Statistieken buurt Wolfhezerbeek

Statistieken buurt Wolfhezerbeek

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor de buurt Wolfhezerbeek in de gemeente Renkum Vlag van de gemeente Renkum. Bekijk de gegevens over inwoners, woningen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke grafieken, tabellen, kaarten en uitleg bij de data.

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor de buurt Wolfhezerbeek in de gemeente Renkum Vlag van de gemeente Renkum. Bekijk de gegevens over inwoners, woningen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke grafieken, tabellen, kaarten en uitleg bij de data.

Kaart van de buurt Wolfhezerbeek.Bekijk kaart
Buurt Wolfhezerbeek in het kort

Bekijk de belangrijkste cijfers, de kaart en een korte toelichting over de buurt Wolfhezerbeek.

Kerncijfers van de buurt Wolfhezerbeek
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van de belangrijkste cijfers van het Kadaster en het CBS voor de buurt Wolfhezerbeek.


Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor de buurt Wolfhezerbeek.

OnderwerpAantalBronJaar data
Adressen met postcode3Kadaster2026
Adressen met woonfunctie2Kadaster2026
Panden met adres4Kadaster2026
Percelen met adres4Kadaster2026
Woningvoorraad2CBS2025
Huishoudens0CBS2026
Inwoners35CBS2026

Op deze pagina vind je een kaart van de buurt Wolfhezerbeek en de data over meer dan 250 onderwerpen voor de buurt Wolfhezerbeek.

Definities
Aantal inwoners op de kaart van de buurt Wolfhezerbeek
Kaart van de omgeving van de buurt Wolfhezerbeek.
Afbeelding van de buurt Wolfhezerbeek op de kaart.

Kaart van de wijk Wolfheze ten zuiden van het spoor met het aantal inwoners per buurt in 2026. De cijfers op de kaart geven de volgende buurten weer: 1: De Stichting, 2: Lawijckerhof, 3: Boschhoeve, 4: Wolfhezerbeek.

Bekijk de statistieken voor alle 73 gebieden binnen de gemeente Renkum via de overzichtspagina van de gebieden in de Renkum.

Overzicht gebieden Meer Renkum
Over de buurt Wolfhezerbeek

De buurt Wolfhezerbeek ligt binnen de wijk Wolfheze ten zuiden van het spoor in de gemeente Renkum. De volgende gebieden vallen geheel of gedeeltelijk binnen de buurt Wolfhezerbeek: het heidegebied Wolfhezerheide en het bosgebied Wodanseiken. De meest voorkomende postcode in de buurt Wolfhezerbeek is postcode 6874.

Er zijn vier adressen en twee woningen in de buurt Wolfhezerbeek in de gemeente Renkum. Er wonen 35 inwoners in de buurt Wolfhezerbeek, met een aanzienlijk deel (43%) in de leeftijdsgroep van nul tot vijftien jaar. Er zijn geen huishoudens in de buurt Wolfhezerbeek.

Buurt Wolfhezerbeek heeft een oppervlakte van 213 hectare land (honderd hectare is één vierkante kilometer, 1 km2). De gemiddelde dichtheid van adressen is 129 adressen per km2.

Meer over de buurt Wolfhezerbeek:

De gegevens van de buurt Wolfhezerbeek voor de jaren 2013 tot en met 2016 zijn berekend.

Blijf op de hoogte

Ontvang een e-mail als er nieuwe cijfers zijn op de pagina Buurt Wolfhezerbeek.

Wonen in de buurt Wolfhezerbeek

Bekijk de woningvoorraad, woningkenmerken, woningtypen en de ontwikkeling van de gemiddelde WOZ-waarde in de buurt Wolfhezerbeek.

Kenmerken van de 2 woningen in de buurt Wolfhezerbeek
Er zijn 2 woningen in de buurt Wolfhezerbeek.
Informatie over de woningen in deze regio op basis van open data van het Centraal Bureau voor de Statistiek en het Kadaster. Afbeelding met 4 taart diagrammen.

De vier bovenstaande taartdiagrammen tonen het percentage woningen naar verschillende woningkenmerken. Beschikbare kenmerken zijn eigendom, bewoning, type, soort woning en bouwperiode. Het jaar waar de data voor gelden staat in het midden van de grafiek. Klik op de afbeelding om deze groter weer te geven.

Bekijk onderstaande toelichting voor de definities van de woningkenmerken. En bekijk de woningkenmerken per buurt in de gemeente Renkum in een interactieve tabel.

Toelichting
Woningwaarde per jaar

Er is geen informatie over de gemiddelde WOZ woningwaarde in de buurt Wolfhezerbeek beschikbaar. De gemiddelde WOZ waarde voor de woningen in de gemeente Renkum is te vinden op de pagina over de gemeente Renkum.

Download een schat aan informatie
  • Uitgebreide informatie in handige Excel overzichten voor de gemeente Renkum.
  • Meer dan 250 onderwerpen voor Nederland en alle provincies, gemeenten, wijken en buurten in Nederland.
Woningwaarde en 65-plussers per gebied
Er zijn voor de buurt Wolfhezerbeek onvoldoende gegevens om deze buurt zelf in de grafiek weer te geven.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde woningwaarde per regio op de horizontale as. Deze is afgezet tegen het percentage inwoners van 65 jaar en ouder op de verticale as. Iedere regio wordt als cirkel weergegeven. De omvang van de cirkels hangt af van het aantal woningen in een gebied: hoe meer woningen, hoe groter de cirkel.

Woningwaarde ten opzichte van inwoners van 65 jaar en ouder per gebied, de volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (grijs), provincie Gelderland (bruin), gemeente Renkum (geel), 6 woonplaatsen (groen), 12 wijken (oranje) en 46 buurten (blauw). Klik op de naam van een cirkel om de gegevens voor dat gebied weer te geven.

Soorten woningen
Vrijstaande woningen komen het meeste voor in de buurt Wolfhezerbeek: er zijn 2 adressen met het woningtype vrijstaande woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in de buurt Wolfhezerbeek.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 juli 2026.

Bevolking in de buurt Wolfhezerbeek

Bekijk de samenstelling en ontwikkeling van de bevolking in de buurt Wolfhezerbeek, met cijfers over inwoners, leeftijd, burgerlijke staat, huishoudens, migratieachtergrond, opleidingsniveau, geboorte en sterfte.

Bekijk ook de maandelijkse bevolkingsontwikkeling in de gemeente Renkum.

Aantal inwoners per jaar
De buurt Wolfhezerbeek telt 35 inwoners in 2026.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt Wolfhezerbeek. De gegevens lopen van 2013 tot en met 2026.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt Wolfhezerbeek:

JaarAantal inwoners de buurt Wolfhezerbeek% verschil
202635600%
20255-50%
2024100,0%
202310inf%
20220-100%
202150,0%
202050,0%
201950,0%
201850,0%
2017525%
201640,0%
201540,0%
201440,0%
20134geen data

Het aantal inwoners in de buurt Wolfhezerbeek is met 31 personen gestegen van 4 personen in 2013 tot 35 personen in 2026 (dat is een stijging van 775%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2013 tot en met 2026 was 2 personen (40%).

Het aantal inwoners is het aantal personen zoals op 1 januari in het bevolkingsregister vastgelegd. Bekijk ook de tabel met het aantal inwoners per buurt in de gemeente Renkum.

Beschrijving van de ontwikkeling van het aantal inwoners in de buurt Wolfhezerbeek:

In 2013 telde de buurt Wolfhezerbeek 4 inwoners. In 2022 is het aantal gedaald tot 0 personen. Dit is een daling van 4 (-100%) ten opzichte van 2013, ten opzichte van het vorige jaar (2021) is het verschil -5 (-100%). Het aantal van 0 inwoners is het minimum in de hele periode waarover de inwonersdata beschikbaar zijn. In 2026 is het aantal gestegen tot 35 personen. De stijging ten opzichte van 2022 is 35, het verschil ten opzichte van het vorige jaar (2025) is 30 (600%). Het aantal van 35 inwoners is het hoogste aantal inwoners in de hele periode van 2013 tot en met 2026.

Inwoners per leeftijdsgroep in de buurt Wolfhezerbeek
De grootste getoonde leeftijdsgroep in de buurt Wolfhezerbeek is 0 tot 15 jaar, met 43% van de inwoners.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2026 per leeftijdsgroep.

De grafiek toont de leeftijdsgroepen. Het aantal inwoners is ook per individueel levensjaar beschikbaar (alleen de inwoners van 105 jaar en ouder vormen 1 groep). De inwoners naar leeftijd zijn er tot op buurtniveau in het document met leeftijdsgegevens in de download voor de gemeente Renkum.

Burgerlijke staat in de buurt Wolfhezerbeek
Deze grafiek laat zien hoeveel inwoners getrouwd, niet getrouwd, gescheiden of verweduwd zijn.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, burgerlijke staat: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2026 naar burgerlijke staat.

Onderverdeling van de bevolking in de buurt Wolfhezerbeek naar de situaties ‘Ongehuwd’, ‘Gehuwd’, ‘Gescheiden’ en ‘Verweduwd’.

Toelichting
Inwoners naar land van herkomst per jaar
Gegevens over de herkomstgebieden van de inwoners in de buurt Wolfhezerbeek.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Autochtoon of migratieachtergrond in Nederland voor de periode van 2015 tot en met 2026: Bovenstaande grafiek toont de verdeling van de bevolking naar herkomst uit Nederland, herkomst uit Europa en herkomst van buiten Europa in de buurt Wolfhezerbeek per jaar.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners maar herkomst per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt Wolfhezerbeek:

JaarHerkomst NederlandHerkomst EuropaHerkomst buiten Europa
20260035
2025000
2024055
2023055
2022000
2021032
2020032
2019032
2018032
2017032
2016222
2015222

In 2026 was de herkomst van inwoners in de buurt Wolfhezerbeek als volgt verdeeld: herkomst uit Nederland: 0,0%, herkomst uit Europese landen: 0,0% en herkomst uit landen buiten Europa: 100% En in 2015 was de verdeling van inwoners naar herkomstgebied als volgt: herkomst uit Nederland: 33%, herkomst uit Europa: 33% en herkomst van buiten Europa: 33%.

Toelichting Meer migratie
Migratie herkomstlanden

Bekijk ook de detailinformatie over het aantal inwoners in Nederland naar land van herkomst.

Landen van herkomst
Migratie achtergrond: Geboortelanden en herkomstlanden
Van de inwoners van de buurt Wolfhezerbeek is 0% in Nederland geboren (gegevens 2026).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking in de buurt Wolfhezerbeek: de grafiek toont het aantal inwoners in 2025, onderverdeeld naar geboorteland en herkomstland. Gebruik het filter om een categorie te selecteren.

De cijfers over de migratieachtergrond van inwoners zijn gebaseerd op data van het CBS.

Toelichting
Geboorte per 1.000 inwoners

Er zijn voor de buurt Wolfhezerbeek helaas geen data over geboortes bekend. De cijfers over de geboorten per 1.000 aantal inwoners zijn gebaseerd op data van het CBS. De cijfers over de geboortes per 1.000 aantal inwoners zijn berekend door het aantal levendgeborenen van 1 januari tot en met 31 december te delen door het aantal inwoners op 1 januari van het betreffende jaar.

Er waren in de gemeente Renkum als geheel 14 geboortes in augustus 2026. Bekijk de pagina met maandelijkse bevolkingscijfers voor de gemeente Renkum.

Sterfte per 1.000 inwoners
Er zijn 0 personen per 1.000 inwoners overleden in 2025 in de buurt Wolfhezerbeek.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal sterftes per 1.000 inwoners in de buurt Wolfhezerbeek.

De cijfers over de sterfte per 1.000 aantal inwoners zijn gebaseerd op data van het CBS. De relatieve sterfte is bepaald als het aantal overledenen van 1 januari tot en met 31 december, per 1.000 inwoners op 1 januari van het betreffende jaar.

In augustus 2026 zijn in de gemeente Renkum als geheel 22 inwoners overleden. Bekijk de maandelijkse sterftecijfers voor de gemeente Renkum.

Meer sterfte
Onderwijs in de buurt Wolfhezerbeek

Bekijk de kinderopvang- en onderwijslocaties, gemiddelde reisafstanden, aantallen leerlingen en studenten en de ontwikkeling van het aantal scholen in de buurt Wolfhezerbeek. Dit is een kleine selectie uit de datasets over het onderwijs. Bekijk véél meer informatie over het onderwijs op AlleCijfers.

Kinderopvang- en onderwijslocaties in de buurt Wolfhezerbeek
Buurt WolfhezerbeekGemeente RenkumGemeente Arnhem
Aantal kinderopvanglocaties050253
Aantal kindplaatsen01.4056.274
Aantal vestigingen basisonderwijs01358
Aantal leerlingen basisonderwijs02.42113.942
Aantal vestigingen voortgezet onderwijs0118
Aantal leerlingen voortgezet onderwijs09408.896
Aantal opleidingen middelbaar beroepsonderwijs0010
Aantal studenten middelbaar beroepsonderwijs009.720
Aantal opleidingen hoger onderwijs0052
Aantal studenten hoger onderwijs0011.302

Bovenstaande tabel toont data van het LRK en DUO over kinderopvang en onderwijs. De gegevens zijn bijgewerkt tot en met 1 oktober 2026.

Het aantal leerlingen betreft het aantal dat onderwijs volgt op een school in de buurt Wolfhezerbeek. Op de pagina’s over het basisonderwijs en over de middelbare scholen zijn ook gegevens beschikbaar over het huisadres van leerlingen ten opzichte van het adres van de schoolvestigingen.

Gemiddelde afstanden kinderopvang en onderwijs
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een basisschool in de buurt Wolfhezerbeek is 1,4 kilometer.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand staafdiagram toont de gemiddelde afstand in kilometers over de weg tot kinderdagverblijven, buitenschoolseopvang, basisonderwijs, voortgezet onderwijs totaal, VMBO scholen en HAVO VWO scholen. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens voor verschillende soorten locaties te tonen. De gebruikte cijfers komen van uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor de situatie in 2016.


Onderstaande tabel de gemiddelde afstand in kilometers voor verschillende soorten locaties voor kinderopvang en onderwijs. De gegevens worden getoond per (vergelijkings)gebied en gelden voor 2016.

RegioKinderdagverblijfBuitenschoolseopvangBasisonderwijsVoortgezet onderwijsVMBOHAVO VWO
Nederland0,70,70,82,52,63,4
Provincie Gelderland0,80,80,82,82,83,7
Gemeente Renkum0,60,60,83,43,43,4
Wijk Wolfheze ten zuiden van het spoor0,60,60,64,14,14,1
Buurt Boschhoeve1,81,81,85,55,55,5
Buurt Wolfhezerbeek1,21,31,42,72,72,7
Buurt De Stichting0,80,80,84,54,54,5
Buurt Lawijckerhof0,30,30,33,73,73,7

Deze grafiek toont een regionale vergelijking van de gemiddelde reisafstanden voor inwoners van hun woonadres naar de dichtstbijzijnde locaties voor kinderopvang, basisonderwijs en voortgezet onderwijs. De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting. In de grafiek zie je de gegevens voor de buurt Wolfhezerbeek in vergelijking tot andere gebieden. De volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (oranje), provincie Gelderland (bruin), gemeente Renkum (geel), wijk Wolfheze ten zuiden van het spoor (groen) en 3 buurten (blauw). Buurt Wolfhezerbeek wordt in het rood weergegeven.

Leerlingen en studenten in de buurt Wolfhezerbeek
Er woonden in 2026 geen leerlingen of studenten in de buurt Wolfhezerbeek.

Er zijn in de buurt Wolfhezerbeek geen leerlingen in het het PO of VO en geen studenten in het MBO, HBO, of WO geregistreerd. Daarom wordt hier geen grafiek getoond.

Toelichting
Opleidingsniveau van de inwoners van 15 tot 75 jaar
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Opleidingsniveau van de inwoners van 15 tot 75 jaar per 1 oktober 2024 in de gemeente Renkum.

Er zijn geen gegevens over het opleidingsniveau van de inwoners in de buurt Wolfhezerbeek beschikbaar. Daarom worden hier de gegevens voor de gemeente Renkum weergegeven.

De donutgrafiek toont het percentage basis, middelbaar en hoog opgeleiden. Het aantal inwoners per opleidingsniveau wordt getoond door op de grafiek te klikken.

Definities opleidingsniveau

Economie en inkomen in de buurt Wolfhezerbeek

Bekijk de ontwikkeling van het aantal bedrijven en het gemiddelde inkomen in de buurt Wolfhezerbeek, met vergelijkingen tussen gebieden.

Bedrijven

Voor buurt Wolfhezerbeek zijn helaas geen gegevens bekend over het aantal bedrijven.

Advertentie:

De inlegzolen van VeiligVoeten beschermen goed tegen spijkers in je voet!

Huttenbouw of timmerdorp?
Voorkom verwondingen aan je voeten en voel je veilig! Gebruik veiligheidszooltjes, die beschermen goed tegen scherpe objecten in je voet! Het materiaal van de zolen lijkt op dat van een kogelvrij vest. Bescherm je voeten tegen spijkers en schroeven bij het klussen, gebruik ze bij evenementen, draag ze in je laarzen voor extra isolatie en bescherming of gebruik ze in je waterschoenen.

Gemiddeld inkomen per inwoner

Voor buurt Wolfhezerbeek zijn helaas geen gegevens bekend over het gemiddelde inkomen per inwoner.

Inkomensvergelijking

Voor buurt Wolfhezerbeek zijn helaas geen gegevens beschikbaar voor een inkomensvergelijking met andere gebieden.

De regionale gezondheidsmonitor

Onderstaande grafieken tonen gegevens uit de regionale gezondheidsmonitor. De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners. De data uit het onderzoek komen van het RIVM en het CBS.

Inwoners met een goede gezondheid
96% procent van de inwoners van 18 jaar en ouder in de buurt Wolfhezerbeek ervaart de eigen gezondheid als goed of zeer goed.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande lijngrafiek toont het percentage inwoners met een goede gezondheid in de buurt Wolfhezerbeek per leeftijdsgroep. De gegevens wordt getoond voor de periode van 2016 tot en met 2016.

De RIVM gezondheidsmonitor biedt gezondheidsgegevens voor Nederland en per provincie, gemeente, wijk en buurt. Dit zijn gegevens over beperkingen, ervaren gezondheid, overgewicht, roken, drinken en mantelzorg.

Over de gezondheidsmonitor

De cijfers op deze pagina zijn afkomstig van het RIVM op basis van gegevens uit de Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen 2012, 2016, 2020 en de Corona Gezondheidsmonitor 2022 van GGD, CBS en RIVM. Er zijn data over monitoren met betrekking tot gezondheid, sociale situatie en leefstijl. Deze gegevens zijn er voor alle buurten, wijken, gemeenten, provincies en voor heel Nederland. Normaliter wordt dit onderzoek iedere vier jaar uitgevoerd. En in verband met Corona is er in 2022 een extra Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen uitgevoerd.

De data zijn door het RIVM en CBS gepubliceerd en waar nodig door OpenInfo omgerekend naar de regionale indelingen van 2026.

Bekijk alle definities uit de regionale gezondheidsmonitor.

Alcoholgebruik en roken
103% van de inwoners van 18 jaar of ouder in de buurt Wolfhezerbeek geeft aan wel eens alcohol te drinken.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de onderwerpen in de categorie ‘Alcoholgebruik en roken’ uit de gezondheidsmonitor van het RIVM voor de buurt Wolfhezerbeek. Hierbij wordt per onderwerp getoond wat het percentage inwoners in de buurt Wolfhezerbeek is dat heeft aangegeven dat het onderwerp van toepassing is. Gebruik het filter boven de grafiek om de leeftijdsgroep van de inwoners te kiezen.

Bekijk de toelichting bij bovenstaande grafiek met de definities en de vragen voor de onderwerpen ‘rookt tabak’, ‘voldoet aan de alcoholrichtlijn’, ‘drinken’, ‘zwaar drinken’ en ‘overmatig drinken’.

Toelichting

Bekijk de aparte pagina over de gezondheid in de buurt Wolfhezerbeek met de gegevens over meer dan 40 onderwerpen uit de regionale gezondheidsmonitor en met data over het gebruik van de WMO en de jeugdzorg in de buurt Wolfhezerbeek.

Meer gezondheidsdata
Voertuigen en verkeer in de buurt Wolfhezerbeek

Bekijk de beschikbare gegevens over geregistreerde voertuigen, elektrische auto’s en verkeersongevallen in de buurt Wolfhezerbeek.

Data over voertuigen

Deze paragraaf toont data over de op kenteken geregistreerde voertuigen in de buurt Wolfhezerbeek. Dit is regionale data van de RDW. De data is beschikbaar per soort voertuig, per energiebron (brandstof) en per maand. Deze gegevens worden maandelijks bijgewerkt, het meest recent was dit op 1 oktober 2026. Bekijk de toelichting voor de bronbeschrijving en definities van de regionale voertuig data.

Toelichting Autodata
Voertuigen naar energiebron
Er zijn 2 voertuigen met ‘benzine’ als energiebron in de buurt Wolfhezerbeek in oktober 2026.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal voertuigen per type energiebron (brandstof) dat in oktober 2026 in het kentekenregister van de RDW in de buurt Wolfhezerbeek geregistreerd staat.

Er zijn in totaal 2 op naam geregistreerde voertuigen in de buurt Wolfhezerbeek (in oktober 2026).

Voertuigen naar soort
Er zijn 2 voertuigen van het type ‘personenauto’ in de buurt Wolfhezerbeek in oktober 2026.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal voertuigen naar soort motorvoertuig dat in oktober 2026 in het kentekenregister van de RDW in de buurt Wolfhezerbeek geregistreerd staat.

Vergelijk het percentage auto’s per energiebron op de pagina met regionale voertuigdata.

Verkeersongevallen naar afloop
Er waren 21 verkeersongevallen in de buurt Wolfhezerbeek in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen in de buurt Wolfhezerbeek. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2025 in de buurt Wolfhezerbeek plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2025
Totaal21
Materiële schade20
Letselschade1
Dodelijke afloop0

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen is bepaald welke ongevallen binnen de buurt Wolfhezerbeek vallen.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Veiligheid in de buurt Wolfhezerbeek

Bekijk de ontwikkeling en soorten van de geregistreerde misdaad in de buurt Wolfhezerbeek op basis van data van de Politie en het CBS. De politiedata worden maandelijks bijgewerkt, het meest recent op 15 september 2026. De beschrijvingen van de soorten misdrijven zoals de politie deze gebruikt zijn te vinden in de tabel met definities van de verschillende soorten delicten.

Meer misdaad
Totaal geregistreerde misdaad per maand of per jaar
Er zijn in 2025 in totaal 3 misdrijven in de buurt Wolfhezerbeek geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Totaal aantal geregistreerde misdaden in de buurt Wolfhezerbeek, 2012 tot en met 2025 (bij weergave van de gegevens per jaar) of april 2025 tot en met september 2026 (bij weergave van de gegevens per maand).

In de buurt Wolfhezerbeek zijn van 2012 tot en met 2025 in totaal 67 misdrijven geregistreerd. Deze misdrijven zijn ingedeeld naar 20 verschillende soorten delicten. Voor 14% van alle buurten in heel Nederland zijn er in deze periode 67 of minder misdrijven geregistreerd. In 2025 werden in de buurt Wolfhezerbeek 3 misdrijven door de politie vastgelegd. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens per maand of per jaar te tonen.

Misdaden naar type delict
De meest voorkomende soorten misdrijven in de buurt Wolfhezerbeek van 2012 t/m 2025 zijn Ongevallen (weg) (11 delicten) en Onder invloed (weg) (11 delicten).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Aantal geregistreerde misdaden voor de tien meest voorkomende soorten delicten van 2012 tot en met 2025, buurt Wolfhezerbeek.

Definities misdaad
Misdaad totaal per maand
In september 2026 zijn er 3 misdrijven in de buurt Wolfhezerbeek geregistreerd.
Afbeelding van een warmtekaart (een heatmap in het Engels, een visuele weergave van data waarbij kleuren worden gebruikt om waarden weer te geven) met het totaal aantal misdrijven in de buurt Wolfhezerbeek per maand en per jaar.

Bovenstaande warmtekaart geeft een visuele weergave van het totaal aantal door de politie geregistreerde misdrijven per maand in de buurt Wolfhezerbeek over de afgelopen 6 jaar.

Alle gegevens zijn beschikbaar in het Excel document met politiedata als onderdeel van de download voor de gemeente Renkum.

Misdaden per 1.000 inwoners
Er waren 400 misdrijven per 1.000 inwoners van het type ‘verkeersovertredingen’ in 2025 in de buurt Wolfhezerbeek.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Criminaliteit: aantal misdaden per 1.000 inwoners in 2025 in de buurt Wolfhezerbeek.

De grafiek toont de meest recente gegevens over het aantal misdaden per 1.000 inwoners voor de buurt Wolfhezerbeek. De gegevens over misdaden zijn hiertoe gegroepeerd in (1) het totaal aantal diefstallen (alle vormen, zoals diefstal uit woningen en schuren, diefstal van auto’s en fietsen en winkeldiefstal), (2) geweld en seksmisdrijven, (3) milieuovertredingen, (4) oplichting, (5) verkeersovertredingen, (6) vernielingen en misdrijven tegen de openbare orde en (7) alle overige misdrijven. De definities van alle verschillende soorten delicten met daarbij de categorie waarin deze zijn ingedeeld zijn te vinden in de bronbeschrijving van de politiedata.

Verkiezingen in de buurt Wolfhezerbeek

Bekijk de beschikbare verkiezingsuitslagen en informatie over de stembureaus in de buurt Wolfhezerbeek.

Uitslag gemeenteraadsverkiezingen 2026
Stembureau Gymzaal Wofheze in Wolfheze
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Aantal stemmen per partij zoals uitgebracht te Stembureau Gymzaal Wofheze in Wolfheze bij de gemeenteraadsverkiezingen van maart 2026. De grafiek toont de 8 partijen waarop bij de gemeenteraadsverkiezingen van maart 2026 bij het stembureau Stembureau Gymzaal Wofheze in Wolfheze stemmen zijn uitgebracht.

Onderstaande grafiek toont het aantal stemmen per politieke partij dat bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 18 maart 2026 in Stembureau Gymzaal Wofheze in Wolfheze is uitgebracht. Er was bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 18 maart 2026 geen stembureau binnen de buurt Wolfhezerbeek. Stembureau Gymzaal Wofheze in Wolfheze is het stembureau dat het meest dichtbij het geografisch centrum van de buurt Wolfhezerbeek ligt.

Bekijk veel meer informatie over de verkiezingen op de pagina met alle 34 stembureaus in de gemeente Renkum en op de pagina met alle verkiezingsuitslagen voor de gemeente Renkum. En download alle verkiezingsdata in een Excel document als onderdeel van de uitgebreide informatie voor de gemeente Renkum.

Stembureaus Renkum
Adressen en leefomgeving in de buurt Wolfhezerbeek

Bekijk gegevens over adressen, gebruiksdoelen, bouwperioden, dichtheid, de nabijheid van voorzieningen, energieverbruik en energielabels in de buurt Wolfhezerbeek.

Informatie op basis van de BAG (de Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) van 1 juli 2026. De buurt Wolfhezerbeek telt in totaal 4 adressen, deze hebben allemaal een verblijfsobject, er zijn geen standplaatsen en geen ligplaatsen. Alle adressen in buurt Wolfhezerbeek liggen buiten de bebouwde kom.

Adressen Renkum
Adressen: gebruiksdoelen
In de buurt Wolfhezerbeek zijn er 2 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor de buurt Wolfhezerbeek.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities
Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 2 panden uit de bouwperiode 1970 tot 1980 in de buurt Wolfhezerbeek.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor de buurt Wolfhezerbeek. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 juli 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Dichtheid per km² van bevolking, adressen en auto’s

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de dichtheid van de bevolking-, adressen- en personenauto’s per km² oppervlakte in Nederland en de buurt Wolfhezerbeek voor 2026.


Onderstaande tabel toont de dichtheid van de bevolking-, adressen- en personenauto’s per km² oppervlakte in Nederland en de buurt Wolfhezerbeek voor 2026:

DichtheidNederlandBuurt Wolfhezerbeek
Bevolking53916
Adressen2.093129
Autos2750

De data over het aantal inwoners-, adressen- en personenauto’s per vierkante kilometer land geven een beeld van ‘de mate van concentratie van menselijke activiteiten’ in de buurt Wolfhezerbeek ten opzichte van het gemiddelde voor Nederland. Merk op: de gemiddelde omgevingsadressendichtheid is een ander cijfer dan de uitkomst van het aantal adressen gedeeld door de oppervlakte. Zie de definities van de verschillende lokale verdichtingsmaten.

Toelichting
Gemiddelde afstand tot voorzieningen
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een huisartsenpraktijk in de buurt Wolfhezerbeek is 3,0.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in de buurt Wolfhezerbeek tot de dichtstbijzijnde voorziening. De gebruikte cijfers komen uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor 2016.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in de buurt Wolfhezerbeek tot de dichtstbijzijnde voorziening voor 2016:

VoorzieningAfstand in km
Huisartsenpraktijk3,0
Supermarkt3,1
Restaurant1,6
Basisonderwijs1,4
Voortgezet onderwijs2,7
Bibliotheek3,0
Treinstation1,7
Sportterrein1,6
Bioscoop3,5
Museum2,6

De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting.

Gas- en elektriciteitsverbruik van woningen
Gemiddeld aardgas- en elektriciteitsverbruik per woning per jaar in de buurt Wolfhezerbeek.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het gemiddeld energieverbruik per woning per jaar in de buurt Wolfhezerbeek.


Onderstaande tabel toont het gemiddelde gas- en elektriciteitsverbruik per type woning voor 2014 voor de buurt Wolfhezerbeek:

Soort woningGemiddeld gasverbruikGemiddelde elektriciteitslevering per woning
Appartementgeen datageen data
Tussenwoninggeen datageen data
Hoekwoninggeen datageen data
Twee-onder-één-kap woninggeen datageen data
Vrijstaande woning4.600geen data
Koopwoning4.600geen data
Huurwoninggeen datageen data

Data over het gemiddeld elektriciteitsverbruik in kWh en het gemiddeld verbruik voor aardgas in m3. Het gemiddelde geldt voor het verbruik van één jaar van alle particuliere woningen. Het verbruik van gas en elektra is ook bekend per woningtype, zie de tabel.

Toelichting Meer gas
Energielabels
De meest voorkomende energielabels in de buurt Wolfhezerbeek zijn C (1 adres) en D (1 adres).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in de buurt Wolfhezerbeek. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 oktober 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel C komt het meeste voor in de buurt Wolfhezerbeek: 1 adres heeft energielabel C. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Renkum bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Adressen in de buurt Wolfhezerbeek
Tabel met openbare ruimtes in de buurt Wolfhezerbeek.

Onderstaande tabel toont alle openbare ruimtes en alle unieke combinaties van straten en huisnummers voor de buurt Wolfhezerbeek. Één straat kan in meer dan één buurt voorkomen. Vind de buurt bij je adres op de pagina met alle adressen voor de gemeente Renkum.

Openbare ruimteHuisnummer(s)Postcode(s)WoonplaatsAantal adressen
Heelsumsepad--Wolfheze0
Heelsumseweg51-Wolfheze1
Oude Kloosterweg16874AAWolfheze1
Wolfhezerweg17 t/m 196874AAWolfheze2

Bovenstaande tabel toont de gegevens voor 4 openbare ruimtes en 4 adressen in de buurt Wolfhezerbeek. Dit zijn alle adressen en openbare ruimtes op basis van de BAG- en de topografische kaarten (BRT) van het Kadaster van 1 juli 2026.

Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, spoorbaan of brug zijn. Zie de toelichting voor een verdere definitie. Klik op de naam van een openbare ruimte om de pagina met statistieken voor die ruimte weer te geven. Bekijk de definities van de soorten openbare ruimtes.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Adressen Renkum
Tabelgebruik:

  • Bekijk in de tabel alle openbare ruimtes en unieke combinaties van straten en huisnummers in deze buurt.
  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waarin de zoekterm voorkomt zichtbaar blijven.
  • Sorteer de tabel door op een kolomtitel te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen onder de tabel.
  • Op kleine schermen: de eerste kolom blijft staan, verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien.
Gebieden
Tabel met de gebieden die de buurt Wolfhezerbeek ‘raken’.
Soort gebiedNaam gebiedAantal adressen
Postcode numeriek68743
WoonplaatsWolfheze5
WijkWolfheze ten zuiden van het spoor5
GemeenteRenkum5
ProvincieGelderland5
WaterschapWaterschap Vallei en Veluwe5
LandNederland5

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden die de buurt Wolfhezerbeek ‘raken’ met het aantal adressen uit de buurt Wolfhezerbeek dat in het betreffende gebied ligt.

Buurt Wolfhezerbeek ‘raakt’ andere gebieden zoals bijvoorbeeld een woonplaats of waterschap wanneer de geometrieën van de buurt Wolfhezerbeek en die van de andere gebieden elkaar overlappen of snijden. De gebieden zijn op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2026 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026 bepaald. Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.

Alle onderwerpen en vergelijken

Bekijk de meest recente cijfers over meer dan 250 onderwerpen en vergelijk de buurt Wolfhezerbeek met andere gebieden.

Gegevens over meer dan 250 onderwerpen!
Kies een categorie en bekijk de bijbehorende onderwerpen.

Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens voor de buurt Wolfhezerbeek voor meer dan 250 onderwerpen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de onderwerpen in die categorie weer te geven.

Bedrijven
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Bedrijfsvestigingen totaal0Aantal2025
A Landbouw, bosbouw en visserijgeen dataAantalgeen data
B-F Nijverheid en energiegeen dataAantalgeen data
G+I Handel en horecageen dataAantalgeen data
H+J Vervoer, informatie en communicatiegeen dataAantalgeen data
K-L Financiële diensten, onroerend goedgeen dataAantalgeen data
M-N Zakelijke dienstverleninggeen dataAantalgeen data
O-Q Overheid, onderwijs en zorggeen dataAantalgeen data
R-U Cultuur, recreatie, overige dienstengeen dataAantalgeen data
% A Landbouw, bosbouw en visserijgeen dataPercentagegeen data
% B-F Nijverheid en energiegeen dataPercentagegeen data
% G+I Handel en horecageen dataPercentagegeen data
% H+J Vervoer, informatie en communicatiegeen dataPercentagegeen data
% K-L Financiële diensten, onroerend goedgeen dataPercentagegeen data
% M-N Zakelijke dienstverleninggeen dataPercentagegeen data
% O-Q Overheid, onderwijs en zorggeen dataPercentagegeen data
% R-U Cultuur, recreatie, overige dienstengeen dataPercentagegeen data

De cijfers over bedrijven tonen het aantal bedrijfsvestigingen in de buurt Wolfhezerbeek, uitgesplitst naar bedrijfstak. Een vestiging is een locatie van een bedrijf, instelling of zelfstandige waar of van waaruit activiteiten worden uitgevoerd.

Bevolking
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Inwoners35Aantal2026
Mannen15Aantal2026
Vrouwen20Aantal2026
0 tot 15 jaar15Aantal2026
15 tot 25 jaar5Aantal2026
25 tot 45 jaar5Aantal2026
45 tot 65 jaar10Aantal2026
65 jaar of ouder0Aantal2026
Ongehuwd25Aantal2026
Gehuwd10Aantal2026
Gescheiden0Aantal2026
Verweduwd0Aantal2026
% Mannen43%Percentage2026
% Vrouwen57%Percentage2026
% 0 tot 15 jaar43%Percentage2026
% 15 tot 25 jaar14%Percentage2026
% 25 tot 45 jaar14%Percentage2026
% 45 tot 65 jaar29%Percentage2026
% 65 jaar of ouder0,0%Percentage2026
% Ongehuwd71%Percentage2026
% Gehuwd29%Percentage2026
% Gescheiden0,0%Percentage2026
% Verweduwd0,0%Percentage2026
Geboorten0Aantal2025
Geboorte relatief0Aantal per 1.000 inwoners2025
Sterftes0Aantal2025
Sterfte relatief0Aantal per 1.000 inwoners2025
Leerlingen PO0Aantal2025
Leerlingen VO0Aantal2025
Studenten MBO0Aantal2025
Studenten HBO0Aantal2025
Studenten WO0Aantal2025
Praktisch opleidingsniveaugeen dataAantalgeen data
Middelbaar opleidingsniveaugeen dataAantalgeen data
Hoger opleidingsniveaugeen dataAantalgeen data
% Praktisch opleidingsniveaugeen dataPercentagegeen data
% Middelbaar opleidingsniveaugeen dataPercentagegeen data
% Hoger opleidingsniveaugeen dataPercentagegeen data
Jongeren met jeugdzorg in naturageen dataAantalgeen data
% Jongeren met jeugdzorggeen dataPercentagegeen data
Wmo cliëntengeen dataAantalgeen data
Wmo cliënten per 1.000 inwonersgeen dataAantal per 1.000 inwonersgeen data
Bevolkingsdichtheid16Aantal per km²2026

De inwonersaantallen worden altijd op vijftallen afgerond, hierdoor kan het voorkomen dat een optelling van subgroepen (zoals inwoners naar geslacht of naar leeftijd) licht afwijkt van het totaal aantal inwoners.

Energie
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Gemiddelde elektriciteitslevering per woninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitsteruglevering per woninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
% Woningen met zonnestroomgeen dataPercentagegeen data
% Woningen hoofdzakelijk elektrisch verwarmdgeen dataPercentagegeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering appartementgeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering tussenwoninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering hoekwoninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering twee-onder-één-kap woninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering vrijstaande woninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering huurwoninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering koopwoninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddeld aardgasverbruik per woning4.600Gemiddeld per m³2014
% Woningen met stadsverwarming0%Percentage2014
% Aardgasvrije woningengeen dataPercentagegeen data
% Aardgaswoningengeen dataPercentagegeen data
Gemiddeld aardgasverbruik appartementgeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik tussenwoninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik hoekwoninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik twee-onder-één-kap woninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik vrijstaande woning4.600Gemiddeld per m³2014
Gemiddeld aardgasverbruik koopwoning4.600Gemiddeld per m³2014
Gemiddeld aardgasverbruik huurwoninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Publieke laadpalengeen dataAantalgeen data
Adressen zonder energielabel1Aantal2026
Adressen met voorlopig energielabel0Aantal2026
Adressen met definitief energielabel3Aantal2026
Energielabels A+++++0Aantal2026
Energielabels A++++0Aantal2026
Energielabels A+++0Aantal2026
Energielabels A++0Aantal2026
Energielabels A+0Aantal2026
Energielabels A0Aantal2026
Energielabels B0Aantal2026
Energielabels C1Aantal2026
Energielabels D1Aantal2026
Energielabels E0Aantal2026
Energielabels F0Aantal2026
Energielabels G1Aantal2026

De onderwerpen in de categorie energieverbruik tonen onder meer het gemiddelde gas- en elektriciteitsverbruik en de energielabels van gebouwen in de buurt Wolfhezerbeek. Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het minst energiezuinige label en A++++ het meest energiezuinige label.

Gezondheid-gedrag
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Rookt tabak16%Percentage2016
Voldoet aan de alcoholrichtlijn35%Percentage2016
Drinken103%Percentage2016
Zwaar drinken9%Percentage2016
Overmatig drinken14%Percentage2016
Overgewicht54%Percentage2016
Ernstig overgewicht (obesitas)11%Percentage2016
Voldoet aan de beweegrichtlijn58%Percentage2016
Wekelijks sporten63%Percentage2016
Lopen en/of fietsen naar school of werkgeen dataPercentagegeen data
Lopen naar school of werkgeen dataPercentagegeen data
Fietsen naar school of werkgeen dataPercentagegeen data

De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners in de buurt Wolfhezerbeek. De data uit het onderzoek komt van het RIVM en het CBS.

Gezondheid-overig
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Eenzaam37%Percentage2016
Ernstig eenzaam4%Percentage2016
Emotioneel eenzaamgeen dataPercentagegeen data
Sociaal eenzaamgeen dataPercentagegeen data
Matig/veel regie over het eigen leven107%Percentage2016
Moeite met rondkomen2%Percentage2016
Krijgt steun van anderengeen dataPercentagegeen data
Ernstige geluidhinder door burengeen dataPercentagegeen data
Ernstige geluidhinder door wegverkeergeen dataPercentagegeen data
Ernstige geluidhinder weg >50 km/uurgeen dataPercentagegeen data
Ernstige geluidhinder weg <50 km/uurgeen dataPercentagegeen data
Ernstige geluidhinder door treinverkeergeen dataPercentagegeen data
Ernstige geluidhinder door vliegverkeergeen dataPercentagegeen data
Ernstige geluidhinder door windturbinesgeen dataPercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring wegverkeergeen dataPercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring treinverkeergeen dataPercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring vliegverkeergeen dataPercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring burengeen dataPercentagegeen data
Tevreden met de woninggeen dataPercentagegeen data
Tevreden met de woonomgevinggeen dataPercentagegeen data
Tevreden met het groen in de omgevinggeen dataPercentagegeen data
Kan goed verkoeling vinden binnengeen dataPercentagegeen data
Kan goed verkoeling vinden buitengeen dataPercentagegeen data
Vrijwilligerswerk45%Percentage2016
Mantelzorger22%Percentage2016

De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners in de buurt Wolfhezerbeek. De data uit het onderzoek komt van het RIVM en het CBS.

Gezondheid-ziekte
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Goed ervaren gezondheid96%Percentage2016
Één of meer langdurige aandoeningen40%Percentage2016
Beperkt vanwege gezondheid34%Percentage2016
Ernstig beperkt vanwege gezondheid2%Percentage2016
Één of meerdere keren gevallengeen dataPercentagegeen data
Langdurige ziekte en beperkt25%Percentage2016
Lage veerkrachtgeen dataPercentagegeen data
Hoge veerkrachtgeen dataPercentagegeen data
Hoog risico op angst of depressie2%Percentage2016
Suïcide gedachten de laatste 12 maandengeen dataPercentagegeen data
(Heel) veel stress in afgelopen 4 wekengeen dataPercentagegeen data
Één of meer lichamelijke beperkingen8%Percentage2016
Beperking in horen4%Percentage2016
Beperking in zien4%Percentage2016
Beperking in bewegen4%Percentage2016
Broze gezondheidgeen dataPercentagegeen data
Broze metale gezondheidgeen dataPercentagegeen data
Broze lichamelijke gezondheidgeen dataPercentagegeen data
Broze gezondheid in het sociale domeingeen dataPercentagegeen data

De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners in de buurt Wolfhezerbeek. De data uit het onderzoek komt van het RIVM en het CBS.

Huishoudens
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Huishoudens0Aantal2026
Eenpersoonshuishoudens0Aantal2026
Meerpersoonshuishoudens0Aantal2026
Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen0Aantal2026
Meerpersoonshuishoudens met kinderen0Aantal2026
% Eenpersoonshuishoudens100%Percentage2025
% Meerpersoonshuishoudens0%Percentage2025
% Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen0%Percentage2025
% Meerpersoonshuishoudens met kinderen0%Percentage2025
Gemiddelde huishoudensgrootte1,0Gemiddeld aantal2026

Het aantal huishoudens betreft het aantal particuliere huishoudens op 1 januari van een jaar. Particuliere huishoudens bestaan uit één of meer inwoners die alleen of samen in een woonruimte wonen en zelf in hun dagelijks onderhoud voorzien. De cijfers over huishoudens op wijk- en buurtniveau worden afgerond op vijftallen.

Inkomen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Werkzame beroepsbevolking0Aantal2024
Netto arbeidsparticipatiegeen dataPercentagegeen data
% Werknemersgeen dataPercentagegeen data
% Werknemers met vaste arbeidsrelatiegeen dataPercentagegeen data
% Werknemers met flexibele arbeidsrelatiegeen dataPercentagegeen data
% Zelfstandigengeen dataPercentagegeen data
Inkomensontvangers0Aantal2024
Inkomensontvangers per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2024
Gemiddeld inkomen per inkomensontvangergeen dataGemiddeld in Eurogeen data
Gemiddeld inkomen per inwonergeen dataGemiddeld in Eurogeen data
40% personen met laagste inkomengeen dataPercentagegeen data
20% personen met hoogste inkomengeen dataPercentagegeen data
% Personen in armoedegeen dataPercentagegeen data
% Personen tot 25% boven armoedegrensgeen dataPercentagegeen data
Gemiddeld huishoudinkomengeen dataeurogeen data
40% huishoudens met laagste inkomengeen dataPercentagegeen data
20% huishoudens met hoogste inkomengeen dataPercentagegeen data
% Huishoudens met een laag inkomengeen dataPercentagegeen data
% Huishoudens onder of rond sociaal minimumgeen dataPercentagegeen data
% Huishoudens tot 110% van sociaal minimumgeen dataPercentagegeen data
% Huishoudens tot 120% van sociaal minimumgeen dataPercentagegeen data
Mediaan vermogen van particuliere huishoudensgeen dataeurogeen data
Personen per soort uitkering - Bijstandgeen dataAantalgeen data
Personen per soort uitkering - AOgeen dataAantalgeen data
Personen per soort uitkering - WWgeen dataAantalgeen data
Personen per soort uitkering - AOWgeen dataAantalgeen data
% Personen per soort uitkering - Bijstandgeen dataPercentagegeen data
% Personen per soort uitkering - AOgeen dataPercentagegeen data
% Personen per soort uitkering - WWgeen dataPercentagegeen data
% Personen per soort uitkering - AOWgeen dataPercentagegeen data

De inkomensgegevens beschrijven het inkomen van personen en particuliere huishoudens in de buurt Wolfhezerbeek. Het besteedbaar inkomen is het bruto-inkomen verminderd met onder meer belastingen, premies en betaalde inkomensoverdrachten. Vanwege statistische geheimhouding worden niet voor ieder gebied inkomensgegevens gepubliceerd.

Migratie
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Herkomst Nederland0Aantal2026
Herkomst buiten Nederland35Aantal2026
Herkomst Europa0Aantal2026
Herkomst buiten Europa35Aantal2026
% Herkomst Nederland0,0%Percentage2026
% Herkomst buiten Nederland100%Percentage2026
% Herkomst Europa0,0%Percentage2026
% Herkomst buiten Europa100%Percentage2026
Geboren in Nederland met herkomst Nederland0Aantal2026
Geboren in Nederland met herkomst Europa0Aantal2026
Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa0Aantal2026
Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland0Aantal2026
Geboren in Nederland0Aantal2026
Geboren buiten Nederland met herkomst Europa0Aantal2026
Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa35Aantal2026
Geboren buiten Nederland35Aantal2026
% Geboren in Nederland met herkomst Nederland0,0%Percentage2026
% Geboren in Nederland met herkomst Europa0,0%Percentage2026
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland0,0%Percentage2026
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa0,0%Percentage2026
% Geboren in Nederland0,0%Percentage2026
% Geboren buiten Nederland met herkomst Europa0,0%Percentage2026
% Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa100%Percentage2026
% Geboren buiten Nederland100%Percentage2026
Autochtoon0Aantal2022
Westers5Aantal2022
Niet-westers0Aantal2022
Nederlandse Antillen en Aruba0Aantal2022
Marokko0Aantal2022
Suriname0Aantal2022
Turkije0Aantal2022
Overig niet-westers0Aantal2022

De onderwerpen in de categorie migratie gaan over de herkomst en migratie van inwoners van de buurt Wolfhezerbeek. De herkomst is gebaseerd op het geboorteland van de persoon en diens ouders. De migratiecijfers tonen onder meer vestiging, vertrek, immigratie en emigratie.

Misdrijven
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Misdrijven3Aantal2025
Diefstal1Aantal2025
Geweld en seksmisdrijven0Aantal2025
Milieu overtredingen0Aantal2025
Oplichting0Aantal2025
Verkeersovertredingen2Aantal2025
Vernieling0Aantal2025
Overige misdrijven0Aantal2025
Misdrijven per 1.000 inwoners600Aantal per 1.000 inwoners2025
Diefstal per 1.000 inwoners200Aantal per 1.000 inwoners2025
Geweld en seksmisdrijven per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2025
Milieu overtredingen per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2025
Oplichting per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2025
Verkeersovertredingen per 1.000 inwoners400Aantal per 1.000 inwoners2025
Vernieling per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2025
Overige misdrijven per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2025

De cijfers over misdrijven tonen de door de politie geregistreerde misdrijven in de buurt Wolfhezerbeek, zowel als aantal als omgerekend per 1.000 inwoners. Niet ieder gepleegd misdrijf wordt gemeld of geregistreerd.

Nabijheid voorzieningen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Huisartsenpraktijk afstand3,0Gemiddelde afstand in km2016
Huisartsenpraktijken binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2016
Huisartsenpraktijken binnen 3 km1,4Gemiddeld aantal2016
Huisartsenpraktijken binnen 5 km5Gemiddeld aantal2016
Huisartsenpost afstand12Gemiddelde afstand in km2016
Apotheek afstand2,9Gemiddelde afstand in km2016
Ziekenhuis met poli afstand9,4Gemiddelde afstand in km2016
Ziekenhuizen met poli binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2016
Ziekenhuizen met poli binnen 10 km0,8Gemiddeld aantal2016
Ziekenhuizen met poli binnen 20 km5Gemiddeld aantal2016
Ziekenhuis zonder poli afstand9,4Gemiddelde afstand in km2016
Ziekenhuizen zonder poli binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2016
Ziekenhuizen zonder poli binnen 10 km0,8Gemiddeld aantal2016
Ziekenhuizen zonder poli binnen 20 km2,0Gemiddeld aantal2016
Supermarkt afstand3,1Gemiddelde afstand in km2016
Supermarkten binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2016
Supermarkten binnen 3 km1,3Gemiddeld aantal2016
Supermarkten binnen 5 km5Gemiddeld aantal2016
Overige dagelijkse levensmiddelen afstand1,6Gemiddelde afstand in km2016
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2016
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 3 km4,0Gemiddeld aantal2016
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 5 km19Gemiddeld aantal2016
Warenhuis afstand3,4Gemiddelde afstand in km2016
Warenhuizen binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2016
Warenhuizen binnen 10 km3,0Gemiddeld aantal2016
Warenhuizen binnen 20 km20Gemiddeld aantal2016
Café afstand3,1Gemiddelde afstand in km2016
Cafés binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2016
Cafés binnen 3 km0,6Gemiddeld aantal2016
Cafés binnen 5 km2,0Gemiddeld aantal2016
Cafetaria afstand1,7Gemiddelde afstand in km2016
Cafetaria binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2016
Cafetaria binnen 3 km3,5Gemiddeld aantal2016
Cafetaria binnen 5 km8,6Gemiddeld aantal2016
Restaurant afstand1,6Gemiddelde afstand in km2016
Restaurants binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2016
Restaurants binnen 3 km4,8Gemiddeld aantal2016
Restaurants binnen 5 km16Gemiddeld aantal2016
Hotel afstand0,3Gemiddelde afstand in km2016
Hotels binnen 5 km7,1Gemiddeld aantal2016
Hotels binnen 10 km24Gemiddeld aantal2016
Hotels binnen 20 km51Gemiddeld aantal2016
Kinderdagverblijf afstand1,2Gemiddelde afstand in km2016
Kinderdagverblijven binnen 1 km0,2Gemiddeld aantal2016
Kinderdagverblijven binnen 3 km4,1Gemiddeld aantal2016
Kinderdagverblijven binnen 5 km10Gemiddeld aantal2016
Buitenschoolseopvang afstand1,3Gemiddelde afstand in km2016
Buitenschoolseopvang binnen 1 km0,2Gemiddeld aantal2016
Buitenschoolseopvang binnen 3 km3,4Gemiddeld aantal2016
Buitenschoolseopvang binnen 5 km9,8Gemiddeld aantal2016
Basisonderwijs afstand1,4Gemiddelde afstand in km2016
Basisonderwijs binnen 1 km0,2Gemiddeld aantal2016
Basisonderwijs binnen 3 km2,3Gemiddeld aantal2016
Basisonderwijs binnen 5 km5,6Gemiddeld aantal2016
Voortgezet onderwijs afstand2,7Gemiddelde afstand in km2016
Voortgezet onderwijs binnen 3 km0,8Gemiddeld aantal2016
Voortgezet onderwijs binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2016
Voortgezet onderwijs binnen 10 km4,6Gemiddeld aantal2016
VMBO afstand2,7Gemiddelde afstand in km2016
VMBO binnen 3 km0,8Gemiddeld aantal2016
VMBO binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2016
VMBO binnen 10 km3,0Gemiddeld aantal2016
HAVO VWO afstand2,7Gemiddelde afstand in km2016
HAVO VWO binnen 3 km0,8Gemiddeld aantal2016
HAVO VWO binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2016
HAVO VWO binnen 10 km3,6Gemiddeld aantal2016
Openbaar groen afstand0,0Gemiddelde afstand in km2015
Park of plantsoen afstand2,2Gemiddelde afstand in km2015
Dagrecreatief terrein afstand3,4Gemiddelde afstand in km2015
Bos afstand0,0Gemiddelde afstand in km2015
Open natuurlijk terrein afstand0,2Gemiddelde afstand in km2015
Open droog natuurlijk terrein afstand0,2Gemiddelde afstand in km2015
Open nat natuurlijk terrein afstand5Gemiddelde afstand in km2015
Semi-openbaar groen afstand1,6Gemiddelde afstand in km2015
Sportterrein afstand1,6Gemiddelde afstand in km2015
Volkstuin afstand5Gemiddelde afstand in km2015
Verblijfsrecreatief terrein afstand1,8Gemiddelde afstand in km2015
Begraafplaats afstand2,1Gemiddelde afstand in km2015
Recreatief binnenwater afstand7,8Gemiddelde afstand in km2015
Oprit hoofdverkeersweg afstand0,4Gemiddelde afstand in km2016
Treinstation afstand1,7Gemiddelde afstand in km2016
Belangrijk overstapstation afstand7,3Gemiddelde afstand in km2016
Bibliotheek afstand3,0Gemiddelde afstand in km2016
Zwembad afstand3,6Gemiddelde afstand in km2016
Kunstijsbaan afstand29Gemiddelde afstand in km2016
Podiumkunsten afstand7,9Gemiddelde afstand in km2016
Podiumkunsten binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2016
Podiumkunsten binnen 10 km6,6Gemiddeld aantal2016
Podiumkunsten binnen 20 km12Gemiddeld aantal2016
Poppodium afstand7,9Gemiddelde afstand in km2016
Bioscoop afstand3,5Gemiddelde afstand in km2016
Bioscopen binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2016
Bioscopen binnen 10 km5Gemiddeld aantal2016
Bioscopen binnen 20 km8,6Gemiddeld aantal2016
Sauna afstand13Gemiddelde afstand in km2016
Zonnebank afstand7,9Gemiddelde afstand in km2016
Museum afstand2,6Gemiddelde afstand in km2016
Musea binnen 5 km2,3Gemiddeld aantal2016
Musea binnen 10 km8Gemiddeld aantal2016
Musea binnen 20 km25Gemiddeld aantal2016
Attractie afstand8,3Gemiddelde afstand in km2016
Attracties binnen 10 km1,0Gemiddeld aantal2016
Attracties binnen 20 km5,5Gemiddeld aantal2016
Attracties binnen 50 km30Gemiddeld aantal2016
Brandweerkazerne afstand1,4Gemiddelde afstand in km2016

Het CBS publiceert gegevens over de nabijheid van voorzieningen voor inwoners van de buurt Wolfhezerbeek. De afstanden zijn gemiddelden over de weg en de nabijheidsindicatoren tonen hoeveel voorzieningen binnen een bepaalde afstand beschikbaar zijn.

Omgeving
OnderwerpWaardeEenheidJaar
RegiocodeBU02740502Code2026
RegionaamWolfhezerbeekNaam2026
Soort regioBuurtCategorisch type2026
Sorteercode02740502Code2026
Oppervlakte totaal213Aantal hectaren2026
Oppervlakte land213Aantal hectaren2026
Oppervlakte water0Aantal hectaren2026
Mate van stedelijkheid5Indicator 1-52026
Omgevingsadressendichtheid129Gemiddeld aantal per km²2026
Adressen totaal4Aantal2026
Adressen met postcode3Aantal2026
Adressen met woonfunctie2Aantal2026
Adressen met bijeenkomstfunctie0Aantal2026
Adressen met celfunctie0Aantal2026
Adressen met gezondheidszorgfunctie0Aantal2026
Adressen met industriefunctie0Aantal2026
Adressen met kantoorfunctie0Aantal2026
Adressen met logiesfunctie1Aantal2026
Adressen met onderwijsfunctie0Aantal2026
Adressen met sportfunctie0Aantal2026
Adressen met winkelfunctie0Aantal2026
Adressen met overige gebruiksfunctie1Aantal2026
Verblijfsobjecten4Aantal2026
Ligplaatsen0Aantal2026
Standplaatsen0Aantal2026
Panden met adres4Aantal2026
Adressen met pand4Aantal2026
Percelen met adres4Aantal2026
Adressen met perceel4Aantal2026
Adressen binnen bebouwde kom0Aantal2026
Adressen buiten bebouwde kom4Aantal2026
Woningen binnen bebouwde kom0Aantal2026
Woningen buiten bebouwde kom2Aantal2026
Panden met adres voor 1700geen dataAantal2026
Panden met adres 1700 tot 1900geen dataAantal2026
Panden met adres 1900 tot 1925geen dataAantal2026
Panden met adres 1925 tot 1950geen dataAantal2026
Panden met adres 1950 tot 1970geen dataAantal2026
Panden met adres 1970 tot 1980geen dataAantal2026
Panden met adres 1980 tot 1990geen dataAantal2026
Panden met adres 1990 tot 2000geen dataAantal2026
Panden met adres 2000 tot 2010geen dataAantal2026
Panden met adres 2010 tot 2020geen dataAantal2026
Panden met adres 2020 en latergeen dataAantal2026
Adressen met pand voor 17000Aantal2026
Adressen met pand 1700 tot 19000Aantal2026
Adressen met pand 1900 tot 19250Aantal2026
Adressen met pand 1925 tot 19501Aantal2026
Adressen met pand 1950 tot 19700Aantal2026
Adressen met pand 1970 tot 19802Aantal2026
Adressen met pand 1980 tot 19901Aantal2026
Adressen met pand 1990 tot 20000Aantal2026
Adressen met pand 2000 tot 20100Aantal2026
Adressen met pand 2010 tot 20200Aantal2026
Adressen met pand 2020 en later0Aantal2026
Postcodegebied6874AANaam2026
Meest voorkomende postcode6874Naam2026
Dekkingspercentage meest voorkomende postcode100%Percentage2026

De onderwerpen in de categorie omgeving beschrijven onder meer de oppervlakte, het aantal adressen, de bevolkingsdichtheid en de omgevingsadressendichtheid van de buurt Wolfhezerbeek.

Verkeersongevallen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Verkeersongevallen totaal21Aantal2025
Verkeersongevallen uitsluitend materiële schade20Aantal2025
Verkeersongevallen letselschade1Aantal2025
Verkeersongevallen dodelijk0Aantal2025

De gegevens over verkeersongevallen in de buurt Wolfhezerbeek zijn gebaseerd op de registratie van verkeersongevallen door Rijkswaterstaat.

Vervoer
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Personenauto’s totaal0Aantal2025
Personenauto’s - brandstof benzine0Aantal2025
Personenauto’s - overige brandstof0Aantal2025
Personenauto’s per huishouden0,0Aantal2025
Personenauto’s naar oppervlakte0Aantal2025
Motorfietsen0Aantal2025

De vervoersgegevens tonen onder meer het aantal personenauto’s en andere voertuigen in de buurt Wolfhezerbeek. De voertuiggegevens zijn gebaseerd op het Nederlandse kentekenregister van de RDW.

Woningen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Woningvoorraad2Aantal2025
Woningen per 1.000 inwoners400Aantal per 1.000 inwoners2025
Nieuwbouw woningen0Aantal2025
Niet-woningvoorraad2Aantal2025
Nieuwbouw niet-woningen0Aantal2025
Gemiddelde woningwaardegeen dataGemiddeld in Eurogeen data
Woningwaarde klassegeen dataCategorisch typegeen data
Eengezinswoningengeen dataAantalgeen data
Meergezinswoningengeen dataAantalgeen data
Koopwoningengeen dataAantalgeen data
Huurwoningengeen dataAantalgeen data
Huurwoningen woningcorporatiesgeen dataAantalgeen data
Huurwoningen overige verhuurdersgeen dataAantalgeen data
Eigendom onbekend2Aantal2025
Bewoondgeen dataAantalgeen data
Onbewoondgeen dataAantalgeen data
% Koopwoningengeen dataPercentagegeen data
% Huurwoningengeen dataPercentagegeen data
% Huurwoningen woningcorporatiesgeen dataPercentagegeen data
% Huurwoningen overige verhuurdersgeen dataPercentagegeen data
% Eigendom onbekend100%Percentage2025
% Eengezinswoningengeen dataPercentagegeen data
% Meergezinswoningengeen dataPercentagegeen data
% Bewoondgeen dataPercentagegeen data
% Onbewoondgeen dataPercentagegeen data
Appartementen0Aantal2026
Tussenwoningen0Aantal2026
Hoekwoningen0Aantal2026
Twee-onder-één-kap woningen0Aantal2026
Vrijstaande woningen2Aantal2026
Woningtype onbekend0Aantal2026
% Appartementen0,0%Percentage2026
% Tussenwoningen0,0%Percentage2026
% Hoekwoningen0,0%Percentage2026
% Twee-onder-één-kap woningen0,0%Percentage2026
% Vrijstaande woningen100%Percentage2026
% Woningtype onbekend0,0%Percentage2026
Woningen voor 19451Aantal2026
Woningen 1945 tot 19650Aantal2026
Woningen 1965 tot 19750Aantal2026
Woningen 1975 tot 19850Aantal2026
Woningen 1985 tot 19951Aantal2026
Woningen 1995 tot 20050Aantal2026
Woningen 2005 tot 20150Aantal2026
Woningen 2015 tot 20250Aantal2026
Woningen 2025 en later0Aantal2026
Woningen bouwjaar onbekend0Aantal2026
% Woningen voor 194550%Percentage2026
% Woningen 1945 tot 19650,0%Percentage2026
% Woningen 1965 tot 19750,0%Percentage2026
% Woningen 1975 tot 19850,0%Percentage2026
% Woningen 1985 tot 199550%Percentage2026
% Woningen 1995 tot 20050,0%Percentage2026
% Woningen 2005 tot 20150,0%Percentage2026
% Woningen 2015 tot 20250,0%Percentage2026
% Woningen 2025 en later0,0%Percentage2026
% Woningen bouwjaar onbekend0,0%Percentage2026

De woningcijfers voor de buurt Wolfhezerbeek komen voornamelijk van het CBS en de BAG. Ze beschrijven onder meer de woningvoorraad, woningtypen, bouwperioden, eigendom en gemiddelde WOZ-waarde. Cijfers op wijk- en buurtniveau kunnen zijn afgerond op vijftallen.

Download de gegevens voor alle onderwerpen en alle jaren als Excel document. Alle woonplaatsen, wijken en buurten zijn onderdeel van de download voor de gemeente Renkum. Er is ook een download met alle gemeente-, wijk- en buurtgegevens voor heel Nederland.

Selecteer op een groot scherm een categorie in het menu naast de tabel. Gebruik op een klein scherm de keuzelijst boven de tabel.

Tabelgebruik:

  • Kies een categorie om alleen de onderwerpen uit dat deel van de tabel te tonen.
  • Op grote schermen staat de categoriekeuze naast de tabel; op kleine schermen staat deze erboven.
  • Verschuif de tabel op kleine schermen horizontaal om alle kolommen te bekijken.
Top 5 buurt Wolfhezerbeek: kenmerken met het grootste verschil ten opzichte van Nederland
#KenmerkWaardeWaarde NLVerschilVerschil NLScore
1Gemiddeld aardgasverbruik per woning4.6008003.80025715
2% Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa100%11%89%6,5%14
3% Geboren buiten Nederland100%17%83%9,9%8,3
4% Herkomst buiten Europa100%19%81%10%7,8
5% Eigendom onbekend100%1%99%17%5,7

Download alle kenmerken met een vergelijking van alle regio’s: uitgebreide informatie gemeente Renkum.

RegioSoort regioGemiddeld aardgasverbruik per woning% Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa% Geboren buiten Nederland% Herkomst buiten Europa% Eigendom onbekend
WolfhezerbeekBuurt4.600100%100%100%100%
NederlandLand80011%17%19%1%
RenkumGemeente1.0206,3%10%12%1%
BoschhoeveBuurt2.6400,0%0,0%0,0%100%
De StichtingBuurt85015%24%24%0%

Download alle kenmerken met een vergelijking van alle regio’s: uitgebreide informatie gemeente Renkum.

Top 5 kenmerken buurt Wolfhezerbeek:

De eerste tabel toont de vijf meest kenmerkende onderwerpen voor buurt Wolfhezerbeek. Op deze onderwerpen verschilt buurt Wolfhezerbeek relatief het meest van de rest van Nederland. De vergelijking gebruikt de meest recent beschikbare gegevens per onderwerp.

Regio’s:

De tweede tabel toont de waarden voor de top 5 kenmerken per regio. Getoonde regio’s: buurt Wolfhezerbeek, Nederland, de gemeente, de wijk en de andere buurten binnen de wijk. Hierbij staan de kenmerken in de kolommen en de vergelijkingsgebieden in de rijen.

Berekening van de grootste verschillen:

Het relatieve verschil is berekend als verschilscore. De verschilscore vergelijkt het verschil voor Wolfhezerbeek met het gemiddelde verschil voor Nederland. Zo worden de onderwerpen geselecteerd die relatief het sterkst van het Nederlandse gemiddelde afwijken.

De kolommen van de eerste tabel tonen de rekenstappen. ‘Waarde’ is de waarde voor Wolfhezerbeek, ‘Waarde NL’ het Nederlandse gemiddelde, ‘Verschil’ het verschil tussen beide waarden, ‘Verschil NL’ de gemiddelde afwijking in Nederland en ‘Score’ de daaruit berekende verschilscore.

De verschilscores zijn voor ruim 70 onderwerpen berekend. Uit de onderwerpen met de hoogste scores worden de vijf meest interessante onderwerpen gekozen. Hierdoor worden tegengestelde of vrijwel gelijke onderwerpen niet dubbel getoond en wordt het ontbreken van een onderwerp niet als kenmerk gepresenteerd. Als er bijvoorbeeld relatief veel vrouwen zijn, wordt niet ook automatisch het lage aandeel mannen getoond. Een sterk afwijkende bedrijfstak wordt alleen getoond als deze oververtegenwoordigd is.

Alle verschilscores voor alle wijken en buurten in buurt Wolfhezerbeek staan in de uitgebreide download voor Renkum.

Data en bronnen

Bekijk de gebruikte open databronnen en definities en download uitgebreide regionale datasets over de buurt Wolfhezerbeek.

Download alle regionale data
Download de uitgebreide datasets voor de gemeente Renkum.
Afbeelding van Excel documenten uit de download met regionale data.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download uitgebreide informatie in handige Excel-overzichten voor de gemeente Renkum. De download bevat regionale statistieken, adressen, verkiezingsuitslagen, misdaadcijfers, detail leeftijdsgegevens en meer.

Download!
Gebruikte open data bronnen
Bronvermelding en definities

Veel gegevens op deze pagina komen uit verschillende datasets met regionale cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Hierbij is een groot aantal datasets gecombineerd. De meest recente gegevens zijn bijgewerkt tot en met 14 oktober 2026. Daarnaast zijn diverse andere officiële databronnen gebruikt, waaronder het Kadaster, de Kiesraad, de Politie en het RIVM.

Bronnen & definities
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron