Statistieken postcode 1018LC

Statistieken postcode 1018LC

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor postcodegebied 1018 LC. Bekijk de data over de bevolking, woningen, voertuigen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke tabellen, grafieken en uitleg bij de onderwerpen.

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor postcodegebied 1018 LC. Bekijk de data over de bevolking, woningen, voertuigen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke tabellen, grafieken en uitleg bij de onderwerpen.

Kaart van postcodegebied 1018LC.Bekijk kaart
Postcodegebied 1018LC in het kort
1018 LC is de postcode van Oostenburgermiddenstraat in Amsterdam.

Bekijk de belangrijkste cijfers, de kaart en een korte toelichting over het postcodegebied 1018 LC. De huisnummers lopen van 2 tot en met 122.

Kerncijfers postcode 1018LC
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van de belangrijkste cijfers van het Kadaster en het CBS voor het postcodegebied 1018 LC.


Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor het postcodegebied 1018 LC. Bekijk de pagina’s voor de andere postcodes binnen het gebied van de numerieke postcode 1018 via de tabel op de pagina van postcodegebied 1018.

Postcode 1018LCAantalBronJaar data
Adressen met postcode60Kadaster2026
Adressen met woonfunctie54Kadaster2026
Panden met adres2Kadaster2026
Percelen met adres3Kadaster2026
Woningvoorraad55CBS2025
Huishoudens60CBS2025
Inwoners95CBS2025

Op deze pagina vind je een kaart van het postcodegebied 1018 LC, de data over meer dan 250 onderwerpen voor het postcodegebied 1018 LC en een overzicht van alle adressen met postcode 1018LC.

Overzicht postcode 1018 Definities
Blijf op de hoogte

Nieuwe cijfers voor postcode 1018LC? Ontvang een e-mail.

Postcode 1018LC op de kaart
Kaart van de omgeving van het postcodegebied 1018 LC.
Afbeelding van het postcodegebied 1018 LC op de kaart.

Bovenstaande afbeelding toont de kaart van het postcodegebied 1018LC. Klik op de kaart om de geografie van de numerieke postcode 1018 te tonen. Tip: bekijk ook de interactieve postcodekaart.

De postcode 1018 LC hoort bij de Oostenburgermiddenstraat te Amsterdam binnen de gemeente Amsterdam. Deze postcode heeft de huisnummerreeks 2 t/m 122.

Download de postcodedata in handige Excel documenten voor de gemeente Amsterdam of voor heel Nederland.

Vorige postcode Volgende postcode
Over het postcodegebied 1018 LC

Postcode 1018LC ligt binnen het numerieke postcodegebied 1018 in de gemeente Amsterdam. Er zijn zestig adressen en 55 woningen in het postcodegebied 1018 LC. 100% van de woningen in het postcodegebied 1018 LC is een huurwoning. De woningen hebben een gemiddelde WOZ waarde van €732.000. Er wonen 95 inwoners in het postcodegebied 1018 LC, waarvan het grootste deel (84%) tussen de 25 en 45 jaar oud is. Postcode 1018LC telt zestig huishoudens van gemiddeld 1,6 personen.

De gemiddelde afstand over de weg tot de belangrijkste voorzieningen in het postcodegebied 1018 LC is:

  • Supermarkt: 1,4 kilometer verderop.
  • Apotheek: in 1,4 kilometer te bereiken.
  • Huisartsenpraktijk: goed bereikbaar, op 0,3 kilometer.
  • Basisschool: bereikbaar binnen 1,1 kilometer.
  • Middelbare school: in 1,6 kilometer te bereiken.
  • Bibliotheek: op 2,0 kilometer afstand.
  • Café: bereikbaar binnen 1,1 kilometer.
  • Restaurant: in 0,6 kilometer te bereiken.
  • Treinstation: goed bereikbaar, op 2,3 kilometer.
  • Zwembad: bereikbaar binnen 3,6 kilometer.
Bovenliggende gebieden
Tabel met de gebieden waarbinnen het postcodegebied 1018 LC zich bevindt.

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden waarbinnen het postcodegebied 1018 LC zich bevindt. Dit is op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2026 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026.

Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.
Wonen in het postcodegebied 1018 LC

Bekijk de woningvoorraad, woningkenmerken, woningtypen en de ontwikkeling van de gemiddelde WOZ-waarde in het postcodegebied 1018 LC.

Kenmerken van de 55 woningen met postcode 1018LC
Er zijn 55 woningen in het postcodegebied 1018LC.
Informatie over de woningen in dit postcodegebied op basis van open data van het Centraal Bureau voor de Statistiek en het Kadaster. Afbeelding met 4 taart diagrammen.

De vier bovenstaande taartdiagrammen tonen het percentage woningen naar verschillende woningkenmerken. Beschikbare kenmerken zijn eigendom, bewoning, type, soort woning en bouwperiode. Het jaar waar de data voor gelden staat in het midden van de grafiek. Klik op de afbeelding om deze groter weer te geven.

Bekijk onderstaande toelichting voor de definities van de woningkenmerken.

Toelichting
Woningwaarde per jaar
De gemiddelde WOZ-waarde in postcodegebied 1018 LC was €732.000 in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde WOZ woningwaarde per jaar in het postcodegebied 1018 LC.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde WOZ woningwaarde per jaar op basis van de data van het CBS voor het postcodegebied 1018 LC:

JaarGemiddelde WOZ woningwaarde postcode 1018LC% verschil
2025€732.00014%
2024€642.0001,74%
2023€631.000geen data

De gemiddelde WOZ woningwaarde in het postcodegebied 1018 LC is met €101.000 toegenomen van €631.000 in 2023 tot €732.000 in 2025 (dat is een toename van 16%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2023 tot en met 2025 was €50.500 (7,9%). De ontwikkeling van de data in de tijd volgt een monotoon stijgende trend: De cijfers stijgen ieder jaar.

Bekijk ook de ranglijst van de woningwaarden per buurt in de gemeente Amsterdam.

Toelichting
Eigendom van woningen
In 2025 was 100% van de woningen in het postcodegebied 1018 LC een huurwoning en 0,0% was een koopwoning.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande lijngrafiek toont de verdeling van woningen naar type eigendom, koop of huur, per jaar tot en met 2025.

Woningen naar eigendom: Informatie over huur- en koopwoningen op basis van de cijfers van het CBS. Dit is gedaan met een koppeling tussen de BAG en het WOZ-register met een aanvulling uit het woningbestand van het Kadaster.

Soorten woningen
Appartementen komen het meeste voor in het postcodegebied 1018 LC: er zijn 54 adressen met het woningtype appartementen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in het postcodegebied 1018 LC.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 juli 2026.

Bevolking in het postcodegebied 1018 LC

Bekijk de samenstelling en ontwikkeling van de bevolking in het postcodegebied 1018 LC, met cijfers over inwoners, leeftijd, geslacht, herkomst en huishoudens.

Aantal inwoners per jaar
Postcodegebied 1018LC telt 95 inwoners in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor het postcodegebied 1018 LC.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor het postcodegebied 1018 LC:

JaarAantal inwoners postcode 1018LC% verschil
2025955,6%
2024900,0%
20239080%
202250geen data

Het aantal inwoners in het postcodegebied 1018 LC is met 45 inwoners gegroeid van 50 inwoners in 2022 tot 95 inwoners in 2025 (dat is een stijging van 90%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2022 tot en met 2025 was 15 inwoners (29%). De ontwikkeling van de data in de tijd volgt een licht stijgende trend: De cijfers stijgen meer wel dan niet.

Het aantal inwoners is het aantal personen zoals op 1 januari in het bevolkingsregister vastgelegd. Bekijk ook de tabel met het aantal inwoners per buurt in de gemeente Amsterdam.

Beschrijving van de ontwikkeling van het aantal inwoners in het postcodegebied 1018 LC:

In 2022 waren er 50 inwoners in het postcodegebied 1018 LC. Het aantal van 50 inwoners is het minimum in de hele periode waarover de inwonersdata beschikbaar zijn. In 2025 is het aantal gestegen tot 95 inwoners. De stijging ten opzichte van 2022 is 45 (90%), het verschil ten opzichte van het vorige jaar (2024) is 5 (5,6%). Het aantal van 95 inwoners is het hoogste aantal inwoners in de hele periode van 2022 tot en met 2025.

Bevolking naar leeftijd in het postcodegebied 1018 LC
Postcode 1018LC telt 80 inwoners in de leeftijdsgroep 25-45 in 2025.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2025 per leeftijdscategorie.

Het aantal inwoners per leeftijdsgroep is afgerond op vijftallen en wordt alleen getoond bij minimaal vijf inwoners. De download voor de gemeente Amsterdam bevat veel meer leeftijdgegevens: Er is een document met het aantal inwoners in de gemeente per levensjaar en met een bevolkingspiramide met een uitsplitsing naar leeftijd en geslacht. Daarnaast bevat het document met postcodedata het aantal inwoners voor iedere 5 jarige leeftijdsgroep van ‘0 tot 5 jaar’ tot en met ‘90 jaar en ouder’ per viercijferige (numerieke) postcode voor alle jaren in de periode van 1998 tot en met 2026.

Inwoners naar land van herkomst per jaar
Gegevens over de herkomstgebieden van de inwoners in het postcodegebied 1018 LC.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Autochtoon of migratieachtergrond in Nederland voor de periode van 2022 tot en met 2025: Bovenstaande grafiek toont de verdeling van de bevolking naar herkomst uit Nederland, herkomst uit Europa en herkomst van buiten Europa in het postcodegebied 1018 LC per jaar.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners maar herkomst per jaar op basis van de data van het CBS voor het postcodegebied 1018 LC:

JaarHerkomst NederlandHerkomst EuropaHerkomst buiten Europa
2025103838
2024182745
202393645
2022102020

In 2025 was de herkomst van inwoners in het postcodegebied 1018 LC als volgt verdeeld: herkomst uit Nederland: 12%, herkomst uit Europese landen: 44% en herkomst uit landen buiten Europa: 44% En in 2022 was de verdeling van inwoners naar herkomstgebied als volgt: herkomst uit Nederland: 20%, herkomst uit Europa: 40% en herkomst van buiten Europa: 40%.

Toelichting Meer migratie
Vrouwen en mannen in het postcodegebied 1018 LC
53% van de inwoners in het postcodegebied 1018 LC staat als man geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2025 naar geslacht (klik op de vlakken in de donutgrafiek om de aantallen te zien).

De donutgrafiek toont het geslacht van de bevolking, vrouw of man. Deze informatie komt uit het bevolkingsregister van de gemeenten.

Gemiddelde huishoudensgrootte
Er wonen gemiddeld 1,6 personen per huishouden in het postcodegebied 1018 LC.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde grootte van huishoudens per gebied. Hierbij zijn de gebieden van laag naar hoog gesorteerd op het gemiddeld aantal personen in een huishouden. De gegevens gelden voor 2025.

De volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: 16 postcodegebieden (blauw), 20 postcode5gebieden (roze), 1 numerieke postcode (groen), 1 gemeente (geel), 1 provincie (bruin) en 1 land (oranje). Het postcodegebied 1018 LC wordt in het rood weergegeven.

Soorten huishoudens
In 2025 waren er 60 huishoudens in het postcodegebied 1018 LC. Er waren 25 eenpersoonshuishoudens en 30 meerpersoonshuishoudens (afgerond op vijftallen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont de verdeling naar soorten huishoudens voor het postcodegebied 1018 LC. De gegevens gelden voor 2025.

De cijfers gaan over de particuliere huishoudens op 1 januari 2025. Particuliere huishoudens bestaan uit één of meer inwoners die alleen of samen wonen en zelf in hun dagelijks onderhoud voorzien. In deze grafiek worden de huishoudens onderverdeeld in eenpersoonshuishoudens en meerpersoonshuishoudens. De cijfers over huishoudens zijn afgerond op vijftallen.

Economie en inkomen in het postcodegebied 1018 LC

Bekijk het gemiddelde huishoudinkomen in het postcodegebied 1018 LC en vergelijk dit cijfer via de tabel met alle onderwerpen.

Inkomensdata

Het gemiddelde inkomen per huishouden in het postcodegebied 1018 LC is niet bekend. Het gemiddelde inkomen per huishouden in een postcodegebied is alleen bekend als er minstens 100 huishoudens wonen en als geen enkel huishouden meer dan 30% van het totale inkomen in dat gebied verdient.

Toelichting
Inkomensvergelijking voor postcode 1018 LC
Vergelijking op basis van de meest recente beschikbare inkomensgegevens.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek vergelijkt de gemeente Amsterdam met maximaal tien postcodegebieden en postcodes die op postcode het dichtst bij postcode 1018 LC liggen. De gemeente is groen, postcodegebied 1018 is oranje als het wordt getoond, de andere numerieke postcodegebieden zijn grijs en de postcodes zijn blauw. Voor het postcodegebied 1018 LC is geen waarde bekend.

Er worden maximaal tien op postcode gesorteerde postcodegebieden en postcodes met een bekend gemiddeld huishoudinkomen getoond, rond postcode 1018 LC.

Voertuigen en verkeer in het postcodegebied 1018 LC

Bekijk de beschikbare gegevens over geregistreerde voertuigen, elektrische auto’s en verkeersongevallen in het postcodegebied 1018 LC.

Personenauto’s per brandstof per jaar
Aantal personenauto’s op 1 januari van ieder jaar voor de numerieke postcode 1018.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande lijngrafiek toont het aantal personenauto’s per brandstof volgens de RDW voor het grotere postcodegebied 1018. Deze gegevens zijn helaas niet per volledige postcode (pc6, postcode met 6 tekens) beschikbaar.

Klik op een brandstof in de legenda om de bijbehorende lijn te verbergen of weer te tonen.

Meer autodata
Verkeersongevallen naar afloop

Er zijn voor het postcodegebied 1018 LC geen verkeersongevallen bekend. De dataset met verkeersongevallen is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen is bepaald welke ongevallen binnen het postcodegebied 1018 LC vallen.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Onderwijs in het postcodegebied 1018 LC

Bekijk de beschikbare gegevens over kinderopvang- en onderwijslocaties, gemiddelde reisafstanden en scholen in het postcodegebied 1018 LC. Bekijk véél meer informatie over het onderwijs op AlleCijfers.

Gemiddelde afstanden kinderopvang en onderwijs
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een basisschool in postcodegebied 1018LC is 1,1 kilometer.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand staafdiagram toont de gemiddelde afstand in kilometers over de weg tot kinderdagverblijven, buitenschoolseopvang, basisonderwijs, voortgezet onderwijs totaal, VMBO scholen en HAVO VWO scholen. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens voor verschillende soorten locaties te tonen. De gebruikte cijfers komen van uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor de situatie in 2022-2024.

Deze grafiek toont een regionale vergelijking van de gemiddelde reisafstanden voor inwoners van hun woonadres naar de dichtstbijzijnde locaties voor kinderopvang, basisonderwijs en voortgezet onderwijs. De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting. In de grafiek zie je de gegevens voor het postcodegebied 1018 LC in vergelijking tot andere gebieden. De volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (oranje), provincie Noord-Holland (bruin), gemeente Amsterdam (geel), postcode 1018 (groen), 20 postcode5gebieden (roze) en 16 postcodegebieden (blauw). Postcodegebied 1018 LC wordt in het rood weergegeven.

Adressen en leefomgeving in het postcodegebied 1018 LC

Bekijk de adressen en onderliggende postcodes, gebruiksdoelen, bouwperioden, omgevingsadressendichtheid, de nabijheid van voorzieningen, het energieverbruik en de energielabels in het postcodegebied 1018 LC.

Adressen met postcode 1018LC
Tabel met alle 60 adressen in het postcodegebied 1018 LC.
StraatnaamHuisnummerPostcodeWoonplaatsGebruiksdoelOppervlakteWoningtypeBouwjaarEnergielabelBebouwde komSoort openbare ruimte
Oostenburgermiddenstraat21018LCAmsterdamBijeenkomstfunctie282 m2n.v.t.2023A++jaWeg
Oostenburgermiddenstraat61018LCAmsterdamKantoorfunctie179 m2n.v.t.2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat81018LCAmsterdamWoonfunctie74 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat101018LCAmsterdamWoonfunctie87 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat121018LCAmsterdamWoonfunctie88 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat141018LCAmsterdamWoonfunctie70 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat161018LCAmsterdamWoonfunctie74 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat181018LCAmsterdamWoonfunctie87 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat201018LCAmsterdamWoonfunctie88 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat221018LCAmsterdamWoonfunctie70 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat241018LCAmsterdamWoonfunctie74 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat261018LCAmsterdamWoonfunctie87 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat281018LCAmsterdamWoonfunctie88 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat301018LCAmsterdamWoonfunctie70 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat321018LCAmsterdamWoonfunctie74 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat341018LCAmsterdamWoonfunctie87 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat361018LCAmsterdamWoonfunctie88 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat381018LCAmsterdamWoonfunctie70 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat401018LCAmsterdamWoonfunctie62 m2Appartement2021A++++jaWeg
Oostenburgermiddenstraat421018LCAmsterdamWoonfunctie87 m2Appartement2021A+++jaWeg
Oostenburgermiddenstraat441018LCAmsterdamWoonfunctie70 m2Appartement2021A++++jaWeg
Oostenburgermiddenstraat461018LCAmsterdamWoonfunctie62 m2Appartement2021A++++jaWeg
Oostenburgermiddenstraat481018LCAmsterdamWoonfunctie87 m2Appartement2021A+++jaWeg
Oostenburgermiddenstraat501018LCAmsterdamWoonfunctie70 m2Appartement2021A++++jaWeg
Oostenburgermiddenstraat521018LCAmsterdamWoonfunctie62 m2Appartement2021A+++jaWeg
Oostenburgermiddenstraat541018LCAmsterdamWoonfunctie87 m2Appartement2021A+++jaWeg
Oostenburgermiddenstraat561018LCAmsterdamWoonfunctie70 m2Appartement2021A+++jaWeg
Oostenburgermiddenstraat581018LCAmsterdamIndustriefunctie171 m2n.v.t.2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat601018LCAmsterdamWoonfunctie75 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat621018LCAmsterdamWoonfunctie75 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat641018LCAmsterdamWoonfunctie75 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat661018LCAmsterdamWoonfunctie75 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat681018LCAmsterdamWoonfunctie75 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat701018LCAmsterdamWoonfunctie76 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat721018LCAmsterdamWoonfunctie75 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat741018LCAmsterdamWoonfunctie75 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat761018LCAmsterdamWoonfunctie75 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat781018LCAmsterdamWoonfunctie76 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat801018LCAmsterdamWoonfunctie75 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat821018LCAmsterdamWoonfunctie75 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat841018LCAmsterdamWoonfunctie75 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat861018LCAmsterdamWoonfunctie76 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat881018LCAmsterdamWoonfunctie75 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat901018LCAmsterdamWoonfunctie75 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat921018LCAmsterdamWoonfunctie75 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat941018LCAmsterdamWoonfunctie76 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat961018LCAmsterdamWoonfunctie104 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat981018LCAmsterdamWoonfunctie104 m2Appartement2021A+++jaWeg
Oostenburgermiddenstraat1001018LCAmsterdamIndustriefunctie165 m2n.v.t.2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat1021018LCAmsterdamIndustriefunctie68 m2n.v.t.2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat1041018LCAmsterdamWoonfunctie89 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat1061018LCAmsterdamWoonfunctie95 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat1081018LCAmsterdamWoonfunctie80 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat1101018LCAmsterdamWoonfunctie86 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat1121018LCAmsterdamWoonfunctie80 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat1141018LCAmsterdamWoonfunctie86 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat1161018LCAmsterdamWoonfunctie80 m2Appartement2021AjaWeg
Oostenburgermiddenstraat1181018LCAmsterdamWoonfunctie96 m2Appartement2021A+++jaWeg
Oostenburgermiddenstraat1201018LCAmsterdamWoonfunctie80 m2Appartement2021A+++jaWeg
Oostenburgermiddenstraat1221018LCAmsterdamIndustriefunctie69 m2n.v.t.2021AjaWeg

Bovenstaande tabel toont de 60 adressen in het postcodegebied 1018 LC. Dit zijn alle adressen met postcode 1018LC in de BAG data van het Kadaster van 1 juli 2026.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. Hierin zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd. Per adres wordt het laatst bekende energielabel zoals geregistreerd bij de RVO weergegeven. Voorlopige energielabels zijn indicatief en niet rechtsgeldig; definitieve energielabels hebben een geldigheid van 10 jaar en kunnen inmiddels zijn verlopen. In de Excel-download voor de gemeente Amsterdam zijn aanvullende gegevens beschikbaar, zoals het berekeningstype en de opnamedatum van het energielabel. De gegevens in deze tabel zijn gebaseerd op een peildatum van 1 juli 2026, na deze datum kunnen energielabels en andere kenmerken zijn gewijzigd of opnieuw zijn vastgesteld.

Adressen Amsterdam
Tabelgebruik:

  • Bekijk in de tabel de beschikbare adres- en energielabelgegevens per adres.
  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waarin de zoekterm voorkomt zichtbaar blijven.
  • Sorteer de tabel door op een kolomtitel te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen onder de tabel.
  • Op kleine schermen: de eerste kolom blijft staan, verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien.
Omgevingsadressendichtheid
De omgevingsadressendichtheid in postcodegebied 1018L is 5.698 adressen per km².

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek vergelijkt de omgevingsadressendichtheid van het grotere pc5-postcodegebied met die van het numerieke postcodegebied 1018, de gemeente, de provincie en Nederland. De dichtheid is niet per volledige postcode (pc6) beschikbaar. Alleen gebieden met beschikbare cijfers worden getoond.


Onderstaande tabel toont de omgevingsadressendichtheid en het bijbehorende jaar voor de beschikbare vergelijkingsgebieden:

RegioOmgevingsadressendichtheidJaar
Postcodegebied 1018L (pc5)5.6982025
Postcodegebied 10187.1702025
Gemeente Amsterdam6.1382026
Provincie Noord-Holland3.2272026
Nederland2.0932026

De omgevingsadressendichtheid geeft een beeld van de mate van concentratie van menselijke activiteiten in het postcodegebied 1018 LC ten opzichte van Nederland. Merk op: de gemiddelde omgevingsadressendichtheid is een ander cijfer dan de uitkomst van het aantal adressen gedeeld door de oppervlakte. Zie de definities van de verschillende lokale verdichtingsmaten.

Voor het postcodegebied 1018 LC gebruiken we de dichtheid van het grotere pc5-postcodegebied 1018L. Een pc5-postcodegebied omvat alle volledige postcodes met dezelfde eerste vijf tekens: de vier cijfers en de eerste letter. De cijfers gelden dus voor heel 1018L, niet specifiek voor postcode 1018LC.

Toelichting
Gemiddelde afstand tot voorzieningen
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een huisartsenpraktijk in het postcodegebied 1018 LC is 0,3 kilometer.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in het postcodegebied 1018 LC tot de dichtstbijzijnde voorziening. De gebruikte cijfers komen uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor 2024.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in het postcodegebied 1018 LC tot de dichtstbijzijnde voorziening voor 2024:

VoorzieningAfstand in km
Huisartsenpraktijk0,3
Supermarkt1,4
Restaurant0,6
Basisonderwijs1,1
Voortgezet onderwijs1,6
Bibliotheek2,0
Treinstation2,3
Bioscoop2,9
Museum2,1

De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting.

Adressen: gebruiksdoelen
In het postcodegebied 1018 LC zijn er 54 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor het postcodegebied 1018 LC.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities
Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 2 panden uit de bouwperiode 2020+ in het postcodegebied 1018 LC.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor het postcodegebied 1018 LC. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 juli 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Gas- en elektriciteitsverbruik van woningen
In 2024 was het gemiddelde jaarlijkse aardgasverbruik per woning in het postcodegebied 1018 LC 0 m³ en de gemiddelde elektriciteitslevering per woning was 2.120 kWh.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het gemiddelde elektriciteitsverbruik en het gemiddelde aardgasverbruik per woning per jaar. De gegevens gelden voor 2024. Het gemiddelde energieverbruik in het postcodegebied 1018 LC wordt vergeleken met dat in het grotere postcodegebied 1018, de gemeente Amsterdam, de provincie Noord-Holland en Nederland.

De grafiek toont het gemiddeld elektriciteitsverbruik in kWh en het gemiddeld verbruik van aardgas in m³. Het gemiddelde geldt voor het verbruik van één jaar van alle particuliere woningen in het postcodegebied 1018 LC en de andere gebieden.

Toelichting
Energielabels
De meest voorkomende energielabels in het postcodegebied 1018 LC zijn A (47 adressen) en A+++ (8 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in het postcodegebied 1018 LC. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 oktober 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel A komt het meeste voor in het postcodegebied 1018 LC: 47 adressen hebben energielabel A. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Amsterdam bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Data en bronnen

Bekijk de gebruikte open databronnen en definities en download uitgebreide regionale datasets over het postcodegebied 1018 LC.

Download alle postcodedata
Download de gegevens over meer dan 250 onderwerpen voor alle postcodes in de gemeente Amsterdam als een Excel dataset!
Afbeelding van Excel documenten uit de download voor de gemeente Amsterdam.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download een schat aan informatie voor de gemeente Amsterdam. Met een Excel document met handige werkbladen met de data over de postcodes in de gemeente Amsterdam. Daarnaast bevat de download andere documenten met de data over de gemeente, wijken en buurten, alle adressen, verkiezingsuitslagen, gezondheidscijfers, misdaadcijfers en nog veel meer!

Download!
Gebruikte open data bronnen
Bronvermelding en definities

Veel gegevens op deze pagina komen uit de postcodedatasets van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) en de gegevens over adressen en gebouwen van het Kadaster. Daarnaast zijn diverse andere officiële databronnen gebruikt, waaronder de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) en de Rijksdienst voor het Wegverkeer (RDW).

Bronnen & definities
Tabel met alle onderwerpen

Bekijk de meest recente cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor het postcodegebied 1018 LC.

Gegevens over meer dan 250 onderwerpen!
Kies een categorie en bekijk de bijbehorende onderwerpen.

Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens voor het postcodegebied 1018 LC voor meer dan 250 onderwerpen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de onderwerpen in die categorie weer te geven.

Bevolking
BevolkingWaardeEenheidJaar
Inwoners95Aantal2025
Mannen50Aantal2025
Vrouwen45Aantal2025
0 tot 15 jaar0Aantal2025
15 tot 25 jaar5Aantal2025
25 tot 45 jaar80Aantal2025
45 tot 65 jaar0Aantal2025
65 jaar of ouder0Aantal2025
% Mannen53%Percentage2025
% Vrouwen47%Percentage2025
% 0 tot 15 jaar0,0%Percentage2025
% 15 tot 25 jaar5,3%Percentage2025
% 25 tot 45 jaar84%Percentage2025
% 45 tot 65 jaar0,0%Percentage2025
% 65 jaar of ouder0,0%Percentage2025
Geboortengeen dataAantalgeen data
Herkomst totaal86Aantal2025
De gegevens in de categorie bevolking betreffende de data over het aantal inwoners naar de positie van de inwoners in huishoudens in het postcodegebied 1018 LC.
Energieverbruik
EnergieverbruikWaardeEenheidJaar
Gemiddelde elektriciteitslevering per woning2.120Gemiddeld in kWh2024
Gemiddeld aardgasverbruik per woning0Gemiddeld per m³2024
Adressen zonder energielabel0Aantal2026
Adressen met voorlopig energielabel0Aantal2026
Adressen met definitief energielabel60Aantal2026
Energielabels A+++++0Aantal2026
Energielabels A++++4Aantal2026
Energielabels A+++8Aantal2026
Energielabels A++1Aantal2026
Energielabels A+0Aantal2026
Energielabels A47Aantal2026
Energielabels B0Aantal2026
Energielabels C0Aantal2026
Energielabels D0Aantal2026
Energielabels E0Aantal2026
Energielabels F0Aantal2026
Energielabels G0Aantal2026
De onderwerpen in de categorie energie geven aan wat het gemiddelde energieverbruik per jaar in het postcodegebied 1018 LC is en hoeveel panden in het postcodegebied 1018 LC welk type energielabel hebben. Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A++++ het beste. De data over energieverbruik komt van het CBS, de data over energielabels komt van de RVO.
Huishoudens
HuishoudensWaardeEenheidJaar
Huishoudens60Aantal2025
Eenpersoonshuishoudens25Aantal2025
Meerpersoonshuishoudens30Aantal2025
Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen30Aantal2025
Meerpersoonshuishoudens met kinderen0Aantal2025
Huishoudens eenouder kinderengeen dataAantalgeen data
Huishoudens twee ouders kinderengeen dataAantalgeen data
Gemiddelde huishoudensgrootte1,6Gemiddeld aantal2025
Het aantal huishoudens betreft het aantal particuliere huishoudens op 1 januari van een jaar. Particuliere huishoudens bestaan uit één of meer inwoners die alleen of samen in een woonruimte zijn gehuisvest en zelf in hun dagelijks onderhoud voorzien. Naast eenpersoonshuishoudens bestaan er meerpersoonshuishoudens (niet-gehuwde paren, niet-gehuwde paren met kinderen, echtparen, echtparen met kinderen, eenouderhuishoudens en overige huishoudens). De institutionele huishoudens worden hiertoe niet gerekend. De cijfers over huishoudens zijn afgerond op vijftallen. Percentages zijn afgerond op tientallen procenten. Bij minder dan vijf huishoudens worden er geen gegevens weergegeven.
Inkomen
InkomenWaardeEenheidJaar
Mediaan huishoudinkomengeen dataCategorisch typegeen data
Inwoners met WW bijstand AO uitkeringgeen dataAantalgeen data
De inkomensdata betreffen geven het besteedbaar inkomen van particuliere huishoudens weer. Dit is het bruto-inkomen verminderd met betaalde inkomensoverdrachten (bijvoorbeeld alimentatie), premies inkomensverzekeringen, premies ziektekostenverzekeringen en belastingen op inkomen en vermogen. De cijfers over het inkomen in een gebied worden weergegeven wanneer in het gebied 100 huishoudens of meer woonachtig zijn. Bovendien mag er geen enkel huishouden zijn die 30 procent of meer van de totale inkomenssom van het gebied heeft.
Migratie
MigratieWaardeEenheidJaar
Herkomst Nederland10Aantal2025
Herkomst buiten Nederland76Aantal2025
Herkomst Europa38Aantal2025
Herkomst buiten Europa38Aantal2025
% Herkomst Nederland12%Percentage2025
% Herkomst buiten Nederland88%Percentage2025
% Herkomst Europa44%Percentage2025
% Herkomst buiten Europa44%Percentage2025
Geboren in Nederland met herkomst Nederland10Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst Europa0Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa0Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland0Aantal2025
Geboren in Nederland10Aantal2025
Geboren buiten Nederland met herkomst Europa38Aantal2025
Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa38Aantal2025
Geboren buiten Nederland76Aantal2025
Geboren / herkomst onnauwkeurigheid10Aantal2025
% Geboren in Nederland met herkomst Nederland12%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst Europa0,0%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland0,0%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa0,0%Percentage2025
% Geboren in Nederland12%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland met herkomst Europa44%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa44%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland88%Percentage2025
Autochtoongeen dataAantalgeen data
Westersgeen dataAantalgeen data
Niet-westersgeen dataAantalgeen data
% Autochtoongeen dataPercentagegeen data
% Westersgeen dataPercentagegeen data
% Niet-westersgeen dataPercentagegeen data
De onderwerpen binnen de categorie migratie gaan over de herkomst van personen. Iemands herkomst geeft weer in welk land iemand geboren is of waar diens ouders geboren zijn. De herkomst van personen die in het buitenland zijn geboren wordt bepaald door hun eigen geboorteland. De herkomst van personen die in Nederland geboren zijn, wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Wanneer beide ouders in het buitenland zijn geboren, is het geboorteland van de moeder leidend in het bepalen van de herkomst. De geboortegegevens van de moeder zijn vaker bekend dan die van de vader. Wanneer de moeder in Nederland is geboren of het geboorteland van de moeder onbekend is, dan wordt het geboorteland van de vader gebruikt.
Nabijheid voorzieningen
Nabijheid voorzieningenWaardeEenheidJaar
Huisartsenpraktijk afstand0,3Gemiddelde afstand in km2024
Huisartsenpraktijken binnen 1 km1,0Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpraktijken binnen 3 km27Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpraktijken binnen 5 km67Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpost afstand2,9Gemiddelde afstand in km2023
Apotheek afstand1,4Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuis met poli afstand2,9Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuizen met poli binnen 5 km2,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen met poli binnen 10 km5Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen met poli binnen 20 km11Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuis zonder poli afstand2,9Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 10 km4,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 20 km9Gemiddeld aantal2024
Supermarkt afstand1,4Gemiddelde afstand in km2024
Supermarkten binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Supermarkten binnen 3 km28Gemiddeld aantal2024
Supermarkten binnen 5 km77Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen afstand0,6Gemiddelde afstand in km2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 1 km6Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 3 km93Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 5 km501Gemiddeld aantal2024
Warenhuis afstand2,1Gemiddelde afstand in km2024
Warenhuizen binnen 5 km8Gemiddeld aantal2024
Warenhuizen binnen 10 km21Gemiddeld aantal2024
Warenhuizen binnen 20 km32Gemiddeld aantal2024
Café afstand1,1Gemiddelde afstand in km2024
Cafés binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Cafés binnen 3 km47Gemiddeld aantal2024
Cafés binnen 5 km422Gemiddeld aantal2024
Cafetaria afstand0,7Gemiddelde afstand in km2024
Cafetaria binnen 1 km1,0Gemiddeld aantal2024
Cafetaria binnen 3 km67Gemiddeld aantal2024
Cafetaria binnen 5 km508Gemiddeld aantal2024
Restaurant afstand0,6Gemiddelde afstand in km2024
Restaurants binnen 1 km3,0Gemiddeld aantal2024
Restaurants binnen 3 km153Gemiddeld aantal2024
Restaurants binnen 5 km1.136Gemiddeld aantal2024
Hotel afstand0,3Gemiddelde afstand in km2024
Hotels binnen 5 km241Gemiddeld aantal2024
Hotels binnen 10 km433Gemiddeld aantal2024
Hotels binnen 20 km504Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijf afstand1,0Gemiddelde afstand in km2024
Kinderdagverblijven binnen 1 km1,0Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijven binnen 3 km34Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijven binnen 5 km101Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang afstand1,1Gemiddelde afstand in km2024
Buitenschoolseopvang binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang binnen 3 km22Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang binnen 5 km65Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs afstand1,1Gemiddelde afstand in km2024
Basisonderwijs binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs binnen 3 km13Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs binnen 5 km34Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs afstand1,6Gemiddelde afstand in km2024
Voortgezet onderwijs binnen 3 km5Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 5 km21Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 10 km76Gemiddeld aantal2024
VMBO afstand1,6Gemiddelde afstand in km2024
VMBO binnen 3 km4,0Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 5 km15Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 10 km55Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO afstand1,6Gemiddelde afstand in km2024
HAVO VWO binnen 3 km4,0Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 5 km14Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 10 km52Gemiddeld aantal2024
Oprit hoofdverkeersweg afstand3,8Gemiddelde afstand in km2024
Treinstation afstand2,3Gemiddelde afstand in km2024
Belangrijk overstapstation afstand3,5Gemiddelde afstand in km2024
Bibliotheek afstand2,0Gemiddelde afstand in km2024
Zwembad afstand3,6Gemiddelde afstand in km2024
Kunstijsbaan afstand4,0Gemiddelde afstand in km2024
Podiumkunsten afstand2,3Gemiddelde afstand in km2024
Podiumkunsten binnen 5 km19Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 10 km47Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 20 km58Gemiddeld aantal2024
Poppodium afstand3,1Gemiddelde afstand in km2024
Bioscoop afstand2,9Gemiddelde afstand in km2024
Bioscopen binnen 5 km6Gemiddeld aantal2024
Bioscopen binnen 10 km15Gemiddeld aantal2024
Bioscopen binnen 20 km19Gemiddeld aantal2024
Sauna afstand2,5Gemiddelde afstand in km2024
Zonnebank afstand2,1Gemiddelde afstand in km2024
Museum afstand2,1Gemiddelde afstand in km2024
Musea binnen 5 km33Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 10 km46Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 20 km60Gemiddeld aantal2024
Attractie afstand2,8Gemiddelde afstand in km2024
Attracties binnen 10 km5Gemiddeld aantal2024
Attracties binnen 20 km11Gemiddeld aantal2024
Attracties binnen 50 km58Gemiddeld aantal2024
Brandweerkazerne afstand2,3Gemiddelde afstand in km2024
Het CBS levert gegevens over de gemiddelde nabijheid van voorzieningen voor het postcodegebied 1018 LC. Deze cijfers gaan over: (1) De bereikbaarheid van voorzieningen: dit is de mate waarin verschillende voorzieningen, zoals scholen, winkels, gezondheidszorginstellingen en openbaar vervoer, binnen een bepaalde afstand van het postcodegebied 1018 LC beschikbaar zijn. (2) Afstand: dit geeft aan hoe ver de bevolking van het postcodegebied 1018 LC gemiddeld moet reizen om toegang te krijgen tot bepaalde voorzieningen. Dit wordt uitgedrukt in kilometers of reistijd. (3) Nabijheidsindicatoren: dit zijn indicatoren die laten zien hoeveel procent van de bevolking in het postcodegebied 1018 LC binnen een bepaalde afstand van voorzieningen woont. Bijvoorbeeld, het percentage mensen dat binnen 1 kilometer van een supermarkt woont. (4) Daarnaast zijn er andere indicatoren zoals de mate van stedelijkheid, de bevolkingsdichtheid en de omgevingsadressendichtheid. Zie de definities van de verschillende dichtheidsmaten.
Omgeving
OmgevingWaardeEenheidJaar
Postcode1018LCNaam2026
Soort regioPostcode6Categorisch type2026
Adressen met postcode60Aantal2026
Adressen met woonfunctie54Aantal2026
Adressen met bijeenkomstfunctie1Aantal2026
Adressen met celfunctie0Aantal2026
Adressen met gezondheidszorgfunctie0Aantal2026
Adressen met industriefunctie4Aantal2026
Adressen met kantoorfunctie1Aantal2026
Adressen met logiesfunctie0Aantal2026
Adressen met onderwijsfunctie0Aantal2026
Adressen met sportfunctie0Aantal2026
Adressen met winkelfunctie0Aantal2026
Adressen met overige gebruiksfunctie0Aantal2026
Verblijfsobjecten60Aantal2026
Ligplaatsen0Aantal2026
Standplaatsen0Aantal2026
Panden met adres2Aantal2026
Adressen met pand60Aantal2026
Percelen met adres3Aantal2026
Adressen met perceel60Aantal2026
Adressen binnen bebouwde kom60Aantal2026
Adressen buiten bebouwde kom0Aantal2026
Woningen binnen bebouwde kom54Aantal2026
Woningen buiten bebouwde kom0Aantal2026
Panden met adres voor 17000Aantal2026
Panden met adres 1700 tot 19000Aantal2026
Panden met adres 1900 tot 19250Aantal2026
Panden met adres 1925 tot 19500Aantal2026
Panden met adres 1950 tot 19700Aantal2026
Panden met adres 1970 tot 19800Aantal2026
Panden met adres 1980 tot 19900Aantal2026
Panden met adres 1990 tot 20000Aantal2026
Panden met adres 2000 tot 20100Aantal2026
Panden met adres 2010 tot 20200Aantal2026
Panden met adres 2020 en later2Aantal2026
Adressen met pand voor 17000Aantal2026
Adressen met pand 1700 tot 19000Aantal2026
Adressen met pand 1900 tot 19250Aantal2026
Adressen met pand 1925 tot 19500Aantal2026
Adressen met pand 1950 tot 19700Aantal2026
Adressen met pand 1970 tot 19800Aantal2026
Adressen met pand 1980 tot 19900Aantal2026
Adressen met pand 1990 tot 20000Aantal2026
Adressen met pand 2000 tot 20100Aantal2026
Adressen met pand 2010 tot 20200Aantal2026
Adressen met pand 2020 en later60Aantal2026
Huisnummer start2Adres2026
Huisnummer eind122Adres2026
Soort huisnummers reeksEvenAdres2026
Aantal openbare ruimtes1Aantal2026
Centrum(123583.4107201133, 487069.7006659689)Adres2025
Postcode41018Naam2026
Postcode51018LNaam2026
GemeentenaamAmsterdamNaam2026
ProvincienaamNoord-HollandNaam2026
GemeentecodeGM0363Code2026
ProvinciecodePV27Code2026
Bovenstaande tabel toont de onderwerpen in de categorie omgeving. Dit zijn de onderwerpen die betrekking hebben op de gebiedsaspecten van het postcodegebied 1018 LC. De gebiedsafbakening van postcodes kan in de tijd wijzigen als gevolg van nieuwbouw, sloop en wijzigingen van gebouwen en openbare ruimtes binnen het gebied van de postcode 1018LC. Een postcodegebied kan bestaan uit enkel even huisnummers, uit alleen oneven huisnummers of uit zowel even als oneven huisnummers. Dit wordt aangegeven met de ‘soort huisnummers reeks’. En een postcodegebied kan in één of meerdere openbare ruimtes voorkomen. Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, stoep of trottoir zijn. Het kan ook gebieden betreffen die tussen gebouwen liggen, zoals binnenplaatsen. Het aantal openbare ruimtes geeft aan of een postcode in slechts één of in meerdere openbare ruimtes voorkomt. Met postcode5 wordt het numerieke deel van de postcode en de eerste letter bedoeld, dit zijn 5 posities. Met postcode4 wordt het numerieke deel van de postcode bedoeld.
Verkeersongevallen
VerkeersongevallenWaardeEenheidJaar
Verkeersongevallen totaal0Aantal2025
Verkeersongevallen uitsluitend materiële schade0Aantal2025
Verkeersongevallen letselschade0Aantal2025
Verkeersongevallen dodelijk0Aantal2025
De data over verkeersongevallen komt van Rijkswaterstaat.
Woningen
WoningenWaardeEenheidJaar
Woningvoorraad55Aantal2025
Gemiddelde woningwaarde€732.000Gemiddeld in Euro2025
Woningwaarde klasse€500.000 tot €750.000Categorisch type2025
Eengezinswoningen0Aantal2025
Meergezinswoningen55Aantal2025
Koopwoningen0Aantal2025
Huurwoningen55Aantal2025
Huurwoningen woningcorporatiesgeen dataAantalgeen data
Huurwoningen overige verhuurdersgeen dataAantalgeen data
Eigendom onbekend0Aantal2025
Bewoondgeen dataAantalgeen data
Onbewoondgeen dataAantalgeen data
% Koopwoningen0%Percentage2025
% Huurwoningen100%Percentage2025
% Huurwoningen woningcorporatiesgeen dataPercentagegeen data
% Huurwoningen overige verhuurdersgeen dataPercentagegeen data
% Eigendom onbekend100%Percentage2026
% Eengezinswoningen0%Percentage2025
% Meergezinswoningen100%Percentage2025
% Bewoondgeen dataPercentagegeen data
% Onbewoondgeen dataPercentagegeen data
Appartementen54Aantal2026
Tussenwoningen0Aantal2026
Hoekwoningen0Aantal2026
Twee-onder-één-kap woningen0Aantal2026
Vrijstaande woningen0Aantal2026
Woningtype onbekend0Aantal2026
% Appartementen100%Percentage2026
% Tussenwoningen0,0%Percentage2026
% Hoekwoningen0,0%Percentage2026
% Twee-onder-één-kap woningen0,0%Percentage2026
% Vrijstaande woningen0,0%Percentage2026
% Woningtype onbekend0,0%Percentage2026
Woningen voor 19450Aantal2026
Woningen 1945 tot 19650Aantal2026
Woningen 1965 tot 19750Aantal2026
Woningen 1975 tot 19850Aantal2026
Woningen 1985 tot 19950Aantal2026
Woningen 1995 tot 20050Aantal2026
Woningen 2005 tot 20150Aantal2026
Woningen 2015 tot 202554Aantal2026
Woningen 2025 en later0Aantal2026
Woningen bouwjaar onbekend0Aantal2026
% Woningen voor 19450,0%Percentage2026
% Woningen 1945 tot 19650,0%Percentage2026
% Woningen 1965 tot 19750,0%Percentage2026
% Woningen 1975 tot 19850,0%Percentage2026
% Woningen 1985 tot 19950,0%Percentage2026
% Woningen 1995 tot 20050,0%Percentage2026
% Woningen 2005 tot 20150,0%Percentage2026
% Woningen 2015 tot 2025100%Percentage2026
% Woningen 2025 en later0,0%Percentage2026
% Woningen bouwjaar onbekend0,0%Percentage2026
De getoonde cijfers over woningen in het postcodegebied 1018 LC komen van het CBS en zijn aangevuld met extra woningdata van het Kadaster. Het CBS leidt de cijfers over de woningvoorraad af uit de BAG. Het CBS definieert een woning als een verblijfsobject met minimaal een woonfunctie en eventueel één of meer andere gebruiksfuncties. De cijfers zijn afgerond op vijftallen. Percentages zijn afgerond op tientallen procenten. Bij minder dan in totaal vijf huishoudens worden er geen gegevens weergegeven.

Download de gegevens voor alle onderwerpen en alle jaren als Excel document via de download voor de gemeente Amsterdam of de download met alle postcodedata voor heel Nederland.

Selecteer op een groot scherm een categorie in het menu naast de tabel. Gebruik op een klein scherm de keuzelijst boven de tabel.

Tabelgebruik:

  • Kies een categorie om alleen de onderwerpen uit dat deel van de tabel te tonen.
  • Op grote schermen staat de categoriekeuze naast de tabel; op kleine schermen staat deze erboven.
  • Verschuif de tabel op kleine schermen horizontaal om alle kolommen te bekijken.
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron