De Savornin Lohmanlaan in Amstelveen

De Savornin Lohmanlaan in Amstelveen

Bekijk héél véél informatie voor De Savornin Lohmanlaan in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Bekijk héél véél informatie voor De Savornin Lohmanlaan in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Kaart van  De Savornin Lohmanlaan.Bekijk kaart
Over De Savornin Lohmanlaan
Er zijn 2 postcodes die horen bij de 59 adressen van De Savornin Lohmanlaan in Amstelveen.

De Savornin Lohmanlaan in Amstelveen heeft 2 postcodes, te weten: 1181XL en 1181XM. Deze weg heeft de huisnummerreeks 1 t/m 51. Weg De Savornin Lohmanlaan ligt in de buurt Elsrijk West binnen de gemeente Amstelveen.

Advertentie:

Kerncijfers van De Savornin Lohmanlaan
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor De Savornin Lohmanlaan.

De Savornin Lohmanlaan in AmstelveenAantalBronJaar data
Postcodes2Kadaster2026
Adressen binnen bebouwde kom59Kadaster2026
Adressen buiten bebouwde kom0Kadaster2026
Adressen met postcode59Kadaster2026
Adressen met woonfunctie47Kadaster2026
Panden59Kadaster2026
Percelen51Kadaster2026
Woningen47CBS2024
Huishoudens47CBS2024
Inwoners150CBS2024

Op deze pagina vind je alle adressen van De Savornin Lohmanlaan en de data over diverse onderwerpen die voor De Savornin Lohmanlaan bekend zijn in grafieken en tabellen. De gebruikte gegevens zijn afkomstig van het Kadaster, de RVO en afgeleid van de postcodedata van het CBS.

Toelichting
De Savornin Lohmanlaan: alle adressen
Tabel met alle 59 adressen van De Savornin Lohmanlaan.
StraatnaamHuisnummerPostcodeWoonplaatsGebruiksdoelOppervlakteWoningtypeBouwjaarEnergielabelBebouwde komSoort openbare ruimte
De Savornin Lohmanlaan11181XLAmstelveenWoonfunctie259 m2Hoekwoning1956Cgeen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan31181XLAmstelveenWoonfunctie189 m2Tussenwoning1955Cgeen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan51181XLAmstelveenWoonfunctie191 m2Tussenwoning1955Egeen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan71181XLAmstelveenWoonfunctie202 m2Tussenwoning1955F (voorlopig)geen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan91181XLAmstelveenWoonfunctie203 m2Tussenwoning1955Bgeen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan111181XLAmstelveenWoonfunctie222 m2Tussenwoning1955F (voorlopig)geen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan131181XLAmstelveenWoonfunctie199 m2Tussenwoning1955Cgeen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan151181XLAmstelveenWoonfunctie222 m2Tussenwoning1955Cgeen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan171181XLAmstelveenWoonfunctie194 m2Tussenwoning1955F (voorlopig)geen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan191181XLAmstelveenWoonfunctie194 m2Tussenwoning1955Bgeen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan211181XLAmstelveenWoonfunctie226 m2Hoekwoning1955Ageen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan231181XLAmstelveenWoonfunctie216 m2Hoekwoning1955Egeen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan251181XLAmstelveenWoonfunctie194 m2Tussenwoning1955F (voorlopig)geen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan271181XLAmstelveenWoonfunctie191 m2Tussenwoning1955Fgeen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan291181XLAmstelveenWoonfunctie200 m2Tussenwoning1955F (voorlopig)geen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan311181XLAmstelveenWoonfunctie198 m2Tussenwoning1955Cgeen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan331181XLAmstelveenWoonfunctie188 m2Hoekwoning1955F (voorlopig)geen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan351181XLAmstelveenWoonfunctie169 m2Hoekwoning1956Fgeen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan371181XLAmstelveenWoonfunctie162 m2Tussenwoning1956Cgeen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan391181XLAmstelveenWoonfunctie211 m2Tussenwoning1958F (voorlopig)geen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan411181XLAmstelveenWoonfunctie213 m2Tussenwoning1958Ggeen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan431181XLAmstelveenWoonfunctie187 m2Tussenwoning1957Egeen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan451181XLAmstelveenWoonfunctie177 m2Tussenwoning1957F (voorlopig)geen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan471181XLAmstelveenWoonfunctie189 m2Tussenwoning1957F (voorlopig)geen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan491181XLAmstelveenWoonfunctie168 m2Tussenwoning1957Cgeen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan51 - A1181XLAmstelveenOverige gebruiksfunctie18 m2n.v.t.1954geen datageen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan51 - B1181XLAmstelveenOverige gebruiksfunctie18 m2n.v.t.1954geen datageen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan51 - C1181XLAmstelveenOverige gebruiksfunctie18 m2n.v.t.1954geen datageen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan51 - D1181XLAmstelveenOverige gebruiksfunctie18 m2n.v.t.1954geen datageen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan51 - E1181XLAmstelveenOverige gebruiksfunctie18 m2n.v.t.1954geen datageen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan51 - F1181XLAmstelveenOverige gebruiksfunctie18 m2n.v.t.1954geen datageen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan51 - G1181XLAmstelveenOverige gebruiksfunctie18 m2n.v.t.1954geen datageen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan51 - H1181XLAmstelveenOverige gebruiksfunctie18 m2n.v.t.1954geen datageen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan511181XLAmstelveenWoonfunctie467 m2Hoekwoning1963Bgeen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan21181XMAmstelveenOnderwijsfunctie1.137 m2n.v.t.1953geen datageen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan41181XMAmstelveenWoonfunctie334 m2Vrijstaande woning1951A+++geen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan61181XMAmstelveenWoonfunctie192 m2Hoekwoning1951Ageen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan81181XMAmstelveenWoonfunctie161 m2Tussenwoning1951Cgeen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan101181XMAmstelveenWoonfunctie159 m2Tussenwoning1951E (voorlopig)geen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan121181XMAmstelveenWoonfunctie168 m2Hoekwoning1951Egeen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan141181XMAmstelveenWoonfunctie194 m2Hoekwoning1951F (voorlopig)geen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan161181XMAmstelveenWoonfunctie175 m2Tussenwoning1951Dgeen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan181181XMAmstelveenWoonfunctie162 m2Hoekwoning1951F (voorlopig)geen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan201181XMAmstelveenWoonfunctie199 m2Hoekwoning1951Bgeen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan221181XMAmstelveenWoonfunctie200 m2Tussenwoning1951A+geen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan241181XMAmstelveenWoonfunctie174 m2Hoekwoning1951Cgeen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan261181XMAmstelveenWoonfunctie156 m2Tussenwoning1951Dgeen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan281181XMAmstelveenWoonfunctie156 m2Tussenwoning1951E (voorlopig)geen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan301181XMAmstelveenWoonfunctie158 m2Hoekwoning1951F (voorlopig)geen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan321181XMAmstelveenWoonfunctie172 m2Hoekwoning1951F (voorlopig)geen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan341181XMAmstelveenWoonfunctie174 m2Tussenwoning1951Ageen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan361181XMAmstelveenWoonfunctie156 m2Tussenwoning1951Egeen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan381181XMAmstelveenWoonfunctie175 m2Tussenwoning1951E (voorlopig)geen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan40 - A1181XMAmstelveenOverige gebruiksfunctie24 m2n.v.t.1956geen datageen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan40 - B1181XMAmstelveenOverige gebruiksfunctie21 m2n.v.t.1956geen datageen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan401181XMAmstelveenWoonfunctie158 m2Hoekwoning1951F (voorlopig)geen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan42 - A1181XMAmstelveenOverige gebruiksfunctie18 m2n.v.t.1956geen datageen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan421181XMAmstelveenWoonfunctie Gezondheidszorgfunctie196 m2Hoekwoning1956F (voorlopig)geen dataWeg
De Savornin Lohmanlaan441181XMAmstelveenWoonfunctie170 m2Tussenwoning1956F (voorlopig)geen dataWeg

Bovenstaande tabel toont de 59 adressen van De Savornin Lohmanlaan. Dit zijn alle adressen op basis van de BAG data van het Kadaster van 1 januari 2026.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. Hierin zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd. Per adres wordt het laatst bekende energielabel zoals geregistreerd bij de RVO weergegeven. Voorlopige energielabels zijn indicatief en niet rechtsgeldig; definitieve energielabels hebben een geldigheid van 10 jaar en kunnen inmiddels zijn verlopen. In de Excel-download voor de gemeente Amstelveen zijn aanvullende gegevens beschikbaar, zoals het berekeningstype en de opnamedatum van het energielabel. De gegevens in deze tabel zijn verzameld op 1 januari 2026. Na deze datum kunnen energielabels en andere kenmerken zijn gewijzigd of opnieuw zijn vastgesteld.

Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, spoorbaan of brug zijn. Zie de toelichting voor een verdere definitie. Klik op de naam van een openbare ruimte om de pagina met statistieken voor die ruimte weer te geven. Bekijk de definities van de soorten openbare ruimtes.

Adressen Amstelveen
Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde
Afgeleide gegevens op basis van de postcodedata van het CBS.
  • Er zijn 150 inwoners geregistreerd in 2024 op De Savornin Lohmanlaan.
  • In 2024 zijn er 47 huishoudens bekend op de adressen van De Savornin Lohmanlaan.
  • Er zijn 47 woningen geregistreerd met een adres met De Savornin Lohmanlaan (gegevens voor het jaar 2024).
  • De gemiddelde WOZ woningwaarde van de huizen aan De Savornin Lohmanlaan was €1.248.915 in het jaar 2023.

Bovenstaande gegevens zijn bepaald op basis van de data per postcode van het CBS. Deze gegevens zijn op basis van het aantal adressen met woonfunctie in een postcode en het aantal adressen voor die postcode per straat berekend. De data over inwoners, huishoudens en woningwaarde op deze pagina zijn daarom een schatting/modelmatige benadering van de werkelijkheid.

Vrouwen en mannen in De Savornin Lohmanlaan
58% van de inwoners in De Savornin Lohmanlaan staat als man geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2024 naar geslacht (klik op de vlakken in de donutgrafiek om de aantallen te zien).

De donutgrafiek toont het geslacht van de bevolking, vrouw of man. Deze informatie komt uit het bevolkingsregister van de gemeenten.

Bevolking naar leeftijd in De Savornin Lohmanlaan
De Savornin Lohmanlaan in Amstelveen telt 47 inwoners in de leeftijdsgroep 45-65 in 2024.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2024 per leeftijdscategorie.

Het aantal inwoners per leeftijdsgroep is bepaald op basis van de postcodedata. De download voor de gemeente Amstelveen bevat veel meer leeftijdgegevens: Er is een document met het aantal inwoners in de gemeente per levensjaar en met een bevolkingspiramide met een uitsplitsing naar leeftijd en geslacht. Daarnaast bevat het document met postcodedata het aantal inwoners voor iedere 5 jarige leeftijdsgroep van ‘0 tot 5 jaar’ tot en met ‘90 jaar en ouder’ per viercijferige (numerieke) postcode voor alle jaren in de periode van 1998 tot en met 2024.

Soorten woningen
Tussenwoningenen komen het meeste voor in De Savornin Lohmanlaan: er zijn 30 adressen met het woningtype tussenwoningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in De Savornin Lohmanlaan.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 januari 2026.

Adressen: gebruiksdoelen
In De Savornin Lohmanlaan zijn er 47 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor De Savornin Lohmanlaan.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities

Advertentie:

Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 59 panden uit de bouwperiode 1950 tot 1970 in De Savornin Lohmanlaan.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor De Savornin Lohmanlaan. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 januari 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Energielabels
De meest voorkomende energielabels in De Savornin Lohmanlaan zijn Energielabels F (18 adressen) en Energielabels C (9 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in De Savornin Lohmanlaan. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 januari 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel Energielabels F komt het meeste voor in De Savornin Lohmanlaan: 18 adressen hebben energielabel Energielabels F. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Amstelveen bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Verkeersongevallen naar afloop
Er was één verkeersongeval in 2024 in De Savornin Lohmanlaan in 2024.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen voor De Savornin Lohmanlaan. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2024 in De Savornin Lohmanlaan plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2024
Dodelijke afloop0
Letselschade0
Materiële schade1
Totaal1

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen en de geografie van De Savornin Lohmanlaan is bepaald welke ongevallen aan De Savornin Lohmanlaan toegerekend dienen te worden. De data over verkeersongevallen zijn ook beschikbaar op postcode, gemeente, wijk en buurt niveau. Bekijk de verkeersongevallen in de gemeente Amstelveen.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Gebieden
Tabel met de gebieden die De Savornin Lohmanlaan ‘raken’.
Soort gebiedNaam gebiedAantal adressen
Postcode1181XL34
Postcode1181XM25
Postcode numeriek118159
WoonkernAmstelveen59
WoonplaatsAmstelveen59
BuurtElsrijk West59
WijkElsrijk59
GemeenteAmstelveen59
ProvincieNoord-Holland59
WaterschapWaterschap Amstel, Gooi en Vecht59
LandNederland59

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden die De Savornin Lohmanlaan ‘raken’. De Savornin Lohmanlaan ‘raakt’ andere gebieden zoals buurten en woonplaatsen wanneer de geometrieën van De Savornin Lohmanlaan en die van de buurten en woonplaatsen elkaar overlappen of snijden. Dit betekent dat er een gedeelde grens is tussen de straat en deze gebieden, waarbij ze op een bepaalde manier met elkaar verbonden zijn. Dit kan gebeuren wanneer De Savornin Lohmanlaan door een buurt loopt of de grens van een woonplaats volgt. De gebieden zijn op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2025 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026 bepaald.

Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.
Download alle data voor de gemeente Amstelveen
Afbeelding van Excel documenten uit de download voor de gemeente Amstelveen.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download een schat aan informatie voor de gemeente Amstelveen. Met een Excel document met handige werkbladen met de data over de postcodes in de gemeente Amstelveen. Daarnaast bevat de download andere documenten met de data over de gemeente, wijken en buurten, alle adressen, verkiezingsuitslagen, gezondheidscijfers, misdaadcijfers en nog veel meer!

Download!
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: