Statistieken postcode 1114AM

Statistieken postcode 1114AM

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor postcodegebied 1114 AM. Bekijk de data over de bevolking, woningen, voertuigen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke tabellen, grafieken en uitleg bij de onderwerpen.

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor postcodegebied 1114 AM. Bekijk de data over de bevolking, woningen, voertuigen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke tabellen, grafieken en uitleg bij de onderwerpen.

Kaart van postcodegebied 1114AM.Bekijk kaart
Postcodegebied 1114AM in het kort
1114 AM is de postcode van Van der Madeweg in Amsterdam-Duivendrecht.

Bekijk de belangrijkste cijfers, de kaart en een korte toelichting over het postcodegebied 1114 AM. De huisnummers lopen van 1 tot en met 57.

Kerncijfers postcode 1114AM
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van de belangrijkste cijfers van het Kadaster en het CBS voor het postcodegebied 1114 AM.


Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor het postcodegebied 1114 AM. Bekijk de pagina’s voor de andere postcodes binnen het gebied van de numerieke postcode 1114 via de tabel op de pagina van postcodegebied 1114.

Postcode 1114AMAantalBronJaar data
Adressen met postcode39Kadaster2026
Adressen met woonfunctie1Kadaster2026
Panden met adres22Kadaster2026
Percelen met adres24Kadaster2026
Woningvoorraad0CBS2025
Huishoudens5CBS2025
Inwoners5CBS2025

Op deze pagina vind je een kaart van het postcodegebied 1114 AM, de data over meer dan 250 onderwerpen voor het postcodegebied 1114 AM en een overzicht van alle adressen met postcode 1114AM.

Overzicht postcode 1114 Definities
Blijf op de hoogte

Nieuwe cijfers voor postcode 1114AM? Ontvang een e-mail.

Postcode 1114AM op de kaart
Kaart van de omgeving van het postcodegebied 1114 AM.
Afbeelding van het postcodegebied 1114 AM op de kaart.

Bovenstaande afbeelding toont de kaart van het postcodegebied 1114AM. Klik op de kaart om de geografie van de numerieke postcode 1114 te tonen. Tip: bekijk ook de interactieve postcodekaart.

De postcode 1114 AM hoort bij de straat Van der Madeweg te Amsterdam-Duivendrecht binnen de gemeente Ouder-Amstel. Deze postcode heeft de huisnummerreeks 1 t/m 57.

Download de postcodedata in handige Excel documenten voor de gemeente Ouder-Amstel of voor heel Nederland.

Vorige postcode Volgende postcode
Over het postcodegebied 1114 AM

Postcode 1114AM ligt binnen het numerieke postcodegebied 1114 in de gemeente Ouder-Amstel. Er zijn 39 adressen en geen woningen in het postcodegebied 1114 AM. Er wonen vijf inwoners in het postcodegebied 1114 AM. Postcode 1114AM telt vijf huishoudens van gemiddeld 1,2 personen.

De gemiddelde afstand over de weg tot de belangrijkste voorzieningen in het postcodegebied 1114 AM is:

  • Supermarkt: 1,8 kilometer verderop.
  • Apotheek: relatief ver weg, op 2,1 kilometer afstand.
  • Huisartsenpraktijk: met een afstand van 2,1 kilometer relatief ver weg.
  • Basisschool: relatief ver weg, op 1,6 kilometer afstand.
  • Middelbare school: in 1,8 kilometer te bereiken.
  • Bibliotheek: op 1,7 kilometer afstand.
  • Café: bereikbaar binnen 2,0 kilometer.
  • Restaurant: in 0,9 kilometer te bereiken.
  • Treinstation: goed bereikbaar, op 1,6 kilometer.
  • Zwembad: bereikbaar binnen 2,8 kilometer.
Bovenliggende gebieden
Tabel met de gebieden waarbinnen het postcodegebied 1114 AM zich bevindt.

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden waarbinnen het postcodegebied 1114 AM zich bevindt. Dit is op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2026 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026.

Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.
Wonen in het postcodegebied 1114 AM

Bekijk de woningvoorraad, woningkenmerken, woningtypen en de ontwikkeling van de gemiddelde WOZ-waarde in het postcodegebied 1114 AM.

Kenmerken van de woningen met postcode 1114AM
Er zijn minder dan 5 woningen in het postcodegebied 1114AM.
Informatie over de woningen in dit postcodegebied op basis van open data van het Centraal Bureau voor de Statistiek en het Kadaster. Afbeelding met 4 taart diagrammen.

De vier bovenstaande taartdiagrammen tonen het percentage woningen naar verschillende woningkenmerken. Beschikbare kenmerken zijn eigendom, bewoning, type, soort woning en bouwperiode. Het jaar waar de data voor gelden staat in het midden van de grafiek. Klik op de afbeelding om deze groter weer te geven.

Bekijk onderstaande toelichting voor de definities van de woningkenmerken.

Toelichting
Soorten woningen
Vrijstaande woningen komen het meeste voor in het postcodegebied 1114 AM: er is één woning van het type vrijstaande woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in het postcodegebied 1114 AM.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 juli 2026.

Bevolking in het postcodegebied 1114 AM

Bekijk de samenstelling en ontwikkeling van de bevolking in het postcodegebied 1114 AM, met cijfers over inwoners, leeftijd, geslacht, herkomst en huishoudens.

Aantal inwoners per jaar
Postcodegebied 1114AM telt 5 inwoners in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor het postcodegebied 1114 AM.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor het postcodegebied 1114 AM:

JaarAantal inwoners postcode 1114AM% verschil
202550,0%
202450,0%
202350,0%
202250,0%
202150,0%
202050,0%
201950,0%
201850,0%
201750,0%
20165geen data

In 2025 waren er 5 personen in het postcodegebied 1114 AM. Dit is gelijk aan het aantal inwoners in 2016. De cijfers zijn over de gehele periode hetzelfde.

Het aantal inwoners is het aantal personen zoals op 1 januari in het bevolkingsregister vastgelegd. Bekijk ook de tabel met het aantal inwoners per buurt in de gemeente Ouder-Amstel.

Beschrijving van de ontwikkeling van het aantal inwoners in het postcodegebied 1114 AM:

In 2016 waren er 5 inwoners in het postcodegebied 1114 AM. Het aantal inwoners in het postcodegebied 1114 AM is de hele periode waarover de inwonersdata beschikbaar zijn gelijk gebleven (5).

Inwoners naar land van herkomst per jaar
Gegevens over de herkomstgebieden van de inwoners in het postcodegebied 1114 AM.

Er zijn voor het postcodegebied 1114 AM geen gegevens over de herkomst van inwoners bekend.

Toelichting Meer migratie
Vrouwen en mannen in het postcodegebied 1114 AM
100% van de inwoners in het postcodegebied 1114 AM staat als man geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2021 naar geslacht (klik op de vlakken in de donutgrafiek om de aantallen te zien).

De donutgrafiek toont het geslacht van de bevolking, vrouw of man. Deze informatie komt uit het bevolkingsregister van de gemeenten.

Gemiddelde huishoudensgrootte
Er wonen gemiddeld 1,2 personen per huishouden in het postcodegebied 1114 AM.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde grootte van huishoudens per gebied. Hierbij zijn de gebieden van laag naar hoog gesorteerd op het gemiddeld aantal personen in een huishouden. De gegevens gelden voor 2025.

De volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: 7 postcodegebieden (blauw), 1 postcode5gebied (roze), 1 numerieke postcode (groen), 1 gemeente (geel), 1 provincie (bruin) en 1 land (oranje). Het postcodegebied 1114 AM wordt in het rood weergegeven.

Economie en inkomen in het postcodegebied 1114 AM

Bekijk het gemiddelde huishoudinkomen in het postcodegebied 1114 AM en vergelijk dit cijfer via de tabel met alle onderwerpen.

Inkomensdata

Het gemiddelde inkomen per huishouden in het postcodegebied 1114 AM is niet bekend. Het gemiddelde inkomen per huishouden in een postcodegebied is alleen bekend als er minstens 100 huishoudens wonen en als geen enkel huishouden meer dan 30% van het totale inkomen in dat gebied verdient.

Toelichting
Inkomensvergelijking voor postcode 1114 AM
Vergelijking op basis van de meest recente beschikbare inkomensgegevens.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek vergelijkt de gemeente Ouder-Amstel met maximaal tien postcodegebieden en postcodes die op postcode het dichtst bij postcode 1114 AM liggen. De gemeente is groen, postcodegebied 1114 is oranje als het wordt getoond, de andere numerieke postcodegebieden zijn grijs en de postcodes zijn blauw. Voor het postcodegebied 1114 AM is geen waarde bekend.

Er worden maximaal tien op postcode gesorteerde postcodegebieden en postcodes met een bekend gemiddeld huishoudinkomen getoond, rond postcode 1114 AM.

Voertuigen en verkeer in het postcodegebied 1114 AM

Bekijk de beschikbare gegevens over geregistreerde voertuigen, elektrische auto’s en verkeersongevallen in het postcodegebied 1114 AM.

Personenauto’s per brandstof per jaar
Aantal personenauto’s op 1 januari van ieder jaar voor de numerieke postcode 1114.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande lijngrafiek toont het aantal personenauto’s per brandstof volgens de RDW voor het grotere postcodegebied 1114. Deze gegevens zijn helaas niet per volledige postcode (pc6, postcode met 6 tekens) beschikbaar.

Klik op een brandstof in de legenda om de bijbehorende lijn te verbergen of weer te tonen.

Meer autodata
Verkeersongevallen naar afloop
In 2025 vonden er 11 verkeersongevallen plaats in het postcodegebied 1114 AM.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen in het postcodegebied 1114 AM. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2025 in het postcodegebied 1114 AM plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2025
Totaal11
Materiële schade9
Letselschade2
Dodelijke afloop0

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen is bepaald welke ongevallen binnen het postcodegebied 1114 AM vallen. De data over verkeersongevallen zijn ook beschikbaar op gemeente, wijk en buurt niveau. Bekijk de verkeersongevallen in de gemeente Ouder-Amstel.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Onderwijs in het postcodegebied 1114 AM

Bekijk de beschikbare gegevens over kinderopvang- en onderwijslocaties, gemiddelde reisafstanden en scholen in het postcodegebied 1114 AM. Bekijk véél meer informatie over het onderwijs op AlleCijfers.

Gemiddelde afstanden kinderopvang en onderwijs
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een basisschool in postcodegebied 1114AM is 1,6 kilometer.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand staafdiagram toont de gemiddelde afstand in kilometers over de weg tot kinderdagverblijven, buitenschoolseopvang, basisonderwijs, voortgezet onderwijs totaal, VMBO scholen en HAVO VWO scholen. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens voor verschillende soorten locaties te tonen. De gebruikte cijfers komen van uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor de situatie in 2018-2024.

Deze grafiek toont een regionale vergelijking van de gemiddelde reisafstanden voor inwoners van hun woonadres naar de dichtstbijzijnde locaties voor kinderopvang, basisonderwijs en voortgezet onderwijs. De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting. In de grafiek zie je de gegevens voor het postcodegebied 1114 AM in vergelijking tot andere gebieden. De volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (oranje), provincie Noord-Holland (bruin), gemeente Ouder-Amstel (geel), postcode 1114 (groen), 2 postcode5gebieden (roze) en 9 postcodegebieden (blauw). Postcodegebied 1114 AM wordt in het rood weergegeven.

Adressen en leefomgeving in het postcodegebied 1114 AM

Bekijk de adressen en onderliggende postcodes, gebruiksdoelen, bouwperioden, omgevingsadressendichtheid, de nabijheid van voorzieningen, het energieverbruik en de energielabels in het postcodegebied 1114 AM.

Adressen met postcode 1114AM
Tabel met alle 39 adressen in het postcodegebied 1114 AM.
StraatnaamHuisnummerPostcodeWoonplaatsGebruiksdoelOppervlakteWoningtypeBouwjaarEnergielabelBebouwde komSoort openbare ruimte
Van der Madeweg11114AMAmsterdam-DuivendrechtIndustriefunctie Winkelfunctie1.386 m2n.v.t.1960BjaWeg
Van der Madeweg5 - A1114AMAmsterdam-DuivendrechtIndustriefunctie618 m2n.v.t.1981AjaWeg
Van der Madeweg5 - B1114AMAmsterdam-DuivendrechtIndustriefunctie781 m2n.v.t.1981AjaWeg
Van der Madeweg51114AMAmsterdam-DuivendrechtIndustriefunctie340 m2n.v.t.1960GjaWeg
Van der Madeweg81114AMAmsterdam-DuivendrechtBijeenkomstfunctie190 m2n.v.t.1997geen datajaWeg
Van der Madeweg91114AMAmsterdam-DuivendrechtIndustriefunctie2.311 m2n.v.t.1970CjaWeg
Van der Madeweg121114AMAmsterdam-DuivendrechtKantoorfunctie5.837 m2n.v.t.1975CjaWeg
Van der Madeweg131114AMAmsterdam-DuivendrechtIndustriefunctie9.054 m2n.v.t.1970CjaWeg
Van der Madeweg161114AMAmsterdam-DuivendrechtIndustriefunctie3.579 m2n.v.t.1970DjaWeg
Van der Madeweg20 - A1114AMAmsterdam-DuivendrechtKantoorfunctie279 m2n.v.t.1984A++jaWeg
Van der Madeweg20 - B1114AMAmsterdam-DuivendrechtKantoorfunctie59 m2n.v.t.1984A++jaWeg
Van der Madeweg20 - C1114AMAmsterdam-DuivendrechtKantoorfunctie159 m2n.v.t.1984A++jaWeg
Van der Madeweg20 - D1114AMAmsterdam-DuivendrechtKantoorfunctie95 m2n.v.t.1984A++jaWeg
Van der Madeweg201114AMAmsterdam-DuivendrechtIndustriefunctie279 m2n.v.t.1984A++jaWeg
Van der Madeweg211114AMAmsterdam-DuivendrechtIndustriefunctie Sportfunctie921 m2n.v.t.2026A++jaWeg
Van der Madeweg221114AMAmsterdam-DuivendrechtIndustriefunctie270 m2n.v.t.1985geen datajaWeg
Van der Madeweg231114AMAmsterdam-DuivendrechtIndustriefunctie Winkelfunctie1.146 m2n.v.t.1970geen datajaWeg
Van der Madeweg251114AMAmsterdam-DuivendrechtIndustriefunctie Winkelfunctie1.318 m2n.v.t.1965geen datajaWeg
Van der Madeweg261114AMAmsterdam-DuivendrechtBijeenkomstfunctie Kantoorfunctie4.124 m2n.v.t.1970AjaWeg
Van der Madeweg28 - A1114AMAmsterdam-DuivendrechtIndustriefunctie Winkelfunctie680 m2n.v.t.1970geen datajaWeg
Van der Madeweg28 - B1114AMAmsterdam-DuivendrechtIndustriefunctie Winkelfunctie1.226 m2n.v.t.1970geen datajaWeg
Van der Madeweg281114AMAmsterdam-DuivendrechtWinkelfunctie644 m2n.v.t.1970AjaWeg
Van der Madeweg291114AMAmsterdam-DuivendrechtIndustriefunctie981 m2n.v.t.2014A (voorlopig)jaWeg
Van der Madeweg301114AMAmsterdam-DuivendrechtKantoorfunctie223 m2n.v.t.1952geen datajaWeg
Van der Madeweg311114AMAmsterdam-DuivendrechtIndustriefunctie1.785 m2n.v.t.1994AjaWeg
Van der Madeweg321114AMAmsterdam-DuivendrechtWoonfunctie100 m2Vrijstaande woning1952E (voorlopig)jaWeg
Van der Madeweg341114AMAmsterdam-DuivendrechtKantoorfunctie100 m2n.v.t.1952geen datajaWeg
Van der Madeweg351114AMAmsterdam-DuivendrechtIndustriefunctie Winkelfunctie2.850 m2n.v.t.1960AjaWeg
Van der Madeweg361114AMAmsterdam-DuivendrechtIndustriefunctie4.531 m2n.v.t.1952GjaWeg
Van der Madeweg38 - A1114AMAmsterdam-DuivendrechtLigplaats84 m2Ligplaatsgeen datageen dataneeWeg
Van der Madeweg38 - B1114AMAmsterdam-DuivendrechtLigplaats82 m2Ligplaatsgeen datageen dataneeWeg
Van der Madeweg38 - C1114AMAmsterdam-DuivendrechtLigplaats62 m2Ligplaatsgeen datageen dataneeWeg
Van der Madeweg381114AMAmsterdam-DuivendrechtIndustriefunctie759 m2n.v.t.1952geen datajaWeg
Van der Madeweg391114AMAmsterdam-DuivendrechtWinkelfunctie20.900 m2n.v.t.1965A++jaWeg
Van der Madeweg401114AMAmsterdam-DuivendrechtIndustriefunctie Kantoorfunctie41.136 m2n.v.t.2024A+++jaWeg
Van der Madeweg411114AMAmsterdam-DuivendrechtLogiesfunctie19.119 m2n.v.t.1965geen datajaWeg
Van der Madeweg531114AMAmsterdam-DuivendrechtIndustriefunctie1.157 m2n.v.t.1965A++jaWeg
Van der Madeweg551114AMAmsterdam-DuivendrechtGezondheidszorgfunctie Industriefunctie Kantoorfunctie137 m2n.v.t.1965A++jaWeg
Van der Madeweg571114AMAmsterdam-DuivendrechtKantoorfunctie137 m2n.v.t.1965A++jaWeg

Bovenstaande tabel toont de 39 adressen in het postcodegebied 1114 AM. Dit zijn alle adressen met postcode 1114AM in de BAG data van het Kadaster van 1 juli 2026.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. Hierin zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd. Per adres wordt het laatst bekende energielabel zoals geregistreerd bij de RVO weergegeven. Voorlopige energielabels zijn indicatief en niet rechtsgeldig; definitieve energielabels hebben een geldigheid van 10 jaar en kunnen inmiddels zijn verlopen. In de Excel-download voor de gemeente Ouder-Amstel zijn aanvullende gegevens beschikbaar, zoals het berekeningstype en de opnamedatum van het energielabel. De gegevens in deze tabel zijn gebaseerd op een peildatum van 1 juli 2026, na deze datum kunnen energielabels en andere kenmerken zijn gewijzigd of opnieuw zijn vastgesteld.

Adressen Ouder-Amstel
Tabelgebruik:

  • Bekijk in de tabel de beschikbare adres- en energielabelgegevens per adres.
  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waarin de zoekterm voorkomt zichtbaar blijven.
  • Sorteer de tabel door op een kolomtitel te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen onder de tabel.
  • Op kleine schermen: de eerste kolom blijft staan, verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien.
Omgevingsadressendichtheid
De omgevingsadressendichtheid in postcodegebied 1114A is 1.426 adressen per km².

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek vergelijkt de omgevingsadressendichtheid van het grotere pc5-postcodegebied met die van het numerieke postcodegebied 1114, de gemeente, de provincie en Nederland. De dichtheid is niet per volledige postcode (pc6) beschikbaar. Alleen gebieden met beschikbare cijfers worden getoond.


Onderstaande tabel toont de omgevingsadressendichtheid en het bijbehorende jaar voor de beschikbare vergelijkingsgebieden:

RegioOmgevingsadressendichtheidJaar
Postcodegebied 1114A (pc5)1.4262025
Postcodegebied 11141.4012025
Gemeente Ouder-Amstel1.3422026
Provincie Noord-Holland3.2272026
Nederland2.0932026

De omgevingsadressendichtheid geeft een beeld van de mate van concentratie van menselijke activiteiten in het postcodegebied 1114 AM ten opzichte van Nederland. Merk op: de gemiddelde omgevingsadressendichtheid is een ander cijfer dan de uitkomst van het aantal adressen gedeeld door de oppervlakte. Zie de definities van de verschillende lokale verdichtingsmaten.

Voor het postcodegebied 1114 AM gebruiken we de dichtheid van het grotere pc5-postcodegebied 1114A. Een pc5-postcodegebied omvat alle volledige postcodes met dezelfde eerste vijf tekens: de vier cijfers en de eerste letter. De cijfers gelden dus voor heel 1114A, niet specifiek voor postcode 1114AM.

Toelichting
Gemiddelde afstand tot voorzieningen
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een huisartsenpraktijk in het postcodegebied 1114 AM is 2,1 kilometer.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in het postcodegebied 1114 AM tot de dichtstbijzijnde voorziening. De gebruikte cijfers komen uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor 2024.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in het postcodegebied 1114 AM tot de dichtstbijzijnde voorziening voor 2024:

VoorzieningAfstand in km
Huisartsenpraktijk2,1
Supermarkt1,8
Restaurant0,9
Basisonderwijs1,6
Voortgezet onderwijs1,8
Bibliotheek1,7
Treinstation1,6
Bioscoop3,3
Museum4,1

De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting.

Adressen: gebruiksdoelen
In het postcodegebied 1114 AM zijn er 22 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel industriefunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor het postcodegebied 1114 AM.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities
Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 12 panden uit de bouwperiode 1950-1970 in het postcodegebied 1114 AM.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor het postcodegebied 1114 AM. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 juli 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Energielabels
De meest voorkomende energielabels in het postcodegebied 1114 AM zijn A++ (9 adressen) en A (7 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in het postcodegebied 1114 AM. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 oktober 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel A++ komt het meeste voor in het postcodegebied 1114 AM: 9 adressen hebben energielabel A++. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Ouder-Amstel bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Data en bronnen

Bekijk de gebruikte open databronnen en definities en download uitgebreide regionale datasets over het postcodegebied 1114 AM.

Download alle postcodedata
Download de gegevens over meer dan 250 onderwerpen voor alle postcodes in de gemeente Ouder-Amstel als een Excel dataset!
Afbeelding van Excel documenten uit de download voor de gemeente Ouder-Amstel.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download een schat aan informatie voor de gemeente Ouder-Amstel. Met een Excel document met handige werkbladen met de data over de postcodes in de gemeente Ouder-Amstel. Daarnaast bevat de download andere documenten met de data over de gemeente, wijken en buurten, alle adressen, verkiezingsuitslagen, gezondheidscijfers, misdaadcijfers en nog veel meer!

Download!
Gebruikte open data bronnen
Bronvermelding en definities

Veel gegevens op deze pagina komen uit de postcodedatasets van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) en de gegevens over adressen en gebouwen van het Kadaster. Daarnaast zijn diverse andere officiële databronnen gebruikt, waaronder de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) en de Rijksdienst voor het Wegverkeer (RDW).

Bronnen & definities
Tabel met alle onderwerpen

Bekijk de meest recente cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor het postcodegebied 1114 AM.

Gegevens over meer dan 250 onderwerpen!
Kies een categorie en bekijk de bijbehorende onderwerpen.

Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens voor het postcodegebied 1114 AM voor meer dan 250 onderwerpen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de onderwerpen in die categorie weer te geven.

Bevolking
BevolkingWaardeEenheidJaar
Inwoners5Aantal2025
Mannen5Aantal2021
Vrouwen0Aantal2021
0 tot 15 jaargeen dataAantalgeen data
15 tot 25 jaargeen dataAantalgeen data
25 tot 45 jaargeen dataAantalgeen data
45 tot 65 jaargeen dataAantalgeen data
65 jaar of oudergeen dataAantalgeen data
% Mannen100%Percentage2021
% Vrouwen0,0%Percentage2021
% 0 tot 15 jaar0,0%Percentagegeen data
% 15 tot 25 jaar0,0%Percentagegeen data
% 25 tot 45 jaar0,0%Percentagegeen data
% 45 tot 65 jaar0,0%Percentagegeen data
% 65 jaar of ouder0,0%Percentagegeen data
Geboortengeen dataAantalgeen data
Herkomst totaal0Aantal2025
De gegevens in de categorie bevolking betreffende de data over het aantal inwoners naar de positie van de inwoners in huishoudens in het postcodegebied 1114 AM.
Energieverbruik
EnergieverbruikWaardeEenheidJaar
Gemiddelde elektriciteitslevering per woninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddeld aardgasverbruik per woninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Adressen zonder energielabel14Aantal2026
Adressen met voorlopig energielabel2Aantal2026
Adressen met definitief energielabel23Aantal2026
Energielabels A+++++0Aantal2026
Energielabels A++++0Aantal2026
Energielabels A+++1Aantal2026
Energielabels A++9Aantal2026
Energielabels A+0Aantal2026
Energielabels A7Aantal2026
Energielabels B1Aantal2026
Energielabels C3Aantal2026
Energielabels D1Aantal2026
Energielabels E1Aantal2026
Energielabels F0Aantal2026
Energielabels G2Aantal2026
De onderwerpen in de categorie energie geven aan wat het gemiddelde energieverbruik per jaar in het postcodegebied 1114 AM is en hoeveel panden in het postcodegebied 1114 AM welk type energielabel hebben. Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A++++ het beste. De data over energieverbruik komt van het CBS, de data over energielabels komt van de RVO.
Huishoudens
HuishoudensWaardeEenheidJaar
Huishoudens5Aantal2025
Eenpersoonshuishoudensgeen dataAantalgeen data
Meerpersoonshuishoudensgeen dataAantalgeen data
Meerpersoonshuishoudens zonder kinderengeen dataAantalgeen data
Meerpersoonshuishoudens met kinderengeen dataAantalgeen data
Huishoudens eenouder kinderengeen dataAantalgeen data
Huishoudens twee ouders kinderengeen dataAantalgeen data
Gemiddelde huishoudensgrootte1,2Gemiddeld aantal2025
Het aantal huishoudens betreft het aantal particuliere huishoudens op 1 januari van een jaar. Particuliere huishoudens bestaan uit één of meer inwoners die alleen of samen in een woonruimte zijn gehuisvest en zelf in hun dagelijks onderhoud voorzien. Naast eenpersoonshuishoudens bestaan er meerpersoonshuishoudens (niet-gehuwde paren, niet-gehuwde paren met kinderen, echtparen, echtparen met kinderen, eenouderhuishoudens en overige huishoudens). De institutionele huishoudens worden hiertoe niet gerekend. De cijfers over huishoudens zijn afgerond op vijftallen. Percentages zijn afgerond op tientallen procenten. Bij minder dan vijf huishoudens worden er geen gegevens weergegeven.
Inkomen
InkomenWaardeEenheidJaar
Mediaan huishoudinkomenonclassificeerbaarCategorisch type2018
Inwoners met WW bijstand AO uitkeringgeen dataAantalgeen data
De inkomensdata betreffen geven het besteedbaar inkomen van particuliere huishoudens weer. Dit is het bruto-inkomen verminderd met betaalde inkomensoverdrachten (bijvoorbeeld alimentatie), premies inkomensverzekeringen, premies ziektekostenverzekeringen en belastingen op inkomen en vermogen. De cijfers over het inkomen in een gebied worden weergegeven wanneer in het gebied 100 huishoudens of meer woonachtig zijn. Bovendien mag er geen enkel huishouden zijn die 30 procent of meer van de totale inkomenssom van het gebied heeft.
Migratie
MigratieWaardeEenheidJaar
Herkomst Nederlandgeen dataAantalgeen data
Herkomst buiten Nederlandgeen dataAantalgeen data
Herkomst Europageen dataAantalgeen data
Herkomst buiten Europageen dataAantalgeen data
% Herkomst Nederlandgeen dataPercentagegeen data
% Herkomst buiten Nederlandgeen dataPercentagegeen data
% Herkomst Europageen dataPercentagegeen data
% Herkomst buiten Europageen dataPercentagegeen data
Geboren in Nederland met herkomst Nederlandgeen dataAantalgeen data
Geboren in Nederland met herkomst Europageen dataAantalgeen data
Geboren in Nederland met herkomst buiten Europageen dataAantalgeen data
Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederlandgeen dataAantalgeen data
Geboren in Nederlandgeen dataAantalgeen data
Geboren buiten Nederland met herkomst Europageen dataAantalgeen data
Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europageen dataAantalgeen data
Geboren buiten Nederlandgeen dataAantalgeen data
Geboren / herkomst onnauwkeurigheid5Aantal2025
% Geboren in Nederland met herkomst Nederlandgeen dataPercentagegeen data
% Geboren in Nederland met herkomst Europageen dataPercentagegeen data
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederlandgeen dataPercentagegeen data
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Europageen dataPercentagegeen data
% Geboren in Nederlandgeen dataPercentagegeen data
% Geboren buiten Nederland met herkomst Europageen dataPercentagegeen data
% Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europageen dataPercentagegeen data
% Geboren buiten Nederlandgeen dataPercentagegeen data
Autochtoongeen dataAantalgeen data
Westersgeen dataAantalgeen data
Niet-westersgeen dataAantalgeen data
% Autochtoongeen dataPercentagegeen data
% Westersgeen dataPercentagegeen data
% Niet-westersgeen dataPercentagegeen data
De onderwerpen binnen de categorie migratie gaan over de herkomst van personen. Iemands herkomst geeft weer in welk land iemand geboren is of waar diens ouders geboren zijn. De herkomst van personen die in het buitenland zijn geboren wordt bepaald door hun eigen geboorteland. De herkomst van personen die in Nederland geboren zijn, wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Wanneer beide ouders in het buitenland zijn geboren, is het geboorteland van de moeder leidend in het bepalen van de herkomst. De geboortegegevens van de moeder zijn vaker bekend dan die van de vader. Wanneer de moeder in Nederland is geboren of het geboorteland van de moeder onbekend is, dan wordt het geboorteland van de vader gebruikt.
Nabijheid voorzieningen
Nabijheid voorzieningenWaardeEenheidJaar
Huisartsenpraktijk afstand2,1Gemiddelde afstand in km2024
Huisartsenpraktijken binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpraktijken binnen 3 km6,7Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpraktijken binnen 5 km39Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpost afstand4,9Gemiddelde afstand in km2022
Apotheek afstand2,1Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuis met poli afstand5,1Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuizen met poli binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen met poli binnen 10 km7Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen met poli binnen 20 km12Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuis zonder poli afstand5,1Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 10 km6Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 20 km8Gemiddeld aantal2024
Supermarkt afstand1,8Gemiddelde afstand in km2024
Supermarkten binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Supermarkten binnen 3 km7Gemiddeld aantal2024
Supermarkten binnen 5 km44Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen afstand1,4Gemiddelde afstand in km2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 3 km22Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 5 km232Gemiddeld aantal2024
Warenhuis afstand3,8Gemiddelde afstand in km2024
Warenhuizen binnen 5 km5Gemiddeld aantal2024
Warenhuizen binnen 10 km22Gemiddeld aantal2024
Warenhuizen binnen 20 km34Gemiddeld aantal2024
Café afstand2,0Gemiddelde afstand in km2024
Cafés binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Cafés binnen 3 km5Gemiddeld aantal2024
Cafés binnen 5 km80Gemiddeld aantal2024
Cafetaria afstand1,4Gemiddelde afstand in km2024
Cafetaria binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Cafetaria binnen 3 km20Gemiddeld aantal2024
Cafetaria binnen 5 km189Gemiddeld aantal2024
Restaurant afstand0,9Gemiddelde afstand in km2024
Restaurants binnen 1 km1,6Gemiddeld aantal2024
Restaurants binnen 3 km42Gemiddeld aantal2024
Restaurants binnen 5 km426Gemiddeld aantal2024
Hotel afstand1,3Gemiddelde afstand in km2024
Hotels binnen 5 km63Gemiddeld aantal2024
Hotels binnen 10 km432Gemiddeld aantal2024
Hotels binnen 20 km516Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijf afstand1,5Gemiddelde afstand in km2024
Kinderdagverblijven binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijven binnen 3 km18Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijven binnen 5 km98Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang afstand1,6Gemiddelde afstand in km2024
Buitenschoolseopvang binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang binnen 3 km10Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang binnen 5 km61Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs afstand1,6Gemiddelde afstand in km2024
Basisonderwijs binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs binnen 3 km6,7Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs binnen 5 km32Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs afstand1,8Gemiddelde afstand in km2024
Voortgezet onderwijs binnen 3 km3,3Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 5 km19Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 10 km64Gemiddeld aantal2024
VMBO afstand1,8Gemiddelde afstand in km2024
VMBO binnen 3 km3,3Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 5 km12Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 10 km45Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO afstand2,6Gemiddelde afstand in km2024
HAVO VWO binnen 3 km2,3Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 5 km13Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 10 km48Gemiddeld aantal2024
Oprit hoofdverkeersweg afstand1,7Gemiddelde afstand in km2024
Treinstation afstand1,6Gemiddelde afstand in km2024
Belangrijk overstapstation afstand1,6Gemiddelde afstand in km2024
Bibliotheek afstand1,7Gemiddelde afstand in km2024
Zwembad afstand2,8Gemiddelde afstand in km2024
Kunstijsbaan afstand5,1Gemiddelde afstand in km2024
Podiumkunsten afstand2,5Gemiddelde afstand in km2024
Podiumkunsten binnen 5 km11Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 10 km48Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 20 km57Gemiddeld aantal2024
Poppodium afstand3,8Gemiddelde afstand in km2024
Bioscoop afstand3,3Gemiddelde afstand in km2024
Bioscopen binnen 5 km2,0Gemiddeld aantal2024
Bioscopen binnen 10 km13Gemiddeld aantal2024
Bioscopen binnen 20 km17Gemiddeld aantal2024
Sauna afstand3,6Gemiddelde afstand in km2024
Zonnebank afstand3,2Gemiddelde afstand in km2024
Museum afstand4,1Gemiddelde afstand in km2024
Musea binnen 5 km2,0Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 10 km45Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 20 km56Gemiddeld aantal2024
Attractie afstand3,0Gemiddelde afstand in km2024
Attracties binnen 10 km7Gemiddeld aantal2024
Attracties binnen 20 km11Gemiddeld aantal2024
Attracties binnen 50 km61Gemiddeld aantal2024
Brandweerkazerne afstand1,7Gemiddelde afstand in km2024
Het CBS levert gegevens over de gemiddelde nabijheid van voorzieningen voor het postcodegebied 1114 AM. Deze cijfers gaan over: (1) De bereikbaarheid van voorzieningen: dit is de mate waarin verschillende voorzieningen, zoals scholen, winkels, gezondheidszorginstellingen en openbaar vervoer, binnen een bepaalde afstand van het postcodegebied 1114 AM beschikbaar zijn. (2) Afstand: dit geeft aan hoe ver de bevolking van het postcodegebied 1114 AM gemiddeld moet reizen om toegang te krijgen tot bepaalde voorzieningen. Dit wordt uitgedrukt in kilometers of reistijd. (3) Nabijheidsindicatoren: dit zijn indicatoren die laten zien hoeveel procent van de bevolking in het postcodegebied 1114 AM binnen een bepaalde afstand van voorzieningen woont. Bijvoorbeeld, het percentage mensen dat binnen 1 kilometer van een supermarkt woont. (4) Daarnaast zijn er andere indicatoren zoals de mate van stedelijkheid, de bevolkingsdichtheid en de omgevingsadressendichtheid. Zie de definities van de verschillende dichtheidsmaten.
Omgeving
OmgevingWaardeEenheidJaar
Postcode1114AMNaam2026
Soort regioPostcode6Categorisch type2026
Adressen met postcode39Aantal2026
Adressen met woonfunctie1Aantal2026
Adressen met bijeenkomstfunctie2Aantal2026
Adressen met celfunctie0Aantal2026
Adressen met gezondheidszorgfunctie1Aantal2026
Adressen met industriefunctie22Aantal2026
Adressen met kantoorfunctie11Aantal2026
Adressen met logiesfunctie1Aantal2026
Adressen met onderwijsfunctie0Aantal2026
Adressen met sportfunctie1Aantal2026
Adressen met winkelfunctie8Aantal2026
Adressen met overige gebruiksfunctie0Aantal2026
Verblijfsobjecten36Aantal2026
Ligplaatsen3Aantal2026
Standplaatsen0Aantal2026
Panden met adres22Aantal2026
Adressen met pand36Aantal2026
Percelen met adres24Aantal2026
Adressen met perceel39Aantal2026
Adressen binnen bebouwde kom36Aantal2026
Adressen buiten bebouwde kom3Aantal2026
Woningen binnen bebouwde kom1Aantal2026
Woningen buiten bebouwde kom0Aantal2026
Panden met adres voor 17000Aantal2026
Panden met adres 1700 tot 19000Aantal2026
Panden met adres 1900 tot 19250Aantal2026
Panden met adres 1925 tot 19500Aantal2026
Panden met adres 1950 tot 197012Aantal2026
Panden met adres 1970 tot 19801Aantal2026
Panden met adres 1980 tot 19904Aantal2026
Panden met adres 1990 tot 20002Aantal2026
Panden met adres 2000 tot 20100Aantal2026
Panden met adres 2010 tot 20201Aantal2026
Panden met adres 2020 en later2Aantal2026
Adressen met pand voor 17000Aantal2026
Adressen met pand 1700 tot 19000Aantal2026
Adressen met pand 1900 tot 19250Aantal2026
Adressen met pand 1925 tot 19500Aantal2026
Adressen met pand 1950 tot 197022Aantal2026
Adressen met pand 1970 tot 19801Aantal2026
Adressen met pand 1980 tot 19908Aantal2026
Adressen met pand 1990 tot 20002Aantal2026
Adressen met pand 2000 tot 20100Aantal2026
Adressen met pand 2010 tot 20201Aantal2026
Adressen met pand 2020 en later2Aantal2026
Huisnummer start1Adres2026
Huisnummer eind57Adres2026
Soort huisnummers reeksGemengdAdres2026
Aantal openbare ruimtes1Aantal2026
Centrum(123421.55864179025, 482204.54423550324)Adres2025
Postcode41114Naam2026
Postcode51114ANaam2026
GemeentenaamOuder-AmstelNaam2026
ProvincienaamNoord-HollandNaam2026
GemeentecodeGM0437Code2026
ProvinciecodePV27Code2026
Bovenstaande tabel toont de onderwerpen in de categorie omgeving. Dit zijn de onderwerpen die betrekking hebben op de gebiedsaspecten van het postcodegebied 1114 AM. De gebiedsafbakening van postcodes kan in de tijd wijzigen als gevolg van nieuwbouw, sloop en wijzigingen van gebouwen en openbare ruimtes binnen het gebied van de postcode 1114AM. Een postcodegebied kan bestaan uit enkel even huisnummers, uit alleen oneven huisnummers of uit zowel even als oneven huisnummers. Dit wordt aangegeven met de ‘soort huisnummers reeks’. En een postcodegebied kan in één of meerdere openbare ruimtes voorkomen. Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, stoep of trottoir zijn. Het kan ook gebieden betreffen die tussen gebouwen liggen, zoals binnenplaatsen. Het aantal openbare ruimtes geeft aan of een postcode in slechts één of in meerdere openbare ruimtes voorkomt. Met postcode5 wordt het numerieke deel van de postcode en de eerste letter bedoeld, dit zijn 5 posities. Met postcode4 wordt het numerieke deel van de postcode bedoeld.
Verkeersongevallen
VerkeersongevallenWaardeEenheidJaar
Verkeersongevallen totaal11Aantal2025
Verkeersongevallen uitsluitend materiële schade9Aantal2025
Verkeersongevallen letselschade2Aantal2025
Verkeersongevallen dodelijk0Aantal2025
De data over verkeersongevallen komt van Rijkswaterstaat.
Woningen
WoningenWaardeEenheidJaar
Woningvoorraad0Aantalgeen data
Gemiddelde woningwaardegeen dataGemiddeld in Eurogeen data
Woningwaarde klassegeen dataCategorisch typegeen data
Eengezinswoningengeen dataAantalgeen data
Meergezinswoningengeen dataAantalgeen data
Koopwoningengeen dataAantalgeen data
Huurwoningengeen dataAantalgeen data
Huurwoningen woningcorporatiesgeen dataAantalgeen data
Huurwoningen overige verhuurdersgeen dataAantalgeen data
Eigendom onbekendgeen dataAantalgeen data
Bewoondgeen dataAantalgeen data
Onbewoondgeen dataAantalgeen data
% Koopwoningengeen dataPercentagegeen data
% Huurwoningengeen dataPercentagegeen data
% Huurwoningen woningcorporatiesgeen dataPercentagegeen data
% Huurwoningen overige verhuurdersgeen dataPercentagegeen data
% Eigendom onbekend100%Percentage2026
% Eengezinswoningengeen dataPercentagegeen data
% Meergezinswoningengeen dataPercentagegeen data
% Bewoondgeen dataPercentagegeen data
% Onbewoondgeen dataPercentagegeen data
Appartementen0Aantal2026
Tussenwoningen0Aantal2026
Hoekwoningen0Aantal2026
Twee-onder-één-kap woningen0Aantal2026
Vrijstaande woningen1Aantal2026
Woningtype onbekend0Aantal2026
% Appartementen0,0%Percentage2026
% Tussenwoningen0,0%Percentage2026
% Hoekwoningen0,0%Percentage2026
% Twee-onder-één-kap woningen0,0%Percentage2026
% Vrijstaande woningen100%Percentage2026
% Woningtype onbekend0,0%Percentage2026
Woningen voor 19450Aantal2026
Woningen 1945 tot 19651Aantal2026
Woningen 1965 tot 19750Aantal2026
Woningen 1975 tot 19850Aantal2026
Woningen 1985 tot 19950Aantal2026
Woningen 1995 tot 20050Aantal2026
Woningen 2005 tot 20150Aantal2026
Woningen 2015 tot 20250Aantal2026
Woningen 2025 en later0Aantal2026
Woningen bouwjaar onbekend0Aantal2026
% Woningen voor 19450,0%Percentage2026
% Woningen 1945 tot 1965100%Percentage2026
% Woningen 1965 tot 19750,0%Percentage2026
% Woningen 1975 tot 19850,0%Percentage2026
% Woningen 1985 tot 19950,0%Percentage2026
% Woningen 1995 tot 20050,0%Percentage2026
% Woningen 2005 tot 20150,0%Percentage2026
% Woningen 2015 tot 20250,0%Percentage2026
% Woningen 2025 en later0,0%Percentage2026
% Woningen bouwjaar onbekend0,0%Percentage2026
De getoonde cijfers over woningen in het postcodegebied 1114 AM komen van het CBS en zijn aangevuld met extra woningdata van het Kadaster. Het CBS leidt de cijfers over de woningvoorraad af uit de BAG. Het CBS definieert een woning als een verblijfsobject met minimaal een woonfunctie en eventueel één of meer andere gebruiksfuncties. De cijfers zijn afgerond op vijftallen. Percentages zijn afgerond op tientallen procenten. Bij minder dan in totaal vijf huishoudens worden er geen gegevens weergegeven.

Download de gegevens voor alle onderwerpen en alle jaren als Excel document via de download voor de gemeente Ouder-Amstel of de download met alle postcodedata voor heel Nederland.

Selecteer op een groot scherm een categorie in het menu naast de tabel. Gebruik op een klein scherm de keuzelijst boven de tabel.

Tabelgebruik:

  • Kies een categorie om alleen de onderwerpen uit dat deel van de tabel te tonen.
  • Op grote schermen staat de categoriekeuze naast de tabel; op kleine schermen staat deze erboven.
  • Verschuif de tabel op kleine schermen horizontaal om alle kolommen te bekijken.
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron