Adsteeg in Beek

Adsteeg in Beek

Bekijk héél véél informatie voor de Adsteeg in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Bekijk héél véél informatie voor de Adsteeg in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Kaart van de Adsteeg.Bekijk kaart
Over de Adsteeg
Er zijn 2 postcodes die horen bij de 26 adressen van de Adsteeg in Beek.

De Adsteeg in Beek heeft 2 postcodes, te weten: 6191PW en 6191PX. Deze weg heeft de huisnummerreeks 2 t/m 51. Weg Adsteeg ligt in 2 buurten. Dit zijn de buurten Beek en Verspreide huizen Vliegbasis Zuid-Limburg. Deze buurten liggen binnen de gemeente Beek.

Advertentie:

Kerncijfers van de Adsteeg
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor de Adsteeg.

Adsteeg in BeekAantalBronJaar data
Postcodes2Kadaster2025
Adressen binnen bebouwde kom21Kadaster2025
Adressen buiten bebouwde kom5Kadaster2025
Adressen met postcode25Kadaster2025
Adressen met woonfunctie22Kadaster2025
Panden23Kadaster2025
Percelen23Kadaster2025
Woningen20CBS2024
Huishoudens20CBS2024
Inwoners45CBS2024

Op deze pagina vind je alle adressen van de Adsteeg en de data over diverse onderwerpen die voor de Adsteeg bekend zijn in grafieken en tabellen. De gebruikte gegevens zijn afkomstig van het Kadaster, de RVO en afgeleid van de postcodedata van het CBS.

Toelichting
Adsteeg: alle adressen
Tabel met alle 26 adressen van de Adsteeg.
StraatnaamHuisnummerPostcodeWoonplaatsGebruiksdoelOppervlakteWoningtypeBouwjaarEnergielabelBebouwde komSoort openbare ruimte
Adsteeg236191PWBeekWoonfunctie119 m2Twee-onder-één-kap woning1640FjaWeg
Adsteeg276191PWBeekWoonfunctie199 m2Vrijstaande woning1966DjaWeg
Adsteeg296191PWBeekWoonfunctie237 m2Vrijstaande woning1955FjaWeg
Adsteeg316191PWBeekWinkelfunctie3.034 m2n.v.t.1993geen datajaWeg
Adsteeg336191PWBeekWoonfunctie179 m2Vrijstaande woning1959FneeWeg
Adsteeg376191PWBeekWoonfunctie91 m2Twee-onder-één-kap woning1930GneeWeg
Adsteeg396191PWBeekWoonfunctie56 m2Twee-onder-één-kap woning1930FneeWeg
Adsteeg516191PWBeekIndustriefunctie810 m2n.v.t.2007AneeWeg
Adsteeg26191PXBeekWoonfunctie425 m2Hoekwoning1899GjaWeg
Adsteeg4 - a6191PXBeekWoonfunctie136 m2Appartement1800geen datajaWeg
Adsteeg4 - b6191PXBeekWoonfunctie77 m2Appartement1800geen datajaWeg
Adsteeg46191PXBeekWoonfunctie107 m2Appartement1800geen datajaWeg
Adsteeg6 - a6191PXBeekWoonfunctie97 m2Appartement1935EjaWeg
Adsteeg66191PXBeekWoonfunctie122 m2Appartement1935DjaWeg
Adsteeg86191PXBeekWoonfunctie246 m2Hoekwoning1920CjaWeg
Adsteeg106191PXBeekWoonfunctie357 m2Tussenwoning1920FjaWeg
Adsteeg126191PXBeekWoonfunctie146 m2Hoekwoning1950FjaWeg
Adsteeg16 - a6191PXBeekWoonfunctie126 m2Tussenwoning1978geen datajaWeg
Adsteeg166191PXBeekWoonfunctie139 m2Hoekwoning1978BjaWeg
Adsteeg18 - a6191PXBeekIndustriefunctie604 m2n.v.t.1935geen datajaWeg
Adsteeg186191PXBeekWoonfunctie233 m2Hoekwoning1935GjaWeg
Adsteeg206191PXBeekWoonfunctie169 m2Vrijstaande woning1965DjaWeg
Adsteeg226191PXBeekWoonfunctie167 m2Vrijstaande woning1968AjaWeg
Adsteeg246191PXBeekWoonfunctie216 m2Vrijstaande woning1965DjaWeg
Adsteeg266191PXBeekWoonfunctie122 m2Twee-onder-één-kap woning1910GjaWeg
Adsteeg40geen postcodeBeekOverige_gebruiksfunctie40 m2n.v.t.1995geen dataneeWeg

Bovenstaande tabel toont de 26 adressen van de Adsteeg. Dit zijn alle adressen op basis van de BAG data van het Kadaster van 1 juli 2025.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, spoorbaan of brug zijn. Zie de toelichting voor een verdere definitie. Klik op de naam van een openbare ruimte om de pagina met statistieken voor die ruimte weer te geven. Bekijk de definities van de soorten openbare ruimtes.

Adressen Beek
Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde
Afgeleide gegevens op basis van de postcodedata van het CBS.
  • Er zijn 45 inwoners geregistreerd in 2024 op de Adsteeg.
  • In 2024 zijn er 20 huishoudens bekend op de adressen van de Adsteeg.
  • Er zijn 20 woningen geregistreerd met een adres met de Adsteeg (gegevens voor het jaar 2024).
  • De gemiddelde WOZ woningwaarde van de huizen aan de Adsteeg was €322.364 in het jaar 2023.

Bovenstaande gegevens zijn bepaald op basis van de data per postcode van het CBS. Deze gegevens zijn op basis van het aantal adressen met woonfunctie in een postcode en het aantal adressen voor die postcode per straat berekend. De data over inwoners, huishoudens en woningwaarde op deze pagina zijn daarom een schatting/modelmatige benadering van de werkelijkheid.

Vrouwen en mannen in de Adsteeg
56% van de inwoners in de Adsteeg staat als vrouw geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2024 naar geslacht (klik op de vlakken in de donutgrafiek om de aantallen te zien).

De donutgrafiek toont het geslacht van de bevolking, vrouw of man. Deze informatie komt uit het bevolkingsregister van de gemeenten.

Bevolking naar leeftijd in de Adsteeg
De Adsteeg in Beek telt 15 inwoners in de leeftijdsgroep 25-45 in 2024.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2024 per leeftijdscategorie.

Het aantal inwoners per leeftijdsgroep is bepaald op basis van de postcodedata. De download voor de gemeente Beek bevat veel meer leeftijdgegevens: Er is een document met het aantal inwoners in de gemeente per levensjaar en met een bevolkingspiramide met een uitsplitsing naar leeftijd en geslacht. Daarnaast bevat het document met postcodedata het aantal inwoners voor iedere 5 jarige leeftijdsgroep van ‘0 tot 5 jaar’ tot en met ‘90 jaar en ouder’ per viercijferige (numerieke) postcode voor alle jaren in de periode van 1998 tot en met 2024.

Soorten woningen
Vrijstaande woningenen komen het meeste voor in de Adsteeg: er zijn 6 adressen met het woningtype vrijstaande woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in de Adsteeg.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 juli 2025.

Adressen: gebruiksdoelen
In de Adsteeg zijn er 22 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor de Adsteeg.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities

Advertentie:

Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 6 panden uit de bouwperiode 1925 tot 1950 in de Adsteeg.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor de Adsteeg. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 juli 2025. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Energielabels
De meest voorkomende energielabels in de Adsteeg zijn Energielabels F (6 adressen) en Energielabels D (4 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in de Adsteeg. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 juli 2025.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel Energielabels F komt het meeste voor in de Adsteeg: 6 adressen hebben energielabel Energielabels F. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Beek bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Verkeersongevallen naar afloop
Er waren geen verkeersongevallen in de Adsteeg in 2024.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen voor de Adsteeg. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2024 in de Adsteeg plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2024
Dodelijke afloop0
Letselschade0
Materiële schade0
Totaal0

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen en de geografie van de Adsteeg is bepaald welke ongevallen aan de Adsteeg toegerekend dienen te worden. De data over verkeersongevallen zijn ook beschikbaar op postcode, gemeente, wijk en buurt niveau. Bekijk de verkeersongevallen in de gemeente Beek.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Gebieden
Tabel met de gebieden die de Adsteeg ‘raken’.
Soort gebiedNaam gebiedAantal adressen
Postcode6191PW8
Postcode6191PX17
PostcodeGeen postcode1
Postcode numeriek619125
WoonkernBeek21
WoonplaatsBeek26
BuurtBeek24
BuurtVerspreide huizen Vliegbasis Zuid-Limburg2
WijkBeek - Spaubeek24
WijkBeek-Zuid2
GemeenteBeek26
ProvincieLimburg26
WaterschapWaterschap Limburg26
LandNederland26

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden die de Adsteeg ‘raken’. Adsteeg ‘raakt’ andere gebieden zoals buurten en woonplaatsen wanneer de geometrieën van Adsteeg en die van de buurten en woonplaatsen elkaar overlappen of snijden. Dit betekent dat er een gedeelde grens is tussen de straat en deze gebieden, waarbij ze op een bepaalde manier met elkaar verbonden zijn. Dit kan gebeuren wanneer Adsteeg door een buurt loopt of de grens van een woonplaats volgt. De gebieden zijn op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2025 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2025 bepaald.

Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.
Download alle data voor de gemeente Beek
Afbeelding van Excel documenten uit de download voor de gemeente Beek.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download een schat aan informatie voor de gemeente Beek. Met een Excel document met handige werkbladen met de data over de postcodes in de gemeente Beek. Daarnaast bevat de download andere documenten met de data over de gemeente, wijken en buurten, alle adressen, verkiezingsuitslagen, gezondheidscijfers, misdaadcijfers en nog veel meer!

Download!
Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Bedankje voor "alle cijfers"

Jouw steun in de vorm van een donatie (bijvoorbeeld voor een kopje koffie), of het verder bekend maken van AlleCijfers door deze pagina met anderen te delen, helpt ons om de site gratis en actueel te houden.

Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: