Statistieken buurt Buitengebied Everlo

Statistieken buurt Buitengebied Everlo

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor de buurt Buitengebied Everlo in de gemeente Peel en Maas Vlag van de gemeente Peel en Maas. Bekijk de gegevens over inwoners, woningen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke grafieken, tabellen, kaarten en uitleg bij de data.

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor de buurt Buitengebied Everlo in de gemeente Peel en Maas Vlag van de gemeente Peel en Maas. Bekijk de gegevens over inwoners, woningen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke grafieken, tabellen, kaarten en uitleg bij de data.

Kaart van de buurt Buitengebied Everlo.Bekijk kaart
Buurt Buitengebied Everlo in het kort

Bekijk de belangrijkste cijfers, de kaart en een korte toelichting over de buurt Buitengebied Everlo.

Kerncijfers van de buurt Buitengebied Everlo
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van de belangrijkste cijfers van het Kadaster en het CBS voor de buurt Buitengebied Everlo.


Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor de buurt Buitengebied Everlo.

OnderwerpAantalBronJaar data
Adressen met postcode207Kadaster2026
Adressen met woonfunctie174Kadaster2026
Panden met adres199Kadaster2026
Percelen met adres186Kadaster2026
Woningvoorraad172CBS2025
Huishoudens170CBS2026
Inwoners435CBS2026

Op deze pagina vind je een kaart van de buurt Buitengebied Everlo en de data over meer dan 250 onderwerpen voor de buurt Buitengebied Everlo.

Definities
Aantal inwoners op de kaart van de buurt Buitengebied Everlo
Kaart van de omgeving van de buurt Buitengebied Everlo.
Afbeelding van de buurt Buitengebied Everlo op de kaart.

Kaart van de wijk Panningen met het aantal inwoners per buurt in 2026. De cijfers op de kaart geven de volgende buurten weer: 1: Buitengebied Vosberg-Loo, 2: Buitengebied Everlo, 3: Buitengebied Industrie Panningen, 4: Panningen-Noord, 5: Ringoven, 6: Panningen-Zuid, 7: De Riet Panningen, 8: Buitengebied Zelen-Hub.

Bekijk de statistieken voor alle 75 gebieden binnen de gemeente Peel en Maas via de overzichtspagina van de gebieden in de Peel en Maas.

Overzicht gebieden Meer Peel en Maas
Over de buurt Buitengebied Everlo

De buurt Buitengebied Everlo ligt binnen de wijk Panningen in de gemeente Peel en Maas. De streek Nobisveld ligt binnen de buurt Buitengebied Everlo. De meest voorkomende postcode in de buurt Buitengebied Everlo is postcode 5981.

Er zijn 211 adressen en 172 woningen in de buurt Buitengebied Everlo in de gemeente Peel en Maas. 92% van de woningen in de buurt is een koopwoning. De woningen hebben een gemiddelde WOZ waarde van €478.000. Er wonen 435 inwoners in de buurt Buitengebied Everlo, waarvan het grootste deel (28%) tussen de 45 en 65 jaar oud is. Buurt Buitengebied Everlo telt 170 huishoudens van gemiddeld 2,6 personen. Verder zijn er 260 personenauto’s en zeventig bedrijfsvestigingen geregistreerd in de buurt Buitengebied Everlo.

Buurt Buitengebied Everlo heeft een oppervlakte van 112 hectare land (honderd hectare is één vierkante kilometer, 1 km2). De gemiddelde dichtheid van adressen is 394 adressen per km2.

Meer over de buurt Buitengebied Everlo:

De naam van deze buurt veranderde van Onder-Eindt-Zandberg in 2023 naar Buitengebied Everlo in 2024. De gemeente Peel en Maas (gemeentecode GM1894) is in 2010 bij een gemeentelijke herindeling ontstaan vanuit de gemeenten Helden, Kessel, Maasbree en Meijel. Hierbij zijn deze gemeenten volledig naar de nieuwe gemeente Peel en Maas overgegaan. De gegevens van de buurt Buitengebied Everlo voor de jaren 2013 tot en met 2023 zijn berekend. Bekijk ook de pagina over de gemeentelijke herindeling van de gemeente Peel en Maas.

Blijf op de hoogte

Ontvang een e-mail als er nieuwe cijfers zijn op de pagina Buurt Buitengebied Everlo.

Wonen in de buurt Buitengebied Everlo

Bekijk de woningvoorraad, woningkenmerken, woningtypen en de ontwikkeling van de gemiddelde WOZ-waarde in de buurt Buitengebied Everlo.

Kenmerken van de 172 woningen in de buurt Buitengebied Everlo
Er zijn 172 woningen in de buurt Buitengebied Everlo.
Informatie over de woningen in deze regio op basis van open data van het Centraal Bureau voor de Statistiek en het Kadaster. Afbeelding met 4 taart diagrammen.

De vier bovenstaande taartdiagrammen tonen het percentage woningen naar verschillende woningkenmerken. Beschikbare kenmerken zijn eigendom, bewoning, type, soort woning en bouwperiode. Het jaar waar de data voor gelden staat in het midden van de grafiek. Klik op de afbeelding om deze groter weer te geven.

Bekijk onderstaande toelichting voor de definities van de woningkenmerken. En bekijk de woningkenmerken per buurt in de gemeente Peel en Maas in een interactieve tabel.

Toelichting
Woningwaarde per jaar
De gemiddelde WOZ waarde in de buurt Buitengebied Everlo was €478.000 in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde WOZ woningwaarde per jaar in de buurt Buitengebied Everlo.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde WOZ woningwaarde per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt Buitengebied Everlo:

JaarGemiddelde WOZ woningwaarde Buurt Buitengebied Everlo% verschil
2025€478.0005,5%
2024€453.00039%
2023€325.97620%
2022€271.6884,81%
2021€259.2206,4%
2020€243.5176,9%
2019€227.8685,3%
2018€216.4632,79%
2017€210.5802,26%
2016€205.9320,06%
2015€205.815-2,86%
2014€211.878-3,53%
2013€219.634geen data

De gemiddelde WOZ woningwaarde in de buurt Buitengebied Everlo is met €258.366 toegenomen van €219.634 in 2013 tot €478.000 in 2025 (dat is een toename van 118%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2013 tot en met 2025 was €21.530 (7,2%). De ontwikkeling van de data in de tijd volgt een duidelijk stijgende trend: De cijfers groeien bijna ieder jaar.

Bekijk ook de ranglijst van de woningwaarden per buurt in de gemeente Peel en Maas.

Toelichting
Download een schat aan informatie
Woningwaarde en 65-plussers per gebied
De gemiddelde woningwaarde in de buurt Buitengebied Everlo is €478.000, het percentage inwoners van 65 jaar en ouder is 28% en er zijn 172 woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde woningwaarde per regio op de horizontale as. Deze is afgezet tegen het percentage inwoners van 65 jaar en ouder op de verticale as. Iedere regio wordt als cirkel weergegeven. De omvang van de cirkels hangt af van het aantal woningen in een gebied: hoe meer woningen, hoe groter de cirkel.

Woningwaarde ten opzichte van inwoners van 65 jaar en ouder per gebied, de volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (grijs), provincie Limburg (bruin), gemeente Peel en Maas (geel), 10 woonplaatsen (groen), 11 wijken (oranje) en 52 buurten (blauw). De buurt Buitengebied Everlo wordt in het rood weergegeven. Klik op de naam van een cirkel om de gegevens voor dat gebied weer te geven.

Soorten woningen
Vrijstaande woningen komen het meeste voor in de buurt Buitengebied Everlo: er zijn 115 adressen met het woningtype vrijstaande woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in de buurt Buitengebied Everlo.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 juli 2026.

Bevolking in de buurt Buitengebied Everlo

Bekijk de samenstelling en ontwikkeling van de bevolking in de buurt Buitengebied Everlo, met cijfers over inwoners, leeftijd, burgerlijke staat, huishoudens, migratieachtergrond, opleidingsniveau, geboorte en sterfte.

Bekijk ook de maandelijkse bevolkingsontwikkeling in de gemeente Peel en Maas.

Aantal inwoners per jaar
De buurt Buitengebied Everlo telt 435 inwoners in 2026.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt Buitengebied Everlo. De gegevens lopen van 2013 tot en met 2026.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt Buitengebied Everlo:

JaarAantal inwoners de buurt Buitengebied Everlo% verschil
2026435-3,33%
20254505,9%
20244250,95%
20234210,96%
20224171,21%
20214120,98%
20204080,74%
2019405-0,49%
20184070,99%
20174030,75%
2016400-0,74%
2015403-0,25%
2014404-0,25%
2013405geen data

Het aantal inwoners in de buurt Buitengebied Everlo is met 30 inwoners toegenomen van 405 inwoners in 2013 tot 435 inwoners in 2026 (dat is een groei van 7,4%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2013 tot en met 2026 was 2 inwoners (0,57%). De ontwikkeling van de data in de tijd volgt een licht stijgende trend: De cijfers stijgen meer wel dan niet.

Het aantal inwoners is het aantal personen zoals op 1 januari in het bevolkingsregister vastgelegd. Bekijk ook de tabel met het aantal inwoners per buurt in de gemeente Peel en Maas.

Beschrijving van de ontwikkeling van het aantal inwoners in de buurt Buitengebied Everlo:

In 2013 telde de buurt Buitengebied Everlo 405 inwoners. In 2016 is het aantal gedaald tot 400 inwoners. Dit is een daling van 5 (-1,23%) ten opzichte van 2013, ten opzichte van het vorige jaar (2015) is het verschil -3 (-0,74%). Het aantal van 400 inwoners is het minimum in de hele periode waarover de inwonersdata beschikbaar zijn. In 2025 is het aantal gestegen tot 450 inwoners. De stijging ten opzichte van 2016 is 50 (12%), het verschil ten opzichte van het vorige jaar (2024) is 25 (5,9%). Het aantal van 450 inwoners is het hoogste aantal inwoners in de hele periode van 2013 tot en met 2026. In 2026 waren er 435 inwoners in de buurt Buitengebied Everlo.

Inwoners per leeftijdsgroep in de buurt Buitengebied Everlo
De grootste getoonde leeftijdsgroep in de buurt Buitengebied Everlo is 45 tot 65 jaar, met 28% van de inwoners.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2026 per leeftijdsgroep.

De grafiek toont de leeftijdsgroepen. Het aantal inwoners is ook per individueel levensjaar beschikbaar (alleen de inwoners van 105 jaar en ouder vormen 1 groep). De inwoners naar leeftijd zijn er tot op buurtniveau in het document met leeftijdsgegevens in de download voor de gemeente Peel en Maas.

Burgerlijke staat in de buurt Buitengebied Everlo
Deze grafiek laat zien hoeveel inwoners getrouwd, niet getrouwd, gescheiden of verweduwd zijn.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, burgerlijke staat: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2026 naar burgerlijke staat.

Onderverdeling van de bevolking in de buurt Buitengebied Everlo naar de situaties ‘Ongehuwd’, ‘Gehuwd’, ‘Gescheiden’ en ‘Verweduwd’.

Toelichting
Soorten huishoudens
In 2026 waren er 170 huishoudens in de buurt Buitengebied Everlo. Er waren 25 eenpersoonshuishoudens en 140 meerpersoonshuishoudens (afgerond op vijftallen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont de verdeling naar soorten huishoudens voor de buurt Buitengebied Everlo. De gegevens gelden voor 2026.

De cijfers gaan over de particuliere huishoudens op 1 januari 2026. Particuliere huishoudens bestaan uit één of meer inwoners die alleen of samen wonen en zelf in hun dagelijks onderhoud voorzien. In deze grafiek worden de huishoudens onderverdeeld in eenpersoonshuishoudens, meerpersoonshuishoudens zonder kinderen en meerpersoonshuishoudens met kinderen. De cijfers over huishoudens zijn afgerond op vijftallen.

Inwoners naar land van herkomst per jaar
Gegevens over de herkomstgebieden van de inwoners in de buurt Buitengebied Everlo.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Autochtoon of migratieachtergrond in Nederland voor de periode van 2013 tot en met 2026: Bovenstaande grafiek toont de verdeling van de bevolking naar herkomst uit Nederland, herkomst uit Europa en herkomst van buiten Europa in de buurt Buitengebied Everlo per jaar.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners maar herkomst per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt Buitengebied Everlo:

JaarHerkomst NederlandHerkomst EuropaHerkomst buiten Europa
20264101510
20254053010
2024400205
2023384216
202235100
20213485015
20203444915
20193414915
20183435015
20173414715
20163384714
20153434614
20143434615
20133444714

In 2026 was de herkomst van inwoners in de buurt Buitengebied Everlo als volgt verdeeld: herkomst uit Nederland: 94%, herkomst uit Europese landen: 3,45% en herkomst uit landen buiten Europa: 2,3% En in 2013 was de verdeling van inwoners naar herkomstgebied als volgt: herkomst uit Nederland: 85%, herkomst uit Europa: 12% en herkomst van buiten Europa: 3,46%.

Toelichting Meer migratie
Migratie herkomstlanden

Bekijk ook de detailinformatie over het aantal inwoners in Nederland naar land van herkomst.

Landen van herkomst
Migratie achtergrond: Geboortelanden en herkomstlanden
Van de inwoners van de buurt Buitengebied Everlo is 98% in Nederland geboren (gegevens 2026).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking in de buurt Buitengebied Everlo: de grafiek toont het aantal inwoners in 2025, onderverdeeld naar geboorteland en herkomstland. Gebruik het filter om een categorie te selecteren.

De cijfers over de migratieachtergrond van inwoners zijn gebaseerd op data van het CBS.

Toelichting
Geboorte per 1.000 inwoners
Er zijn 15 baby’s per 1.000 inwoners geboren in 2025 in de buurt Buitengebied Everlo.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal levend geboren babies per 1.000 inwoners in de buurt Buitengebied Everlo.

De cijfers over de geboortes per 1.000 aantal inwoners zijn berekend door het aantal levendgeborenen van 1 januari tot en met 31 december te delen door het aantal inwoners op 1 januari van het betreffende jaar.

Er waren in de gemeente Peel en Maas als geheel 30 geboortes in augustus 2026. Bekijk de pagina met maandelijkse bevolkingscijfers voor de gemeente Peel en Maas.

Cijfers over geboorte

De cijfers over het relatieve aantal geboortes zijn gebaseerd op data van het CBS. Als basis hiervoor is het aantal levendgeborenen van 1 januari tot en met 31 december in verhouding tot het aantal inwoners op 1 januari van een jaar in de buurt Buitengebied Everlo genomen. Het relatieve aantal geboorten kan hoger uitvallen dan verwacht op basis van het inwonertal. Het relatieve cijfer betreft namelijk het aantal geboorten gedurende het jaar ten opzichte van het aantal inwoners op 1 januari. In nieuwbouwwijken kan het aantal inwoners sterk groeien in een jaar. Zo kunnen er in 1 jaar 10 kinderen geboren worden in een wijk waarin op 1 januari slechts 10 inwoners wonen, maar aan het eind van het jaar bijvoorbeeld 200 inwoners.

Sterfte per 1.000 inwoners
Er zijn 5 personen per 1.000 inwoners overleden in 2025 in de buurt Buitengebied Everlo.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal sterftes per 1.000 inwoners in de buurt Buitengebied Everlo.

De cijfers over de sterfte per 1.000 aantal inwoners zijn gebaseerd op data van het CBS. De relatieve sterfte is bepaald als het aantal overledenen van 1 januari tot en met 31 december, per 1.000 inwoners op 1 januari van het betreffende jaar.

In augustus 2026 zijn in de gemeente Peel en Maas als geheel 32 inwoners overleden. Bekijk de maandelijkse sterftecijfers voor de gemeente Peel en Maas.

Meer sterfte
Onderwijs in de buurt Buitengebied Everlo

Bekijk de kinderopvang- en onderwijslocaties, gemiddelde reisafstanden, aantallen leerlingen en studenten en de ontwikkeling van het aantal scholen in de buurt Buitengebied Everlo. Dit is een kleine selectie uit de datasets over het onderwijs. Bekijk véél meer informatie over het onderwijs op AlleCijfers.

Kinderopvang- en onderwijslocaties in de buurt Buitengebied Everlo
Buurt Buitengebied EverloWijk PanningenGemeente Peel en Maas
Aantal kinderopvanglocaties0781
Aantal kindplaatsen03682.103
Aantal vestigingen basisonderwijs0316
Aantal leerlingen basisonderwijs06353.189
Aantal vestigingen voortgezet onderwijs022
Aantal leerlingen voortgezet onderwijs01.5041.504

Bovenstaande tabel toont data van het LRK en DUO over kinderopvang en onderwijs. De gegevens zijn bijgewerkt tot en met 1 oktober 2026.

Het aantal leerlingen betreft het aantal dat onderwijs volgt op een school in de buurt Buitengebied Everlo. Op de pagina’s over het basisonderwijs en over de middelbare scholen zijn ook gegevens beschikbaar over het huisadres van leerlingen ten opzichte van het adres van de schoolvestigingen.

Gemiddelde afstanden kinderopvang en onderwijs
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een basisschool in de buurt Buitengebied Everlo is 1,0 kilometer.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand staafdiagram toont de gemiddelde afstand in kilometers over de weg tot kinderdagverblijven, buitenschoolseopvang, basisonderwijs, voortgezet onderwijs totaal, VMBO scholen en HAVO VWO scholen. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens voor verschillende soorten locaties te tonen. De gebruikte cijfers komen van uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor de situatie in 2025.


Onderstaande tabel de gemiddelde afstand in kilometers voor verschillende soorten locaties voor kinderopvang en onderwijs. De gegevens worden getoond per (vergelijkings)gebied en gelden voor 2025.

RegioKinderdagverblijfBuitenschoolseopvangBasisonderwijsVoortgezet onderwijsVMBOHAVO VWO
Nederland0,70,70,82,52,63,4
Provincie Limburg0,80,80,83,03,13,4
Gemeente Peel en Maas0,91,00,94,64,64,7
Wijk Panningen0,70,80,91,01,01,0
Buurt Panningen-Noord0,51,11,11,21,21,2
Buurt Panningen-Zuid0,70,60,80,50,50,5
Buurt De Riet Panningen0,40,40,40,80,80,8
Buurt Buitengebied Vosberg-Loo2,02,42,13,13,13,1
Buurt Ringoven0,60,50,71,11,11,1
Buurt Buitengebied Zelen-Hub1,41,21,41,81,81,8
Buurt Buitengebied Industrie Panningen1,41,71,72,02,02,0
Buurt Buitengebied Everlo1,01,01,01,91,91,9

Deze grafiek toont een regionale vergelijking van de gemiddelde reisafstanden voor inwoners van hun woonadres naar de dichtstbijzijnde locaties voor kinderopvang, basisonderwijs en voortgezet onderwijs. De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting. In de grafiek zie je de gegevens voor de buurt Buitengebied Everlo in vergelijking tot andere gebieden. De volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (oranje), provincie Limburg (bruin), gemeente Peel en Maas (geel), wijk Panningen (groen) en 7 buurten (blauw). Buurt Buitengebied Everlo wordt in het rood weergegeven.

Leerlingen en studenten in de buurt Buitengebied Everlo
In 2025 woonden er 80 leerlingen en studenten in de buurt Buitengebied Everlo.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Onderwijsdata: aantal leerlingen en studenten per soort onderwijs in de buurt Buitengebied Everlo, data van het CBS over 2025.

De grafiek toont het aantal leerlingen in het PO en VO en het aantal studenten in het MBO, HBO, en WO dat als inwoner staat ingeschreven op een adres in de buurt Buitengebied Everlo.

Toelichting
Opleidingsniveau van de inwoners van 15 tot 75 jaar
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Opleidingsniveau van de inwoners van 15 tot 75 jaar per 1 oktober 2024 in de buurt Buitengebied Everlo.

Bovenstaande donutgrafiek toont het percentage praktisch, middelbaar en hoog opgeleiden voor de buurt Buitengebied Everlo. Bekijk het aantal inwoners per opleidingsniveau door op de taartpunten in de grafiek te klikken.

Definities opleidingsniveau

Economie en inkomen in de buurt Buitengebied Everlo

Bekijk de ontwikkeling van het aantal bedrijven en het gemiddelde inkomen in de buurt Buitengebied Everlo, met vergelijkingen tussen gebieden.

Bedrijfsvestigingen (70 totaal)
In de buurt Buitengebied Everlo zijn in totaal 70 bedrijfsvestigingen* geregistreerd (gegevens voor 2025). * Het totaal van 70 bedrijfsvestigingen wijkt af van de som van 65 van het aantal bedrijfsvestigingen per sector. Het verschil wordt veroorzaakt doordat de aantallen per sector op vijftallen zijn afgerond.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal vestigingen van bedrijven per sector per jaar in de buurt Buitengebied Everlo (het aantal bedrijven in de sector “overheid, onderwijs en zorg (Ooz)” is vanaf 2020 bekend).

De ‘gestapelde lijngrafiek’ toont het aantal bedrijfsvestigingen in de buurt Buitengebied Everlo voor elk van de volgende 8 sectoren:

  1. Lbv: Landbouw, bosbouw en visserij
  2. Nen: Nijverheid en energie
  3. Hh: Handel en HORECA
  4. Vic: Vervoer, informatie en communicatie
  5. Fdo: Financiële diensten en onroerend goed
  6. Zd: Zakelijke dienstverlening
  7. Ooz: Overheid, onderwijs en zorg
  8. Cro: Cultuur, recreatie en overige diensten
Toelichting Definities

Advertentie:

De inlegzolen van VeiligVoeten beschermen goed tegen spijkers in je voet!

Huttenbouw of timmerdorp?
Voorkom verwondingen aan je voeten en voel je veilig! Gebruik veiligheidszooltjes, die beschermen goed tegen scherpe objecten in je voet! Het materiaal van de zolen lijkt op dat van een kogelvrij vest. Bescherm je voeten tegen spijkers en schroeven bij het klussen, gebruik ze bij evenementen, draag ze in je laarzen voor extra isolatie en bescherming of gebruik ze in je waterschoenen.

Gemiddeld inkomen per inwoner
Het gemiddeld inkomen per inwoner in de buurt Buitengebied Everlo is €29.301.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Gemiddeld bruto jaarinkomen in de buurt Buitengebied Everlo.

Over de inkomensdata:

Inwoners en inkomensontvangers: Het gemiddeld inkomen per inwoner in de buurt Buitengebied Everlo is €29.301. Het gemiddeld inkomen per inkomensontvanger is €34.067. Buurt Buitengebied Everlo telt 400 inkomensontvangers op 435 inwoners totaal.

5% van de huishoudens in de buurt Buitengebied Everlo heeft een inkomen op of rond het sociaal minimum. Studentenhuishoudens en huishoudens met een onvolledig jaarinkomen zijn hierin niet meegenomen. Het sociaal minimum is het wettelijk bestaansminimum zoals dat in de politieke besluitvorming is vastgesteld. Zie de tabel met definities van de brondata voor de volledige definities.

Over de schaal van de inkomensmeter:

De laagste 10% en 25% regio’s vallen in het rode en oranje gebied; deze gebieden kunnen elkaar deels overlappen. De hoogste 25% regio’s vallen in het groene gebied. De grenzen zijn berekend met percentielen, waarbij alle waarden van laag naar hoog zijn gesorteerd. Lees meer over het (gewogen) gemiddelde, de mediaan, modus en percentielen.

Inkomensvergelijking binnen de gemeente Peel en Maas
Regionale vergelijking van het gemiddelde inkomen per inwoner.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Gemiddeld inkomen per jaar voor elke buurt in de wijk Panningen (buurt Buitengebied Everlo is rood, andere buurten zijn blauw en wijk Panningen is geel).

Er zijn nog veel meer inkomensgegevens beschikbaar in de tabel met 250+ onderwerpen en de inkomensranglijst.

De regionale gezondheidsmonitor

Onderstaande grafieken tonen gegevens uit de regionale gezondheidsmonitor. De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners. De data uit het onderzoek komen van het RIVM en het CBS.

Inwoners met een goede gezondheid
77% procent van de inwoners van 18 jaar en ouder in de buurt Buitengebied Everlo ervaart de eigen gezondheid als goed of zeer goed.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande lijngrafiek toont het percentage inwoners met een goede gezondheid in de buurt Buitengebied Everlo per leeftijdsgroep. De gegevens wordt getoond voor de periode van 2012 tot en met 2024.

De RIVM gezondheidsmonitor biedt gezondheidsgegevens voor Nederland en per provincie, gemeente, wijk en buurt. Dit zijn gegevens over beperkingen, ervaren gezondheid, overgewicht, roken, drinken en mantelzorg.

Over de gezondheidsmonitor

De cijfers op deze pagina zijn afkomstig van het RIVM op basis van gegevens uit de Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen 2012, 2016, 2020 en de Corona Gezondheidsmonitor 2022 van GGD, CBS en RIVM. Er zijn data over monitoren met betrekking tot gezondheid, sociale situatie en leefstijl. Deze gegevens zijn er voor alle buurten, wijken, gemeenten, provincies en voor heel Nederland. Normaliter wordt dit onderzoek iedere vier jaar uitgevoerd. En in verband met Corona is er in 2022 een extra Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen uitgevoerd.

De data zijn door het RIVM en CBS gepubliceerd en waar nodig door OpenInfo omgerekend naar de regionale indelingen van 2026.

Bekijk alle definities uit de regionale gezondheidsmonitor.

Alcoholgebruik en roken
86% van de inwoners van 18 tot 65 jaar in de buurt Buitengebied Everlo geeft aan wel eens alcohol te drinken.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de onderwerpen in de categorie ‘Alcoholgebruik en roken’ uit de gezondheidsmonitor van het RIVM voor de buurt Buitengebied Everlo. Hierbij wordt per onderwerp getoond wat het percentage inwoners in de buurt Buitengebied Everlo is dat heeft aangegeven dat het onderwerp van toepassing is. Gebruik het filter boven de grafiek om de leeftijdsgroep van de inwoners te kiezen.

Bekijk de toelichting bij bovenstaande grafiek met de definities en de vragen voor de onderwerpen ‘rookt tabak’, ‘voldoet aan de alcoholrichtlijn’, ‘drinken’, ‘zwaar drinken’ en ‘overmatig drinken’.

Toelichting

Bekijk de aparte pagina over de gezondheid in de buurt Buitengebied Everlo met de gegevens over meer dan 40 onderwerpen uit de regionale gezondheidsmonitor en met data over het gebruik van de WMO en de jeugdzorg in de buurt Buitengebied Everlo.

Meer gezondheidsdata
Voertuigen en verkeer in de buurt Buitengebied Everlo

Bekijk de beschikbare gegevens over geregistreerde voertuigen, elektrische auto’s en verkeersongevallen in de buurt Buitengebied Everlo.

Aantal elektrische auto’s in de buurt Buitengebied Everlo
Er zijn 8 elektrische auto’s in oktober 2026 in de buurt Buitengebied Everlo.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal elektrische auto’s per maand in de buurt Buitengebied Everlo op basis van de regionale voertuigdata van de RDW. Dit is de som van het aantal elektrische bedrijfsauto’s en het aantal elektrische personenauto’s.

Er zijn 8 elektrische auto’s in de buurt Buitengebied Everlo. Dit is het totaal aantal in oktober 2026 bij de RDW op kenteken geregistreerde elektrische auto’s in de buurt Buitengebied Everlo die op de batterij rijden en met een stekker opgeladen worden.

Toelichting op de regionale voertuigdata

Deze paragraaf toont data over de op kenteken geregistreerde voertuigen in de buurt Buitengebied Everlo. Dit is regionale data van de RDW. De data is beschikbaar per soort voertuig, per energiebron (brandstof) en per maand. Deze gegevens worden maandelijks bijgewerkt, het meest recent was dit op 1 oktober 2026. Bekijk de toelichting voor de bronbeschrijving en definities van de regionale voertuig data.

Toelichting Meer autodata
Voertuigen naar energiebron
Er zijn 211 voertuigen met ‘benzine’ als energiebron in de buurt Buitengebied Everlo in oktober 2026.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal voertuigen per type energiebron (brandstof) dat in oktober 2026 in het kentekenregister van de RDW in de buurt Buitengebied Everlo geregistreerd staat.

Er zijn in totaal 303 op naam geregistreerde voertuigen in de buurt Buitengebied Everlo (in oktober 2026).

Voertuigen naar soort
Er zijn 216 voertuigen van het type ‘personenauto’ in de buurt Buitengebied Everlo in oktober 2026.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal voertuigen naar soort motorvoertuig dat in oktober 2026 in het kentekenregister van de RDW in de buurt Buitengebied Everlo geregistreerd staat.

Vergelijk het percentage auto’s per energiebron op de pagina met regionale voertuigdata.

Verkeersongevallen naar afloop
Er was één verkeersongeval in de buurt Buitengebied Everlo in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen in de buurt Buitengebied Everlo. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2025 in de buurt Buitengebied Everlo plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2025
Totaal1
Materiële schade1
Letselschade0
Dodelijke afloop0

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen is bepaald welke ongevallen binnen de buurt Buitengebied Everlo vallen.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Veiligheid in de buurt Buitengebied Everlo

Bekijk de ontwikkeling en soorten van de geregistreerde misdaad in de buurt Buitengebied Everlo op basis van data van de Politie en het CBS. De politiedata worden maandelijks bijgewerkt, het meest recent op 15 september 2026. De beschrijvingen van de soorten misdrijven zoals de politie deze gebruikt zijn te vinden in de tabel met definities van de verschillende soorten delicten.

Meer misdaad
Totaal geregistreerde misdaad per maand of per jaar
Er is in 2025 één misdrijf in de buurt Buitengebied Everlo geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Totaal aantal geregistreerde misdaden in de buurt Buitengebied Everlo, 2012 tot en met 2025 (bij weergave van de gegevens per jaar) of april 2025 tot en met september 2026 (bij weergave van de gegevens per maand).

In de buurt Buitengebied Everlo zijn van 2012 tot en met 2025 in totaal 109 misdrijven geregistreerd. Deze misdrijven zijn ingedeeld naar 20 verschillende soorten delicten. In 2025 werd in de buurt Buitengebied Everlo slechts één misdrijf door de politie vastgelegd. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens per maand of per jaar te tonen.

Misdaden naar type delict
De meest voorkomende soorten misdrijven in de buurt Buitengebied Everlo van 2012 t/m 2025 zijn Ongevallen (weg) (24 delicten) en Overige vermogensdelicten (15 delicten).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Aantal geregistreerde misdaden voor de tien meest voorkomende soorten delicten van 2012 tot en met 2025, buurt Buitengebied Everlo.

Definities misdaad
Misdaad totaal per maand
In september 2026 zijn er 2 misdrijven in de buurt Buitengebied Everlo geregistreerd.
Afbeelding van een warmtekaart (een heatmap in het Engels, een visuele weergave van data waarbij kleuren worden gebruikt om waarden weer te geven) met het totaal aantal misdrijven in de buurt Buitengebied Everlo per maand en per jaar.

Bovenstaande warmtekaart geeft een visuele weergave van het totaal aantal door de politie geregistreerde misdrijven per maand in de buurt Buitengebied Everlo over de afgelopen 6 jaar.

Alle gegevens zijn beschikbaar in het Excel document met politiedata als onderdeel van de download voor de gemeente Peel en Maas.

Misdaden per 1.000 inwoners
Er waren 2,0 misdrijven per 1.000 inwoners van het type ‘verkeersovertredingen’ in 2025 in de buurt Buitengebied Everlo.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Criminaliteit: aantal misdaden per 1.000 inwoners in 2025 in de buurt Buitengebied Everlo.

De grafiek toont de meest recente gegevens over het aantal misdaden per 1.000 inwoners voor de buurt Buitengebied Everlo. De gegevens over misdaden zijn hiertoe gegroepeerd in (1) het totaal aantal diefstallen (alle vormen, zoals diefstal uit woningen en schuren, diefstal van auto’s en fietsen en winkeldiefstal), (2) geweld en seksmisdrijven, (3) milieuovertredingen, (4) oplichting, (5) verkeersovertredingen, (6) vernielingen en misdrijven tegen de openbare orde en (7) alle overige misdrijven. De definities van alle verschillende soorten delicten met daarbij de categorie waarin deze zijn ingedeeld zijn te vinden in de bronbeschrijving van de politiedata.

Verkiezingen in de buurt Buitengebied Everlo

Bekijk de beschikbare verkiezingsuitslagen en informatie over de stembureaus in de buurt Buitengebied Everlo.

Uitslag gemeenteraadsverkiezingen 2026
Stembureau Basisschool de Groenling in Panningen
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Aantal stemmen per partij zoals uitgebracht te Stembureau Basisschool de Groenling in Panningen bij de gemeenteraadsverkiezingen van maart 2026. De grafiek toont de 6 partijen waarop bij de gemeenteraadsverkiezingen van maart 2026 bij het stembureau Stembureau Basisschool de Groenling in Panningen stemmen zijn uitgebracht.

Onderstaande grafiek toont het aantal stemmen per politieke partij dat bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 18 maart 2026 in Stembureau Basisschool de Groenling in Panningen is uitgebracht. Er was bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 18 maart 2026 geen stembureau binnen de buurt Buitengebied Everlo. Stembureau Basisschool de Groenling in Panningen is het stembureau dat het meest dichtbij het geografisch centrum van de buurt Buitengebied Everlo ligt.

Bekijk veel meer informatie over de verkiezingen op de pagina met alle 38 stembureaus in de gemeente Peel en Maas en op de pagina met alle verkiezingsuitslagen voor de gemeente Peel en Maas. En download alle verkiezingsdata in een Excel document als onderdeel van de uitgebreide informatie voor de gemeente Peel en Maas.

Stembureaus Peel en Maas
Adressen en leefomgeving in de buurt Buitengebied Everlo

Bekijk gegevens over adressen, gebruiksdoelen, bouwperioden, dichtheid, de nabijheid van voorzieningen, energieverbruik en energielabels in de buurt Buitengebied Everlo.

Informatie op basis van de BAG (de Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) van 1 juli 2026. De buurt Buitengebied Everlo telt in totaal 211 adressen, deze hebben allemaal een verblijfsobject, er zijn geen standplaatsen en geen ligplaatsen. 87% van de adressen in buurt Buitengebied Everlo ligt binnen de bebouwde kom en 13% van de adressen ligt buiten de bebouwde kom.

Adressen Peel en Maas
Adressen: gebruiksdoelen
In de buurt Buitengebied Everlo zijn er 174 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor de buurt Buitengebied Everlo.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities
Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 51 panden uit de bouwperiode 1950 tot 1970 in de buurt Buitengebied Everlo.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor de buurt Buitengebied Everlo. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 juli 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Dichtheid per km² van bevolking, adressen en auto’s

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de dichtheid van de bevolking-, adressen- en personenauto’s per km² oppervlakte in Nederland en de buurt Buitengebied Everlo voor 2026.


Onderstaande tabel toont de dichtheid van de bevolking-, adressen- en personenauto’s per km² oppervlakte in Nederland en de buurt Buitengebied Everlo voor 2026:

DichtheidNederlandBuurt Buitengebied Everlo
Bevolking539388
Adressen2.093394
Autos275232

De data over het aantal inwoners-, adressen- en personenauto’s per vierkante kilometer land geven een beeld van ‘de mate van concentratie van menselijke activiteiten’ in de buurt Buitengebied Everlo ten opzichte van het gemiddelde voor Nederland. Merk op: de gemiddelde omgevingsadressendichtheid is een ander cijfer dan de uitkomst van het aantal adressen gedeeld door de oppervlakte. Zie de definities van de verschillende lokale verdichtingsmaten.

Toelichting
Gemiddelde afstand tot voorzieningen
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een huisartsenpraktijk in de buurt Buitengebied Everlo is 0,9.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in de buurt Buitengebied Everlo tot de dichtstbijzijnde voorziening. De gebruikte cijfers komen uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor 2025.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in de buurt Buitengebied Everlo tot de dichtstbijzijnde voorziening voor 2025:

VoorzieningAfstand in km
Huisartsenpraktijk0,9
Supermarkt1,3
Restaurant1,2
Basisonderwijs1,0
Voortgezet onderwijs1,9
Bibliotheek1,0
Treinstation11,2
Sportterrein0,5
Bioscoop1,4
Museum3,5

De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting.

Gas- en elektriciteitsverbruik van woningen
Gemiddeld aardgas- en elektriciteitsverbruik per woning per jaar in de buurt Buitengebied Everlo.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het gemiddeld energieverbruik per woning per jaar in de buurt Buitengebied Everlo.


Onderstaande tabel toont het gemiddelde gas- en elektriciteitsverbruik per type woning voor 2024 voor de buurt Buitengebied Everlo:

Soort woningGemiddeld gasverbruikGemiddelde elektriciteitslevering per woning
Appartement4801.760
Tussenwoning8402.490
Hoekwoning8902.630
Twee-onder-één-kap woning9663.029
Vrijstaande woning1.2593.871
Koopwoning9933.100
Huurwoning6201.970

Data over het gemiddeld elektriciteitsverbruik in kWh en het gemiddeld verbruik voor aardgas in m3. Het gemiddelde geldt voor het verbruik van één jaar van alle particuliere woningen. Het verbruik van gas en elektra is ook bekend per woningtype, zie de tabel.

Toelichting Meer gas
Energielabels
De meest voorkomende energielabels in de buurt Buitengebied Everlo zijn G (50 adressen) en C (35 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in de buurt Buitengebied Everlo. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 oktober 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel G komt het meeste voor in de buurt Buitengebied Everlo: 50 adressen hebben energielabel G. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Peel en Maas bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Adressen in de buurt Buitengebied Everlo
Tabel met 212 adressen in de buurt Buitengebied Everlo.

Onderstaande tabel toont alle openbare ruimtes en alle unieke combinaties van straten en huisnummers voor de buurt Buitengebied Everlo. Één straat kan in meer dan één buurt voorkomen. Vind de buurt bij je adres op de pagina met alle adressen voor de gemeente Peel en Maas.

Openbare ruimteHuisnummer(s)Postcode(s)WoonplaatsAantal adressen
Bergweg25981PLPanningen1
Everlopad3 t/m 315981SCPanningen21
Everloplein--Panningen0
Groenstraat1 t/m 105981PGPanningen14
Kanaalstraat2 t/m 85981AAPanningen4
Ninnesweg7 t/m 965981PA t/m 5981PDPanningen58
Nobisstraat1 t/m 125981PEPanningen11
Palserpad2 t/m 45981PZPanningen3
Rotonde Huijshoek--Panningen0
Steenstraat6 t/m 1175981AB t/m 5981AGPanningen100

Bovenstaande tabel toont de gegevens voor 10 openbare ruimtes en 212 adressen in de buurt Buitengebied Everlo. Dit zijn alle adressen en openbare ruimtes op basis van de BAG- en de topografische kaarten (BRT) van het Kadaster van 1 juli 2026.

Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, spoorbaan of brug zijn. Zie de toelichting voor een verdere definitie. Klik op de naam van een openbare ruimte om de pagina met statistieken voor die ruimte weer te geven. Bekijk de definities van de soorten openbare ruimtes.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Adressen Peel en Maas
Tabelgebruik:

  • Bekijk in de tabel alle openbare ruimtes en unieke combinaties van straten en huisnummers in deze buurt.
  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waarin de zoekterm voorkomt zichtbaar blijven.
  • Sorteer de tabel door op een kolomtitel te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen onder de tabel.
  • Op kleine schermen: de eerste kolom blijft staan, verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien.
Download de buurt-rapportage!
Download hier de PDF buurt-rapportage met 100 grafieken en kaarten!

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download de buurt-rapportage voor Buurt Buitengebied Everlo. Met veel extra informatie in 100 kaarten en grafieken! Met regionale vergelijkingen en met onderwerpen uitgezet in de tijd. Als PDF document: makkelijk te bewaren, delen en printen.

Download!
Gebieden
Tabel met de gebieden die de buurt Buitengebied Everlo ‘raken’.
Soort gebiedNaam gebiedAantal adressen
Postcode numeriek5981199
DeelkernEverlo128
WoonkernPanningen185
WoonplaatsPanningen214
WijkPanningen214
GemeentePeel en Maas214
ProvincieLimburg214
WaterschapWaterschap Limburg214
LandNederland214

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden die de buurt Buitengebied Everlo ‘raken’ met het aantal adressen uit de buurt Buitengebied Everlo dat in het betreffende gebied ligt.

Buurt Buitengebied Everlo ‘raakt’ andere gebieden zoals bijvoorbeeld een woonplaats of waterschap wanneer de geometrieën van de buurt Buitengebied Everlo en die van de andere gebieden elkaar overlappen of snijden. De gebieden zijn op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2026 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026 bepaald. Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.

Alle onderwerpen en vergelijken

Bekijk de meest recente cijfers over meer dan 250 onderwerpen en vergelijk de buurt Buitengebied Everlo met andere gebieden.

Gegevens over meer dan 250 onderwerpen!
Kies een categorie en bekijk de bijbehorende onderwerpen.

Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens voor de buurt Buitengebied Everlo voor meer dan 250 onderwerpen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de onderwerpen in die categorie weer te geven.

Bedrijven
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Bedrijfsvestigingen totaal70Aantal2025
A Landbouw, bosbouw en visserij5Aantal2025
B-F Nijverheid en energie15Aantal2025
G+I Handel en horeca5Aantal2025
H+J Vervoer, informatie en communicatie0Aantal2025
K-L Financiële diensten, onroerend goed5Aantal2025
M-N Zakelijke dienstverlening20Aantal2025
O-Q Overheid, onderwijs en zorg10Aantal2025
R-U Cultuur, recreatie, overige diensten5Aantal2025
% A Landbouw, bosbouw en visserij7,7%Percentage2025
% B-F Nijverheid en energie23%Percentage2025
% G+I Handel en horeca7,7%Percentage2025
% H+J Vervoer, informatie en communicatie0,0%Percentage2025
% K-L Financiële diensten, onroerend goed7,7%Percentage2025
% M-N Zakelijke dienstverlening31%Percentage2025
% O-Q Overheid, onderwijs en zorg15%Percentage2025
% R-U Cultuur, recreatie, overige diensten7,7%Percentage2025

De cijfers over bedrijven tonen het aantal bedrijfsvestigingen in de buurt Buitengebied Everlo, uitgesplitst naar bedrijfstak. Een vestiging is een locatie van een bedrijf, instelling of zelfstandige waar of van waaruit activiteiten worden uitgevoerd.

Bevolking
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Inwoners435Aantal2026
Mannen230Aantal2026
Vrouwen200Aantal2026
0 tot 15 jaar60Aantal2026
15 tot 25 jaar50Aantal2026
25 tot 45 jaar85Aantal2026
45 tot 65 jaar120Aantal2026
65 jaar of ouder120Aantal2026
Ongehuwd200Aantal2026
Gehuwd205Aantal2026
Gescheiden15Aantal2026
Verweduwd15Aantal2026
% Mannen53%Percentage2026
% Vrouwen47%Percentage2026
% 0 tot 15 jaar14%Percentage2026
% 15 tot 25 jaar11%Percentage2026
% 25 tot 45 jaar20%Percentage2026
% 45 tot 65 jaar28%Percentage2026
% 65 jaar of ouder28%Percentage2026
% Ongehuwd46%Percentage2026
% Gehuwd47%Percentage2026
% Gescheiden3,45%Percentage2026
% Verweduwd3,45%Percentage2026
Geboorten5Aantal2025
Geboorte relatief15Aantal per 1.000 inwoners2025
Sterftes0Aantal2025
Sterfte relatief5Aantal per 1.000 inwoners2025
Leerlingen PO30Aantal2025
Leerlingen VO20Aantal2025
Studenten MBO10Aantal2025
Studenten HBO10Aantal2025
Studenten WO10Aantal2025
Praktisch opleidingsniveau70Aantal2024
Middelbaar opleidingsniveau170Aantal2024
Hoger opleidingsniveau90Aantal2024
% Praktisch opleidingsniveau21%Percentage2024
% Middelbaar opleidingsniveau52%Percentage2024
% Hoger opleidingsniveau27%Percentage2024
Jongeren met jeugdzorg in natura10Aantal2024
% Jongeren met jeugdzorg10%Percentage2024
Wmo cliënten10Aantal2024
Wmo cliënten per 1.000 inwoners26Aantal per 1.000 inwoners2024
Bevolkingsdichtheid388Aantal per km²2026

De inwonersaantallen worden altijd op vijftallen afgerond, hierdoor kan het voorkomen dat een optelling van subgroepen (zoals inwoners naar geslacht of naar leeftijd) licht afwijkt van het totaal aantal inwoners.

Energie
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Gemiddelde elektriciteitslevering per woning3.860Gemiddeld in kWh2024
Gemiddelde elektriciteitsteruglevering per woning2.080Gemiddeld in kWh2024
% Woningen met zonnestroom58%Percentage2024
% Woningen hoofdzakelijk elektrisch verwarmd16%Percentage2024
Gemiddelde elektriciteitslevering appartement1.760Gemiddeld in kWh2023
Gemiddelde elektriciteitslevering tussenwoning2.490Gemiddeld in kWh2023
Gemiddelde elektriciteitslevering hoekwoning2.630Gemiddeld in kWh2023
Gemiddelde elektriciteitslevering twee-onder-één-kap woning3.029Gemiddeld in kWh2023
Gemiddelde elektriciteitslevering vrijstaande woning3.871Gemiddeld in kWh2023
Gemiddelde elektriciteitslevering huurwoning1.970Gemiddeld in kWh2023
Gemiddelde elektriciteitslevering koopwoning3.100Gemiddeld in kWh2023
Gemiddeld aardgasverbruik per woning1.240Gemiddeld per m³2024
% Woningen met stadsverwarming0%Percentage2014
% Aardgasvrije woningen7%Percentage2024
% Aardgaswoningen81%Percentage2024
Gemiddeld aardgasverbruik appartement480Gemiddeld per m³2023
Gemiddeld aardgasverbruik tussenwoning840Gemiddeld per m³2023
Gemiddeld aardgasverbruik hoekwoning890Gemiddeld per m³2023
Gemiddeld aardgasverbruik twee-onder-één-kap woning966Gemiddeld per m³2023
Gemiddeld aardgasverbruik vrijstaande woning1.259Gemiddeld per m³2023
Gemiddeld aardgasverbruik koopwoning993Gemiddeld per m³2023
Gemiddeld aardgasverbruik huurwoning620Gemiddeld per m³2023
Publieke laadpalengeen dataAantalgeen data
Adressen zonder energielabel30Aantal2026
Adressen met voorlopig energielabel109Aantal2026
Adressen met definitief energielabel72Aantal2026
Energielabels A+++++0Aantal2026
Energielabels A++++2Aantal2026
Energielabels A+++0Aantal2026
Energielabels A++2Aantal2026
Energielabels A+2Aantal2026
Energielabels A22Aantal2026
Energielabels B19Aantal2026
Energielabels C35Aantal2026
Energielabels D18Aantal2026
Energielabels E7Aantal2026
Energielabels F24Aantal2026
Energielabels G50Aantal2026

De onderwerpen in de categorie energieverbruik tonen onder meer het gemiddelde gas- en elektriciteitsverbruik en de energielabels van gebouwen in de buurt Buitengebied Everlo. Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het minst energiezuinige label en A++++ het meest energiezuinige label.

Gezondheid-gedrag
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Rookt tabak11%Percentage2024
Voldoet aan de alcoholrichtlijn35%Percentage2024
Drinken82%Percentage2024
Zwaar drinken14%Percentage2024
Overmatig drinken6%Percentage2024
Overgewicht52%Percentage2024
Ernstig overgewicht (obesitas)14%Percentage2024
Voldoet aan de beweegrichtlijn52%Percentage2024
Wekelijks sporten56%Percentage2024
Lopen en/of fietsen naar school of werk38%Percentage2024
Lopen naar school of werk14%Percentage2024
Fietsen naar school of werk28%Percentage2024

De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners in de buurt Buitengebied Everlo. De data uit het onderzoek komt van het RIVM en het CBS.

Gezondheid-overig
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Eenzaam37%Percentage2024
Ernstig eenzaam8%Percentage2024
Emotioneel eenzaam20%Percentage2024
Sociaal eenzaam26%Percentage2024
Matig/veel regie over het eigen leven90%Percentage2024
Moeite met rondkomen6%Percentage2024
Krijgt steun van anderen96%Percentage2024
Ernstige geluidhinder door buren2%Percentage2024
Ernstige geluidhinder door wegverkeer16%Percentage2024
Ernstige geluidhinder weg >50 km/uur13%Percentage2024
Ernstige geluidhinder weg <50 km/uur5%Percentage2024
Ernstige geluidhinder door treinverkeer0%Percentage2024
Ernstige geluidhinder door vliegverkeer2%Percentage2024
Ernstige geluidhinder door windturbines1%Percentage2024
Ernstige slaapverstoring wegverkeer7%Percentage2024
Ernstige slaapverstoring treinverkeer0%Percentage2024
Ernstige slaapverstoring vliegverkeer0%Percentage2024
Ernstige slaapverstoring buren1%Percentage2024
Tevreden met de woning94%Percentage2024
Tevreden met de woonomgeving92%Percentage2024
Tevreden met het groen in de omgeving91%Percentage2024
Kan goed verkoeling vinden binnen76%Percentage2024
Kan goed verkoeling vinden buiten76%Percentage2024
Vrijwilligerswerk36%Percentage2024
Mantelzorger16%Percentage2024

De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners in de buurt Buitengebied Everlo. De data uit het onderzoek komt van het RIVM en het CBS.

Gezondheid-ziekte
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Goed ervaren gezondheid77%Percentage2024
Één of meer langdurige aandoeningen33%Percentage2024
Beperkt vanwege gezondheid30%Percentage2024
Ernstig beperkt vanwege gezondheid4%Percentage2024
Één of meerdere keren gevallen26%Percentage2024
Langdurige ziekte en beperkt28%Percentage2024
Lage veerkracht10%Percentage2024
Hoge veerkracht61%Percentage2024
Hoog risico op angst of depressie4%Percentage2024
Suïcide gedachten de laatste 12 maanden7%Percentage2024
(Heel) veel stress in afgelopen 4 weken13%Percentage2024
Één of meer lichamelijke beperkingen16%Percentage2020
Beperking in horen5%Percentage2020
Beperking in zien6%Percentage2020
Beperking in bewegen10%Percentage2020
Broze gezondheid22%Percentage2024
Broze metale gezondheid32%Percentage2024
Broze lichamelijke gezondheid22%Percentage2024
Broze gezondheid in het sociale domein25%Percentage2024

De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners in de buurt Buitengebied Everlo. De data uit het onderzoek komt van het RIVM en het CBS.

Huishoudens
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Huishoudens170Aantal2026
Eenpersoonshuishoudens25Aantal2026
Meerpersoonshuishoudens145Aantal2026
Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen75Aantal2026
Meerpersoonshuishoudens met kinderen65Aantal2026
% Eenpersoonshuishoudens15%Percentage2026
% Meerpersoonshuishoudens85%Percentage2026
% Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen44%Percentage2026
% Meerpersoonshuishoudens met kinderen38%Percentage2026
Gemiddelde huishoudensgrootte2,6Gemiddeld aantal2026

Het aantal huishoudens betreft het aantal particuliere huishoudens op 1 januari van een jaar. Particuliere huishoudens bestaan uit één of meer inwoners die alleen of samen in een woonruimte wonen en zelf in hun dagelijks onderhoud voorzien. De cijfers over huishoudens op wijk- en buurtniveau worden afgerond op vijftallen.

Inkomen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Werkzame beroepsbevolking240Aantal2024
Netto arbeidsparticipatie73%Percentage2024
% Werknemers73%Percentage2024
% Werknemers met vaste arbeidsrelatie51%Percentage2024
% Werknemers met flexibele arbeidsrelatie22%Percentage2024
% Zelfstandigen27%Percentage2024
Inkomensontvangers400Aantal2024
Inkomensontvangers per 1.000 inwoners941Aantal per 1.000 inwoners2024
Gemiddeld inkomen per inkomensontvanger€34.067Gemiddeld in Euro2023
Gemiddeld inkomen per inwoner€29.301Gemiddeld in Euro2023
40% personen met laagste inkomen46%Percentage2024
20% personen met hoogste inkomen19%Percentage2024
% Personen in armoede1,4%Percentage2024
% Personen tot 25% boven armoedegrens1,2%Percentage2024
Gemiddeld huishoudinkomen€38.067euro2023
40% huishoudens met laagste inkomen22%Percentage2024
20% huishoudens met hoogste inkomen35%Percentage2024
% Huishoudens met een laag inkomen2,66%Percentage2023
% Huishoudens onder of rond sociaal minimum4,92%Percentage2023
% Huishoudens tot 110% van sociaal minimum8,6%Percentage2023
% Huishoudens tot 120% van sociaal minimum12%Percentage2023
Mediaan vermogen van particuliere huishoudens€429.400euro2024
Personen per soort uitkering - Bijstand0Aantal2025
Personen per soort uitkering - AO10Aantal2025
Personen per soort uitkering - WW0Aantal2025
Personen per soort uitkering - AOW110Aantal2025
% Personen per soort uitkering - Bijstand0%Percentage2025
% Personen per soort uitkering - AO2%Percentage2025
% Personen per soort uitkering - WW0%Percentage2025
% Personen per soort uitkering - AOW24%Percentage2025

De inkomensgegevens beschrijven het inkomen van personen en particuliere huishoudens in de buurt Buitengebied Everlo. Het besteedbaar inkomen is het bruto-inkomen verminderd met onder meer belastingen, premies en betaalde inkomensoverdrachten. Vanwege statistische geheimhouding worden niet voor ieder gebied inkomensgegevens gepubliceerd.

Migratie
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Herkomst Nederland410Aantal2026
Herkomst buiten Nederland25Aantal2026
Herkomst Europa15Aantal2026
Herkomst buiten Europa10Aantal2026
% Herkomst Nederland94%Percentage2026
% Herkomst buiten Nederland5,7%Percentage2026
% Herkomst Europa3,45%Percentage2026
% Herkomst buiten Europa2,3%Percentage2026
Geboren in Nederland met herkomst Nederland410Aantal2026
Geboren in Nederland met herkomst Europa10Aantal2026
Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa5Aantal2026
Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland15Aantal2026
Geboren in Nederland425Aantal2026
Geboren buiten Nederland met herkomst Europa10Aantal2026
Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa5Aantal2026
Geboren buiten Nederland15Aantal2026
% Geboren in Nederland met herkomst Nederland94%Percentage2026
% Geboren in Nederland met herkomst Europa2,3%Percentage2026
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland3,45%Percentage2026
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa1,15%Percentage2026
% Geboren in Nederland98%Percentage2026
% Geboren buiten Nederland met herkomst Europa2,3%Percentage2026
% Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa1,15%Percentage2026
% Geboren buiten Nederland3,45%Percentage2026
Autochtoon351Aantal2022
Westers31Aantal2022
Niet-westers35Aantal2022
Nederlandse Antillen en Aruba1Aantal2022
Marokko10Aantal2022
Suriname1Aantal2022
Turkije10Aantal2022
Overig niet-westers14Aantal2022

De onderwerpen in de categorie migratie gaan over de herkomst en migratie van inwoners van de buurt Buitengebied Everlo. De herkomst is gebaseerd op het geboorteland van de persoon en diens ouders. De migratiecijfers tonen onder meer vestiging, vertrek, immigratie en emigratie.

Misdrijven
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Misdrijven1Aantal2025
Diefstal0Aantal2025
Geweld en seksmisdrijven0Aantal2025
Milieu overtredingen0Aantal2025
Oplichting0Aantal2025
Verkeersovertredingen1Aantal2025
Vernieling0Aantal2025
Overige misdrijven0Aantal2025
Misdrijven per 1.000 inwoners2Aantal per 1.000 inwoners2025
Diefstal per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2025
Geweld en seksmisdrijven per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2025
Milieu overtredingen per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2025
Oplichting per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2025
Verkeersovertredingen per 1.000 inwoners2Aantal per 1.000 inwoners2025
Vernieling per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2025
Overige misdrijven per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2025

De cijfers over misdrijven tonen de door de politie geregistreerde misdrijven in de buurt Buitengebied Everlo, zowel als aantal als omgerekend per 1.000 inwoners. Niet ieder gepleegd misdrijf wordt gemeld of geregistreerd.

Nabijheid voorzieningen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Huisartsenpraktijk afstand0,9Gemiddelde afstand in km2025
Huisartsenpraktijken binnen 1 km0,7Gemiddeld aantal2025
Huisartsenpraktijken binnen 3 km2,0Gemiddeld aantal2025
Huisartsenpraktijken binnen 5 km2,0Gemiddeld aantal2025
Huisartsenpost afstand16Gemiddelde afstand in km2024
Apotheek afstand0,9Gemiddelde afstand in km2025
Ziekenhuis met poli afstand0,6Gemiddelde afstand in km2025
Ziekenhuizen met poli binnen 5 km2,0Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuizen met poli binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuizen met poli binnen 20 km5Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuis zonder poli afstand15Gemiddelde afstand in km2025
Ziekenhuizen zonder poli binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuizen zonder poli binnen 10 km0,0Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuizen zonder poli binnen 20 km1,0Gemiddeld aantal2025
Supermarkt afstand1,3Gemiddelde afstand in km2025
Supermarkten binnen 1 km0,6Gemiddeld aantal2025
Supermarkten binnen 3 km5,4Gemiddeld aantal2025
Supermarkten binnen 5 km6Gemiddeld aantal2025
Overige dagelijkse levensmiddelen afstand0,6Gemiddelde afstand in km2025
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 1 km3,7Gemiddeld aantal2025
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 3 km26Gemiddeld aantal2025
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 5 km29Gemiddeld aantal2025
Warenhuis afstand1,3Gemiddelde afstand in km2025
Warenhuizen binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2025
Warenhuizen binnen 10 km1,0Gemiddeld aantal2025
Warenhuizen binnen 20 km9Gemiddeld aantal2025
Café afstand0,6Gemiddelde afstand in km2025
Cafés binnen 1 km1,3Gemiddeld aantal2025
Cafés binnen 3 km8,9Gemiddeld aantal2025
Cafés binnen 5 km14Gemiddeld aantal2025
Cafetaria afstand0,9Gemiddelde afstand in km2025
Cafetaria binnen 1 km1,9Gemiddeld aantal2025
Cafetaria binnen 3 km12Gemiddeld aantal2025
Cafetaria binnen 5 km16Gemiddeld aantal2025
Restaurant afstand1,2Gemiddelde afstand in km2025
Restaurants binnen 1 km2,0Gemiddeld aantal2025
Restaurants binnen 3 km14Gemiddeld aantal2025
Restaurants binnen 5 km20Gemiddeld aantal2025
Hotel afstand3,0Gemiddelde afstand in km2025
Hotels binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2025
Hotels binnen 10 km6,3Gemiddeld aantal2025
Hotels binnen 20 km30Gemiddeld aantal2025
Kinderdagverblijf afstand1,0Gemiddelde afstand in km2025
Kinderdagverblijven binnen 1 km0,5Gemiddeld aantal2025
Kinderdagverblijven binnen 3 km6,3Gemiddeld aantal2025
Kinderdagverblijven binnen 5 km9,9Gemiddeld aantal2025
Buitenschoolseopvang afstand1,0Gemiddelde afstand in km2025
Buitenschoolseopvang binnen 1 km0,8Gemiddeld aantal2025
Buitenschoolseopvang binnen 3 km5,3Gemiddeld aantal2025
Buitenschoolseopvang binnen 5 km8Gemiddeld aantal2025
Basisonderwijs afstand1,0Gemiddelde afstand in km2025
Basisonderwijs binnen 1 km0,5Gemiddeld aantal2025
Basisonderwijs binnen 3 km4,8Gemiddeld aantal2025
Basisonderwijs binnen 5 km7,9Gemiddeld aantal2025
Voortgezet onderwijs afstand1,9Gemiddelde afstand in km2024
Voortgezet onderwijs binnen 3 km2,0Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 5 km2,0Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2024
VMBO afstand1,9Gemiddelde afstand in km2024
VMBO binnen 3 km2,0Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 5 km2,0Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO afstand1,9Gemiddelde afstand in km2024
HAVO VWO binnen 3 km2,0Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 5 km2,0Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2024
Openbaar groen afstand0,74Gemiddelde afstand in km2017
Park of plantsoen afstand1,03Gemiddelde afstand in km2017
Dagrecreatief terrein afstand6,5Gemiddelde afstand in km2017
Bos afstand1,27Gemiddelde afstand in km2017
Open natuurlijk terrein afstand3,28Gemiddelde afstand in km2017
Open droog natuurlijk terrein afstand3,66Gemiddelde afstand in km2017
Open nat natuurlijk terrein afstand4,08Gemiddelde afstand in km2017
Semi-openbaar groen afstand0,55Gemiddelde afstand in km2017
Sportterrein afstand0,55Gemiddelde afstand in km2017
Volkstuin afstand12Gemiddelde afstand in km2017
Verblijfsrecreatief terrein afstand2,14Gemiddelde afstand in km2017
Begraafplaats afstand4,11Gemiddelde afstand in km2017
Recreatief binnenwater afstand7,1Gemiddelde afstand in km2017
Oprit hoofdverkeersweg afstand1,5Gemiddelde afstand in km2025
Treinstation afstand11Gemiddelde afstand in km2025
Belangrijk overstapstation afstand17Gemiddelde afstand in km2025
Bibliotheek afstand1,0Gemiddelde afstand in km2025
Zwembad afstand1,1Gemiddelde afstand in km2025
Kunstijsbaan afstand41Gemiddelde afstand in km2025
Podiumkunsten afstand1,6Gemiddelde afstand in km2024
Podiumkunsten binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 10 km1,0Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 20 km4,0Gemiddeld aantal2024
Poppodium afstand18Gemiddelde afstand in km2024
Bioscoop afstand1,4Gemiddelde afstand in km2025
Bioscopen binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2025
Bioscopen binnen 10 km1,0Gemiddeld aantal2025
Bioscopen binnen 20 km4,0Gemiddeld aantal2025
Sauna afstand17Gemiddelde afstand in km2025
Zonnebank afstand12Gemiddelde afstand in km2025
Museum afstand3,5Gemiddelde afstand in km2024
Musea binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 10 km1,6Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 20 km11Gemiddeld aantal2024
Attractie afstand8,2Gemiddelde afstand in km2025
Attracties binnen 10 km1,0Gemiddeld aantal2025
Attracties binnen 20 km5Gemiddeld aantal2025
Attracties binnen 50 km24Gemiddeld aantal2025
Brandweerkazerne afstand1,1Gemiddelde afstand in km2025

Het CBS publiceert gegevens over de nabijheid van voorzieningen voor inwoners van de buurt Buitengebied Everlo. De afstanden zijn gemiddelden over de weg en de nabijheidsindicatoren tonen hoeveel voorzieningen binnen een bepaalde afstand beschikbaar zijn.

Omgeving
OnderwerpWaardeEenheidJaar
RegiocodeBU18940108Code2026
RegionaamBuitengebied EverloNaam2026
Soort regioBuurtCategorisch type2026
Sorteercode18940108Code2026
Oppervlakte totaal112Aantal hectaren2026
Oppervlakte land112Aantal hectaren2026
Oppervlakte water0Aantal hectaren2026
Mate van stedelijkheid5Indicator 1-52026
Omgevingsadressendichtheid394Gemiddeld aantal per km²2026
Adressen totaal211Aantal2026
Adressen met postcode207Aantal2026
Adressen met woonfunctie174Aantal2026
Adressen met bijeenkomstfunctie1Aantal2026
Adressen met celfunctie0Aantal2026
Adressen met gezondheidszorgfunctie0Aantal2026
Adressen met industriefunctie22Aantal2026
Adressen met kantoorfunctie5Aantal2026
Adressen met logiesfunctie5Aantal2026
Adressen met onderwijsfunctie0Aantal2026
Adressen met sportfunctie0Aantal2026
Adressen met winkelfunctie3Aantal2026
Adressen met overige gebruiksfunctie14Aantal2026
Verblijfsobjecten211Aantal2026
Ligplaatsen0Aantal2026
Standplaatsen0Aantal2026
Panden met adres199Aantal2026
Adressen met pand211Aantal2026
Percelen met adres186Aantal2026
Adressen met perceel211Aantal2026
Adressen binnen bebouwde kom184Aantal2026
Adressen buiten bebouwde kom27Aantal2026
Woningen binnen bebouwde kom153Aantal2026
Woningen buiten bebouwde kom21Aantal2026
Panden met adres voor 1700geen dataAantal2026
Panden met adres 1700 tot 1900geen dataAantal2026
Panden met adres 1900 tot 1925geen dataAantal2026
Panden met adres 1925 tot 1950geen dataAantal2026
Panden met adres 1950 tot 1970geen dataAantal2026
Panden met adres 1970 tot 1980geen dataAantal2026
Panden met adres 1980 tot 1990geen dataAantal2026
Panden met adres 1990 tot 2000geen dataAantal2026
Panden met adres 2000 tot 2010geen dataAantal2026
Panden met adres 2010 tot 2020geen dataAantal2026
Panden met adres 2020 en latergeen dataAantal2026
Adressen met pand voor 17000Aantal2026
Adressen met pand 1700 tot 19007Aantal2026
Adressen met pand 1900 tot 192522Aantal2026
Adressen met pand 1925 tot 195044Aantal2026
Adressen met pand 1950 tot 197052Aantal2026
Adressen met pand 1970 tot 198032Aantal2026
Adressen met pand 1980 tot 199014Aantal2026
Adressen met pand 1990 tot 20009Aantal2026
Adressen met pand 2000 tot 20106Aantal2026
Adressen met pand 2010 tot 202013Aantal2026
Adressen met pand 2020 en later12Aantal2026
Postcodegebied5981AA-5981SCNaam2026
Meest voorkomende postcode5981Naam2026
Dekkingspercentage meest voorkomende postcode100%Percentage2026

De onderwerpen in de categorie omgeving beschrijven onder meer de oppervlakte, het aantal adressen, de bevolkingsdichtheid en de omgevingsadressendichtheid van de buurt Buitengebied Everlo.

Verkeersongevallen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Verkeersongevallen totaal1Aantal2025
Verkeersongevallen uitsluitend materiële schade1Aantal2025
Verkeersongevallen letselschade0Aantal2025
Verkeersongevallen dodelijk0Aantal2025

De gegevens over verkeersongevallen in de buurt Buitengebied Everlo zijn gebaseerd op de registratie van verkeersongevallen door Rijkswaterstaat.

Vervoer
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Personenauto’s totaal260Aantal2025
Personenauto’s - brandstof benzine195Aantal2025
Personenauto’s - overige brandstof60Aantal2025
Personenauto’s per huishouden1,37Aantal2025
Personenauto’s naar oppervlakte232Aantal2025
Motorfietsen65Aantal2025

De vervoersgegevens tonen onder meer het aantal personenauto’s en andere voertuigen in de buurt Buitengebied Everlo. De voertuiggegevens zijn gebaseerd op het Nederlandse kentekenregister van de RDW.

Woningen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Woningvoorraad172Aantal2025
Woningen per 1.000 inwoners382Aantal per 1.000 inwoners2025
Nieuwbouw woningen1Aantal2025
Niet-woningvoorraad37Aantal2025
Nieuwbouw niet-woningen0Aantal2025
Gemiddelde woningwaarde€478.000Gemiddeld in Euro2025
Woningwaarde klasse€400.000 tot €500.000Categorisch type2025
Eengezinswoningen167Aantal2025
Meergezinswoningen5Aantal2025
Koopwoningen158Aantal2025
Huurwoningen14Aantal2025
Huurwoningen woningcorporaties2Aantal2025
Huurwoningen overige verhuurders12Aantal2025
Eigendom onbekend0Aantal2025
Bewoond162Aantal2025
Onbewoond10Aantal2025
% Koopwoningen92%Percentage2025
% Huurwoningen8%Percentage2025
% Huurwoningen woningcorporaties1%Percentage2025
% Huurwoningen overige verhuurders7%Percentage2025
% Eigendom onbekend0%Percentage2025
% Eengezinswoningen97%Percentage2025
% Meergezinswoningen3%Percentage2025
% Bewoond94%Percentage2025
% Onbewoond6%Percentage2025
Appartementen6Aantal2026
Tussenwoningen3Aantal2026
Hoekwoningen6Aantal2026
Twee-onder-één-kap woningen44Aantal2026
Vrijstaande woningen115Aantal2026
Woningtype onbekend0Aantal2026
% Appartementen3,0%Percentage2026
% Tussenwoningen2,0%Percentage2026
% Hoekwoningen3,0%Percentage2026
% Twee-onder-één-kap woningen25%Percentage2026
% Vrijstaande woningen66%Percentage2026
% Woningtype onbekend0,0%Percentage2026
Woningen voor 194559Aantal2026
Woningen 1945 tot 196538Aantal2026
Woningen 1965 tot 197524Aantal2026
Woningen 1975 tot 198517Aantal2026
Woningen 1985 tot 199511Aantal2026
Woningen 1995 tot 20059Aantal2026
Woningen 2005 tot 20154Aantal2026
Woningen 2015 tot 202511Aantal2026
Woningen 2025 en later1Aantal2026
Woningen bouwjaar onbekend0Aantal2026
% Woningen voor 194534%Percentage2026
% Woningen 1945 tot 196522%Percentage2026
% Woningen 1965 tot 197514%Percentage2026
% Woningen 1975 tot 198510%Percentage2026
% Woningen 1985 tot 19956%Percentage2026
% Woningen 1995 tot 20055%Percentage2026
% Woningen 2005 tot 20152,0%Percentage2026
% Woningen 2015 tot 20256%Percentage2026
% Woningen 2025 en later1,0%Percentage2026
% Woningen bouwjaar onbekend0,0%Percentage2026

De woningcijfers voor de buurt Buitengebied Everlo komen voornamelijk van het CBS en de BAG. Ze beschrijven onder meer de woningvoorraad, woningtypen, bouwperioden, eigendom en gemiddelde WOZ-waarde. Cijfers op wijk- en buurtniveau kunnen zijn afgerond op vijftallen.

Download de gegevens voor alle onderwerpen en alle jaren als Excel document. Alle woonplaatsen, wijken en buurten zijn onderdeel van de download voor de gemeente Peel en Maas. Er is ook een download met alle gemeente-, wijk- en buurtgegevens voor heel Nederland.

Selecteer op een groot scherm een categorie in het menu naast de tabel. Gebruik op een klein scherm de keuzelijst boven de tabel.

Tabelgebruik:

  • Kies een categorie om alleen de onderwerpen uit dat deel van de tabel te tonen.
  • Op grote schermen staat de categoriekeuze naast de tabel; op kleine schermen staat deze erboven.
  • Verschuif de tabel op kleine schermen horizontaal om alle kolommen te bekijken.
Top 5 buurt Buitengebied Everlo: kenmerken met het grootste verschil ten opzichte van Nederland
#KenmerkWaardeWaarde NLVerschilVerschil NLScore
1% Meerpersoonshuishoudens85%60%26%12%2,1
2Huisartsenpost afstand1679,34,452,09
3Mediaan vermogen van particuliere huishoudens€429.400€135.500€293.900€142.6172,06
4Gemiddelde elektriciteitsteruglevering per woning2.0807901.2906302,05
5% Koopwoningen92%57%35%17%2,03

Download alle kenmerken met een vergelijking van alle regio’s: uitgebreide informatie gemeente Peel en Maas.

RegioSoort regio% MeerpersoonshuishoudensHuisartsenpost afstandMediaan vermogen van particuliere huishoudensGemiddelde elektriciteitsteruglevering per woning% Koopwoningen
Buitengebied EverloBuurt85%16€429.4002.08092%
NederlandLand60%7€135.50079057%
Peel en MaasGemeente68%14€230.4001.65073%
Panningen-NoordBuurt56%15€134.1001.08053%
Panningen-ZuidBuurt63%16€108.4001.30052%

Download alle kenmerken met een vergelijking van alle regio’s: uitgebreide informatie gemeente Peel en Maas.

Top 5 kenmerken buurt Buitengebied Everlo:

De eerste tabel toont de vijf meest kenmerkende onderwerpen voor buurt Buitengebied Everlo. Op deze onderwerpen verschilt buurt Buitengebied Everlo relatief het meest van de rest van Nederland. De vergelijking gebruikt de meest recent beschikbare gegevens per onderwerp.

Regio’s:

De tweede tabel toont de waarden voor de top 5 kenmerken per regio. Getoonde regio’s: buurt Buitengebied Everlo, Nederland, de gemeente, de wijk en de andere buurten binnen de wijk. Hierbij staan de kenmerken in de kolommen en de vergelijkingsgebieden in de rijen.

Berekening van de grootste verschillen:

Het relatieve verschil is berekend als verschilscore. De verschilscore vergelijkt het verschil voor Buitengebied Everlo met het gemiddelde verschil voor Nederland. Zo worden de onderwerpen geselecteerd die relatief het sterkst van het Nederlandse gemiddelde afwijken.

De kolommen van de eerste tabel tonen de rekenstappen. ‘Waarde’ is de waarde voor Buitengebied Everlo, ‘Waarde NL’ het Nederlandse gemiddelde, ‘Verschil’ het verschil tussen beide waarden, ‘Verschil NL’ de gemiddelde afwijking in Nederland en ‘Score’ de daaruit berekende verschilscore.

De verschilscores zijn voor ruim 70 onderwerpen berekend. Uit de onderwerpen met de hoogste scores worden de vijf meest interessante onderwerpen gekozen. Hierdoor worden tegengestelde of vrijwel gelijke onderwerpen niet dubbel getoond en wordt het ontbreken van een onderwerp niet als kenmerk gepresenteerd. Als er bijvoorbeeld relatief veel vrouwen zijn, wordt niet ook automatisch het lage aandeel mannen getoond. Een sterk afwijkende bedrijfstak wordt alleen getoond als deze oververtegenwoordigd is.

Alle verschilscores voor alle wijken en buurten in buurt Buitengebied Everlo staan in de uitgebreide download voor Peel en Maas.

Data en bronnen

Bekijk de gebruikte open databronnen en definities en download uitgebreide regionale datasets over de buurt Buitengebied Everlo.

Download alle regionale data
Download de uitgebreide datasets voor de gemeente Peel en Maas.
Afbeelding van Excel documenten uit de download met regionale data.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download uitgebreide informatie in handige Excel-overzichten voor de gemeente Peel en Maas. De download bevat regionale statistieken, adressen, verkiezingsuitslagen, misdaadcijfers, detail leeftijdsgegevens en meer.

Download ook de PDF buurt-rapportage voor de buurt Buitengebied Everlo met 100 kaarten en grafieken.

Download!
Gebruikte open data bronnen
Bronvermelding en definities

Veel gegevens op deze pagina komen uit verschillende datasets met regionale cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Hierbij is een groot aantal datasets gecombineerd. De meest recente gegevens zijn bijgewerkt tot en met 14 oktober 2026. Daarnaast zijn diverse andere officiële databronnen gebruikt, waaronder het Kadaster, de Kiesraad, de Politie en het RIVM.

Bronnen & definities
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron