (voorlopig)neeWeg
Hemelrijkstraat195271TXSint-MichielsgestelWoonfunctie208 m2Twee-onder-één-kap woning1919GneeWeg
Hemelrijkstraat21 - A5271TXSint-MichielsgestelWoonfunctie183 m2Vrijstaande woning2022A++neeWeg
Hemelrijkstraat21 - B5271TXSint-MichielsgestelWoonfunctie310 m2Vrijstaande woning2017AneeWeg
Hemelrijkstraat215271TXSint-MichielsgestelWoonfunctie158 m2Twee-onder-één-kap woning1901FneeWeg
Hemelrijkstraat235271TXSint-MichielsgestelWoonfunctie202 m2Vrijstaande woning1928G (voorlopig)neeWeg
Hemelrijkstraat25 - A5271TXSint-MichielsgestelKantoorfunctie181 m2n.v.t.1905geen dataneeWeg
Hemelrijkstraat255271TXSint-MichielsgestelWoonfunctie360 m2Vrijstaande woning1886FneeWeg
Hemelrijkstraat275271TXSint-MichielsgestelWoonfunctie302 m2Vrijstaande woning1999B (voorlopig)neeWeg
Hemelrijkstraat29 - A5271TXSint-MichielsgestelWoonfunctie300 m2Vrijstaande woning1975C (voorlopig)neeWeg
Hemelrijkstraat295271TXSint-MichielsgestelWoonfunctie Industriefunctie393 m2Vrijstaande woning1996B (voorlopig)neeWeg
Hemelrijkstraat315271TXSint-MichielsgestelWoonfunctie308 m2Vrijstaande woning1780G (voorlopig)neeWeg
Hemelrijkstraat33 - A5271TXSint-MichielsgestelWoonfunctie109 m2Twee-onder-één-kap woning1905G (voorlopig)neeWeg
Hemelrijkstraat335271TXSint-MichielsgestelWoonfunctie171 m2Twee-onder-één-kap woning1905G (voorlopig)neeWeg
Hemelrijkstraat355271TXSint-MichielsgestelWoonfunctie228 m2Vrijstaande woning1938DneeWeg
Hemelrijkstraat375271TXSint-MichielsgestelWoonfunctie268 m2Vrijstaande woning1933G (voorlopig)neeWeg
Hemelrijkstraat395271TXSint-MichielsgestelWoonfunctie217 m2Vrijstaande woning2024geen dataneeWeg
Hemelrijkstraat415271TXSint-MichielsgestelWoonfunctie310 m2Vrijstaande woning1841G (voorlopig)neeWeg
Hemelrijkstraat435271TXSint-MichielsgestelWoonfunctie390 m2Vrijstaande woning2008AneeWeg
Hemelrijkstraat455271TXSint-MichielsgestelWoonfunctie589 m2Vrijstaande woning2018AneeWeg

Bovenstaande tabel toont de 29 adressen in het postcodegebied 5271 TX. Dit zijn alle adressen met postcode 5271TX in de BAG data van het Kadaster van 1 juli 2026.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. Hierin zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd. Per adres wordt het laatst bekende energielabel zoals geregistreerd bij de RVO weergegeven. Voorlopige energielabels zijn indicatief en niet rechtsgeldig; definitieve energielabels hebben een geldigheid van 10 jaar en kunnen inmiddels zijn verlopen. In de Excel-download voor de gemeente Sint-Michielsgestel zijn aanvullende gegevens beschikbaar, zoals het berekeningstype en de opnamedatum van het energielabel. De gegevens in deze tabel zijn gebaseerd op een peildatum van 1 juli 2026, na deze datum kunnen energielabels en andere kenmerken zijn gewijzigd of opnieuw zijn vastgesteld.

Adressen Sint-Michielsgestel
Tabelgebruik:

  • Bekijk in de tabel de beschikbare adres- en energielabelgegevens per adres.
  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waarin de zoekterm voorkomt zichtbaar blijven.
  • Sorteer de tabel door op een kolomtitel te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen onder de tabel.
  • Op kleine schermen: de eerste kolom blijft staan, verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien.
Omgevingsadressendichtheid
De omgevingsadressendichtheid in postcodegebied 5271T is 336 adressen per km².

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek vergelijkt de omgevingsadressendichtheid van het grotere pc5-postcodegebied met die van het numerieke postcodegebied 5271, de gemeente, de provincie en Nederland. De dichtheid is niet per volledige postcode (pc6) beschikbaar. Alleen gebieden met beschikbare cijfers worden getoond.


Onderstaande tabel toont de omgevingsadressendichtheid en het bijbehorende jaar voor de beschikbare vergelijkingsgebieden:

RegioOmgevingsadressendichtheidJaar
Postcodegebied 5271T (pc5)3362025
Postcodegebied 52717482025
Gemeente Sint-Michielsgestel6672026
Provincie Noord-Brabant1.6022026
Nederland2.0932026

De omgevingsadressendichtheid geeft een beeld van de mate van concentratie van menselijke activiteiten in het postcodegebied 5271 TX ten opzichte van Nederland. Merk op: de gemiddelde omgevingsadressendichtheid is een ander cijfer dan de uitkomst van het aantal adressen gedeeld door de oppervlakte. Zie de definities van de verschillende lokale verdichtingsmaten.

Voor het postcodegebied 5271 TX gebruiken we de dichtheid van het grotere pc5-postcodegebied 5271T. Een pc5-postcodegebied omvat alle volledige postcodes met dezelfde eerste vijf tekens: de vier cijfers en de eerste letter. De cijfers gelden dus voor heel 5271T, niet specifiek voor postcode 5271TX.

Toelichting
Gemiddelde afstand tot voorzieningen
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een huisartsenpraktijk in het postcodegebied 5271 TX is 2,4 kilometer.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in het postcodegebied 5271 TX tot de dichtstbijzijnde voorziening. De gebruikte cijfers komen uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor 2024.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in het postcodegebied 5271 TX tot de dichtstbijzijnde voorziening voor 2024:

VoorzieningAfstand in km
Huisartsenpraktijk2,4
Supermarkt1,6
Restaurant1,2
Basisonderwijs1,9
Voortgezet onderwijs0,9
Bibliotheek2,8
Treinstation5,9
Bioscoop6,0
Museum5,1

De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting.

Adressen: gebruiksdoelen
In het postcodegebied 5271 TX zijn er 28 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor het postcodegebied 5271 TX.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities
Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 7 panden uit de bouwperiode 1925-1950 in het postcodegebied 5271 TX.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor het postcodegebied 5271 TX. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 juli 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Gas- en elektriciteitsverbruik van woningen
In 2024 was het gemiddelde jaarlijkse aardgasverbruik per woning in het postcodegebied 5271 TX 1.580 m³ en de gemiddelde elektriciteitslevering per woning was 4.950 kWh.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het gemiddelde elektriciteitsverbruik en het gemiddelde aardgasverbruik per woning per jaar. De gegevens gelden voor 2024. Het gemiddelde energieverbruik in het postcodegebied 5271 TX wordt vergeleken met dat in het grotere postcodegebied 5271, de gemeente Sint-Michielsgestel, de provincie Noord-Brabant en Nederland.

De grafiek toont het gemiddeld elektriciteitsverbruik in kWh en het gemiddeld verbruik van aardgas in m³. Het gemiddelde geldt voor het verbruik van één jaar van alle particuliere woningen in het postcodegebied 5271 TX en de andere gebieden.

Toelichting
Energielabels
De meest voorkomende energielabels in het postcodegebied 5271 TX zijn G (9 adressen) en A (6 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in het postcodegebied 5271 TX. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 oktober 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel G komt het meeste voor in het postcodegebied 5271 TX: 9 adressen hebben energielabel G. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Sint-Michielsgestel bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Data en bronnen

Bekijk de gebruikte open databronnen en definities en download uitgebreide regionale datasets over het postcodegebied 5271 TX.

Download alle postcodedata
Download de gegevens over meer dan 250 onderwerpen voor alle postcodes in de gemeente Sint-Michielsgestel als een Excel dataset!
Afbeelding van Excel documenten uit de download voor de gemeente Sint-Michielsgestel.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download een schat aan informatie voor de gemeente Sint-Michielsgestel. Met een Excel document met handige werkbladen met de data over de postcodes in de gemeente Sint-Michielsgestel. Daarnaast bevat de download andere documenten met de data over de gemeente, wijken en buurten, alle adressen, verkiezingsuitslagen, gezondheidscijfers, misdaadcijfers en nog veel meer!

Download!
Gebruikte open data bronnen
Bronvermelding en definities

Veel gegevens op deze pagina komen uit de postcodedatasets van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) en de gegevens over adressen en gebouwen van het Kadaster. Daarnaast zijn diverse andere officiële databronnen gebruikt, waaronder de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) en de Rijksdienst voor het Wegverkeer (RDW).

Bronnen & definities
Tabel met alle onderwerpen

Bekijk de meest recente cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor het postcodegebied 5271 TX.

Gegevens over meer dan 250 onderwerpen!
Kies een categorie en bekijk de bijbehorende onderwerpen.

Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens voor het postcodegebied 5271 TX voor meer dan 250 onderwerpen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de onderwerpen in die categorie weer te geven.

Bevolking
BevolkingWaardeEenheidJaar
Inwoners100Aantal2025
Mannen55Aantal2025
Vrouwen45Aantal2025
0 tot 15 jaar25Aantal2025
15 tot 25 jaar15Aantal2025
25 tot 45 jaar20Aantal2025
45 tot 65 jaar30Aantal2025
65 jaar of ouder10Aantal2025
% Mannen55%Percentage2025
% Vrouwen45%Percentage2025
% 0 tot 15 jaar25%Percentage2025
% 15 tot 25 jaar15%Percentage2025
% 25 tot 45 jaar20%Percentage2025
% 45 tot 65 jaar30%Percentage2025
% 65 jaar of ouder10%Percentage2025
Geboortengeen dataAantalgeen data
Herkomst totaal100Aantal2025
De gegevens in de categorie bevolking betreffende de data over het aantal inwoners naar de positie van de inwoners in huishoudens in het postcodegebied 5271 TX.
Energieverbruik
EnergieverbruikWaardeEenheidJaar
Gemiddelde elektriciteitslevering per woning4.950Gemiddeld in kWh2024
Gemiddeld aardgasverbruik per woning1.580Gemiddeld per m³2024
Adressen zonder energielabel2Aantal2026
Adressen met voorlopig energielabel18Aantal2026
Adressen met definitief energielabel9Aantal2026
Energielabels A+++++0Aantal2026
Energielabels A++++0Aantal2026
Energielabels A+++0Aantal2026
Energielabels A++1Aantal2026
Energielabels A+0Aantal2026
Energielabels A6Aantal2026
Energielabels B2Aantal2026
Energielabels C3Aantal2026
Energielabels D1Aantal2026
Energielabels E0Aantal2026
Energielabels F5Aantal2026
Energielabels G9Aantal2026
De onderwerpen in de categorie energie geven aan wat het gemiddelde energieverbruik per jaar in het postcodegebied 5271 TX is en hoeveel panden in het postcodegebied 5271 TX welk type energielabel hebben. Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A++++ het beste. De data over energieverbruik komt van het CBS, de data over energielabels komt van de RVO.
Huishoudens
HuishoudensWaardeEenheidJaar
Huishoudens40Aantal2025
Eenpersoonshuishoudens20Aantal2025
Meerpersoonshuishoudens15Aantal2025
Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen0Aantal2025
Meerpersoonshuishoudens met kinderen15Aantal2025
Huishoudens eenouder kinderen0Aantal2025
Huishoudens twee ouders kinderen15Aantal2025
Gemiddelde huishoudensgrootte2,6Gemiddeld aantal2025
Het aantal huishoudens betreft het aantal particuliere huishoudens op 1 januari van een jaar. Particuliere huishoudens bestaan uit één of meer inwoners die alleen of samen in een woonruimte zijn gehuisvest en zelf in hun dagelijks onderhoud voorzien. Naast eenpersoonshuishoudens bestaan er meerpersoonshuishoudens (niet-gehuwde paren, niet-gehuwde paren met kinderen, echtparen, echtparen met kinderen, eenouderhuishoudens en overige huishoudens). De institutionele huishoudens worden hiertoe niet gerekend. De cijfers over huishoudens zijn afgerond op vijftallen. Percentages zijn afgerond op tientallen procenten. Bij minder dan vijf huishoudens worden er geen gegevens weergegeven.
Inkomen
InkomenWaardeEenheidJaar
Mediaan huishoudinkomen40-80 midden tot boven middenCategorisch type2018
Inwoners met WW bijstand AO uitkering5Aantal2015
De inkomensdata betreffen geven het besteedbaar inkomen van particuliere huishoudens weer. Dit is het bruto-inkomen verminderd met betaalde inkomensoverdrachten (bijvoorbeeld alimentatie), premies inkomensverzekeringen, premies ziektekostenverzekeringen en belastingen op inkomen en vermogen. De cijfers over het inkomen in een gebied worden weergegeven wanneer in het gebied 100 huishoudens of meer woonachtig zijn. Bovendien mag er geen enkel huishouden zijn die 30 procent of meer van de totale inkomenssom van het gebied heeft.
Migratie
MigratieWaardeEenheidJaar
Herkomst Nederland80Aantal2025
Herkomst buiten Nederland20Aantal2025
Herkomst Europa20Aantal2025
Herkomst buiten Europa0Aantal2025
% Herkomst Nederland80%Percentage2025
% Herkomst buiten Nederland20%Percentage2025
% Herkomst Europa20%Percentage2025
% Herkomst buiten Europa0,0%Percentage2025
Geboren in Nederland met herkomst Nederland80Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst Europa0Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa0Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland0Aantal2025
Geboren in Nederland80Aantal2025
Geboren buiten Nederland met herkomst Europa20Aantal2025
Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa0Aantal2025
Geboren buiten Nederland20Aantal2025
Geboren / herkomst onnauwkeurigheid0Aantal2025
% Geboren in Nederland met herkomst Nederland80%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst Europa0,0%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland0,0%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa0,0%Percentage2025
% Geboren in Nederland80%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland met herkomst Europa20%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa0,0%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland20%Percentage2025
Autochtoon72Aantal2021
Westers18Aantal2021
Niet-westers0Aantal2021
% Autochtoon80%Percentage2021
% Westers20%Percentage2021
% Niet-westers0,0%Percentage2021
De onderwerpen binnen de categorie migratie gaan over de herkomst van personen. Iemands herkomst geeft weer in welk land iemand geboren is of waar diens ouders geboren zijn. De herkomst van personen die in het buitenland zijn geboren wordt bepaald door hun eigen geboorteland. De herkomst van personen die in Nederland geboren zijn, wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Wanneer beide ouders in het buitenland zijn geboren, is het geboorteland van de moeder leidend in het bepalen van de herkomst. De geboortegegevens van de moeder zijn vaker bekend dan die van de vader. Wanneer de moeder in Nederland is geboren of het geboorteland van de moeder onbekend is, dan wordt het geboorteland van de vader gebruikt.
Nabijheid voorzieningen
Nabijheid voorzieningenWaardeEenheidJaar
Huisartsenpraktijk afstand2,4Gemiddelde afstand in km2024
Huisartsenpraktijken binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpraktijken binnen 3 km3,6Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpraktijken binnen 5 km5,9Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpost afstand7,4Gemiddelde afstand in km2023
Apotheek afstand2,1Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuis met poli afstand7,4Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuizen met poli binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen met poli binnen 10 km5Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen met poli binnen 20 km6Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuis zonder poli afstand7,4Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 10 km1,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 20 km1,0Gemiddeld aantal2024
Supermarkt afstand1,6Gemiddelde afstand in km2024
Supermarkten binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Supermarkten binnen 3 km4,8Gemiddeld aantal2024
Supermarkten binnen 5 km6,8Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen afstand1,5Gemiddelde afstand in km2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 1 km0,1Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 3 km13Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 5 km31Gemiddeld aantal2024
Warenhuis afstand1,9Gemiddelde afstand in km2024
Warenhuizen binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2024
Warenhuizen binnen 10 km9Gemiddeld aantal2024
Warenhuizen binnen 20 km18Gemiddeld aantal2024
Café afstand1,2Gemiddelde afstand in km2024
Cafés binnen 1 km0,3Gemiddeld aantal2024
Cafés binnen 3 km3,9Gemiddeld aantal2024
Cafés binnen 5 km18Gemiddeld aantal2024
Cafetaria afstand1,2Gemiddelde afstand in km2024
Cafetaria binnen 1 km0,6Gemiddeld aantal2024
Cafetaria binnen 3 km6,1Gemiddeld aantal2024
Cafetaria binnen 5 km23Gemiddeld aantal2024
Restaurant afstand1,2Gemiddelde afstand in km2024
Restaurants binnen 1 km0,6Gemiddeld aantal2024
Restaurants binnen 3 km7,9Gemiddeld aantal2024
Restaurants binnen 5 km35Gemiddeld aantal2024
Hotel afstand1,3Gemiddelde afstand in km2024
Hotels binnen 5 km5,3Gemiddeld aantal2024
Hotels binnen 10 km20Gemiddeld aantal2024
Hotels binnen 20 km44Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijf afstand1,9Gemiddelde afstand in km2024
Kinderdagverblijven binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijven binnen 3 km2,3Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijven binnen 5 km13Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang afstand1,9Gemiddelde afstand in km2024
Buitenschoolseopvang binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang binnen 3 km2,6Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang binnen 5 km15Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs afstand1,9Gemiddelde afstand in km2024
Basisonderwijs binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs binnen 3 km1,8Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs binnen 5 km9Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs afstand0,9Gemiddelde afstand in km2024
Voortgezet onderwijs binnen 3 km2,0Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 5 km3,0Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 10 km18Gemiddeld aantal2024
VMBO afstand0,9Gemiddelde afstand in km2024
VMBO binnen 3 km1,0Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 5 km2,0Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 10 km14Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO afstand2,1Gemiddelde afstand in km2024
HAVO VWO binnen 3 km1,0Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 5 km2,0Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 10 km7,8Gemiddeld aantal2024
Oprit hoofdverkeersweg afstand1,3Gemiddelde afstand in km2024
Treinstation afstand5,9Gemiddelde afstand in km2024
Belangrijk overstapstation afstand6,6Gemiddelde afstand in km2024
Bibliotheek afstand2,8Gemiddelde afstand in km2024
Zwembad afstand6,2Gemiddelde afstand in km2024
Kunstijsbaan afstand6,2Gemiddelde afstand in km2024
Podiumkunsten afstand4,9Gemiddelde afstand in km2024
Podiumkunsten binnen 5 km0,9Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 10 km6,8Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 20 km9,1Gemiddeld aantal2024
Poppodium afstand5,1Gemiddelde afstand in km2024
Bioscoop afstand6Gemiddelde afstand in km2024
Bioscopen binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Bioscopen binnen 10 km3,0Gemiddeld aantal2024
Bioscopen binnen 20 km4,9Gemiddeld aantal2024
Sauna afstand9Gemiddelde afstand in km2024
Zonnebank afstand3,6Gemiddelde afstand in km2024
Museum afstand5,1Gemiddelde afstand in km2024
Musea binnen 5 km1,3Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 10 km12Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 20 km17Gemiddeld aantal2024
Attractie afstand7,2Gemiddelde afstand in km2024
Attracties binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2024
Attracties binnen 20 km6,2Gemiddeld aantal2024
Attracties binnen 50 km47Gemiddeld aantal2024
Brandweerkazerne afstand2,5Gemiddelde afstand in km2024
Het CBS levert gegevens over de gemiddelde nabijheid van voorzieningen voor het postcodegebied 5271 TX. Deze cijfers gaan over: (1) De bereikbaarheid van voorzieningen: dit is de mate waarin verschillende voorzieningen, zoals scholen, winkels, gezondheidszorginstellingen en openbaar vervoer, binnen een bepaalde afstand van het postcodegebied 5271 TX beschikbaar zijn. (2) Afstand: dit geeft aan hoe ver de bevolking van het postcodegebied 5271 TX gemiddeld moet reizen om toegang te krijgen tot bepaalde voorzieningen. Dit wordt uitgedrukt in kilometers of reistijd. (3) Nabijheidsindicatoren: dit zijn indicatoren die laten zien hoeveel procent van de bevolking in het postcodegebied 5271 TX binnen een bepaalde afstand van voorzieningen woont. Bijvoorbeeld, het percentage mensen dat binnen 1 kilometer van een supermarkt woont. (4) Daarnaast zijn er andere indicatoren zoals de mate van stedelijkheid, de bevolkingsdichtheid en de omgevingsadressendichtheid. Zie de definities van de verschillende dichtheidsmaten.
Omgeving
OmgevingWaardeEenheidJaar
Postcode5271TXNaam2026
Soort regioPostcode6Categorisch type2026
Adressen met postcode29Aantal2026
Adressen met woonfunctie28Aantal2026
Adressen met bijeenkomstfunctie0Aantal2026
Adressen met celfunctie0Aantal2026
Adressen met gezondheidszorgfunctie0Aantal2026
Adressen met industriefunctie1Aantal2026
Adressen met kantoorfunctie1Aantal2026
Adressen met logiesfunctie0Aantal2026
Adressen met onderwijsfunctie0Aantal2026
Adressen met sportfunctie0Aantal2026
Adressen met winkelfunctie0Aantal2026
Adressen met overige gebruiksfunctie0Aantal2026
Verblijfsobjecten29Aantal2026
Ligplaatsen0Aantal2026
Standplaatsen0Aantal2026
Panden met adres29Aantal2026
Adressen met pand29Aantal2026
Percelen met adres28Aantal2026
Adressen met perceel29Aantal2026
Adressen binnen bebouwde kom6Aantal2026
Adressen buiten bebouwde kom23Aantal2026
Woningen binnen bebouwde kom6Aantal2026
Woningen buiten bebouwde kom22Aantal2026
Panden met adres voor 17000Aantal2026
Panden met adres 1700 tot 19004Aantal2026
Panden met adres 1900 tot 19255Aantal2026
Panden met adres 1925 tot 19507Aantal2026
Panden met adres 1950 tot 19701Aantal2026
Panden met adres 1970 tot 19802Aantal2026
Panden met adres 1980 tot 19900Aantal2026
Panden met adres 1990 tot 20002Aantal2026
Panden met adres 2000 tot 20102Aantal2026
Panden met adres 2010 tot 20203Aantal2026
Panden met adres 2020 en later3Aantal2026
Adressen met pand voor 17000Aantal2026
Adressen met pand 1700 tot 19004Aantal2026
Adressen met pand 1900 tot 19255Aantal2026
Adressen met pand 1925 tot 19507Aantal2026
Adressen met pand 1950 tot 19701Aantal2026
Adressen met pand 1970 tot 19802Aantal2026
Adressen met pand 1980 tot 19900Aantal2026
Adressen met pand 1990 tot 20002Aantal2026
Adressen met pand 2000 tot 20102Aantal2026
Adressen met pand 2010 tot 20203Aantal2026
Adressen met pand 2020 en later3Aantal2026
Huisnummer start1Adres2026
Huisnummer eind45Adres2026
Soort huisnummers reeksGemengdAdres2026
Aantal openbare ruimtes2Aantal2026
Centrum(152023.1205963126, 407427.60917408107)Adres2025
Postcode45271Naam2026
Postcode55271TNaam2026
GemeentenaamSint-MichielsgestelNaam2026
ProvincienaamNoord-BrabantNaam2026
GemeentecodeGM0845Code2026
ProvinciecodePV30Code2026
Bovenstaande tabel toont de onderwerpen in de categorie omgeving. Dit zijn de onderwerpen die betrekking hebben op de gebiedsaspecten van het postcodegebied 5271 TX. De gebiedsafbakening van postcodes kan in de tijd wijzigen als gevolg van nieuwbouw, sloop en wijzigingen van gebouwen en openbare ruimtes binnen het gebied van de postcode 5271TX. Een postcodegebied kan bestaan uit enkel even huisnummers, uit alleen oneven huisnummers of uit zowel even als oneven huisnummers. Dit wordt aangegeven met de ‘soort huisnummers reeks’. En een postcodegebied kan in één of meerdere openbare ruimtes voorkomen. Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, stoep of trottoir zijn. Het kan ook gebieden betreffen die tussen gebouwen liggen, zoals binnenplaatsen. Het aantal openbare ruimtes geeft aan of een postcode in slechts één of in meerdere openbare ruimtes voorkomt. Met postcode5 wordt het numerieke deel van de postcode en de eerste letter bedoeld, dit zijn 5 posities. Met postcode4 wordt het numerieke deel van de postcode bedoeld.
Verkeersongevallen
VerkeersongevallenWaardeEenheidJaar
Verkeersongevallen totaal1Aantal2025
Verkeersongevallen uitsluitend materiële schade1Aantal2025
Verkeersongevallen letselschade0Aantal2025
Verkeersongevallen dodelijk0Aantal2025
De data over verkeersongevallen komt van Rijkswaterstaat.
Woningen
WoningenWaardeEenheidJaar
Woningvoorraad25Aantal2025
Gemiddelde woningwaarde€905.000Gemiddeld in Euro2025
Woningwaarde klasse€750.000 of meerCategorisch type2025
Eengezinswoningengeen dataAantalgeen data
Meergezinswoningengeen dataAantalgeen data
Koopwoningen20Aantal2025
Huurwoningen5Aantal2025
Huurwoningen woningcorporatiesgeen dataAantalgeen data
Huurwoningen overige verhuurdersgeen dataAantalgeen data
Eigendom onbekend0Aantal2025
Bewoond20Aantal2025
Onbewoond5Aantal2025
% Koopwoningen80%Percentage2025
% Huurwoningen20%Percentage2025
% Huurwoningen woningcorporatiesgeen dataPercentagegeen data
% Huurwoningen overige verhuurdersgeen dataPercentagegeen data
% Eigendom onbekend100%Percentage2026
% Eengezinswoningengeen dataPercentagegeen data
% Meergezinswoningengeen dataPercentagegeen data
% Bewoond80%Percentage2025
% Onbewoond20%Percentage2025
Appartementen0Aantal2026
Tussenwoningen1Aantal2026
Hoekwoningen2Aantal2026
Twee-onder-één-kap woningen4Aantal2026
Vrijstaande woningen21Aantal2026
Woningtype onbekend0Aantal2026
% Appartementen0,0%Percentage2026
% Tussenwoningen4,0%Percentage2026
% Hoekwoningen7%Percentage2026
% Twee-onder-één-kap woningen14%Percentage2026
% Vrijstaande woningen75%Percentage2026
% Woningtype onbekend0,0%Percentage2026
Woningen voor 194515Aantal2026
Woningen 1945 tot 19651Aantal2026
Woningen 1965 tot 19750Aantal2026
Woningen 1975 tot 19852Aantal2026
Woningen 1985 tot 19950Aantal2026
Woningen 1995 tot 20052Aantal2026
Woningen 2005 tot 20152Aantal2026
Woningen 2015 tot 20256Aantal2026
Woningen 2025 en later0Aantal2026
Woningen bouwjaar onbekend0Aantal2026
% Woningen voor 194554%Percentage2026
% Woningen 1945 tot 19654,0%Percentage2026
% Woningen 1965 tot 19750,0%Percentage2026
% Woningen 1975 tot 19857%Percentage2026
% Woningen 1985 tot 19950,0%Percentage2026
% Woningen 1995 tot 20057%Percentage2026
% Woningen 2005 tot 20157%Percentage2026
% Woningen 2015 tot 202521%Percentage2026
% Woningen 2025 en later0,0%Percentage2026
% Woningen bouwjaar onbekend0,0%Percentage2026
De getoonde cijfers over woningen in het postcodegebied 5271 TX komen van het CBS en zijn aangevuld met extra woningdata van het Kadaster. Het CBS leidt de cijfers over de woningvoorraad af uit de BAG. Het CBS definieert een woning als een verblijfsobject met minimaal een woonfunctie en eventueel één of meer andere gebruiksfuncties. De cijfers zijn afgerond op vijftallen. Percentages zijn afgerond op tientallen procenten. Bij minder dan in totaal vijf huishoudens worden er geen gegevens weergegeven.

Download de gegevens voor alle onderwerpen en alle jaren als Excel document via de download voor de gemeente Sint-Michielsgestel of de download met alle postcodedata voor heel Nederland.

Selecteer op een groot scherm een categorie in het menu naast de tabel. Gebruik op een klein scherm de keuzelijst boven de tabel.

Tabelgebruik:

  • Kies een categorie om alleen de onderwerpen uit dat deel van de tabel te tonen.
  • Op grote schermen staat de categoriekeuze naast de tabel; op kleine schermen staat deze erboven.
  • Verschuif de tabel op kleine schermen horizontaal om alle kolommen te bekijken.
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron