Statistieken Hoorn Noord - Buurt 12 04

Statistieken Hoorn Noord - Buurt 12 04

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor de Hoorn Noord - Buurt 12 04 in de gemeente Hoorn. Bekijk de gegevens over inwoners, woningen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke grafieken, tabellen, kaarten en uitleg bij de data.
Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor de Hoorn Noord - Buurt 12 04 in de gemeente Hoorn. Bekijk de gegevens over inwoners, woningen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke grafieken, tabellen, kaarten en uitleg bij de data.
Kaart van de Hoorn Noord - Buurt 12 04.Bekijk kaart
Aantal inwoners per jaar
De Hoorn Noord - Buurt 12 04 telt 44 inwoners in 2026.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor de Hoorn Noord - Buurt 12 04.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor de Hoorn Noord - Buurt 12 04:

JaarAantal inwoners de Hoorn Noord - Buurt 12 04% verschil
202644-12%
202550-17%
20246033%
2023450,0%
202245-47%
202185-5,6%
20209012%
2019800,0%
201880-5,9%
2017856,2%
201680433%
2015150,0%
20141550%
201310geen data

Het aantal inwoners in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 is met 34 inwoners gegroeid van 10 inwoners in 2013 tot 44 inwoners in 2026 (dat is een toename van 340%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2013 tot en met 2026 was 3 inwoners (34%).

Het aantal inwoners is het aantal personen zoals op 1 januari in het bevolkingsregister vastgelegd. Bekijk ook de tabel met het aantal inwoners per buurt in de gemeente Hoorn.

Beschrijving van de ontwikkeling van het aantal inwoners in de Hoorn Noord - Buurt 12 04:

In 2013 telde de Hoorn Noord - Buurt 12 04 10 inwoners. Het aantal van 10 inwoners is het minimum in de hele periode waarover de inwonersdata beschikbaar zijn. In 2020 is het aantal gestegen tot 90 inwoners. De stijging ten opzichte van 2013 is 80 (800%), het verschil ten opzichte van het vorige jaar (2019) is 10 (12%). Het aantal van 90 inwoners is het hoogste aantal inwoners in de hele periode van 2013 tot en met 2026. In 2026 telde de Hoorn Noord - Buurt 12 04 44 inwoners.

Over de Hoorn Noord - Buurt 12 04

De Hoorn Noord - Buurt 12 04 ligt binnen de wijk Hoorn-Noord in de gemeente Hoorn. De meest voorkomende postcode in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 is postcode 1624.

Er zijn 189 adressen en zeven woningen in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 in de gemeente Hoorn. Er wonen 44 inwoners in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 Hoorn Noord - Buurt 12 04 telt vijf huishoudens van gemiddeld 2,5 personen. Verder zijn er 25 personenauto’s en dertig bedrijfsvestigingen geregistreerd in de Hoorn Noord - Buurt 12 04.

Hoorn Noord - Buurt 12 04 heeft een oppervlakte van 22 hectare land (honderd hectare is één vierkante kilometer, 1 km2). De gemiddelde dichtheid van adressen is 1.347 adressen per km2.

Meer over de Hoorn Noord - Buurt 12 04:

De naam van deze buurt veranderde van Buurt 12 04 in 2013 naar Hoorn Noord - Buurt 12 04 in 2014.

Advertentie:

Aantal inwoners op de kaart van de Hoorn Noord - Buurt 12 04
Kaart van de omgeving van de Hoorn Noord - Buurt 12 04.
Afbeelding van de Hoorn Noord - Buurt 12 04 op de kaart.

Kaart van de wijk 12 Hoorn Noord met het aantal inwoners per buurt in 2025. De cijfers op de kaart geven de volgende buurten weer: 1: Hoorn Noord - Buurt 12 00, 2: Hoorn Noord - Buurt 12 01, 3: Hoorn Noord - Buurt 12 03, 4: Hoorn Noord - Buurt 12 02, 5: Hoorn Noord - Buurt 12 04.

Bekijk de statistieken voor alle 92 gebieden binnen de gemeente Hoorn via de overzichtspagina van de gebieden in de Hoorn.

Overzicht gebieden Meer Hoorn
Kenmerken van de 7 woningen in de Hoorn Noord - Buurt 12 04
Er zijn 7 woningen in de Hoorn Noord - Buurt 12 04.
Informatie over de woningen in deze regio op basis van open data van het Centraal Bureau voor de Statistiek en het Kadaster. Afbeelding met 4 taart diagrammen.

De vier bovenstaande taartdiagrammen tonen het percentage woningen naar verschillende woningkenmerken. Beschikbare kenmerken zijn eigendom, bewoning, type, soort woning en bouwperiode. Het jaar waar de data voor gelden staat in het midden van de grafiek. Klik op de afbeelding om deze groter weer te geven.

Bekijk onderstaande toelichting voor de definities van de woningkenmerken. En bekijk de woningkenmerken per buurt in de gemeente Hoorn in een interactieve tabel.

Toelichting
Woningwaarde per jaar

Er is geen informatie over de gemiddelde WOZ woningwaarde in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 beschikbaar. De gemiddelde WOZ waarde voor de woningen in de gemeente Hoorn is te vinden op de pagina over de gemeente Hoorn.

Download een schat aan informatie
  • Uitgebreide informatie in handige Excel overzichten voor de gemeente Hoorn.
  • Meer dan 250 onderwerpen voor Nederland en alle provincies, gemeenten, wijken en buurten in Nederland.
Woningwaarde en 65-plussers per gebied
Er zijn voor de Hoorn Noord - Buurt 12 04 onvoldoende gegevens om deze buurt zelf in de grafiek weer te geven.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde woningwaarde per regio op de horizontale as. Deze is afgezet tegen het percentage inwoners van 65 jaar en ouder op de verticale as. Iedere regio wordt als cirkel weergegeven. De omvang van de cirkels hangt af van het aantal woningen in een gebied: hoe meer woningen, hoe groter de cirkel.

Woningwaarde ten opzichte van inwoners van 65 jaar en ouder per gebied, de volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (grijs), provincie Noord-Holland (bruin), gemeente Hoorn (geel), 3 woonplaatsen (groen), 12 wijken (oranje) en 67 buurten (blauw). Klik op de naam van een cirkel om de gegevens voor dat gebied weer te geven.

Soorten woningen
Appartementen komen het meeste voor in de Hoorn Noord - Buurt 12 04: er zijn 159 adressen met het woningtype appartementen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in de Hoorn Noord - Buurt 12 04.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 januari 2026.

Advertentie:

Adressen: 189 totaal in de Hoorn Noord - Buurt 12 04

Informatie op basis van de BAG (de Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) van 1 januari 2026. De Hoorn Noord - Buurt 12 04 telt in totaal 189 adressen, deze hebben allemaal een verblijfsobject, er zijn geen standplaatsen en geen ligplaatsen. Alle adressen in Hoorn Noord - Buurt 12 04 liggen binnen de bebouwde kom.

Adressen Hoorn
Adressen: gebruiksdoelen
In de Hoorn Noord - Buurt 12 04 zijn er 163 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor de Hoorn Noord - Buurt 12 04.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities
Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 7 panden uit de bouwperiode 1950 tot 1970 in de Hoorn Noord - Buurt 12 04.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor de Hoorn Noord - Buurt 12 04. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 januari 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Bevolking in de Hoorn Noord - Buurt 12 04

De onderstaande grafieken tonen informatie over de bevolking in de Hoorn Noord - Buurt 12 04. Getoond worden: het aantal inwoners naar leeftijd, de burgerlijke staat van inwoners, of inwoners een migratie achtergrond hebben en het opleidingsniveau van inwoners.

Inwoners per leeftijdsgroep in de Hoorn Noord - Buurt 12 04






Heel even geduld alsjeblieft...

de leeftijdsgegevens worden geladen!







Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2026 per leeftijdsgroep.

De grafiek toont de leeftijdsgroepen. Het aantal inwoners is ook per individueel levensjaar beschikbaar (alleen de inwoners van 105 jaar en ouder vormen 1 groep). De inwoners naar leeftijd zijn er tot op buurtniveau in het document met leeftijdsgegevens in de download voor de gemeente Hoorn.

Burgerlijke staat in de Hoorn Noord - Buurt 12 04






Heel even geduld alsjeblieft...

de burgelijkestaat pie wordt geladen!







Bevolking, burgerlijke staat: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2025 naar burgerlijke staat.

Onderverdeling van de bevolking in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 naar de situaties ‘Ongehuwd‘, ‘Gehuwd‘, ‘Gescheiden‘ en ‘Verweduwd‘.

Toelichting
Inwoners naar land van herkomst per jaar
Gegevens over de herkomstgebieden van de inwoners in de Hoorn Noord - Buurt 12 04.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Autochtoon of migratieachtergrond in Nederland voor de periode van 2015 tot en met 2025: Bovenstaande grafiek toont de verdeling van de bevolking naar herkomst uit Nederland, herkomst uit Europa en herkomst van buiten Europa in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 per jaar.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners maar herkomst per jaar op basis van de data van het CBS voor de Hoorn Noord - Buurt 12 04:

JaarHerkomst NederlandHerkomst EuropaHerkomst buiten Europa
2025301015
2024301020
202325020
202230015
202150035
202045045
201955025
201845035
201745040
201645035
20151005

In 2025 was de herkomst van inwoners in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 als volgt verdeeld: herkomst uit Nederland: 55%, herkomst uit Europese landen: 18% en herkomst uit landen buiten Europa: 27% En in 2015 was de verdeling van inwoners naar herkomstgebied als volgt: herkomst uit Nederland: 67%, herkomst uit Europa: 0,0% en herkomst van buiten Europa: 33%.

Toelichting Meer migratie
Migratie herkomstlanden

Bekijk ook de detail informatie over het aantal inwoners in Hoorn naar land van herkomst.

Landen van herkomst
Migratie achtergrond: Geboortelanden en herkomstlanden
Van de inwoners van de Hoorn Noord - Buurt 12 04 is 64% in Nederland geboren (gegevens 2025).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking in de Hoorn Noord - Buurt 12 04: de grafiek toont het aantal inwoners in 2025, onderverdeeld naar geboorteland en herkomstland. Gebruik het filter om een categorie te selecteren.

De cijfers over de migratieachtergrond van inwoners zijn gebaseerd op data van het CBS.

Toelichting
Opleidingsniveau van de inwoners van 15 tot 75 jaar
Van de inwoners in de gemeente Hoorn heeft 27,0% een praktisch opleidingsniveau, 44,0% een middelbaar opleidingsniveau en 29,0% een hoger opleidingsniveau.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Opleidingsniveau van de inwoners van 15 tot 75 jaar per 1 oktober 2024 in de gemeente Hoorn.

Er zijn geen gegevens over het opleidingsniveau van de inwoners in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 beschikbaar. Daarom worden hier de gegevens voor de gemeente Hoorn weergegeven.

De donutgrafiek toont het percentage basis, middelbaar en hoog opgeleiden. Het aantal inwoners per opleidingsniveau wordt getoond door op de grafiek te klikken.

Definities opleidingsniveau

Download alle informatie over de gemeente Hoorn:
Download hier alle gegevens voor de gemeente, woonplaatsen, wijken en buurten in Hoorn. Meerdere  bronbestanden handig gecombineerd in diverse Excel documenten met alle gegevens voor de gemeente op aparte werkbladen gepresenteerd in verschillende combinaties: per jaar en per regio soort.

Download een schat aan informatie voor de gemeente Hoorn. Met verschillende handige overzichten voor alle woonplaatsen, wijken en buurten en alle jaren! En daarnaast met alle adressen, alle postcode statistieken, detail leeftijdsgegevens, politiedata, verkiezingsuitslagen en nog veel meer!

Download!
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina:

Onderwijs in de Hoorn Noord - Buurt 12 04

Hier vind je een kleine selectie uit de datasets over het onderwijs. Bekijk véél meer informatie over het onderwijs op AlleCijfers.

Hoorn Noord - Buurt 12 04Wijk 12 Hoorn NoordGemeente Hoorn
Aantal kinderopvanglocaties316158
Aantal kindplaatsen984324.108
Aantal vestigingen basisonderwijs0329
Aantal leerlingen basisonderwijs06337.019
Aantal vestigingen voortgezet onderwijs249
Aantal leerlingen voortgezet onderwijs1.5593.0937.499
Aantal opleidingen middelbaar beroepsonderwijs046
Aantal studenten middelbaar beroepsonderwijs02.6553.138

Bovenstaande tabel toont data van het LRK en DUO over kinderopvang en onderwijs. De gegevens zijn bijgewerkt tot en met 1 mei 2026.

Het aantal leerlingen betreft het aantal dat onderwijs volgt op een school in de Hoorn Noord - Buurt 12 04. Op de pagina’s over het basisonderwijs en over de middelbare scholen zijn ook gegevens beschikbaar over het huisadres van leerlingen ten opzichte van het adres van de schoolvestigingen.

Gemiddelde afstanden kinderopvang en onderwijs
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een basisschool in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 is 1,5 kilometer.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand staafdiagram toont de gemiddelde afstand in kilometers over de weg tot kinderdagverblijven, buitenschoolseopvang, basisonderwijs, voortgezet onderwijs totaal, VMBO scholen en HAVO VWO scholen. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens voor verschillende soorten locaties te tonen. De gebruikte cijfers komen van uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor de situatie in 2025.


Onderstaande tabel de gemiddelde afstand in kilometers voor verschillende soorten locaties voor kinderopvang en onderwijs. De gegevens worden getoond per (vergelijkings)gebied en gelden voor 2025.

RegioKinderdagverblijfBuitenschoolseopvangBasisonderwijsVoortgezet onderwijsVMBOHAVO VWO
Nederland0,70,70,82,52,63,4
Provincie Noord-Holland0,60,60,72,02,12,5
Gemeente Hoorn0,50,60,71,71,72,0
Wijk 12 Hoorn Noord0,40,40,50,90,91,0
Hoorn Noord - Buurt 12 000,40,40,70,80,80,8
Hoorn Noord - Buurt 12 010,20,30,21,11,11,2
Hoorn Noord - Buurt 12 020,50,50,50,90,90,9
Hoorn Noord - Buurt 12 030,40,90,90,90,91,2
Hoorn Noord - Buurt 12 040,11,21,50,20,21,2

Deze grafiek toont een regionale vergelijking van de gemiddelde reisafstanden voor inwoners van hun woonadres naar de dichtstbijzijnde locaties voor kinderopvang, basisonderwijs en voortgezet onderwijs. De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting. In de grafiek zie je de gegevens voor de Hoorn Noord - Buurt 12 04 in vergelijking tot andere gebieden. De volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (oranje), provincie Noord-Holland (bruin), gemeente Hoorn (geel), wijk 12 Hoorn Noord (groen) en 4 buurten (blauw). Hoorn Noord - Buurt 12 04 wordt in het rood weergegeven.

Leerlingen en studenten in de Hoorn Noord - Buurt 12 04
Er woonden in 2026 geen leerlingen of studenten in de Hoorn Noord - Buurt 12 04.

Er zijn in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 geen leerlingen in het het PO of VO en geen studenten in het MBO, HBO, of WO geregistreerd. Daarom wordt hier geen grafiek getoond.

Toelichting

Advertentie:

Gas- en elektriciteitsverbruik van woningen

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het gemiddeld energieverbruik per woning per jaar in de Hoorn Noord - Buurt 12 04.


Onderstaande tabel toont het gemiddelde gas- en elektriciteitsverbruik per type woning voor 2024 voor de Hoorn Noord - Buurt 12 04:

Soort woningGemiddeld gasverbruikGemiddelde elektriciteitslevering per woning
Appartementgeen datageen data
Tussenwoninggeen datageen data
Hoekwoninggeen datageen data
Twee-onder-één-kap woninggeen datageen data
Vrijstaande woninggeen datageen data
Koopwoninggeen datageen data
Huurwoninggeen datageen data

Data over het gemiddeld elektriciteitsverbruik in kWh en het gemiddeld verbruik voor aardgas in m3. Het gemiddelde geldt voor het verbruik van één jaar van alle particuliere woningen. Het verbruik van gas en elektra is ook bekend per woningtype, zie de tabel.

Toelichting
Energielabels
De meest voorkomende energielabels in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 zijn A (9 adressen) en C (3 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in de Hoorn Noord - Buurt 12 04. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 januari 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel A komt het meeste voor in de Hoorn Noord - Buurt 12 04: 9 adressen hebben energielabel A. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Hoorn bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Dichtheid per km² van bevolking, adressen en auto's

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de dichtheid van de bevolking-, adressen- en personenauto’s per km² oppervlakte in Nederland en de Hoorn Noord - Buurt 12 04 voor 2025.


Onderstaande tabel toont de dichtheid van de bevolking-, adressen- en personenauto's per km² oppervlakte in Nederland en de Hoorn Noord - Buurt 12 04 voor 2025:

DichtheidNederlandHoorn Noord - Buurt 12 04
Bevolking536227
Adressen2.0821.347
Autos275114

De data over het aantal inwoners-, adressen- en personenauto’s per vierkante kilometer land geven een beeld van ‘de mate van concentratie van menselijke activiteiten’ in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 ten opzichte van het gemiddelde voor Nederland. Merk op: de gemiddelde omgevingsadressendichtheid is een ander cijfer dan de uitkomst van het aantal adressen gedeeld door de oppervlakte. Zie de definities van de verschillende lokale verdichtingsmaten.

Toelichting
Verkeersongevallen naar afloop
Er waren 3 verkeersongevallen in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 in 2024.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen in de Hoorn Noord - Buurt 12 04. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2024 in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2024
Totaal3
Materiële schade2
Letselschade1
Dodelijke afloop0

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen is bepaald welke ongevallen binnen de Hoorn Noord - Buurt 12 04 vallen.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Uitslag Tweede Kamer verkiezingen 2025
Stembureau Kindcentrum Universum in Hoorn

Onderstaande grafiek toont het aantal stemmen per politieke partij dat bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 29 oktober 2025 in Stembureau Kindcentrum Universum in Hoorn is uitgebracht. Er was bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 29 oktober 2025 geen stembureau binnen de Hoorn Noord - Buurt 12 04. Stembureau Kindcentrum Universum in Hoorn is het stembureau dat het meest dichtbij het geografisch centrum van de Hoorn Noord - Buurt 12 04 ligt.






Heel even geduld alsjeblieft...

de verkiezingsuitslagen per stembureau (stemlokaal) worden geladen!







Aantal stemmen per partij zoals uitgebracht te Stembureau Kindcentrum Universum in Hoorn bij de Tweede Kamer verkiezingen van oktober 2025. De grafiek toont de 16 grootste partijen in aantal stemmen van de totaal 19 partijen waarop bij de Tweede Kamer verkiezingen van oktober 2025 bij het stembureau Stembureau Kindcentrum Universum in Hoorn stemmen zijn uitgebracht.

Bekijk veel meer informatie over de verkiezingen op de pagina met alle 40 stembureaus in de gemeente Hoorn en op de pagina met alle verkiezingsuitslagen voor de gemeente Hoorn. En download alle verkiezingsdata in een Excel document als onderdeel van de uitgebreide informatie voor de gemeente Hoorn.

Stembureaus Hoorn
Data over voertuigen

Deze paragraaf toont data over de op kenteken geregistreerde voertuigen in de Hoorn Noord - Buurt 12 04. Dit is regionale data van de RDW. De data is beschikbaar per soort voertuig, per energiebron (brandstof) en per maand. Deze gegevens worden maandelijks bijgewerkt, het meest recent was dit op 1 mei 2026. Bekijk de toelichting voor de bronbeschrijving en definities van de regionale voertuig data.

Toelichting

Advertentie:

De inlegzolen van VeiligVoeten beschermen goed tegen spijkers in je voet!

Huttenbouw of timmerdorp deze zomer?
Voorkom verwondingen aan je voeten en voel je veilig! Gebruik veiligheidszooltjes, die beschermen goed tegen scherpe objecten in je voet! Het materiaal van de zolen lijkt op dat van een kogelvrij vest. Bescherm je voeten tegen spijkers en schroeven bij het klussen, gebruik ze bij evenementen, draag ze in je laarzen voor extra isolatie en bescherming of gebruik ze in je waterschoenen.

Aantal elektrische auto’s in de Hoorn Noord - Buurt 12 04
Er zijn 6 elektrische auto’s in mei 2026 in de Hoorn Noord - Buurt 12 04.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal elektrische auto’s per maand in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 op basis van de regionale voertuigdata van de RDW. Dit is de som van het aantal elektrische bedrijfsauto’s en het aantal elektrische personenauto’s.

Er zijn 6 elektrische auto’s in de Hoorn Noord - Buurt 12 04. Dit is het totaal aantal in mei 2026 bij de RDW op kenteken geregistreerde elektrische auto’s in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 die op de batterij rijden en met een stekker opgeladen worden.

Meer autodata
Voertuigen naar energiebron
Er zijn 119 voertuigen met ‘benzine’ als energiebron in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 in mei 2026.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal voertuigen per type energiebron (brandstof) dat in mei 2026 in het kentekenregister van de RDW in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 geregistreerd staat.

Er zijn in totaal 166 op naam geregistreerde voertuigen in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 (in mei 2026).

Voertuigen naar soort
Er zijn 127 voertuigen van het type ‘personenauto’ in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 in mei 2026.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal voertuigen naar soort motorvoertuig dat in mei 2026 in het kentekenregister van de RDW in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 geregistreerd staat.

Vergelijk het percentage auto’s per energiebron op de pagina met regionale voertuigdata.

Politiedata over misdaad

De vier onderstaande grafieken tonen de geregistreerde misdaad op basis van data van de politie en het CBS voor de Hoorn Noord - Buurt 12 04. De beschrijvingen van de soorten misdrijven zoals de politie deze gebruikt zijn te vinden in de tabel met definities van de verschillende soorten delicten. De politiedata wordt maandelijks bijgewerkt, het meest recent was dit op 15 april 2026.

Meer misdaad
Totaal geregistreerde misdaad per maand of per jaar
Er zijn in 2025 in totaal 59 misdrijven in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Totaal aantal geregistreerde misdaden in de Hoorn Noord - Buurt 12 04, 2012 tot en met 2025 (bij weergave van de gegevens per jaar) of oktober 2024 tot en met maart 2026 (bij weergave van de gegevens per maand).

In de Hoorn Noord - Buurt 12 04 zijn van 2012 tot en met 2025 in totaal 743 misdrijven geregistreerd. Deze misdrijven zijn ingedeeld naar 29 verschillende soorten delicten. In 2025 werden in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 59 misdrijven door de politie vastgelegd. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens per maand of per jaar te tonen.

Misdaden naar type delict
De meest voorkomende soorten misdrijven in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 in 2025 zijn Overige vermogensdelicten (9 delicten) en Onder invloed (weg) (8 delicten).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Aantal geregistreerde misdaden voor de tien meest voorkomende soorten delicten in 2025 in de Hoorn Noord - Buurt 12 04.

Definities misdaad
Misdaad totaal per maand
In maart 2026 zijn er 4 misdrijven in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 geregistreerd.
Afbeelding van een warmtekaart (een heatmap in het Engels, een visuele weergave van data waarbij kleuren worden gebruikt om waarden weer te geven) met het totaal aantal misdrijven in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 per maand en per jaar.

Bovenstaande warmtekaart geeft een visuele weergave van het totaal aantal door de politie geregistreerde misdrijven per maand in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 over de afgelopen 6 jaar.

Alle gegevens zijn beschikbaar in het Excel document met politiedata als onderdeel van de download voor de gemeente Hoorn.

Misdaden per 1.000 inwoners
Er waren 500 misdrijven per 1.000 inwoners van het type ‘diefstal’ in 2025 in de Hoorn Noord - Buurt 12 04.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Criminaliteit: aantal misdaden per 1.000 inwoners in 2025 in de Hoorn Noord - Buurt 12 04.

De grafiek toont de meest recente gegevens over het aantal misdaden per 1.000 inwoners voor de Hoorn Noord - Buurt 12 04. De gegevens over misdaden zijn hiertoe gegroepeerd in (1) het totaal aantal diefstallen (alle vormen, zoals diefstal uit woningen en schuren, diefstal van auto's en fietsen en winkeldiefstal), (2) geweld en seksmisdrijven, (3) milieuovertredingen, (4) oplichting, (5) verkeersovertredingen, (6) vernielingen en misdrijven tegen de openbare orde en (7) alle overige misdrijven. De definities van alle verschillende soorten delicten met daarbij de categorie waarin deze zijn ingedeeld zijn te vinden in de bronbeschrijving van de politiedata.

Advertentie:

Geboorte per 1.000 inwoners
Er zijn 0 baby’s per 1.000 inwoners geboren in 2024 in de Hoorn Noord - Buurt 12 04.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal levend geboren babies per 1.000 inwoners in de Hoorn Noord - Buurt 12 04.

De cijfers over de geboortes per 1.000 aantal inwoners zijn berekend door het aantal levendgeborenen van 1 januari tot en met 31 december te delen door het aantal inwoners op 1 januari van het betreffende jaar.

Cijfers over geboorte

De cijfers over het relatieve aantal geboortes zijn gebaseerd op data van het CBS. Als basis hiervoor is het aantal levendgeborenen van 1 januari tot en met 31 december in verhouding tot het aantal inwoners op 1 januari van een jaar in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 genomen. Het relatieve aantal geboorten kan hoger uitvallen dan verwacht op basis van het inwonertal. Het relatieve cijfer betreft namelijk het aantal geboorten gedurende het jaar ten opzichte van het aantal inwoners op 1 januari. In nieuwbouwwijken kan het aantal inwoners sterk groeien in een jaar. Zo kunnen er in 1 jaar 10 kinderen geboren worden in een wijk waarin op 1 januari slechts 10 inwoners wonen, maar aan het eind van het jaar bijvoorbeeld 200 inwoners.

Sterfte per 1.000 inwoners
Er zijn 17 personen per 1.000 inwoners overleden in 2024 in de Hoorn Noord - Buurt 12 04.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal sterftes per 1.000 inwoners in de Hoorn Noord - Buurt 12 04.

De cijfers over de sterfte per 1.000 aantal inwoners zijn gebaseerd op data van het CBS. De relatieve sterfte is bepaald als het aantal overledenen van 1 januari tot en met 31 december, per 1.000 inwoners op 1 januari van het betreffende jaar.

Meer sterfte
De regionale gezondheidsmonitor

Onderstaande grafieken tonen gegevens uit de regionale gezondheidsmonitor. De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners. De data uit het onderzoek komen van het RIVM en het CBS.

Inwoners met een goede gezondheid
55% procent van de inwoners van 18 jaar en ouder in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 ervaart de eigen gezondheid als goed of zeer goed.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande lijngrafiek toont het percentage inwoners met een goede gezondheid in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 per leeftijdsgroep. De gegevens wordt getoond voor de periode van 2012 tot en met 2016.

De RIVM gezondheidsmonitor biedt gezondheidsgegevens voor Nederland en per provincie, gemeente, wijk en buurt. Dit zijn gegevens over beperkingen, ervaren gezondheid, overgewicht, roken, drinken en mantelzorg.

Over de gezondheidsmonitor

De cijfers op deze pagina zijn afkomstig van het RIVM op basis van gegevens uit de Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen 2012, 2016, 2020 en de Corona Gezondheidsmonitor 2022 van GGD, CBS en RIVM. Er zijn data over monitoren met betrekking tot gezondheid, sociale situatie en leefstijl. Deze gegevens zijn er voor alle buurten, wijken, gemeenten, provincies en voor heel Nederland. Normaliter wordt dit onderzoek iedere vier jaar uitgevoerd. En in verband met Corona is er in 2022 een extra Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen uitgevoerd.

De data zijn door het RIVM en CBS gepubliceerd en waar nodig door OpenInfo omgerekend naar de regionale indelingen van 2025.

Bekijk alle definities uit de regionale gezondheidsmonitor.

Alcoholgebruik en roken
76% van de inwoners van 18 jaar of ouder in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 geeft aan wel eens alcohol te drinken.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de onderwerpen in de categorie ‘Alcoholgebruik en roken’ uit de gezondheidsmonitor van het RIVM voor de Hoorn Noord - Buurt 12 04. Hierbij wordt per onderwerp getoond wat het percentage inwoners in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 is dat heeft aangegeven dat het onderwerp van toepassing is. Gebruik het filter boven de grafiek om de leeftijdsgroep van de inwoners te kiezen.

Bekijk de toelichting bij bovenstaande grafiek met de definities en de vragen voor de onderwerpen ‘rookt tabak’, ‘voldoet aan de alcoholrichtlijn’, ‘drinken’, ‘zwaar drinken’ en ‘overmatig drinken’.

Toelichting

Bekijk de aparte pagina over de gezondheid in de Hoorn Noord - Buurt 12 04 met de gegevens over meer dan 40 onderwerpen uit de regionale gezondheidsmonitor en met data over het gebruik van de WMO en de jeugdzorg in de Hoorn Noord - Buurt 12 04.

Meer gezondheidsdata
Gegevens over meer dan 250 onderwerpen!

Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens voor de Hoorn Noord - Buurt 12 04 voor meer dan 250 onderwerpen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de onderwerpen in die categorie weer te geven.

BedrijvenWaardeEenheidJaar
Bedrijfsvestigingen totaal30Aantal2025
A Landbouw, bosbouw en visserij0Aantal2025
B-F Nijverheid en energie5Aantal2025
G+I Handel en horeca5Aantal2025
H+J Vervoer, informatie en communicatie0Aantal2025
K-L Financiële diensten, onroerend goed0Aantal2025
M-N Zakelijke dienstverlening5Aantal2025
O-Q Overheid, onderwijs en zorg15Aantal2025
R-U Cultuur, recreatie, overige diensten5Aantal2025
% A Landbouw, bosbouw en visserij0,0%Percentage2025
% B-F Nijverheid en energie14%Percentage2025
% G+I Handel en horeca14%Percentage2025
% H+J Vervoer, informatie en communicatie0,0%Percentage2025
% K-L Financiële diensten, onroerend goed0,0%Percentage2025
% M-N Zakelijke dienstverlening14%Percentage2025
% O-Q Overheid, onderwijs en zorg43%Percentage2025
% R-U Cultuur, recreatie, overige diensten14%Percentage2025
BevolkingWaardeEenheidJaar
Inwoners44Aantal2026
Mannen45Aantal2025
Vrouwen10Aantal2025
0 tot 15 jaar0Aantal2026
15 tot 25 jaar10Aantal2026
25 tot 45 jaar10Aantal2026
45 tot 65 jaar10Aantal2026
65 jaar of ouder0Aantal2026
Ongehuwd45Aantal2025
Gehuwd5Aantal2025
Gescheiden5Aantal2025
Verweduwd0Aantal2025
% Mannen82%Percentage2025
% Vrouwen18%Percentage2025
% 0 tot 15 jaar0,0%Percentage2026
% 15 tot 25 jaar23%Percentage2026
% 25 tot 45 jaar23%Percentage2026
% 45 tot 65 jaar23%Percentage2026
% 65 jaar of ouder0,0%Percentage2026
% Ongehuwd82%Percentage2025
% Gehuwd9,1%Percentage2025
% Gescheiden9,1%Percentage2025
% Verweduwd0,0%Percentage2025
Geboorten0Aantal2024
Geboorte relatief0Aantal per 1.000 inwoners2024
Sterftes0Aantal2024
Sterfte relatief17Aantal per 1.000 inwoners2024
Leerlingen PO0Aantal2024
Leerlingen VO0Aantal2024
Studenten MBO0Aantal2024
Studenten HBO0Aantal2024
Studenten WO0Aantal2024
Praktisch opleidingsniveaugeen dataAantalgeen data
Middelbaar opleidingsniveaugeen dataAantalgeen data
Hoger opleidingsniveaugeen dataAantalgeen data
% Praktisch opleidingsniveaugeen dataPercentagegeen data
% Middelbaar opleidingsniveaugeen dataPercentagegeen data
% Hoger opleidingsniveaugeen dataPercentagegeen data
Jongeren met jeugdzorg in naturageen dataAantalgeen data
% Jongeren met jeugdzorggeen dataPercentagegeen data
Wmo cliënten35Aantal2024
Wmo cliënten per 1.000 inwoners617Aantal per 1.000 inwoners2024
Bevolkingsdichtheid227Aantal per km²2025

De inwonersaantallen worden altijd op vijftallen afgerond, hierdoor kan het voorkomen dat een optelling van subgroepen (zoals inwoners naar geslacht of naar leeftijd) licht afwijkt van het totaal aantal inwoners.


EnergieverbruikWaardeEenheidJaar
Gemiddelde elektriciteitslevering per woning3.190Gemiddeld in kWh2024
Gemiddelde elektriciteitsteruglevering per woning640Gemiddeld in kWh2024
% Woningen met zonnestroomgeen dataPercentagegeen data
% Woningen hoofdzakelijk elektrisch verwarmdgeen dataPercentagegeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering appartementgeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering tussenwoninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering hoekwoninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering twee-onder-één-kap woninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering vrijstaande woninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering huurwoninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering koopwoninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddeld aardgasverbruik per woning1.010Gemiddeld per m³2024
% Woningen met stadsverwarming0%Percentage2014
% Aardgasvrije woningengeen dataPercentagegeen data
% Aardgaswoningengeen dataPercentagegeen data
Gemiddeld aardgasverbruik appartementgeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik tussenwoninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik hoekwoninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik twee-onder-één-kap woninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik vrijstaande woninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik koopwoninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik huurwoninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Publieke laadpalengeen dataAantalgeen data
Adressen zonder energielabel168Aantal2026
Adressen met voorlopig energielabel6Aantal2026
Adressen met definitief energielabel15Aantal2026
Energielabels A+++++0Aantal2026
Energielabels A++++0Aantal2026
Energielabels A+++1Aantal2026
Energielabels A++0Aantal2026
Energielabels A+2Aantal2026
Energielabels A9Aantal2026
Energielabels B3Aantal2026
Energielabels C3Aantal2026
Energielabels D1Aantal2026
Energielabels E0Aantal2026
Energielabels F0Aantal2026
Energielabels G2Aantal2026
Gezondheid-gedragWaardeEenheidJaar
Rookt tabak46%percentage2016
Voldoet aan de alcoholrichtlijn42%percentage2016
Drinken76%percentage2016
Zwaar drinken16%percentage2016
Overmatig drinken11%percentage2016
Overgewicht47%percentage2016
Ernstig overgewicht (obesitas)17%percentage2016
Voldoet aan de beweegrichtlijn51%percentage2016
Wekelijks sporten38%percentage2016
Lopen en/of fietsen naar school of werk48%percentage2016
Lopen naar school of werk32%percentage2016
Fietsen naar school of werk31%percentage2016
Gezondheid-overigWaardeEenheidJaar
Eenzaam68%percentage2016
Ernstig eenzaam29%percentage2016
Emotioneel eenzaam49%percentage2016
Sociaal eenzaam53%percentage2016
Matig/veel regie over het eigen leven74%percentage2016
Moeite met rondkomen48%percentage2016
Krijgt steun van anderengeen datapercentagegeen data
Ernstige geluidhinder door burengeen datapercentagegeen data
Ernstige geluidhinder door wegverkeer15%percentage2016
Ernstige geluidhinder weg >50 km/uur5%percentage2016
Ernstige geluidhinder weg <50 km/uur14%percentage2016
Ernstige geluidhinder door treinverkeer6%percentage2016
Ernstige geluidhinder door vliegverkeer2%percentage2016
Ernstige geluidhinder door windturbinesgeen datapercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring wegverkeergeen datapercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring treinverkeergeen datapercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring vliegverkeergeen datapercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring burengeen datapercentagegeen data
Tevreden met de woninggeen datapercentagegeen data
Tevreden met de woonomgevinggeen datapercentagegeen data
Tevreden met het groen in de omgevinggeen datapercentagegeen data
Kan goed verkoeling vinden binnengeen datapercentagegeen data
Kan goed verkoeling vinden buitengeen datapercentagegeen data
Vrijwilligerswerk23%percentage2016
Mantelzorger8%percentage2016
Gezondheid-ziekteWaardeEenheidJaar
Goed ervaren gezondheid55%percentage2016
Één of meer langdurige aandoeningen46%percentage2016
Beperkt vanwege gezondheid40%percentage2016
Ernstig beperkt vanwege gezondheid8%percentage2016
Één of meerdere keren gevallengeen datapercentagegeen data
Langdurige ziekte en beperkt31%percentage2016
Lage veerkrachtgeen datapercentagegeen data
Hoge veerkrachtgeen datapercentagegeen data
Hoog risico op angst of depressie20%percentage2016
Suïcide gedachten de laatste 12 maandengeen datapercentagegeen data
(Heel) veel stress in afgelopen 4 wekengeen datapercentagegeen data
Één of meer lichamelijke beperkingen23%percentage2016
Beperking in horen8%percentage2016
Beperking in zien11%percentage2016
Beperking in bewegen14%percentage2016
Broze gezondheidgeen datapercentagegeen data
Broze metale gezondheidgeen datapercentagegeen data
Broze lichamelijke gezondheidgeen datapercentagegeen data
Broze gezondheid in het sociale domeingeen datapercentagegeen data
HuishoudensWaardeEenheidJaar
Huishoudens5Aantal2025
Eenpersoonshuishoudens5Aantal2025
Meerpersoonshuishoudens0Aantal2025
Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen0Aantal2025
Meerpersoonshuishoudens met kinderen0Aantal2025
% Eenpersoonshuishoudens100%Percentage2025
% Meerpersoonshuishoudens0%Percentage2025
% Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen0%Percentage2025
% Meerpersoonshuishoudens met kinderen0%Percentage2025
Gemiddelde huishoudensgrootte2,5Gemiddeld aantal2025
InkomenWaardeEenheidJaar
Werkzame beroepsbevolking0Aantal2024
Netto arbeidsparticipatiegeen dataPercentagegeen data
% Werknemersgeen dataPercentagegeen data
% Werknemers met vaste arbeidsrelatiegeen dataPercentagegeen data
% Werknemers met flexibele arbeidsrelatiegeen dataPercentagegeen data
% Zelfstandigengeen dataPercentagegeen data
Inkomensontvangers0Aantal2024
Inkomensontvangers per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2024
Gemiddeld inkomen per inkomensontvangergeen dataGemiddeld in Eurogeen data
Gemiddeld inkomen per inwonergeen dataGemiddeld in Eurogeen data
40% personen met laagste inkomengeen dataPercentagegeen data
20% personen met hoogste inkomengeen dataPercentagegeen data
% Personen in armoedegeen dataPercentagegeen data
% Personen tot 25% boven armoedegrensgeen dataPercentagegeen data
Gemiddeld huishoudinkomengeen dataeurogeen data
40% huishoudens met laagste inkomengeen dataPercentagegeen data
20% huishoudens met hoogste inkomengeen dataPercentagegeen data
% Huishoudens met een laag inkomengeen dataPercentagegeen data
% Huishoudens onder of rond sociaal minimumgeen dataPercentagegeen data
% Huishoudens tot 110% van sociaal minimumgeen dataPercentagegeen data
% Huishoudens tot 120% van sociaal minimumgeen dataPercentagegeen data
Mediaan vermogen van particuliere huishoudensgeen dataeurogeen data
Personen per soort uitkering - Bijstand10Aantal2024
Personen per soort uitkering - AO10Aantal2024
Personen per soort uitkering - WW0Aantal2024
Personen per soort uitkering - AOW0Aantal2024
% Personen per soort uitkering - Bijstand17%Percentage2024
% Personen per soort uitkering - AO17%Percentage2024
% Personen per soort uitkering - WW0%Percentage2024
% Personen per soort uitkering - AOW0%Percentage2024
MigratieWaardeEenheidJaar
Herkomst Nederland30Aantal2025
Herkomst buiten Nederland25Aantal2025
Herkomst Europa10Aantal2025
Herkomst buiten Europa15Aantal2025
% Herkomst Nederland55%Percentage2025
% Herkomst buiten Nederland45%Percentage2025
% Herkomst Europa18%Percentage2025
% Herkomst buiten Europa27%Percentage2025
Geboren in Nederland met herkomst Nederland30Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst Europa0Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa5Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland5Aantal2025
Geboren in Nederland35Aantal2025
Geboren buiten Nederland met herkomst Europa10Aantal2025
Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa5Aantal2025
Geboren buiten Nederland15Aantal2025
% Geboren in Nederland met herkomst Nederland55%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst Europa0,0%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland9,1%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa9,1%Percentage2025
% Geboren in Nederland64%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland met herkomst Europa18%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa9,1%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland27%Percentage2025
Autochtoon30Aantal2022
Westers5Aantal2022
Niet-westers10Aantal2022
Nederlandse Antillen en Aruba0Aantal2022
Marokko0Aantal2022
Suriname0Aantal2022
Turkije0Aantal2022
Overig niet-westers5Aantal2022
MisdrijvenWaardeEenheidJaar
Misdrijven59Aantal2025
Diefstal25Aantal2025
Geweld en seksmisdrijven10Aantal2025
Milieu overtredingen0Aantal2025
Oplichting2Aantal2025
Verkeersovertredingen14Aantal2025
Vernieling4Aantal2025
Overige misdrijven4Aantal2025
Misdrijven per 1.000 inwoners1.180Aantal per 1.000 inwoners2025
Diefstal per 1.000 inwoners500Aantal per 1.000 inwoners2025
Geweld en seksmisdrijven per 1.000 inwoners200Aantal per 1.000 inwoners2025
Milieu overtredingen per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2025
Oplichting per 1.000 inwoners40Aantal per 1.000 inwoners2025
Verkeersovertredingen per 1.000 inwoners280Aantal per 1.000 inwoners2025
Vernieling per 1.000 inwoners80Aantal per 1.000 inwoners2025
Overige misdrijven per 1.000 inwoners80Aantal per 1.000 inwoners2025
Nabijheid voorzieningenWaardeEenheidJaar
Huisartsenpraktijk afstand1,6Gemiddelde afstand in km2025
Huisartsenpraktijken binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2025
Huisartsenpraktijken binnen 3 km7,2Gemiddeld aantal2025
Huisartsenpraktijken binnen 5 km15Gemiddeld aantal2025
Huisartsenpost afstand1,1Gemiddelde afstand in km2024
Apotheek afstand1,3Gemiddelde afstand in km2025
Ziekenhuis met poli afstand1,3Gemiddelde afstand in km2025
Ziekenhuizen met poli binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuizen met poli binnen 10 km1,0Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuizen met poli binnen 20 km3,0Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuis zonder poli afstand1,3Gemiddelde afstand in km2025
Ziekenhuizen zonder poli binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuizen zonder poli binnen 10 km1,0Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuizen zonder poli binnen 20 km1,0Gemiddeld aantal2025
Supermarkt afstand0,6Gemiddelde afstand in km2025
Supermarkten binnen 1 km2,2Gemiddeld aantal2025
Supermarkten binnen 3 km11Gemiddeld aantal2025
Supermarkten binnen 5 km19Gemiddeld aantal2025
Overige dagelijkse levensmiddelen afstand0,6Gemiddelde afstand in km2025
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 1 km3,8Gemiddeld aantal2025
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 3 km47Gemiddeld aantal2025
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 5 km68Gemiddeld aantal2025
Warenhuis afstand1,5Gemiddelde afstand in km2025
Warenhuizen binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2025
Warenhuizen binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2025
Warenhuizen binnen 20 km10Gemiddeld aantal2025
Café afstand1,0Gemiddelde afstand in km2025
Cafés binnen 1 km1,6Gemiddeld aantal2025
Cafés binnen 3 km20Gemiddeld aantal2025
Cafés binnen 5 km25Gemiddeld aantal2025
Cafetaria afstand0,9Gemiddelde afstand in km2025
Cafetaria binnen 1 km3,4Gemiddeld aantal2025
Cafetaria binnen 3 km44Gemiddeld aantal2025
Cafetaria binnen 5 km51Gemiddeld aantal2025
Restaurant afstand0,7Gemiddelde afstand in km2025
Restaurants binnen 1 km10Gemiddeld aantal2025
Restaurants binnen 3 km73Gemiddeld aantal2025
Restaurants binnen 5 km89Gemiddeld aantal2025
Hotel afstand0,9Gemiddelde afstand in km2025
Hotels binnen 5 km7Gemiddeld aantal2025
Hotels binnen 10 km8Gemiddeld aantal2025
Hotels binnen 20 km33Gemiddeld aantal2025
Kinderdagverblijf afstand0,1Gemiddelde afstand in km2025
Kinderdagverblijven binnen 1 km2,9Gemiddeld aantal2025
Kinderdagverblijven binnen 3 km22Gemiddeld aantal2025
Kinderdagverblijven binnen 5 km48Gemiddeld aantal2025
Buitenschoolseopvang afstand1,2Gemiddelde afstand in km2025
Buitenschoolseopvang binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2025
Buitenschoolseopvang binnen 3 km18Gemiddeld aantal2025
Buitenschoolseopvang binnen 5 km36Gemiddeld aantal2025
Basisonderwijs afstand1,5Gemiddelde afstand in km2025
Basisonderwijs binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2025
Basisonderwijs binnen 3 km7,3Gemiddeld aantal2025
Basisonderwijs binnen 5 km22Gemiddeld aantal2025
Voortgezet onderwijs afstand0,2Gemiddelde afstand in km2024
Voortgezet onderwijs binnen 3 km7,2Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 5 km9Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 10 km9Gemiddeld aantal2024
VMBO afstand0,2Gemiddelde afstand in km2024
VMBO binnen 3 km7,2Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 5 km9Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 10 km9Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO afstand1,2Gemiddelde afstand in km2024
HAVO VWO binnen 3 km4,2Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 5 km5Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 10 km5Gemiddeld aantal2024
Openbaar groen afstand0,7Gemiddelde afstand in km2017
Park of plantsoen afstand0,7Gemiddelde afstand in km2017
Dagrecreatief terrein afstand1,3Gemiddelde afstand in km2017
Bos afstand1,5Gemiddelde afstand in km2017
Open natuurlijk terrein afstand2,9Gemiddelde afstand in km2017
Open droog natuurlijk terrein afstand20Gemiddelde afstand in km2017
Open nat natuurlijk terrein afstand2,9Gemiddelde afstand in km2017
Semi-openbaar groen afstand0,5Gemiddelde afstand in km2017
Sportterrein afstand0,8Gemiddelde afstand in km2017
Volkstuin afstand0,8Gemiddelde afstand in km2017
Verblijfsrecreatief terrein afstand2,6Gemiddelde afstand in km2017
Begraafplaats afstand0,5Gemiddelde afstand in km2017
Recreatief binnenwater afstand1,7Gemiddelde afstand in km2017
Oprit hoofdverkeersweg afstand1,0Gemiddelde afstand in km2025
Treinstation afstand1,0Gemiddelde afstand in km2025
Belangrijk overstapstation afstand1,0Gemiddelde afstand in km2025
Bibliotheek afstand1,7Gemiddelde afstand in km2025
Zwembad afstand2,3Gemiddelde afstand in km2025
Kunstijsbaan afstand2,1Gemiddelde afstand in km2025
Podiumkunsten afstand1,1Gemiddelde afstand in km2024
Podiumkunsten binnen 5 km2,0Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 10 km3,0Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 20 km7Gemiddeld aantal2024
Poppodium afstand2,4Gemiddelde afstand in km2024
Bioscoop afstand1,3Gemiddelde afstand in km2025
Bioscopen binnen 5 km2,0Gemiddeld aantal2025
Bioscopen binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2025
Bioscopen binnen 20 km4,2Gemiddeld aantal2025
Sauna afstand13Gemiddelde afstand in km2025
Zonnebank afstand0,8Gemiddelde afstand in km2025
Museum afstand0,8Gemiddelde afstand in km2024
Musea binnen 5 km3,0Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 10 km3,0Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 20 km15Gemiddeld aantal2024
Attractie afstand2,3Gemiddelde afstand in km2025
Attracties binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2025
Attracties binnen 20 km7Gemiddeld aantal2025
Attracties binnen 50 km37Gemiddeld aantal2025
Brandweerkazerne afstand2,3Gemiddelde afstand in km2025
OmgevingWaardeEenheidJaar
RegiocodeBU04051204Code2025
RegionaamHoorn Noord - Buurt 12 04Naam2025
Soort regioBuurtCategorisch type2025
Sorteercode04051204Code2025
Oppervlakte totaal22Aantal hectaren2025
Oppervlakte land22Aantal hectaren2025
Oppervlakte water0Aantal hectaren2025
Mate van stedelijkheid3Indicator 1-52025
Omgevingsadressendichtheid1.347Gemiddeld aantal per km²2025
Adressen totaal189Aantal2026
Adressen met postcode186Aantal2026
Adressen met woonfunctie163Aantal2026
Adressen met bijeenkomstfunctie7Aantal2026
Adressen met celfunctie0Aantal2026
Adressen met gezondheidszorgfunctie4Aantal2026
Adressen met industriefunctie6Aantal2026
Adressen met kantoorfunctie9Aantal2026
Adressen met logiesfunctie1Aantal2026
Adressen met onderwijsfunctie2Aantal2026
Adressen met sportfunctie1Aantal2026
Adressen met winkelfunctie2Aantal2026
Adressen met overige gebruiksfunctie3Aantal2026
Verblijfsobjecten189Aantal2026
Ligplaatsen0Aantal2026
Standplaatsen0Aantal2026
Panden met adres26Aantal2026
Adressen met pand189Aantal2026
Percelen met adres23Aantal2026
Adressen met perceel189Aantal2026
Adressen binnen bebouwde kom189Aantal2026
Adressen buiten bebouwde kom0Aantal2026
Woningen binnen bebouwde kom163Aantal2026
Woningen buiten bebouwde kom0Aantal2026
Panden met adres voor 17000Aantal2026
Panden met adres 1700 tot 19000Aantal2026
Panden met adres 1900 tot 19254Aantal2026
Panden met adres 1925 tot 19501Aantal2026
Panden met adres 1950 tot 19707Aantal2026
Panden met adres 1970 tot 19802Aantal2026
Panden met adres 1980 tot 19901Aantal2026
Panden met adres 1990 tot 20003Aantal2026
Panden met adres 2000 tot 20105Aantal2026
Panden met adres 2010 tot 20202Aantal2026
Panden met adres 2020 en later1Aantal2026
Adressen met pand voor 17000Aantal2026
Adressen met pand 1700 tot 19000Aantal2026
Adressen met pand 1900 tot 192527Aantal2026
Adressen met pand 1925 tot 19501Aantal2026
Adressen met pand 1950 tot 19708Aantal2026
Adressen met pand 1970 tot 19802Aantal2026
Adressen met pand 1980 tot 19901Aantal2026
Adressen met pand 1990 tot 20003Aantal2026
Adressen met pand 2000 tot 20108Aantal2026
Adressen met pand 2010 tot 20202Aantal2026
Adressen met pand 2020 en later137Aantal2026
Postcodegebied1624NB-1624NTNaam2026
Meest voorkomende postcode1624Naam2026
Dekkingspercentage meest voorkomende postcode100%Percentage2026
VerkeersongevallenWaardeEenheidJaar
Verkeersongevallen totaal3Aantal2024
Verkeersongevallen uitsluitend materiële schade2Aantal2024
Verkeersongevallen letselschade1Aantal2024
Verkeersongevallen dodelijk0Aantal2024
VervoerWaardeEenheidJaar
Personenauto’s totaal25Aantal2025
Personenauto’s - brandstof benzine15Aantal2025
Personenauto’s - overige brandstof15Aantal2025
Personenauto’s per huishouden5Aantal2025
Personenauto’s naar oppervlakte114Aantal2025
Motorfietsen0Aantal2025
WoningenWaardeEenheidJaar
Woningvoorraad7Aantal2025
Woningen per 1.000 inwoners140Aantal per 1.000 inwoners2025
Nieuwbouw woningen0Aantal2024
Niet-woningvoorraad26Aantal2025
Nieuwbouw niet-woningen0Aantal2024
Gemiddelde woningwaardegeen dataGemiddeld in Eurogeen data
Woningwaarde klassegeen dataCategorisch typegeen data
Eengezinswoningengeen dataAantalgeen data
Meergezinswoningengeen dataAantalgeen data
Koopwoningengeen dataAantalgeen data
Huurwoningengeen dataAantalgeen data
Huurwoningen woningcorporatiesgeen dataAantalgeen data
Huurwoningen overige verhuurdersgeen dataAantalgeen data
Eigendom onbekend7Aantal2025
Bewoondgeen dataAantalgeen data
Onbewoondgeen dataAantalgeen data
% Koopwoningengeen dataPercentagegeen data
% Huurwoningengeen dataPercentagegeen data
% Huurwoningen woningcorporatiesgeen dataPercentagegeen data
% Huurwoningen overige verhuurdersgeen dataPercentagegeen data
% Eigendom onbekend100%Percentage2025
% Eengezinswoningengeen dataPercentagegeen data
% Meergezinswoningengeen dataPercentagegeen data
% Bewoondgeen dataPercentagegeen data
% Onbewoondgeen dataPercentagegeen data
Appartementen159Aantal2026
Tussenwoningen0Aantal2026
Hoekwoningen0Aantal2026
Twee-onder-één-kap woningen1Aantal2026
Vrijstaande woningen3Aantal2026
Woningtype onbekend0Aantal2026
% Appartementen98%Percentage2026
% Tussenwoningen0,0%Percentage2026
% Hoekwoningen0,0%Percentage2026
% Twee-onder-één-kap woningen1,0%Percentage2026
% Vrijstaande woningen2,0%Percentage2026
% Woningtype onbekend0,0%Percentage2026
Woningen voor 194525Aantal2026
Woningen 1945 tot 19650Aantal2026
Woningen 1965 tot 19753Aantal2026
Woningen 1975 tot 19850Aantal2026
Woningen 1985 tot 19950Aantal2026
Woningen 1995 tot 20051Aantal2026
Woningen 2005 tot 20150Aantal2026
Woningen 2015 tot 20250Aantal2026
Woningen 2025 en later134Aantal2026
Woningen bouwjaar onbekend0Aantal2026
% Woningen voor 194515%Percentage2026
% Woningen 1945 tot 19650,0%Percentage2026
% Woningen 1965 tot 19752,0%Percentage2026
% Woningen 1975 tot 19850,0%Percentage2026
% Woningen 1985 tot 19950,0%Percentage2026
% Woningen 1995 tot 20051,0%Percentage2026
% Woningen 2005 tot 20150,0%Percentage2026
% Woningen 2015 tot 20250,0%Percentage2026
% Woningen 2025 en later82%Percentage2026
% Woningen bouwjaar onbekend0,0%Percentage2026

Download de gegevens voor alle onderwerpen en alle jaren als Excel document: Alle woonplaatsen, wijken en buurten zijn onderdeel van de download voor de gemeente Hoorn. En er is ook een download met alle gemeente, wijk en buurt gegevens voor heel Nederland.

Advertentie:

Adressen in de Hoorn Noord - Buurt 12 04
Tabel met 189 adressen in de Hoorn Noord - Buurt 12 04.

Onderstaande tabel toont alle openbare ruimtes en alle unieke combinaties van straten en huisnummers voor de Hoorn Noord - Buurt 12 04. Één straat kan in meer dan één buurt voorkomen. Vind de buurt bij je adres op de pagina met alle adressen voor de gemeente Hoorn.

Openbare ruimteHuisnummer(s)Postcode(s)WoonplaatsAantal adressen
Berkhouterweg5 t/m 261624NS t/m 1624NTHoorn5
Carbasiusweg--Hoorn0
Dampten1 t/m 8011624NRHoorn156
Keern27 t/m 351624NBHoorn28

Bovenstaande tabel toont de gegevens voor 4 openbare ruimtes en 189 adressen in de Hoorn Noord - Buurt 12 04. Dit zijn alle adressen en openbare ruimtes op basis van de BAG- en de topografische kaarten (BRT) van het Kadaster van 1 januari 2026.

Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, spoorbaan of brug zijn. Zie de toelichting voor een verdere definitie. Klik op de naam van een openbare ruimte om de pagina met statistieken voor die ruimte weer te geven. Bekijk de definities van de soorten openbare ruimtes.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Adressen Hoorn
Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Gebieden
Tabel met de gebieden die de Hoorn Noord - Buurt 12 04 ‘raken’.
Soort gebiedNaam gebiedAantal adressen
Postcode numeriek1624186
WoonkernHoorn189
WoonplaatsHoorn190
WijkHoorn-Noord190
GemeenteHoorn190
ProvincieNoord-Holland190
WaterschapHoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier190
LandNederland190

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden die de Hoorn Noord - Buurt 12 04 ‘raken’ met het aantal adressen uit de Hoorn Noord - Buurt 12 04 dat in het betreffende gebied ligt.

Hoorn Noord - Buurt 12 04 ‘raakt’ andere gebieden zoals bijvoorbeeld een woonplaats of waterschap wanneer de geometrieën van de Hoorn Noord - Buurt 12 04 en die van de andere gebieden elkaar overlappen of snijden. De gebieden zijn op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2025 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026 bepaald. Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.

Gebruikte open data bronnen

Veel gegevens op deze pagina komen uit de verschillende datasets met regionale cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Hierbij is een groot aantal datasets gecombineerd. De meest recente dataset is van 24 april 2026. Zie het overzicht met de definities van de onderwerpen. Daarnaast zijn diverse andere bronnen van officiële dataleveranciers gebruikt, waaronder het Kadaster, de Kiesraad, de Politie en het RIVM. Zie het overzicht van alle bronnen die voor AlleCijfers zijn gebruikt.

Bronnen & definities
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Top 5 Hoorn Noord - Buurt 12 04: kenmerken met het grootste verschil ten opzichte van de waarden voor Nederland