Statistieken buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen

Statistieken buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen in de gemeente Goes. Bekijk de gegevens over inwoners, woningen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke grafieken, tabellen, kaarten en uitleg bij de data.
Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen in de gemeente Goes. Bekijk de gegevens over inwoners, woningen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke grafieken, tabellen, kaarten en uitleg bij de data.
Kaart van de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen.Bekijk kaart
Aantal inwoners per jaar
De buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen telt 130 inwoners in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen:

JaarAantal inwoners de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen% verschil
20251300,0%
20241308,3%
2023120-4,0%
20221254,17%
20211204,35%
20201154,55%
20191100,0%
2018110-4,35%
20171159,5%
20161050,0%
2015105-4,55%
20141104,76%
2013105geen data

Het aantal inwoners in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen is met 25 personen gestegen van 105 personen in 2013 tot 130 personen in 2025 (dat is een groei van 24%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2013 tot en met 2025 was 2 personen (1,9%).

Het aantal inwoners is het aantal personen zoals op 1 januari in het bevolkingsregister vastgelegd. Bekijk ook de tabel met het aantal inwoners per buurt in de gemeente Goes.

Beschrijving van de ontwikkeling van het aantal inwoners in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen:

In 2013 telde de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen 105 inwoners. Het aantal van 105 inwoners is het minimum in de hele periode waarover de inwonersdata beschikbaar zijn. In 2015 was het aantal ook op het laagste punt van 105 personen. In 2016 was het aantal ook op het laagste punt van 105 personen. In 2024 is het aantal gestegen tot 130 personen. De stijging ten opzichte van 2016 is 25 (24%), het verschil ten opzichte van het vorige jaar (2023) is 10 (8,3%). Het aantal inwoners blijft 130 tot en met 2025.

Over de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen

De buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen ligt binnen de wijk ’s-Heer-Hendrikskinderen in de gemeente Goes. De meest voorkomende postcode in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen is postcode 4458.

Er zijn 54 adressen en 26 woningen in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen in de gemeente Goes. 96% van de woningen in de buurt is een koopwoning. De woningen hebben een gemiddelde WOZ waarde van €560.000. Er wonen 130 inwoners in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen Buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen telt 55 huishoudens van gemiddeld 2,5 personen. Verder zijn er 65 personenauto’s en twintig bedrijfsvestigingen geregistreerd in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen.

Buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen heeft een totale oppervlakte van 296 hectare, waarvan 294 hectare land en 3 hectare water (honderd hectare is één vierkante kilometer, 1 km2). De gemiddelde dichtheid van adressen is 247 adressen per km2.

Meer over de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen:

De gegevens van de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen voor de jaren 2013 tot en met 2014 zijn berekend.

Advertentie:

Aantal inwoners op de kaart van de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen
Kaart van de omgeving van de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen.
Afbeelding van de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen op de kaart.

Kaart van de wijk 07 ’s Heer Hendrikskinderen met het aantal inwoners per buurt in 2025. De cijfers op de kaart geven de volgende buurten weer: 1: Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen, 2: ’s-Heer-Hendrikskinderen, 3: Verspreide huizen ten zuiden van ’s-Heer-Hendrikskinderen.

Bekijk de statistieken voor alle 46 gebieden binnen de gemeente Goes via de overzichtspagina van de gebieden in de Goes.

Overzicht gebieden Meer Goes
Kenmerken van de 26 woningen in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen
Er zijn 26 woningen in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen.
Informatie over de woningen in deze regio op basis van open data van het Centraal Bureau voor de Statistiek en het Kadaster. Afbeelding met 4 taart diagrammen.

De vier bovenstaande taartdiagrammen tonen het percentage woningen naar verschillende woningkenmerken. Beschikbare kenmerken zijn eigendom, bewoning, type, soort woning en bouwperiode. Het jaar waar de data voor gelden staat in het midden van de grafiek. Klik op de afbeelding om deze groter weer te geven.

Bekijk onderstaande toelichting voor de definities van de woningkenmerken. En bekijk de woningkenmerken per buurt in de gemeente Goes in een interactieve tabel.

Toelichting
Woningwaarde per jaar
De gemiddelde WOZ waarde in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen was €563.000 in 2023.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde WOZ woningwaarde per jaar in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde WOZ woningwaarde per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen:

JaarGemiddelde WOZ woningwaarde Buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen% verschil
2024€560.000-0,53%
2023€563.00011%
2022€505.0006,5%
2021€474.0004,41%
2020€454.0006,3%
2019€427.000geen data

De gemiddelde WOZ woningwaarde in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen is met €133.000 gegroeid van €427.000 in 2019 tot €560.000 in 2024 (dat is een groei van 31%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2019 tot en met 2024 was €26.600 (5,6%). De ontwikkeling van de data in de tijd volgt een duidelijk stijgende trend: De cijfers groeien bijna ieder jaar.

Bekijk ook de ranglijst van de woningwaarden per buurt in de gemeente Goes.

Toelichting
Download een schat aan informatie
  • Uitgebreide informatie in handige Excel overzichten voor de gemeente Goes.
  • Meer dan 250 onderwerpen voor Nederland en alle provincies, gemeenten, wijken en buurten in Nederland.
Woningwaarde en 65-plussers per gebied
De gemiddelde woningwaarde in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen is €560.000, het percentage inwoners van 65 jaar en ouder is 19% en er zijn 26 woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde woningwaarde per regio op de horizontale as. Deze is afgezet tegen het percentage inwoners van 65 jaar en ouder op de verticale as. Iedere regio wordt als cirkel weergegeven. De omvang van de cirkels hangt af van het aantal woningen in een gebied: hoe meer woningen, hoe groter de cirkel.

Woningwaarde ten opzichte van inwoners van 65 jaar en ouder per gebied, de volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (grijs), provincie Zeeland (bruin), gemeente Goes (geel), 7 woonplaatsen (groen), 9 wijken (oranje) en 27 buurten (blauw). De buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen wordt in het rood weergegeven. Klik op de naam van een cirkel om de gegevens voor dat gebied weer te geven.

Soorten woningen
Vrijstaande woningen komen het meeste voor in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen: er zijn 22 adressen met het woningtype vrijstaande woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 juli 2025.

Advertentie:

Adressen: 54 totaal in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen

Informatie op basis van de BAG (de Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) van 1 juli 2025. De buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen telt in totaal 54 adressen, met 33 verblijfsobjecten en 21 standplaatsen (er zijn geen ligplaatsen). Alle adressen in buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen liggen buiten de bebouwde kom.

Adressen Goes
Adressen: gebruiksdoelen
In de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen zijn er 29 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities
Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 8 panden uit de bouwperiode 1925 tot 1950 in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 juli 2025. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Bevolking in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen

De onderstaande grafieken tonen informatie over de bevolking in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen. Getoond worden: het aantal inwoners naar leeftijd, de burgerlijke staat van inwoners, of inwoners een migratie achtergrond hebben en het opleidingsniveau van inwoners.

Inwoners per leeftijdsgroep in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen






Heel even geduld alsjeblieft...

de leeftijdsgegevens worden geladen!







Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2025 per leeftijdsgroep.

De grafiek toont de leeftijdsgroepen. Het aantal inwoners is ook per individueel levensjaar beschikbaar (alleen de inwoners van 105 jaar en ouder vormen 1 groep). De inwoners naar leeftijd zijn er tot op buurtniveau in het document met leeftijdsgegevens in de download voor de gemeente Goes.

Burgerlijke staat in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen






Heel even geduld alsjeblieft...

de burgelijkestaat pie wordt geladen!







Bevolking, burgerlijke staat: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2025 naar burgerlijke staat.

Onderverdeling van de bevolking in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen naar de situaties ‘Ongehuwd‘, ‘Gehuwd‘, ‘Gescheiden‘ en ‘Verweduwd‘.

Toelichting
Inwoners naar land van herkomst per jaar
Gegevens over de herkomstgebieden van de inwoners in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Autochtoon of migratieachtergrond in Nederland voor de periode van 2013 tot en met 2025: Bovenstaande grafiek toont de verdeling van de bevolking naar herkomst uit Nederland, herkomst uit Europa en herkomst van buiten Europa in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen per jaar.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners maar herkomst per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen:

JaarHerkomst NederlandHerkomst EuropaHerkomst buiten Europa
202512505
202412555
202311555
202211555
202110578
202011032
201910532
201810055
201711032
201610032
201510032
201410343
20139933

In 2025 was de herkomst van inwoners in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen als volgt verdeeld: herkomst uit Nederland: 96%, herkomst uit Europese landen: 0,0% en herkomst uit landen buiten Europa: 3,85% En in 2013 was de verdeling van inwoners naar herkomstgebied als volgt: herkomst uit Nederland: 94%, herkomst uit Europa: 2,86% en herkomst van buiten Europa: 2,86%.

Toelichting Meer migratie
Migratie herkomstlanden

Bekijk ook de detail informatie over het aantal inwoners in Goes naar land van herkomst.

Landen van herkomst
Migratie achtergrond: Geboortelanden en herkomstlanden
Van de inwoners van de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen is 92% in Nederland geboren (gegevens 2025).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen: de grafiek toont het aantal inwoners in 2025, onderverdeeld naar geboorteland en herkomstland. Gebruik het filter om een categorie te selecteren.

De cijfers over de migratieachtergrond van inwoners zijn gebaseerd op data van het CBS.

Toelichting
Opleidingsniveau van de inwoners van 15 tot 75 jaar
Van de inwoners in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen heeft 44,4% een praktisch opleidingsniveau, 33,3% een middelbaar opleidingsniveau en 22,2% een theoretisch opleidingsniveau.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Opleidingsniveau van de inwoners van 15 tot 75 jaar per 1 oktober 2023 in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen.

Bovenstaande donutgrafiek toont het percentage basis, middelbaar en hoog opgeleiden voor de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen. Bekijk het aantal inwoners per opleidingsniveau door op de taartpunten in de grafiek te klikken.

Definities opleidingsniveau

Download alle informatie over de gemeente Goes:
Download hier alle gegevens voor de gemeente, woonplaatsen, wijken en buurten in Goes. Meerdere  bronbestanden handig gecombineerd in diverse Excel documenten met alle gegevens voor de gemeente op aparte werkbladen gepresenteerd in verschillende combinaties: per jaar en per regio soort.

Download een schat aan informatie voor de gemeente Goes. Met verschillende handige overzichten voor alle woonplaatsen, wijken en buurten en alle jaren! En daarnaast met alle adressen, alle postcode statistieken, detail leeftijdsgegevens, politiedata, verkiezingsuitslagen en nog veel meer!

Download!
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina:

Onderwijs in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen

Hier vind je een kleine selectie uit de datasets over het onderwijs. Bekijk véél meer informatie over het onderwijs op AlleCijfers.

Buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-HendrikskinderenWijk 07 ’s Heer HendrikskinderenGemeente Goes
Aantal kinderopvanglocaties0356
Aantal kindplaatsen0601.467
Aantal vestigingen basisonderwijs0126
Aantal leerlingen basisonderwijs0873.998
Aantal vestigingen voortgezet onderwijs0010
Aantal leerlingen voortgezet onderwijs005.492
Aantal opleidingen middelbaar beroepsonderwijs0011
Aantal studenten middelbaar beroepsonderwijs004.547

Bovenstaande tabel toont data van het LRK en DUO over kinderopvang en onderwijs. De gegevens zijn bijgewerkt tot en met 1 december 2025.

Het aantal leerlingen betreft het aantal dat onderwijs volgt op een school in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen. Op de pagina’s over het basisonderwijs en over de middelbare scholen zijn ook gegevens beschikbaar over het huisadres van leerlingen ten opzichte van het adres van de schoolvestigingen.

Gemiddelde afstanden kinderopvang en onderwijs
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een basisschool in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen is 1,4 kilometer.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand staafdiagram toont de gemiddelde afstand in kilometers over de weg tot kinderdagverblijven, buitenschoolseopvang, basisonderwijs, voortgezet onderwijs totaal, VMBO scholen en HAVO VWO scholen. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens voor verschillende soorten locaties te tonen. De gebruikte cijfers komen van uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor de situatie in 2024.


Onderstaande tabel de gemiddelde afstand in kilometers voor verschillende soorten locaties voor kinderopvang en onderwijs. De gegevens worden getoond per (vergelijkings)gebied en gelden voor 2024.

RegioKinderdagverblijfBuitenschoolseopvangBasisonderwijsVoortgezet onderwijsVMBOHAVO VWO
Nederland0,70,80,82,52,63,4
Provincie Zeeland0,80,90,95,25,46,2
Gemeente Goes0,80,80,81,81,81,9
Wijk 07 ’s Heer Hendrikskinderen0,50,50,52,32,32,3
Buurt ’s-Heer-Hendrikskinderen0,40,40,42,22,22,2
Buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen1,41,41,42,82,82,8
Buurt Verspreide huizen ten zuiden van ’s-Heer-Hendrikskinderen1,31,71,34,34,34,3

Deze grafiek toont een regionale vergelijking van de gemiddelde reisafstanden voor inwoners van hun woonadres naar de dichtstbijzijnde locaties voor kinderopvang, basisonderwijs en voortgezet onderwijs. De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting. In de grafiek zie je de gegevens voor de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen in vergelijking tot andere gebieden. De volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (oranje), provincie Zeeland (bruin), gemeente Goes (geel), wijk 07 ’s Heer Hendrikskinderen (groen) en 2 buurten (blauw). Buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen wordt in het rood weergegeven.

Leerlingen en studenten in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen
In 2024 woonden er 30 leerlingen en studenten in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Onderwijsdata: aantal leerlingen en studenten per soort onderwijs in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen, data van het CBS over 2024.

De grafiek toont het aantal leerlingen in het PO en VO en het aantal studenten in het MBO, HBO, en WO dat als inwoner staat ingeschreven op een adres in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen.

Toelichting

Advertentie:

Gas- en elektriciteitsverbruik van woningen

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het gemiddeld energieverbruik per woning per jaar in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen.


Onderstaande tabel toont het gemiddelde gas- en elektriciteitsverbruik per type woning voor 2024 voor de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen:

Soort woningGemiddeld gasverbruikGemiddelde elektriciteitslevering per woning
Appartementgeen datageen data
Tussenwoninggeen datageen data
Hoekwoninggeen datageen data
Twee-onder-één-kap woninggeen datageen data
Vrijstaande woning1.4904.020
Koopwoning1.4503.700
Huurwoninggeen datageen data

Data over het gemiddeld elektriciteitsverbruik in kWh en het gemiddeld verbruik voor aardgas in m3. Het gemiddelde geldt voor het verbruik van één jaar van alle particuliere woningen. Het verbruik van gas en elektra is ook bekend per woningtype, zie de tabel.

Toelichting
Energielabels
De meest voorkomende energielabels in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen zijn G (8 adressen) en F (5 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 juli 2025.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel G komt het meeste voor in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen: 8 adressen hebben energielabel G. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Goes bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Dichtheid per km² van bevolking, adressen en auto's

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de dichtheid van de bevolking-, adressen- en personenauto’s per km² oppervlakte in Nederland en de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen voor 2025.


Onderstaande tabel toont de dichtheid van de bevolking-, adressen- en personenauto's per km² oppervlakte in Nederland en de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen voor 2025:

DichtheidNederlandBuurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen
Bevolking53644
Adressen2.082247
Autos26922

De data over het aantal inwoners-, adressen- en personenauto’s per vierkante kilometer land geven een beeld van ‘de mate van concentratie van menselijke activiteiten’ in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen ten opzichte van het gemiddelde voor Nederland. Merk op: de gemiddelde omgevingsadressendichtheid is een ander cijfer dan de uitkomst van het aantal adressen gedeeld door de oppervlakte. Zie de definities van de verschillende lokale verdichtingsmaten.

Toelichting
Verkeersongevallen naar afloop
Er waren 5 verkeersongevallen in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen in 2024.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2024 in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2024
Totaal5
Materiële schade5
Letselschade0
Dodelijke afloop0

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen is bepaald welke ongevallen binnen de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen vallen.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Uitslag Europees Parlementsverkiezingen 2024
Stembureau Dorpshuis Heer Hendrikhuis in 's-Heer Hendrikskinderen

Onderstaande grafiek toont het aantal stemmen per politieke partij dat bij de verkiezingen voor het Europees Parlement van 6 juni 2024 in Stembureau Dorpshuis Heer Hendrikhuis in 's-Heer Hendrikskinderen is uitgebracht. Er was bij de verkiezingen voor het Europees Parlement van 6 juni 2024 geen stembureau binnen de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen. Stembureau Dorpshuis Heer Hendrikhuis in 's-Heer Hendrikskinderen is het stembureau dat het meest dichtbij het geografisch centrum van de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen ligt.






Heel even geduld alsjeblieft...

de verkiezingsuitslagen per stembureau (stemlokaal) worden geladen!







Aantal stemmen per partij zoals uitgebracht te Stembureau Dorpshuis Heer Hendrikhuis in 's-Heer Hendrikskinderen bij de Europees Parlementsverkiezing van juni 2024. De grafiek toont de 16 partijen waarop bij de Europees Parlementsverkiezing van juni 2024 bij het stembureau Stembureau Dorpshuis Heer Hendrikhuis in 's-Heer Hendrikskinderen stemmen zijn uitgebracht.

Bekijk veel meer informatie over de verkiezingen op de pagina met alle 78 stembureaus in de gemeente Goes en op de pagina met alle verkiezingsuitslagen voor de gemeente Goes. En download alle verkiezingsdata in een Excel document als onderdeel van de uitgebreide informatie voor de gemeente Goes.

Stembureaus Goes

Advertentie:

Gemiddeld inkomen per inwoner (€32.700)




Heel even geduld alsjeblieft...



de data worden geladen!







Gemiddeld bruto jaarinkomen in buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen.






Heel even geduld alsjeblieft...

de data worden geladen!







Gemiddeld inkomen per jaar voor elke regio in Goes: Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen is rood, andere buurten zijn blauw, wijken zijn geel en de gemeente is grijs.

Over de inkomensdata:
Er zijn nog veel meer inkomensgegevens beschikbaar. Deze vind je onder het kopje inkomen in de tabel met 250+ onderwerpen en in de Excel download met alle data voor de gemeente Goes.

Over de schaal van de inkomensmeter:
De laagste 10% en 25% regio's komen in het rode en oranje gebied (dit kan soms overlappen). De hoogste 25% regio's vallen in het groene gebied. Deze zijn berekend op basis van het 'percentiel'. Hierbij zijn alle waarden van laag naar hoog gesorteerd. Zoals de mediaan een 50% percentiel is. Zie deze uitleg over het (gewogen) gemiddelde, mediaan, modus en percentieel.
Bedrijfsvestigingen (20 totaal)






Heel even geduld alsjeblieft...

de data worden geladen!







Bovenstaande grafiek toont het aantal vestigingen van bedrijven per sector per jaar in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen (het aantal bedrijven in de sector "overheid, onderwijs en zorg (Ooz)" is vanaf 2020 bekend).

De ‘gestapelde lijngrafiek’ toont het aantal bedrijfsvestigingen in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen voor elk van de volgende 8 sectoren:

  1. Lbv: Landbouw, bosbouw en visserij
  2. Nen: Nijverheid en energie
  3. Hh: Handel en HORECA
  4. Vic: Vervoer, informatie en communicatie
  5. Fdo: Financiele diensten en onroerendgoed
  6. Zd: Zakelijke dienstverlening
  7. Ooz: Overheid, onderwijs en zorg
  8. Cro: Cultuur, recreatie en overige diensten

In de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen zijn in totaal 20 bedrijfsvestigingen* geregistreerd (gegevens voor 2024). * Het totaal van 20 bedrijfsvestigingen wijkt af van de som van 25 van het aantal bedrijfsvestigingen per sector. Het verschil wordt veroorzaakt doordat de aantallen per sector op vijftallen zijn afgerond.

Toelichting Definities
Data over voertuigen

Deze paragraaf toont data over de op kenteken geregistreerde voertuigen in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen. Dit is regionale data van de RDW. De data is beschikbaar per soort voertuig, per energiebron (brandstof) en per maand. Deze gegevens worden maandelijks bijgewerkt, het meest recent was dit op 1 december 2025. Bekijk de toelichting voor de bronbeschrijving en definities van de regionale voertuig data.

Toelichting

Advertentie:

Aantal elektrische auto’s in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen
Er zijn 2 elektrische auto’s in december 2025 in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal elektrische auto’s per maand in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen op basis van de regionale voertuigdata van de RDW. Dit is de som van het aantal elektrische bedrijfsauto’s en het aantal elektrische personenauto’s.

Er zijn 2 elektrische auto’s in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen. Dit is het totaal aantal in december 2025 bij de RDW op kenteken geregistreerde elektrische auto’s in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen die op de batterij rijden en met een stekker opgeladen worden.

Meer autodata
Voertuigen naar energiebron
Er zijn 67 voertuigen met ‘benzine’ als energiebron in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen in december 2025.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal voertuigen per type energiebron (brandstof) dat in december 2025 in het kentekenregister van de RDW in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen geregistreerd staat.

Er zijn in totaal 96 op naam geregistreerde voertuigen in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen (in december 2025).

Voertuigen naar soort
Er zijn 59 voertuigen van het type ‘personenauto’ in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen in december 2025.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal voertuigen naar soort motorvoertuig dat in december 2025 in het kentekenregister van de RDW in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen geregistreerd staat.

Vergelijk het percentage auto’s per energiebron op de pagina met regionale voertuigdata.

Politiedata over misdaad

De vier onderstaande grafieken tonen de geregistreerde misdaad op basis van data van de politie en het CBS voor de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen. De beschrijvingen van de soorten misdrijven zoals de politie deze gebruikt zijn te vinden in de tabel met definities van de verschillende soorten delicten. De politiedata wordt maandelijks bijgewerkt, het meest recent was dit op 17 november 2025.

Meer misdaad
Totaal geregistreerde misdaad per maand of per jaar
Er zijn in 2024 in totaal 3 misdrijven in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Totaal aantal geregistreerde misdaden in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen, 2012 tot en met 2024 (bij weergave van de gegevens per jaar) of mei 2024 tot en met oktober 2025 (bij weergave van de gegevens per maand).

In de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen zijn van 2012 tot en met 2024 in totaal 60 misdrijven geregistreerd. Deze misdrijven zijn ingedeeld naar 19 verschillende soorten delicten. Voor 14% van alle buurten in heel Nederland zijn er in deze periode 60 of minder misdrijven geregistreerd. In 2024 werden in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen 3 misdrijven door de politie vastgelegd. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens per maand of per jaar te tonen.

Misdaden naar type delict
De meest voorkomende soorten misdrijven in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen van 2012 t/m 2024 zijn Mishandeling (10 delicten) en Overige vermogensdelicten (9 delicten).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Aantal geregistreerde misdaden voor de tien meest voorkomende soorten delicten van 2012 tot en met 2024, buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen.

Definities misdaad
Misdaad totaal per maand
In oktober 2025 zijn er geen misdrijven in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen geregistreerd.
Afbeelding van een warmtekaart (een heatmap in het Engels, een visuele weergave van data waarbij kleuren worden gebruikt om waarden weer te geven) met het totaal aantal misdrijven in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen per maand en per jaar.

Bovenstaande warmtekaart geeft een visuele weergave van het totaal aantal door de politie geregistreerde misdrijven per maand in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen over de afgelopen 6 jaar.

Alle gegevens zijn beschikbaar in het Excel document met politiedata als onderdeel van de download voor de gemeente Goes.

Misdaden per 1.000 inwoners
Er waren 8 misdrijven per 1.000 inwoners van het type ‘diefstal’ in 2024 in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Criminaliteit: aantal misdaden per 1.000 inwoners in 2024 in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen.

De grafiek toont de meest recente gegevens over het aantal misdaden per 1.000 inwoners voor de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen. De gegevens over misdaden zijn hiertoe gegroepeerd in (1) het totaal aantal diefstallen (alle vormen, zoals diefstal uit woningen en schuren, diefstal van auto's en fietsen en winkeldiefstal), (2) geweld en seksmisdrijven, (3) milieuovertredingen, (4) oplichting, (5) verkeersovertredingen, (6) vernielingen en misdrijven tegen de openbare orde en (7) alle overige misdrijven. De definities van alle verschillende soorten delicten met daarbij de categorie waarin deze zijn ingedeeld zijn te vinden in de bronbeschrijving van de politiedata.

Advertentie:

Geboorte per 1.000 inwoners
Er zijn 0 baby’s per 1.000 inwoners geboren in 2024 in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal levend geboren babies per 1.000 inwoners in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen.

De cijfers over de geboortes per 1.000 aantal inwoners zijn berekend door het aantal levendgeborenen van 1 januari tot en met 31 december te delen door het aantal inwoners op 1 januari van het betreffende jaar.

Cijfers over geboorte

De cijfers over het relatieve aantal geboortes zijn gebaseerd op data van het CBS. Als basis hiervoor is het aantal levendgeborenen van 1 januari tot en met 31 december in verhouding tot het aantal inwoners op 1 januari van een jaar in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen genomen. Het relatieve aantal geboorten kan hoger uitvallen dan verwacht op basis van het inwonertal. Het relatieve cijfer betreft namelijk het aantal geboorten gedurende het jaar ten opzichte van het aantal inwoners op 1 januari. In nieuwbouwwijken kan het aantal inwoners sterk groeien in een jaar. Zo kunnen er in 1 jaar 10 kinderen geboren worden in een wijk waarin op 1 januari slechts 10 inwoners wonen, maar aan het eind van het jaar bijvoorbeeld 200 inwoners.

Sterfte per 1.000 inwoners
Er zijn 8 personen per 1.000 inwoners overleden in 2024 in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal sterftes per 1.000 inwoners in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen.

De cijfers over de sterfte per 1.000 aantal inwoners zijn gebaseerd op data van het CBS. De relatieve sterfte is bepaald als het aantal overledenen van 1 januari tot en met 31 december, per 1.000 inwoners op 1 januari van het betreffende jaar.

Meer sterfte
De regionale gezondheidsmonitor

Onderstaande grafieken tonen gegevens uit de regionale gezondheidsmonitor. De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners. De data uit het onderzoek komen van het RIVM en het CBS.

Inwoners met een goede gezondheid
68% procent van de inwoners van 18 jaar en ouder in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen ervaart de eigen gezondheid als goed of zeer goed.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande lijngrafiek toont het percentage inwoners met een goede gezondheid in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen per leeftijdsgroep. De gegevens wordt getoond voor de periode van 2012 tot en met 2022.

De RIVM gezondheidsmonitor biedt gezondheidsgegevens voor Nederland en per provincie, gemeente, wijk en buurt. Dit zijn gegevens over beperkingen, ervaren gezondheid, overgewicht, roken, drinken en mantelzorg.

Over de gezondheidsmonitor

De cijfers op deze pagina zijn afkomstig van het RIVM op basis van gegevens uit de Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen 2012, 2016, 2020 en de Corona Gezondheidsmonitor 2022 van GGD, CBS en RIVM. Er zijn data over monitoren met betrekking tot gezondheid, sociale situatie en leefstijl. Deze gegevens zijn er voor alle buurten, wijken, gemeenten, provincies en voor heel Nederland. Normaliter wordt dit onderzoek iedere vier jaar uitgevoerd. En in verband met Corona is er in 2022 een extra Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen uitgevoerd.

De data zijn door het RIVM en CBS gepubliceerd en waar nodig door OpenInfo omgerekend naar de regionale indelingen van 2025.

Bekijk alle definities uit de regionale gezondheidsmonitor.

Alcoholgebruik en roken
81% van de inwoners van 18 tot 65 jaar in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen geeft aan wel eens alcohol te drinken.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de onderwerpen in de categorie ‘Alcoholgebruik en roken’ uit de gezondheidsmonitor van het RIVM voor de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen. Hierbij wordt per onderwerp getoond wat het percentage inwoners in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen is dat heeft aangegeven dat het onderwerp van toepassing is. Gebruik het filter boven de grafiek om de leeftijdsgroep van de inwoners te kiezen.

Bekijk de toelichting bij bovenstaande grafiek met de definities en de vragen voor de onderwerpen ‘rookt tabak’, ‘voldoet aan de alcoholrichtlijn’, ‘drinken’, ‘zwaar drinken’ en ‘overmatig drinken’.

Toelichting

Bekijk de aparte pagina over de gezondheid in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen met de gegevens over meer dan 40 onderwerpen uit de regionale gezondheidsmonitor en met data over het gebruik van de WMO en de jeugdzorg in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen.

Meer gezondheidsdata
Gegevens over meer dan 250 onderwerpen!

Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens voor de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen voor meer dan 250 onderwerpen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de onderwerpen in die categorie weer te geven.

BedrijvenWaardeEenheidJaar
Bedrijfsvestigingen totaal20Aantal2024
A Landbouw, bosbouw en visserij5Aantal2022
B-F Nijverheid en energie5Aantal2022
G+I Handel en horeca5Aantal2022
H+J Vervoer, informatie en communicatie0Aantal2022
K-L Financiële diensten, onroerend goed5Aantal2022
M-N Zakelijke dienstverlening5Aantal2022
O-Q Overheid, onderwijs en zorg0Aantal2022
R-U Cultuur, recreatie, overige diensten0Aantal2022
% A Landbouw, bosbouw en visserij20%Percentage2022
% B-F Nijverheid en energie20%Percentage2022
% G+I Handel en horeca20%Percentage2022
% H+J Vervoer, informatie en communicatie0,0%Percentage2022
% K-L Financiële diensten, onroerend goed20%Percentage2022
% M-N Zakelijke dienstverlening20%Percentage2022
% O-Q Overheid, onderwijs en zorg0,0%Percentage2022
% R-U Cultuur, recreatie, overige diensten0,0%Percentage2022
BevolkingWaardeEenheidJaar
Inwoners130Aantal2025
Mannen70Aantal2025
Vrouwen60Aantal2025
0 tot 15 jaar20Aantal2025
15 tot 25 jaar20Aantal2025
25 tot 45 jaar25Aantal2025
45 tot 65 jaar35Aantal2025
65 jaar of ouder25Aantal2025
Ongehuwd55Aantal2025
Gehuwd65Aantal2025
Gescheiden5Aantal2025
Verweduwd0Aantal2025
% Mannen54%Percentage2025
% Vrouwen46%Percentage2025
% 0 tot 15 jaar16%Percentage2025
% 15 tot 25 jaar16%Percentage2025
% 25 tot 45 jaar20%Percentage2025
% 45 tot 65 jaar28%Percentage2025
% 65 jaar of ouder20%Percentage2025
% Ongehuwd44%Percentage2025
% Gehuwd52%Percentage2025
% Gescheiden4,0%Percentage2025
% Verweduwd0,0%Percentage2025
Geboorten0Aantal2024
Geboorte relatief0Aantal per 1.000 inwoners2024
Sterftes0Aantal2024
Sterfte relatief8Aantal per 1.000 inwoners2024
Leerlingen PO20Aantal2024
Leerlingen VO10Aantal2024
Studenten MBO0Aantal2024
Studenten HBO0Aantal2024
Studenten WO0Aantal2024
Praktisch opleidingsniveau40Aantal2022
Middelbaar opleidingsniveau30Aantal2022
Theoretisch opleidingsniveau20Aantal2022
% Praktisch opleidingsniveau44%Percentage2022
% Middelbaar opleidingsniveau33%Percentage2022
% Theoretisch opleidingsniveau22%Percentage2022
Jongeren met jeugdzorg in natura10Aantal2023
% Jongeren met jeugdzorg32%Percentage2023
WMO cliënten10Aantal2023
WMO cliënten relatief67Aantal per 1.000 inwoners2023
Bevolkingsdichtheid44Aantal per km²2025

De inwonersaantallen worden altijd op vijftallen afgerond, hierdoor kan het voorkomen dat een optelling van subgroepen (zoals inwoners naar geslacht of naar leeftijd) licht afwijkt van het totaal aantal inwoners.


EnergieverbruikWaardeEenheidJaar
Gemiddelde elektriciteitslevering per woning4.130Gemiddeld in kWh2024
Gemiddelde elektriciteitsteruglevering per woning920Gemiddeld in kWh2024
% Woningen met zonnestroomgeen dataPercentagegeen data
% Woningen hoofdzakelijk elektrisch verwarmdgeen dataPercentagegeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering appartementgeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering tussenwoninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering hoekwoninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering twee-onder-één-kap woninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering vrijstaande woning4.020Gemiddeld in kWh2023
Gemiddelde elektriciteitslevering huurwoninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering koopwoning3.700Gemiddeld in kWh2023
Gemiddeld aardgasverbruik per woning1.260Gemiddeld per m³2024
% Woningen met stadsverwarming0%Percentage2014
% Aardgasvrije woningengeen dataPercentagegeen data
% Aardgaswoningengeen dataPercentagegeen data
Gemiddeld aardgasverbruik appartementgeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik tussenwoninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik hoekwoninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik twee-onder-één-kap woninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik vrijstaande woning1.490Gemiddeld per m³2023
Gemiddeld aardgasverbruik koopwoning1.450Gemiddeld per m³2023
Gemiddeld aardgasverbruik huurwoninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Adressen zonder energielabel28Aantal2025
Adressen met voorlopig energielabel14Aantal2025
Adressen met definitief energielabel12Aantal2025
Energielabels A+++++0Aantal2025
Energielabels A++++0Aantal2025
Energielabels A+++0Aantal2025
Energielabels A++0Aantal2025
Energielabels A+0Aantal2025
Energielabels A3Aantal2025
Energielabels B1Aantal2025
Energielabels C5Aantal2025
Energielabels D3Aantal2025
Energielabels E1Aantal2025
Energielabels F5Aantal2025
Energielabels G8Aantal2025
Gezondheid-gedragWaardeEenheidJaar
Rookt tabak20%percentage2022
Voldoet aan de alcoholrichtlijn46%percentage2022
Drinken80%percentage2022
Zwaar drinken9%percentage2022
Overmatig drinken8%percentage2022
Overgewicht54%percentage2022
Ernstig overgewicht (obesitas)19%percentage2022
Voldoet aan de beweegrichtlijn42%percentage2022
Wekelijks sporten42%percentage2022
Lopen en/of fietsen naar school of werk43%percentage2022
Lopen naar school of werk20%percentage2022
Fietsen naar school of werk30%percentage2022
Gezondheid-overigWaardeEenheidJaar
Eenzaam51%percentage2022
Ernstig eenzaam14%percentage2022
Emotioneel eenzaam28%percentage2022
Sociaal eenzaam38%percentage2022
Matig/veel regie over het eigen leven82%percentage2020
Moeite met rondkomen23%percentage2022
Krijgt steun van anderengeen datapercentagegeen data
Ernstige geluidhinder door buren5%percentage2020
Ernstige geluidhinder door wegverkeer12%percentage2020
Ernstige geluidhinder weg >50 km/uur10%percentage2020
Ernstige geluidhinder weg <50 km/uur7%percentage2020
Ernstige geluidhinder door treinverkeer5%percentage2020
Ernstige geluidhinder door vliegverkeer1%percentage2020
Ernstige geluidhinder door windturbinesgeen datapercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring wegverkeergeen datapercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring treinverkeergeen datapercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring vliegverkeer1%percentage2020
Ernstige slaapverstoring burengeen datapercentagegeen data
Tevreden met de woninggeen datapercentagegeen data
Tevreden met de woonomgevinggeen datapercentagegeen data
Tevreden met het groen in de omgevinggeen datapercentagegeen data
Kan goed verkoeling vinden binnengeen datapercentagegeen data
Kan goed verkoeling vinden buitengeen datapercentagegeen data
Vrijwilligerswerk32%percentage2022
Mantelzorger15%percentage2022
Gezondheid-ziekteWaardeEenheidJaar
Goed ervaren gezondheid68%percentage2022
Één of meer langdurige aandoeningen36%percentage2022
Beperkt vanwege gezondheid38%percentage2022
Ernstig beperkt vanwege gezondheid6%percentage2022
Één of meerdere keren gevallengeen datapercentagegeen data
Langdurige ziekte en beperkt36%percentage2022
Lage veerkracht18%percentage2022
Hoge veerkracht49%percentage2022
Hoog risico op angst of depressie10%percentage2022
Suïcide gedachten de laatste 12 maanden11%percentage2022
(Heel) veel stress in afgelopen 4 weken19%percentage2022
Één of meer lichamelijke beperkingen13%percentage2020
Beperking in horen4%percentage2020
Beperking in zien4%percentage2020
Beperking in bewegen8%percentage2020
Broze gezondheid23%percentage2020
Broze metale gezondheid27%percentage2020
Broze lichamelijke gezondheid20%percentage2020
Broze gezondheid in het sociale domein26%percentage2020
HuishoudensWaardeEenheidJaar
Huishoudens55Aantal2025
Eenpersoonshuishoudens15Aantal2025
Meerpersoonshuishoudens40Aantal2025
Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen20Aantal2025
Meerpersoonshuishoudens met kinderen20Aantal2025
% Eenpersoonshuishoudens27%Percentage2025
% Meerpersoonshuishoudens73%Percentage2025
% Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen36%Percentage2025
% Meerpersoonshuishoudens met kinderen36%Percentage2025
Gemiddelde huishoudensgrootte2,5Gemiddeld aantal2025
InkomenWaardeEenheidJaar
Werkzame beroepsbevolking70Aantal2023
Netto arbeidsparticipatiegeen dataPercentagegeen data
% Werknemersgeen dataPercentagegeen data
% Werknemers met vaste arbeidsrelatiegeen dataPercentagegeen data
% Werknemers met flexibele arbeidsrelatiegeen dataPercentagegeen data
% Zelfstandigengeen dataPercentagegeen data
Inkomensontvangers100Aantal2023
Inkomensontvangers per 1.000 inwoners833Aantal per 1.000 inwoners2023
Gemiddeld inkomen per inkomensontvangergeen dataGemiddeld in Eurogeen data
Gemiddeld inkomen per inwoner€32.700Gemiddeld in Euro2022
40% personen met laagste inkomengeen dataPercentagegeen data
20% personen met hoogste inkomengeen dataPercentagegeen data
Gemiddeld huishoudinkomengeen dataeurogeen data
40% huishoudens met laagste inkomengeen dataPercentagegeen data
20% huishoudens met hoogste inkomengeen dataPercentagegeen data
% Huishoudens met een laag inkomengeen dataPercentagegeen data
% Huishoudens onder of rond sociaal minimumgeen dataPercentagegeen data
% Huishoudens tot 110% van sociaal minimumgeen dataPercentagegeen data
% Huishoudens tot 120% van sociaal minimumgeen dataPercentagegeen data
Mediaan vermogen van particuliere huishoudensgeen dataeurogeen data
Personen per soort uitkering - Bijstand0Aantal2024
Personen per soort uitkering - AO10Aantal2024
Personen per soort uitkering - WW0Aantal2024
Personen per soort uitkering - AOW20Aantal2024
% Personen per soort uitkering - Bijstand0%Percentage2024
% Personen per soort uitkering - AO8%Percentage2024
% Personen per soort uitkering - WW0%Percentage2024
% Personen per soort uitkering - AOW15%Percentage2024
MigratieWaardeEenheidJaar
Herkomst Nederland125Aantal2025
Herkomst buiten Nederland5Aantal2025
Herkomst Europa0Aantal2025
Herkomst buiten Europa5Aantal2025
% Herkomst Nederland96%Percentage2025
% Herkomst buiten Nederland3,85%Percentage2025
% Herkomst Europa0,0%Percentage2025
% Herkomst buiten Europa3,85%Percentage2025
Geboren in Nederland met herkomst Nederland120Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst Europa0Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa0Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland0Aantal2025
Geboren in Nederland120Aantal2025
Geboren buiten Nederland met herkomst Europa5Aantal2025
Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa0Aantal2025
Geboren buiten Nederland5Aantal2025
% Geboren in Nederland met herkomst Nederland92%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst Europa0,0%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland0,0%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa0,0%Percentage2025
% Geboren in Nederland92%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland met herkomst Europa3,85%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa0,0%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland3,85%Percentage2025
Autochtoon115Aantal2022
Westers10Aantal2022
Niet-westers0Aantal2022
Nederlandse Antillen en Aruba0Aantal2022
Marokko0Aantal2022
Suriname0Aantal2022
Turkije0Aantal2022
Overig niet-westers0Aantal2022
MisdrijvenWaardeEenheidJaar
Misdrijven3Aantal2024
Diefstal1Aantal2024
Geweld en seksmisdrijven1Aantal2024
Milieu overtredingen0Aantal2024
Oplichting1Aantal2024
Verkeersovertredingen0Aantal2024
Vernieling0Aantal2024
Overige misdrijven0Aantal2024
Misdrijven per 1.000 inwoners23Aantal per 1.000 inwoners2024
Diefstal per 1.000 inwoners8Aantal per 1.000 inwoners2024
Geweld en seksmisdrijven per 1.000 inwoners8Aantal per 1.000 inwoners2024
Milieu overtredingen per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2024
Oplichting per 1.000 inwoners8Aantal per 1.000 inwoners2024
Verkeersovertredingen per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2024
Vernieling per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2024
Overige misdrijven per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2024
Nabijheid voorzieningenWaardeEenheidJaar
Huisartsenpraktijk afstand2,9Gemiddelde afstand in km2024
Huisartsenpraktijken binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpraktijken binnen 3 km0,5Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpraktijken binnen 5 km5,9Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpost afstand6,4Gemiddelde afstand in km2024
Apotheek afstand2,9Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuis met poli afstand6,6Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuizen met poli binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen met poli binnen 10 km1,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen met poli binnen 20 km2,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuis zonder poli afstand6,6Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 10 km1,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 20 km1,0Gemiddeld aantal2024
Supermarkt afstand2,8Gemiddelde afstand in km2024
Supermarkten binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Supermarkten binnen 3 km3,6Gemiddeld aantal2024
Supermarkten binnen 5 km13Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen afstand1,9Gemiddelde afstand in km2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 3 km7,9Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 5 km33Gemiddeld aantal2024
Warenhuis afstand3,7Gemiddelde afstand in km2024
Warenhuizen binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2024
Warenhuizen binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2024
Warenhuizen binnen 20 km2,5Gemiddeld aantal2024
Café afstand3,2Gemiddelde afstand in km2024
Cafés binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Cafés binnen 3 km5,6Gemiddeld aantal2024
Cafés binnen 5 km19Gemiddeld aantal2024
Cafetaria afstand2,7Gemiddelde afstand in km2024
Cafetaria binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Cafetaria binnen 3 km8,7Gemiddeld aantal2024
Cafetaria binnen 5 km36Gemiddeld aantal2024
Restaurant afstand1,9Gemiddelde afstand in km2024
Restaurants binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Restaurants binnen 3 km14Gemiddeld aantal2024
Restaurants binnen 5 km46Gemiddeld aantal2024
Hotel afstand1,8Gemiddelde afstand in km2024
Hotels binnen 5 km6Gemiddeld aantal2024
Hotels binnen 10 km8Gemiddeld aantal2024
Hotels binnen 20 km26Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijf afstand1,4Gemiddelde afstand in km2024
Kinderdagverblijven binnen 1 km0,1Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijven binnen 3 km2,9Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijven binnen 5 km15Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang afstand1,4Gemiddelde afstand in km2024
Buitenschoolseopvang binnen 1 km0,1Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang binnen 3 km3,3Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang binnen 5 km15Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs afstand1,4Gemiddelde afstand in km2024
Basisonderwijs binnen 1 km0,1Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs binnen 3 km3,3Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs binnen 5 km13Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs afstand2,8Gemiddelde afstand in km2024
Voortgezet onderwijs binnen 3 km0,5Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 5 km6,8Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 10 km9,7Gemiddeld aantal2024
VMBO afstand2,8Gemiddelde afstand in km2024
VMBO binnen 3 km0,5Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 5 km6,1Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 10 km8Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO afstand2,8Gemiddelde afstand in km2024
HAVO VWO binnen 3 km0,5Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 5 km3,6Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 10 km5,7Gemiddeld aantal2024
Openbaar groen afstand0,6Gemiddelde afstand in km2017
Park of plantsoen afstand0,8Gemiddelde afstand in km2017
Dagrecreatief terrein afstand2,4Gemiddelde afstand in km2017
Bos afstand1,5Gemiddelde afstand in km2017
Open natuurlijk terrein afstand1,4Gemiddelde afstand in km2017
Open droog natuurlijk terrein afstand5,1Gemiddelde afstand in km2017
Open nat natuurlijk terrein afstand1,4Gemiddelde afstand in km2017
Semi-openbaar groen afstand1,4Gemiddelde afstand in km2017
Sportterrein afstand1,6Gemiddelde afstand in km2017
Volkstuin afstand2,4Gemiddelde afstand in km2017
Verblijfsrecreatief terrein afstand1,9Gemiddelde afstand in km2017
Begraafplaats afstand2,7Gemiddelde afstand in km2017
Recreatief binnenwater afstand2,6Gemiddelde afstand in km2017
Oprit hoofdverkeersweg afstand0,6Gemiddelde afstand in km2024
Treinstation afstand3,7Gemiddelde afstand in km2024
Belangrijk overstapstation afstand20Gemiddelde afstand in km2024
Bibliotheek afstand3,4Gemiddelde afstand in km2024
Zwembad afstand8,2Gemiddelde afstand in km2024
Kunstijsbaan afstand82Gemiddelde afstand in km2024
Podiumkunsten afstand3,2Gemiddelde afstand in km2024
Podiumkunsten binnen 5 km2,0Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 20 km3,8Gemiddeld aantal2024
Poppodium afstand3,4Gemiddelde afstand in km2024
Bioscoop afstand3,7Gemiddelde afstand in km2024
Bioscopen binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2024
Bioscopen binnen 10 km1,0Gemiddeld aantal2024
Bioscopen binnen 20 km1,0Gemiddeld aantal2024
Sauna afstand3,6Gemiddelde afstand in km2024
Zonnebank afstand3,2Gemiddelde afstand in km2024
Museum afstand3,4Gemiddelde afstand in km2024
Musea binnen 5 km2,0Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 10 km3,4Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 20 km5,9Gemiddeld aantal2024
Attractie afstand3,2Gemiddelde afstand in km2024
Attracties binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2024
Attracties binnen 20 km4,0Gemiddeld aantal2024
Attracties binnen 50 km14Gemiddeld aantal2024
Brandweerkazerne afstand2,0Gemiddelde afstand in km2024
OmgevingWaardeEenheidJaar
RegiocodeBU06640778Code2025
RegionaamVerspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-HendrikskinderenNaam2025
Soort regioBuurtCategorisch type2025
Sorteercode06640778Code2025
Oppervlakte totaal296Aantal hectaren2025
Oppervlakte land294Aantal hectaren2025
Oppervlakte water3Aantal hectaren2025
Mate van stedelijkheid5Indicator 1-52025
Omgevingsadressendichtheid247Gemiddeld aantal per km²2025
Adressen totaal54Aantal2025
Adressen met postcode53Aantal2025
Adressen met woonfunctie29Aantal2025
Adressen met bijeenkomstfunctie0Aantal2025
Adressen met celfunctie0Aantal2025
Adressen met gezondheidszorgfunctie0Aantal2025
Adressen met industriefunctie2Aantal2025
Adressen met kantoorfunctie1Aantal2025
Adressen met logiesfunctie0Aantal2025
Adressen met onderwijsfunctie0Aantal2025
Adressen met sportfunctie1Aantal2025
Adressen met winkelfunctie0Aantal2025
Adressen met overige gebruiksfunctie2Aantal2025
Verblijfsobjecten33Aantal2025
Ligplaatsen0Aantal2025
Standplaatsen21Aantal2025
Panden met adres31Aantal2025
Adressen met pand32Aantal2025
Percelen met adres34Aantal2025
Adressen met perceel54Aantal2025
Adressen binnen bebouwde kom0Aantal2025
Adressen buiten bebouwde kom54Aantal2025
Woningen binnen bebouwde kom0Aantal2025
Woningen buiten bebouwde kom29Aantal2025
Panden met adres voor 17000Aantal2025
Panden met adres 1700 tot 19000Aantal2025
Panden met adres 1900 tot 19255Aantal2025
Panden met adres 1925 tot 19508Aantal2025
Panden met adres 1950 tot 19704Aantal2025
Panden met adres 1970 tot 19804Aantal2025
Panden met adres 1980 tot 19903Aantal2025
Panden met adres 1990 tot 20002Aantal2025
Panden met adres 2000 tot 20101Aantal2025
Panden met adres 2010 tot 20201Aantal2025
Panden met adres 2020 en later3Aantal2025
Adressen met pand voor 17000Aantal2025
Adressen met pand 1700 tot 19000Aantal2025
Adressen met pand 1900 tot 19255Aantal2025
Adressen met pand 1925 tot 19508Aantal2025
Adressen met pand 1950 tot 19704Aantal2025
Adressen met pand 1970 tot 19804Aantal2025
Adressen met pand 1980 tot 19903Aantal2025
Adressen met pand 1990 tot 20002Aantal2025
Adressen met pand 2000 tot 20101Aantal2025
Adressen met pand 2010 tot 20201Aantal2025
Adressen met pand 2020 en later4Aantal2025
Postcodegebied4458SC-4472BHNaam2025
Meest voorkomende postcode4458Naam2025
Dekkingspercentage meest voorkomende postcode45%Percentage2025
VerkeersongevallenWaardeEenheidJaar
Verkeersongevallen totaal5Aantal2024
Verkeersongevallen uitsluitend materiële schade5Aantal2024
Verkeersongevallen letselschade0Aantal2024
Verkeersongevallen dodelijk0Aantal2024
VervoerWaardeEenheidJaar
Personenauto’s totaal65Aantal2024
Personenauto’s - brandstof benzine50Aantal2024
Personenauto’s - overige brandstof15Aantal2024
Personenauto’s per huishouden1,3Aantal2024
Personenauto’s naar oppervlakte22Aantal2024
Motorfietsen10Aantal2024
WoningenWaardeEenheidJaar
Woningvoorraad26Aantal2024
Woningen per 1.000 inwoners200Aantal per 1.000 inwoners2024
Nieuwbouw woningen0Aantal2024
Niet-woningvoorraad3Aantal2024
Nieuwbouw niet-woningen0Aantal2024
Gemiddelde woningwaarde€560.000Gemiddeld in Euro2024
Woningwaarde klasse€500.000 tot €750.000Categorisch type2024
Eengezinswoningen26Aantal2024
Meergezinswoningen0Aantal2024
Koopwoningen25Aantal2024
Huurwoningen1Aantal2024
Huurwoningen woningcorporaties0Aantal2024
Huurwoningen overige verhuurders1Aantal2024
Eigendom onbekend0Aantal2024
Bewoond24Aantal2024
Onbewoond2Aantal2024
% Koopwoningen96%Percentage2024
% Huurwoningen4%Percentage2024
% Huurwoningen woningcorporaties0%Percentage2024
% Huurwoningen overige verhuurders4%Percentage2024
% Eigendom onbekend0%Percentage2024
% Eengezinswoningen100%Percentage2024
% Meergezinswoningen0%Percentage2024
% Bewoond92%Percentage2024
% Onbewoond8%Percentage2024
Appartementen0Aantal2025
Tussenwoningen0Aantal2025
Hoekwoningen0Aantal2025
Twee-onder-één-kap woningen7Aantal2025
Vrijstaande woningen22Aantal2025
Woningtype onbekend0Aantal2025
% Appartementen0,0%Percentage2025
% Tussenwoningen0,0%Percentage2025
% Hoekwoningen0,0%Percentage2025
% Twee-onder-één-kap woningen24%Percentage2025
% Vrijstaande woningen76%Percentage2025
% Woningtype onbekend0,0%Percentage2025
Woningen voor 194511Aantal2025
Woningen 1945 tot 19655Aantal2025
Woningen 1965 tot 19752Aantal2025
Woningen 1975 tot 19854Aantal2025
Woningen 1985 tot 19951Aantal2025
Woningen 1995 tot 20051Aantal2025
Woningen 2005 tot 20150Aantal2025
Woningen 2015 tot 20254Aantal2025
Woningen 2025 en later0Aantal2025
Woningen bouwjaar onbekend1Aantal2025
% Woningen voor 194538%Percentage2025
% Woningen 1945 tot 196517%Percentage2025
% Woningen 1965 tot 19757%Percentage2025
% Woningen 1975 tot 198514%Percentage2025
% Woningen 1985 tot 19953,0%Percentage2025
% Woningen 1995 tot 20053,0%Percentage2025
% Woningen 2005 tot 20150,0%Percentage2025
% Woningen 2015 tot 202514%Percentage2025
% Woningen 2025 en later0,0%Percentage2025
% Woningen bouwjaar onbekend3,0%Percentage2025

Download de gegevens voor alle onderwerpen en alle jaren als Excel document: Alle woonplaatsen, wijken en buurten zijn onderdeel van de download voor de gemeente Goes. En er is ook een download met alle gemeente, wijk en buurt gegevens voor heel Nederland.

Advertentie:

Adressen in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen
Tabel met 54 adressen in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen.

Onderstaande tabel toont alle openbare ruimtes en alle unieke combinaties van straten en huisnummers voor de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen. Één straat kan in meer dan één buurt voorkomen. Vind de buurt bij je adres op de pagina met alle adressen voor de gemeente Goes.

Openbare ruimteHuisnummer(s)Postcode(s)WoonplaatsAantal adressen
Biesterhoekse wegeling--’s-Heer Hendrikskinderen0
Klaphekkeweg102 t/m 1444463AZGoes21
Leuwerkeweg--Wolphaartsdijk0
Nieuwe Rijksweg22 t/m 534458SG’s-Heer Arendskerke13
Nieuwe Rijksweg274472AA’s-Heer Hendrikskinderen3
Nieuwedijk104471RZ’s-Heer Hendrikskinderen1
Nieuweweg254472BHGoes1
Terlucht1 t/m 284458SC’s-Heer Arendskerke9
Westeweg2 t/m 104472AC’s-Heer Hendrikskinderen3
Wissekerkseweg11 t/m 214458SH’s-Heer Arendskerke3

Bovenstaande tabel toont de gegevens voor 10 openbare ruimtes en 54 adressen in de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen. Dit zijn alle adressen en openbare ruimtes op basis van de BAG- en de topografische kaarten (BRT) van het Kadaster van 1 juli 2025.

Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, spoorbaan of brug zijn. Zie de toelichting voor een verdere definitie. Klik op de naam van een openbare ruimte om de pagina met statistieken voor die ruimte weer te geven. Bekijk de definities van de soorten openbare ruimtes.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Adressen Goes
Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Download de buurt-rapportage!
Download hier de PDF buurt-rapportage met 100 grafieken en kaarten!

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download de buurt-rapportage voor Buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen. Met veel extra informatie in 100 kaarten en grafieken! Met regionale vergelijkingen en met onderwerpen uitgezet in de tijd. Als PDF document: makkelijk te bewaren, delen en printen.

Download!
Gebieden
Tabel met de gebieden die de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen ‘raken’.
Soort gebiedNaam gebiedAantal adressen
Postcode numeriek445824
Postcode numeriek446321
Postcode numeriek44711
Postcode numeriek44727
DeelkernWissekerke11
WoonplaatsGoes22
Woonplaats’s-Heer Arendskerke25
Woonplaats’s-Heer Hendrikskinderen8
WoonplaatsWolphaartsdijk1
Wijk’s-Heer-Hendrikskinderen56
GemeenteGoes56
ProvincieZeeland56
WaterschapWaterschap Scheldestromen56
LandNederland56

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden die de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen ‘raken’ met het aantal adressen uit de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen dat in het betreffende gebied ligt.

Buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen ‘raakt’ andere gebieden zoals bijvoorbeeld een woonplaats of waterschap wanneer de geometrieën van de buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen en die van de andere gebieden elkaar overlappen of snijden. De gebieden zijn op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2025 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2025 bepaald. Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.

Gebruikte open data bronnen

Veel gegevens op deze pagina komen uit de verschillende datasets met regionale cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Hierbij is een groot aantal datasets gecombineerd. De meest recente dataset is van 3 oktober 2025. Zie het overzicht met de definities van de onderwerpen. Daarnaast zijn diverse andere bronnen van officiële dataleveranciers gebruikt, waaronder het Kadaster, de Kiesraad, de Politie en het RIVM. Zie het overzicht van alle bronnen die voor AlleCijfers zijn gebruikt.

Bronnen & definities
Bedankje voor "alle cijfers"

Jouw steun in de vorm van een donatie (bijvoorbeeld voor een kopje koffie), of het verder bekend maken van AlleCijfers door deze pagina met anderen te delen, helpt ons om de site gratis en actueel te houden.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Top 5 buurt Verspreide huizen ten noorden van ’s-Heer-Hendrikskinderen: kenmerken met het grootste verschil ten opzichte van de waarden voor Nederland