Statistieken postcode 6102RJ

Statistieken postcode 6102RJ

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor postcodegebied 6102 RJ. Bekijk de data over de bevolking, woningen, voertuigen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke tabellen, grafieken en uitleg bij de onderwerpen.

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor postcodegebied 6102 RJ. Bekijk de data over de bevolking, woningen, voertuigen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke tabellen, grafieken en uitleg bij de onderwerpen.

Kaart van postcodegebied 6102RJ.Bekijk kaart
Postcodegebied 6102RJ in het kort
6102 RJ is de postcode van Pepinusbrug in Echt.

Bekijk de belangrijkste cijfers, de kaart en een korte toelichting over het postcodegebied 6102 RJ. De huisnummers lopen van 2 - A tot en met 26.

Kerncijfers postcode 6102RJ
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van de belangrijkste cijfers van het Kadaster en het CBS voor het postcodegebied 6102 RJ.


Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor het postcodegebied 6102 RJ. Bekijk de pagina’s voor de andere postcodes binnen het gebied van de numerieke postcode 6102 via de tabel op de pagina van postcodegebied 6102.

Postcode 6102RJAantalBronJaar data
Adressen met postcode43Kadaster2026
Adressen met woonfunctie30Kadaster2026
Panden met adres43Kadaster2026
Percelen met adres17Kadaster2026
Woningvoorraad30CBS2025
Huishoudens10CBS2025
Inwoners515CBS2025

Op deze pagina vind je een kaart van het postcodegebied 6102 RJ, de data over meer dan 250 onderwerpen voor het postcodegebied 6102 RJ en een overzicht van alle adressen met postcode 6102RJ.

Overzicht postcode 6102 Definities
Blijf op de hoogte

Nieuwe cijfers voor postcode 6102RJ? Ontvang een e-mail.

Postcode 6102RJ op de kaart
Kaart van de omgeving van het postcodegebied 6102 RJ.
Afbeelding van het postcodegebied 6102 RJ op de kaart.

Bovenstaande afbeelding toont de kaart van het postcodegebied 6102RJ. Klik op de kaart om de geografie van de numerieke postcode 6102 te tonen. Tip: bekijk ook de interactieve postcodekaart.

De postcode 6102 RJ hoort bij de straat Pepinusbrug te Echt binnen de gemeente Echt-Susteren. Deze postcode heeft de huisnummerreeks 2 - A t/m 26.

Download de postcodedata in handige Excel documenten voor de gemeente Echt-Susteren of voor heel Nederland.

Vorige postcode Volgende postcode
Over het postcodegebied 6102 RJ

Postcode 6102RJ ligt binnen het numerieke postcodegebied 6102 in de gemeente Echt-Susteren. Er zijn 43 adressen en dertig woningen in het postcodegebied 6102 RJ. 70% van de woningen in het postcodegebied 6102 RJ is een huurwoning. De woningen hebben een gemiddelde WOZ waarde van €1.389.000. Er wonen 515 inwoners in het postcodegebied 6102 RJ, met een aanzienlijk deel (38%) in de leeftijdsgroep van 25 tot 45 jaar. Postcode 6102RJ telt tien huishoudens van gemiddeld 2,3 personen.

De gemiddelde afstand over de weg tot de belangrijkste voorzieningen in het postcodegebied 6102 RJ is:

  • Supermarkt: 2,1 kilometer verderop.
  • Apotheek: relatief ver weg, op 2,7 kilometer afstand.
  • Huisartsenpraktijk: met een afstand van 2,1 kilometer relatief ver weg.
  • Basisschool: relatief ver weg, op 2,1 kilometer afstand.
  • Middelbare school: relatief ver weg, op 4,6 kilometer afstand.
  • Bibliotheek: relatief ver weg, op 3,8 kilometer afstand.
  • Café: bereikbaar binnen 1,0 kilometer.
  • Restaurant: relatief ver weg, op 2,2 kilometer afstand.
  • Treinstation: op 3,2 kilometer afstand.
  • Zwembad: bereikbaar binnen 3,5 kilometer.
Bovenliggende gebieden
Tabel met de gebieden waarbinnen het postcodegebied 6102 RJ zich bevindt.
Soort gebiedNaam gebied
WegPepinusbrug
WoonplaatsEcht
BuurtPeijerveld
WijkPeij
GemeenteEcht-Susteren
ProvincieLimburg
LandNederland

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden waarbinnen het postcodegebied 6102 RJ zich bevindt. Dit is op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2026 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026.

Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.
Wonen in het postcodegebied 6102 RJ

Bekijk de woningvoorraad, woningkenmerken, woningtypen en de ontwikkeling van de gemiddelde WOZ-waarde in het postcodegebied 6102 RJ.

Kenmerken van de 30 woningen met postcode 6102RJ
Er zijn 30 woningen in het postcodegebied 6102RJ.
Informatie over de woningen in dit postcodegebied op basis van open data van het Centraal Bureau voor de Statistiek en het Kadaster. Afbeelding met 4 taart diagrammen.

De vier bovenstaande taartdiagrammen tonen het percentage woningen naar verschillende woningkenmerken. Beschikbare kenmerken zijn eigendom, bewoning, type, soort woning en bouwperiode. Het jaar waar de data voor gelden staat in het midden van de grafiek. Klik op de afbeelding om deze groter weer te geven.

Bekijk onderstaande toelichting voor de definities van de woningkenmerken.

Toelichting
Woningwaarde per jaar
De gemiddelde WOZ-waarde in postcodegebied 6102 RJ was €1.389.000 in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde WOZ woningwaarde per jaar in het postcodegebied 6102 RJ.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde WOZ woningwaarde per jaar op basis van de data van het CBS voor het postcodegebied 6102 RJ:

JaarGemiddelde WOZ woningwaarde postcode 6102RJ% verschil
2025€1.389.0004,2%
2024€1.333.000-5,7%
2023€1.414.0007,5%
2022€1.315.000geen data

De gemiddelde WOZ woningwaarde in het postcodegebied 6102 RJ is met €74.000 gegroeid van €1.315.000 in 2022 tot €1.389.000 in 2025 (dat is een stijging van 5,6%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2022 tot en met 2025 was €24.667 (2,0%). De ontwikkeling van de data in de tijd volgt een licht stijgende trend: De cijfers groeien meer wel dan niet.

Bekijk ook de ranglijst van de woningwaarden per buurt in de gemeente Echt-Susteren.

Toelichting
Eigendom van woningen
In 2025 was 70% van de woningen in het postcodegebied 6102 RJ een huurwoning en 30% was een koopwoning.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande lijngrafiek toont de verdeling van woningen naar type eigendom, koop of huur, per jaar tot en met 2025.

Woningen naar eigendom: Informatie over huur- en koopwoningen op basis van de cijfers van het CBS. Dit is gedaan met een koppeling tussen de BAG en het WOZ-register met een aanvulling uit het woningbestand van het Kadaster.

Soorten woningen
Vrijstaande woningen komen het meeste voor in het postcodegebied 6102 RJ: er zijn 24 adressen met het woningtype vrijstaande woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in het postcodegebied 6102 RJ.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 juli 2026.

Bevolking in het postcodegebied 6102 RJ

Bekijk de samenstelling en ontwikkeling van de bevolking in het postcodegebied 6102 RJ, met cijfers over inwoners, leeftijd, geslacht, herkomst en huishoudens.

Aantal inwoners per jaar
Postcodegebied 6102RJ telt 515 inwoners in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor het postcodegebied 6102 RJ.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor het postcodegebied 6102 RJ:

JaarAantal inwoners postcode 6102RJ% verschil
202551523%
202442011%
20233805,6%
2022360-14%
202142022%
20203457,8%
2019320-25%
20184254,94%
2017405-8%
2016440-14%
2015510geen data

Het aantal inwoners in het postcodegebied 6102 RJ is met 5 personen gestegen van 510 personen in 2015 tot 515 personen in 2025 (dat is een stijging van 0,98%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2015 tot en met 2025 was 0 personen (1,25%). De ontwikkeling van de data in de tijd volgt een licht stijgende trend: De cijfers groeien meer wel dan niet.

Het aantal inwoners is het aantal personen zoals op 1 januari in het bevolkingsregister vastgelegd. Bekijk ook de tabel met het aantal inwoners per buurt in de gemeente Echt-Susteren.

Beschrijving van de ontwikkeling van het aantal inwoners in het postcodegebied 6102 RJ:

In 2015 waren er 510 inwoners in het postcodegebied 6102 RJ. In 2019 is het aantal gedaald tot 320 personen. Dit is een daling van 190 (-37%) ten opzichte van 2015, ten opzichte van het vorige jaar (2018) is het verschil -105 (-25%). Het aantal van 320 inwoners is het minimum in de hele periode waarover de inwonersdata beschikbaar zijn. In 2025 is het aantal gestegen tot 515 personen. De stijging ten opzichte van 2019 is 195 (61%), het verschil ten opzichte van het vorige jaar (2024) is 95 (23%). Het aantal van 515 inwoners is het hoogste aantal inwoners in de hele periode van 2015 tot en met 2025.

Bevolking naar leeftijd in het postcodegebied 6102 RJ
Postcode 6102RJ telt 195 inwoners in de leeftijdsgroep 25-45 in 2025.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2025 per leeftijdscategorie.

Het aantal inwoners per leeftijdsgroep is afgerond op vijftallen en wordt alleen getoond bij minimaal vijf inwoners. De download voor de gemeente Echt-Susteren bevat veel meer leeftijdgegevens: Er is een document met het aantal inwoners in de gemeente per levensjaar en met een bevolkingspiramide met een uitsplitsing naar leeftijd en geslacht. Daarnaast bevat het document met postcodedata het aantal inwoners voor iedere 5 jarige leeftijdsgroep van ‘0 tot 5 jaar’ tot en met ‘90 jaar en ouder’ per viercijferige (numerieke) postcode voor alle jaren in de periode van 1998 tot en met 2026.

Inwoners naar land van herkomst per jaar
Gegevens over de herkomstgebieden van de inwoners in het postcodegebied 6102 RJ.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Autochtoon of migratieachtergrond in Nederland voor de periode van 2015 tot en met 2025: Bovenstaande grafiek toont de verdeling van de bevolking naar herkomst uit Nederland, herkomst uit Europa en herkomst van buiten Europa in het postcodegebied 6102 RJ per jaar.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners maar herkomst per jaar op basis van de data van het CBS voor het postcodegebied 6102 RJ:

JaarHerkomst NederlandHerkomst EuropaHerkomst buiten Europa
2025103103310
202412684210
202311476152
20221080216
20211260294
20201390206
20191280192
20181710254
20171630242
20161760264
20152550255

In 2025 was de herkomst van inwoners in het postcodegebied 6102 RJ als volgt verdeeld: herkomst uit Nederland: 20%, herkomst uit Europese landen: 20% en herkomst uit landen buiten Europa: 60% En in 2015 was de verdeling van inwoners naar herkomstgebied als volgt: herkomst uit Nederland: 50%, herkomst uit Europa: 0,0% en herkomst van buiten Europa: 50%.

Toelichting Meer migratie
Vrouwen en mannen in het postcodegebied 6102 RJ
70% van de inwoners in het postcodegebied 6102 RJ staat als man geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2025 naar geslacht (klik op de vlakken in de donutgrafiek om de aantallen te zien).

De donutgrafiek toont het geslacht van de bevolking, vrouw of man. Deze informatie komt uit het bevolkingsregister van de gemeenten.

Gemiddelde huishoudensgrootte
Er wonen gemiddeld 2,3 personen per huishouden in het postcodegebied 6102 RJ.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde grootte van huishoudens per gebied. Hierbij zijn de gebieden van laag naar hoog gesorteerd op het gemiddeld aantal personen in een huishouden. De gegevens gelden voor 2025.

De volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: 6 postcodegebieden (blauw), 9 postcode5gebieden (roze), 1 numerieke postcode (groen), 1 gemeente (geel), 1 provincie (bruin) en 1 land (oranje). Het postcodegebied 6102 RJ wordt in het rood weergegeven.

Soorten huishoudens
In 2025 waren er 10 huishoudens in het postcodegebied 6102 RJ. Er waren 5 eenpersoonshuishoudens en 5 meerpersoonshuishoudens (afgerond op vijftallen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont de verdeling naar soorten huishoudens voor het postcodegebied 6102 RJ. De gegevens gelden voor 2025.

De cijfers gaan over de particuliere huishoudens op 1 januari 2025. Particuliere huishoudens bestaan uit één of meer inwoners die alleen of samen wonen en zelf in hun dagelijks onderhoud voorzien. In deze grafiek worden de huishoudens onderverdeeld in eenpersoonshuishoudens, meerpersoonshuishoudens zonder kinderen, huishoudens eenouder kinderen en huishoudens twee ouders kinderen. De cijfers over huishoudens zijn afgerond op vijftallen.

Economie en inkomen in het postcodegebied 6102 RJ

Bekijk het gemiddelde huishoudinkomen in het postcodegebied 6102 RJ en vergelijk dit cijfer via de tabel met alle onderwerpen.

Inkomensdata

Het gemiddelde inkomen per huishouden in het postcodegebied 6102 RJ is niet bekend. Het gemiddelde inkomen per huishouden in een postcodegebied is alleen bekend als er minstens 100 huishoudens wonen en als geen enkel huishouden meer dan 30% van het totale inkomen in dat gebied verdient.

Toelichting
Inkomensvergelijking voor postcode 6102 RJ
Vergelijking op basis van de meest recente beschikbare inkomensgegevens.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek vergelijkt de gemeente Echt-Susteren met maximaal tien postcodegebieden en postcodes die op postcode het dichtst bij postcode 6102 RJ liggen. De gemeente is groen, postcodegebied 6102 is oranje als het wordt getoond, de andere numerieke postcodegebieden zijn grijs en de postcodes zijn blauw. Voor het postcodegebied 6102 RJ is geen waarde bekend.

Er worden maximaal tien op postcode gesorteerde postcodegebieden en postcodes met een bekend gemiddeld huishoudinkomen getoond, rond postcode 6102 RJ.

Voertuigen en verkeer in het postcodegebied 6102 RJ

Bekijk de beschikbare gegevens over geregistreerde voertuigen, elektrische auto’s en verkeersongevallen in het postcodegebied 6102 RJ.

Personenauto’s per brandstof per jaar
Aantal personenauto’s op 1 januari van ieder jaar voor de numerieke postcode 6102.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande lijngrafiek toont het aantal personenauto’s per brandstof volgens de RDW voor het grotere postcodegebied 6102. Deze gegevens zijn helaas niet per volledige postcode (pc6, postcode met 6 tekens) beschikbaar.

Klik op een brandstof in de legenda om de bijbehorende lijn te verbergen of weer te tonen.

Meer autodata
Verkeersongevallen naar afloop
Er was één verkeersongeval in 2025 in het postcodegebied 6102 RJ in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen in het postcodegebied 6102 RJ. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2025 in het postcodegebied 6102 RJ plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2025
Totaal1
Materiële schade1
Letselschade0
Dodelijke afloop0

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen is bepaald welke ongevallen binnen het postcodegebied 6102 RJ vallen. De data over verkeersongevallen zijn ook beschikbaar op gemeente, wijk en buurt niveau. Bekijk de verkeersongevallen in de gemeente Echt-Susteren.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Onderwijs in het postcodegebied 6102 RJ

Bekijk de beschikbare gegevens over kinderopvang- en onderwijslocaties, gemiddelde reisafstanden en scholen in het postcodegebied 6102 RJ. Bekijk véél meer informatie over het onderwijs op AlleCijfers.

Gemiddelde afstanden kinderopvang en onderwijs
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een basisschool in postcodegebied 6102RJ is 2,1 kilometer.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand staafdiagram toont de gemiddelde afstand in kilometers over de weg tot kinderdagverblijven, buitenschoolseopvang, basisonderwijs, voortgezet onderwijs totaal, VMBO scholen en HAVO VWO scholen. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens voor verschillende soorten locaties te tonen. De gebruikte cijfers komen van uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor de situatie in 2016-2024.

Deze grafiek toont een regionale vergelijking van de gemiddelde reisafstanden voor inwoners van hun woonadres naar de dichtstbijzijnde locaties voor kinderopvang, basisonderwijs en voortgezet onderwijs. De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting. In de grafiek zie je de gegevens voor het postcodegebied 6102 RJ in vergelijking tot andere gebieden. De volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (oranje), provincie Limburg (bruin), gemeente Echt-Susteren (geel), postcode 6102 (groen), 10 postcode5gebieden (roze) en 9 postcodegebieden (blauw). Postcodegebied 6102 RJ wordt in het rood weergegeven.

Adressen en leefomgeving in het postcodegebied 6102 RJ

Bekijk de adressen en onderliggende postcodes, gebruiksdoelen, bouwperioden, omgevingsadressendichtheid, de nabijheid van voorzieningen, het energieverbruik en de energielabels in het postcodegebied 6102 RJ.

Adressen met postcode 6102RJ
Tabel met alle 43 adressen in het postcodegebied 6102 RJ.
StraatnaamHuisnummerPostcodeWoonplaatsGebruiksdoelOppervlakteWoningtypeBouwjaarEnergielabelBebouwde komSoort openbare ruimte
Pepinusbrug2 - A6102RJEchtBijeenkomstfunctie Gezondheidszorgfunctie Kantoorfunctie1.329 m2n.v.t.2001BneeWeg
Pepinusbrug2 - B6102RJEchtOnderwijsfunctie569 m2n.v.t.2001geen dataneeWeg
Pepinusbrug2 - C6102RJEchtWoonfunctie Bijeenkomstfunctie1.698 m2Vrijstaande woning2017A (voorlopig)neeWeg
Pepinusbrug2 - D6102RJEchtGezondheidszorgfunctie667 m2n.v.t.2017A (voorlopig)neeWeg
Pepinusbrug2 - E6102RJEchtWoonfunctie762 m2Vrijstaande woning2025geen dataneeWeg
Pepinusbrug2 - F6102RJEchtWoonfunctie1.401 m2Vrijstaande woning2025geen dataneeWeg
Pepinusbrug26102RJEchtWoonfunctie Bijeenkomstfunctie4.738 m2Vrijstaande woning1973D (voorlopig)neeWeg
Pepinusbrug4 - A6102RJEchtOverige gebruiksfunctie1.748 m2n.v.t.1970geen dataneeWeg
Pepinusbrug4 - B6102RJEchtWoonfunctie Gezondheidszorgfunctie1.733 m2Vrijstaande woning1970D (voorlopig)neeWeg
Pepinusbrug4 - C6102RJEchtWoonfunctie Gezondheidszorgfunctie1.843 m2Vrijstaande woning1970D (voorlopig)neeWeg
Pepinusbrug4 - D6102RJEchtOverige gebruiksfunctie418 m2n.v.t.1970geen dataneeWeg
Pepinusbrug4 - H6102RJEchtWoonfunctie Gezondheidszorgfunctie1.835 m2Vrijstaande woning1970D (voorlopig)neeWeg
Pepinusbrug4 - N6102RJEchtWoonfunctie Gezondheidszorgfunctie471 m2Vrijstaande woning1970D (voorlopig)neeWeg
Pepinusbrug4 - O6102RJEchtOverige gebruiksfunctie32 m2n.v.t.1970geen dataneeWeg
Pepinusbrug4 - R6102RJEchtWoonfunctie Gezondheidszorgfunctie951 m2Vrijstaande woning1970D (voorlopig)neeWeg
Pepinusbrug4 - S6102RJEchtOverige gebruiksfunctie258 m2n.v.t.1970geen dataneeWeg
Pepinusbrug4 - T6102RJEchtWoonfunctie Gezondheidszorgfunctie886 m2Vrijstaande woning1970D (voorlopig)neeWeg
Pepinusbrug4 - U6102RJEchtWoonfunctie Gezondheidszorgfunctie1.996 m2Vrijstaande woning1970D (voorlopig)neeWeg
Pepinusbrug4 - V6102RJEchtWoonfunctie Gezondheidszorgfunctie1.892 m2Vrijstaande woning1970D (voorlopig)neeWeg
Pepinusbrug4 - W6102RJEchtWoonfunctie Gezondheidszorgfunctie1.260 m2Twee-onder-één-kap woning1970D (voorlopig)neeWeg
Pepinusbrug4 - X6102RJEchtWoonfunctie Gezondheidszorgfunctie844 m2Twee-onder-één-kap woning1970D (voorlopig)neeWeg
Pepinusbrug4 - Y6102RJEchtWoonfunctie Gezondheidszorgfunctie316 m2Vrijstaande woning1970D (voorlopig)neeWeg
Pepinusbrug4 - Z - 16102RJEchtWoonfunctie Gezondheidszorgfunctie141 m2Twee-onder-één-kap woning1970D (voorlopig)neeWeg
Pepinusbrug4 - Z6102RJEchtWoonfunctie1.311 m2Twee-onder-één-kap woning1970D (voorlopig)neeWeg
Pepinusbrug46102RJEchtWoonfunctie Gezondheidszorgfunctie2.067 m2Vrijstaande woning1970D (voorlopig)neeWeg
Pepinusbrug6 - A6102RJEchtWinkelfunctie176 m2n.v.t.1890geen dataneeWeg
Pepinusbrug6 - B6102RJEchtLogiesfunctie75 m2n.v.t.1890geen dataneeWeg
Pepinusbrug6 - C6102RJEchtLogiesfunctie88 m2n.v.t.1890geen dataneeWeg
Pepinusbrug6 - D6102RJEchtLogiesfunctie71 m2n.v.t.1890geen dataneeWeg
Pepinusbrug6 - K6102RJEchtWoonfunctie221 m2Vrijstaande woning1885G (voorlopig)neeWeg
Pepinusbrug6 - M6102RJEchtBijeenkomstfunctie766 m2n.v.t.1970geen dataneeWeg
Pepinusbrug66102RJEchtWoonfunctie Bijeenkomstfunctie Logiesfunctie5.563 m2Vrijstaande woning1890G (voorlopig)neeWeg
Pepinusbrug86102RJEchtLogiesfunctie780 m2n.v.t.1900geen dataneeWeg
Pepinusbrug106102RJEchtWoonfunctie340 m2Vrijstaande woning1930G (voorlopig)neeWeg
Pepinusbrug126102RJEchtWoonfunctie181 m2Vrijstaande woning1933FneeWeg
Pepinusbrug186102RJEchtWoonfunctie699 m2Vrijstaande woning1880AneeWeg
Pepinusbrug20 - A6102RJEchtWoonfunctie Industriefunctie163 m2Twee-onder-één-kap woning1890G (voorlopig)neeWeg
Pepinusbrug206102RJEchtWoonfunctie141 m2Twee-onder-één-kap woning1895G (voorlopig)neeWeg
Pepinusbrug226102RJEchtWoonfunctie179 m2Vrijstaande woning1982C (voorlopig)neeWeg
Pepinusbrug24 - A6102RJEchtWoonfunctie113 m2Vrijstaande woning1957DneeWeg
Pepinusbrug24 - B6102RJEchtWoonfunctie136 m2Vrijstaande woning1970D (voorlopig)neeWeg
Pepinusbrug246102RJEchtWoonfunctie182 m2Vrijstaande woning1950EneeWeg
Pepinusbrug266102RJEchtWoonfunctie Industriefunctie616 m2Vrijstaande woning1900G (voorlopig)neeWeg

Bovenstaande tabel toont de 43 adressen in het postcodegebied 6102 RJ. Dit zijn alle adressen met postcode 6102RJ in de BAG data van het Kadaster van 1 juli 2026.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. Hierin zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd. Per adres wordt het laatst bekende energielabel zoals geregistreerd bij de RVO weergegeven. Voorlopige energielabels zijn indicatief en niet rechtsgeldig; definitieve energielabels hebben een geldigheid van 10 jaar en kunnen inmiddels zijn verlopen. In de Excel-download voor de gemeente Echt-Susteren zijn aanvullende gegevens beschikbaar, zoals het berekeningstype en de opnamedatum van het energielabel. De gegevens in deze tabel zijn gebaseerd op een peildatum van 1 juli 2026, na deze datum kunnen energielabels en andere kenmerken zijn gewijzigd of opnieuw zijn vastgesteld.

Adressen Echt-Susteren
Tabelgebruik:

  • Bekijk in de tabel de beschikbare adres- en energielabelgegevens per adres.
  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waarin de zoekterm voorkomt zichtbaar blijven.
  • Sorteer de tabel door op een kolomtitel te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen onder de tabel.
  • Op kleine schermen: de eerste kolom blijft staan, verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien.
Omgevingsadressendichtheid
De omgevingsadressendichtheid in postcodegebied 6102R is 140 adressen per km².

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek vergelijkt de omgevingsadressendichtheid van het grotere pc5-postcodegebied met die van het numerieke postcodegebied 6102, de gemeente, de provincie en Nederland. De dichtheid is niet per volledige postcode (pc6) beschikbaar. Alleen gebieden met beschikbare cijfers worden getoond.


Onderstaande tabel toont de omgevingsadressendichtheid en het bijbehorende jaar voor de beschikbare vergelijkingsgebieden:

RegioOmgevingsadressendichtheidJaar
Postcodegebied 6102R (pc5)1402025
Postcodegebied 61026522025
Gemeente Echt-Susteren7592026
Provincie Limburg1.3092026
Nederland2.0932026

De omgevingsadressendichtheid geeft een beeld van de mate van concentratie van menselijke activiteiten in het postcodegebied 6102 RJ ten opzichte van Nederland. Merk op: de gemiddelde omgevingsadressendichtheid is een ander cijfer dan de uitkomst van het aantal adressen gedeeld door de oppervlakte. Zie de definities van de verschillende lokale verdichtingsmaten.

Voor het postcodegebied 6102 RJ gebruiken we de dichtheid van het grotere pc5-postcodegebied 6102R. Een pc5-postcodegebied omvat alle volledige postcodes met dezelfde eerste vijf tekens: de vier cijfers en de eerste letter. De cijfers gelden dus voor heel 6102R, niet specifiek voor postcode 6102RJ.

Toelichting
Gemiddelde afstand tot voorzieningen
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een huisartsenpraktijk in het postcodegebied 6102 RJ is 2,1 kilometer.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in het postcodegebied 6102 RJ tot de dichtstbijzijnde voorziening. De gebruikte cijfers komen uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor 2024.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in het postcodegebied 6102 RJ tot de dichtstbijzijnde voorziening voor 2024:

VoorzieningAfstand in km
Huisartsenpraktijk2,1
Supermarkt2,1
Restaurant2,2
Basisonderwijs2,1
Voortgezet onderwijs4,6
Bibliotheek3,8
Treinstation3,2
Bioscoop3,7
Museum4,5

De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting.

Adressen: gebruiksdoelen
In het postcodegebied 6102 RJ zijn er 30 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor het postcodegebied 6102 RJ.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities
Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 21 panden uit de bouwperiode 1950-1970 in het postcodegebied 6102 RJ.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor het postcodegebied 6102 RJ. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 juli 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Gas- en elektriciteitsverbruik van woningen
In 2024 was het gemiddelde jaarlijkse aardgasverbruik per woning in het postcodegebied 6102 RJ 1.480 m³ en de gemiddelde elektriciteitslevering per woning was 5.200 kWh.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het gemiddelde elektriciteitsverbruik en het gemiddelde aardgasverbruik per woning per jaar. De gegevens gelden voor 2024. Het gemiddelde energieverbruik in het postcodegebied 6102 RJ wordt vergeleken met dat in het grotere postcodegebied 6102, de gemeente Echt-Susteren, de provincie Limburg en Nederland.

De grafiek toont het gemiddeld elektriciteitsverbruik in kWh en het gemiddeld verbruik van aardgas in m³. Het gemiddelde geldt voor het verbruik van één jaar van alle particuliere woningen in het postcodegebied 6102 RJ en de andere gebieden.

Toelichting
Energielabels
De meest voorkomende energielabels in het postcodegebied 6102 RJ zijn D (17 adressen) en G (6 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in het postcodegebied 6102 RJ. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 oktober 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel D komt het meeste voor in het postcodegebied 6102 RJ: 17 adressen hebben energielabel D. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Echt-Susteren bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Data en bronnen

Bekijk de gebruikte open databronnen en definities en download uitgebreide regionale datasets over het postcodegebied 6102 RJ.

Download alle postcodedata
Download de gegevens over meer dan 250 onderwerpen voor alle postcodes in de gemeente Echt-Susteren als een Excel dataset!
Afbeelding van Excel documenten uit de download voor de gemeente Echt-Susteren.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download een schat aan informatie voor de gemeente Echt-Susteren. Met een Excel document met handige werkbladen met de data over de postcodes in de gemeente Echt-Susteren. Daarnaast bevat de download andere documenten met de data over de gemeente, wijken en buurten, alle adressen, verkiezingsuitslagen, gezondheidscijfers, misdaadcijfers en nog veel meer!

Download!
Gebruikte open data bronnen
Bronvermelding en definities

Veel gegevens op deze pagina komen uit de postcodedatasets van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) en de gegevens over adressen en gebouwen van het Kadaster. Daarnaast zijn diverse andere officiële databronnen gebruikt, waaronder de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) en de Rijksdienst voor het Wegverkeer (RDW).

Bronnen & definities
Tabel met alle onderwerpen

Bekijk de meest recente cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor het postcodegebied 6102 RJ.

Gegevens over meer dan 250 onderwerpen!
Kies een categorie en bekijk de bijbehorende onderwerpen.

Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens voor het postcodegebied 6102 RJ voor meer dan 250 onderwerpen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de onderwerpen in die categorie weer te geven.

Bevolking
BevolkingWaardeEenheidJaar
Inwoners515Aantal2025
Mannen360Aantal2025
Vrouwen155Aantal2025
0 tot 15 jaar40Aantal2025
15 tot 25 jaar75Aantal2025
25 tot 45 jaar195Aantal2025
45 tot 65 jaar120Aantal2025
65 jaar of ouder80Aantal2025
% Mannen70%Percentage2025
% Vrouwen30%Percentage2025
% 0 tot 15 jaar7,8%Percentage2025
% 15 tot 25 jaar15%Percentage2025
% 25 tot 45 jaar38%Percentage2025
% 45 tot 65 jaar23%Percentage2025
% 65 jaar of ouder16%Percentage2025
Geboorten5Aantal2021
Herkomst totaal516Aantal2025
De gegevens in de categorie bevolking betreffende de data over het aantal inwoners naar de positie van de inwoners in huishoudens in het postcodegebied 6102 RJ.
Energieverbruik
EnergieverbruikWaardeEenheidJaar
Gemiddelde elektriciteitslevering per woning5.200Gemiddeld in kWh2024
Gemiddeld aardgasverbruik per woning1.480Gemiddeld per m³2024
Adressen zonder energielabel13Aantal2026
Adressen met voorlopig energielabel25Aantal2026
Adressen met definitief energielabel5Aantal2026
Energielabels A+++++0Aantal2026
Energielabels A++++0Aantal2026
Energielabels A+++0Aantal2026
Energielabels A++0Aantal2026
Energielabels A+0Aantal2026
Energielabels A3Aantal2026
Energielabels B1Aantal2026
Energielabels C1Aantal2026
Energielabels D17Aantal2026
Energielabels E1Aantal2026
Energielabels F1Aantal2026
Energielabels G6Aantal2026
De onderwerpen in de categorie energie geven aan wat het gemiddelde energieverbruik per jaar in het postcodegebied 6102 RJ is en hoeveel panden in het postcodegebied 6102 RJ welk type energielabel hebben. Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A++++ het beste. De data over energieverbruik komt van het CBS, de data over energielabels komt van de RVO.
Huishoudens
HuishoudensWaardeEenheidJaar
Huishoudens10Aantal2025
Eenpersoonshuishoudens5Aantal2020
Meerpersoonshuishoudens5Aantal2020
Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen0Aantal2020
Meerpersoonshuishoudens met kinderen5Aantal2020
Huishoudens eenouder kinderen0Aantal2020
Huishoudens twee ouders kinderen5Aantal2020
Gemiddelde huishoudensgrootte2,3Gemiddeld aantal2025
Het aantal huishoudens betreft het aantal particuliere huishoudens op 1 januari van een jaar. Particuliere huishoudens bestaan uit één of meer inwoners die alleen of samen in een woonruimte zijn gehuisvest en zelf in hun dagelijks onderhoud voorzien. Naast eenpersoonshuishoudens bestaan er meerpersoonshuishoudens (niet-gehuwde paren, niet-gehuwde paren met kinderen, echtparen, echtparen met kinderen, eenouderhuishoudens en overige huishoudens). De institutionele huishoudens worden hiertoe niet gerekend. De cijfers over huishoudens zijn afgerond op vijftallen. Percentages zijn afgerond op tientallen procenten. Bij minder dan vijf huishoudens worden er geen gegevens weergegeven.
Inkomen
InkomenWaardeEenheidJaar
Mediaan huishoudinkomen60-100 boven midden tot hoogCategorisch type2018
Inwoners met WW bijstand AO uitkering75Aantal2025
De inkomensdata betreffen geven het besteedbaar inkomen van particuliere huishoudens weer. Dit is het bruto-inkomen verminderd met betaalde inkomensoverdrachten (bijvoorbeeld alimentatie), premies inkomensverzekeringen, premies ziektekostenverzekeringen en belastingen op inkomen en vermogen. De cijfers over het inkomen in een gebied worden weergegeven wanneer in het gebied 100 huishoudens of meer woonachtig zijn. Bovendien mag er geen enkel huishouden zijn die 30 procent of meer van de totale inkomenssom van het gebied heeft.
Migratie
MigratieWaardeEenheidJaar
Herkomst Nederland103Aantal2025
Herkomst buiten Nederland413Aantal2025
Herkomst Europa103Aantal2025
Herkomst buiten Europa310Aantal2025
% Herkomst Nederland20%Percentage2025
% Herkomst buiten Nederland80%Percentage2025
% Herkomst Europa20%Percentage2025
% Herkomst buiten Europa60%Percentage2025
Geboren in Nederland met herkomst Nederland103Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst Europa0Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa52Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland52Aantal2025
Geboren in Nederland155Aantal2025
Geboren buiten Nederland met herkomst Europa103Aantal2025
Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa258Aantal2025
Geboren buiten Nederland361Aantal2025
Geboren / herkomst onnauwkeurigheid0Aantal2025
% Geboren in Nederland met herkomst Nederland20%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst Europa0,0%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland10%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa10%Percentage2025
% Geboren in Nederland30%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland met herkomst Europa20%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa50%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland70%Percentage2025
Autochtoon126Aantal2021
Westers42Aantal2021
Niet-westers252Aantal2021
% Autochtoon30%Percentage2021
% Westers10%Percentage2021
% Niet-westers60%Percentage2021
De onderwerpen binnen de categorie migratie gaan over de herkomst van personen. Iemands herkomst geeft weer in welk land iemand geboren is of waar diens ouders geboren zijn. De herkomst van personen die in het buitenland zijn geboren wordt bepaald door hun eigen geboorteland. De herkomst van personen die in Nederland geboren zijn, wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Wanneer beide ouders in het buitenland zijn geboren, is het geboorteland van de moeder leidend in het bepalen van de herkomst. De geboortegegevens van de moeder zijn vaker bekend dan die van de vader. Wanneer de moeder in Nederland is geboren of het geboorteland van de moeder onbekend is, dan wordt het geboorteland van de vader gebruikt.
Nabijheid voorzieningen
Nabijheid voorzieningenWaardeEenheidJaar
Huisartsenpraktijk afstand2,1Gemiddelde afstand in km2024
Huisartsenpraktijken binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpraktijken binnen 3 km1,8Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpraktijken binnen 5 km5Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpost afstand16Gemiddelde afstand in km2023
Apotheek afstand2,7Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuis met poli afstand5,2Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuizen met poli binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen met poli binnen 10 km1,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen met poli binnen 20 km4,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuis zonder poli afstand15Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 10 km0,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 20 km2,0Gemiddeld aantal2024
Supermarkt afstand2,1Gemiddelde afstand in km2024
Supermarkten binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Supermarkten binnen 3 km1,9Gemiddeld aantal2024
Supermarkten binnen 5 km7,7Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen afstand2,1Gemiddelde afstand in km2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 3 km5,3Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 5 km18Gemiddeld aantal2024
Warenhuis afstand3,8Gemiddelde afstand in km2024
Warenhuizen binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2024
Warenhuizen binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2024
Warenhuizen binnen 20 km6,1Gemiddeld aantal2024
Café afstand1,0Gemiddelde afstand in km2024
Cafés binnen 1 km0,7Gemiddeld aantal2024
Cafés binnen 3 km3,5Gemiddeld aantal2024
Cafés binnen 5 km15Gemiddeld aantal2024
Cafetaria afstand2,1Gemiddelde afstand in km2024
Cafetaria binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Cafetaria binnen 3 km5,8Gemiddeld aantal2024
Cafetaria binnen 5 km24Gemiddeld aantal2024
Restaurant afstand2,2Gemiddelde afstand in km2024
Restaurants binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Restaurants binnen 3 km6,3Gemiddeld aantal2024
Restaurants binnen 5 km16Gemiddeld aantal2024
Hotel afstand0,6Gemiddelde afstand in km2024
Hotels binnen 5 km3,0Gemiddeld aantal2024
Hotels binnen 10 km6,3Gemiddeld aantal2024
Hotels binnen 20 km39Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijf afstand0,2Gemiddelde afstand in km2024
Kinderdagverblijven binnen 1 km0,9Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijven binnen 3 km3,5Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijven binnen 5 km8,2Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang afstand2,0Gemiddelde afstand in km2024
Buitenschoolseopvang binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang binnen 3 km1,0Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang binnen 5 km7,1Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs afstand2,1Gemiddelde afstand in km2024
Basisonderwijs binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs binnen 3 km1,0Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs binnen 5 km6Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs afstand4,6Gemiddelde afstand in km2024
Voortgezet onderwijs binnen 3 km0,0Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 5 km1,6Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2024
VMBO afstand4,6Gemiddelde afstand in km2024
VMBO binnen 3 km0,0Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 5 km1,6Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO afstand4,6Gemiddelde afstand in km2024
HAVO VWO binnen 3 km0,0Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 5 km1,6Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2024
Oprit hoofdverkeersweg afstand0,1Gemiddelde afstand in km2024
Treinstation afstand3,2Gemiddelde afstand in km2024
Belangrijk overstapstation afstand13Gemiddelde afstand in km2024
Bibliotheek afstand3,8Gemiddelde afstand in km2024
Zwembad afstand3,5Gemiddelde afstand in km2024
Kunstijsbaan afstand18Gemiddelde afstand in km2024
Podiumkunsten afstand13Gemiddelde afstand in km2024
Podiumkunsten binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 10 km0,0Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 20 km5Gemiddeld aantal2024
Poppodium afstand13Gemiddelde afstand in km2024
Bioscoop afstand3,7Gemiddelde afstand in km2024
Bioscopen binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2024
Bioscopen binnen 10 km1,0Gemiddeld aantal2024
Bioscopen binnen 20 km5Gemiddeld aantal2024
Sauna afstand11Gemiddelde afstand in km2024
Zonnebank afstand8,4Gemiddelde afstand in km2024
Museum afstand4,5Gemiddelde afstand in km2024
Musea binnen 5 km0,9Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 10 km2,8Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 20 km9Gemiddeld aantal2024
Attractie afstand3,6Gemiddelde afstand in km2024
Attracties binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2024
Attracties binnen 20 km7Gemiddeld aantal2024
Attracties binnen 50 km24Gemiddeld aantal2024
Brandweerkazerne afstand3,5Gemiddelde afstand in km2024
Het CBS levert gegevens over de gemiddelde nabijheid van voorzieningen voor het postcodegebied 6102 RJ. Deze cijfers gaan over: (1) De bereikbaarheid van voorzieningen: dit is de mate waarin verschillende voorzieningen, zoals scholen, winkels, gezondheidszorginstellingen en openbaar vervoer, binnen een bepaalde afstand van het postcodegebied 6102 RJ beschikbaar zijn. (2) Afstand: dit geeft aan hoe ver de bevolking van het postcodegebied 6102 RJ gemiddeld moet reizen om toegang te krijgen tot bepaalde voorzieningen. Dit wordt uitgedrukt in kilometers of reistijd. (3) Nabijheidsindicatoren: dit zijn indicatoren die laten zien hoeveel procent van de bevolking in het postcodegebied 6102 RJ binnen een bepaalde afstand van voorzieningen woont. Bijvoorbeeld, het percentage mensen dat binnen 1 kilometer van een supermarkt woont. (4) Daarnaast zijn er andere indicatoren zoals de mate van stedelijkheid, de bevolkingsdichtheid en de omgevingsadressendichtheid. Zie de definities van de verschillende dichtheidsmaten.
Omgeving
OmgevingWaardeEenheidJaar
Postcode6102RJNaam2026
Soort regioPostcode6Categorisch type2026
Adressen met postcode43Aantal2026
Adressen met woonfunctie30Aantal2026
Adressen met bijeenkomstfunctie5Aantal2026
Adressen met celfunctie0Aantal2026
Adressen met gezondheidszorgfunctie15Aantal2026
Adressen met industriefunctie2Aantal2026
Adressen met kantoorfunctie1Aantal2026
Adressen met logiesfunctie5Aantal2026
Adressen met onderwijsfunctie1Aantal2026
Adressen met sportfunctie0Aantal2026
Adressen met winkelfunctie1Aantal2026
Adressen met overige gebruiksfunctie4Aantal2026
Verblijfsobjecten43Aantal2026
Ligplaatsen0Aantal2026
Standplaatsen0Aantal2026
Panden met adres43Aantal2026
Adressen met pand43Aantal2026
Percelen met adres17Aantal2026
Adressen met perceel43Aantal2026
Adressen binnen bebouwde kom0Aantal2026
Adressen buiten bebouwde kom43Aantal2026
Woningen binnen bebouwde kom0Aantal2026
Woningen buiten bebouwde kom30Aantal2026
Panden met adres voor 17000Aantal2026
Panden met adres 1700 tot 190011Aantal2026
Panden met adres 1900 tot 19250Aantal2026
Panden met adres 1925 tot 19503Aantal2026
Panden met adres 1950 tot 197021Aantal2026
Panden met adres 1970 tot 19801Aantal2026
Panden met adres 1980 tot 19901Aantal2026
Panden met adres 1990 tot 20000Aantal2026
Panden met adres 2000 tot 20102Aantal2026
Panden met adres 2010 tot 20202Aantal2026
Panden met adres 2020 en later2Aantal2026
Adressen met pand voor 17000Aantal2026
Adressen met pand 1700 tot 190011Aantal2026
Adressen met pand 1900 tot 19250Aantal2026
Adressen met pand 1925 tot 19503Aantal2026
Adressen met pand 1950 tot 197021Aantal2026
Adressen met pand 1970 tot 19801Aantal2026
Adressen met pand 1980 tot 19901Aantal2026
Adressen met pand 1990 tot 20000Aantal2026
Adressen met pand 2000 tot 20102Aantal2026
Adressen met pand 2010 tot 20202Aantal2026
Adressen met pand 2020 en later2Aantal2026
Huisnummer start2Adres2026
Huisnummer eind26Adres2026
Soort huisnummers reeksEvenAdres2026
Aantal openbare ruimtes1Aantal2026
Centrum(192063.83881123248, 343904.09178951726)Adres2025
Postcode46102Naam2026
Postcode56102RNaam2026
GemeentenaamEcht-SusterenNaam2026
ProvincienaamLimburgNaam2026
GemeentecodeGM1711Code2026
ProvinciecodePV31Code2026
Bovenstaande tabel toont de onderwerpen in de categorie omgeving. Dit zijn de onderwerpen die betrekking hebben op de gebiedsaspecten van het postcodegebied 6102 RJ. De gebiedsafbakening van postcodes kan in de tijd wijzigen als gevolg van nieuwbouw, sloop en wijzigingen van gebouwen en openbare ruimtes binnen het gebied van de postcode 6102RJ. Een postcodegebied kan bestaan uit enkel even huisnummers, uit alleen oneven huisnummers of uit zowel even als oneven huisnummers. Dit wordt aangegeven met de ‘soort huisnummers reeks’. En een postcodegebied kan in één of meerdere openbare ruimtes voorkomen. Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, stoep of trottoir zijn. Het kan ook gebieden betreffen die tussen gebouwen liggen, zoals binnenplaatsen. Het aantal openbare ruimtes geeft aan of een postcode in slechts één of in meerdere openbare ruimtes voorkomt. Met postcode5 wordt het numerieke deel van de postcode en de eerste letter bedoeld, dit zijn 5 posities. Met postcode4 wordt het numerieke deel van de postcode bedoeld.
Verkeersongevallen
VerkeersongevallenWaardeEenheidJaar
Verkeersongevallen totaal1Aantal2025
Verkeersongevallen uitsluitend materiële schade1Aantal2025
Verkeersongevallen letselschade0Aantal2025
Verkeersongevallen dodelijk0Aantal2025
De data over verkeersongevallen komt van Rijkswaterstaat.
Woningen
WoningenWaardeEenheidJaar
Woningvoorraad30Aantal2025
Gemiddelde woningwaarde€1.389.000Gemiddeld in Euro2025
Woningwaarde klasse€750.000 of meerCategorisch type2025
Eengezinswoningengeen dataAantalgeen data
Meergezinswoningengeen dataAantalgeen data
Koopwoningen9Aantal2025
Huurwoningen21Aantal2025
Huurwoningen woningcorporatiesgeen dataAantalgeen data
Huurwoningen overige verhuurdersgeen dataAantalgeen data
Eigendom onbekend0Aantal2025
Bewoond20Aantal2025
Onbewoond10Aantal2025
% Koopwoningen30%Percentage2025
% Huurwoningen70%Percentage2025
% Huurwoningen woningcorporatiesgeen dataPercentagegeen data
% Huurwoningen overige verhuurdersgeen dataPercentagegeen data
% Eigendom onbekend100%Percentage2026
% Eengezinswoningengeen dataPercentagegeen data
% Meergezinswoningengeen dataPercentagegeen data
% Bewoond67%Percentage2025
% Onbewoond33%Percentage2025
Appartementen0Aantal2026
Tussenwoningen0Aantal2026
Hoekwoningen0Aantal2026
Twee-onder-één-kap woningen6Aantal2026
Vrijstaande woningen24Aantal2026
Woningtype onbekend0Aantal2026
% Appartementen0,0%Percentage2026
% Tussenwoningen0,0%Percentage2026
% Hoekwoningen0,0%Percentage2026
% Twee-onder-één-kap woningen20%Percentage2026
% Vrijstaande woningen80%Percentage2026
% Woningtype onbekend0,0%Percentage2026
Woningen voor 19458Aantal2026
Woningen 1945 tot 19652Aantal2026
Woningen 1965 tot 197516Aantal2026
Woningen 1975 tot 19851Aantal2026
Woningen 1985 tot 19950Aantal2026
Woningen 1995 tot 20050Aantal2026
Woningen 2005 tot 20150Aantal2026
Woningen 2015 tot 20251Aantal2026
Woningen 2025 en later2Aantal2026
Woningen bouwjaar onbekend0Aantal2026
% Woningen voor 194527%Percentage2026
% Woningen 1945 tot 19657%Percentage2026
% Woningen 1965 tot 197553%Percentage2026
% Woningen 1975 tot 19853,0%Percentage2026
% Woningen 1985 tot 19950,0%Percentage2026
% Woningen 1995 tot 20050,0%Percentage2026
% Woningen 2005 tot 20150,0%Percentage2026
% Woningen 2015 tot 20253,0%Percentage2026
% Woningen 2025 en later7%Percentage2026
% Woningen bouwjaar onbekend0,0%Percentage2026
De getoonde cijfers over woningen in het postcodegebied 6102 RJ komen van het CBS en zijn aangevuld met extra woningdata van het Kadaster. Het CBS leidt de cijfers over de woningvoorraad af uit de BAG. Het CBS definieert een woning als een verblijfsobject met minimaal een woonfunctie en eventueel één of meer andere gebruiksfuncties. De cijfers zijn afgerond op vijftallen. Percentages zijn afgerond op tientallen procenten. Bij minder dan in totaal vijf huishoudens worden er geen gegevens weergegeven.

Download de gegevens voor alle onderwerpen en alle jaren als Excel document via de download voor de gemeente Echt-Susteren of de download met alle postcodedata voor heel Nederland.

Selecteer op een groot scherm een categorie in het menu naast de tabel. Gebruik op een klein scherm de keuzelijst boven de tabel.

Tabelgebruik:

  • Kies een categorie om alleen de onderwerpen uit dat deel van de tabel te tonen.
  • Op grote schermen staat de categoriekeuze naast de tabel; op kleine schermen staat deze erboven.
  • Verschuif de tabel op kleine schermen horizontaal om alle kolommen te bekijken.
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron