Molenweg in Diepenveen

Molenweg in Diepenveen

Bekijk héél véél informatie voor de Molenweg in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Bekijk héél véél informatie voor de Molenweg in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Kaart van de Molenweg.Bekijk kaart
Over de Molenweg
Er zijn 4 postcodes die horen bij de 73 adressen van de Molenweg in Diepenveen.

De Molenweg in Diepenveen heeft 4 postcodes, te weten: 7431BG, 7431BH, 7431BJ en 7431BK. Deze weg heeft de huisnummerreeks 2 t/m 83. Weg Molenweg ligt in de buurt Dorp Diepenveen binnen de gemeente Deventer.

Advertentie:

Kerncijfers van de Molenweg
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor de Molenweg.

Molenweg in DiepenveenAantalBronJaar data
Postcodes4Kadaster2026
Adressen binnen bebouwde kom55Kadaster2026
Adressen buiten bebouwde kom18Kadaster2026
Adressen met postcode71Kadaster2026
Adressen met woonfunctie65Kadaster2026
Panden73Kadaster2026
Percelen73Kadaster2026
Woningen64CBS2025
Huishoudens79CBS2025
Inwoners114CBS2025

Op deze pagina vind je alle adressen van de Molenweg en de data over diverse onderwerpen die voor de Molenweg bekend zijn in grafieken en tabellen. De gebruikte gegevens zijn afkomstig van het Kadaster, de RVO en afgeleid van de postcodedata van het CBS.

Toelichting
Molenweg: alle adressen
Tabel met alle 73 adressen van de Molenweg.
StraatnaamHuisnummerPostcodeWoonplaatsGebruiksdoelOppervlakteWoningtypeBouwjaarEnergielabelBebouwde komSoort openbare ruimte
Molenweg57431BGDiepenveenWoonfunctie272 m2Vrijstaande woning1919G (voorlopig)jaWeg
Molenweg77431BGDiepenveenGezondheidszorgfunctie257 m2n.v.t.1986C (voorlopig)jaWeg
Molenweg117431BGDiepenveenWoonfunctie148 m2Vrijstaande woning1923G (voorlopig)jaWeg
Molenweg137431BGDiepenveenWoonfunctie172 m2Vrijstaande woning1925GjaWeg
Molenweg157431BGDiepenveenWoonfunctie189 m2Vrijstaande woning1950FjaWeg
Molenweg177431BGDiepenveenWoonfunctie301 m2Vrijstaande woning2011A (voorlopig)jaWeg
Molenweg197431BGDiepenveenWoonfunctie205 m2Vrijstaande woning1996BjaWeg
Molenweg217431BGDiepenveenWoonfunctie190 m2Hoekwoning1955EjaWeg
Molenweg237431BGDiepenveenWoonfunctie171 m2Tussenwoning1955F (voorlopig)jaWeg
Molenweg257431BGDiepenveenWoonfunctie145 m2Tussenwoning1955F (voorlopig)jaWeg
Molenweg277431BGDiepenveenWoonfunctie125 m2Hoekwoning1955FjaWeg
Molenweg297431BGDiepenveenWoonfunctie146 m2Twee-onder-één-kap woning1955BjaWeg
Molenweg317431BGDiepenveenWoonfunctie100 m2Twee-onder-één-kap woning1955EjaWeg
Molenweg337431BGDiepenveenWoonfunctie213 m2Vrijstaande woning2021F (voorlopig)jaWeg
Molenweg377431BGDiepenveenWoonfunctie124 m2Twee-onder-één-kap woning1933DjaWeg
Molenweg397431BGDiepenveenWoonfunctie171 m2Twee-onder-één-kap woning1933CjaWeg
Molenweg417431BGDiepenveenWoonfunctie206 m2Twee-onder-één-kap woning1933BjaWeg
Molenweg437431BGDiepenveenWoonfunctie104 m2Twee-onder-één-kap woning1933G (voorlopig)jaWeg
Molenweg457431BHDiepenveenWoonfunctie127 m2Twee-onder-één-kap woning1933A+jaWeg
Molenweg477431BHDiepenveenWoonfunctie125 m2Twee-onder-één-kap woning1933GjaWeg
Molenweg497431BHDiepenveenWoonfunctie192 m2Vrijstaande woning2008A (voorlopig)jaWeg
Molenweg517431BHDiepenveenWoonfunctie135 m2Vrijstaande woning1930DjaWeg
Molenweg537431BHDiepenveenOnderwijsfunctie636 m2n.v.t.1997geen datajaWeg
Molenweg577431BHDiepenveenWoonfunctie137 m2Vrijstaande woning1955CjaWeg
Molenweg597431BHDiepenveenWoonfunctie151 m2Vrijstaande woning1955DjaWeg
Molenweg617431BHDiepenveenWoonfunctie144 m2Vrijstaande woning1955FjaWeg
Molenweg637431BHDiepenveenWoonfunctie172 m2Vrijstaande woning1966D (voorlopig)jaWeg
Molenweg657431BHDiepenveenWoonfunctie103 m2Vrijstaande woning1966DjaWeg
Molenweg677431BHDiepenveenWoonfunctie263 m2Vrijstaande woning1969D (voorlopig)jaWeg
Molenweg697431BHDiepenveenWoonfunctie192 m2Vrijstaande woning1968DjaWeg
Molenweg717431BHDiepenveenWoonfunctie206 m2Vrijstaande woning1969CjaWeg
Molenweg73 - A7431BHDiepenveenWoonfunctie349 m2Vrijstaande woning1925CneeWeg
Molenweg737431BHDiepenveenWoonfunctie325 m2Vrijstaande woning1930FjaWeg
Molenweg757431BHDiepenveenWoonfunctie301 m2Vrijstaande woning1856G (voorlopig)neeWeg
Molenweg777431BHDiepenveenWoonfunctie232 m2Vrijstaande woning2003B (voorlopig)neeWeg
Molenweg797431BHDiepenveenWoonfunctie127 m2Twee-onder-één-kap woning1880G (voorlopig)neeWeg
Molenweg817431BHDiepenveenWoonfunctie225 m2Twee-onder-één-kap woning1978C (voorlopig)neeWeg
Molenweg837431BHDiepenveenWoonfunctie155 m2Vrijstaande woning1900G (voorlopig)neeWeg
Molenweg2 - A7431BJDiepenveenWoonfunctie263 m2Vrijstaande woning1996AjaWeg
Molenweg27431BJDiepenveenWoonfunctie281 m2Vrijstaande woning1996B (voorlopig)jaWeg
Molenweg47431BJDiepenveenWoonfunctie554 m2Vrijstaande woning2006AjaWeg
Molenweg107431BJDiepenveenWoonfunctie292 m2Vrijstaande woning1936BjaWeg
Molenweg127431BJDiepenveenWoonfunctie312 m2Vrijstaande woning1924G (voorlopig)jaWeg
Molenweg147431BJDiepenveenWoonfunctie206 m2Vrijstaande woning1952F (voorlopig)jaWeg
Molenweg16 - A7431BJDiepenveenWoonfunctie120 m2Twee-onder-één-kap woning2021AjaWeg
Molenweg16 - B7431BJDiepenveenWoonfunctie132 m2Twee-onder-één-kap woning2021AjaWeg
Molenweg167431BJDiepenveenWoonfunctie158 m2Vrijstaande woning2021AjaWeg
Molenweg18 - A7431BJDiepenveenWoonfunctie145 m2Twee-onder-één-kap woning1968CjaWeg
Molenweg18 - B7431BJDiepenveenWoonfunctie192 m2Twee-onder-één-kap woning1968AjaWeg
Molenweg187431BJDiepenveenWoonfunctie115 m2Vrijstaande woning1933G (voorlopig)jaWeg
Molenweg20 - A7431BKDiepenveenWoonfunctie155 m2Vrijstaande woning1989BjaWeg
Molenweg207431BKDiepenveenWoonfunctie207 m2Vrijstaande woning1928G (voorlopig)jaWeg
Molenweg227431BKDiepenveenWoonfunctie215 m2Vrijstaande woning1935GjaWeg
Molenweg247431BKDiepenveenWoonfunctie158 m2Vrijstaande woning1924AjaWeg
Molenweg26 - A7431BKDiepenveenWoonfunctie224 m2Vrijstaande woning1976C (voorlopig)jaWeg
Molenweg267431BKDiepenveenWoonfunctie180 m2Vrijstaande woning1978EjaWeg
Molenweg28 - A7431BKDiepenveenWoonfunctie226 m2Vrijstaande woning2017A+jaWeg
Molenweg28 - B7431BKDiepenveenWoonfunctie163 m2Vrijstaande woning2019A (voorlopig)jaWeg
Molenweg28 - C7431BKDiepenveenWoonfunctie210 m2Vrijstaande woning2020A (voorlopig)jaWeg
Molenweg287431BKDiepenveenWoonfunctie112 m2Vrijstaande woning1911GjaWeg
Molenweg307431BKDiepenveenWoonfunctie154 m2Vrijstaande woning1952F (voorlopig)neeWeg
Molenweg32 - A7431BKDiepenveenWoonfunctie146 m2Vrijstaande woning1997BneeWeg
Molenweg32 - B7431BKDiepenveenIndustriefunctie172 m2n.v.t.1985CneeWeg
Molenweg32 - C7431BKDiepenveenIndustriefunctie353 m2n.v.t.1950GneeWeg
Molenweg327431BKDiepenveenWoonfunctie218 m2Vrijstaande woning1922G (voorlopig)neeWeg
Molenweg347431BKDiepenveenWoonfunctie176 m2Vrijstaande woning1931G (voorlopig)neeWeg
Molenweg36 - A7431BKDiepenveenIndustriefunctie330 m2n.v.t.1999geen dataneeWeg
Molenweg367431BKDiepenveenIndustriefunctie910 m2n.v.t.1994geen dataneeWeg
Molenweg387431BKDiepenveenWoonfunctie137 m2Vrijstaande woning1926G (voorlopig)neeWeg
Molenweg407431BKDiepenveenWoonfunctie259 m2Vrijstaande woning1978C (voorlopig)neeWeg
Molenweg427431BKDiepenveenWoonfunctie219 m2Vrijstaande woning2018A (voorlopig)neeWeg
Molenweg35 - Tgeen postcodeDiepenveenOverige gebruiksfunctie23 m2n.v.t.1963geen datajaWeg
Molenweg36 - Tgeen postcodeDiepenveenOverige gebruiksfunctie28 m2n.v.t.1959geen dataneeWeg

Bovenstaande tabel toont de 73 adressen van de Molenweg. Dit zijn alle adressen op basis van de BAG data van het Kadaster van 1 juli 2026.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. Hierin zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd. Per adres wordt het laatst bekende energielabel zoals geregistreerd bij de RVO weergegeven. Voorlopige energielabels zijn indicatief en niet rechtsgeldig; definitieve energielabels hebben een geldigheid van 10 jaar en kunnen inmiddels zijn verlopen. In de Excel-download voor de gemeente Deventer zijn aanvullende gegevens beschikbaar, zoals het berekeningstype en de opnamedatum van het energielabel. De gegevens in deze tabel zijn verzameld op 1 juli 2026. Na deze datum kunnen energielabels en andere kenmerken zijn gewijzigd of opnieuw zijn vastgesteld.

Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, spoorbaan of brug zijn. Zie de toelichting voor een verdere definitie. Klik op de naam van een openbare ruimte om de pagina met statistieken voor die ruimte weer te geven. Bekijk de definities van de soorten openbare ruimtes.

Adressen Deventer
Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde
Afgeleide gegevens op basis van de postcodedata van het CBS.
  • Er zijn 114 inwoners geregistreerd in 2025 op de Molenweg.
  • In 2025 zijn er 79 huishoudens bekend op de adressen van de Molenweg.
  • Er zijn 64 woningen geregistreerd met een adres met de Molenweg (gegevens voor het jaar 2025).
  • De gemiddelde WOZ woningwaarde van de huizen aan de Molenweg was €252.615 in het jaar 2025.

Bovenstaande gegevens zijn bepaald op basis van de data per postcode van het CBS. Deze gegevens zijn op basis van het aantal adressen met woonfunctie in een postcode en het aantal adressen voor die postcode per straat berekend. De data over inwoners, huishoudens en woningwaarde op deze pagina zijn daarom een schatting/modelmatige benadering van de werkelijkheid.

Vrouwen en mannen in de Molenweg
50% van de inwoners in de Molenweg staat als man geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2025 naar geslacht (klik op de vlakken in de donutgrafiek om de aantallen te zien).

De donutgrafiek toont het geslacht van de bevolking, vrouw of man. Deze informatie komt uit het bevolkingsregister van de gemeenten.

Bevolking naar leeftijd in de Molenweg
De Molenweg in Diepenveen telt 40 inwoners in de leeftijdsgroep 45-65 in 2025.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2025 per leeftijdscategorie.

Het aantal inwoners per leeftijdsgroep is bepaald op basis van de postcodedata. De download voor de gemeente Deventer bevat veel meer leeftijdgegevens: Er is een document met het aantal inwoners in de gemeente per levensjaar en met een bevolkingspiramide met een uitsplitsing naar leeftijd en geslacht. Daarnaast bevat het document met postcodedata het aantal inwoners voor iedere 5 jarige leeftijdsgroep van ‘0 tot 5 jaar’ tot en met ‘90 jaar en ouder’ per viercijferige (numerieke) postcode voor alle jaren in de periode van 1998 tot en met 2025.

Soorten woningen
Vrijstaande woningenen komen het meeste voor in de Molenweg: er zijn 47 adressen met het woningtype vrijstaande woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in de Molenweg.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 juli 2026.

Adressen: gebruiksdoelen
In de Molenweg zijn er 65 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor de Molenweg.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities

Advertentie:

Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 20 panden uit de bouwperiode 1950 tot 1970 in de Molenweg.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor de Molenweg. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 juli 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Energielabels
De meest voorkomende energielabels in de Molenweg zijn Energielabels G (17 adressen) en Energielabels A (12 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in de Molenweg. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 juli 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel Energielabels G komt het meeste voor in de Molenweg: 17 adressen hebben energielabel Energielabels G. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Deventer bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Verkeersongevallen naar afloop
Er waren geen verkeersongevallen in de Molenweg in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen voor de Molenweg. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2025 in de Molenweg plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2025
Dodelijke afloop0
Letselschade0
Materiële schade0
Totaal0

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen en de geografie van de Molenweg is bepaald welke ongevallen aan de Molenweg toegerekend dienen te worden. De data over verkeersongevallen zijn ook beschikbaar op postcode, gemeente, wijk en buurt niveau. Bekijk de verkeersongevallen in de gemeente Deventer.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Gebieden
Tabel met de gebieden die de Molenweg ‘raken’.
Soort gebiedNaam gebiedAantal adressen
Postcode7431BG18
Postcode7431BH20
Postcode7431BJ12
Postcode7431BK21
PostcodeGeen postcode2
Postcode numeriek743171
BuurtschapMolenbelt18
WoonkernDiepenveen55
WoonplaatsDiepenveen73
BuurtDorp Diepenveen73
WijkDiepenveen73
GemeenteDeventer73
ProvincieOverijssel73
WaterschapWaterschap Drents Overijsselse Delta73
LandNederland73

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden die de Molenweg ‘raken’. Molenweg ‘raakt’ andere gebieden zoals buurten en woonplaatsen wanneer de geometrieën van Molenweg en die van de buurten en woonplaatsen elkaar overlappen of snijden. Dit betekent dat er een gedeelde grens is tussen de straat en deze gebieden, waarbij ze op een bepaalde manier met elkaar verbonden zijn. Dit kan gebeuren wanneer Molenweg door een buurt loopt of de grens van een woonplaats volgt. De gebieden zijn op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2025 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026 bepaald.

Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.
Download alle data voor de gemeente Deventer
Afbeelding van Excel documenten uit de download voor de gemeente Deventer.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download een schat aan informatie voor de gemeente Deventer. Met een Excel document met handige werkbladen met de data over de postcodes in de gemeente Deventer. Daarnaast bevat de download andere documenten met de data over de gemeente, wijken en buurten, alle adressen, verkiezingsuitslagen, gezondheidscijfers, misdaadcijfers en nog veel meer!

Download!
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Blijf op de hoogte

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron