Statistieken woonplaats Reuver

Statistieken woonplaats Reuver

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor de woonplaats Reuver in de gemeente Beesel Vlag van de gemeente Beesel. Bekijk de gegevens over inwoners, woningen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke grafieken, tabellen, kaarten en uitleg bij de data.

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor de woonplaats Reuver in de gemeente Beesel Vlag van de gemeente Beesel. Bekijk de gegevens over inwoners, woningen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke grafieken, tabellen, kaarten en uitleg bij de data.

Kaart van de woonplaats Reuver.Bekijk kaart
Woonplaats Reuver in het kort

Bekijk de belangrijkste cijfers, de kaart en een korte toelichting over de woonplaats Reuver.

Kerncijfers van de woonplaats Reuver
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van de belangrijkste cijfers van het Kadaster en het CBS voor de woonplaats Reuver.


Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor de woonplaats Reuver.

OnderwerpAantalBronJaar data
Adressen met postcode6.082Kadaster2026
Adressen met woonfunctie5.233Kadaster2026
Panden met adres5.364Kadaster2026
Percelen met adres4.448Kadaster2026
Woningvoorraad5.105CBS2025
Huishoudens5.080CBS2026
Inwoners11.130CBS2026

Op deze pagina vind je een kaart van de woonplaats Reuver en de data over meer dan 250 onderwerpen voor de woonplaats Reuver.

Definities
Aantal inwoners op de kaart van de woonplaats Reuver
Kaart van de omgeving van de woonplaats Reuver.
Afbeelding van de woonplaats Reuver op de kaart.

Kaart met de ligging van de woonplaats Reuver binnen de gemeente Beesel.

Bekijk de statistieken voor alle 13 gebieden binnen de gemeente Beesel via de overzichtspagina van de gebieden in de Beesel.

Overzicht gebieden Meer Beesel
Over de woonplaats Reuver

De woonplaats Reuver ligt binnen de gemeente Beesel.

Er zijn 6.343 adressen en 5.105 woningen in de woonplaats Reuver. 64% van de woningen in de woonplaats is een koopwoning. De woningen hebben een gemiddelde WOZ waarde van €310.000. Er wonen 11.130 inwoners in de woonplaats Reuver, waarvan het grootste deel (27%) tussen de 45 en 65 jaar oud is. Woonplaats Reuver telt 5.080 huishoudens van gemiddeld 2,2 personen. Verder zijn er 5.985 personenauto’s en 975 bedrijfsvestigingen geregistreerd in de woonplaats Reuver.

Woonplaats Reuver heeft een totale oppervlakte van 1.470 hectare, waarvan 1.411 hectare land en 58 hectare water (honderd hectare is één vierkante kilometer, 1 km2). De gemiddelde dichtheid van adressen is 900 adressen per km2.

De data voor woonplaats Reuver zijn afgeleid van andere regionale statistieken. Bekijk de toelichting voor meer informatie over de wijze waarop de data zijn bepaald:

Brondata en downloadbare datasets voor de woonplaats Reuver:

De gegevens voor de woonplaats Reuver zijn samengesteld door de CBS cijfers voor wijken en buurten tot woonplaatsgegevens te combineren. De woonplaats Reuver valt precies samen met de wijk Reuver. De data voor de wijk Reuver en voor woonplaats Reuver zijn daarom hetzelfde.

Achtergrond: woonplaatsen worden gebruikt om een deel van een gemeente een handige naam te geven en zijn onderdeel van het postadres. Er worden nauwelijks regionale statistieken voor woonplaatsen gepubliceerd. De meeste regionale statistieken worden per gemeente, wijk, buurt of postcode gepubliceerd. Zie de beschrijving van de betekenis van gemeenten, woonplaatsen, wijken en buurten voor het verzamelen van gegevens in Nederland. Om de statistische informatie toch per woonplaats te tonen zijn de gegevens voor wijken en buurten tot woonplaatsgegevens gecombineerd. Dit is gedaan door de overlap tussen de geografie van buurten en woonplaatsen te gebruiken.

De definities van de onderwerpen die per woonplaats getoond worden zijn te vinden in deze tabel met definities van de brondata.

Alle beschikbare gegevens voor alle onderwerpen en alle jaren voor de woonplaats de woonplaats Reuver zijn als Excel document te downloaden als onderdeel van de download met uitgebreide informatie voor de gemeente Beesel. En er is ook een Excel document met de gegevens voor alle onderwerpen en alle jaren voor alle woonplaatsen in Nederland.

Blijf op de hoogte

Ontvang een e-mail als er nieuwe cijfers zijn op de pagina Woonplaats Reuver.

Wonen in de woonplaats Reuver

Bekijk de woningvoorraad, woningkenmerken, woningtypen en de ontwikkeling van de gemiddelde WOZ-waarde in de woonplaats Reuver.

Kenmerken van de 5.105 woningen in de woonplaats Reuver
Er zijn 5.105 woningen in de woonplaats Reuver.
Informatie over de woningen in deze regio op basis van open data van het Centraal Bureau voor de Statistiek en het Kadaster. Afbeelding met 4 taart diagrammen.

De vier bovenstaande taartdiagrammen tonen het percentage woningen naar verschillende woningkenmerken. Beschikbare kenmerken zijn eigendom, bewoning, type, soort woning en bouwperiode. Het jaar waar de data voor gelden staat in het midden van de grafiek. Klik op de afbeelding om deze groter weer te geven.

Bekijk onderstaande toelichting voor de definities van de woningkenmerken. En bekijk de woningkenmerken per buurt in de gemeente Beesel in een interactieve tabel.

Toelichting
Woningwaarde per jaar
De gemiddelde WOZ waarde in de woonplaats Reuver was €310.000 in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde WOZ woningwaarde per jaar in de woonplaats Reuver.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde WOZ woningwaarde per jaar op basis van de data van het CBS voor de woonplaats Reuver:

JaarGemiddelde WOZ woningwaarde Woonplaats Reuver% verschil
2025€310.00010%
2024€281.0001,81%
2023€276.00016%
2022€238.0005,8%
2021€225.0008,2%
2020€208.00010%
2019€189.0002,72%
2018€184.0004,55%
2017€176.0000,57%
2016€175.0003,55%
2015€169.000-2,87%
2014€174.000-4,92%
2013€183.000geen data

De gemiddelde WOZ woningwaarde in de woonplaats Reuver is met €127.000 gegroeid van €183.000 in 2013 tot €310.000 in 2025 (dat is een stijging van 69%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2013 tot en met 2025 was €10.583 (4,64%). De ontwikkeling van de data in de tijd volgt een duidelijk stijgende trend: De cijfers groeien bijna ieder jaar.

Bekijk ook de ranglijst van de woningwaarden per buurt in de gemeente Beesel.

Toelichting
Download een schat aan informatie
  • Uitgebreide informatie in handige Excel overzichten voor de gemeente Beesel.
  • Meer dan 250 onderwerpen voor Nederland en alle provincies, gemeenten, wijken en buurten in Nederland.
Woningwaarde en 65-plussers per gebied
De gemiddelde woningwaarde in de woonplaats Reuver is €310.000, het percentage inwoners van 65 jaar en ouder is 26% en er zijn 5.105 woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde woningwaarde per regio op de horizontale as. Deze is afgezet tegen het percentage inwoners van 65 jaar en ouder op de verticale as. Iedere regio wordt als cirkel weergegeven. De omvang van de cirkels hangt af van het aantal woningen in een gebied: hoe meer woningen, hoe groter de cirkel.

Woningwaarde ten opzichte van inwoners van 65 jaar en ouder per gebied, de volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (grijs), provincie Limburg (bruin), gemeente Beesel (geel), woonplaats (groen), 2 wijken (oranje) en 8 buurten (blauw). De woonplaats Reuver wordt in het rood weergegeven. Klik op de naam van een cirkel om de gegevens voor dat gebied weer te geven.

Soorten woningen
Tussenwoningen komen het meeste voor in de woonplaats Reuver: er zijn 1.509 adressen met het woningtype tussenwoningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in de woonplaats Reuver.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 juli 2026.

Bevolking in de woonplaats Reuver

Bekijk de samenstelling en ontwikkeling van de bevolking in de woonplaats Reuver, met cijfers over inwoners, leeftijd, burgerlijke staat, huishoudens, migratieachtergrond, opleidingsniveau, geboorte en sterfte.

Bekijk ook de maandelijkse bevolkingsontwikkeling in de gemeente Beesel.

Aantal inwoners per jaar
De woonplaats Reuver telt 11.130 inwoners in 2026.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor de woonplaats Reuver. De gegevens lopen van 2013 tot en met 2026.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor de woonplaats Reuver:

JaarAantal inwoners de woonplaats Reuver% verschil
202611.1300,36%
202511.0901,0%
202410.980-0,27%
202311.0100,36%
202210.970-0,32%
202111.0050,09%
202010.995-0,45%
201911.0450,45%
201810.9950,32%
201710.9600,05%
201610.955-1,22%
201511.090-0,54%
201411.150-0,36%
201311.190geen data

Het aantal inwoners in de woonplaats Reuver is met 60 personen afgenomen van 11.190 personen in 2013 tot 11.130 personen in 2026 (dat is een daling van 0,54%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2013 tot en met 2026 was -5 personen (-0,04%).

Het aantal inwoners is het aantal personen zoals op 1 januari in het bevolkingsregister vastgelegd. Bekijk ook de tabel met het aantal inwoners per buurt in de gemeente Beesel.

Beschrijving van de ontwikkeling van het aantal inwoners in de woonplaats Reuver:

In 2013 waren er 11.190 inwoners in de woonplaats Reuver. Het aantal van 11.190 inwoners is het hoogste aantal inwoners in de hele periode van 2013 tot en met 2026. In 2016 is het aantal gedaald tot 10.955 personen. Dit is een daling van 235 (-2,1%) ten opzichte van 2013, ten opzichte van het vorige jaar (2015) is het verschil -135 (-1,22%). Het aantal van 10.955 inwoners is het minimum in de hele periode waarover de inwonersdata beschikbaar zijn. In 2026 waren er 11.130 inwoners in de woonplaats Reuver.

Inwoners per leeftijdsgroep in de woonplaats Reuver
De grootste getoonde leeftijdsgroep in de woonplaats Reuver is 45 tot 65 jaar, met 27% van de inwoners.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2026 per leeftijdsgroep.

De grafiek toont de leeftijdsgroepen. Het aantal inwoners is ook per individueel levensjaar beschikbaar (alleen de inwoners van 105 jaar en ouder vormen 1 groep). De inwoners naar leeftijd zijn er tot op buurtniveau in het document met leeftijdsgegevens in de download voor de gemeente Beesel.

Burgerlijke staat in de woonplaats Reuver
Deze grafiek laat zien hoeveel inwoners getrouwd, niet getrouwd, gescheiden of verweduwd zijn.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, burgerlijke staat: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2026 naar burgerlijke staat.

Onderverdeling van de bevolking in de woonplaats Reuver naar de situaties ‘Ongehuwd’, ‘Gehuwd’, ‘Gescheiden’ en ‘Verweduwd’.

Toelichting
Soorten huishoudens
In 2026 waren er 5.080 huishoudens in de woonplaats Reuver. Er waren 1.665 eenpersoonshuishoudens en 3.415 meerpersoonshuishoudens (afgerond op vijftallen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont de verdeling naar soorten huishoudens voor de woonplaats Reuver. De gegevens gelden voor 2026.

De cijfers gaan over de particuliere huishoudens op 1 januari 2026. Particuliere huishoudens bestaan uit één of meer inwoners die alleen of samen wonen en zelf in hun dagelijks onderhoud voorzien. In deze grafiek worden de huishoudens onderverdeeld in eenpersoonshuishoudens, meerpersoonshuishoudens zonder kinderen en meerpersoonshuishoudens met kinderen. De cijfers over huishoudens zijn afgerond op vijftallen.

Inwoners naar land van herkomst per jaar
Gegevens over de herkomstgebieden van de inwoners in de woonplaats Reuver.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Autochtoon of migratieachtergrond in Nederland voor de periode van 2013 tot en met 2026: Bovenstaande grafiek toont de verdeling van de bevolking naar herkomst uit Nederland, herkomst uit Europa en herkomst van buiten Europa in de woonplaats Reuver per jaar.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners maar herkomst per jaar op basis van de data van het CBS voor de woonplaats Reuver:

JaarHerkomst NederlandHerkomst EuropaHerkomst buiten Europa
20268.7051.2851.140
20258.7151.2751.105
20248.6901.2351.060
20238.7601.2101.035
20228.84500
20218.9051.132968
20208.9401.108947
20199.0151.094936
20189.0601.043892
20179.0351.038887
20169.0501.027878
20159.1501.046894
20149.2541.022874
20139.1761.085929

In 2026 was de herkomst van inwoners in de woonplaats Reuver als volgt verdeeld: herkomst uit Nederland: 78%, herkomst uit Europese landen: 12% en herkomst uit landen buiten Europa: 10% En in 2013 was de verdeling van inwoners naar herkomstgebied als volgt: herkomst uit Nederland: 82%, herkomst uit Europa: 9,7% en herkomst van buiten Europa: 8,3%.

Toelichting Meer migratie
Migratie herkomstlanden

Bekijk ook de detailinformatie over het aantal inwoners in Nederland naar land van herkomst.

Landen van herkomst
Migratie achtergrond: Geboortelanden en herkomstlanden
Van de inwoners van de woonplaats Reuver is 89% in Nederland geboren (gegevens 2026).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking in de woonplaats Reuver: de grafiek toont het aantal inwoners in 2025, onderverdeeld naar geboorteland en herkomstland. Gebruik het filter om een categorie te selecteren.

De cijfers over de migratieachtergrond van inwoners zijn gebaseerd op data van het CBS.

Toelichting
Opleidingsniveau van de inwoners van 15 tot 75 jaar
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Opleidingsniveau van de inwoners van 15 tot 75 jaar per 1 oktober 2024 in de woonplaats Reuver.

Bovenstaande donutgrafiek toont het percentage praktisch, middelbaar en hoog opgeleiden voor de woonplaats Reuver. Bekijk het aantal inwoners per opleidingsniveau door op de taartpunten in de grafiek te klikken.

Definities opleidingsniveau

Geboorte per 1.000 inwoners
Er zijn 10 baby’s per 1.000 inwoners geboren in 2025 in de woonplaats Reuver.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal levend geboren babies per 1.000 inwoners in de woonplaats Reuver.

De cijfers over de geboortes per 1.000 aantal inwoners zijn berekend door het aantal levendgeborenen van 1 januari tot en met 31 december te delen door het aantal inwoners op 1 januari van het betreffende jaar.

Er waren in de gemeente Beesel als geheel 13 geboortes in augustus 2026. Bekijk de pagina met maandelijkse bevolkingscijfers voor de gemeente Beesel.

Cijfers over geboorte

De cijfers over het relatieve aantal geboortes zijn gebaseerd op data van het CBS. Als basis hiervoor is het aantal levendgeborenen van 1 januari tot en met 31 december in verhouding tot het aantal inwoners op 1 januari van een jaar in de woonplaats Reuver genomen. Het relatieve aantal geboorten kan hoger uitvallen dan verwacht op basis van het inwonertal. Het relatieve cijfer betreft namelijk het aantal geboorten gedurende het jaar ten opzichte van het aantal inwoners op 1 januari. In nieuwbouwwijken kan het aantal inwoners sterk groeien in een jaar. Zo kunnen er in 1 jaar 10 kinderen geboren worden in een wijk waarin op 1 januari slechts 10 inwoners wonen, maar aan het eind van het jaar bijvoorbeeld 200 inwoners.

Sterfte per 1.000 inwoners
Er zijn 10 personen per 1.000 inwoners overleden in 2025 in de woonplaats Reuver.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal sterftes per 1.000 inwoners in de woonplaats Reuver.

De cijfers over de sterfte per 1.000 aantal inwoners zijn gebaseerd op data van het CBS. De relatieve sterfte is bepaald als het aantal overledenen van 1 januari tot en met 31 december, per 1.000 inwoners op 1 januari van het betreffende jaar.

In augustus 2026 zijn in de gemeente Beesel als geheel 13 inwoners overleden. Bekijk de maandelijkse sterftecijfers voor de gemeente Beesel.

Meer sterfte
Onderwijs in de woonplaats Reuver

Bekijk de kinderopvang- en onderwijslocaties, gemiddelde reisafstanden, aantallen leerlingen en studenten en de ontwikkeling van het aantal scholen in de woonplaats Reuver. Dit is een kleine selectie uit de datasets over het onderwijs. Bekijk véél meer informatie over het onderwijs op AlleCijfers.

Kinderopvang- en onderwijslocaties in de woonplaats Reuver
Woonplaats ReuverGemeente BeeselGemeente Roermond
Aantal kinderopvanglocaties212795
Aantal kindplaatsen4114812.505
Aantal vestigingen basisonderwijs3424
Aantal leerlingen basisonderwijs7408795.176
Aantal vestigingen voortgezet onderwijs116
Aantal leerlingen voortgezet onderwijs3243244.633
Aantal opleidingen middelbaar beroepsonderwijs008
Aantal studenten middelbaar beroepsonderwijs003.964

Bovenstaande tabel toont data van het LRK en DUO over kinderopvang en onderwijs. De gegevens zijn bijgewerkt tot en met 1 oktober 2026.

Het aantal leerlingen betreft het aantal dat onderwijs volgt op een school in de woonplaats Reuver. Op de pagina’s over het basisonderwijs en over de middelbare scholen zijn ook gegevens beschikbaar over het huisadres van leerlingen ten opzichte van het adres van de schoolvestigingen.

Gemiddelde afstanden kinderopvang en onderwijs
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een basisschool in de wijk Watergang is 3,1 kilometer (voor de woonplaats Reuver zelf zijn geen gegevens over de gemiddelde afstand tot een basisschool beschikbaar*).

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand staafdiagram toont de gemiddelde afstand in kilometers over de weg tot kinderdagverblijven, buitenschoolseopvang, basisonderwijs, voortgezet onderwijs totaal, VMBO scholen en HAVO VWO scholen. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens voor verschillende soorten locaties te tonen. De gebruikte cijfers komen van uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor de situatie in 2025.


Onderstaande tabel de gemiddelde afstand in kilometers voor verschillende soorten locaties voor kinderopvang en onderwijs. De gegevens worden getoond per (vergelijkings)gebied en gelden voor 2025.

RegioKinderdagverblijfBuitenschoolseopvangBasisonderwijsVoortgezet onderwijsVMBOHAVO VWO
Nederland0,70,70,82,52,63,4
Provincie Noord-Holland0,60,60,72,02,12,5
Gemeente Waterland1,00,80,83,23,27,3
Wijk 00 Monnickendam0,80,60,71,01,06,4
Wijk 01 Katwoude2,42,52,42,62,63,7
Wijk 02 Marken0,50,50,58,78,714,8
Wijk 03 Broek in Waterland1,51,01,15,15,17,2
Wijk 04 Ilpendam0,50,50,56,56,56,6
Wijk 05 Watergang3,13,13,14,54,54,5
Woonplaats Broek in Waterland1,01,01,05,35,36,7
Woonplaats Ilpendam0,50,50,56,56,56,6
Woonplaats Katwoude2,42,52,42,62,63,7
Woonplaats Marken0,50,50,58,78,714,8
Woonplaats Monnickendam0,80,60,71,01,06,4
Woonplaats Watergang3,13,13,14,54,54,5
Woonplaats Purmer3,32,63,24,94,96,0
Woonplaats Uitdam6,33,63,66,36,312,2
Woonplaats Zuiderwoude3,60,50,53,63,69,3

Deze grafiek toont een regionale vergelijking van de gemiddelde reisafstanden voor inwoners van hun woonadres naar de dichtstbijzijnde locaties voor kinderopvang, basisonderwijs en voortgezet onderwijs. De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting. De volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (oranje), provincie Noord-Holland (bruin), gemeente Waterland (geel), 9 woonplaatsen (roze) en 6 wijken (groen). Er zijn voor de woonplaats Reuver onvoldoende gegevens om deze woonplaats zelf in de grafiek weer te geven.

Leerlingen en studenten in de woonplaats Reuver
In 2025 woonden er 1.890 leerlingen en studenten in de woonplaats Reuver.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Onderwijsdata: aantal leerlingen en studenten per soort onderwijs in de woonplaats Reuver, data van het CBS over 2025.

De grafiek toont het aantal leerlingen in het PO en VO en het aantal studenten in het MBO, HBO, en WO dat als inwoner staat ingeschreven op een adres in de woonplaats Reuver.

Toelichting
Scholen in het primair en voortgezet onderwijs per jaar
Er zijn 4 scholen in de woonplaats Reuver in 2026.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal vestigingen in het primair en voortgezet onderwijs per jaar in de woonplaats Reuver van 2007 tot en met 2026.


Onderstaande tabel toont het aantal vestigingen in het primair en voortgezet onderwijs per jaar op basis van de data van DUO voor de woonplaats Reuver:

JaarBasisonderwijsSpeciaal onderwijsVoortgezet onderwijsTotaal
20073014
20083014
20093014
20103014
20113014
20123014
20133014
20143014
20153014
20163014
20173014
20183014
20193014
20203014
20213014
20223014
20233014
20243014
20253014
20263014

DUO publiceert maandelijks adreslijsten met alle onderwijslocaties. Op basis van onze verzameling met deze gegevens sinds 2007 zijn diverse overzichten over de regionale ontwikkeling van het onderwijs mogelijk.

Onderwijs datasets
Economie en inkomen in de woonplaats Reuver

Bekijk de ontwikkeling van het aantal bedrijven en het gemiddelde inkomen in de woonplaats Reuver, met vergelijkingen tussen gebieden.

Bedrijfsvestigingen (975 totaal)
In de woonplaats Reuver zijn in totaal 975 bedrijfsvestigingen geregistreerd (gegevens voor 2025).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal vestigingen van bedrijven per sector per jaar in de woonplaats Reuver (het aantal bedrijven in de sector “overheid, onderwijs en zorg (Ooz)” is vanaf 2020 bekend).

De ‘gestapelde lijngrafiek’ toont het aantal bedrijfsvestigingen in de woonplaats Reuver voor elk van de volgende 8 sectoren:

  1. Lbv: Landbouw, bosbouw en visserij
  2. Nen: Nijverheid en energie
  3. Hh: Handel en HORECA
  4. Vic: Vervoer, informatie en communicatie
  5. Fdo: Financiële diensten en onroerend goed
  6. Zd: Zakelijke dienstverlening
  7. Ooz: Overheid, onderwijs en zorg
  8. Cro: Cultuur, recreatie en overige diensten
Toelichting Definities

Advertentie:

De inlegzolen van VeiligVoeten beschermen goed tegen spijkers in je voet!

Huttenbouw of timmerdorp?
Voorkom verwondingen aan je voeten en voel je veilig! Gebruik veiligheidszooltjes, die beschermen goed tegen scherpe objecten in je voet! Het materiaal van de zolen lijkt op dat van een kogelvrij vest. Bescherm je voeten tegen spijkers en schroeven bij het klussen, gebruik ze bij evenementen, draag ze in je laarzen voor extra isolatie en bescherming of gebruik ze in je waterschoenen.

Gemiddeld inkomen per inwoner
Het gemiddeld inkomen per inwoner in de woonplaats Reuver is €30.100.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Gemiddeld bruto inkomen per inwoner over het jaar 2024 in de woonplaats Reuver.

Over de inkomensdata:

Inwoners en inkomensontvangers: Het gemiddeld inkomen per inwoner in de woonplaats Reuver is €30.100. Het gemiddeld inkomen per inkomensontvanger is €35.600. Woonplaats Reuver telt 9.200 inkomensontvangers op 11.130 inwoners totaal.

5% van de huishoudens in de woonplaats Reuver heeft een inkomen op of rond het sociaal minimum. Studentenhuishoudens en huishoudens met een onvolledig jaarinkomen zijn hierin niet meegenomen. Het sociaal minimum is het wettelijk bestaansminimum zoals dat in de politieke besluitvorming is vastgesteld. Zie de tabel met definities van de brondata voor de volledige definities.

Over de schaal van de inkomensmeter:

De laagste 10% en 25% regio’s vallen in het rode en oranje gebied; deze gebieden kunnen elkaar deels overlappen. De hoogste 25% regio’s vallen in het groene gebied. De grenzen zijn berekend met percentielen, waarbij alle waarden van laag naar hoog zijn gesorteerd. Lees meer over het (gewogen) gemiddelde, de mediaan, modus en percentielen.

Inkomensvergelijking woonplaatsen in de gemeente Beesel
Regionale vergelijking van het gemiddelde inkomen per inwoner.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Gemiddeld inkomen per jaar voor Nederland, de provincie Limburg, de gemeente Beesel en elke woonplaats in de gemeente Beesel (Nederland is oranje, de provincie blauw, de gemeente groen, woonplaats Reuver is rood en de andere woonplaatsen zijn grijs).

Er zijn nog veel meer inkomensgegevens beschikbaar in de tabel met 250+ onderwerpen en de inkomensranglijst.

Voertuigen en verkeer in de woonplaats Reuver

Bekijk de beschikbare gegevens over geregistreerde voertuigen, elektrische auto’s en verkeersongevallen in de woonplaats Reuver.

Aantal elektrische auto’s in de woonplaats Reuver
Er zijn 246 elektrische auto’s in oktober 2026 in de woonplaats Reuver.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal elektrische auto’s per maand in de woonplaats Reuver op basis van de regionale voertuigdata van de RDW. Dit is de som van het aantal elektrische bedrijfsauto’s en het aantal elektrische personenauto’s.

Er zijn 246 elektrische auto’s in de woonplaats Reuver. Dit is het totaal aantal in oktober 2026 bij de RDW op kenteken geregistreerde elektrische auto’s in de woonplaats Reuver die op de batterij rijden en met een stekker opgeladen worden.

Toelichting op de regionale voertuigdata

Deze paragraaf toont data over de op kenteken geregistreerde voertuigen in de woonplaats Reuver. Dit is regionale data van de RDW. De data is beschikbaar per soort voertuig, per energiebron (brandstof) en per maand. Deze gegevens worden maandelijks bijgewerkt, het meest recent was dit op 1 oktober 2026. Bekijk de toelichting voor de bronbeschrijving en definities van de regionale voertuig data.

Toelichting Meer autodata
Voertuigen naar energiebron
Er zijn 6.017 voertuigen met ‘benzine’ als energiebron in de woonplaats Reuver in oktober 2026.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal voertuigen per type energiebron (brandstof) dat in oktober 2026 in het kentekenregister van de RDW in de woonplaats Reuver geregistreerd staat.

Er zijn in totaal 8.232 op naam geregistreerde voertuigen in de woonplaats Reuver (in oktober 2026).

Voertuigen naar soort
Er zijn 6.202 voertuigen van het type ‘personenauto’ in de woonplaats Reuver in oktober 2026.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal voertuigen naar soort motorvoertuig dat in oktober 2026 in het kentekenregister van de RDW in de woonplaats Reuver geregistreerd staat.

Vergelijk het percentage auto’s per energiebron op de pagina met regionale voertuigdata.

Verkeersongevallen naar afloop
Er waren 25 verkeersongevallen in de woonplaats Reuver in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen in de woonplaats Reuver. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2025 in de woonplaats Reuver plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2025
Totaal25
Materiële schade21
Letselschade4
Dodelijke afloop0

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen is bepaald welke ongevallen binnen de woonplaats Reuver vallen.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Veiligheid in de woonplaats Reuver

Bekijk de ontwikkeling en soorten van de geregistreerde misdaad in de woonplaats Reuver op basis van data van de Politie en het CBS. De politiedata worden maandelijks bijgewerkt, het meest recent op 15 september 2026. De beschrijvingen van de soorten misdrijven zoals de politie deze gebruikt zijn te vinden in de tabel met definities van de verschillende soorten delicten.

Meer misdaad
Totaal geregistreerde misdaad per maand of per jaar
Er zijn in 2025 in totaal 293 misdrijven in de woonplaats Reuver geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Totaal aantal geregistreerde misdaden in de woonplaats Reuver, 2012 tot en met 2025 (bij weergave van de gegevens per jaar) of april 2025 tot en met september 2026 (bij weergave van de gegevens per maand).

In de woonplaats Reuver zijn van 2012 tot en met 2025 in totaal 5.241 misdrijven geregistreerd. Deze misdrijven zijn ingedeeld naar 43 verschillende soorten delicten. In 2025 werden in de woonplaats Reuver 293 misdrijven door de politie vastgelegd. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens per maand of per jaar te tonen.

Misdaden naar type delict
De meest voorkomende soorten misdrijven in de woonplaats Reuver in 2025 zijn Horizontale fraude (50 delicten) en Ongevallen (weg) (40 delicten).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Aantal geregistreerde misdaden voor de tien meest voorkomende soorten delicten, 2025, woonplaats Reuver.

Definities misdaad
Misdaad totaal per maand
In september 2026 zijn er 17 misdrijven in de woonplaats Reuver geregistreerd.
Afbeelding van een warmtekaart (een heatmap in het Engels, een visuele weergave van data waarbij kleuren worden gebruikt om waarden weer te geven) met het totaal aantal misdrijven in de woonplaats Reuver per maand en per jaar.

Bovenstaande warmtekaart geeft een visuele weergave van het totaal aantal door de politie geregistreerde misdrijven per maand in de woonplaats Reuver over de afgelopen 6 jaar.

Alle gegevens zijn beschikbaar in het Excel document met politiedata als onderdeel van de download voor de gemeente Beesel.

Misdaden per 1.000 inwoners
Er waren 8 misdrijven per 1.000 inwoners van het type ‘diefstal’ in 2025 in de woonplaats Reuver.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Criminaliteit: aantal misdaden per 1.000 inwoners in 2025 in de woonplaats Reuver.

De grafiek toont de meest recente gegevens over het aantal misdaden per 1.000 inwoners voor de woonplaats Reuver. De gegevens over misdaden zijn hiertoe gegroepeerd in (1) het totaal aantal diefstallen (alle vormen, zoals diefstal uit woningen en schuren, diefstal van auto’s en fietsen en winkeldiefstal), (2) geweld en seksmisdrijven, (3) milieuovertredingen, (4) oplichting, (5) verkeersovertredingen, (6) vernielingen en misdrijven tegen de openbare orde en (7) alle overige misdrijven. De definities van alle verschillende soorten delicten met daarbij de categorie waarin deze zijn ingedeeld zijn te vinden in de bronbeschrijving van de politiedata.

Verkiezingen in de woonplaats Reuver

Bekijk de beschikbare verkiezingsuitslagen en informatie over de stembureaus in de woonplaats Reuver.

Uitslagen gemeenteraadsverkiezingen 2026
Stembureaus in de woonplaats Reuver
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslagen per stembureau met het aantal stemmen per partij bij de verkiezingen voor de gemeenteraadsverkiezingen van maart 2026. Gebruik het filter boven de grafiek om de uitslagen per stembureau weer te geven. Er waren bij deze verkiezingen 6 stembureaus in de woonplaats Reuver.

Onderstaande grafiek toont het aantal stemmen per politieke partij dat bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 18 maart 2026 is uitgebracht. Er waren bij deze verkiezingen 6 stembureaus in de woonplaats Reuver. Gebruik het filter boven de grafiek en toon de uitslagen voor elk van de 6 stembureaus in de woonplaats Reuver.

Bekijk veel meer informatie over de verkiezingen op de pagina met alle 13 stembureaus in de gemeente Beesel en op de pagina met alle verkiezingsuitslagen voor de gemeente Beesel. En download alle verkiezingsdata in een Excel document als onderdeel van de uitgebreide informatie voor de gemeente Beesel.

Stembureaus Beesel
Adressen en leefomgeving in de woonplaats Reuver

Bekijk gegevens over adressen, gebruiksdoelen, bouwperioden, dichtheid, de nabijheid van voorzieningen, energieverbruik en energielabels in de woonplaats Reuver.

Informatie op basis van de BAG (de Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) van 1 juli 2026. De woonplaats Reuver telt in totaal 6.343 adressen, met 6.342 verblijfsobjecten en 1 standplaats (er zijn geen ligplaatsen). 90% van de adressen in woonplaats Reuver ligt binnen de bebouwde kom en 10% van de adressen ligt buiten de bebouwde kom.

Adressen Beesel
Adressen: gebruiksdoelen
In de woonplaats Reuver zijn er 5.233 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor de woonplaats Reuver.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities
Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 1.552 panden uit de bouwperiode 1950 tot 1970 in de woonplaats Reuver.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor de woonplaats Reuver. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 juli 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Dichtheid per km² van bevolking, adressen en auto’s

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de dichtheid van de bevolking-, adressen- en personenauto’s per km² oppervlakte in Nederland en de woonplaats Reuver voor 2026.


Onderstaande tabel toont de dichtheid van de bevolking-, adressen- en personenauto’s per km² oppervlakte in Nederland en de woonplaats Reuver voor 2026:

DichtheidNederlandWoonplaats Reuver
Bevolking539789
Adressen2.093900
Autos275424

De data over het aantal inwoners-, adressen- en personenauto’s per vierkante kilometer land geven een beeld van ‘de mate van concentratie van menselijke activiteiten’ in de woonplaats Reuver ten opzichte van het gemiddelde voor Nederland. Merk op: de gemiddelde omgevingsadressendichtheid is een ander cijfer dan de uitkomst van het aantal adressen gedeeld door de oppervlakte. Zie de definities van de verschillende lokale verdichtingsmaten.

Toelichting
Gemiddelde afstand tot voorzieningen
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een huisartsenpraktijk in de woonplaats Reuver is 1,0.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in de woonplaats Reuver tot de dichtstbijzijnde voorziening. De gebruikte cijfers komen uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor 2025.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in de woonplaats Reuver tot de dichtstbijzijnde voorziening voor 2025:

VoorzieningAfstand in km
Huisartsenpraktijk1,0
Supermarkt0,7
Restaurant0,8
Basisonderwijs0,7
Voortgezet onderwijs1,2
Bibliotheek1,0
Treinstation1,0
Sportterrein0,7
Bioscoop1,0
Museum7,1

De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting.

Gas- en elektriciteitsverbruik van woningen
Gemiddeld aardgas- en elektriciteitsverbruik per woning per jaar in de woonplaats Reuver.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het gemiddeld energieverbruik per woning per jaar in de woonplaats Reuver.


Onderstaande tabel toont het gemiddelde gas- en elektriciteitsverbruik per type woning voor 2024 voor de woonplaats Reuver:

Soort woningGemiddeld gasverbruikGemiddelde elektriciteitslevering per woning
Appartement4302.040
Tussenwoning8102.610
Hoekwoning9002.670
Twee-onder-één-kap woning9902.950
Vrijstaande woning1.1903.860
Koopwoning9603.130
Huurwoning6802.220

Data over het gemiddeld elektriciteitsverbruik in kWh en het gemiddeld verbruik voor aardgas in m3. Het gemiddelde geldt voor het verbruik van één jaar van alle particuliere woningen. Het verbruik van gas en elektra is ook bekend per woningtype, zie de tabel.

Toelichting Meer gas
Energielabels
De meest voorkomende energielabels in de woonplaats Reuver zijn C (1.480 adressen) en A (1.053 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in de woonplaats Reuver. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 oktober 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel C komt het meeste voor in de woonplaats Reuver: 1.480 adressen hebben energielabel C. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Beesel bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Alle onderwerpen en vergelijken

Bekijk de meest recente cijfers over meer dan 250 onderwerpen en vergelijk de woonplaats Reuver met andere gebieden.

Gegevens over meer dan 250 onderwerpen!
Kies een categorie en bekijk de bijbehorende onderwerpen.

Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens voor de woonplaats Reuver voor meer dan 250 onderwerpen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de onderwerpen in die categorie weer te geven.

Bedrijven
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Bedrijfsvestigingen totaal975Aantal2025
A Landbouw, bosbouw en visserij25Aantal2025
B-F Nijverheid en energie150Aantal2025
G+I Handel en horeca215Aantal2025
H+J Vervoer, informatie en communicatie65Aantal2025
K-L Financiële diensten, onroerend goed40Aantal2025
M-N Zakelijke dienstverlening185Aantal2025
O-Q Overheid, onderwijs en zorg175Aantal2025
R-U Cultuur, recreatie, overige diensten120Aantal2025
% A Landbouw, bosbouw en visserij2,56%Percentage2025
% B-F Nijverheid en energie15%Percentage2025
% G+I Handel en horeca22%Percentage2025
% H+J Vervoer, informatie en communicatie6,7%Percentage2025
% K-L Financiële diensten, onroerend goed4,1%Percentage2025
% M-N Zakelijke dienstverlening19%Percentage2025
% O-Q Overheid, onderwijs en zorg18%Percentage2025
% R-U Cultuur, recreatie, overige diensten12%Percentage2025

De cijfers over bedrijven tonen het aantal bedrijfsvestigingen in de woonplaats Reuver, uitgesplitst naar bedrijfstak. Een vestiging is een locatie van een bedrijf, instelling of zelfstandige waar of van waaruit activiteiten worden uitgevoerd.

Bevolking
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Inwoners11.130Aantal2026
Mannen5.570Aantal2026
Vrouwen5.560Aantal2026
0 tot 15 jaar1.535Aantal2026
15 tot 25 jaar1.130Aantal2026
25 tot 45 jaar2.545Aantal2026
45 tot 65 jaar2.980Aantal2026
65 jaar of ouder2.935Aantal2026
Ongehuwd4.655Aantal2026
Gehuwd4.940Aantal2026
Gescheiden850Aantal2026
Verweduwd685Aantal2026
% Mannen50%Percentage2026
% Vrouwen50%Percentage2026
% 0 tot 15 jaar14%Percentage2026
% 15 tot 25 jaar10%Percentage2026
% 25 tot 45 jaar23%Percentage2026
% 45 tot 65 jaar27%Percentage2026
% 65 jaar of ouder26%Percentage2026
% Ongehuwd42%Percentage2026
% Gehuwd44%Percentage2026
% Gescheiden7,6%Percentage2026
% Verweduwd6,2%Percentage2026
Geboorten100Aantal2025
Geboorte relatief10Aantal per 1.000 inwoners2025
Sterftes130Aantal2025
Sterfte relatief10Aantal per 1.000 inwoners2025
Leerlingen PO840Aantal2025
Leerlingen VO480Aantal2025
Studenten MBO320Aantal2025
Studenten HBO200Aantal2025
Studenten WO50Aantal2025
Praktisch opleidingsniveau2.940Aantal2024
Middelbaar opleidingsniveau3.690Aantal2024
Hoger opleidingsniveau1.660Aantal2024
% Praktisch opleidingsniveau35%Percentage2024
% Middelbaar opleidingsniveau45%Percentage2024
% Hoger opleidingsniveau20%Percentage2024
Jongeren met jeugdzorg in natura325Aantal2024
% Jongeren met jeugdzorg13%Percentage2024
Wmo cliënten895Aantal2024
Wmo cliënten per 1.000 inwoners81Aantal per 1.000 inwoners2024
Bevolkingsdichtheid789Aantal per km²2026

De inwonersaantallen worden altijd op vijftallen afgerond, hierdoor kan het voorkomen dat een optelling van subgroepen (zoals inwoners naar geslacht of naar leeftijd) licht afwijkt van het totaal aantal inwoners.

Energie
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Gemiddelde elektriciteitslevering per woning2.850Gemiddeld in kWh2024
Gemiddelde elektriciteitsteruglevering per woning1.270Gemiddeld in kWh2024
% Woningen met zonnestroom51%Percentage2024
% Woningen hoofdzakelijk elektrisch verwarmd12%Percentage2024
Gemiddelde elektriciteitslevering appartement2.040Gemiddeld in kWh2023
Gemiddelde elektriciteitslevering tussenwoning2.610Gemiddeld in kWh2023
Gemiddelde elektriciteitslevering hoekwoning2.670Gemiddeld in kWh2023
Gemiddelde elektriciteitslevering twee-onder-één-kap woning2.950Gemiddeld in kWh2023
Gemiddelde elektriciteitslevering vrijstaande woning3.860Gemiddeld in kWh2023
Gemiddelde elektriciteitslevering huurwoning2.220Gemiddeld in kWh2023
Gemiddelde elektriciteitslevering koopwoning3.130Gemiddeld in kWh2023
Gemiddeld aardgasverbruik per woning840Gemiddeld per m³2024
% Woningen met stadsverwarming3%Percentage2021
% Aardgasvrije woningen9%Percentage2024
% Aardgaswoningen84%Percentage2024
Gemiddeld aardgasverbruik appartement430Gemiddeld per m³2023
Gemiddeld aardgasverbruik tussenwoning810Gemiddeld per m³2023
Gemiddeld aardgasverbruik hoekwoning900Gemiddeld per m³2023
Gemiddeld aardgasverbruik twee-onder-één-kap woning990Gemiddeld per m³2023
Gemiddeld aardgasverbruik vrijstaande woning1.190Gemiddeld per m³2023
Gemiddeld aardgasverbruik koopwoning960Gemiddeld per m³2023
Gemiddeld aardgasverbruik huurwoning680Gemiddeld per m³2023
Publieke laadpalengeen dataAantalgeen data
Adressen zonder energielabel823Aantal2026
Adressen met voorlopig energielabel1.803Aantal2026
Adressen met definitief energielabel3.717Aantal2026
Energielabels A+++++0Aantal2026
Energielabels A++++73Aantal2026
Energielabels A+++31Aantal2026
Energielabels A++72Aantal2026
Energielabels A+157Aantal2026
Energielabels A1.053Aantal2026
Energielabels B774Aantal2026
Energielabels C1.480Aantal2026
Energielabels D607Aantal2026
Energielabels E286Aantal2026
Energielabels F612Aantal2026
Energielabels G375Aantal2026

De onderwerpen in de categorie energieverbruik tonen onder meer het gemiddelde gas- en elektriciteitsverbruik en de energielabels van gebouwen in de woonplaats Reuver. Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het minst energiezuinige label en A++++ het meest energiezuinige label.

Huishoudens
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Huishoudens5.080Aantal2026
Eenpersoonshuishoudens1.665Aantal2026
Meerpersoonshuishoudens3.415Aantal2026
Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen1.740Aantal2026
Meerpersoonshuishoudens met kinderen1.675Aantal2026
% Eenpersoonshuishoudens33%Percentage2026
% Meerpersoonshuishoudens67%Percentage2026
% Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen34%Percentage2026
% Meerpersoonshuishoudens met kinderen33%Percentage2026
Gemiddelde huishoudensgrootte2,2Gemiddeld aantal2026

Het aantal huishoudens betreft het aantal particuliere huishoudens op 1 januari van een jaar. Particuliere huishoudens bestaan uit één of meer inwoners die alleen of samen in een woonruimte wonen en zelf in hun dagelijks onderhoud voorzien. De cijfers over huishoudens op wijk- en buurtniveau worden afgerond op vijftallen.

Inkomen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Werkzame beroepsbevolking5.790Aantal2024
Netto arbeidsparticipatie71%Percentage2024
% Werknemers88%Percentage2024
% Werknemers met vaste arbeidsrelatie62%Percentage2024
% Werknemers met flexibele arbeidsrelatie26%Percentage2024
% Zelfstandigen12%Percentage2024
Inkomensontvangers9.200Aantal2024
Inkomensontvangers per 1.000 inwoners838Aantal per 1.000 inwoners2024
Gemiddeld inkomen per inkomensontvanger€35.600Gemiddeld in Euro2024
Gemiddeld inkomen per inwoner€30.100Gemiddeld in Euro2024
40% personen met laagste inkomen44%Percentage2024
20% personen met hoogste inkomen13%Percentage2024
% Personen in armoede2,1%Percentage2024
% Personen tot 25% boven armoedegrens6%Percentage2024
Gemiddeld huishoudinkomen€37.300euro2024
40% huishoudens met laagste inkomen40%Percentage2024
20% huishoudens met hoogste inkomen15%Percentage2024
% Huishoudens met een laag inkomen2,5%Percentage2023
% Huishoudens onder of rond sociaal minimum4,6%Percentage2023
% Huishoudens tot 110% van sociaal minimum8,7%Percentage2023
% Huishoudens tot 120% van sociaal minimum12%Percentage2023
Mediaan vermogen van particuliere huishoudens€143.800euro2024
Personen per soort uitkering - Bijstand200Aantal2025
Personen per soort uitkering - AO520Aantal2025
Personen per soort uitkering - WW120Aantal2025
Personen per soort uitkering - AOW2.580Aantal2025
% Personen per soort uitkering - Bijstand2%Percentage2025
% Personen per soort uitkering - AO5%Percentage2025
% Personen per soort uitkering - WW1%Percentage2025
% Personen per soort uitkering - AOW23%Percentage2025

De inkomensgegevens beschrijven het inkomen van personen en particuliere huishoudens in de woonplaats Reuver. Het besteedbaar inkomen is het bruto-inkomen verminderd met onder meer belastingen, premies en betaalde inkomensoverdrachten. Vanwege statistische geheimhouding worden niet voor ieder gebied inkomensgegevens gepubliceerd.

Migratie
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Herkomst Nederland8.705Aantal2026
Herkomst buiten Nederland2.425Aantal2026
Herkomst Europa1.285Aantal2026
Herkomst buiten Europa1.140Aantal2026
% Herkomst Nederland78%Percentage2026
% Herkomst buiten Nederland22%Percentage2026
% Herkomst Europa12%Percentage2026
% Herkomst buiten Europa10%Percentage2026
Geboren in Nederland met herkomst Nederland8.705Aantal2026
Geboren in Nederland met herkomst Europa680Aantal2026
Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa510Aantal2026
Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland1.190Aantal2026
Geboren in Nederland9.895Aantal2026
Geboren buiten Nederland met herkomst Europa600Aantal2026
Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa630Aantal2026
Geboren buiten Nederland1.230Aantal2026
% Geboren in Nederland met herkomst Nederland78%Percentage2026
% Geboren in Nederland met herkomst Europa6,1%Percentage2026
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland11%Percentage2026
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa4,58%Percentage2026
% Geboren in Nederland89%Percentage2026
% Geboren buiten Nederland met herkomst Europa5,4%Percentage2026
% Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa5,7%Percentage2026
% Geboren buiten Nederland11%Percentage2026
Autochtoon8.845Aantal2022
Westers1.330Aantal2022
Niet-westers795Aantal2022
Nederlandse Antillen en Aruba25Aantal2022
Marokko355Aantal2022
Suriname15Aantal2022
Turkije85Aantal2022
Overig niet-westers315Aantal2022

De onderwerpen in de categorie migratie gaan over de herkomst en migratie van inwoners van de woonplaats Reuver. De herkomst is gebaseerd op het geboorteland van de persoon en diens ouders. De migratiecijfers tonen onder meer vestiging, vertrek, immigratie en emigratie.

Misdrijven
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Misdrijven293Aantal2025
Diefstal90Aantal2025
Geweld en seksmisdrijven38Aantal2025
Milieu overtredingen1Aantal2025
Oplichting54Aantal2025
Verkeersovertredingen56Aantal2025
Vernieling29Aantal2025
Overige misdrijven25Aantal2025
Misdrijven per 1.000 inwoners26Aantal per 1.000 inwoners2025
Diefstal per 1.000 inwoners8Aantal per 1.000 inwoners2025
Geweld en seksmisdrijven per 1.000 inwoners3Aantal per 1.000 inwoners2025
Milieu overtredingen per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2025
Oplichting per 1.000 inwoners5Aantal per 1.000 inwoners2025
Verkeersovertredingen per 1.000 inwoners5Aantal per 1.000 inwoners2025
Vernieling per 1.000 inwoners3Aantal per 1.000 inwoners2025
Overige misdrijven per 1.000 inwoners2Aantal per 1.000 inwoners2025

De cijfers over misdrijven tonen de door de politie geregistreerde misdrijven in de woonplaats Reuver, zowel als aantal als omgerekend per 1.000 inwoners. Niet ieder gepleegd misdrijf wordt gemeld of geregistreerd.

Nabijheid voorzieningen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Huisartsenpraktijk afstand1,0Gemiddelde afstand in km2025
Huisartsenpraktijken binnen 1 km0,5Gemiddeld aantal2025
Huisartsenpraktijken binnen 3 km1,6Gemiddeld aantal2025
Huisartsenpraktijken binnen 5 km3,6Gemiddeld aantal2025
Huisartsenpost afstand11Gemiddelde afstand in km2024
Apotheek afstand1,1Gemiddelde afstand in km2025
Ziekenhuis met poli afstand10Gemiddelde afstand in km2025
Ziekenhuizen met poli binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuizen met poli binnen 10 km0,3Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuizen met poli binnen 20 km5Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuis zonder poli afstand10Gemiddelde afstand in km2025
Ziekenhuizen zonder poli binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuizen zonder poli binnen 10 km0,3Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuizen zonder poli binnen 20 km2,0Gemiddeld aantal2025
Supermarkt afstand0,7Gemiddelde afstand in km2025
Supermarkten binnen 1 km1,4Gemiddeld aantal2025
Supermarkten binnen 3 km3,2Gemiddeld aantal2025
Supermarkten binnen 5 km4,7Gemiddeld aantal2025
Overige dagelijkse levensmiddelen afstand0,9Gemiddelde afstand in km2025
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 1 km3,0Gemiddeld aantal2025
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 3 km6,8Gemiddeld aantal2025
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 5 km12Gemiddeld aantal2025
Warenhuis afstand1,0Gemiddelde afstand in km2025
Warenhuizen binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2025
Warenhuizen binnen 10 km2,5Gemiddeld aantal2025
Warenhuizen binnen 20 km7Gemiddeld aantal2025
Café afstand0,7Gemiddelde afstand in km2025
Cafés binnen 1 km1,3Gemiddeld aantal2025
Cafés binnen 3 km3,4Gemiddeld aantal2025
Cafés binnen 5 km7,1Gemiddeld aantal2025
Cafetaria afstand0,6Gemiddelde afstand in km2025
Cafetaria binnen 1 km4,3Gemiddeld aantal2025
Cafetaria binnen 3 km9,6Gemiddeld aantal2025
Cafetaria binnen 5 km15Gemiddeld aantal2025
Restaurant afstand0,8Gemiddelde afstand in km2025
Restaurants binnen 1 km3,4Gemiddeld aantal2025
Restaurants binnen 3 km8,9Gemiddeld aantal2025
Restaurants binnen 5 km15Gemiddeld aantal2025
Hotel afstand4,1Gemiddelde afstand in km2025
Hotels binnen 5 km0,9Gemiddeld aantal2025
Hotels binnen 10 km5Gemiddeld aantal2025
Hotels binnen 20 km37Gemiddeld aantal2025
Kinderdagverblijf afstand0,6Gemiddelde afstand in km2025
Kinderdagverblijven binnen 1 km2,9Gemiddeld aantal2025
Kinderdagverblijven binnen 3 km7,3Gemiddeld aantal2025
Kinderdagverblijven binnen 5 km12Gemiddeld aantal2025
Buitenschoolseopvang afstand0,6Gemiddelde afstand in km2025
Buitenschoolseopvang binnen 1 km2,0Gemiddeld aantal2025
Buitenschoolseopvang binnen 3 km5,2Gemiddeld aantal2025
Buitenschoolseopvang binnen 5 km8,8Gemiddeld aantal2025
Basisonderwijs afstand0,7Gemiddelde afstand in km2025
Basisonderwijs binnen 1 km1,2Gemiddeld aantal2025
Basisonderwijs binnen 3 km3,1Gemiddeld aantal2025
Basisonderwijs binnen 5 km6Gemiddeld aantal2025
Voortgezet onderwijs afstand1,2Gemiddelde afstand in km2024
Voortgezet onderwijs binnen 3 km1,0Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2024
VMBO afstand1,2Gemiddelde afstand in km2024
VMBO binnen 3 km1,0Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO afstand1,2Gemiddelde afstand in km2024
HAVO VWO binnen 3 km1,0Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2024
Openbaar groen afstand0,7Gemiddelde afstand in km2017
Park of plantsoen afstand1,5Gemiddelde afstand in km2017
Dagrecreatief terrein afstand3,0Gemiddelde afstand in km2017
Bos afstand0,7Gemiddelde afstand in km2017
Open natuurlijk terrein afstand3,9Gemiddelde afstand in km2017
Open droog natuurlijk terrein afstand4,3Gemiddelde afstand in km2017
Open nat natuurlijk terrein afstand3,9Gemiddelde afstand in km2017
Semi-openbaar groen afstand0,6Gemiddelde afstand in km2017
Sportterrein afstand0,7Gemiddelde afstand in km2017
Volkstuin afstand11Gemiddelde afstand in km2017
Verblijfsrecreatief terrein afstand1,8Gemiddelde afstand in km2017
Begraafplaats afstand1,6Gemiddelde afstand in km2017
Recreatief binnenwater afstand6,3Gemiddelde afstand in km2017
Oprit hoofdverkeersweg afstand2,7Gemiddelde afstand in km2025
Treinstation afstand1,0Gemiddelde afstand in km2025
Belangrijk overstapstation afstand12Gemiddelde afstand in km2025
Bibliotheek afstand1,0Gemiddelde afstand in km2025
Zwembad afstand7,2Gemiddelde afstand in km2025
Kunstijsbaan afstand44Gemiddelde afstand in km2025
Podiumkunsten afstand8,6Gemiddelde afstand in km2024
Podiumkunsten binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 10 km1,5Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 20 km7Gemiddeld aantal2024
Poppodium afstand13Gemiddelde afstand in km2024
Bioscoop afstand1,0Gemiddelde afstand in km2025
Bioscopen binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2025
Bioscopen binnen 10 km1,5Gemiddeld aantal2025
Bioscopen binnen 20 km5Gemiddeld aantal2025
Sauna afstand11Gemiddelde afstand in km2025
Zonnebank afstand1,3Gemiddelde afstand in km2025
Museum afstand7,1Gemiddelde afstand in km2024
Musea binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 10 km3,0Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 20 km9Gemiddeld aantal2024
Attractie afstand11Gemiddelde afstand in km2025
Attracties binnen 10 km0,0Gemiddeld aantal2025
Attracties binnen 20 km5Gemiddeld aantal2025
Attracties binnen 50 km16Gemiddeld aantal2025
Brandweerkazerne afstand1,4Gemiddelde afstand in km2025

Het CBS publiceert gegevens over de nabijheid van voorzieningen voor inwoners van de woonplaats Reuver. De afstanden zijn gemiddelden over de weg en de nabijheidsindicatoren tonen hoeveel voorzieningen binnen een bepaalde afstand beschikbaar zijn.

Omgeving
OnderwerpWaardeEenheidJaar
RegiocodeWP1949Code2026
RegionaamReuverNaam2026
Soort regioWoonplaatsCategorisch type2026
Sorteercodegeen dataCodegeen data
Oppervlakte totaal1.470Aantal hectaren2026
Oppervlakte land1.411Aantal hectaren2026
Oppervlakte water58Aantal hectaren2026
Mate van stedelijkheid4Indicator 1-52026
Omgevingsadressendichtheid900Gemiddeld aantal per km²2026
Adressen totaal6.343Aantal2026
Adressen met postcode6.082Aantal2026
Adressen met woonfunctie5.233Aantal2026
Adressen met bijeenkomstfunctie71Aantal2026
Adressen met celfunctie0Aantal2026
Adressen met gezondheidszorgfunctie27Aantal2026
Adressen met industriefunctie164Aantal2026
Adressen met kantoorfunctie47Aantal2026
Adressen met logiesfunctie515Aantal2026
Adressen met onderwijsfunctie4Aantal2026
Adressen met sportfunctie7Aantal2026
Adressen met winkelfunctie76Aantal2026
Adressen met overige gebruiksfunctie267Aantal2026
Verblijfsobjecten6.342Aantal2026
Ligplaatsen0Aantal2026
Standplaatsen1Aantal2026
Panden met adres5.364Aantal2026
Adressen met pand6.341Aantal2026
Percelen met adres4.448Aantal2026
Adressen met perceel6.343Aantal2026
Adressen binnen bebouwde kom5.712Aantal2026
Adressen buiten bebouwde kom631Aantal2026
Woningen binnen bebouwde kom5.146Aantal2026
Woningen buiten bebouwde kom87Aantal2026
Panden met adres voor 1700geen dataAantal2026
Panden met adres 1700 tot 1900geen dataAantal2026
Panden met adres 1900 tot 1925geen dataAantal2026
Panden met adres 1925 tot 1950geen dataAantal2026
Panden met adres 1950 tot 1970geen dataAantal2026
Panden met adres 1970 tot 1980geen dataAantal2026
Panden met adres 1980 tot 1990geen dataAantal2026
Panden met adres 1990 tot 2000geen dataAantal2026
Panden met adres 2000 tot 2010geen dataAantal2026
Panden met adres 2010 tot 2020geen dataAantal2026
Panden met adres 2020 en latergeen dataAantal2026
Adressen met pand voor 17002Aantal2026
Adressen met pand 1700 tot 1900109Aantal2026
Adressen met pand 1900 tot 1925179Aantal2026
Adressen met pand 1925 tot 1950465Aantal2026
Adressen met pand 1950 tot 19701.594Aantal2026
Adressen met pand 1970 tot 19801.006Aantal2026
Adressen met pand 1980 tot 19901.240Aantal2026
Adressen met pand 1990 tot 2000650Aantal2026
Adressen met pand 2000 tot 2010606Aantal2026
Adressen met pand 2010 tot 2020184Aantal2026
Adressen met pand 2020 en later306Aantal2026
Postcodegebied5953AA-5953WZNaam2026
Meest voorkomende postcode5953Naam2026
Dekkingspercentage meest voorkomende postcode100%Percentage2026

De onderwerpen in de categorie omgeving beschrijven onder meer de oppervlakte, het aantal adressen, de bevolkingsdichtheid en de omgevingsadressendichtheid van de woonplaats Reuver.

Verkeersongevallen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Verkeersongevallen totaal25Aantal2025
Verkeersongevallen uitsluitend materiële schade21Aantal2025
Verkeersongevallen letselschade4Aantal2025
Verkeersongevallen dodelijk0Aantal2025

De gegevens over verkeersongevallen in de woonplaats Reuver zijn gebaseerd op de registratie van verkeersongevallen door Rijkswaterstaat.

Vervoer
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Personenauto’s totaal5.985Aantal2025
Personenauto’s - brandstof benzine4.875Aantal2025
Personenauto’s - overige brandstof1.115Aantal2025
Personenauto’s per huishouden1,19Aantal2025
Personenauto’s naar oppervlakte424Aantal2025
Motorfietsen470Aantal2025

De vervoersgegevens tonen onder meer het aantal personenauto’s en andere voertuigen in de woonplaats Reuver. De voertuiggegevens zijn gebaseerd op het Nederlandse kentekenregister van de RDW.

Woningen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Woningvoorraad5.105Aantal2025
Woningen per 1.000 inwoners460Aantal per 1.000 inwoners2025
Nieuwbouw woningen30Aantal2025
Niet-woningvoorraad1.093Aantal2025
Nieuwbouw niet-woningen0Aantal2025
Gemiddelde woningwaarde€310.000Gemiddeld in Euro2025
Woningwaarde klasse€300.000 tot €350.000Categorisch type2025
Eengezinswoningen4.186Aantal2025
Meergezinswoningen919Aantal2025
Koopwoningen3.267Aantal2025
Huurwoningen1.838Aantal2025
Huurwoningen woningcorporaties1.583Aantal2025
Huurwoningen overige verhuurders255Aantal2025
Eigendom onbekend0Aantal2025
Bewoond4.952Aantal2025
Onbewoond153Aantal2025
% Koopwoningen64%Percentage2025
% Huurwoningen36%Percentage2025
% Huurwoningen woningcorporaties31%Percentage2025
% Huurwoningen overige verhuurders5%Percentage2025
% Eigendom onbekend0%Percentage2025
% Eengezinswoningen82%Percentage2025
% Meergezinswoningen18%Percentage2025
% Bewoond97%Percentage2025
% Onbewoond3%Percentage2025
Appartementen968Aantal2026
Tussenwoningen1.509Aantal2026
Hoekwoningen828Aantal2026
Twee-onder-één-kap woningen1.051Aantal2026
Vrijstaande woningen877Aantal2026
Woningtype onbekend0Aantal2026
% Appartementen18%Percentage2026
% Tussenwoningen29%Percentage2026
% Hoekwoningen16%Percentage2026
% Twee-onder-één-kap woningen20%Percentage2026
% Vrijstaande woningen17%Percentage2026
% Woningtype onbekend0,0%Percentage2026
Woningen voor 1945461Aantal2026
Woningen 1945 tot 1965950Aantal2026
Woningen 1965 tot 1975827Aantal2026
Woningen 1975 tot 1985896Aantal2026
Woningen 1985 tot 1995766Aantal2026
Woningen 1995 tot 2005500Aantal2026
Woningen 2005 tot 2015421Aantal2026
Woningen 2015 tot 2025302Aantal2026
Woningen 2025 en later110Aantal2026
Woningen bouwjaar onbekend0Aantal2026
% Woningen voor 19459%Percentage2026
% Woningen 1945 tot 196518%Percentage2026
% Woningen 1965 tot 197516%Percentage2026
% Woningen 1975 tot 198517%Percentage2026
% Woningen 1985 tot 199515%Percentage2026
% Woningen 1995 tot 200510%Percentage2026
% Woningen 2005 tot 20158%Percentage2026
% Woningen 2015 tot 20256%Percentage2026
% Woningen 2025 en later2,0%Percentage2026
% Woningen bouwjaar onbekend0,0%Percentage2026

De woningcijfers voor de woonplaats Reuver komen voornamelijk van het CBS en de BAG. Ze beschrijven onder meer de woningvoorraad, woningtypen, bouwperioden, eigendom en gemiddelde WOZ-waarde. Cijfers op wijk- en buurtniveau kunnen zijn afgerond op vijftallen.

Download de gegevens voor alle onderwerpen en alle jaren als Excel document. Alle woonplaatsen, wijken en buurten zijn onderdeel van de download voor de gemeente Beesel. Er is ook een download met alle gemeente-, wijk- en buurtgegevens voor heel Nederland.

Selecteer op een groot scherm een categorie in het menu naast de tabel. Gebruik op een klein scherm de keuzelijst boven de tabel.

Tabelgebruik:

  • Kies een categorie om alleen de onderwerpen uit dat deel van de tabel te tonen.
  • Op grote schermen staat de categoriekeuze naast de tabel; op kleine schermen staat deze erboven.
  • Verschuif de tabel op kleine schermen horizontaal om alle kolommen te bekijken.
Data en bronnen

Bekijk de gebruikte open databronnen en definities en download uitgebreide regionale datasets over de woonplaats Reuver.

Download alle regionale data
Download de uitgebreide datasets voor de gemeente Beesel.
Afbeelding van Excel documenten uit de download met regionale data.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download uitgebreide informatie in handige Excel-overzichten voor de gemeente Beesel. De download bevat regionale statistieken, adressen, verkiezingsuitslagen, misdaadcijfers, detail leeftijdsgegevens en meer.

Download!
Gebruikte open data bronnen
Bronvermelding en definities

Veel gegevens op deze pagina komen uit verschillende datasets met regionale cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Hierbij is een groot aantal datasets gecombineerd. De meest recente gegevens zijn bijgewerkt tot en met 14 oktober 2026. Daarnaast zijn diverse andere officiële databronnen gebruikt, waaronder het Kadaster, de Kiesraad, de Politie en het RIVM.

Bronnen & definities
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron