Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor postcodegebied 1060 NH. Bekijk de data over de bevolking, woningen, voertuigen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke tabellen, grafieken en uitleg bij de onderwerpen.
Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor postcodegebied 1060 NH. Bekijk de data over de bevolking, woningen, voertuigen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke tabellen, grafieken en uitleg bij de onderwerpen.
Bekijk de belangrijkste cijfers, de kaart en een korte toelichting over het postcodegebied 1060 NH. De huisnummers lopen van 1 tot en met 5.
Overzicht van de belangrijkste cijfers van het Kadaster en het CBS voor het postcodegebied 1060 NH.
Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor het postcodegebied 1060 NH. Bekijk de pagina’s voor de andere postcodes binnen het gebied van de numerieke postcode 1060 via de tabel op de pagina van postcodegebied 1060.
| Postcode 1060NH | Aantal | Bron | Jaar data |
|---|---|---|---|
| Adressen met postcode | 3 | Kadaster | 2026 |
| Adressen met woonfunctie | 3 | Kadaster | 2026 |
| Panden met adres | 2 | Kadaster | 2026 |
| Percelen met adres | 2 | Kadaster | 2026 |
| Woningvoorraad | 0 | CBS | 2025 |
| Huishoudens | 0 | CBS | 2025 |
| Inwoners | 5 | CBS | 2023 |
Op deze pagina vind je een kaart van het postcodegebied 1060 NH, de data over meer dan 250 onderwerpen voor het postcodegebied 1060 NH en een overzicht van alle adressen met postcode 1060NH.
Overzicht postcode 1060 DefinitiesNieuwe cijfers voor postcode 1060NH? Ontvang een e-mail.

Bovenstaande afbeelding toont de kaart van het postcodegebied 1060NH. Klik op de kaart om de geografie van de numerieke postcode 1060 te tonen. Tip: bekijk ook de interactieve postcodekaart.
De postcode 1060 NH hoort bij de straat Dachstein te Amsterdam binnen de gemeente Amsterdam. Deze postcode heeft de huisnummerreeks 1 t/m 5.
Download de postcodedata in handige Excel documenten voor de gemeente Amsterdam of voor heel Nederland.
Vorige postcode Volgende postcodePostcode 1060NH ligt binnen het numerieke postcodegebied 1060 in de gemeente Amsterdam. Er zijn drie adressen en geen woningen in het postcodegebied 1060 NH. Er wonen vijf inwoners in het postcodegebied 1060 NH. Er zijn geen huishoudens in het postcodegebied 1060 NH.
De gemiddelde afstand over de weg tot de belangrijkste voorzieningen in het postcodegebied 1060 NH is:
| Soort gebied | Naam gebied |
|---|---|
| Weg | Dachstein |
| Woonplaats | Amsterdam |
| Buurt | De Aker-West |
| Wijk | De Aker |
| Gemeente | Amsterdam |
| Provincie | Noord-Holland |
| Land | Nederland |
Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden waarbinnen het postcodegebied 1060 NH zich bevindt. Dit is op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2026 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026.
Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.Bekijk de woningvoorraad, woningkenmerken, woningtypen en de ontwikkeling van de gemiddelde WOZ-waarde in het postcodegebied 1060 NH.
De vier bovenstaande taartdiagrammen tonen het percentage woningen naar verschillende woningkenmerken. Beschikbare kenmerken zijn eigendom, bewoning, type, soort woning en bouwperiode. Het jaar waar de data voor gelden staat in het midden van de grafiek. Klik op de afbeelding om deze groter weer te geven.
Bekijk onderstaande toelichting voor de definities van de woningkenmerken.
ToelichtingBovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in het postcodegebied 1060 NH.
De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 juli 2026.
Bekijk de samenstelling en ontwikkeling van de bevolking in het postcodegebied 1060 NH, met cijfers over inwoners, leeftijd, geslacht, herkomst en huishoudens.
Bovenstaande grafiek toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor het postcodegebied 1060 NH.
Onderstaande tabel toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor het postcodegebied 1060 NH:
| Jaar | Aantal inwoners postcode 1060NH | % verschil |
|---|---|---|
| 2023 | 5 | 0,0% |
| 2022 | 5 | 0,0% |
| 2021 | 5 | 0,0% |
| 2020 | 5 | 0,0% |
| 2019 | 5 | 0,0% |
| 2018 | 5 | 0,0% |
| 2017 | 5 | 0,0% |
| 2016 | 5 | 0,0% |
| 2015 | 5 | geen data |
In 2023 waren er 5 personen in het postcodegebied 1060 NH. Dit is gelijk aan het aantal inwoners in 2015. De cijfers zijn over de gehele periode hetzelfde.
Het aantal inwoners is het aantal personen zoals op 1 januari in het bevolkingsregister vastgelegd. Bekijk ook de tabel met het aantal inwoners per buurt in de gemeente Amsterdam.
In 2015 telde het postcodegebied 1060 NH 5 inwoners. Het aantal inwoners in het postcodegebied 1060 NH is de hele periode waarover de inwonersdata beschikbaar zijn gelijk gebleven (5).
Er zijn voor het postcodegebied 1060 NH geen gegevens over de herkomst van inwoners bekend.
Toelichting Meer migratieBekijk het gemiddelde huishoudinkomen in het postcodegebied 1060 NH en vergelijk dit cijfer via de tabel met alle onderwerpen.
Het gemiddelde inkomen per huishouden in het postcodegebied 1060 NH is niet bekend. Het gemiddelde inkomen per huishouden in een postcodegebied is alleen bekend als er minstens 100 huishoudens wonen en als geen enkel huishouden meer dan 30% van het totale inkomen in dat gebied verdient.
ToelichtingBovenstaande grafiek vergelijkt de gemeente Amsterdam met maximaal tien postcodegebieden en postcodes die op postcode het dichtst bij postcode 1060 NH liggen. De gemeente is groen, postcodegebied 1060 is oranje als het wordt getoond, de andere numerieke postcodegebieden zijn grijs en de postcodes zijn blauw. Voor het postcodegebied 1060 NH is geen waarde bekend.
Er worden maximaal tien op postcode gesorteerde postcodegebieden en postcodes met een bekend gemiddeld huishoudinkomen getoond, rond postcode 1060 NH.
Bekijk de beschikbare gegevens over geregistreerde voertuigen, elektrische auto’s en verkeersongevallen in het postcodegebied 1060 NH.
Bovenstaande lijngrafiek toont het aantal personenauto’s per brandstof volgens de RDW voor het grotere postcodegebied 1060. Deze gegevens zijn helaas niet per volledige postcode (pc6, postcode met 6 tekens) beschikbaar.
Klik op een brandstof in de legenda om de bijbehorende lijn te verbergen of weer te tonen.
Meer autodataEr zijn voor het postcodegebied 1060 NH geen verkeersongevallen bekend. De dataset met verkeersongevallen is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen is bepaald welke ongevallen binnen het postcodegebied 1060 NH vallen.
De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.
Bekijk de beschikbare gegevens over kinderopvang- en onderwijslocaties, gemiddelde reisafstanden en scholen in het postcodegebied 1060 NH. Bekijk véél meer informatie over het onderwijs op AlleCijfers.
Bovenstaand staafdiagram toont de gemiddelde afstand in kilometers over de weg tot kinderdagverblijven, buitenschoolseopvang, basisonderwijs, voortgezet onderwijs totaal, VMBO scholen en HAVO VWO scholen. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens voor verschillende soorten locaties te tonen. De gebruikte cijfers komen van uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor de situatie in 2019-2024.
Deze grafiek toont een regionale vergelijking van de gemiddelde reisafstanden voor inwoners van hun woonadres naar de dichtstbijzijnde locaties voor kinderopvang, basisonderwijs en voortgezet onderwijs. De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting. In de grafiek zie je de gegevens voor het postcodegebied 1060 NH in vergelijking tot andere gebieden. De volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (oranje), provincie Noord-Holland (bruin), gemeente Amsterdam (geel), postcode 1060 (groen), 7 postcode5gebieden (roze) en 18 postcodegebieden (blauw). Postcodegebied 1060 NH wordt in het rood weergegeven.
Bekijk de adressen en onderliggende postcodes, gebruiksdoelen, bouwperioden, omgevingsadressendichtheid, de nabijheid van voorzieningen, het energieverbruik en de energielabels in het postcodegebied 1060 NH.
| Straatnaam | Huisnummer | Postcode | Woonplaats | Gebruiksdoel | Oppervlakte | Woningtype | Bouwjaar | Energielabel | Bebouwde kom | Soort openbare ruimte |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dachstein | 1 | 1060NH | Amsterdam | Woonfunctie | 79 m2 | Appartement | 1997 | A | ja | Weg |
| Dachstein | 2 | 1060NH | Amsterdam | Woonfunctie | 89 m2 | Appartement | 1997 | A | ja | Weg |
| Dachstein | 5 | 1060NH | Amsterdam | Woonfunctie | 198 m2 | Twee-onder-één-kap woning | 2000 | B (voorlopig) | ja | Weg |
Bovenstaande tabel toont de 3 adressen in het postcodegebied 1060 NH. Dit zijn alle adressen met postcode 1060NH in de BAG data van het Kadaster van 1 juli 2026.
De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. Hierin zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd. Per adres wordt het laatst bekende energielabel zoals geregistreerd bij de RVO weergegeven. Voorlopige energielabels zijn indicatief en niet rechtsgeldig; definitieve energielabels hebben een geldigheid van 10 jaar en kunnen inmiddels zijn verlopen. In de Excel-download voor de gemeente Amsterdam zijn aanvullende gegevens beschikbaar, zoals het berekeningstype en de opnamedatum van het energielabel. De gegevens in deze tabel zijn gebaseerd op een peildatum van 1 juli 2026, na deze datum kunnen energielabels en andere kenmerken zijn gewijzigd of opnieuw zijn vastgesteld.
Adressen AmsterdamBovenstaande grafiek vergelijkt de omgevingsadressendichtheid van het grotere pc5-postcodegebied met die van het numerieke postcodegebied 1060, de gemeente, de provincie en Nederland. De dichtheid is niet per volledige postcode (pc6) beschikbaar. Alleen gebieden met beschikbare cijfers worden getoond.
Onderstaande tabel toont de omgevingsadressendichtheid en het bijbehorende jaar voor de beschikbare vergelijkingsgebieden:
| Regio | Omgevingsadressendichtheid | Jaar |
|---|---|---|
| Postcodegebied 1060N (pc5) | 2.236 | 2025 |
| Postcodegebied 1060 | 3.222 | 2025 |
| Gemeente Amsterdam | 6.138 | 2026 |
| Provincie Noord-Holland | 3.227 | 2026 |
| Nederland | 2.093 | 2026 |
De omgevingsadressendichtheid geeft een beeld van de mate van concentratie van menselijke activiteiten in het postcodegebied 1060 NH ten opzichte van Nederland. Merk op: de gemiddelde omgevingsadressendichtheid is een ander cijfer dan de uitkomst van het aantal adressen gedeeld door de oppervlakte. Zie de definities van de verschillende lokale verdichtingsmaten.
Voor het postcodegebied 1060 NH gebruiken we de dichtheid van het grotere pc5-postcodegebied 1060N. Een pc5-postcodegebied omvat alle volledige postcodes met dezelfde eerste vijf tekens: de vier cijfers en de eerste letter. De cijfers gelden dus voor heel 1060N, niet specifiek voor postcode 1060NH.
ToelichtingBovenstaande grafiek toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in het postcodegebied 1060 NH tot de dichtstbijzijnde voorziening. De gebruikte cijfers komen uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor 2023.
Onderstaande tabel toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in het postcodegebied 1060 NH tot de dichtstbijzijnde voorziening voor 2023:
| Voorziening | Afstand in km |
|---|---|
| Huisartsenpraktijk | 1,5 |
| Supermarkt | 1,3 |
| Restaurant | 1,3 |
| Basisonderwijs | 1,1 |
| Voortgezet onderwijs | 2,0 |
| Bibliotheek | 3,1 |
| Treinstation | 5,8 |
| Bioscoop | 7,9 |
| Museum | 5,3 |
De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting.
Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor het postcodegebied 1060 NH.
Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.
Bron & definitiesOverzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor het postcodegebied 1060 NH. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 juli 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.
De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.
Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in het postcodegebied 1060 NH. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 oktober 2026.
Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel A komt het meeste voor in het postcodegebied 1060 NH: 2 adressen hebben energielabel A. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Amsterdam bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.
Bekijk de gebruikte open databronnen en definities en download uitgebreide regionale datasets over het postcodegebied 1060 NH.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!
Download een schat aan informatie voor de gemeente Amsterdam. Met een Excel document met handige werkbladen met de data over de postcodes in de gemeente Amsterdam. Daarnaast bevat de download andere documenten met de data over de gemeente, wijken en buurten, alle adressen, verkiezingsuitslagen, gezondheidscijfers, misdaadcijfers en nog veel meer!
Download!Veel gegevens op deze pagina komen uit de postcodedatasets van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) en de gegevens over adressen en gebouwen van het Kadaster. Daarnaast zijn diverse andere officiële databronnen gebruikt, waaronder de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) en de Rijksdienst voor het Wegverkeer (RDW).
Bronnen & definitiesBekijk de meest recente cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor het postcodegebied 1060 NH.
Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens voor het postcodegebied 1060 NH voor meer dan 250 onderwerpen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de onderwerpen in die categorie weer te geven.
| Bevolking | Waarde | Eenheid | Jaar |
|---|---|---|---|
| Inwoners | 5 | Aantal | 2023 |
| Mannen | geen data | Aantal | geen data |
| Vrouwen | geen data | Aantal | geen data |
| 0 tot 15 jaar | geen data | Aantal | geen data |
| 15 tot 25 jaar | geen data | Aantal | geen data |
| 25 tot 45 jaar | geen data | Aantal | geen data |
| 45 tot 65 jaar | geen data | Aantal | geen data |
| 65 jaar of ouder | geen data | Aantal | geen data |
| % Mannen | geen data | Percentage | geen data |
| % Vrouwen | geen data | Percentage | geen data |
| % 0 tot 15 jaar | 0,0% | Percentage | geen data |
| % 15 tot 25 jaar | 0,0% | Percentage | geen data |
| % 25 tot 45 jaar | 0,0% | Percentage | geen data |
| % 45 tot 65 jaar | 0,0% | Percentage | geen data |
| % 65 jaar of ouder | 0,0% | Percentage | geen data |
| Geboorten | geen data | Aantal | geen data |
| Herkomst totaal | 0 | Aantal | 2025 |
| Energieverbruik | Waarde | Eenheid | Jaar |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde elektriciteitslevering per woning | geen data | Gemiddeld in kWh | geen data |
| Gemiddeld aardgasverbruik per woning | geen data | Gemiddeld per m³ | geen data |
| Adressen zonder energielabel | 0 | Aantal | 2026 |
| Adressen met voorlopig energielabel | 1 | Aantal | 2026 |
| Adressen met definitief energielabel | 2 | Aantal | 2026 |
| Energielabels A+++++ | 0 | Aantal | 2026 |
| Energielabels A++++ | 0 | Aantal | 2026 |
| Energielabels A+++ | 0 | Aantal | 2026 |
| Energielabels A++ | 0 | Aantal | 2026 |
| Energielabels A+ | 0 | Aantal | 2026 |
| Energielabels A | 2 | Aantal | 2026 |
| Energielabels B | 1 | Aantal | 2026 |
| Energielabels C | 0 | Aantal | 2026 |
| Energielabels D | 0 | Aantal | 2026 |
| Energielabels E | 0 | Aantal | 2026 |
| Energielabels F | 0 | Aantal | 2026 |
| Energielabels G | 0 | Aantal | 2026 |
| Huishoudens | Waarde | Eenheid | Jaar |
|---|---|---|---|
| Huishoudens | 0 | Aantal | geen data |
| Eenpersoonshuishoudens | geen data | Aantal | geen data |
| Meerpersoonshuishoudens | geen data | Aantal | geen data |
| Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen | geen data | Aantal | geen data |
| Meerpersoonshuishoudens met kinderen | geen data | Aantal | geen data |
| Huishoudens eenouder kinderen | geen data | Aantal | geen data |
| Huishoudens twee ouders kinderen | geen data | Aantal | geen data |
| Gemiddelde huishoudensgrootte | geen data | Gemiddeld aantal | geen data |
| Inkomen | Waarde | Eenheid | Jaar |
|---|---|---|---|
| Mediaan huishoudinkomen | onclassificeerbaar | Categorisch type | 2018 |
| Inwoners met WW bijstand AO uitkering | geen data | Aantal | geen data |
| Migratie | Waarde | Eenheid | Jaar |
|---|---|---|---|
| Herkomst Nederland | geen data | Aantal | geen data |
| Herkomst buiten Nederland | geen data | Aantal | geen data |
| Herkomst Europa | geen data | Aantal | geen data |
| Herkomst buiten Europa | geen data | Aantal | geen data |
| % Herkomst Nederland | geen data | Percentage | geen data |
| % Herkomst buiten Nederland | geen data | Percentage | geen data |
| % Herkomst Europa | geen data | Percentage | geen data |
| % Herkomst buiten Europa | geen data | Percentage | geen data |
| Geboren in Nederland met herkomst Nederland | geen data | Aantal | geen data |
| Geboren in Nederland met herkomst Europa | geen data | Aantal | geen data |
| Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa | geen data | Aantal | geen data |
| Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland | geen data | Aantal | geen data |
| Geboren in Nederland | geen data | Aantal | geen data |
| Geboren buiten Nederland met herkomst Europa | geen data | Aantal | geen data |
| Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa | geen data | Aantal | geen data |
| Geboren buiten Nederland | geen data | Aantal | geen data |
| Geboren / herkomst onnauwkeurigheid | 5 | Aantal | 2023 |
| % Geboren in Nederland met herkomst Nederland | geen data | Percentage | geen data |
| % Geboren in Nederland met herkomst Europa | geen data | Percentage | geen data |
| % Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland | geen data | Percentage | geen data |
| % Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa | geen data | Percentage | geen data |
| % Geboren in Nederland | geen data | Percentage | geen data |
| % Geboren buiten Nederland met herkomst Europa | geen data | Percentage | geen data |
| % Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa | geen data | Percentage | geen data |
| % Geboren buiten Nederland | geen data | Percentage | geen data |
| Autochtoon | geen data | Aantal | geen data |
| Westers | geen data | Aantal | geen data |
| Niet-westers | geen data | Aantal | geen data |
| % Autochtoon | geen data | Percentage | geen data |
| % Westers | geen data | Percentage | geen data |
| % Niet-westers | geen data | Percentage | geen data |
| Nabijheid voorzieningen | Waarde | Eenheid | Jaar |
|---|---|---|---|
| Huisartsenpraktijk afstand | 1,5 | Gemiddelde afstand in km | 2023 |
| Huisartsenpraktijken binnen 1 km | 0,0 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Huisartsenpraktijken binnen 3 km | 9 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Huisartsenpraktijken binnen 5 km | 23 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Huisartsenpost afstand | 6,2 | Gemiddelde afstand in km | 2023 |
| Apotheek afstand | 1,6 | Gemiddelde afstand in km | 2023 |
| Ziekenhuis met poli afstand | 4,8 | Gemiddelde afstand in km | 2023 |
| Ziekenhuizen met poli binnen 5 km | 1,0 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Ziekenhuizen met poli binnen 10 km | 4,0 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Ziekenhuizen met poli binnen 20 km | 14 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Ziekenhuis zonder poli afstand | 4,8 | Gemiddelde afstand in km | 2023 |
| Ziekenhuizen zonder poli binnen 5 km | 1,0 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Ziekenhuizen zonder poli binnen 10 km | 3,0 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Ziekenhuizen zonder poli binnen 20 km | 11 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Supermarkt afstand | 1,3 | Gemiddelde afstand in km | 2023 |
| Supermarkten binnen 1 km | 0,0 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Supermarkten binnen 3 km | 10 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Supermarkten binnen 5 km | 29 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Overige dagelijkse levensmiddelen afstand | 1,3 | Gemiddelde afstand in km | 2023 |
| Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 1 km | 0,0 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 3 km | 54 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 5 km | 112 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Warenhuis afstand | 2,6 | Gemiddelde afstand in km | 2023 |
| Warenhuizen binnen 5 km | 1,0 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Warenhuizen binnen 10 km | 13 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Warenhuizen binnen 20 km | 41 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Café afstand | 1,6 | Gemiddelde afstand in km | 2023 |
| Cafés binnen 1 km | 0,0 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Cafés binnen 3 km | 7 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Cafés binnen 5 km | 18 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Cafetaria afstand | 1,3 | Gemiddelde afstand in km | 2023 |
| Cafetaria binnen 1 km | 0,0 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Cafetaria binnen 3 km | 39 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Cafetaria binnen 5 km | 61 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Restaurant afstand | 1,3 | Gemiddelde afstand in km | 2023 |
| Restaurants binnen 1 km | 0,0 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Restaurants binnen 3 km | 34 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Restaurants binnen 5 km | 92 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Hotel afstand | 1,3 | Gemiddelde afstand in km | 2023 |
| Hotels binnen 5 km | 11 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Hotels binnen 10 km | 274 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Hotels binnen 20 km | 527 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Kinderdagverblijf afstand | 1,0 | Gemiddelde afstand in km | 2023 |
| Kinderdagverblijven binnen 1 km | 1,0 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Kinderdagverblijven binnen 3 km | 21 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Kinderdagverblijven binnen 5 km | 48 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Buitenschoolseopvang afstand | 1,0 | Gemiddelde afstand in km | 2023 |
| Buitenschoolseopvang binnen 1 km | 1,0 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Buitenschoolseopvang binnen 3 km | 14 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Buitenschoolseopvang binnen 5 km | 43 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Basisonderwijs afstand | 1,1 | Gemiddelde afstand in km | 2023 |
| Basisonderwijs binnen 1 km | 0,0 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Basisonderwijs binnen 3 km | 12 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Basisonderwijs binnen 5 km | 28 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Voortgezet onderwijs afstand | 2,0 | Gemiddelde afstand in km | 2023 |
| Voortgezet onderwijs binnen 3 km | 2,0 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Voortgezet onderwijs binnen 5 km | 6 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Voortgezet onderwijs binnen 10 km | 39 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| VMBO afstand | 2,0 | Gemiddelde afstand in km | 2023 |
| VMBO binnen 3 km | 2,0 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| VMBO binnen 5 km | 6 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| VMBO binnen 10 km | 29 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| HAVO VWO afstand | 2,7 | Gemiddelde afstand in km | 2023 |
| HAVO VWO binnen 3 km | 1,0 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| HAVO VWO binnen 5 km | 3,0 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| HAVO VWO binnen 10 km | 29 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Oprit hoofdverkeersweg afstand | 2,2 | Gemiddelde afstand in km | 2023 |
| Treinstation afstand | 5,8 | Gemiddelde afstand in km | 2023 |
| Belangrijk overstapstation afstand | 7,7 | Gemiddelde afstand in km | 2023 |
| Bibliotheek afstand | 3,1 | Gemiddelde afstand in km | 2023 |
| Zwembad afstand | 3,0 | Gemiddelde afstand in km | 2023 |
| Kunstijsbaan afstand | 14 | Gemiddelde afstand in km | 2023 |
| Podiumkunsten afstand | 3,1 | Gemiddelde afstand in km | 2023 |
| Podiumkunsten binnen 5 km | 1,0 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Podiumkunsten binnen 10 km | 26 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Podiumkunsten binnen 20 km | 64 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Poppodium afstand | 8,6 | Gemiddelde afstand in km | 2023 |
| Bioscoop afstand | 7,9 | Gemiddelde afstand in km | 2023 |
| Bioscopen binnen 5 km | 0,0 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Bioscopen binnen 10 km | 9 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Bioscopen binnen 20 km | 19 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Sauna afstand | 3,1 | Gemiddelde afstand in km | 2023 |
| Zonnebank afstand | 2,2 | Gemiddelde afstand in km | 2023 |
| Museum afstand | 5,3 | Gemiddelde afstand in km | 2023 |
| Musea binnen 5 km | 0,0 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Musea binnen 10 km | 23 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Musea binnen 20 km | 61 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Attractie afstand | 1,5 | Gemiddelde afstand in km | 2023 |
| Attracties binnen 10 km | 3,0 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Attracties binnen 20 km | 18 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Attracties binnen 50 km | 65 | Gemiddeld aantal | 2023 |
| Brandweerkazerne afstand | 3,1 | Gemiddelde afstand in km | 2023 |
| Omgeving | Waarde | Eenheid | Jaar |
|---|---|---|---|
| Postcode | 1060NH | Naam | 2026 |
| Soort regio | Postcode6 | Categorisch type | 2026 |
| Adressen met postcode | 3 | Aantal | 2026 |
| Adressen met woonfunctie | 3 | Aantal | 2026 |
| Adressen met bijeenkomstfunctie | 0 | Aantal | 2026 |
| Adressen met celfunctie | 0 | Aantal | 2026 |
| Adressen met gezondheidszorgfunctie | 0 | Aantal | 2026 |
| Adressen met industriefunctie | 0 | Aantal | 2026 |
| Adressen met kantoorfunctie | 0 | Aantal | 2026 |
| Adressen met logiesfunctie | 0 | Aantal | 2026 |
| Adressen met onderwijsfunctie | 0 | Aantal | 2026 |
| Adressen met sportfunctie | 0 | Aantal | 2026 |
| Adressen met winkelfunctie | 0 | Aantal | 2026 |
| Adressen met overige gebruiksfunctie | 0 | Aantal | 2026 |
| Verblijfsobjecten | 3 | Aantal | 2026 |
| Ligplaatsen | 0 | Aantal | 2026 |
| Standplaatsen | 0 | Aantal | 2026 |
| Panden met adres | 2 | Aantal | 2026 |
| Adressen met pand | 3 | Aantal | 2026 |
| Percelen met adres | 2 | Aantal | 2026 |
| Adressen met perceel | 3 | Aantal | 2026 |
| Adressen binnen bebouwde kom | 3 | Aantal | 2026 |
| Adressen buiten bebouwde kom | 0 | Aantal | 2026 |
| Woningen binnen bebouwde kom | 3 | Aantal | 2026 |
| Woningen buiten bebouwde kom | 0 | Aantal | 2026 |
| Panden met adres voor 1700 | 0 | Aantal | 2026 |
| Panden met adres 1700 tot 1900 | 0 | Aantal | 2026 |
| Panden met adres 1900 tot 1925 | 0 | Aantal | 2026 |
| Panden met adres 1925 tot 1950 | 0 | Aantal | 2026 |
| Panden met adres 1950 tot 1970 | 0 | Aantal | 2026 |
| Panden met adres 1970 tot 1980 | 0 | Aantal | 2026 |
| Panden met adres 1980 tot 1990 | 0 | Aantal | 2026 |
| Panden met adres 1990 tot 2000 | 2 | Aantal | 2026 |
| Panden met adres 2000 tot 2010 | 0 | Aantal | 2026 |
| Panden met adres 2010 tot 2020 | 0 | Aantal | 2026 |
| Panden met adres 2020 en later | 0 | Aantal | 2026 |
| Adressen met pand voor 1700 | 0 | Aantal | 2026 |
| Adressen met pand 1700 tot 1900 | 0 | Aantal | 2026 |
| Adressen met pand 1900 tot 1925 | 0 | Aantal | 2026 |
| Adressen met pand 1925 tot 1950 | 0 | Aantal | 2026 |
| Adressen met pand 1950 tot 1970 | 0 | Aantal | 2026 |
| Adressen met pand 1970 tot 1980 | 0 | Aantal | 2026 |
| Adressen met pand 1980 tot 1990 | 0 | Aantal | 2026 |
| Adressen met pand 1990 tot 2000 | 3 | Aantal | 2026 |
| Adressen met pand 2000 tot 2010 | 0 | Aantal | 2026 |
| Adressen met pand 2010 tot 2020 | 0 | Aantal | 2026 |
| Adressen met pand 2020 en later | 0 | Aantal | 2026 |
| Huisnummer start | 1 | Adres | 2026 |
| Huisnummer eind | 5 | Adres | 2026 |
| Soort huisnummers reeks | Gemengd | Adres | 2026 |
| Aantal openbare ruimtes | 1 | Aantal | 2026 |
| Centrum | (113505.93028432986, 485093.18331794173) | Adres | 2025 |
| Postcode4 | 1060 | Naam | 2026 |
| Postcode5 | 1060N | Naam | 2026 |
| Gemeentenaam | Amsterdam | Naam | 2026 |
| Provincienaam | Noord-Holland | Naam | 2026 |
| Gemeentecode | GM0363 | Code | 2026 |
| Provinciecode | PV27 | Code | 2026 |
| Verkeersongevallen | Waarde | Eenheid | Jaar |
|---|---|---|---|
| Verkeersongevallen totaal | 0 | Aantal | 2025 |
| Verkeersongevallen uitsluitend materiële schade | 0 | Aantal | 2025 |
| Verkeersongevallen letselschade | 0 | Aantal | 2025 |
| Verkeersongevallen dodelijk | 0 | Aantal | 2025 |
| Woningen | Waarde | Eenheid | Jaar |
|---|---|---|---|
| Woningvoorraad | 0 | Aantal | geen data |
| Gemiddelde woningwaarde | geen data | Gemiddeld in Euro | geen data |
| Woningwaarde klasse | geen data | Categorisch type | geen data |
| Eengezinswoningen | geen data | Aantal | geen data |
| Meergezinswoningen | geen data | Aantal | geen data |
| Koopwoningen | geen data | Aantal | geen data |
| Huurwoningen | geen data | Aantal | geen data |
| Huurwoningen woningcorporaties | geen data | Aantal | geen data |
| Huurwoningen overige verhuurders | geen data | Aantal | geen data |
| Eigendom onbekend | geen data | Aantal | geen data |
| Bewoond | geen data | Aantal | geen data |
| Onbewoond | geen data | Aantal | geen data |
| % Koopwoningen | geen data | Percentage | geen data |
| % Huurwoningen | geen data | Percentage | geen data |
| % Huurwoningen woningcorporaties | geen data | Percentage | geen data |
| % Huurwoningen overige verhuurders | geen data | Percentage | geen data |
| % Eigendom onbekend | 100% | Percentage | 2026 |
| % Eengezinswoningen | geen data | Percentage | geen data |
| % Meergezinswoningen | geen data | Percentage | geen data |
| % Bewoond | geen data | Percentage | geen data |
| % Onbewoond | geen data | Percentage | geen data |
| Appartementen | 2 | Aantal | 2026 |
| Tussenwoningen | 0 | Aantal | 2026 |
| Hoekwoningen | 0 | Aantal | 2026 |
| Twee-onder-één-kap woningen | 1 | Aantal | 2026 |
| Vrijstaande woningen | 0 | Aantal | 2026 |
| Woningtype onbekend | 0 | Aantal | 2026 |
| % Appartementen | 67% | Percentage | 2026 |
| % Tussenwoningen | 0,0% | Percentage | 2026 |
| % Hoekwoningen | 0,0% | Percentage | 2026 |
| % Twee-onder-één-kap woningen | 33% | Percentage | 2026 |
| % Vrijstaande woningen | 0,0% | Percentage | 2026 |
| % Woningtype onbekend | 0,0% | Percentage | 2026 |
| Woningen voor 1945 | 0 | Aantal | 2026 |
| Woningen 1945 tot 1965 | 0 | Aantal | 2026 |
| Woningen 1965 tot 1975 | 0 | Aantal | 2026 |
| Woningen 1975 tot 1985 | 0 | Aantal | 2026 |
| Woningen 1985 tot 1995 | 0 | Aantal | 2026 |
| Woningen 1995 tot 2005 | 3 | Aantal | 2026 |
| Woningen 2005 tot 2015 | 0 | Aantal | 2026 |
| Woningen 2015 tot 2025 | 0 | Aantal | 2026 |
| Woningen 2025 en later | 0 | Aantal | 2026 |
| Woningen bouwjaar onbekend | 0 | Aantal | 2026 |
| % Woningen voor 1945 | 0,0% | Percentage | 2026 |
| % Woningen 1945 tot 1965 | 0,0% | Percentage | 2026 |
| % Woningen 1965 tot 1975 | 0,0% | Percentage | 2026 |
| % Woningen 1975 tot 1985 | 0,0% | Percentage | 2026 |
| % Woningen 1985 tot 1995 | 0,0% | Percentage | 2026 |
| % Woningen 1995 tot 2005 | 100% | Percentage | 2026 |
| % Woningen 2005 tot 2015 | 0,0% | Percentage | 2026 |
| % Woningen 2015 tot 2025 | 0,0% | Percentage | 2026 |
| % Woningen 2025 en later | 0,0% | Percentage | 2026 |
| % Woningen bouwjaar onbekend | 0,0% | Percentage | 2026 |
Download de gegevens voor alle onderwerpen en alle jaren als Excel document via de download voor de gemeente Amsterdam of de download met alle postcodedata voor heel Nederland.
Selecteer op een groot scherm een categorie in het menu naast de tabel. Gebruik op een klein scherm de keuzelijst boven de tabel.
AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.
Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.
Doneer en help meeVoeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.
Deel deze pagina
Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.