Statistieken postcode 3111PN

Statistieken postcode 3111PN

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor postcodegebied 3111 PN. Bekijk de data over de bevolking, woningen, voertuigen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke tabellen, grafieken en uitleg bij de onderwerpen.

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor postcodegebied 3111 PN. Bekijk de data over de bevolking, woningen, voertuigen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke tabellen, grafieken en uitleg bij de onderwerpen.

Kaart van postcodegebied 3111PN.Bekijk kaart
Postcodegebied 3111PN in het kort
3111 PN is de postcode van Schie in Schiedam.

Bekijk de belangrijkste cijfers, de kaart en een korte toelichting over het postcodegebied 3111 PN. De huisnummers lopen van 36 - A tot en met 178.

Kerncijfers postcode 3111PN
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van de belangrijkste cijfers van het Kadaster en het CBS voor het postcodegebied 3111 PN.


Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor het postcodegebied 3111 PN. Bekijk de pagina’s voor de andere postcodes binnen het gebied van de numerieke postcode 3111 via de tabel op de pagina van postcodegebied 3111.

Postcode 3111PNAantalBronJaar data
Adressen met postcode84Kadaster2026
Adressen met woonfunctie77Kadaster2026
Panden met adres22Kadaster2026
Percelen met adres21Kadaster2026
Woningvoorraad70CBS2025
Huishoudens70CBS2025
Inwoners115CBS2025

Op deze pagina vind je een kaart van het postcodegebied 3111 PN, de data over meer dan 250 onderwerpen voor het postcodegebied 3111 PN en een overzicht van alle adressen met postcode 3111PN.

Overzicht postcode 3111 Definities
Blijf op de hoogte

Nieuwe cijfers voor postcode 3111PN? Ontvang een e-mail.

Postcode 3111PN op de kaart
Kaart van de omgeving van het postcodegebied 3111 PN.
Afbeelding van het postcodegebied 3111 PN op de kaart.

Bovenstaande afbeelding toont de kaart van het postcodegebied 3111PN. Klik op de kaart om de geografie van de numerieke postcode 3111 te tonen. Tip: bekijk ook de interactieve postcodekaart.

De postcode 3111 PN hoort bij de straat Schie te Schiedam binnen de gemeente Schiedam. Deze postcode heeft de huisnummerreeks 36 - A t/m 178.

Download de postcodedata in handige Excel documenten voor de gemeente Schiedam of voor heel Nederland.

Vorige postcode Volgende postcode
Over het postcodegebied 3111 PN

Postcode 3111PN ligt binnen het numerieke postcodegebied 3111 in de gemeente Schiedam. Er zijn 84 adressen en zeventig woningen in het postcodegebied 3111 PN. 80% van de woningen in het postcodegebied 3111 PN is een koopwoning. De woningen hebben een gemiddelde WOZ waarde van €358.000. Er wonen 115 inwoners in het postcodegebied 3111 PN, waarvan het grootste deel (30%) tussen de 25 en 45 jaar oud is. Postcode 3111PN telt zeventig huishoudens van gemiddeld 1,6 personen.

De gemiddelde afstand over de weg tot de belangrijkste voorzieningen in het postcodegebied 3111 PN is relatief kort:

  • Supermarkt: op slechts 0,4 kilometer afstand.
  • Apotheek: relatief dichtbij, op een afstand van 0,8 kilometer.
  • Huisartsenpraktijk: goed bereikbaar, op 0,5 kilometer.
  • Basisschool: bereikbaar binnen 0,9 kilometer.
  • Middelbare school: relatief dichtbij, op een afstand van 1,1 kilometer.
  • Bibliotheek: goed bereikbaar, op 0,3 kilometer.
  • Café: op slechts 0,1 kilometer afstand.
  • Restaurant: relatief dichtbij, op een afstand van 0,1 kilometer.
  • Treinstation: goed bereikbaar, op 1,4 kilometer.
  • Zwembad: op slechts 2,0 kilometer afstand.
Bovenliggende gebieden
Tabel met de gebieden waarbinnen het postcodegebied 3111 PN zich bevindt.
Soort gebiedNaam gebied
WegSchie
WoonplaatsSchiedam
BuurtBrandersbuurt
WijkCentrum
GemeenteSchiedam
ProvincieZuid-Holland
LandNederland

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden waarbinnen het postcodegebied 3111 PN zich bevindt. Dit is op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2026 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026.

Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.
Wonen in het postcodegebied 3111 PN

Bekijk de woningvoorraad, woningkenmerken, woningtypen en de ontwikkeling van de gemiddelde WOZ-waarde in het postcodegebied 3111 PN.

Kenmerken van de 70 woningen met postcode 3111PN
Er zijn 70 woningen in het postcodegebied 3111PN.
Informatie over de woningen in dit postcodegebied op basis van open data van het Centraal Bureau voor de Statistiek en het Kadaster. Afbeelding met 4 taart diagrammen.

De vier bovenstaande taartdiagrammen tonen het percentage woningen naar verschillende woningkenmerken. Beschikbare kenmerken zijn eigendom, bewoning, type, soort woning en bouwperiode. Het jaar waar de data voor gelden staat in het midden van de grafiek. Klik op de afbeelding om deze groter weer te geven.

Bekijk onderstaande toelichting voor de definities van de woningkenmerken.

Toelichting
Woningwaarde per jaar
De gemiddelde WOZ-waarde in postcodegebied 3111 PN was €358.000 in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde WOZ woningwaarde per jaar in het postcodegebied 3111 PN.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde WOZ woningwaarde per jaar op basis van de data van het CBS voor het postcodegebied 3111 PN:

JaarGemiddelde WOZ woningwaarde postcode 3111PN% verschil
2025€358.0004,07%
2024€344.0009,2%
2023€315.00013%
2022€279.0009,4%
2021€255.00014%
2020€223.00014%
2019€195.00012%
2018€174.0001,75%
2017€171.0004,91%
2016€163.000geen data

De gemiddelde WOZ woningwaarde in het postcodegebied 3111 PN is met €195.000 gegroeid van €163.000 in 2016 tot €358.000 in 2025 (dat is een groei van 120%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2016 tot en met 2025 was €21.667 (9,2%). De ontwikkeling van de data in de tijd volgt een monotoon stijgende trend: De cijfers stijgen ieder jaar.

Bekijk ook de ranglijst van de woningwaarden per buurt in de gemeente Schiedam.

Toelichting
Eigendom van woningen
In 2025 was 20% van de woningen in het postcodegebied 3111 PN een huurwoning en 80% was een koopwoning.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande lijngrafiek toont de verdeling van woningen naar type eigendom, koop of huur, per jaar tot en met 2025.

Woningen naar eigendom: Informatie over huur- en koopwoningen op basis van de cijfers van het CBS. Dit is gedaan met een koppeling tussen de BAG en het WOZ-register met een aanvulling uit het woningbestand van het Kadaster.

Soorten woningen
Appartementen komen het meeste voor in het postcodegebied 3111 PN: er zijn 64 adressen met het woningtype appartementen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in het postcodegebied 3111 PN.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 juli 2026.

Bevolking in het postcodegebied 3111 PN

Bekijk de samenstelling en ontwikkeling van de bevolking in het postcodegebied 3111 PN, met cijfers over inwoners, leeftijd, geslacht, herkomst en huishoudens.

Aantal inwoners per jaar
Postcodegebied 3111PN telt 115 inwoners in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor het postcodegebied 3111 PN.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor het postcodegebied 3111 PN:

JaarAantal inwoners postcode 3111PN% verschil
20251150,0%
202411521%
202395-5%
20221005,3%
20219512%
202085-5,6%
2019900,0%
2018900,0%
2017905,9%
2016850,0%
201585geen data

De bevolking van het postcodegebied 3111 PN is met 30 inwoners toegenomen van 85 inwoners in 2015 tot 115 inwoners in 2025 (dat is een stijging van 35%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2015 tot en met 2025 was 3 inwoners (3,34%).

Het aantal inwoners is het aantal personen zoals op 1 januari in het bevolkingsregister vastgelegd. Bekijk ook de tabel met het aantal inwoners per buurt in de gemeente Schiedam.

Beschrijving van de ontwikkeling van het aantal inwoners in het postcodegebied 3111 PN:

In 2015 waren er 85 inwoners in het postcodegebied 3111 PN. Het aantal inwoners blijft 85 tot en met 2016. In 2020 was het aantal ook op het laagste punt van 85 inwoners. In 2024 is het aantal gestegen tot 115 inwoners. De stijging ten opzichte van 2020 is 30 (35%), het verschil ten opzichte van het vorige jaar (2023) is 20 (21%). Het aantal inwoners blijft 115 tot en met 2025.

Bevolking naar leeftijd in het postcodegebied 3111 PN
Postcode 3111PN telt 35 inwoners in de leeftijdsgroep 25-45 in 2025.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2025 per leeftijdscategorie.

Het aantal inwoners per leeftijdsgroep is afgerond op vijftallen en wordt alleen getoond bij minimaal vijf inwoners. De download voor de gemeente Schiedam bevat veel meer leeftijdgegevens: Er is een document met het aantal inwoners in de gemeente per levensjaar en met een bevolkingspiramide met een uitsplitsing naar leeftijd en geslacht. Daarnaast bevat het document met postcodedata het aantal inwoners voor iedere 5 jarige leeftijdsgroep van ‘0 tot 5 jaar’ tot en met ‘90 jaar en ouder’ per viercijferige (numerieke) postcode voor alle jaren in de periode van 1998 tot en met 2026.

Inwoners naar land van herkomst per jaar
Gegevens over de herkomstgebieden van de inwoners in het postcodegebied 3111 PN.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Autochtoon of migratieachtergrond in Nederland voor de periode van 2015 tot en met 2025: Bovenstaande grafiek toont de verdeling van de bevolking naar herkomst uit Nederland, herkomst uit Europa en herkomst van buiten Europa in het postcodegebied 3111 PN per jaar.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners maar herkomst per jaar op basis van de data van het CBS voor het postcodegebied 3111 PN:

JaarHerkomst NederlandHerkomst EuropaHerkomst buiten Europa
2025801212
2024693512
2023571910
2022602020
2021661414
20206988
20197299
20187299
2017631414
2016601212
20156988

In 2025 was de herkomst van inwoners in het postcodegebied 3111 PN als volgt verdeeld: herkomst uit Nederland: 77%, herkomst uit Europese landen: 12% en herkomst uit landen buiten Europa: 12% En in 2015 was de verdeling van inwoners naar herkomstgebied als volgt: herkomst uit Nederland: 81%, herkomst uit Europa: 9,4% en herkomst van buiten Europa: 9,4%.

Toelichting Meer migratie
Vrouwen en mannen in het postcodegebied 3111 PN
52% van de inwoners in het postcodegebied 3111 PN staat als man geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2025 naar geslacht (klik op de vlakken in de donutgrafiek om de aantallen te zien).

De donutgrafiek toont het geslacht van de bevolking, vrouw of man. Deze informatie komt uit het bevolkingsregister van de gemeenten.

Gemiddelde huishoudensgrootte
Er wonen gemiddeld 1,6 personen per huishouden in het postcodegebied 3111 PN.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde grootte van huishoudens per gebied. Hierbij zijn de gebieden van laag naar hoog gesorteerd op het gemiddeld aantal personen in een huishouden. De gegevens gelden voor 2025.

De volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: 17 postcodegebieden (blauw), 12 postcode5gebieden (roze), 1 numerieke postcode (groen), 1 gemeente (geel), 1 provincie (bruin) en 1 land (oranje). Het postcodegebied 3111 PN wordt in het rood weergegeven.

Soorten huishoudens
In 2025 waren er 70 huishoudens in het postcodegebied 3111 PN. Er waren 40 eenpersoonshuishoudens en 30 meerpersoonshuishoudens (afgerond op vijftallen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont de verdeling naar soorten huishoudens voor het postcodegebied 3111 PN. De gegevens gelden voor 2025.

De cijfers gaan over de particuliere huishoudens op 1 januari 2025. Particuliere huishoudens bestaan uit één of meer inwoners die alleen of samen wonen en zelf in hun dagelijks onderhoud voorzien. In deze grafiek worden de huishoudens onderverdeeld in eenpersoonshuishoudens, meerpersoonshuishoudens zonder kinderen, huishoudens eenouder kinderen en huishoudens twee ouders kinderen. De cijfers over huishoudens zijn afgerond op vijftallen.

Economie en inkomen in het postcodegebied 3111 PN

Bekijk het gemiddelde huishoudinkomen in het postcodegebied 3111 PN en vergelijk dit cijfer via de tabel met alle onderwerpen.

Inkomensdata

Het gemiddelde inkomen per huishouden in het postcodegebied 3111 PN is niet bekend. Het gemiddelde inkomen per huishouden in een postcodegebied is alleen bekend als er minstens 100 huishoudens wonen en als geen enkel huishouden meer dan 30% van het totale inkomen in dat gebied verdient.

Toelichting
Inkomensvergelijking voor postcode 3111 PN
Vergelijking op basis van de meest recente beschikbare inkomensgegevens.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek vergelijkt de gemeente Schiedam met maximaal tien postcodegebieden en postcodes die op postcode het dichtst bij postcode 3111 PN liggen. De gemeente is groen, postcodegebied 3111 is oranje als het wordt getoond, de andere numerieke postcodegebieden zijn grijs en de postcodes zijn blauw. Voor het postcodegebied 3111 PN is geen waarde bekend.

Er worden maximaal tien op postcode gesorteerde postcodegebieden en postcodes met een bekend gemiddeld huishoudinkomen getoond, rond postcode 3111 PN.

Voertuigen en verkeer in het postcodegebied 3111 PN

Bekijk de beschikbare gegevens over geregistreerde voertuigen, elektrische auto’s en verkeersongevallen in het postcodegebied 3111 PN.

Personenauto’s per brandstof per jaar
Aantal personenauto’s op 1 januari van ieder jaar voor de numerieke postcode 3111.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande lijngrafiek toont het aantal personenauto’s per brandstof volgens de RDW voor het grotere postcodegebied 3111. Deze gegevens zijn helaas niet per volledige postcode (pc6, postcode met 6 tekens) beschikbaar.

Klik op een brandstof in de legenda om de bijbehorende lijn te verbergen of weer te tonen.

Meer autodata
Verkeersongevallen naar afloop
Er waren geen verkeersongevallen in het postcodegebied 3111 PN in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen in het postcodegebied 3111 PN. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2025 in het postcodegebied 3111 PN plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2025
Totaal0
Materiële schade0
Letselschade0
Dodelijke afloop0

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen is bepaald welke ongevallen binnen het postcodegebied 3111 PN vallen. De data over verkeersongevallen zijn ook beschikbaar op gemeente, wijk en buurt niveau. Bekijk de verkeersongevallen in de gemeente Schiedam.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Onderwijs in het postcodegebied 3111 PN

Bekijk de beschikbare gegevens over kinderopvang- en onderwijslocaties, gemiddelde reisafstanden en scholen in het postcodegebied 3111 PN. Bekijk véél meer informatie over het onderwijs op AlleCijfers.

Gemiddelde afstanden kinderopvang en onderwijs
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een basisschool in postcodegebied 3111PN is 0,9 kilometer.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand staafdiagram toont de gemiddelde afstand in kilometers over de weg tot kinderdagverblijven, buitenschoolseopvang, basisonderwijs, voortgezet onderwijs totaal, VMBO scholen en HAVO VWO scholen. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens voor verschillende soorten locaties te tonen. De gebruikte cijfers komen van uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor de situatie in 2024.

Deze grafiek toont een regionale vergelijking van de gemiddelde reisafstanden voor inwoners van hun woonadres naar de dichtstbijzijnde locaties voor kinderopvang, basisonderwijs en voortgezet onderwijs. De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting. In de grafiek zie je de gegevens voor het postcodegebied 3111 PN in vergelijking tot andere gebieden. De volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (oranje), provincie Zuid-Holland (bruin), gemeente Schiedam (geel), postcode 3111 (groen), 12 postcode5gebieden (roze) en 18 postcodegebieden (blauw). Postcodegebied 3111 PN wordt in het rood weergegeven.

Adressen en leefomgeving in het postcodegebied 3111 PN

Bekijk de adressen en onderliggende postcodes, gebruiksdoelen, bouwperioden, omgevingsadressendichtheid, de nabijheid van voorzieningen, het energieverbruik en de energielabels in het postcodegebied 3111 PN.

Adressen met postcode 3111PN
Tabel met alle 84 adressen in het postcodegebied 3111 PN.
StraatnaamHuisnummerPostcodeWoonplaatsGebruiksdoelOppervlakteWoningtypeBouwjaarEnergielabelBebouwde komSoort openbare ruimte
Schie36 - A3111PNSchiedamWoonfunctie92 m2Appartement1906geen datajaWeg
Schie36 - B3111PNSchiedamWoonfunctie79 m2Appartement1906geen datajaWeg
Schie36 - C3111PNSchiedamWoonfunctie98 m2Appartement1906geen datajaWeg
Schie36 - D3111PNSchiedamWoonfunctie79 m2Appartement1906geen datajaWeg
Schie36 - E3111PNSchiedamWoonfunctie96 m2Appartement1906geen datajaWeg
Schie36 - F3111PNSchiedamWoonfunctie79 m2Appartement1906geen datajaWeg
Schie36 - G3111PNSchiedamWoonfunctie96 m2Appartement1906geen datajaWeg
Schie363111PNSchiedamOverige gebruiksfunctie653 m2n.v.t.1906geen datajaWeg
Schie38 - A3111PNSchiedamWoonfunctie Kantoorfunctie480 m2Twee-onder-één-kap woning1890F (voorlopig)jaWeg
Schie383111PNSchiedamKantoorfunctie180 m2n.v.t.1906geen datajaWeg
Schie40 - A3111PNSchiedamIndustriefunctie182 m2n.v.t.1850CjaWeg
Schie40 - B3111PNSchiedamWoonfunctie316 m2Appartement1850FjaWeg
Schie423111PNSchiedamBijeenkomstfunctie138 m2n.v.t.1850geen datajaWeg
Schie443111PNSchiedamWoonfunctie98 m2Appartement1850geen datajaWeg
Schie463111PNSchiedamWoonfunctie78 m2Appartement1850geen datajaWeg
Schie483111PNSchiedamKantoorfunctie305 m2n.v.t.1800geen datajaWeg
Schie503111PNSchiedamIndustriefunctie318 m2n.v.t.geen dataGjaWeg
Schie543111PNSchiedamWoonfunctie153 m2Hoekwoning2023A+++jaWeg
Schie563111PNSchiedamWoonfunctie206 m2Tussenwoning2023A+++jaWeg
Schie583111PNSchiedamWoonfunctie199 m2Tussenwoning2023A+++jaWeg
Schie603111PNSchiedamWoonfunctie190 m2Tussenwoning2023A+++jaWeg
Schie623111PNSchiedamWoonfunctie193 m2Tussenwoning2023A+++jaWeg
Schie643111PNSchiedamWoonfunctie135 m2Hoekwoning2023A+++jaWeg
Schie68 - B3111PNSchiedamWoonfunctie Industriefunctie152 m2Appartement1800G (voorlopig)jaWeg
Schie68 - C3111PNSchiedamWoonfunctie150 m2Appartement1800GjaWeg
Schie703111PNSchiedamWoonfunctie91 m2Appartement1928AjaWeg
Schie72 - A3111PNSchiedamWoonfunctie99 m2Appartement1928CjaWeg
Schie74 - A3111PNSchiedamWoonfunctie65 m2Appartement1928AjaWeg
Schie74 - B3111PNSchiedamWoonfunctie95 m2Appartement1928G (voorlopig)jaWeg
Schie76 - A3111PNSchiedamWoonfunctie97 m2Appartement1928AjaWeg
Schie76 - B3111PNSchiedamWoonfunctie62 m2Appartement1928AjaWeg
Schie783111PNSchiedamWinkelfunctie542 m2n.v.t.1928geen datajaWeg
Schie843111PNSchiedamWoonfunctie177 m2Hoekwoning1906G (voorlopig)jaWeg
Schie863111PNSchiedamWoonfunctie Industriefunctie264 m2Tussenwoning1800G (voorlopig)jaWeg
Schie88 - A3111PNSchiedamWoonfunctie107 m2Appartement2000B (voorlopig)jaWeg
Schie88 - B3111PNSchiedamWoonfunctie108 m2Appartement2000BjaWeg
Schie88 - C3111PNSchiedamWoonfunctie95 m2Appartement2000AjaWeg
Schie88 - D3111PNSchiedamWoonfunctie90 m2Appartement2000B (voorlopig)jaWeg
Schie88 - E3111PNSchiedamWoonfunctie95 m2Appartement2000B (voorlopig)jaWeg
Schie88 - F3111PNSchiedamWoonfunctie95 m2Appartement2000B (voorlopig)jaWeg
Schie88 - G3111PNSchiedamWoonfunctie95 m2Appartement2000A+jaWeg
Schie88 - H3111PNSchiedamWoonfunctie95 m2Appartement2000BjaWeg
Schie88 - J3111PNSchiedamWoonfunctie105 m2Appartement2000B (voorlopig)jaWeg
Schie943111PNSchiedamWoonfunctie73 m2Appartement1989C (voorlopig)jaWeg
Schie963111PNSchiedamWoonfunctie72 m2Appartement1989BjaWeg
Schie983111PNSchiedamWoonfunctie75 m2Appartement1989C (voorlopig)jaWeg
Schie1003111PNSchiedamWoonfunctie72 m2Appartement1989C (voorlopig)jaWeg
Schie1023111PNSchiedamWoonfunctie72 m2Appartement1989CjaWeg
Schie1043111PNSchiedamWoonfunctie74 m2Appartement1989C (voorlopig)jaWeg
Schie1063111PNSchiedamWoonfunctie69 m2Appartement1989CjaWeg
Schie1083111PNSchiedamWoonfunctie69 m2Appartement1989CjaWeg
Schie1123111PNSchiedamWoonfunctie72 m2Appartement1989AjaWeg
Schie1143111PNSchiedamWoonfunctie72 m2Appartement1989C (voorlopig)jaWeg
Schie1163111PNSchiedamWoonfunctie72 m2Appartement1989C (voorlopig)jaWeg
Schie1183111PNSchiedamWoonfunctie72 m2Appartement1989C (voorlopig)jaWeg
Schie1203111PNSchiedamWoonfunctie74 m2Appartement1989C (voorlopig)jaWeg
Schie1223111PNSchiedamWoonfunctie66 m2Appartement1989C (voorlopig)jaWeg
Schie1243111PNSchiedamWoonfunctie67 m2Appartement1989C (voorlopig)jaWeg
Schie1263111PNSchiedamWoonfunctie68 m2Appartement1989BjaWeg
Schie1283111PNSchiedamWoonfunctie69 m2Appartement1989AjaWeg
Schie1303111PNSchiedamWoonfunctie84 m2Appartement1989BjaWeg
Schie1323111PNSchiedamWoonfunctie77 m2Appartement1989CjaWeg
Schie1343111PNSchiedamWoonfunctie72 m2Appartement1989CjaWeg
Schie1363111PNSchiedamWoonfunctie72 m2Appartement1989C (voorlopig)jaWeg
Schie1383111PNSchiedamWoonfunctie72 m2Appartement1989CjaWeg
Schie1403111PNSchiedamWoonfunctie72 m2Appartement1989CjaWeg
Schie1423111PNSchiedamWoonfunctie74 m2Appartement1989CjaWeg
Schie1443111PNSchiedamWoonfunctie66 m2Appartement1989BjaWeg
Schie1463111PNSchiedamWoonfunctie67 m2Appartement1989DjaWeg
Schie1483111PNSchiedamWoonfunctie68 m2Appartement1989CjaWeg
Schie1503111PNSchiedamWoonfunctie69 m2Appartement1989CjaWeg
Schie1523111PNSchiedamWoonfunctie72 m2Appartement1989CjaWeg
Schie1543111PNSchiedamWoonfunctie72 m2Appartement1989CjaWeg
Schie1563111PNSchiedamWoonfunctie72 m2Appartement1989CjaWeg
Schie1583111PNSchiedamWoonfunctie72 m2Appartement1989CjaWeg
Schie1603111PNSchiedamWoonfunctie74 m2Appartement1989CjaWeg
Schie1623111PNSchiedamWoonfunctie61 m2Appartement1989C (voorlopig)jaWeg
Schie1643111PNSchiedamWoonfunctie62 m2Appartement1989CjaWeg
Schie1663111PNSchiedamWoonfunctie63 m2Appartement1989CjaWeg
Schie1683111PNSchiedamWoonfunctie64 m2Appartement1989BjaWeg
Schie1703111PNSchiedamWoonfunctie149 m2Tussenwoning1906F (voorlopig)jaWeg
Schie1743111PNSchiedamWoonfunctie170 m2Tussenwoning1906DjaWeg
Schie1763111PNSchiedamWoonfunctie70 m2Tussenwoning1906EjaWeg
Schie1783111PNSchiedamWoonfunctie Winkelfunctie227 m2Tussenwoning1775G (voorlopig)jaWeg

Bovenstaande tabel toont de 84 adressen in het postcodegebied 3111 PN. Dit zijn alle adressen met postcode 3111PN in de BAG data van het Kadaster van 1 juli 2026.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. Hierin zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd. Per adres wordt het laatst bekende energielabel zoals geregistreerd bij de RVO weergegeven. Voorlopige energielabels zijn indicatief en niet rechtsgeldig; definitieve energielabels hebben een geldigheid van 10 jaar en kunnen inmiddels zijn verlopen. In de Excel-download voor de gemeente Schiedam zijn aanvullende gegevens beschikbaar, zoals het berekeningstype en de opnamedatum van het energielabel. De gegevens in deze tabel zijn gebaseerd op een peildatum van 1 juli 2026, na deze datum kunnen energielabels en andere kenmerken zijn gewijzigd of opnieuw zijn vastgesteld.

Adressen Schiedam
Tabelgebruik:

  • Bekijk in de tabel de beschikbare adres- en energielabelgegevens per adres.
  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waarin de zoekterm voorkomt zichtbaar blijven.
  • Sorteer de tabel door op een kolomtitel te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen onder de tabel.
  • Op kleine schermen: de eerste kolom blijft staan, verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien.
Omgevingsadressendichtheid
De omgevingsadressendichtheid in postcodegebied 3111P is 5.070 adressen per km².

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek vergelijkt de omgevingsadressendichtheid van het grotere pc5-postcodegebied met die van het numerieke postcodegebied 3111, de gemeente, de provincie en Nederland. De dichtheid is niet per volledige postcode (pc6) beschikbaar. Alleen gebieden met beschikbare cijfers worden getoond.


Onderstaande tabel toont de omgevingsadressendichtheid en het bijbehorende jaar voor de beschikbare vergelijkingsgebieden:

RegioOmgevingsadressendichtheidJaar
Postcodegebied 3111P (pc5)5.0702025
Postcodegebied 31115.1912025
Gemeente Schiedam3.4122026
Provincie Zuid-Holland2.8782026
Nederland2.0932026

De omgevingsadressendichtheid geeft een beeld van de mate van concentratie van menselijke activiteiten in het postcodegebied 3111 PN ten opzichte van Nederland. Merk op: de gemiddelde omgevingsadressendichtheid is een ander cijfer dan de uitkomst van het aantal adressen gedeeld door de oppervlakte. Zie de definities van de verschillende lokale verdichtingsmaten.

Voor het postcodegebied 3111 PN gebruiken we de dichtheid van het grotere pc5-postcodegebied 3111P. Een pc5-postcodegebied omvat alle volledige postcodes met dezelfde eerste vijf tekens: de vier cijfers en de eerste letter. De cijfers gelden dus voor heel 3111P, niet specifiek voor postcode 3111PN.

Toelichting
Gemiddelde afstand tot voorzieningen
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een huisartsenpraktijk in het postcodegebied 3111 PN is 0,5 kilometer.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in het postcodegebied 3111 PN tot de dichtstbijzijnde voorziening. De gebruikte cijfers komen uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor 2024.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in het postcodegebied 3111 PN tot de dichtstbijzijnde voorziening voor 2024:

VoorzieningAfstand in km
Huisartsenpraktijk0,5
Supermarkt0,4
Restaurant0,1
Basisonderwijs0,9
Voortgezet onderwijs1,1
Bibliotheek0,3
Treinstation1,4
Bioscoop0,2
Museum0,6

De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting.

Adressen: gebruiksdoelen
In het postcodegebied 3111 PN zijn er 77 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor het postcodegebied 3111 PN.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities
Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 6 panden uit de bouwperiode 1700-1900 in het postcodegebied 3111 PN.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor het postcodegebied 3111 PN. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 juli 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Gas- en elektriciteitsverbruik van woningen
In 2024 was het gemiddelde jaarlijkse aardgasverbruik per woning in het postcodegebied 3111 PN 550 m³ en de gemiddelde elektriciteitslevering per woning was 2.200 kWh.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het gemiddelde elektriciteitsverbruik en het gemiddelde aardgasverbruik per woning per jaar. De gegevens gelden voor 2024. Het gemiddelde energieverbruik in het postcodegebied 3111 PN wordt vergeleken met dat in het grotere postcodegebied 3111, de gemeente Schiedam, de provincie Zuid-Holland en Nederland.

De grafiek toont het gemiddeld elektriciteitsverbruik in kWh en het gemiddeld verbruik van aardgas in m³. Het gemiddelde geldt voor het verbruik van één jaar van alle particuliere woningen in het postcodegebied 3111 PN en de andere gebieden.

Toelichting
Energielabels
De meest voorkomende energielabels in het postcodegebied 3111 PN zijn C (32 adressen) en B (11 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in het postcodegebied 3111 PN. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 oktober 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel C komt het meeste voor in het postcodegebied 3111 PN: 32 adressen hebben energielabel C. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Schiedam bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Data en bronnen

Bekijk de gebruikte open databronnen en definities en download uitgebreide regionale datasets over het postcodegebied 3111 PN.

Download alle postcodedata
Download de gegevens over meer dan 250 onderwerpen voor alle postcodes in de gemeente Schiedam als een Excel dataset!
Afbeelding van Excel documenten uit de download voor de gemeente Schiedam.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download een schat aan informatie voor de gemeente Schiedam. Met een Excel document met handige werkbladen met de data over de postcodes in de gemeente Schiedam. Daarnaast bevat de download andere documenten met de data over de gemeente, wijken en buurten, alle adressen, verkiezingsuitslagen, gezondheidscijfers, misdaadcijfers en nog veel meer!

Download!
Gebruikte open data bronnen
Bronvermelding en definities

Veel gegevens op deze pagina komen uit de postcodedatasets van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) en de gegevens over adressen en gebouwen van het Kadaster. Daarnaast zijn diverse andere officiële databronnen gebruikt, waaronder de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) en de Rijksdienst voor het Wegverkeer (RDW).

Bronnen & definities
Tabel met alle onderwerpen

Bekijk de meest recente cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor het postcodegebied 3111 PN.

Gegevens over meer dan 250 onderwerpen!
Kies een categorie en bekijk de bijbehorende onderwerpen.

Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens voor het postcodegebied 3111 PN voor meer dan 250 onderwerpen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de onderwerpen in die categorie weer te geven.

Bevolking
BevolkingWaardeEenheidJaar
Inwoners115Aantal2025
Mannen60Aantal2025
Vrouwen55Aantal2025
0 tot 15 jaar15Aantal2025
15 tot 25 jaar10Aantal2025
25 tot 45 jaar35Aantal2025
45 tot 65 jaar35Aantal2025
65 jaar of ouder25Aantal2025
% Mannen52%Percentage2025
% Vrouwen48%Percentage2025
% 0 tot 15 jaar13%Percentage2025
% 15 tot 25 jaar8,7%Percentage2025
% 25 tot 45 jaar30%Percentage2025
% 45 tot 65 jaar30%Percentage2025
% 65 jaar of ouder22%Percentage2025
Geboortengeen dataAantalgeen data
Herkomst totaal104Aantal2025
De gegevens in de categorie bevolking betreffende de data over het aantal inwoners naar de positie van de inwoners in huishoudens in het postcodegebied 3111 PN.
Energieverbruik
EnergieverbruikWaardeEenheidJaar
Gemiddelde elektriciteitslevering per woning2.200Gemiddeld in kWh2024
Gemiddeld aardgasverbruik per woning550Gemiddeld per m³2024
Adressen zonder energielabel14Aantal2026
Adressen met voorlopig energielabel26Aantal2026
Adressen met definitief energielabel44Aantal2026
Energielabels A+++++0Aantal2026
Energielabels A++++0Aantal2026
Energielabels A+++6Aantal2026
Energielabels A++0Aantal2026
Energielabels A+1Aantal2026
Energielabels A7Aantal2026
Energielabels B11Aantal2026
Energielabels C32Aantal2026
Energielabels D2Aantal2026
Energielabels E1Aantal2026
Energielabels F3Aantal2026
Energielabels G7Aantal2026
De onderwerpen in de categorie energie geven aan wat het gemiddelde energieverbruik per jaar in het postcodegebied 3111 PN is en hoeveel panden in het postcodegebied 3111 PN welk type energielabel hebben. Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A++++ het beste. De data over energieverbruik komt van het CBS, de data over energielabels komt van de RVO.
Huishoudens
HuishoudensWaardeEenheidJaar
Huishoudens70Aantal2025
Eenpersoonshuishoudens40Aantal2025
Meerpersoonshuishoudens30Aantal2025
Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen20Aantal2025
Meerpersoonshuishoudens met kinderen10Aantal2025
Huishoudens eenouder kinderen0Aantal2025
Huishoudens twee ouders kinderen10Aantal2025
Gemiddelde huishoudensgrootte1,6Gemiddeld aantal2025
Het aantal huishoudens betreft het aantal particuliere huishoudens op 1 januari van een jaar. Particuliere huishoudens bestaan uit één of meer inwoners die alleen of samen in een woonruimte zijn gehuisvest en zelf in hun dagelijks onderhoud voorzien. Naast eenpersoonshuishoudens bestaan er meerpersoonshuishoudens (niet-gehuwde paren, niet-gehuwde paren met kinderen, echtparen, echtparen met kinderen, eenouderhuishoudens en overige huishoudens). De institutionele huishoudens worden hiertoe niet gerekend. De cijfers over huishoudens zijn afgerond op vijftallen. Percentages zijn afgerond op tientallen procenten. Bij minder dan vijf huishoudens worden er geen gegevens weergegeven.
Inkomen
InkomenWaardeEenheidJaar
Mediaan huishoudinkomen60-80 boven middenCategorisch type2018
Inwoners met WW bijstand AO uitkering5Aantal2025
De inkomensdata betreffen geven het besteedbaar inkomen van particuliere huishoudens weer. Dit is het bruto-inkomen verminderd met betaalde inkomensoverdrachten (bijvoorbeeld alimentatie), premies inkomensverzekeringen, premies ziektekostenverzekeringen en belastingen op inkomen en vermogen. De cijfers over het inkomen in een gebied worden weergegeven wanneer in het gebied 100 huishoudens of meer woonachtig zijn. Bovendien mag er geen enkel huishouden zijn die 30 procent of meer van de totale inkomenssom van het gebied heeft.
Migratie
MigratieWaardeEenheidJaar
Herkomst Nederland80Aantal2025
Herkomst buiten Nederland24Aantal2025
Herkomst Europa12Aantal2025
Herkomst buiten Europa12Aantal2025
% Herkomst Nederland77%Percentage2025
% Herkomst buiten Nederland23%Percentage2025
% Herkomst Europa12%Percentage2025
% Herkomst buiten Europa12%Percentage2025
Geboren in Nederland met herkomst Nederland80Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst Europa0Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa0Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland0Aantal2025
Geboren in Nederland80Aantal2025
Geboren buiten Nederland met herkomst Europa12Aantal2025
Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa12Aantal2025
Geboren buiten Nederland24Aantal2025
Geboren / herkomst onnauwkeurigheid12Aantal2025
% Geboren in Nederland met herkomst Nederland77%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst Europa0,0%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland0,0%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa0,0%Percentage2025
% Geboren in Nederland77%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland met herkomst Europa12%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa12%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland23%Percentage2025
Autochtoon66Aantal2021
Westers19Aantal2021
Niet-westers10Aantal2021
% Autochtoon70%Percentage2021
% Westers20%Percentage2021
% Niet-westers10%Percentage2021
De onderwerpen binnen de categorie migratie gaan over de herkomst van personen. Iemands herkomst geeft weer in welk land iemand geboren is of waar diens ouders geboren zijn. De herkomst van personen die in het buitenland zijn geboren wordt bepaald door hun eigen geboorteland. De herkomst van personen die in Nederland geboren zijn, wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Wanneer beide ouders in het buitenland zijn geboren, is het geboorteland van de moeder leidend in het bepalen van de herkomst. De geboortegegevens van de moeder zijn vaker bekend dan die van de vader. Wanneer de moeder in Nederland is geboren of het geboorteland van de moeder onbekend is, dan wordt het geboorteland van de vader gebruikt.
Nabijheid voorzieningen
Nabijheid voorzieningenWaardeEenheidJaar
Huisartsenpraktijk afstand0,5Gemiddelde afstand in km2024
Huisartsenpraktijken binnen 1 km3,8Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpraktijken binnen 3 km10Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpraktijken binnen 5 km35Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpost afstand2,1Gemiddelde afstand in km2023
Apotheek afstand0,8Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuis met poli afstand2,1Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuizen met poli binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen met poli binnen 10 km10Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen met poli binnen 20 km27Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuis zonder poli afstand2,1Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 10 km5Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 20 km10Gemiddeld aantal2024
Supermarkt afstand0,4Gemiddelde afstand in km2024
Supermarkten binnen 1 km9,4Gemiddeld aantal2024
Supermarkten binnen 3 km20Gemiddeld aantal2024
Supermarkten binnen 5 km56Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen afstand0,1Gemiddelde afstand in km2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 1 km46Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 3 km108Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 5 km298Gemiddeld aantal2024
Warenhuis afstand0,6Gemiddelde afstand in km2024
Warenhuizen binnen 5 km3,8Gemiddeld aantal2024
Warenhuizen binnen 10 km14Gemiddeld aantal2024
Warenhuizen binnen 20 km46Gemiddeld aantal2024
Café afstand0,1Gemiddelde afstand in km2024
Cafés binnen 1 km17Gemiddeld aantal2024
Cafés binnen 3 km41Gemiddeld aantal2024
Cafés binnen 5 km119Gemiddeld aantal2024
Cafetaria afstand0,2Gemiddelde afstand in km2024
Cafetaria binnen 1 km20Gemiddeld aantal2024
Cafetaria binnen 3 km58Gemiddeld aantal2024
Cafetaria binnen 5 km153Gemiddeld aantal2024
Restaurant afstand0,1Gemiddelde afstand in km2024
Restaurants binnen 1 km32Gemiddeld aantal2024
Restaurants binnen 3 km65Gemiddeld aantal2024
Restaurants binnen 5 km180Gemiddeld aantal2024
Hotel afstand0,6Gemiddelde afstand in km2024
Hotels binnen 5 km11Gemiddeld aantal2024
Hotels binnen 10 km78Gemiddeld aantal2024
Hotels binnen 20 km130Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijf afstand0,5Gemiddelde afstand in km2024
Kinderdagverblijven binnen 1 km4,7Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijven binnen 3 km40Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijven binnen 5 km106Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang afstand0,5Gemiddelde afstand in km2024
Buitenschoolseopvang binnen 1 km3,2Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang binnen 3 km33Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang binnen 5 km91Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs afstand0,9Gemiddelde afstand in km2024
Basisonderwijs binnen 1 km1,4Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs binnen 3 km18Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs binnen 5 km51Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs afstand1,1Gemiddelde afstand in km2024
Voortgezet onderwijs binnen 3 km6Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 5 km15Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 10 km59Gemiddeld aantal2024
VMBO afstand1,1Gemiddelde afstand in km2024
VMBO binnen 3 km3,0Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 5 km10Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 10 km44Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO afstand1,5Gemiddelde afstand in km2024
HAVO VWO binnen 3 km3,0Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 5 km7Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 10 km26Gemiddeld aantal2024
Oprit hoofdverkeersweg afstand1,1Gemiddelde afstand in km2024
Treinstation afstand1,4Gemiddelde afstand in km2024
Belangrijk overstapstation afstand6,2Gemiddelde afstand in km2024
Bibliotheek afstand0,3Gemiddelde afstand in km2024
Zwembad afstand2,0Gemiddelde afstand in km2024
Kunstijsbaan afstand11Gemiddelde afstand in km2024
Podiumkunsten afstand0,1Gemiddelde afstand in km2024
Podiumkunsten binnen 5 km4,0Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 10 km20Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 20 km33Gemiddeld aantal2024
Poppodium afstand4,4Gemiddelde afstand in km2024
Bioscoop afstand0,2Gemiddelde afstand in km2024
Bioscopen binnen 5 km2,8Gemiddeld aantal2024
Bioscopen binnen 10 km7Gemiddeld aantal2024
Bioscopen binnen 20 km13Gemiddeld aantal2024
Sauna afstand1,2Gemiddelde afstand in km2024
Zonnebank afstand0,9Gemiddelde afstand in km2024
Museum afstand0,6Gemiddelde afstand in km2024
Musea binnen 5 km6Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 10 km20Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 20 km34Gemiddeld aantal2024
Attractie afstand3,9Gemiddelde afstand in km2024
Attracties binnen 10 km6Gemiddeld aantal2024
Attracties binnen 20 km20Gemiddeld aantal2024
Attracties binnen 50 km51Gemiddeld aantal2024
Brandweerkazerne afstand0,9Gemiddelde afstand in km2024
Het CBS levert gegevens over de gemiddelde nabijheid van voorzieningen voor het postcodegebied 3111 PN. Deze cijfers gaan over: (1) De bereikbaarheid van voorzieningen: dit is de mate waarin verschillende voorzieningen, zoals scholen, winkels, gezondheidszorginstellingen en openbaar vervoer, binnen een bepaalde afstand van het postcodegebied 3111 PN beschikbaar zijn. (2) Afstand: dit geeft aan hoe ver de bevolking van het postcodegebied 3111 PN gemiddeld moet reizen om toegang te krijgen tot bepaalde voorzieningen. Dit wordt uitgedrukt in kilometers of reistijd. (3) Nabijheidsindicatoren: dit zijn indicatoren die laten zien hoeveel procent van de bevolking in het postcodegebied 3111 PN binnen een bepaalde afstand van voorzieningen woont. Bijvoorbeeld, het percentage mensen dat binnen 1 kilometer van een supermarkt woont. (4) Daarnaast zijn er andere indicatoren zoals de mate van stedelijkheid, de bevolkingsdichtheid en de omgevingsadressendichtheid. Zie de definities van de verschillende dichtheidsmaten.
Omgeving
OmgevingWaardeEenheidJaar
Postcode3111PNNaam2026
Soort regioPostcode6Categorisch type2026
Adressen met postcode84Aantal2026
Adressen met woonfunctie77Aantal2026
Adressen met bijeenkomstfunctie1Aantal2026
Adressen met celfunctie0Aantal2026
Adressen met gezondheidszorgfunctie0Aantal2026
Adressen met industriefunctie4Aantal2026
Adressen met kantoorfunctie3Aantal2026
Adressen met logiesfunctie0Aantal2026
Adressen met onderwijsfunctie0Aantal2026
Adressen met sportfunctie0Aantal2026
Adressen met winkelfunctie2Aantal2026
Adressen met overige gebruiksfunctie1Aantal2026
Verblijfsobjecten84Aantal2026
Ligplaatsen0Aantal2026
Standplaatsen0Aantal2026
Panden met adres22Aantal2026
Adressen met pand83Aantal2026
Percelen met adres21Aantal2026
Adressen met perceel84Aantal2026
Adressen binnen bebouwde kom84Aantal2026
Adressen buiten bebouwde kom0Aantal2026
Woningen binnen bebouwde kom77Aantal2026
Woningen buiten bebouwde kom0Aantal2026
Panden met adres voor 17000Aantal2026
Panden met adres 1700 tot 19006Aantal2026
Panden met adres 1900 tot 19256Aantal2026
Panden met adres 1925 tot 19501Aantal2026
Panden met adres 1950 tot 19700Aantal2026
Panden met adres 1970 tot 19800Aantal2026
Panden met adres 1980 tot 19902Aantal2026
Panden met adres 1990 tot 20001Aantal2026
Panden met adres 2000 tot 20100Aantal2026
Panden met adres 2010 tot 20200Aantal2026
Panden met adres 2020 en later6Aantal2026
Adressen met pand voor 17000Aantal2026
Adressen met pand 1700 tot 190011Aantal2026
Adressen met pand 1900 tot 192513Aantal2026
Adressen met pand 1925 tot 19507Aantal2026
Adressen met pand 1950 tot 19700Aantal2026
Adressen met pand 1970 tot 19800Aantal2026
Adressen met pand 1980 tot 199037Aantal2026
Adressen met pand 1990 tot 20009Aantal2026
Adressen met pand 2000 tot 20100Aantal2026
Adressen met pand 2010 tot 20200Aantal2026
Adressen met pand 2020 en later6Aantal2026
Huisnummer start36Adres2026
Huisnummer eind178Adres2026
Soort huisnummers reeksEvenAdres2026
Aantal openbare ruimtes1Aantal2026
Centrum(86977.62477354324, 437181.40271346405)Adres2025
Postcode43111Naam2026
Postcode53111PNaam2026
GemeentenaamSchiedamNaam2026
ProvincienaamZuid-HollandNaam2026
GemeentecodeGM0606Code2026
ProvinciecodePV28Code2026
Bovenstaande tabel toont de onderwerpen in de categorie omgeving. Dit zijn de onderwerpen die betrekking hebben op de gebiedsaspecten van het postcodegebied 3111 PN. De gebiedsafbakening van postcodes kan in de tijd wijzigen als gevolg van nieuwbouw, sloop en wijzigingen van gebouwen en openbare ruimtes binnen het gebied van de postcode 3111PN. Een postcodegebied kan bestaan uit enkel even huisnummers, uit alleen oneven huisnummers of uit zowel even als oneven huisnummers. Dit wordt aangegeven met de ‘soort huisnummers reeks’. En een postcodegebied kan in één of meerdere openbare ruimtes voorkomen. Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, stoep of trottoir zijn. Het kan ook gebieden betreffen die tussen gebouwen liggen, zoals binnenplaatsen. Het aantal openbare ruimtes geeft aan of een postcode in slechts één of in meerdere openbare ruimtes voorkomt. Met postcode5 wordt het numerieke deel van de postcode en de eerste letter bedoeld, dit zijn 5 posities. Met postcode4 wordt het numerieke deel van de postcode bedoeld.
Verkeersongevallen
VerkeersongevallenWaardeEenheidJaar
Verkeersongevallen totaal0Aantal2025
Verkeersongevallen uitsluitend materiële schade0Aantal2025
Verkeersongevallen letselschade0Aantal2025
Verkeersongevallen dodelijk0Aantal2025
De data over verkeersongevallen komt van Rijkswaterstaat.
Woningen
WoningenWaardeEenheidJaar
Woningvoorraad70Aantal2025
Gemiddelde woningwaarde€358.000Gemiddeld in Euro2025
Woningwaarde klasse€350.000 tot €400.000Categorisch type2025
Eengezinswoningen15Aantal2025
Meergezinswoningen55Aantal2025
Koopwoningen56Aantal2025
Huurwoningen14Aantal2025
Huurwoningen woningcorporatiesgeen dataAantalgeen data
Huurwoningen overige verhuurdersgeen dataAantalgeen data
Eigendom onbekend0Aantal2025
Bewoond65Aantal2024
Onbewoond5Aantal2024
% Koopwoningen80%Percentage2025
% Huurwoningen20%Percentage2025
% Huurwoningen woningcorporatiesgeen dataPercentagegeen data
% Huurwoningen overige verhuurdersgeen dataPercentagegeen data
% Eigendom onbekend100%Percentage2026
% Eengezinswoningen21%Percentage2025
% Meergezinswoningen79%Percentage2025
% Bewoond93%Percentage2024
% Onbewoond7%Percentage2024
Appartementen64Aantal2026
Tussenwoningen9Aantal2026
Hoekwoningen3Aantal2026
Twee-onder-één-kap woningen1Aantal2026
Vrijstaande woningen0Aantal2026
Woningtype onbekend0Aantal2026
% Appartementen83%Percentage2026
% Tussenwoningen12%Percentage2026
% Hoekwoningen4,0%Percentage2026
% Twee-onder-één-kap woningen1,0%Percentage2026
% Vrijstaande woningen0,0%Percentage2026
% Woningtype onbekend0,0%Percentage2026
Woningen voor 194525Aantal2026
Woningen 1945 tot 19650Aantal2026
Woningen 1965 tot 19750Aantal2026
Woningen 1975 tot 19850Aantal2026
Woningen 1985 tot 199537Aantal2026
Woningen 1995 tot 20059Aantal2026
Woningen 2005 tot 20150Aantal2026
Woningen 2015 tot 20256Aantal2026
Woningen 2025 en later0Aantal2026
Woningen bouwjaar onbekend0Aantal2026
% Woningen voor 194532%Percentage2026
% Woningen 1945 tot 19650,0%Percentage2026
% Woningen 1965 tot 19750,0%Percentage2026
% Woningen 1975 tot 19850,0%Percentage2026
% Woningen 1985 tot 199548%Percentage2026
% Woningen 1995 tot 200512%Percentage2026
% Woningen 2005 tot 20150,0%Percentage2026
% Woningen 2015 tot 20258%Percentage2026
% Woningen 2025 en later0,0%Percentage2026
% Woningen bouwjaar onbekend0,0%Percentage2026
De getoonde cijfers over woningen in het postcodegebied 3111 PN komen van het CBS en zijn aangevuld met extra woningdata van het Kadaster. Het CBS leidt de cijfers over de woningvoorraad af uit de BAG. Het CBS definieert een woning als een verblijfsobject met minimaal een woonfunctie en eventueel één of meer andere gebruiksfuncties. De cijfers zijn afgerond op vijftallen. Percentages zijn afgerond op tientallen procenten. Bij minder dan in totaal vijf huishoudens worden er geen gegevens weergegeven.

Download de gegevens voor alle onderwerpen en alle jaren als Excel document via de download voor de gemeente Schiedam of de download met alle postcodedata voor heel Nederland.

Selecteer op een groot scherm een categorie in het menu naast de tabel. Gebruik op een klein scherm de keuzelijst boven de tabel.

Tabelgebruik:

  • Kies een categorie om alleen de onderwerpen uit dat deel van de tabel te tonen.
  • Op grote schermen staat de categoriekeuze naast de tabel; op kleine schermen staat deze erboven.
  • Verschuif de tabel op kleine schermen horizontaal om alle kolommen te bekijken.
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron