Kapelweg in Maarn

Kapelweg in Maarn

Bekijk héél véél informatie voor de Kapelweg in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Bekijk héél véél informatie voor de Kapelweg in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Kaart van de Kapelweg.Bekijk kaart
Over de Kapelweg
Er zijn 4 postcodes die horen bij de 132 adressen van de Kapelweg in Maarn.

De Kapelweg in Maarn heeft 4 postcodes, te weten: 3951AA, 3951AB, 3951AC en 3951AD. Deze weg heeft de huisnummerreeks 1 t/m 83. Weg Kapelweg ligt in de buurt Maarn-Dorp binnen de gemeente Utrechtse Heuvelrug.

Advertentie:

Kerncijfers van de Kapelweg
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor de Kapelweg.

Kapelweg in MaarnAantalBronJaar data
Postcodes4Kadaster2026
Adressen binnen bebouwde kom132Kadaster2026
Adressen buiten bebouwde kom0Kadaster2026
Adressen met postcode131Kadaster2026
Adressen met woonfunctie127Kadaster2026
Panden92Kadaster2026
Percelen90Kadaster2026
Woningen80CBS2025
Huishoudens50CBS2025
Inwoners115CBS2025

Op deze pagina vind je alle adressen van de Kapelweg en de data over diverse onderwerpen die voor de Kapelweg bekend zijn in grafieken en tabellen. De gebruikte gegevens zijn afkomstig van het Kadaster, de RVO en afgeleid van de postcodedata van het CBS.

Toelichting
Kapelweg: alle adressen
Tabel met alle 132 adressen van de Kapelweg.
StraatnaamHuisnummerPostcodeWoonplaatsGebruiksdoelOppervlakteWoningtypeBouwjaarEnergielabelBebouwde komSoort openbare ruimte
Kapelweg1 - a3951AAMaarnWoonfunctie102 m2Vrijstaande woning1958FjaWeg
Kapelweg13951AAMaarnWoonfunctie110 m2Vrijstaande woning1950FjaWeg
Kapelweg3 - a3951AAMaarnWoonfunctie86 m2Twee-onder-één-kap woning1958BjaWeg
Kapelweg33951AAMaarnWoonfunctie82 m2Twee-onder-één-kap woning1958EjaWeg
Kapelweg5 - a3951AAMaarnWoonfunctie75 m2Hoekwoning1990BjaWeg
Kapelweg5 - b3951AAMaarnWoonfunctie75 m2Tussenwoning1990BjaWeg
Kapelweg5 - c3951AAMaarnWoonfunctie75 m2Tussenwoning1990BjaWeg
Kapelweg5 - d3951AAMaarnWoonfunctie75 m2Hoekwoning1990BjaWeg
Kapelweg53951AAMaarnWoonfunctie251 m2Vrijstaande woning1935G (voorlopig)jaWeg
Kapelweg73951AAMaarnWoonfunctie68 m2Hoekwoning1955CjaWeg
Kapelweg93951AAMaarnWoonfunctie68 m2Tussenwoning1955DjaWeg
Kapelweg113951AAMaarnWoonfunctie75 m2Tussenwoning1955FjaWeg
Kapelweg133951AAMaarnWoonfunctie80 m2Tussenwoning1955EjaWeg
Kapelweg153951AAMaarnWoonfunctie75 m2Tussenwoning1951CjaWeg
Kapelweg173951AAMaarnWoonfunctie75 m2Hoekwoning1951CjaWeg
Kapelweg193951AAMaarnWoonfunctie92 m2Hoekwoning1951F (voorlopig)jaWeg
Kapelweg213951AAMaarnWoonfunctie98 m2Tussenwoning1955E (voorlopig)jaWeg
Kapelweg233951AAMaarnWoonfunctie95 m2Hoekwoning1955F (voorlopig)jaWeg
Kapelweg253951AAMaarnWoonfunctie81 m2Hoekwoning1955EjaWeg
Kapelweg273951AAMaarnWoonfunctie71 m2Tussenwoning1955BjaWeg
Kapelweg293951AAMaarnWoonfunctie78 m2Tussenwoning1955BjaWeg
Kapelweg313951AAMaarnWoonfunctie76 m2Hoekwoning1955EjaWeg
Kapelweg333951AAMaarnWoonfunctie181 m2Twee-onder-één-kap woning1927A++jaWeg
Kapelweg353951AAMaarnWoonfunctie35 m2Twee-onder-één-kap woning1927B (voorlopig)jaWeg
Kapelweg373951AAMaarnWoonfunctie Bijeenkomstfunctie260 m2Vrijstaande woning1958F (voorlopig)jaWeg
Kapelweg393951AAMaarnWoonfunctie Winkelfunctie128 m2Vrijstaande woning1959F (voorlopig)jaWeg
Kapelweg413951AAMaarnWoonfunctie169 m2Vrijstaande woning1926G (voorlopig)jaWeg
Kapelweg433951ABMaarnWoonfunctie115 m2Vrijstaande woning1970D (voorlopig)jaWeg
Kapelweg453951ABMaarnBijeenkomstfunctie1.039 m2n.v.t.1916FjaWeg
Kapelweg473951ABMaarnWoonfunctie171 m2Hoekwoning1996BjaWeg
Kapelweg493951ABMaarnWoonfunctie131 m2Tussenwoning1996AjaWeg
Kapelweg513951ABMaarnWoonfunctie141 m2Tussenwoning1996A++jaWeg
Kapelweg533951ABMaarnWoonfunctie227 m2Hoekwoning1996BjaWeg
Kapelweg633951ABMaarnWoonfunctie156 m2Vrijstaande woning1960FjaWeg
Kapelweg653951ABMaarnWoonfunctie189 m2Vrijstaande woning1960F (voorlopig)jaWeg
Kapelweg673951ABMaarnWoonfunctie148 m2Vrijstaande woning1960F (voorlopig)jaWeg
Kapelweg693951ABMaarnWoonfunctie189 m2Vrijstaande woning1960GjaWeg
Kapelweg713951ABMaarnWoonfunctie102 m2Vrijstaande woning1961F (voorlopig)jaWeg
Kapelweg733951ABMaarnWoonfunctie202 m2Vrijstaande woning1964CjaWeg
Kapelweg753951ABMaarnWoonfunctie181 m2Vrijstaande woning1961F (voorlopig)jaWeg
Kapelweg773951ABMaarnWoonfunctie142 m2Vrijstaande woning1970D (voorlopig)jaWeg
Kapelweg793951ABMaarnWoonfunctie128 m2Vrijstaande woning1970AjaWeg
Kapelweg813951ABMaarnWoonfunctie160 m2Vrijstaande woning1970BjaWeg
Kapelweg833951ABMaarnWoonfunctie210 m2Vrijstaande woning1970D (voorlopig)jaWeg
Kapelweg2 - a3951ACMaarnWoonfunctie109 m2Appartement1961EjaWeg
Kapelweg2 - 13951ACMaarnWoonfunctie57 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 103951ACMaarnWoonfunctie54 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 113951ACMaarnWoonfunctie54 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 123951ACMaarnWoonfunctie56 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 133951ACMaarnWoonfunctie46 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 143951ACMaarnWoonfunctie46 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 153951ACMaarnWoonfunctie46 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 163951ACMaarnWoonfunctie46 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 173951ACMaarnWoonfunctie57 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 183951ACMaarnWoonfunctie57 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 193951ACMaarnWoonfunctie57 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 23951ACMaarnWoonfunctie57 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 203951ACMaarnWoonfunctie54 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 213951ACMaarnWoonfunctie60 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 223951ACMaarnWoonfunctie58 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 233951ACMaarnWoonfunctie65 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 243951ACMaarnWoonfunctie48 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 253951ACMaarnWoonfunctie57 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 263951ACMaarnWoonfunctie57 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 273951ACMaarnWoonfunctie54 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 283951ACMaarnWoonfunctie60 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 293951ACMaarnWoonfunctie59 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 33951ACMaarnWoonfunctie54 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 303951ACMaarnWoonfunctie65 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 313951ACMaarnWoonfunctie49 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 323951ACMaarnWoonfunctie49 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 333951ACMaarnWoonfunctie48 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 343951ACMaarnWoonfunctie54 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 353951ACMaarnWoonfunctie60 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 363951ACMaarnWoonfunctie59 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 373951ACMaarnWoonfunctie65 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 383951ACMaarnWoonfunctie49 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 393951ACMaarnWoonfunctie53 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 43951ACMaarnWoonfunctie54 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 403951ACMaarnWoonfunctie72 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 53951ACMaarnWoonfunctie57 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 63951ACMaarnWoonfunctie57 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 73951ACMaarnWoonfunctie54 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 83951ACMaarnWoonfunctie54 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg2 - 93951ACMaarnWoonfunctie54 m2Appartement2026geen datajaWeg
Kapelweg23951ACMaarnWoonfunctie110 m2Vrijstaande woning1956F (voorlopig)jaWeg
Kapelweg4 - a3951ACMaarnWoonfunctie146 m2Twee-onder-één-kap woning1965CjaWeg
Kapelweg43951ACMaarnWoonfunctie117 m2Twee-onder-één-kap woning1965EjaWeg
Kapelweg63951ACMaarnWoonfunctie103 m2Vrijstaande woning1931G (voorlopig)jaWeg
Kapelweg8 - a3951ACMaarnWoonfunctie107 m2Appartement1961geen datajaWeg
Kapelweg83951ACMaarnWoonfunctie301 m2Vrijstaande woning1926G (voorlopig)jaWeg
Kapelweg10 - a3951ACMaarnWoonfunctie191 m2Vrijstaande woning2009geen datajaWeg
Kapelweg103951ACMaarnWoonfunctie135 m2Vrijstaande woning1959DjaWeg
Kapelweg123951ACMaarnWoonfunctie107 m2Vrijstaande woning1924DjaWeg
Kapelweg143951ACMaarnWoonfunctie291 m2Vrijstaande woning1955FjaWeg
Kapelweg163951ACMaarnWoonfunctie127 m2Vrijstaande woning1959CjaWeg
Kapelweg183951ACMaarnWoonfunctie119 m2Vrijstaande woning1920GjaWeg
Kapelweg203951ACMaarnWoonfunctie179 m2Vrijstaande woning1924AjaWeg
Kapelweg223951ACMaarnWinkelfunctie164 m2n.v.t.1928geen datajaWeg
Kapelweg243951ACMaarnWoonfunctie143 m2Vrijstaande woning1962BjaWeg
Kapelweg26 - a3951ADMaarnWoonfunctie111 m2Twee-onder-één-kap woning1950geen datajaWeg
Kapelweg263951ADMaarnWoonfunctie110 m2Twee-onder-één-kap woning1920G (voorlopig)jaWeg
Kapelweg283951ADMaarnWoonfunctie281 m2Vrijstaande woning1929GjaWeg
Kapelweg303951ADMaarnWoonfunctie111 m2Twee-onder-één-kap woning1955F (voorlopig)jaWeg
Kapelweg323951ADMaarnWoonfunctie83 m2Twee-onder-één-kap woning1950EjaWeg
Kapelweg34 - a3951ADMaarnWoonfunctie188 m2Vrijstaande woning1960geen datajaWeg
Kapelweg343951ADMaarnKantoorfunctie Sportfunctie308 m2n.v.t.1960CjaWeg
Kapelweg363951ADMaarnWoonfunctie95 m2Vrijstaande woning1950FjaWeg
Kapelweg383951ADMaarnWoonfunctie71 m2Vrijstaande woning1960GjaWeg
Kapelweg403951ADMaarnWoonfunctie128 m2Vrijstaande woning1964CjaWeg
Kapelweg42 - a3951ADMaarnWoonfunctie162 m2Twee-onder-één-kap woning1970EjaWeg
Kapelweg42 - b3951ADMaarnWoonfunctie131 m2Twee-onder-één-kap woning1970BjaWeg
Kapelweg423951ADMaarnWoonfunctie100 m2Vrijstaande woning1922G (voorlopig)jaWeg
Kapelweg44 - a3951ADMaarnWoonfunctie126 m2Vrijstaande woning1920DjaWeg
Kapelweg443951ADMaarnIndustriefunctie Winkelfunctie237 m2n.v.t.1999AjaWeg
Kapelweg463951ADMaarnWoonfunctie318 m2Hoekwoning1928GjaWeg
Kapelweg483951ADMaarnWoonfunctie142 m2Tussenwoning1958DjaWeg
Kapelweg503951ADMaarnWoonfunctie122 m2Hoekwoning1958EjaWeg
Kapelweg523951ADMaarnWoonfunctie103 m2Twee-onder-één-kap woning1924G (voorlopig)jaWeg
Kapelweg543951ADMaarnWoonfunctie124 m2Twee-onder-één-kap woning1924EjaWeg
Kapelweg563951ADMaarnWoonfunctie116 m2Twee-onder-één-kap woning1958F (voorlopig)jaWeg
Kapelweg583951ADMaarnWoonfunctie102 m2Twee-onder-één-kap woning1958F (voorlopig)jaWeg
Kapelweg60 - a3951ADMaarnWoonfunctie161 m2Vrijstaande woning1987geen datajaWeg
Kapelweg60 - b3951ADMaarnWoonfunctie191 m2Twee-onder-één-kap woning1983CjaWeg
Kapelweg603951ADMaarnWoonfunctie189 m2Vrijstaande woning1977AjaWeg
Kapelweg623951ADMaarnWoonfunctie145 m2Hoekwoning1961EjaWeg
Kapelweg643951ADMaarnWoonfunctie107 m2Tussenwoning1961FjaWeg
Kapelweg663951ADMaarnWoonfunctie106 m2Tussenwoning1961CjaWeg
Kapelweg683951ADMaarnWoonfunctie132 m2Hoekwoning1961CjaWeg
Kapelweg703951ADMaarnWoonfunctie163 m2Twee-onder-één-kap woning1973DjaWeg
Kapelweg723951ADMaarnWoonfunctie175 m2Twee-onder-één-kap woning1973FjaWeg
Kapelweg62 - tgeen postcodeMaarnOverige gebruiksfunctie13 m2n.v.t.1961geen datajaWeg

Bovenstaande tabel toont de 132 adressen van de Kapelweg. Dit zijn alle adressen op basis van de BAG data van het Kadaster van 1 juli 2026.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. Hierin zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd. Per adres wordt het laatst bekende energielabel zoals geregistreerd bij de RVO weergegeven. Voorlopige energielabels zijn indicatief en niet rechtsgeldig; definitieve energielabels hebben een geldigheid van 10 jaar en kunnen inmiddels zijn verlopen. In de Excel-download voor de gemeente Utrechtse Heuvelrug zijn aanvullende gegevens beschikbaar, zoals het berekeningstype en de opnamedatum van het energielabel. De gegevens in deze tabel zijn verzameld op 1 juli 2026. Na deze datum kunnen energielabels en andere kenmerken zijn gewijzigd of opnieuw zijn vastgesteld.

Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, spoorbaan of brug zijn. Zie de toelichting voor een verdere definitie. Klik op de naam van een openbare ruimte om de pagina met statistieken voor die ruimte weer te geven. Bekijk de definities van de soorten openbare ruimtes.

Adressen Utrechtse Heuvelrug
Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde
Afgeleide gegevens op basis van de postcodedata van het CBS.
  • Er zijn 115 inwoners geregistreerd in 2025 op de Kapelweg.
  • In 2025 zijn er 50 huishoudens bekend op de adressen van de Kapelweg.
  • Er zijn 80 woningen geregistreerd met een adres met de Kapelweg (gegevens voor het jaar 2025).
  • De gemiddelde WOZ woningwaarde van de huizen aan de Kapelweg was €157.662 in het jaar 2025.

Bovenstaande gegevens zijn bepaald op basis van de data per postcode van het CBS. Deze gegevens zijn op basis van het aantal adressen met woonfunctie in een postcode en het aantal adressen voor die postcode per straat berekend. De data over inwoners, huishoudens en woningwaarde op deze pagina zijn daarom een schatting/modelmatige benadering van de werkelijkheid.

Vrouwen en mannen in de Kapelweg
56% van de inwoners in de Kapelweg staat als vrouw geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2025 naar geslacht (klik op de vlakken in de donutgrafiek om de aantallen te zien).

De donutgrafiek toont het geslacht van de bevolking, vrouw of man. Deze informatie komt uit het bevolkingsregister van de gemeenten.

Bevolking naar leeftijd in de Kapelweg
De Kapelweg in Maarn telt 35 inwoners in de leeftijdsgroep 45-65 in 2025.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2025 per leeftijdscategorie.

Het aantal inwoners per leeftijdsgroep is bepaald op basis van de postcodedata. De download voor de gemeente Utrechtse Heuvelrug bevat veel meer leeftijdgegevens: Er is een document met het aantal inwoners in de gemeente per levensjaar en met een bevolkingspiramide met een uitsplitsing naar leeftijd en geslacht. Daarnaast bevat het document met postcodedata het aantal inwoners voor iedere 5 jarige leeftijdsgroep van ‘0 tot 5 jaar’ tot en met ‘90 jaar en ouder’ per viercijferige (numerieke) postcode voor alle jaren in de periode van 1998 tot en met 2025.

Soorten woningen
Appartementenen komen het meeste voor in de Kapelweg: er zijn 42 adressen met het woningtype appartementen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in de Kapelweg.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 juli 2026.

Adressen: gebruiksdoelen
In de Kapelweg zijn er 127 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor de Kapelweg.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities

Advertentie:

Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 53 panden uit de bouwperiode 1950 tot 1970 in de Kapelweg.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor de Kapelweg. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 juli 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Energielabels
De meest voorkomende energielabels in de Kapelweg zijn Energielabels F (21 adressen) en Energielabels B (13 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in de Kapelweg. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 juli 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel Energielabels F komt het meeste voor in de Kapelweg: 21 adressen hebben energielabel Energielabels F. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Utrechtse Heuvelrug bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Verkeersongevallen naar afloop
Er was één verkeersongeval in 2025 in de Kapelweg in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen voor de Kapelweg. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2025 in de Kapelweg plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2025
Dodelijke afloop0
Letselschade0
Materiële schade1
Totaal1

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen en de geografie van de Kapelweg is bepaald welke ongevallen aan de Kapelweg toegerekend dienen te worden. De data over verkeersongevallen zijn ook beschikbaar op postcode, gemeente, wijk en buurt niveau. Bekijk de verkeersongevallen in de gemeente Utrechtse Heuvelrug.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Gebieden
Tabel met de gebieden die de Kapelweg ‘raken’.
Soort gebiedNaam gebiedAantal adressen
Postcode3951AA27
Postcode3951AB17
Postcode3951AC56
Postcode3951AD31
PostcodeGeen postcode1
Postcode numeriek3951131
WoonkernMaarn132
WoonplaatsMaarn132
BuurtMaarn-Dorp132
WijkMaarn132
GemeenteUtrechtse Heuvelrug132
ProvincieUtrecht132
WaterschapWaterschap Vallei en Veluwe132
LandNederland132

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden die de Kapelweg ‘raken’. Kapelweg ‘raakt’ andere gebieden zoals buurten en woonplaatsen wanneer de geometrieën van Kapelweg en die van de buurten en woonplaatsen elkaar overlappen of snijden. Dit betekent dat er een gedeelde grens is tussen de straat en deze gebieden, waarbij ze op een bepaalde manier met elkaar verbonden zijn. Dit kan gebeuren wanneer Kapelweg door een buurt loopt of de grens van een woonplaats volgt. De gebieden zijn op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2025 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026 bepaald.

Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.
Download alle data voor de gemeente Utrechtse Heuvelrug
Afbeelding van Excel documenten uit de download voor de gemeente Utrechtse Heuvelrug.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download een schat aan informatie voor de gemeente Utrechtse Heuvelrug. Met een Excel document met handige werkbladen met de data over de postcodes in de gemeente Utrechtse Heuvelrug. Daarnaast bevat de download andere documenten met de data over de gemeente, wijken en buurten, alle adressen, verkiezingsuitslagen, gezondheidscijfers, misdaadcijfers en nog veel meer!

Download!
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Blijf op de hoogte

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron