Statistieken wijk Heusden recreatie

Statistieken wijk Heusden recreatie

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor de wijk Heusden recreatie in de gemeente Asten Vlag van de gemeente Asten. Bekijk de gegevens over inwoners, woningen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke grafieken, tabellen, kaarten en uitleg bij de data.

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor de wijk Heusden recreatie in de gemeente Asten Vlag van de gemeente Asten. Bekijk de gegevens over inwoners, woningen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke grafieken, tabellen, kaarten en uitleg bij de data.

Kaart van de wijk Heusden recreatie.Bekijk kaart
Wijk Heusden recreatie in het kort

Bekijk de belangrijkste cijfers, de kaart en een korte toelichting over de wijk Heusden recreatie.

Kerncijfers van de wijk Heusden recreatie
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van de belangrijkste cijfers van het Kadaster en het CBS voor de wijk Heusden recreatie.


Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor de wijk Heusden recreatie.

OnderwerpAantalBronJaar data
Adressen met postcode0Kadaster2026
Adressen met woonfunctie0Kadaster2026
Panden met adres0Kadaster2026
Percelen met adres0Kadaster2026
Woningvoorraad0CBS2025
Huishoudens0CBS2026
Inwoners0CBS2026

Op deze pagina vind je een kaart van de wijk Heusden recreatie en de data over meer dan 250 onderwerpen voor de wijk Heusden recreatie.

Definities
Aantal inwoners op de kaart van de wijk Heusden recreatie
Kaart van de omgeving van de wijk Heusden recreatie.
Afbeelding van de wijk Heusden recreatie op de kaart.

Kaart van de gemeente Asten met het aantal inwoners per wijk in 2026. De cijfers op de kaart geven de volgende wijken weer: 1: Ommel wonen, 2: Ommel recreatie, 3: Asten industrie noord, 4: Asten noord, 5: Asten oost, 6: Asten buitengebied west, 7: Asten centrum / west, 8: Asten zuid, 9: Asten buitengebied oost, 10: Heusden wonen, 11: Heusden recreatie.

Bekijk de statistieken voor alle 43 gebieden binnen de gemeente Asten via de overzichtspagina van de gebieden in de Asten.

Overzicht gebieden Meer Asten
Over de wijk Heusden recreatie

De wijk Heusden recreatie ligt binnen de gemeente Asten.

Er zijn geen adressen en geen woningen in de wijk Heusden recreatie in de gemeente Asten. Er wonen geen inwoners in de wijk Heusden recreatie. Er zijn geen huishoudens in de wijk Heusden recreatie.

Wijk Heusden recreatie heeft een totale oppervlakte van 791 hectare, waarvan 716 hectare land en 75 hectare water (honderd hectare is één vierkante kilometer, 1 km2). De gemiddelde dichtheid van adressen is 26 adressen per km2.

Meer over de wijk Heusden recreatie:

De naam van deze wijk veranderde van Wijk 09 in 2019 naar Heusden recreatie in 2020. De gegevens van de wijk Heusden recreatie voor de jaren 2013 tot en met 2025 zijn berekend.

Blijf op de hoogte

Ontvang een e-mail als er nieuwe cijfers zijn op de pagina Wijk Heusden recreatie.

Wonen in de wijk Heusden recreatie

Bekijk de woningvoorraad, woningkenmerken, woningtypen en de ontwikkeling van de gemiddelde WOZ-waarde in de wijk Heusden recreatie.

Kenmerken van de woningen in de wijk Heusden recreatie
Er zijn geen woningen in de wijk Heusden recreatie.
Informatie over de woningen in deze regio op basis van open data van het Centraal Bureau voor de Statistiek en het Kadaster. Afbeelding met 4 taart diagrammen.

De vier bovenstaande taartdiagrammen tonen het percentage woningen naar verschillende woningkenmerken. Beschikbare kenmerken zijn eigendom, bewoning, type, soort woning en bouwperiode. Het jaar waar de data voor gelden staat in het midden van de grafiek. Klik op de afbeelding om deze groter weer te geven.

Bekijk onderstaande toelichting voor de definities van de woningkenmerken. En bekijk de woningkenmerken per buurt in de gemeente Asten in een interactieve tabel.

Toelichting
Woningwaarde per jaar

Er is geen informatie over de gemiddelde WOZ woningwaarde in de wijk Heusden recreatie beschikbaar. De gemiddelde WOZ waarde voor de woningen in de gemeente Asten is te vinden op de pagina over de gemeente Asten.

Download een schat aan informatie
  • Uitgebreide informatie in handige Excel overzichten voor de gemeente Asten.
  • Meer dan 250 onderwerpen voor Nederland en alle provincies, gemeenten, wijken en buurten in Nederland.
Woningwaarde en 65-plussers per gebied
Er zijn voor de wijk Heusden recreatie onvoldoende gegevens om deze wijk zelf in de grafiek weer te geven.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde woningwaarde per regio op de horizontale as. Deze is afgezet tegen het percentage inwoners van 65 jaar en ouder op de verticale as. Iedere regio wordt als cirkel weergegeven. De omvang van de cirkels hangt af van het aantal woningen in een gebied: hoe meer woningen, hoe groter de cirkel.

Woningwaarde ten opzichte van inwoners van 65 jaar en ouder per gebied, de volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (grijs), provincie Noord-Brabant (bruin), gemeente Asten (geel), 3 woonplaatsen (groen), 10 wijken (oranje) en 27 buurten (blauw). Klik op de naam van een cirkel om de gegevens voor dat gebied weer te geven.

Bevolking in de wijk Heusden recreatie

Bekijk de samenstelling en ontwikkeling van de bevolking in de wijk Heusden recreatie, met cijfers over inwoners, leeftijd, burgerlijke staat, huishoudens, migratieachtergrond, opleidingsniveau, geboorte en sterfte.

Bekijk ook de maandelijkse bevolkingsontwikkeling in de gemeente Asten.

Aantal inwoners per jaar
De wijk Heusden recreatie telt 0 inwoners in 2026.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor de wijk Heusden recreatie. De gegevens lopen van 2013 tot en met 2026.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor de wijk Heusden recreatie:

JaarAantal inwoners de wijk Heusden recreatie% verschil
20260geen data
20250geen data
20240geen data
20230geen data
20220geen data
20210geen data
20200-100%
201965-7,1%
2018700,0%
2017707,7%
201665-7,1%
2015707,7%
2014650,0%
201365geen data

Het aantal inwoners in de wijk Heusden recreatie is met 65 inwoners gedaald van 65 inwoners in 2013 tot 0 inwoners in 2026 (dat is een afname van 100%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2013 tot en met 2026 was -5 inwoners (-7,6%).

Het aantal inwoners is het aantal personen zoals op 1 januari in het bevolkingsregister vastgelegd. Bekijk ook de tabel met het aantal inwoners per buurt in de gemeente Asten.

Beschrijving van de ontwikkeling van het aantal inwoners in de wijk Heusden recreatie:

In 2013 telde de wijk Heusden recreatie 65 inwoners. In 2015 is het aantal gestegen tot 70 inwoners. De stijging ten opzichte van 2013 is 5 (7,7%), het verschil ten opzichte van het vorige jaar (2014) is 5 (7,7%). Het aantal van 70 inwoners is het hoogste aantal inwoners in de hele periode van 2013 tot en met 2026. In 2017 was het aantal ook op het hoogste punt van 70 inwoners. In 2018 was het aantal ook op het hoogste punt van 70 inwoners. In 2020 is het aantal gedaald tot 0 inwoners. Dit is een daling van 70 (-100%) ten opzichte van 2018, ten opzichte van het vorige jaar (2019) is het verschil -65 (-100%). Het aantal inwoners blijft 0 tot en met 2026.

Inwoners per leeftijdsgroep in de wijk Heusden recreatie

Er is geen informatie over het aantal inwoners per leeftijdsgroep in de wijk Heusden recreatie beschikbaar. Het CBS rondt de bevolkingsaantallen op wijk- en buurtniveau om redenen van statistische geheimhouding aselect af op veelvouden van vijf. Hierdoor kunnen kleine aantallen als nul worden weergegeven.

Burgerlijke staat in de wijk Heusden recreatie

Er is geen informatie over de burgerlijke staat van de inwoners in de wijk Heusden recreatie beschikbaar.

Inwoners naar land van herkomst per jaar
Gegevens over de herkomstgebieden van de inwoners in de wijk Heusden recreatie.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Autochtoon of migratieachtergrond in Nederland voor de periode van 2013 tot en met 2026: Bovenstaande grafiek toont de verdeling van de bevolking naar herkomst uit Nederland, herkomst uit Europa en herkomst van buiten Europa in de wijk Heusden recreatie per jaar.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners maar herkomst per jaar op basis van de data van het CBS voor de wijk Heusden recreatie:

JaarHerkomst NederlandHerkomst EuropaHerkomst buiten Europa
2026000
2025000
2024000
2023000
2022000
2021000
2020000
20196050
201860100
20176550
20166050
20156550
20146230
20136500

In 2019 was de herkomst van inwoners in de wijk Heusden recreatie als volgt verdeeld: herkomst uit Nederland: 92%, herkomst uit Europese landen: 7,7% en herkomst uit landen buiten Europa: 0,0% En in 2013 was de verdeling van inwoners naar herkomstgebied als volgt: herkomst uit Nederland: 100%, herkomst uit Europa: 0,0% en herkomst van buiten Europa: 0,0%.

Toelichting Meer migratie
Migratie herkomstlanden

Bekijk ook de detailinformatie over het aantal inwoners in Nederland naar land van herkomst.

Landen van herkomst
Migratie achtergrond: Geboortelanden en herkomstlanden

Er zijn voor de wijk Heusden recreatie geen data over de migratieachtergrond van de inwoners bekend.

Geboorte per 1.000 inwoners

Er zijn voor de wijk Heusden recreatie helaas geen data over geboortes bekend. De cijfers over de geboorten per 1.000 aantal inwoners zijn gebaseerd op data van het CBS. De cijfers over de geboortes per 1.000 aantal inwoners zijn berekend door het aantal levendgeborenen van 1 januari tot en met 31 december te delen door het aantal inwoners op 1 januari van het betreffende jaar.

Er waren in de gemeente Asten als geheel 25 geboortes in augustus 2026. Bekijk de pagina met maandelijkse bevolkingscijfers voor de gemeente Asten.

Sterfte per 1.000 inwoners

Er zijn voor de wijk Heusden recreatie geen data over sterfte bekend. De cijfers over de sterfte per 1.000 aantal inwoners zijn gebaseerd op data van het CBS. De relatieve sterfte is bepaald als het aantal overledenen van 1 januari tot en met 31 december, per 1.000 inwoners op 1 januari van het betreffende jaar.

In augustus 2026 zijn in de gemeente Asten als geheel 10 inwoners overleden. Bekijk de maandelijkse sterftecijfers voor de gemeente Asten.

Meer sterfte
Onderwijs in de wijk Heusden recreatie

Bekijk de kinderopvang- en onderwijslocaties, gemiddelde reisafstanden, aantallen leerlingen en studenten en de ontwikkeling van het aantal scholen in de wijk Heusden recreatie. Dit is een kleine selectie uit de datasets over het onderwijs. Bekijk véél meer informatie over het onderwijs op AlleCijfers.

Kinderopvang- en onderwijslocaties in de wijk Heusden recreatie
Wijk Heusden recreatieGemeente AstenGemeente Deurne
Aantal kinderopvanglocaties02864
Aantal kindplaatsen08101.388
Aantal vestigingen basisonderwijs0615
Aantal leerlingen basisonderwijs01.2652.779
Aantal vestigingen voortgezet onderwijs015
Aantal leerlingen voortgezet onderwijs07282.596
Aantal opleidingen middelbaar beroepsonderwijs002
Aantal studenten middelbaar beroepsonderwijs00241

Bovenstaande tabel toont data van het LRK en DUO over kinderopvang en onderwijs. De gegevens zijn bijgewerkt tot en met 1 oktober 2026.

Het aantal leerlingen betreft het aantal dat onderwijs volgt op een school in de wijk Heusden recreatie. Op de pagina’s over het basisonderwijs en over de middelbare scholen zijn ook gegevens beschikbaar over het huisadres van leerlingen ten opzichte van het adres van de schoolvestigingen.

Gemiddelde afstanden kinderopvang en onderwijs
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een basisschool in de wijk Heusden recreatie is 2,9 kilometer.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand staafdiagram toont de gemiddelde afstand in kilometers over de weg tot kinderdagverblijven, buitenschoolseopvang, basisonderwijs, voortgezet onderwijs totaal, VMBO scholen en HAVO VWO scholen. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens voor verschillende soorten locaties te tonen. De gebruikte cijfers komen van uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor de situatie in 2019.


Onderstaande tabel de gemiddelde afstand in kilometers voor verschillende soorten locaties voor kinderopvang en onderwijs. De gegevens worden getoond per (vergelijkings)gebied en gelden voor 2019.

RegioKinderdagverblijfBuitenschoolseopvangBasisonderwijsVoortgezet onderwijsVMBOHAVO VWO
Nederland0,70,70,82,52,63,4
Provincie Noord-Brabant0,70,70,72,62,73,5
Gemeente Asten0,90,80,92,52,52,5
Wijk Asten industrie noord0,70,70,92,42,42,4
Wijk Asten buitengebied oost1,71,71,85,75,75,7
Wijk Asten noord0,50,50,52,22,22,2
Wijk Asten oost0,90,90,72,82,82,8
Wijk Asten zuid1,01,00,61,91,91,9
Wijk Asten centrum / west0,50,50,51,21,21,2
Wijk Asten buitengebied west1,41,41,62,02,02,0
Wijk Heusden wonen1,11,11,14,24,24,2
Wijk Heusden recreatie2,92,92,97,17,17,1
Wijk Ommel wonen1,01,02,43,83,93,8
Wijk Ommel recreatie1,11,12,83,93,93,9

Deze grafiek toont een regionale vergelijking van de gemiddelde reisafstanden voor inwoners van hun woonadres naar de dichtstbijzijnde locaties voor kinderopvang, basisonderwijs en voortgezet onderwijs. De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting. In de grafiek zie je de gegevens voor de wijk Heusden recreatie in vergelijking tot andere gebieden. De volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (oranje), provincie Noord-Brabant (bruin), gemeente Asten (geel) en 10 wijken (groen). Wijk Heusden recreatie wordt in het rood weergegeven.

Leerlingen en studenten in de wijk Heusden recreatie
Er woonden in 2026 geen leerlingen of studenten in de wijk Heusden recreatie.

Er zijn in de wijk Heusden recreatie geen leerlingen in het het PO of VO en geen studenten in het MBO, HBO, of WO geregistreerd. Daarom wordt hier geen grafiek getoond.

Toelichting
Opleidingsniveau van de inwoners van 15 tot 75 jaar
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Opleidingsniveau van de inwoners van 15 tot 75 jaar per 1 oktober 2024 in de gemeente Asten.

Er zijn geen gegevens over het opleidingsniveau van de inwoners in de wijk Heusden recreatie beschikbaar. Daarom worden hier de gegevens voor de gemeente Asten weergegeven.

De donutgrafiek toont het percentage basis, middelbaar en hoog opgeleiden. Het aantal inwoners per opleidingsniveau wordt getoond door op de grafiek te klikken.

Definities opleidingsniveau

Economie en inkomen in de wijk Heusden recreatie

Bekijk de ontwikkeling van het aantal bedrijven en het gemiddelde inkomen in de wijk Heusden recreatie, met vergelijkingen tussen gebieden.

Bedrijven

Voor wijk Heusden recreatie zijn helaas geen gegevens bekend over het aantal bedrijven.

Advertentie:

De inlegzolen van VeiligVoeten beschermen goed tegen spijkers in je voet!

Huttenbouw of timmerdorp?
Voorkom verwondingen aan je voeten en voel je veilig! Gebruik veiligheidszooltjes, die beschermen goed tegen scherpe objecten in je voet! Het materiaal van de zolen lijkt op dat van een kogelvrij vest. Bescherm je voeten tegen spijkers en schroeven bij het klussen, gebruik ze bij evenementen, draag ze in je laarzen voor extra isolatie en bescherming of gebruik ze in je waterschoenen.

Gemiddeld inkomen per inwoner

Voor wijk Heusden recreatie zijn helaas geen gegevens bekend over het gemiddelde inkomen per inwoner.

Inkomensvergelijking

Voor wijk Heusden recreatie zijn helaas geen gegevens beschikbaar voor een inkomensvergelijking met andere gebieden.

De regionale gezondheidsmonitor

Onderstaande grafieken tonen gegevens uit de regionale gezondheidsmonitor. De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners. De data uit het onderzoek komen van het RIVM en het CBS.

Inwoners met een goede gezondheid
81% procent van de inwoners van 18 jaar en ouder in de wijk Heusden recreatie ervaart de eigen gezondheid als goed of zeer goed.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande lijngrafiek toont het percentage inwoners met een goede gezondheid in de wijk Heusden recreatie per leeftijdsgroep. De gegevens wordt getoond voor de periode van 2016 tot en met 2016.

De RIVM gezondheidsmonitor biedt gezondheidsgegevens voor Nederland en per provincie, gemeente, wijk en buurt. Dit zijn gegevens over beperkingen, ervaren gezondheid, overgewicht, roken, drinken en mantelzorg.

Over de gezondheidsmonitor

De cijfers op deze pagina zijn afkomstig van het RIVM op basis van gegevens uit de Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen 2012, 2016, 2020 en de Corona Gezondheidsmonitor 2022 van GGD, CBS en RIVM. Er zijn data over monitoren met betrekking tot gezondheid, sociale situatie en leefstijl. Deze gegevens zijn er voor alle buurten, wijken, gemeenten, provincies en voor heel Nederland. Normaliter wordt dit onderzoek iedere vier jaar uitgevoerd. En in verband met Corona is er in 2022 een extra Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen uitgevoerd.

De data zijn door het RIVM en CBS gepubliceerd en waar nodig door OpenInfo omgerekend naar de regionale indelingen van 2026.

Bekijk alle definities uit de regionale gezondheidsmonitor.

Alcoholgebruik en roken
87% van de inwoners van 18 jaar of ouder in de wijk Heusden recreatie geeft aan wel eens alcohol te drinken.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de onderwerpen in de categorie ‘Alcoholgebruik en roken’ uit de gezondheidsmonitor van het RIVM voor de wijk Heusden recreatie. Hierbij wordt per onderwerp getoond wat het percentage inwoners in de wijk Heusden recreatie is dat heeft aangegeven dat het onderwerp van toepassing is. Gebruik het filter boven de grafiek om de leeftijdsgroep van de inwoners te kiezen.

Bekijk de toelichting bij bovenstaande grafiek met de definities en de vragen voor de onderwerpen ‘rookt tabak’, ‘voldoet aan de alcoholrichtlijn’, ‘drinken’, ‘zwaar drinken’ en ‘overmatig drinken’.

Toelichting

Bekijk de aparte pagina over de gezondheid in de wijk Heusden recreatie met de gegevens over meer dan 40 onderwerpen uit de regionale gezondheidsmonitor en met data over het gebruik van de WMO en de jeugdzorg in de wijk Heusden recreatie.

Meer gezondheidsdata
Voertuigen en verkeer in de wijk Heusden recreatie

Bekijk de beschikbare gegevens over geregistreerde voertuigen, elektrische auto’s en verkeersongevallen in de wijk Heusden recreatie.

Verkeersongevallen naar afloop

Er zijn voor de wijk Heusden recreatie geen verkeersongevallen bekend. De dataset met verkeersongevallen is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen is bepaald welke ongevallen binnen de wijk Heusden recreatie vallen.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Veiligheid in de wijk Heusden recreatie

Bekijk de ontwikkeling en soorten van de geregistreerde misdaad in de wijk Heusden recreatie op basis van data van de Politie en het CBS. De politiedata worden maandelijks bijgewerkt, het meest recent op 15 september 2026. De beschrijvingen van de soorten misdrijven zoals de politie deze gebruikt zijn te vinden in de tabel met definities van de verschillende soorten delicten.

Meer misdaad
Misdaadcijfers wijk Heusden recreatie

In de wijk Heusden recreatie zijn sinds 2012 geen misdrijven geregistreerd. Daarom worden hier geen grafieken getoond. Voor slechts 0,09% van alle wijken in heel Nederland zijn er van 2012 tot en met 2025 helemaal geen misdrijven geregistreerd. De gegevens komen uit het dataportaal van de politie, zie de bronbeschrijving met de definities van de verschillende soorten delicten.

Verkiezingen in de wijk Heusden recreatie

Bekijk de beschikbare verkiezingsuitslagen en informatie over de stembureaus in de wijk Heusden recreatie.

Uitslag gemeenteraadsverkiezingen 2026
Stembureau Thomashuis Ospeldijk in Ospel
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Aantal stemmen per partij zoals uitgebracht te Stembureau Thomashuis Ospeldijk in Ospel bij de gemeenteraadsverkiezingen van maart 2026. De grafiek toont de 4 partijen waarop bij de gemeenteraadsverkiezingen van maart 2026 bij het stembureau Stembureau Thomashuis Ospeldijk in Ospel stemmen zijn uitgebracht.

Onderstaande grafiek toont het aantal stemmen per politieke partij dat bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 18 maart 2026 in Stembureau Thomashuis Ospeldijk in Ospel is uitgebracht. Er was bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 18 maart 2026 geen stembureau binnen de wijk Heusden recreatie. Stembureau Thomashuis Ospeldijk in Ospel is het stembureau dat het meest dichtbij het geografisch centrum van de wijk Heusden recreatie ligt.

Bekijk veel meer informatie over de verkiezingen op de pagina met alle 15 stembureaus in de gemeente Asten en op de pagina met alle verkiezingsuitslagen voor de gemeente Asten. En download alle verkiezingsdata in een Excel document als onderdeel van de uitgebreide informatie voor de gemeente Asten.

Stembureaus Asten
Adressen en leefomgeving in de wijk Heusden recreatie

Bekijk gegevens over adressen, gebruiksdoelen, bouwperioden, dichtheid, de nabijheid van voorzieningen, energieverbruik en energielabels in de wijk Heusden recreatie.

Dichtheid per km² van bevolking, adressen en auto’s

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de dichtheid van de bevolking-, adressen- en personenauto’s per km² oppervlakte in Nederland en de wijk Heusden recreatie voor 2026.


Onderstaande tabel toont de dichtheid van de bevolking-, adressen- en personenauto’s per km² oppervlakte in Nederland en de wijk Heusden recreatie voor 2026:

DichtheidNederlandWijk Heusden recreatie
Bevolking5390
Adressen2.09326
Autos2750

De data over het aantal inwoners-, adressen- en personenauto’s per vierkante kilometer land geven een beeld van ‘de mate van concentratie van menselijke activiteiten’ in de wijk Heusden recreatie ten opzichte van het gemiddelde voor Nederland. Merk op: de gemiddelde omgevingsadressendichtheid is een ander cijfer dan de uitkomst van het aantal adressen gedeeld door de oppervlakte. Zie de definities van de verschillende lokale verdichtingsmaten.

Toelichting
Gemiddelde afstand tot voorzieningen
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een huisartsenpraktijk in de wijk Heusden recreatie is 2,8.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in de wijk Heusden recreatie tot de dichtstbijzijnde voorziening. De gebruikte cijfers komen uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor 2019.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in de wijk Heusden recreatie tot de dichtstbijzijnde voorziening voor 2019:

VoorzieningAfstand in km
Huisartsenpraktijk2,8
Supermarkt2,7
Restaurant2,8
Basisonderwijs2,9
Voortgezet onderwijs7,1
Bibliotheek6,1
Treinstation7,8
Sportterrein2,8
Bioscoop15,4
Museum7,2

De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting.

Gas- en elektriciteitsverbruik van woningen
Gemiddeld aardgas- en elektriciteitsverbruik per woning per jaar in de wijk Heusden recreatie.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het gemiddeld energieverbruik per woning per jaar in de wijk Heusden recreatie.


Onderstaande tabel toont het gemiddelde gas- en elektriciteitsverbruik per type woning voor 2019 voor de wijk Heusden recreatie:

Soort woningGemiddeld gasverbruikGemiddelde elektriciteitslevering per woning
Appartementgeen datageen data
Tussenwoninggeen datageen data
Hoekwoninggeen datageen data
Twee-onder-één-kap woninggeen datageen data
Vrijstaande woning1.7004.460
Koopwoning1.7004.460
Huurwoninggeen datageen data

Data over het gemiddeld elektriciteitsverbruik in kWh en het gemiddeld verbruik voor aardgas in m3. Het gemiddelde geldt voor het verbruik van één jaar van alle particuliere woningen. Het verbruik van gas en elektra is ook bekend per woningtype, zie de tabel.

Toelichting Meer gas
Adressen

0 adressen

Er zijn geen adressen bekend in de wijk Heusden recreatie.

Alle onderwerpen en vergelijken

Bekijk de meest recente cijfers over meer dan 250 onderwerpen en vergelijk de wijk Heusden recreatie met andere gebieden.

Gegevens over meer dan 250 onderwerpen!
Kies een categorie en bekijk de bijbehorende onderwerpen.

Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens voor de wijk Heusden recreatie voor meer dan 250 onderwerpen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de onderwerpen in die categorie weer te geven.

Bedrijven
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Bedrijfsvestigingen totaal0Aantal2025
A Landbouw, bosbouw en visserijgeen dataAantalgeen data
B-F Nijverheid en energiegeen dataAantalgeen data
G+I Handel en horecageen dataAantalgeen data
H+J Vervoer, informatie en communicatiegeen dataAantalgeen data
K-L Financiële diensten, onroerend goedgeen dataAantalgeen data
M-N Zakelijke dienstverleninggeen dataAantalgeen data
O-Q Overheid, onderwijs en zorggeen dataAantalgeen data
R-U Cultuur, recreatie, overige dienstengeen dataAantalgeen data
% A Landbouw, bosbouw en visserijgeen dataPercentagegeen data
% B-F Nijverheid en energiegeen dataPercentagegeen data
% G+I Handel en horecageen dataPercentagegeen data
% H+J Vervoer, informatie en communicatiegeen dataPercentagegeen data
% K-L Financiële diensten, onroerend goedgeen dataPercentagegeen data
% M-N Zakelijke dienstverleninggeen dataPercentagegeen data
% O-Q Overheid, onderwijs en zorggeen dataPercentagegeen data
% R-U Cultuur, recreatie, overige dienstengeen dataPercentagegeen data

De cijfers over bedrijven tonen het aantal bedrijfsvestigingen in de wijk Heusden recreatie, uitgesplitst naar bedrijfstak. Een vestiging is een locatie van een bedrijf, instelling of zelfstandige waar of van waaruit activiteiten worden uitgevoerd.

Bevolking
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Inwoners0Aantal2026
Mannen0Aantal2026
Vrouwen0Aantal2026
0 tot 15 jaar0Aantal2026
15 tot 25 jaar0Aantal2026
25 tot 45 jaar0Aantal2026
45 tot 65 jaar0Aantal2026
65 jaar of ouder0Aantal2026
Ongehuwd0Aantal2026
Gehuwd0Aantal2026
Gescheiden0Aantal2026
Verweduwd0Aantal2026
% Mannen0,0%Percentage2026
% Vrouwen0,0%Percentage2026
% 0 tot 15 jaar0,0%Percentage2026
% 15 tot 25 jaar0,0%Percentage2026
% 25 tot 45 jaar0,0%Percentage2026
% 45 tot 65 jaar0,0%Percentage2026
% 65 jaar of ouder0,0%Percentage2026
% Ongehuwd0,0%Percentage2026
% Gehuwd0,0%Percentage2026
% Gescheiden0,0%Percentage2026
% Verweduwd0,0%Percentage2026
Geboorten0Aantal2025
Geboorte relatief0Aantal per 1.000 inwoners2025
Sterftes0Aantal2025
Sterfte relatief0Aantal per 1.000 inwoners2025
Leerlingen PO0Aantal2025
Leerlingen VO0Aantal2025
Studenten MBO0Aantal2025
Studenten HBO0Aantal2025
Studenten WO0Aantal2025
Praktisch opleidingsniveaugeen dataAantalgeen data
Middelbaar opleidingsniveaugeen dataAantalgeen data
Hoger opleidingsniveaugeen dataAantalgeen data
% Praktisch opleidingsniveaugeen dataPercentagegeen data
% Middelbaar opleidingsniveaugeen dataPercentagegeen data
% Hoger opleidingsniveaugeen dataPercentagegeen data
Jongeren met jeugdzorg in naturageen dataAantalgeen data
% Jongeren met jeugdzorggeen dataPercentagegeen data
Wmo cliëntengeen dataAantalgeen data
Wmo cliënten per 1.000 inwonersgeen dataAantal per 1.000 inwonersgeen data
Bevolkingsdichtheid0Aantal per km²2026

De inwonersaantallen worden altijd op vijftallen afgerond, hierdoor kan het voorkomen dat een optelling van subgroepen (zoals inwoners naar geslacht of naar leeftijd) licht afwijkt van het totaal aantal inwoners.

Energie
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Gemiddelde elektriciteitslevering per woning4.460Gemiddeld in kWh2019
Gemiddelde elektriciteitsteruglevering per woninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
% Woningen met zonnestroomgeen dataPercentagegeen data
% Woningen hoofdzakelijk elektrisch verwarmdgeen dataPercentagegeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering appartementgeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering tussenwoninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering hoekwoninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering twee-onder-één-kap woninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering vrijstaande woning4.460Gemiddeld in kWh2019
Gemiddelde elektriciteitslevering huurwoninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering koopwoning4.460Gemiddeld in kWh2019
Gemiddeld aardgasverbruik per woning1.700Gemiddeld per m³2019
% Woningen met stadsverwarming0%Percentage2014
% Aardgasvrije woningengeen dataPercentagegeen data
% Aardgaswoningengeen dataPercentagegeen data
Gemiddeld aardgasverbruik appartementgeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik tussenwoninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik hoekwoninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik twee-onder-één-kap woninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik vrijstaande woning1.700Gemiddeld per m³2019
Gemiddeld aardgasverbruik koopwoning1.700Gemiddeld per m³2019
Gemiddeld aardgasverbruik huurwoninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Publieke laadpalengeen dataAantalgeen data
Adressen zonder energielabel0Aantal2026
Adressen met voorlopig energielabel0Aantal2026
Adressen met definitief energielabel0Aantal2026
Energielabels A+++++0Aantal2026
Energielabels A++++0Aantal2026
Energielabels A+++0Aantal2026
Energielabels A++0Aantal2026
Energielabels A+0Aantal2026
Energielabels A0Aantal2026
Energielabels B0Aantal2026
Energielabels C0Aantal2026
Energielabels D0Aantal2026
Energielabels E0Aantal2026
Energielabels F0Aantal2026
Energielabels G0Aantal2026

De onderwerpen in de categorie energieverbruik tonen onder meer het gemiddelde gas- en elektriciteitsverbruik en de energielabels van gebouwen in de wijk Heusden recreatie. Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het minst energiezuinige label en A++++ het meest energiezuinige label.

Gezondheid-gedrag
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Rookt tabak22%Percentage2016
Voldoet aan de alcoholrichtlijn30%Percentage2016
Drinken87%Percentage2016
Zwaar drinken19%Percentage2016
Overmatig drinken12%Percentage2016
Overgewicht43%Percentage2016
Ernstig overgewicht (obesitas)12%Percentage2016
Voldoet aan de beweegrichtlijn58%Percentage2016
Wekelijks sporten52%Percentage2016
Lopen en/of fietsen naar school of werkgeen dataPercentagegeen data
Lopen naar school of werkgeen dataPercentagegeen data
Fietsen naar school of werkgeen dataPercentagegeen data

De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners in de wijk Heusden recreatie. De data uit het onderzoek komt van het RIVM en het CBS.

Gezondheid-overig
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Eenzaam40%Percentage2016
Ernstig eenzaam10%Percentage2016
Emotioneel eenzaamgeen dataPercentagegeen data
Sociaal eenzaamgeen dataPercentagegeen data
Matig/veel regie over het eigen leven91%Percentage2016
Moeite met rondkomen18%Percentage2016
Krijgt steun van anderengeen dataPercentagegeen data
Ernstige geluidhinder door burengeen dataPercentagegeen data
Ernstige geluidhinder door wegverkeergeen dataPercentagegeen data
Ernstige geluidhinder weg >50 km/uurgeen dataPercentagegeen data
Ernstige geluidhinder weg <50 km/uurgeen dataPercentagegeen data
Ernstige geluidhinder door treinverkeergeen dataPercentagegeen data
Ernstige geluidhinder door vliegverkeergeen dataPercentagegeen data
Ernstige geluidhinder door windturbinesgeen dataPercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring wegverkeergeen dataPercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring treinverkeergeen dataPercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring vliegverkeergeen dataPercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring burengeen dataPercentagegeen data
Tevreden met de woninggeen dataPercentagegeen data
Tevreden met de woonomgevinggeen dataPercentagegeen data
Tevreden met het groen in de omgevinggeen dataPercentagegeen data
Kan goed verkoeling vinden binnengeen dataPercentagegeen data
Kan goed verkoeling vinden buitengeen dataPercentagegeen data
Vrijwilligerswerk32%Percentage2016
Mantelzorger16%Percentage2016

De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners in de wijk Heusden recreatie. De data uit het onderzoek komt van het RIVM en het CBS.

Gezondheid-ziekte
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Goed ervaren gezondheid81%Percentage2016
Één of meer langdurige aandoeningen23%Percentage2016
Beperkt vanwege gezondheid25%Percentage2016
Ernstig beperkt vanwege gezondheid4%Percentage2016
Één of meerdere keren gevallengeen dataPercentagegeen data
Langdurige ziekte en beperkt17%Percentage2016
Lage veerkrachtgeen dataPercentagegeen data
Hoge veerkrachtgeen dataPercentagegeen data
Hoog risico op angst of depressie6%Percentage2016
Suïcide gedachten de laatste 12 maandengeen dataPercentagegeen data
(Heel) veel stress in afgelopen 4 wekengeen dataPercentagegeen data
Één of meer lichamelijke beperkingen12%Percentage2016
Beperking in horen4%Percentage2016
Beperking in zien7%Percentage2016
Beperking in bewegen4%Percentage2016
Broze gezondheidgeen dataPercentagegeen data
Broze metale gezondheidgeen dataPercentagegeen data
Broze lichamelijke gezondheidgeen dataPercentagegeen data
Broze gezondheid in het sociale domeingeen dataPercentagegeen data

De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners in de wijk Heusden recreatie. De data uit het onderzoek komt van het RIVM en het CBS.

Huishoudens
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Huishoudens0Aantal2026
Eenpersoonshuishoudens0Aantal2026
Meerpersoonshuishoudens0Aantal2026
Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen0Aantal2026
Meerpersoonshuishoudens met kinderen0Aantal2026
% Eenpersoonshuishoudens33%Percentage2019
% Meerpersoonshuishoudens67%Percentage2019
% Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen17%Percentage2019
% Meerpersoonshuishoudens met kinderen50%Percentage2019
Gemiddelde huishoudensgrootte2,8Gemiddeld aantal2019

Het aantal huishoudens betreft het aantal particuliere huishoudens op 1 januari van een jaar. Particuliere huishoudens bestaan uit één of meer inwoners die alleen of samen in een woonruimte wonen en zelf in hun dagelijks onderhoud voorzien. De cijfers over huishoudens op wijk- en buurtniveau worden afgerond op vijftallen.

Inkomen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Werkzame beroepsbevolking0Aantal2024
Netto arbeidsparticipatiegeen dataPercentagegeen data
% Werknemersgeen dataPercentagegeen data
% Werknemers met vaste arbeidsrelatiegeen dataPercentagegeen data
% Werknemers met flexibele arbeidsrelatiegeen dataPercentagegeen data
% Zelfstandigengeen dataPercentagegeen data
Inkomensontvangers0Aantal2024
Inkomensontvangers per 1.000 inwoners1.538Aantal per 1.000 inwoners2019
Gemiddeld inkomen per inkomensontvangergeen dataGemiddeld in Eurogeen data
Gemiddeld inkomen per inwonergeen dataGemiddeld in Eurogeen data
40% personen met laagste inkomengeen dataPercentagegeen data
20% personen met hoogste inkomengeen dataPercentagegeen data
% Personen in armoedegeen dataPercentagegeen data
% Personen tot 25% boven armoedegrensgeen dataPercentagegeen data
Gemiddeld huishoudinkomengeen dataeurogeen data
40% huishoudens met laagste inkomengeen dataPercentagegeen data
20% huishoudens met hoogste inkomengeen dataPercentagegeen data
% Huishoudens met een laag inkomengeen dataPercentagegeen data
% Huishoudens onder of rond sociaal minimumgeen dataPercentagegeen data
% Huishoudens tot 110% van sociaal minimumgeen dataPercentagegeen data
% Huishoudens tot 120% van sociaal minimumgeen dataPercentagegeen data
Mediaan vermogen van particuliere huishoudensgeen dataeurogeen data
Personen per soort uitkering - Bijstand0Aantal2019
Personen per soort uitkering - AO0Aantal2019
Personen per soort uitkering - WW0Aantal2019
Personen per soort uitkering - AOW0Aantal2019
% Personen per soort uitkering - Bijstand0%Percentage2019
% Personen per soort uitkering - AO0%Percentage2019
% Personen per soort uitkering - WW0%Percentage2019
% Personen per soort uitkering - AOW0%Percentage2019

De inkomensgegevens beschrijven het inkomen van personen en particuliere huishoudens in de wijk Heusden recreatie. Het besteedbaar inkomen is het bruto-inkomen verminderd met onder meer belastingen, premies en betaalde inkomensoverdrachten. Vanwege statistische geheimhouding worden niet voor ieder gebied inkomensgegevens gepubliceerd.

Migratie
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Herkomst Nederland0Aantal2026
Herkomst buiten Nederland0Aantal2026
Herkomst Europa0Aantal2026
Herkomst buiten Europa0Aantal2026
% Herkomst Nederland92%Percentage2019
% Herkomst buiten Nederland7,7%Percentage2019
% Herkomst Europa7,7%Percentage2019
% Herkomst buiten Europa0,0%Percentage2019
Geboren in Nederland met herkomst Nederland0Aantal2026
Geboren in Nederland met herkomst Europa0Aantal2026
Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa0Aantal2026
Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland0Aantal2026
Geboren in Nederland0Aantal2026
Geboren buiten Nederland met herkomst Europa0Aantal2026
Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa0Aantal2026
Geboren buiten Nederland0Aantal2026
% Geboren in Nederland met herkomst Nederlandgeen dataPercentagegeen data
% Geboren in Nederland met herkomst Europageen dataPercentagegeen data
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederlandgeen dataPercentagegeen data
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Europageen dataPercentagegeen data
% Geboren in Nederlandgeen dataPercentagegeen data
% Geboren buiten Nederland met herkomst Europageen dataPercentagegeen data
% Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europageen dataPercentagegeen data
% Geboren buiten Nederlandgeen dataPercentagegeen data
Autochtoon0Aantal2022
Westers0Aantal2022
Niet-westers0Aantal2022
Nederlandse Antillen en Aruba0Aantal2022
Marokko0Aantal2022
Suriname0Aantal2022
Turkije0Aantal2022
Overig niet-westers0Aantal2022

De onderwerpen in de categorie migratie gaan over de herkomst en migratie van inwoners van de wijk Heusden recreatie. De herkomst is gebaseerd op het geboorteland van de persoon en diens ouders. De migratiecijfers tonen onder meer vestiging, vertrek, immigratie en emigratie.

Misdrijven
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Misdrijven0Aantal2025
Diefstal0Aantal2025
Geweld en seksmisdrijven0Aantal2025
Milieu overtredingen0Aantal2025
Oplichting0Aantal2025
Verkeersovertredingen0Aantal2025
Vernieling0Aantal2025
Overige misdrijven0Aantal2025
Misdrijven per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2019
Diefstal per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2019
Geweld en seksmisdrijven per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2019
Milieu overtredingen per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2019
Oplichting per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2019
Verkeersovertredingen per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2019
Vernieling per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2019
Overige misdrijven per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2019

De cijfers over misdrijven tonen de door de politie geregistreerde misdrijven in de wijk Heusden recreatie, zowel als aantal als omgerekend per 1.000 inwoners. Niet ieder gepleegd misdrijf wordt gemeld of geregistreerd.

Nabijheid voorzieningen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Huisartsenpraktijk afstand2,8Gemiddelde afstand in km2019
Huisartsenpraktijken binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2019
Huisartsenpraktijken binnen 3 km0,7Gemiddeld aantal2019
Huisartsenpraktijken binnen 5 km2,2Gemiddeld aantal2019
Huisartsenpost afstand8,9Gemiddelde afstand in km2019
Apotheek afstand5,7Gemiddelde afstand in km2019
Ziekenhuis met poli afstand5,7Gemiddelde afstand in km2019
Ziekenhuizen met poli binnen 5 km0,2Gemiddeld aantal2019
Ziekenhuizen met poli binnen 10 km1,9Gemiddeld aantal2019
Ziekenhuizen met poli binnen 20 km4,2Gemiddeld aantal2019
Ziekenhuis zonder poli afstand18Gemiddelde afstand in km2019
Ziekenhuizen zonder poli binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2019
Ziekenhuizen zonder poli binnen 10 km0,0Gemiddeld aantal2019
Ziekenhuizen zonder poli binnen 20 km1,2Gemiddeld aantal2019
Supermarkt afstand2,7Gemiddelde afstand in km2019
Supermarkten binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2019
Supermarkten binnen 3 km0,7Gemiddeld aantal2019
Supermarkten binnen 5 km2,3Gemiddeld aantal2019
Overige dagelijkse levensmiddelen afstand2,2Gemiddelde afstand in km2019
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 1 km0,2Gemiddeld aantal2019
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 3 km1,8Gemiddeld aantal2019
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 5 km6Gemiddeld aantal2019
Warenhuis afstand6,1Gemiddelde afstand in km2019
Warenhuizen binnen 5 km0,2Gemiddeld aantal2019
Warenhuizen binnen 10 km2,7Gemiddeld aantal2019
Warenhuizen binnen 20 km9,8Gemiddeld aantal2019
Café afstand2,4Gemiddelde afstand in km2019
Cafés binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2019
Cafés binnen 3 km2,4Gemiddeld aantal2019
Cafés binnen 5 km6,5Gemiddeld aantal2019
Cafetaria afstand2,4Gemiddelde afstand in km2019
Cafetaria binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2019
Cafetaria binnen 3 km1,5Gemiddeld aantal2019
Cafetaria binnen 5 km4,4Gemiddeld aantal2019
Restaurant afstand2,8Gemiddelde afstand in km2019
Restaurants binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2019
Restaurants binnen 3 km0,9Gemiddeld aantal2019
Restaurants binnen 5 km4,8Gemiddeld aantal2019
Hotel afstand6,1Gemiddelde afstand in km2019
Hotels binnen 5 km0,2Gemiddeld aantal2019
Hotels binnen 10 km7,2Gemiddeld aantal2019
Hotels binnen 20 km22Gemiddeld aantal2019
Kinderdagverblijf afstand2,9Gemiddelde afstand in km2019
Kinderdagverblijven binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2019
Kinderdagverblijven binnen 3 km0,8Gemiddeld aantal2019
Kinderdagverblijven binnen 5 km3,1Gemiddeld aantal2019
Buitenschoolseopvang afstand2,9Gemiddelde afstand in km2019
Buitenschoolseopvang binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2019
Buitenschoolseopvang binnen 3 km0,8Gemiddeld aantal2019
Buitenschoolseopvang binnen 5 km3,2Gemiddeld aantal2019
Basisonderwijs afstand2,9Gemiddelde afstand in km2019
Basisonderwijs binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2019
Basisonderwijs binnen 3 km0,8Gemiddeld aantal2019
Basisonderwijs binnen 5 km3,3Gemiddeld aantal2019
Voortgezet onderwijs afstand7,1Gemiddelde afstand in km2019
Voortgezet onderwijs binnen 3 km0,0Gemiddeld aantal2019
Voortgezet onderwijs binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2019
Voortgezet onderwijs binnen 10 km6,9Gemiddeld aantal2019
VMBO afstand7,1Gemiddelde afstand in km2019
VMBO binnen 3 km0,0Gemiddeld aantal2019
VMBO binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2019
VMBO binnen 10 km4,9Gemiddeld aantal2019
HAVO VWO afstand7,1Gemiddelde afstand in km2019
HAVO VWO binnen 3 km0,0Gemiddeld aantal2019
HAVO VWO binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2019
HAVO VWO binnen 10 km3,0Gemiddeld aantal2019
Openbaar groen afstand0,3Gemiddelde afstand in km2017
Park of plantsoen afstand5,3Gemiddelde afstand in km2017
Dagrecreatief terrein afstand9Gemiddelde afstand in km2017
Bos afstand0,3Gemiddelde afstand in km2017
Open natuurlijk terrein afstand4,2Gemiddelde afstand in km2017
Open droog natuurlijk terrein afstand4,2Gemiddelde afstand in km2017
Open nat natuurlijk terrein afstand4,4Gemiddelde afstand in km2017
Semi-openbaar groen afstand2,8Gemiddelde afstand in km2017
Sportterrein afstand2,8Gemiddelde afstand in km2017
Volkstuin afstand5,4Gemiddelde afstand in km2017
Verblijfsrecreatief terrein afstand4,1Gemiddelde afstand in km2017
Begraafplaats afstand6,2Gemiddelde afstand in km2017
Recreatief binnenwater afstand8Gemiddelde afstand in km2017
Oprit hoofdverkeersweg afstand3,0Gemiddelde afstand in km2019
Treinstation afstand7,8Gemiddelde afstand in km2019
Belangrijk overstapstation afstand26Gemiddelde afstand in km2019
Bibliotheek afstand6,1Gemiddelde afstand in km2019
Zwembad afstand5,5Gemiddelde afstand in km2019
Kunstijsbaan afstand27Gemiddelde afstand in km2019
Podiumkunsten afstand15Gemiddelde afstand in km2019
Podiumkunsten binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2019
Podiumkunsten binnen 10 km0,0Gemiddeld aantal2019
Podiumkunsten binnen 20 km2,0Gemiddeld aantal2019
Poppodium afstand26Gemiddelde afstand in km2019
Bioscoop afstand15Gemiddelde afstand in km2019
Bioscopen binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2019
Bioscopen binnen 10 km0,0Gemiddeld aantal2019
Bioscopen binnen 20 km3,0Gemiddeld aantal2019
Sauna afstand17Gemiddelde afstand in km2019
Zonnebank afstand7,6Gemiddelde afstand in km2019
Museum afstand7,2Gemiddelde afstand in km2019
Musea binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2019
Musea binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2019
Musea binnen 20 km7,7Gemiddeld aantal2019
Attractie afstand7Gemiddelde afstand in km2019
Attracties binnen 10 km1,0Gemiddeld aantal2019
Attracties binnen 20 km7Gemiddeld aantal2019
Attracties binnen 50 km24Gemiddeld aantal2019
Brandweerkazerne afstand4,4Gemiddelde afstand in km2019

Het CBS publiceert gegevens over de nabijheid van voorzieningen voor inwoners van de wijk Heusden recreatie. De afstanden zijn gemiddelden over de weg en de nabijheidsindicatoren tonen hoeveel voorzieningen binnen een bepaalde afstand beschikbaar zijn.

Omgeving
OnderwerpWaardeEenheidJaar
RegiocodeWK074309Code2026
RegionaamHeusden recreatieNaam2026
Soort regioWijkCategorisch type2026
Sorteercode07430900Code2026
Oppervlakte totaal791Aantal hectaren2026
Oppervlakte land716Aantal hectaren2026
Oppervlakte water75Aantal hectaren2026
Mate van stedelijkheid5Indicator 1-52019
Omgevingsadressendichtheid26Gemiddeld aantal per km²2019
Adressen totaal0Aantal2026
Adressen met postcode0Aantal2026
Adressen met woonfunctie0Aantal2026
Adressen met bijeenkomstfunctie0Aantal2026
Adressen met celfunctie0Aantal2026
Adressen met gezondheidszorgfunctie0Aantal2026
Adressen met industriefunctie0Aantal2026
Adressen met kantoorfunctie0Aantal2026
Adressen met logiesfunctie0Aantal2026
Adressen met onderwijsfunctie0Aantal2026
Adressen met sportfunctie0Aantal2026
Adressen met winkelfunctie0Aantal2026
Adressen met overige gebruiksfunctie0Aantal2026
Verblijfsobjecten0Aantal2026
Ligplaatsen0Aantal2026
Standplaatsen0Aantal2026
Panden met adres0Aantal2026
Adressen met pand0Aantal2026
Percelen met adres0Aantal2026
Adressen met perceel0Aantal2026
Adressen binnen bebouwde kom0Aantal2026
Adressen buiten bebouwde kom0Aantal2026
Woningen binnen bebouwde kom0Aantal2026
Woningen buiten bebouwde kom0Aantal2026
Panden met adres voor 1700geen dataAantal2026
Panden met adres 1700 tot 1900geen dataAantal2026
Panden met adres 1900 tot 1925geen dataAantal2026
Panden met adres 1925 tot 1950geen dataAantal2026
Panden met adres 1950 tot 1970geen dataAantal2026
Panden met adres 1970 tot 1980geen dataAantal2026
Panden met adres 1980 tot 1990geen dataAantal2026
Panden met adres 1990 tot 2000geen dataAantal2026
Panden met adres 2000 tot 2010geen dataAantal2026
Panden met adres 2010 tot 2020geen dataAantal2026
Panden met adres 2020 en latergeen dataAantal2026
Adressen met pand voor 17000Aantal2026
Adressen met pand 1700 tot 19000Aantal2026
Adressen met pand 1900 tot 19250Aantal2026
Adressen met pand 1925 tot 19500Aantal2026
Adressen met pand 1950 tot 19700Aantal2026
Adressen met pand 1970 tot 19800Aantal2026
Adressen met pand 1980 tot 19900Aantal2026
Adressen met pand 1990 tot 20000Aantal2026
Adressen met pand 2000 tot 20100Aantal2026
Adressen met pand 2010 tot 20200Aantal2026
Adressen met pand 2020 en later0Aantal2026
Postcodegebiedgeen dataNaamgeen data
Meest voorkomende postcodegeen dataNaamgeen data
Dekkingspercentage meest voorkomende postcodegeen dataPercentagegeen data

De onderwerpen in de categorie omgeving beschrijven onder meer de oppervlakte, het aantal adressen, de bevolkingsdichtheid en de omgevingsadressendichtheid van de wijk Heusden recreatie.

Verkeersongevallen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Verkeersongevallen totaal0Aantal2025
Verkeersongevallen uitsluitend materiële schade0Aantal2025
Verkeersongevallen letselschade0Aantal2025
Verkeersongevallen dodelijk0Aantal2025

De gegevens over verkeersongevallen in de wijk Heusden recreatie zijn gebaseerd op de registratie van verkeersongevallen door Rijkswaterstaat.

Vervoer
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Personenauto’s totaal0Aantal2025
Personenauto’s - brandstof benzine0Aantal2025
Personenauto’s - overige brandstof0Aantal2025
Personenauto’s per huishouden0,0Aantal2025
Personenauto’s naar oppervlakte0Aantal2025
Motorfietsen0Aantal2025

De vervoersgegevens tonen onder meer het aantal personenauto’s en andere voertuigen in de wijk Heusden recreatie. De voertuiggegevens zijn gebaseerd op het Nederlandse kentekenregister van de RDW.

Woningen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Woningvoorraad0Aantal2025
Woningen per 1.000 inwoners308Aantal per 1.000 inwoners2019
Nieuwbouw woningen0Aantal2025
Niet-woningvoorraad0Aantal2025
Nieuwbouw niet-woningen0Aantal2025
Gemiddelde woningwaardegeen dataGemiddeld in Eurogeen data
Woningwaarde klassegeen dataCategorisch typegeen data
Eengezinswoningen20Aantal2019
Meergezinswoningen0Aantal2019
Koopwoningen17Aantal2019
Huurwoningen3Aantal2019
Huurwoningen woningcorporaties0Aantal2019
Huurwoningen overige verhuurders3Aantal2019
Eigendom onbekend0Aantal2025
Bewoond18Aantal2019
Onbewoond2Aantal2019
% Koopwoningen85%Percentage2019
% Huurwoningen15%Percentage2019
% Huurwoningen woningcorporaties0%Percentage2019
% Huurwoningen overige verhuurders15%Percentage2019
% Eigendom onbekend100%Percentage2025
% Eengezinswoningen100%Percentage2019
% Meergezinswoningen0%Percentage2019
% Bewoond90%Percentage2019
% Onbewoond10%Percentage2019
Appartementen0Aantal2026
Tussenwoningen0Aantal2026
Hoekwoningen0Aantal2026
Twee-onder-één-kap woningen0Aantal2026
Vrijstaande woningen0Aantal2026
Woningtype onbekend0Aantal2026
% Appartementen0,0%Percentage2026
% Tussenwoningen0,0%Percentage2026
% Hoekwoningen0,0%Percentage2026
% Twee-onder-één-kap woningen0,0%Percentage2026
% Vrijstaande woningen0,0%Percentage2026
% Woningtype onbekend0,0%Percentage2026
Woningen voor 19450Aantal2026
Woningen 1945 tot 19650Aantal2026
Woningen 1965 tot 19750Aantal2026
Woningen 1975 tot 19850Aantal2026
Woningen 1985 tot 19950Aantal2026
Woningen 1995 tot 20050Aantal2026
Woningen 2005 tot 20150Aantal2026
Woningen 2015 tot 20250Aantal2026
Woningen 2025 en later0Aantal2026
Woningen bouwjaar onbekend0Aantal2026
% Woningen voor 19450,0%Percentage2026
% Woningen 1945 tot 19650,0%Percentage2026
% Woningen 1965 tot 19750,0%Percentage2026
% Woningen 1975 tot 19850,0%Percentage2026
% Woningen 1985 tot 19950,0%Percentage2026
% Woningen 1995 tot 20050,0%Percentage2026
% Woningen 2005 tot 20150,0%Percentage2026
% Woningen 2015 tot 20250,0%Percentage2026
% Woningen 2025 en later0,0%Percentage2026
% Woningen bouwjaar onbekend0,0%Percentage2026

De woningcijfers voor de wijk Heusden recreatie komen voornamelijk van het CBS en de BAG. Ze beschrijven onder meer de woningvoorraad, woningtypen, bouwperioden, eigendom en gemiddelde WOZ-waarde. Cijfers op wijk- en buurtniveau kunnen zijn afgerond op vijftallen.

Download de gegevens voor alle onderwerpen en alle jaren als Excel document. Alle woonplaatsen, wijken en buurten zijn onderdeel van de download voor de gemeente Asten. Er is ook een download met alle gemeente-, wijk- en buurtgegevens voor heel Nederland.

Selecteer op een groot scherm een categorie in het menu naast de tabel. Gebruik op een klein scherm de keuzelijst boven de tabel.

Tabelgebruik:

  • Kies een categorie om alleen de onderwerpen uit dat deel van de tabel te tonen.
  • Op grote schermen staat de categoriekeuze naast de tabel; op kleine schermen staat deze erboven.
  • Verschuif de tabel op kleine schermen horizontaal om alle kolommen te bekijken.
Top 5 wijk Heusden recreatie: kenmerken met het grootste verschil ten opzichte van Nederland
#KenmerkWaardeWaarde NLVerschilVerschil NLScore
1% Eigendom onbekend100%1%99%17%5,7
2% Ongehuwd0,0%50%-50%8,9%5,7
3Inkomensontvangers per 1.000 inwoners1.5388077311524,81
4% 45 tot 65 jaar0,0%26%-26%5,8%4,46
5% Gehuwd0,0%37%-37%9%4,13

Download alle kenmerken met een vergelijking van alle regio’s: uitgebreide informatie gemeente Asten.

RegioSoort regio% Eigendom onbekend% OngehuwdInkomensontvangers per 1.000 inwoners% 45 tot 65 jaar% Gehuwd
Heusden recreatieWijk100%0,0%1.5380,0%0,0%
NederlandLand1%50%80726%37%
AstenGemeente0%45%82626%43%
De Groote PeelBuurt100%0,0%geen data0,0%0,0%

Download alle kenmerken met een vergelijking van alle regio’s: uitgebreide informatie gemeente Asten.

Top 5 kenmerken wijk Heusden recreatie:

De eerste tabel toont de vijf meest kenmerkende onderwerpen voor wijk Heusden recreatie. Op deze onderwerpen verschilt wijk Heusden recreatie relatief het meest van de rest van Nederland. De vergelijking gebruikt de meest recent beschikbare gegevens per onderwerp.

Regio’s:

De tweede tabel toont de waarden voor de top 5 kenmerken per regio. Getoonde regio’s: wijk Heusden recreatie, Nederland, de gemeente en alle buurten binnen de wijk. Hierbij staan de kenmerken in de kolommen en de vergelijkingsgebieden in de rijen.

Berekening van de grootste verschillen:

Het relatieve verschil is berekend als verschilscore. De verschilscore vergelijkt het verschil voor Heusden recreatie met het gemiddelde verschil voor Nederland. Zo worden de onderwerpen geselecteerd die relatief het sterkst van het Nederlandse gemiddelde afwijken.

De kolommen van de eerste tabel tonen de rekenstappen. ‘Waarde’ is de waarde voor Heusden recreatie, ‘Waarde NL’ het Nederlandse gemiddelde, ‘Verschil’ het verschil tussen beide waarden, ‘Verschil NL’ de gemiddelde afwijking in Nederland en ‘Score’ de daaruit berekende verschilscore.

De verschilscores zijn voor ruim 70 onderwerpen berekend. Uit de onderwerpen met de hoogste scores worden de vijf meest interessante onderwerpen gekozen. Hierdoor worden tegengestelde of vrijwel gelijke onderwerpen niet dubbel getoond en wordt het ontbreken van een onderwerp niet als kenmerk gepresenteerd. Als er bijvoorbeeld relatief veel vrouwen zijn, wordt niet ook automatisch het lage aandeel mannen getoond. Een sterk afwijkende bedrijfstak wordt alleen getoond als deze oververtegenwoordigd is.

Alle verschilscores voor alle wijken en buurten in wijk Heusden recreatie staan in de uitgebreide download voor Asten.

Data en bronnen

Bekijk de gebruikte open databronnen en definities en download uitgebreide regionale datasets over de wijk Heusden recreatie.

Download alle regionale data
Download de uitgebreide datasets voor de gemeente Asten.
Afbeelding van Excel documenten uit de download met regionale data.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download uitgebreide informatie in handige Excel-overzichten voor de gemeente Asten. De download bevat regionale statistieken, adressen, verkiezingsuitslagen, misdaadcijfers, detail leeftijdsgegevens en meer.

Download!
Gebruikte open data bronnen
Bronvermelding en definities

Veel gegevens op deze pagina komen uit verschillende datasets met regionale cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Hierbij is een groot aantal datasets gecombineerd. De meest recente gegevens zijn bijgewerkt tot en met 14 oktober 2026. Daarnaast zijn diverse andere officiële databronnen gebruikt, waaronder het Kadaster, de Kiesraad, de Politie en het RIVM.

Bronnen & definities
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron