Statistieken buurt Kaden

Statistieken buurt Kaden

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor de buurt Kaden in de gemeente Houten Vlag van de gemeente Houten. Bekijk de gegevens over inwoners, woningen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke grafieken, tabellen, kaarten en uitleg bij de data.

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor de buurt Kaden in de gemeente Houten Vlag van de gemeente Houten. Bekijk de gegevens over inwoners, woningen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke grafieken, tabellen, kaarten en uitleg bij de data.

Kaart van de buurt Kaden.Bekijk kaart
Buurt Kaden in het kort

Bekijk de belangrijkste cijfers, de kaart en een korte toelichting over de buurt Kaden.

Kerncijfers van de buurt Kaden
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van de belangrijkste cijfers van het Kadaster en het CBS voor de buurt Kaden.


Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor de buurt Kaden.

OnderwerpAantalBronJaar data
Adressen met postcode180Kadaster2026
Adressen met woonfunctie2Kadaster2026
Panden met adres103Kadaster2026
Percelen met adres77Kadaster2026
Woningvoorraad3CBS2025
Huishoudens5CBS2025
Inwoners11CBS2026

Op deze pagina vind je een kaart van de buurt Kaden en de data over meer dan 250 onderwerpen voor de buurt Kaden.

Definities
Aantal inwoners op de kaart van de buurt Kaden
Kaart van de omgeving van de buurt Kaden.
Afbeelding van de buurt Kaden op de kaart.

Kaart van de wijk Houten Buitengebied met het aantal inwoners per buurt in 2025. De cijfers op de kaart geven de volgende buurten weer: 1: Buitengebied Houten West, 2: Kaden, 3: Hof van Wulven, 4: Buitengebied Houten Oost, 5: Bogen, 6: Vesten, 7: De Staart, 8: Bruggen, 9: Boten, 10: Schepen, 11: Honen, 12: De Poel.

Bekijk de statistieken voor alle 77 gebieden binnen de gemeente Houten via de overzichtspagina van de gebieden in de Houten.

Overzicht gebieden Meer Houten
Over de buurt Kaden

De buurt Kaden ligt binnen de wijk Houten Buitengebied in de gemeente Houten. De meest voorkomende postcode in de buurt Kaden is postcode 3992.

Er zijn 183 adressen en drie woningen in de buurt Kaden in de gemeente Houten. Er wonen elf inwoners in de buurt Kaden met het grootste deel jongeren: 100% van de inwoners is tussen de 0 en 15 jaar oud. Buurt Kaden telt vijf huishoudens van gemiddeld 5,5 personen. Verder zijn er 255 personenauto’s en 155 bedrijfsvestigingen geregistreerd in de buurt Kaden.

Buurt Kaden heeft een totale oppervlakte van 40 hectare, waarvan 36 hectare land en 4 hectare water (honderd hectare is één vierkante kilometer, 1 km2). De gemiddelde dichtheid van adressen is 533 adressen per km2.

Wonen in de buurt Kaden

Bekijk de woningvoorraad, woningkenmerken, woningtypen en de ontwikkeling van de gemiddelde WOZ-waarde in de buurt Kaden.

Kenmerken van de 3 woningen in de buurt Kaden
Er zijn 3 woningen in de buurt Kaden.
Informatie over de woningen in deze regio op basis van open data van het Centraal Bureau voor de Statistiek en het Kadaster. Afbeelding met 4 taart diagrammen.

De vier bovenstaande taartdiagrammen tonen het percentage woningen naar verschillende woningkenmerken. Beschikbare kenmerken zijn eigendom, bewoning, type, soort woning en bouwperiode. Het jaar waar de data voor gelden staat in het midden van de grafiek. Klik op de afbeelding om deze groter weer te geven.

Bekijk onderstaande toelichting voor de definities van de woningkenmerken. En bekijk de woningkenmerken per buurt in de gemeente Houten in een interactieve tabel.

Toelichting
Woningwaarde per jaar

Er is geen informatie over de gemiddelde WOZ woningwaarde in de buurt Kaden beschikbaar. De gemiddelde WOZ waarde voor de woningen in de gemeente Houten is te vinden op de pagina over de gemeente Houten.

Download een schat aan informatie
  • Uitgebreide informatie in handige Excel overzichten voor de gemeente Houten.
  • Meer dan 250 onderwerpen voor Nederland en alle provincies, gemeenten, wijken en buurten in Nederland.
Woningwaarde en 65-plussers per gebied
Er zijn voor de buurt Kaden onvoldoende gegevens om deze buurt zelf in de grafiek weer te geven.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde woningwaarde per regio op de horizontale as. Deze is afgezet tegen het percentage inwoners van 65 jaar en ouder op de verticale as. Iedere regio wordt als cirkel weergegeven. De omvang van de cirkels hangt af van het aantal woningen in een gebied: hoe meer woningen, hoe groter de cirkel.

Woningwaarde ten opzichte van inwoners van 65 jaar en ouder per gebied, de volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (grijs), provincie Utrecht (bruin), gemeente Houten (geel), 4 woonplaatsen (groen), 11 wijken (oranje) en 49 buurten (blauw). Klik op de naam van een cirkel om de gegevens voor dat gebied weer te geven.

Soorten woningen
Vrijstaande woningen komen het meeste voor in de buurt Kaden: er zijn 2 adressen met het woningtype vrijstaande woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in de buurt Kaden.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 juli 2026.

Bevolking in de buurt Kaden

Bekijk de samenstelling en ontwikkeling van de bevolking in de buurt Kaden, met cijfers over inwoners, leeftijd, burgerlijke staat, huishoudens, migratieachtergrond, opleidingsniveau, geboorte en sterfte.

Bekijk ook de maandelijkse bevolkingsontwikkeling in de gemeente Houten.

Aantal inwoners per jaar
De buurt Kaden telt 11 inwoners in 2026.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt Kaden. De gegevens lopen van 2013 tot en met 2026.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt Kaden:

JaarAantal inwoners de buurt Kaden% verschil
202611-27%
20251550%
202410-33%
20231550%
2022100,0%
2021100,0%
202010100%
20195-83%
20183050%
201720300%
201650,0%
20155inf%
20140-100%
20135geen data

De bevolking van de buurt Kaden is met 6 inwoners gegroeid van 5 inwoners in 2013 tot 11 inwoners in 2026 (dat is een stijging van 120%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2013 tot en met 2026 was 0 inwoners (26%).

Het aantal inwoners is het aantal personen zoals op 1 januari in het bevolkingsregister vastgelegd. Bekijk ook de tabel met het aantal inwoners per buurt in de gemeente Houten.

Beschrijving van de ontwikkeling van het aantal inwoners in de buurt Kaden:

In 2013 waren er 5 inwoners in de buurt Kaden. In 2014 is het aantal gedaald tot 0 inwoners. Dit is een daling van 5 (-100%) ten opzichte van 2013. Het aantal van 0 inwoners is het minimum in de hele periode waarover de inwonersdata beschikbaar zijn. In 2018 is het aantal gestegen tot 30 inwoners. De stijging ten opzichte van 2014 is 30, het verschil ten opzichte van het vorige jaar (2017) is 10 (50%). Het aantal van 30 inwoners is het hoogste aantal inwoners in de hele periode van 2013 tot en met 2026. In 2026 waren er 11 inwoners in de buurt Kaden.

Inwoners per leeftijdsgroep in de buurt Kaden
De grootste getoonde leeftijdsgroep in de buurt Kaden is 0 tot 15 jaar, met 136% van de inwoners.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2026 per leeftijdsgroep.

De grafiek toont de leeftijdsgroepen. Het aantal inwoners is ook per individueel levensjaar beschikbaar (alleen de inwoners van 105 jaar en ouder vormen 1 groep). De inwoners naar leeftijd zijn er tot op buurtniveau in het document met leeftijdsgegevens in de download voor de gemeente Houten.

Burgerlijke staat in de buurt Kaden
Deze grafiek laat zien hoeveel inwoners getrouwd, niet getrouwd, gescheiden of verweduwd zijn.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, burgerlijke staat: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2025 naar burgerlijke staat.

Onderverdeling van de bevolking in de buurt Kaden naar de situaties ‘Ongehuwd’, ‘Gehuwd’, ‘Gescheiden’ en ‘Verweduwd’.

Toelichting
Inwoners naar land van herkomst per jaar
Gegevens over de herkomstgebieden van de inwoners in de buurt Kaden.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Autochtoon of migratieachtergrond in Nederland voor de periode van 2015 tot en met 2025: Bovenstaande grafiek toont de verdeling van de bevolking naar herkomst uit Nederland, herkomst uit Europa en herkomst van buiten Europa in de buurt Kaden per jaar.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners maar herkomst per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt Kaden:

JaarHerkomst NederlandHerkomst EuropaHerkomst buiten Europa
20251000
20241000
20231000
20221000
20211000
20201000
2019500
20183000
20171550
2016500
2015000

In 2025 was de herkomst van inwoners in de buurt Kaden als volgt verdeeld: herkomst uit Nederland: 100%, herkomst uit Europese landen: 0,0% en herkomst uit landen buiten Europa: 0,0% En in 2016 was de verdeling van inwoners naar herkomstgebied als volgt: herkomst uit Nederland: 100%, herkomst uit Europa: 0,0% en herkomst van buiten Europa: 0,0%.

Toelichting Meer migratie
Migratie herkomstlanden

Bekijk ook de detailinformatie over het aantal inwoners in Nederland naar land van herkomst.

Landen van herkomst
Migratie achtergrond: Geboortelanden en herkomstlanden
Van de inwoners van de buurt Kaden is 100% in Nederland geboren (gegevens 2025).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking in de buurt Kaden: de grafiek toont het aantal inwoners in 2025, onderverdeeld naar geboorteland en herkomstland. Gebruik het filter om een categorie te selecteren.

De cijfers over de migratieachtergrond van inwoners zijn gebaseerd op data van het CBS.

Toelichting
Geboorte per 1.000 inwoners
Er zijn 0 baby’s per 1.000 inwoners geboren in 2025 in de buurt Kaden.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal levend geboren babies per 1.000 inwoners in de buurt Kaden.

De cijfers over de geboortes per 1.000 aantal inwoners zijn berekend door het aantal levendgeborenen van 1 januari tot en met 31 december te delen door het aantal inwoners op 1 januari van het betreffende jaar.

Er waren in de gemeente Houten als geheel 44 geboortes in augustus 2026. Bekijk de pagina met maandelijkse bevolkingscijfers voor de gemeente Houten.

Cijfers over geboorte

De cijfers over het relatieve aantal geboortes zijn gebaseerd op data van het CBS. Als basis hiervoor is het aantal levendgeborenen van 1 januari tot en met 31 december in verhouding tot het aantal inwoners op 1 januari van een jaar in de buurt Kaden genomen. Het relatieve aantal geboorten kan hoger uitvallen dan verwacht op basis van het inwonertal. Het relatieve cijfer betreft namelijk het aantal geboorten gedurende het jaar ten opzichte van het aantal inwoners op 1 januari. In nieuwbouwwijken kan het aantal inwoners sterk groeien in een jaar. Zo kunnen er in 1 jaar 10 kinderen geboren worden in een wijk waarin op 1 januari slechts 10 inwoners wonen, maar aan het eind van het jaar bijvoorbeeld 200 inwoners.

Sterfte per 1.000 inwoners

Er zijn voor de buurt Kaden geen data over sterfte bekend. De cijfers over de sterfte per 1.000 aantal inwoners zijn gebaseerd op data van het CBS. De relatieve sterfte is bepaald als het aantal overledenen van 1 januari tot en met 31 december, per 1.000 inwoners op 1 januari van het betreffende jaar.

In augustus 2026 zijn in de gemeente Houten als geheel 30 inwoners overleden. Bekijk de maandelijkse sterftecijfers voor de gemeente Houten.

Meer sterfte
Onderwijs in de buurt Kaden
Kinderopvang- en onderwijslocaties in de buurt Kaden
Buurt KadenWijk Houten BuitengebiedGemeente Houten
Aantal kinderopvanglocaties42079
Aantal kindplaatsen2331.6513.156
Aantal vestigingen basisonderwijs0423
Aantal leerlingen basisonderwijs08044.903
Aantal vestigingen voortgezet onderwijs024
Aantal leerlingen voortgezet onderwijs05412.396
Aantal opleidingen middelbaar beroepsonderwijs045
Aantal studenten middelbaar beroepsonderwijs03621.442

Bovenstaande tabel toont data van het LRK en DUO over kinderopvang en onderwijs. De gegevens zijn bijgewerkt tot en met 1 oktober 2026.

Het aantal leerlingen betreft het aantal dat onderwijs volgt op een school in de buurt Kaden. Op de pagina’s over het basisonderwijs en over de middelbare scholen zijn ook gegevens beschikbaar over het huisadres van leerlingen ten opzichte van het adres van de schoolvestigingen.

Gemiddelde afstanden kinderopvang en onderwijs
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een basisschool in de buurt Kaden is 2,0 kilometer.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand staafdiagram toont de gemiddelde afstand in kilometers over de weg tot kinderdagverblijven, buitenschoolseopvang, basisonderwijs, voortgezet onderwijs totaal, VMBO scholen en HAVO VWO scholen. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens voor verschillende soorten locaties te tonen. De gebruikte cijfers komen van uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor de situatie in 2025.


Onderstaande tabel de gemiddelde afstand in kilometers voor verschillende soorten locaties voor kinderopvang en onderwijs. De gegevens worden getoond per (vergelijkings)gebied en gelden voor 2025.

RegioKinderdagverblijfBuitenschoolseopvangBasisonderwijsVoortgezet onderwijsVMBOHAVO VWO
Nederland0,70,70,82,52,63,4
Provincie Utrecht0,60,70,72,22,32,6
Gemeente Houten0,91,10,82,32,63,1
Wijk Houten Buitengebied1,61,51,82,32,63,3
Buurt Kaden0,10,12,02,02,04,2
Buurt Honen2,52,42,72,72,73,8
Buurt Bruggen0,60,60,72,23,12,2
Buurt De Poel1,51,51,53,93,94,7
Buurt Buitengebied Houten West2,52,32,72,72,73,8
Buurt Buitengebied Houten Oost1,01,01,31,31,33,1

Deze grafiek toont een regionale vergelijking van de gemiddelde reisafstanden voor inwoners van hun woonadres naar de dichtstbijzijnde locaties voor kinderopvang, basisonderwijs en voortgezet onderwijs. De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting. In de grafiek zie je de gegevens voor de buurt Kaden in vergelijking tot andere gebieden. De volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (oranje), provincie Utrecht (bruin), gemeente Houten (geel), wijk Houten Buitengebied (groen) en 5 buurten (blauw). Buurt Kaden wordt in het rood weergegeven.

Leerlingen en studenten in de buurt Kaden
Er woonden in 2026 geen leerlingen of studenten in de buurt Kaden.

Er zijn in de buurt Kaden geen leerlingen in het het PO of VO en geen studenten in het MBO, HBO, of WO geregistreerd. Daarom wordt hier geen grafiek getoond.

Toelichting
Opleidingsniveau van de inwoners van 15 tot 75 jaar
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Opleidingsniveau van de inwoners van 15 tot 75 jaar per 1 oktober 2024 in de gemeente Houten.

Er zijn geen gegevens over het opleidingsniveau van de inwoners in de buurt Kaden beschikbaar. Daarom worden hier de gegevens voor de gemeente Houten weergegeven.

De donutgrafiek toont het percentage basis, middelbaar en hoog opgeleiden. Het aantal inwoners per opleidingsniveau wordt getoond door op de grafiek te klikken.

Definities opleidingsniveau

Economie en inkomen in de buurt Kaden

Bekijk de ontwikkeling van het aantal bedrijven en het gemiddelde inkomen in de buurt Kaden, met vergelijkingen tussen gebieden.

Bedrijfsvestigingen (155 totaal)
In de buurt Kaden zijn in totaal 155 bedrijfsvestigingen* geregistreerd (gegevens voor 2025). * Het totaal van 155 bedrijfsvestigingen wijkt af van de som van 150 van het aantal bedrijfsvestigingen per sector. Het verschil wordt veroorzaakt doordat de aantallen per sector op vijftallen zijn afgerond.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal vestigingen van bedrijven per sector per jaar in de buurt Kaden (het aantal bedrijven in de sector “overheid, onderwijs en zorg (Ooz)” is vanaf 2020 bekend).

De ‘gestapelde lijngrafiek’ toont het aantal bedrijfsvestigingen in de buurt Kaden voor elk van de volgende 8 sectoren:

  1. Lbv: Landbouw, bosbouw en visserij
  2. Nen: Nijverheid en energie
  3. Hh: Handel en HORECA
  4. Vic: Vervoer, informatie en communicatie
  5. Fdo: Financiële diensten en onroerend goed
  6. Zd: Zakelijke dienstverlening
  7. Ooz: Overheid, onderwijs en zorg
  8. Cro: Cultuur, recreatie en overige diensten
Toelichting Definities

Advertentie:

De inlegzolen van VeiligVoeten beschermen goed tegen spijkers in je voet!

Huttenbouw of timmerdorp?
Voorkom verwondingen aan je voeten en voel je veilig! Gebruik veiligheidszooltjes, die beschermen goed tegen scherpe objecten in je voet! Het materiaal van de zolen lijkt op dat van een kogelvrij vest. Bescherm je voeten tegen spijkers en schroeven bij het klussen, gebruik ze bij evenementen, draag ze in je laarzen voor extra isolatie en bescherming of gebruik ze in je waterschoenen.

Gemiddeld inkomen per inwoner

Voor buurt Kaden zijn helaas geen gegevens bekend over het gemiddelde inkomen per inwoner.

Inkomensvergelijking

Voor buurt Kaden zijn helaas geen gegevens beschikbaar voor een inkomensvergelijking met andere gebieden.

De regionale gezondheidsmonitor

Onderstaande grafieken tonen gegevens uit de regionale gezondheidsmonitor. De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners. De data uit het onderzoek komen van het RIVM en het CBS.

Inwoners met een goede gezondheid
88% procent van de inwoners van 18 jaar en ouder in de buurt Kaden ervaart de eigen gezondheid als goed of zeer goed.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande lijngrafiek toont het percentage inwoners met een goede gezondheid in de buurt Kaden per leeftijdsgroep. De gegevens wordt getoond voor de periode van 2016 tot en met 2016.

De RIVM gezondheidsmonitor biedt gezondheidsgegevens voor Nederland en per provincie, gemeente, wijk en buurt. Dit zijn gegevens over beperkingen, ervaren gezondheid, overgewicht, roken, drinken en mantelzorg.

Over de gezondheidsmonitor

De cijfers op deze pagina zijn afkomstig van het RIVM op basis van gegevens uit de Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen 2012, 2016, 2020 en de Corona Gezondheidsmonitor 2022 van GGD, CBS en RIVM. Er zijn data over monitoren met betrekking tot gezondheid, sociale situatie en leefstijl. Deze gegevens zijn er voor alle buurten, wijken, gemeenten, provincies en voor heel Nederland. Normaliter wordt dit onderzoek iedere vier jaar uitgevoerd. En in verband met Corona is er in 2022 een extra Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen uitgevoerd.

De data zijn door het RIVM en CBS gepubliceerd en waar nodig door OpenInfo omgerekend naar de regionale indelingen van 2025.

Bekijk alle definities uit de regionale gezondheidsmonitor.

Alcoholgebruik en roken
93% van de inwoners van 18 jaar of ouder in de buurt Kaden geeft aan wel eens alcohol te drinken.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de onderwerpen in de categorie ‘Alcoholgebruik en roken’ uit de gezondheidsmonitor van het RIVM voor de buurt Kaden. Hierbij wordt per onderwerp getoond wat het percentage inwoners in de buurt Kaden is dat heeft aangegeven dat het onderwerp van toepassing is. Gebruik het filter boven de grafiek om de leeftijdsgroep van de inwoners te kiezen.

Bekijk de toelichting bij bovenstaande grafiek met de definities en de vragen voor de onderwerpen ‘rookt tabak’, ‘voldoet aan de alcoholrichtlijn’, ‘drinken’, ‘zwaar drinken’ en ‘overmatig drinken’.

Toelichting

Bekijk de aparte pagina over de gezondheid in de buurt Kaden met de gegevens over meer dan 40 onderwerpen uit de regionale gezondheidsmonitor en met data over het gebruik van de WMO en de jeugdzorg in de buurt Kaden.

Meer gezondheidsdata
Voertuigen en verkeer in de buurt Kaden

Bekijk de beschikbare gegevens over geregistreerde voertuigen, elektrische auto’s en verkeersongevallen in de buurt Kaden.

Aantal elektrische auto’s in de buurt Kaden
Er zijn 20 elektrische auto’s in oktober 2026 in de buurt Kaden.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal elektrische auto’s per maand in de buurt Kaden op basis van de regionale voertuigdata van de RDW. Dit is de som van het aantal elektrische bedrijfsauto’s en het aantal elektrische personenauto’s.

Er zijn 20 elektrische auto’s in de buurt Kaden. Dit is het totaal aantal in oktober 2026 bij de RDW op kenteken geregistreerde elektrische auto’s in de buurt Kaden die op de batterij rijden en met een stekker opgeladen worden.

Toelichting op de regionale voertuigdata

Deze paragraaf toont data over de op kenteken geregistreerde voertuigen in de buurt Kaden. Dit is regionale data van de RDW. De data is beschikbaar per soort voertuig, per energiebron (brandstof) en per maand. Deze gegevens worden maandelijks bijgewerkt, het meest recent was dit op 1 oktober 2026. Bekijk de toelichting voor de bronbeschrijving en definities van de regionale voertuig data.

Toelichting Meer autodata
Voertuigen naar energiebron
Er zijn 143 voertuigen met ‘benzine’ als energiebron in de buurt Kaden in oktober 2026.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal voertuigen per type energiebron (brandstof) dat in oktober 2026 in het kentekenregister van de RDW in de buurt Kaden geregistreerd staat.

Er zijn in totaal 253 op naam geregistreerde voertuigen in de buurt Kaden (in oktober 2026).

Voertuigen naar soort
Er zijn 186 voertuigen van het type ‘personenauto’ in de buurt Kaden in oktober 2026.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal voertuigen naar soort motorvoertuig dat in oktober 2026 in het kentekenregister van de RDW in de buurt Kaden geregistreerd staat.

Vergelijk het percentage auto’s per energiebron op de pagina met regionale voertuigdata.

Verkeersongevallen naar afloop
Er waren 2 verkeersongevallen in de buurt Kaden in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen in de buurt Kaden. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2025 in de buurt Kaden plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2025
Totaal2
Materiële schade2
Letselschade0
Dodelijke afloop0

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen is bepaald welke ongevallen binnen de buurt Kaden vallen.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Veiligheid in de buurt Kaden

Bekijk de ontwikkeling en soorten van de geregistreerde misdaad in de buurt Kaden op basis van data van de Politie en het CBS. De politiedata worden maandelijks bijgewerkt, het meest recent op 15 september 2026. De beschrijvingen van de soorten misdrijven zoals de politie deze gebruikt zijn te vinden in de tabel met definities van de verschillende soorten delicten.

Meer misdaad
Totaal geregistreerde misdaad per maand of per jaar
Er zijn in 2025 in totaal 55 misdrijven in de buurt Kaden geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Totaal aantal geregistreerde misdaden in de buurt Kaden, 2012 tot en met 2025 (bij weergave van de gegevens per jaar) of maart 2025 tot en met augustus 2026 (bij weergave van de gegevens per maand).

In de buurt Kaden zijn van 2012 tot en met 2025 in totaal 768 misdrijven geregistreerd. Deze misdrijven zijn ingedeeld naar 28 verschillende soorten delicten. In 2025 werden in de buurt Kaden 55 misdrijven door de politie vastgelegd. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens per maand of per jaar te tonen.

Misdaden naar type delict
De meest voorkomende soorten misdrijven in de buurt Kaden in 2025 zijn Diefstal uit/vanaf motorvoertuigen (24 delicten) en Overige vermogensdelicten (9 delicten).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Aantal geregistreerde misdaden voor de tien meest voorkomende soorten delicten in 2025 in de buurt Kaden.

Definities misdaad
Misdaad totaal per maand
In augustus 2026 zijn er 5 misdrijven in de buurt Kaden geregistreerd.
Afbeelding van een warmtekaart (een heatmap in het Engels, een visuele weergave van data waarbij kleuren worden gebruikt om waarden weer te geven) met het totaal aantal misdrijven in de buurt Kaden per maand en per jaar.

Bovenstaande warmtekaart geeft een visuele weergave van het totaal aantal door de politie geregistreerde misdrijven per maand in de buurt Kaden over de afgelopen 6 jaar.

Alle gegevens zijn beschikbaar in het Excel document met politiedata als onderdeel van de download voor de gemeente Houten.

Misdaden per 1.000 inwoners
Er waren 2.733 misdrijven per 1.000 inwoners van het type ‘diefstal’ in 2025 in de buurt Kaden.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Criminaliteit: aantal misdaden per 1.000 inwoners in 2025 in de buurt Kaden.

De grafiek toont de meest recente gegevens over het aantal misdaden per 1.000 inwoners voor de buurt Kaden. De gegevens over misdaden zijn hiertoe gegroepeerd in (1) het totaal aantal diefstallen (alle vormen, zoals diefstal uit woningen en schuren, diefstal van auto’s en fietsen en winkeldiefstal), (2) geweld en seksmisdrijven, (3) milieuovertredingen, (4) oplichting, (5) verkeersovertredingen, (6) vernielingen en misdrijven tegen de openbare orde en (7) alle overige misdrijven. De definities van alle verschillende soorten delicten met daarbij de categorie waarin deze zijn ingedeeld zijn te vinden in de bronbeschrijving van de politiedata.

Verkiezingen in de buurt Kaden

Bekijk de beschikbare verkiezingsuitslagen en informatie over de stembureaus in de buurt Kaden.

Uitslag gemeenteraadsverkiezingen 2026
Stembureau RKBS de Zevensprong in Houten
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Aantal stemmen per partij zoals uitgebracht te Stembureau RKBS de Zevensprong in Houten bij de gemeenteraadsverkiezingen van maart 2026. De grafiek toont de 10 partijen waarop bij de gemeenteraadsverkiezingen van maart 2026 bij het stembureau Stembureau RKBS de Zevensprong in Houten stemmen zijn uitgebracht.

Onderstaande grafiek toont het aantal stemmen per politieke partij dat bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 18 maart 2026 in Stembureau RKBS de Zevensprong in Houten is uitgebracht. Er was bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 18 maart 2026 geen stembureau binnen de buurt Kaden. Stembureau RKBS de Zevensprong in Houten is het stembureau dat het meest dichtbij het geografisch centrum van de buurt Kaden ligt.

Bekijk veel meer informatie over de verkiezingen op de pagina met alle 37 stembureaus in de gemeente Houten en op de pagina met alle verkiezingsuitslagen voor de gemeente Houten. En download alle verkiezingsdata in een Excel document als onderdeel van de uitgebreide informatie voor de gemeente Houten.

Stembureaus Houten
Adressen en leefomgeving in de buurt Kaden

Bekijk gegevens over adressen, gebruiksdoelen, bouwperioden, dichtheid, de nabijheid van voorzieningen, energieverbruik en energielabels in de buurt Kaden.

Informatie op basis van de BAG (de Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) van 1 juli 2026. De buurt Kaden telt in totaal 183 adressen, deze hebben allemaal een verblijfsobject, er zijn geen standplaatsen en geen ligplaatsen. Alle adressen in buurt Kaden liggen binnen de bebouwde kom.

Adressen Houten
Adressen: gebruiksdoelen
In de buurt Kaden zijn er 95 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel kantoorfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor de buurt Kaden.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities
Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 62 panden uit de bouwperiode 1980 tot 1990 in de buurt Kaden.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor de buurt Kaden. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 juli 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Dichtheid per km² van bevolking, adressen en auto’s

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de dichtheid van de bevolking-, adressen- en personenauto’s per km² oppervlakte in Nederland en de buurt Kaden voor 2025.


Onderstaande tabel toont de dichtheid van de bevolking-, adressen- en personenauto’s per km² oppervlakte in Nederland en de buurt Kaden voor 2025:

DichtheidNederlandBuurt Kaden
Bevolking53642
Adressen2.093533
Autos275708

De data over het aantal inwoners-, adressen- en personenauto’s per vierkante kilometer land geven een beeld van ‘de mate van concentratie van menselijke activiteiten’ in de buurt Kaden ten opzichte van het gemiddelde voor Nederland. Merk op: de gemiddelde omgevingsadressendichtheid is een ander cijfer dan de uitkomst van het aantal adressen gedeeld door de oppervlakte. Zie de definities van de verschillende lokale verdichtingsmaten.

Toelichting
Gemiddelde afstand tot voorzieningen
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een huisartsenpraktijk in de buurt Kaden is 4,0.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in de buurt Kaden tot de dichtstbijzijnde voorziening. De gebruikte cijfers komen uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor 2025.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in de buurt Kaden tot de dichtstbijzijnde voorziening voor 2025:

VoorzieningAfstand in km
Huisartsenpraktijk4,0
Supermarkt1,6
Restaurant1,2
Basisonderwijs2,0
Voortgezet onderwijs2,0
Bibliotheek4,1
Treinstation3,2
Sportterrein0,7
Bioscoop3,3
Museum4,1

De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting.

Gas- en elektriciteitsverbruik van woningen

Er is geen informatie over het gas- en elektriciteitsverbruik van woningen in de buurt Kaden beschikbaar. De gegevens voor de woningen in de gemeente Houten zijn te vinden op de pagina over de gemeente Houten.

Energielabels
De meest voorkomende energielabels in de buurt Kaden zijn A (23 adressen) en C (20 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in de buurt Kaden. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 oktober 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel A komt het meeste voor in de buurt Kaden: 23 adressen hebben energielabel A. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Houten bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Adressen in de buurt Kaden
Tabel met 183 adressen in de buurt Kaden.

Onderstaande tabel toont alle openbare ruimtes en alle unieke combinaties van straten en huisnummers voor de buurt Kaden. Één straat kan in meer dan één buurt voorkomen. Vind de buurt bij je adres op de pagina met alle adressen voor de gemeente Houten.

Openbare ruimteHuisnummer(s)Postcode(s)WoonplaatsAantal adressen
Elzenkade1 t/m 83992AC t/m 3992ADHouten7
Essenkade1 t/m 43992AA t/m 3992ABHouten6
Heerlijkheidspad--Houten0
Meidoornkade2 t/m 263992AE t/m 3992AGHouten55
Peppelkade1 t/m 683992AK t/m 3992ALHouten100
Wilgenkade1 t/m 253992LLHouten15

Bovenstaande tabel toont de gegevens voor 6 openbare ruimtes en 183 adressen in de buurt Kaden. Dit zijn alle adressen en openbare ruimtes op basis van de BAG- en de topografische kaarten (BRT) van het Kadaster van 1 juli 2026.

Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, spoorbaan of brug zijn. Zie de toelichting voor een verdere definitie. Klik op de naam van een openbare ruimte om de pagina met statistieken voor die ruimte weer te geven. Bekijk de definities van de soorten openbare ruimtes.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Adressen Houten
Tabelgebruik:

  • Bekijk in de tabel alle openbare ruimtes en unieke combinaties van straten en huisnummers in deze buurt.
  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waarin de zoekterm voorkomt zichtbaar blijven.
  • Sorteer de tabel door op een kolomtitel te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen onder de tabel.
  • Op kleine schermen: de eerste kolom blijft staan, verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien.
Gebieden
Tabel met de gebieden die de buurt Kaden ‘raken’.
Soort gebiedNaam gebiedAantal adressen
Postcode numeriek3992169
WoonkernHouten183
WoonplaatsHouten184
WijkHouten Buitengebied184
GemeenteHouten184
ProvincieUtrecht184
WaterschapHoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden184
LandNederland184

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden die de buurt Kaden ‘raken’ met het aantal adressen uit de buurt Kaden dat in het betreffende gebied ligt.

Buurt Kaden ‘raakt’ andere gebieden zoals bijvoorbeeld een woonplaats of waterschap wanneer de geometrieën van de buurt Kaden en die van de andere gebieden elkaar overlappen of snijden. De gebieden zijn op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2025 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026 bepaald. Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.

Alle onderwerpen en vergelijken

Bekijk de meest recente cijfers over meer dan 250 onderwerpen en vergelijk de buurt Kaden met andere gebieden.

Gegevens over meer dan 250 onderwerpen!
Kies een categorie en bekijk de bijbehorende onderwerpen.

Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens voor de buurt Kaden voor meer dan 250 onderwerpen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de onderwerpen in die categorie weer te geven.

Bedrijven
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Bedrijfsvestigingen totaal155Aantal2025
A Landbouw, bosbouw en visserij0Aantal2025
B-F Nijverheid en energie20Aantal2025
G+I Handel en horeca35Aantal2025
H+J Vervoer, informatie en communicatie15Aantal2025
K-L Financiële diensten, onroerend goed10Aantal2025
M-N Zakelijke dienstverlening55Aantal2025
O-Q Overheid, onderwijs en zorg5Aantal2025
R-U Cultuur, recreatie, overige diensten10Aantal2025
% A Landbouw, bosbouw en visserij0,0%Percentage2025
% B-F Nijverheid en energie13%Percentage2025
% G+I Handel en horeca23%Percentage2025
% H+J Vervoer, informatie en communicatie10%Percentage2025
% K-L Financiële diensten, onroerend goed6,7%Percentage2025
% M-N Zakelijke dienstverlening37%Percentage2025
% O-Q Overheid, onderwijs en zorg3,33%Percentage2025
% R-U Cultuur, recreatie, overige diensten6,7%Percentage2025

De cijfers over bedrijven tonen het aantal bedrijfsvestigingen in de buurt Kaden, uitgesplitst naar bedrijfstak. Een vestiging is een locatie van een bedrijf, instelling of zelfstandige waar of van waaruit activiteiten worden uitgevoerd.

Bevolking
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Inwoners11Aantal2026
Mannen5Aantal2025
Vrouwen5Aantal2025
0 tot 15 jaar15Aantal2026
15 tot 25 jaar10Aantal2026
25 tot 45 jaar0Aantal2026
45 tot 65 jaar0Aantal2026
65 jaar of ouder0Aantal2026
Ongehuwd5Aantal2025
Gehuwd5Aantal2025
Gescheiden0Aantal2025
Verweduwd0Aantal2025
% Mannen50%Percentage2025
% Vrouwen50%Percentage2025
% 0 tot 15 jaar136%Percentage2026
% 15 tot 25 jaar91%Percentage2026
% 25 tot 45 jaar0,0%Percentage2026
% 45 tot 65 jaar0,0%Percentage2026
% 65 jaar of ouder0,0%Percentage2026
% Ongehuwd50%Percentage2025
% Gehuwd50%Percentage2025
% Gescheiden0,0%Percentage2025
% Verweduwd0,0%Percentage2025
Geboorten0Aantal2025
Geboorte relatief0Aantal per 1.000 inwoners2025
Sterftes0Aantal2025
Sterfte relatief0Aantal per 1.000 inwoners2025
Leerlingen PO0Aantal2025
Leerlingen VO0Aantal2025
Studenten MBO0Aantal2025
Studenten HBO0Aantal2025
Studenten WO0Aantal2025
Praktisch opleidingsniveaugeen dataAantalgeen data
Middelbaar opleidingsniveaugeen dataAantalgeen data
Hoger opleidingsniveaugeen dataAantalgeen data
% Praktisch opleidingsniveaugeen dataPercentagegeen data
% Middelbaar opleidingsniveaugeen dataPercentagegeen data
% Hoger opleidingsniveaugeen dataPercentagegeen data
Jongeren met jeugdzorg in naturageen dataAantalgeen data
% Jongeren met jeugdzorggeen dataPercentagegeen data
Wmo cliëntengeen dataAantalgeen data
Wmo cliënten per 1.000 inwonersgeen dataAantal per 1.000 inwonersgeen data
Bevolkingsdichtheid42Aantal per km²2025

De inwonersaantallen worden altijd op vijftallen afgerond, hierdoor kan het voorkomen dat een optelling van subgroepen (zoals inwoners naar geslacht of naar leeftijd) licht afwijkt van het totaal aantal inwoners.

Energie
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Gemiddelde elektriciteitslevering per woninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitsteruglevering per woninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
% Woningen met zonnestroomgeen dataPercentagegeen data
% Woningen hoofdzakelijk elektrisch verwarmdgeen dataPercentagegeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering appartementgeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering tussenwoninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering hoekwoninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering twee-onder-één-kap woninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering vrijstaande woninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering huurwoninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering koopwoninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddeld aardgasverbruik per woninggeen dataGemiddeld per m³geen data
% Woningen met stadsverwarming0%Percentage2014
% Aardgasvrije woningengeen dataPercentagegeen data
% Aardgaswoningengeen dataPercentagegeen data
Gemiddeld aardgasverbruik appartementgeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik tussenwoninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik hoekwoninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik twee-onder-één-kap woninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik vrijstaande woninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik koopwoninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik huurwoninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Publieke laadpalengeen dataAantalgeen data
Adressen zonder energielabel90Aantal2026
Adressen met voorlopig energielabel8Aantal2026
Adressen met definitief energielabel85Aantal2026
Energielabels A+++++0Aantal2026
Energielabels A++++0Aantal2026
Energielabels A+++12Aantal2026
Energielabels A++5Aantal2026
Energielabels A+13Aantal2026
Energielabels A23Aantal2026
Energielabels B10Aantal2026
Energielabels C20Aantal2026
Energielabels D3Aantal2026
Energielabels E3Aantal2026
Energielabels F2Aantal2026
Energielabels G2Aantal2026

De onderwerpen in de categorie energieverbruik tonen onder meer het gemiddelde gas- en elektriciteitsverbruik en de energielabels van gebouwen in de buurt Kaden. Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het minst energiezuinige label en A++++ het meest energiezuinige label.

Gezondheid-gedrag
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Rookt tabak28%Percentage2016
Voldoet aan de alcoholrichtlijn25%Percentage2016
Drinken93%Percentage2016
Zwaar drinken20%Percentage2016
Overmatig drinken9%Percentage2016
Overgewicht28%Percentage2016
Ernstig overgewicht (obesitas)6%Percentage2016
Voldoet aan de beweegrichtlijn58%Percentage2016
Wekelijks sporten70%Percentage2016
Lopen en/of fietsen naar school of werk57%Percentage2016
Lopen naar school of werk30%Percentage2016
Fietsen naar school of werk40%Percentage2016

De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners in de buurt Kaden. De data uit het onderzoek komt van het RIVM en het CBS.

Gezondheid-overig
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Eenzaam38%Percentage2016
Ernstig eenzaam8%Percentage2016
Emotioneel eenzaam34%Percentage2016
Sociaal eenzaam34%Percentage2016
Matig/veel regie over het eigen leven95%Percentage2016
Moeite met rondkomen20%Percentage2016
Krijgt steun van anderengeen dataPercentagegeen data
Ernstige geluidhinder door burengeen dataPercentagegeen data
Ernstige geluidhinder door wegverkeer8%Percentage2016
Ernstige geluidhinder weg >50 km/uur4%Percentage2016
Ernstige geluidhinder weg <50 km/uur4%Percentage2016
Ernstige geluidhinder door treinverkeer1%Percentage2016
Ernstige geluidhinder door vliegverkeer1%Percentage2016
Ernstige geluidhinder door windturbinesgeen dataPercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring wegverkeergeen dataPercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring treinverkeergeen dataPercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring vliegverkeergeen dataPercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring burengeen dataPercentagegeen data
Tevreden met de woninggeen dataPercentagegeen data
Tevreden met de woonomgevinggeen dataPercentagegeen data
Tevreden met het groen in de omgevinggeen dataPercentagegeen data
Kan goed verkoeling vinden binnengeen dataPercentagegeen data
Kan goed verkoeling vinden buitengeen dataPercentagegeen data
Vrijwilligerswerk33%Percentage2016
Mantelzorger5%Percentage2016

De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners in de buurt Kaden. De data uit het onderzoek komt van het RIVM en het CBS.

Gezondheid-ziekte
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Goed ervaren gezondheid88%Percentage2016
Één of meer langdurige aandoeningen19%Percentage2016
Beperkt vanwege gezondheid8%Percentage2016
Ernstig beperkt vanwege gezondheid1%Percentage2016
Één of meerdere keren gevallengeen dataPercentagegeen data
Langdurige ziekte en beperkt5%Percentage2016
Lage veerkrachtgeen dataPercentagegeen data
Hoge veerkrachtgeen dataPercentagegeen data
Hoog risico op angst of depressie5%Percentage2016
Suïcide gedachten de laatste 12 maandengeen dataPercentagegeen data
(Heel) veel stress in afgelopen 4 wekengeen dataPercentagegeen data
Één of meer lichamelijke beperkingen3%Percentage2016
Beperking in horen1%Percentage2016
Beperking in zien1%Percentage2016
Beperking in bewegen2%Percentage2016
Broze gezondheidgeen dataPercentagegeen data
Broze metale gezondheidgeen dataPercentagegeen data
Broze lichamelijke gezondheidgeen dataPercentagegeen data
Broze gezondheid in het sociale domeingeen dataPercentagegeen data

De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners in de buurt Kaden. De data uit het onderzoek komt van het RIVM en het CBS.

Huishoudens
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Huishoudens5Aantal2025
Eenpersoonshuishoudens0Aantal2025
Meerpersoonshuishoudens5Aantal2025
Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen0Aantal2025
Meerpersoonshuishoudens met kinderen0Aantal2025
% Eenpersoonshuishoudens0%Percentage2025
% Meerpersoonshuishoudens100%Percentage2025
% Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen0%Percentage2025
% Meerpersoonshuishoudens met kinderen0%Percentage2025
Gemiddelde huishoudensgrootte5,5Gemiddeld aantal2025

Het aantal huishoudens betreft het aantal particuliere huishoudens op 1 januari van een jaar. Particuliere huishoudens bestaan uit één of meer inwoners die alleen of samen in een woonruimte wonen en zelf in hun dagelijks onderhoud voorzien. De cijfers over huishoudens op wijk- en buurtniveau worden afgerond op vijftallen.

Inkomen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Werkzame beroepsbevolking10Aantal2024
Netto arbeidsparticipatiegeen dataPercentagegeen data
% Werknemersgeen dataPercentagegeen data
% Werknemers met vaste arbeidsrelatiegeen dataPercentagegeen data
% Werknemers met flexibele arbeidsrelatiegeen dataPercentagegeen data
% Zelfstandigengeen dataPercentagegeen data
Inkomensontvangers0Aantal2024
Inkomensontvangers per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2024
Gemiddeld inkomen per inkomensontvangergeen dataGemiddeld in Eurogeen data
Gemiddeld inkomen per inwonergeen dataGemiddeld in Eurogeen data
40% personen met laagste inkomengeen dataPercentagegeen data
20% personen met hoogste inkomengeen dataPercentagegeen data
% Personen in armoedegeen dataPercentagegeen data
% Personen tot 25% boven armoedegrensgeen dataPercentagegeen data
Gemiddeld huishoudinkomengeen dataeurogeen data
40% huishoudens met laagste inkomengeen dataPercentagegeen data
20% huishoudens met hoogste inkomengeen dataPercentagegeen data
% Huishoudens met een laag inkomengeen dataPercentagegeen data
% Huishoudens onder of rond sociaal minimumgeen dataPercentagegeen data
% Huishoudens tot 110% van sociaal minimumgeen dataPercentagegeen data
% Huishoudens tot 120% van sociaal minimumgeen dataPercentagegeen data
Mediaan vermogen van particuliere huishoudensgeen dataeurogeen data
Personen per soort uitkering - Bijstandgeen dataAantalgeen data
Personen per soort uitkering - AOgeen dataAantalgeen data
Personen per soort uitkering - WWgeen dataAantalgeen data
Personen per soort uitkering - AOWgeen dataAantalgeen data
% Personen per soort uitkering - Bijstandgeen dataPercentagegeen data
% Personen per soort uitkering - AOgeen dataPercentagegeen data
% Personen per soort uitkering - WWgeen dataPercentagegeen data
% Personen per soort uitkering - AOWgeen dataPercentagegeen data

De inkomensgegevens beschrijven het inkomen van personen en particuliere huishoudens in de buurt Kaden. Het besteedbaar inkomen is het bruto-inkomen verminderd met onder meer belastingen, premies en betaalde inkomensoverdrachten. Vanwege statistische geheimhouding worden niet voor ieder gebied inkomensgegevens gepubliceerd.

Migratie
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Herkomst Nederland10Aantal2025
Herkomst buiten Nederland0Aantal2025
Herkomst Europa0Aantal2025
Herkomst buiten Europa0Aantal2025
% Herkomst Nederland100%Percentage2025
% Herkomst buiten Nederland0,0%Percentage2025
% Herkomst Europa0,0%Percentage2025
% Herkomst buiten Europa0,0%Percentage2025
Geboren in Nederland met herkomst Nederland10Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst Europa0Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa0Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland0Aantal2025
Geboren in Nederland10Aantal2025
Geboren buiten Nederland met herkomst Europa0Aantal2025
Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa0Aantal2025
Geboren buiten Nederland0Aantal2025
% Geboren in Nederland met herkomst Nederland100%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst Europa0,0%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland0,0%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa0,0%Percentage2025
% Geboren in Nederland100%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland met herkomst Europa0,0%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa0,0%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland0,0%Percentage2025
Autochtoon10Aantal2022
Westers0Aantal2022
Niet-westers0Aantal2022
Nederlandse Antillen en Aruba0Aantal2022
Marokko0Aantal2022
Suriname0Aantal2022
Turkije0Aantal2022
Overig niet-westers0Aantal2022

De onderwerpen in de categorie migratie gaan over de herkomst en migratie van inwoners van de buurt Kaden. De herkomst is gebaseerd op het geboorteland van de persoon en diens ouders. De migratiecijfers tonen onder meer vestiging, vertrek, immigratie en emigratie.

Misdrijven
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Misdrijven55Aantal2025
Diefstal41Aantal2025
Geweld en seksmisdrijven1Aantal2025
Milieu overtredingen0Aantal2025
Oplichting1Aantal2025
Verkeersovertredingen9Aantal2025
Vernieling3Aantal2025
Overige misdrijven0Aantal2025
Misdrijven per 1.000 inwoners3.667Aantal per 1.000 inwoners2025
Diefstal per 1.000 inwoners2.733Aantal per 1.000 inwoners2025
Geweld en seksmisdrijven per 1.000 inwoners67Aantal per 1.000 inwoners2025
Milieu overtredingen per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2025
Oplichting per 1.000 inwoners67Aantal per 1.000 inwoners2025
Verkeersovertredingen per 1.000 inwoners600Aantal per 1.000 inwoners2025
Vernieling per 1.000 inwoners200Aantal per 1.000 inwoners2025
Overige misdrijven per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2025

De cijfers over misdrijven tonen de door de politie geregistreerde misdrijven in de buurt Kaden, zowel als aantal als omgerekend per 1.000 inwoners. Niet ieder gepleegd misdrijf wordt gemeld of geregistreerd.

Nabijheid voorzieningen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Huisartsenpraktijk afstand4,0Gemiddelde afstand in km2025
Huisartsenpraktijken binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2025
Huisartsenpraktijken binnen 3 km0,0Gemiddeld aantal2025
Huisartsenpraktijken binnen 5 km5Gemiddeld aantal2025
Huisartsenpost afstand6,9Gemiddelde afstand in km2024
Apotheek afstand3,5Gemiddelde afstand in km2025
Ziekenhuis met poli afstand4,9Gemiddelde afstand in km2025
Ziekenhuizen met poli binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuizen met poli binnen 10 km6Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuizen met poli binnen 20 km11Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuis zonder poli afstand6,8Gemiddelde afstand in km2025
Ziekenhuizen zonder poli binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuizen zonder poli binnen 10 km5Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuizen zonder poli binnen 20 km7Gemiddeld aantal2025
Supermarkt afstand1,6Gemiddelde afstand in km2025
Supermarkten binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2025
Supermarkten binnen 3 km1,0Gemiddeld aantal2025
Supermarkten binnen 5 km8Gemiddeld aantal2025
Overige dagelijkse levensmiddelen afstand3,0Gemiddelde afstand in km2025
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2025
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 3 km0,0Gemiddeld aantal2025
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 5 km21Gemiddeld aantal2025
Warenhuis afstand3,9Gemiddelde afstand in km2025
Warenhuizen binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2025
Warenhuizen binnen 10 km10Gemiddeld aantal2025
Warenhuizen binnen 20 km28Gemiddeld aantal2025
Café afstand3,5Gemiddelde afstand in km2025
Cafés binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2025
Cafés binnen 3 km0,0Gemiddeld aantal2025
Cafés binnen 5 km3,0Gemiddeld aantal2025
Cafetaria afstand3,1Gemiddelde afstand in km2025
Cafetaria binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2025
Cafetaria binnen 3 km0,0Gemiddeld aantal2025
Cafetaria binnen 5 km12Gemiddeld aantal2025
Restaurant afstand1,2Gemiddelde afstand in km2025
Restaurants binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2025
Restaurants binnen 3 km3,0Gemiddeld aantal2025
Restaurants binnen 5 km42Gemiddeld aantal2025
Hotel afstand2,7Gemiddelde afstand in km2025
Hotels binnen 5 km2,0Gemiddeld aantal2025
Hotels binnen 10 km39Gemiddeld aantal2025
Hotels binnen 20 km59Gemiddeld aantal2025
Kinderdagverblijf afstand0,1Gemiddelde afstand in km2025
Kinderdagverblijven binnen 1 km1,0Gemiddeld aantal2025
Kinderdagverblijven binnen 3 km1,0Gemiddeld aantal2025
Kinderdagverblijven binnen 5 km16Gemiddeld aantal2025
Buitenschoolseopvang afstand0,1Gemiddelde afstand in km2025
Buitenschoolseopvang binnen 1 km3,0Gemiddeld aantal2025
Buitenschoolseopvang binnen 3 km3,0Gemiddeld aantal2025
Buitenschoolseopvang binnen 5 km18Gemiddeld aantal2025
Basisonderwijs afstand2,0Gemiddelde afstand in km2025
Basisonderwijs binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2025
Basisonderwijs binnen 3 km2,0Gemiddeld aantal2025
Basisonderwijs binnen 5 km10Gemiddeld aantal2025
Voortgezet onderwijs afstand2,0Gemiddelde afstand in km2024
Voortgezet onderwijs binnen 3 km1,0Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 5 km3,0Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 10 km22Gemiddeld aantal2024
VMBO afstand2,0Gemiddelde afstand in km2024
VMBO binnen 3 km1,0Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 5 km2,0Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 10 km14Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO afstand4,2Gemiddelde afstand in km2024
HAVO VWO binnen 3 km0,0Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 5 km2,0Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 10 km16Gemiddeld aantal2024
Openbaar groen afstand0,6Gemiddelde afstand in km2017
Park of plantsoen afstand0,6Gemiddelde afstand in km2017
Dagrecreatief terrein afstand2,2Gemiddelde afstand in km2017
Bos afstand1,3Gemiddelde afstand in km2017
Open natuurlijk terrein afstand4,4Gemiddelde afstand in km2017
Open droog natuurlijk terrein afstand9,5Gemiddelde afstand in km2017
Open nat natuurlijk terrein afstand4,4Gemiddelde afstand in km2017
Semi-openbaar groen afstand0,7Gemiddelde afstand in km2017
Sportterrein afstand0,7Gemiddelde afstand in km2017
Volkstuin afstand2,1Gemiddelde afstand in km2017
Verblijfsrecreatief terrein afstand4,1Gemiddelde afstand in km2017
Begraafplaats afstand1,1Gemiddelde afstand in km2017
Recreatief binnenwater afstand1,0Gemiddelde afstand in km2017
Oprit hoofdverkeersweg afstand0,6Gemiddelde afstand in km2025
Treinstation afstand3,2Gemiddelde afstand in km2025
Belangrijk overstapstation afstand8,4Gemiddelde afstand in km2025
Bibliotheek afstand4,1Gemiddelde afstand in km2025
Zwembad afstand3,7Gemiddelde afstand in km2025
Kunstijsbaan afstand13Gemiddelde afstand in km2025
Podiumkunsten afstand4,0Gemiddelde afstand in km2024
Podiumkunsten binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 10 km10Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 20 km20Gemiddeld aantal2024
Poppodium afstand6,5Gemiddelde afstand in km2024
Bioscoop afstand3,3Gemiddelde afstand in km2025
Bioscopen binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2025
Bioscopen binnen 10 km7Gemiddeld aantal2025
Bioscopen binnen 20 km10Gemiddeld aantal2025
Sauna afstand8,7Gemiddelde afstand in km2025
Zonnebank afstand4,5Gemiddelde afstand in km2025
Museum afstand4,1Gemiddelde afstand in km2024
Musea binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 10 km13Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 20 km23Gemiddeld aantal2024
Attractie afstand4,0Gemiddelde afstand in km2025
Attracties binnen 10 km1,0Gemiddeld aantal2025
Attracties binnen 20 km8Gemiddeld aantal2025
Attracties binnen 50 km50Gemiddeld aantal2025
Brandweerkazerne afstand3,6Gemiddelde afstand in km2025

Het CBS publiceert gegevens over de nabijheid van voorzieningen voor inwoners van de buurt Kaden. De afstanden zijn gemiddelden over de weg en de nabijheidsindicatoren tonen hoeveel voorzieningen binnen een bepaalde afstand beschikbaar zijn.

Omgeving
OnderwerpWaardeEenheidJaar
RegiocodeBU03212055Code2025
RegionaamKadenNaam2025
Soort regioBuurtCategorisch type2025
Sorteercode03212055Code2025
Oppervlakte totaal40Aantal hectaren2025
Oppervlakte land36Aantal hectaren2025
Oppervlakte water4Aantal hectaren2025
Mate van stedelijkheid4Indicator 1-52025
Omgevingsadressendichtheid533Gemiddeld aantal per km²2025
Adressen totaal183Aantal2026
Adressen met postcode180Aantal2026
Adressen met woonfunctie2Aantal2026
Adressen met bijeenkomstfunctie9Aantal2026
Adressen met celfunctie0Aantal2026
Adressen met gezondheidszorgfunctie0Aantal2026
Adressen met industriefunctie92Aantal2026
Adressen met kantoorfunctie95Aantal2026
Adressen met logiesfunctie1Aantal2026
Adressen met onderwijsfunctie2Aantal2026
Adressen met sportfunctie2Aantal2026
Adressen met winkelfunctie16Aantal2026
Adressen met overige gebruiksfunctie42Aantal2026
Verblijfsobjecten183Aantal2026
Ligplaatsen0Aantal2026
Standplaatsen0Aantal2026
Panden met adres103Aantal2026
Adressen met pand183Aantal2026
Percelen met adres77Aantal2026
Adressen met perceel183Aantal2026
Adressen binnen bebouwde kom183Aantal2026
Adressen buiten bebouwde kom0Aantal2026
Woningen binnen bebouwde kom2Aantal2026
Woningen buiten bebouwde kom0Aantal2026
Panden met adres voor 1700geen dataAantal2026
Panden met adres 1700 tot 1900geen dataAantal2026
Panden met adres 1900 tot 1925geen dataAantal2026
Panden met adres 1925 tot 1950geen dataAantal2026
Panden met adres 1950 tot 1970geen dataAantal2026
Panden met adres 1970 tot 1980geen dataAantal2026
Panden met adres 1980 tot 1990geen dataAantal2026
Panden met adres 1990 tot 2000geen dataAantal2026
Panden met adres 2000 tot 2010geen dataAantal2026
Panden met adres 2010 tot 2020geen dataAantal2026
Panden met adres 2020 en latergeen dataAantal2026
Adressen met pand voor 17000Aantal2026
Adressen met pand 1700 tot 19004Aantal2026
Adressen met pand 1900 tot 19250Aantal2026
Adressen met pand 1925 tot 19500Aantal2026
Adressen met pand 1950 tot 19700Aantal2026
Adressen met pand 1970 tot 19805Aantal2026
Adressen met pand 1980 tot 1990136Aantal2026
Adressen met pand 1990 tot 200010Aantal2026
Adressen met pand 2000 tot 20107Aantal2026
Adressen met pand 2010 tot 20203Aantal2026
Adressen met pand 2020 en later18Aantal2026
Postcodegebied3992AA-3992LLNaam2026
Meest voorkomende postcode3992Naam2026
Dekkingspercentage meest voorkomende postcode100%Percentage2026

De onderwerpen in de categorie omgeving beschrijven onder meer de oppervlakte, het aantal adressen, de bevolkingsdichtheid en de omgevingsadressendichtheid van de buurt Kaden.

Verkeersongevallen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Verkeersongevallen totaal2Aantal2025
Verkeersongevallen uitsluitend materiële schade2Aantal2025
Verkeersongevallen letselschade0Aantal2025
Verkeersongevallen dodelijk0Aantal2025

De gegevens over verkeersongevallen in de buurt Kaden zijn gebaseerd op de registratie van verkeersongevallen door Rijkswaterstaat.

Vervoer
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Personenauto’s totaal255Aantal2025
Personenauto’s - brandstof benzine80Aantal2025
Personenauto’s - overige brandstof175Aantal2025
Personenauto’s per huishouden51Aantal2025
Personenauto’s naar oppervlakte708Aantal2025
Motorfietsen5Aantal2025

De vervoersgegevens tonen onder meer het aantal personenauto’s en andere voertuigen in de buurt Kaden. De voertuiggegevens zijn gebaseerd op het Nederlandse kentekenregister van de RDW.

Woningen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Woningvoorraad3Aantal2025
Woningen per 1.000 inwoners200Aantal per 1.000 inwoners2025
Nieuwbouw woningen0Aantal2025
Niet-woningvoorraad124Aantal2025
Nieuwbouw niet-woningen0Aantal2025
Gemiddelde woningwaardegeen dataGemiddeld in Eurogeen data
Woningwaarde klassegeen dataCategorisch typegeen data
Eengezinswoningengeen dataAantalgeen data
Meergezinswoningengeen dataAantalgeen data
Koopwoningengeen dataAantalgeen data
Huurwoningengeen dataAantalgeen data
Huurwoningen woningcorporatiesgeen dataAantalgeen data
Huurwoningen overige verhuurdersgeen dataAantalgeen data
Eigendom onbekend3Aantal2025
Bewoondgeen dataAantalgeen data
Onbewoondgeen dataAantalgeen data
% Koopwoningengeen dataPercentagegeen data
% Huurwoningengeen dataPercentagegeen data
% Huurwoningen woningcorporatiesgeen dataPercentagegeen data
% Huurwoningen overige verhuurdersgeen dataPercentagegeen data
% Eigendom onbekend100%Percentage2025
% Eengezinswoningengeen dataPercentagegeen data
% Meergezinswoningengeen dataPercentagegeen data
% Bewoondgeen dataPercentagegeen data
% Onbewoondgeen dataPercentagegeen data
Appartementen0Aantal2026
Tussenwoningen0Aantal2026
Hoekwoningen0Aantal2026
Twee-onder-één-kap woningen0Aantal2026
Vrijstaande woningen2Aantal2026
Woningtype onbekend0Aantal2026
% Appartementen0,0%Percentage2026
% Tussenwoningen0,0%Percentage2026
% Hoekwoningen0,0%Percentage2026
% Twee-onder-één-kap woningen0,0%Percentage2026
% Vrijstaande woningen100%Percentage2026
% Woningtype onbekend0,0%Percentage2026
Woningen voor 19452Aantal2026
Woningen 1945 tot 19650Aantal2026
Woningen 1965 tot 19750Aantal2026
Woningen 1975 tot 19850Aantal2026
Woningen 1985 tot 19950Aantal2026
Woningen 1995 tot 20050Aantal2026
Woningen 2005 tot 20150Aantal2026
Woningen 2015 tot 20250Aantal2026
Woningen 2025 en later0Aantal2026
Woningen bouwjaar onbekend0Aantal2026
% Woningen voor 1945100%Percentage2026
% Woningen 1945 tot 19650,0%Percentage2026
% Woningen 1965 tot 19750,0%Percentage2026
% Woningen 1975 tot 19850,0%Percentage2026
% Woningen 1985 tot 19950,0%Percentage2026
% Woningen 1995 tot 20050,0%Percentage2026
% Woningen 2005 tot 20150,0%Percentage2026
% Woningen 2015 tot 20250,0%Percentage2026
% Woningen 2025 en later0,0%Percentage2026
% Woningen bouwjaar onbekend0,0%Percentage2026

De woningcijfers voor de buurt Kaden komen voornamelijk van het CBS en de BAG. Ze beschrijven onder meer de woningvoorraad, woningtypen, bouwperioden, eigendom en gemiddelde WOZ-waarde. Cijfers op wijk- en buurtniveau kunnen zijn afgerond op vijftallen.

Download de gegevens voor alle onderwerpen en alle jaren als Excel document. Alle woonplaatsen, wijken en buurten zijn onderdeel van de download voor de gemeente Houten. Er is ook een download met alle gemeente-, wijk- en buurtgegevens voor heel Nederland.

Selecteer op een groot scherm een categorie in het menu naast de tabel. Gebruik op een klein scherm de keuzelijst boven de tabel.

Tabelgebruik:

  • Kies een categorie om alleen de onderwerpen uit dat deel van de tabel te tonen.
  • Op grote schermen staat de categoriekeuze naast de tabel; op kleine schermen staat deze erboven.
  • Verschuif de tabel op kleine schermen horizontaal om alle kolommen te bekijken.
Top 5 buurt Kaden: kenmerken met het grootste verschil ten opzichte van Nederland
#KenmerkWaardeWaarde NLVerschilVerschil NLScore
1Personenauto’s per huishouden511,1501,7828
2% 15 tot 25 jaar91%12%79%4,07%19
3Diefstal per 1.000 inwoners2.733202.71322012
4Gemiddelde huishoudensgrootte5,52,13,40,3111
5Vernieling per 1.000 inwoners2004196219,4

Download alle kenmerken met een vergelijking van alle regio’s: uitgebreide informatie gemeente Houten.

RegioSoort regioPersonenauto’s per huishouden% 15 tot 25 jaarDiefstal per 1.000 inwonersGemiddelde huishoudensgrootteVernieling per 1.000 inwoners
KadenBuurt5191%2.7335,5200
NederlandLand1,112%202,14
HoutenGemeente4,5712%152,372
De StaartBuurt0,00,0%geen datageen datageen data
VestenBuurt350,0%3.0001,00

Download alle kenmerken met een vergelijking van alle regio’s: uitgebreide informatie gemeente Houten.

Top 5 kenmerken buurt Kaden:

De eerste tabel toont de vijf meest kenmerkende onderwerpen voor buurt Kaden. Op deze onderwerpen verschilt buurt Kaden relatief het meest van de rest van Nederland. De vergelijking gebruikt de meest recent beschikbare gegevens per onderwerp.

Regio’s:

De tweede tabel toont de waarden voor de top 5 kenmerken per regio. Getoonde regio’s: buurt Kaden, Nederland, de gemeente, de wijk en de andere buurten binnen de wijk. Hierbij staan de kenmerken in de kolommen en de vergelijkingsgebieden in de rijen.

Berekening van de grootste verschillen:

Het relatieve verschil is berekend als verschilscore. De verschilscore vergelijkt het verschil voor Kaden met het gemiddelde verschil voor Nederland. Zo worden de onderwerpen geselecteerd die relatief het sterkst van het Nederlandse gemiddelde afwijken.

De kolommen van de eerste tabel tonen de rekenstappen. ‘Waarde’ is de waarde voor Kaden, ‘Waarde NL’ het Nederlandse gemiddelde, ‘Verschil’ het verschil tussen beide waarden, ‘Verschil NL’ de gemiddelde afwijking in Nederland en ‘Score’ de daaruit berekende verschilscore.

De verschilscores zijn voor ruim 70 onderwerpen berekend. Uit de onderwerpen met de hoogste scores worden de vijf meest interessante onderwerpen gekozen. Hierdoor worden tegengestelde of vrijwel gelijke onderwerpen niet dubbel getoond en wordt het ontbreken van een onderwerp niet als kenmerk gepresenteerd. Als er bijvoorbeeld relatief veel vrouwen zijn, wordt niet ook automatisch het lage aandeel mannen getoond. Een sterk afwijkende bedrijfstak wordt alleen getoond als deze oververtegenwoordigd is.

Alle verschilscores voor alle wijken en buurten in buurt Kaden staan in de uitgebreide download voor Houten.

Data en bronnen

Bekijk de gebruikte open databronnen en definities en download uitgebreide regionale datasets over de buurt Kaden.

Download alle regionale data
Download de uitgebreide datasets voor de gemeente Houten.
Afbeelding van Excel documenten uit de download met regionale data.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download uitgebreide informatie in handige Excel-overzichten voor de gemeente Houten. De download bevat regionale statistieken, adressen, verkiezingsuitslagen, misdaadcijfers, detail leeftijdsgegevens en meer.

Download!
Gebruikte open data bronnen
Bronvermelding en definities

Veel gegevens op deze pagina komen uit verschillende datasets met regionale cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Hierbij is een groot aantal datasets gecombineerd. De meest recente gegevens zijn bijgewerkt tot en met 18 september 2026. Daarnaast zijn diverse andere officiële databronnen gebruikt, waaronder het Kadaster, de Kiesraad, de Politie en het RIVM.

Bronnen & definities
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Blijf op de hoogte

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron