Statistieken wijk Zuid bedrijventerrein Oost

Statistieken wijk Zuid bedrijventerrein Oost

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor de wijk Zuid bedrijventerrein Oost in de gemeente Etten-Leur Vlag van de gemeente Etten-Leur. Bekijk de gegevens over inwoners, woningen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke grafieken, tabellen, kaarten en uitleg bij de data.

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor de wijk Zuid bedrijventerrein Oost in de gemeente Etten-Leur Vlag van de gemeente Etten-Leur. Bekijk de gegevens over inwoners, woningen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke grafieken, tabellen, kaarten en uitleg bij de data.

Kaart van de wijk Zuid bedrijventerrein Oost.Bekijk kaart
Wijk Zuid bedrijventerrein Oost in het kort

Bekijk de belangrijkste cijfers, de kaart en een korte toelichting over de wijk Zuid bedrijventerrein Oost.

Kerncijfers van de wijk Zuid bedrijventerrein Oost
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van de belangrijkste cijfers van het Kadaster en het CBS voor de wijk Zuid bedrijventerrein Oost.


Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor de wijk Zuid bedrijventerrein Oost.

OnderwerpAantalBronJaar data
Adressen met postcode18Kadaster2026
Adressen met woonfunctie0Kadaster2026
Panden met adres13Kadaster2026
Percelen met adres14Kadaster2026
Woningvoorraad0CBS2025
Huishoudens0CBS2026
Inwoners0CBS2026

Op deze pagina vind je een kaart van de wijk Zuid bedrijventerrein Oost en de data over meer dan 250 onderwerpen voor de wijk Zuid bedrijventerrein Oost.

Definities
Aantal inwoners op de kaart van de wijk Zuid bedrijventerrein Oost
Kaart van de omgeving van de wijk Zuid bedrijventerrein Oost.
Afbeelding van de wijk Zuid bedrijventerrein Oost op de kaart.

Kaart van de gemeente Etten-Leur met het aantal inwoners per wijk in 2026. De cijfers op de kaart geven de volgende wijken weer: 1: Noord landelijk gebied, 2: Noord woongebied, 3: Midden landelijk gebied, 4: Midden woongebied, 5: Noord bedrijventerrein, 6: Zuid bedrijventerrein Oost, 7: Midden Bedrijventerrein, 8: Zuid woongebied, 9: Zuid bedrijventerrein West, 10: Zuid landelijk gebied.

Bekijk de statistieken voor alle 59 gebieden binnen de gemeente Etten-Leur via de overzichtspagina van de gebieden in de Etten-Leur.

Overzicht gebieden Meer Etten-Leur
Over de wijk Zuid bedrijventerrein Oost

De wijk Zuid bedrijventerrein Oost ligt binnen de gemeente Etten-Leur. De meest voorkomende postcode in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost is postcode 4873.

Er zijn negentien adressen en geen woningen in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost in de gemeente Etten-Leur. Er wonen geen inwoners in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost. Er zijn geen huishoudens in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost. Verder zijn er 35 personenauto’s en 25 bedrijfsvestigingen geregistreerd in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost.

Wijk Zuid bedrijventerrein Oost heeft een totale oppervlakte van 21 hectare, waarvan 19 hectare land en 1 hectare water (honderd hectare is één vierkante kilometer, 1 km2). De gemiddelde dichtheid van adressen is 717 adressen per km2.

Meer over de wijk Zuid bedrijventerrein Oost:

De naam van deze wijk veranderde van Etten-Leur Zuid bedrijventerrein T in 2013 naar Etten-Leur Zuid bedrijventerrein Trivium in 2014. De naam van deze wijk veranderde van Etten-Leur Zuid bedrijventerrein Trivium in 2019 naar Zuid bedrijventerrein Oost in 2020. De gegevens van de wijk Zuid bedrijventerrein Oost voor de jaren 2013 tot en met 2019 zijn berekend.

Blijf op de hoogte

Ontvang een e-mail als er nieuwe cijfers zijn op de pagina Wijk Zuid bedrijventerrein Oost.

Wonen in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost

Bekijk de woningvoorraad, woningkenmerken, woningtypen en de ontwikkeling van de gemiddelde WOZ-waarde in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost.

Kenmerken van de woningen in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost
Er zijn geen woningen in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost.
Informatie over de woningen in deze regio op basis van open data van het Centraal Bureau voor de Statistiek en het Kadaster. Afbeelding met 4 taart diagrammen.

De vier bovenstaande taartdiagrammen tonen het percentage woningen naar verschillende woningkenmerken. Beschikbare kenmerken zijn eigendom, bewoning, type, soort woning en bouwperiode. Het jaar waar de data voor gelden staat in het midden van de grafiek. Klik op de afbeelding om deze groter weer te geven.

Bekijk onderstaande toelichting voor de definities van de woningkenmerken. En bekijk de woningkenmerken per buurt in de gemeente Etten-Leur in een interactieve tabel.

Toelichting
Woningwaarde per jaar

Er is geen informatie over de gemiddelde WOZ woningwaarde in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost beschikbaar. De gemiddelde WOZ waarde voor de woningen in de gemeente Etten-Leur is te vinden op de pagina over de gemeente Etten-Leur.

Download een schat aan informatie
  • Uitgebreide informatie in handige Excel overzichten voor de gemeente Etten-Leur.
  • Meer dan 250 onderwerpen voor Nederland en alle provincies, gemeenten, wijken en buurten in Nederland.
Woningwaarde en 65-plussers per gebied
Er zijn voor de wijk Zuid bedrijventerrein Oost onvoldoende gegevens om deze wijk zelf in de grafiek weer te geven.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde woningwaarde per regio op de horizontale as. Deze is afgezet tegen het percentage inwoners van 65 jaar en ouder op de verticale as. Iedere regio wordt als cirkel weergegeven. De omvang van de cirkels hangt af van het aantal woningen in een gebied: hoe meer woningen, hoe groter de cirkel.

Woningwaarde ten opzichte van inwoners van 65 jaar en ouder per gebied, de volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (grijs), provincie Noord-Brabant (bruin), gemeente Etten-Leur (geel), 7 wijken (oranje) en 43 buurten (blauw). Klik op de naam van een cirkel om de gegevens voor dat gebied weer te geven.

Bevolking in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost

Bekijk de samenstelling en ontwikkeling van de bevolking in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost, met cijfers over inwoners, leeftijd, burgerlijke staat, huishoudens, migratieachtergrond, opleidingsniveau, geboorte en sterfte.

Bekijk ook de maandelijkse bevolkingsontwikkeling in de gemeente Etten-Leur.

Aantal inwoners

0 inwoners

Er zijn geen of minder dan vijf inwoners in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost. Het aantal inwoners is het aantal personen zoals op 1 januari in het bevolkingsregister vastgelegd. Bekijk ook de ranglijst van de grootste en kleinste gemeenten in inwoners in Nederland.

Inwoners per leeftijdsgroep in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost

Er is geen informatie over het aantal inwoners per leeftijdsgroep in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost beschikbaar. Het CBS rondt de bevolkingsaantallen op wijk- en buurtniveau om redenen van statistische geheimhouding aselect af op veelvouden van vijf. Hierdoor kunnen kleine aantallen als nul worden weergegeven.

Burgerlijke staat in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost

Er is geen informatie over de burgerlijke staat van de inwoners in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost beschikbaar.

Inwoners naar land van herkomst per jaar
Gegevens over de herkomstgebieden van de inwoners in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost.

Er zijn voor de wijk Zuid bedrijventerrein Oost geen gegevens over de herkomst van inwoners bekend.

Toelichting Meer migratie
Migratie herkomstlanden

Bekijk ook de detailinformatie over het aantal inwoners in Nederland naar land van herkomst.

Landen van herkomst
Migratie achtergrond: Geboortelanden en herkomstlanden

Er zijn voor de wijk Zuid bedrijventerrein Oost geen data over de migratieachtergrond van de inwoners bekend.

Geboorte per 1.000 inwoners
Er zijn 0 baby’s per 1.000 inwoners geboren in 2025 in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal levend geboren babies per 1.000 inwoners in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost.

De cijfers over de geboortes per 1.000 aantal inwoners zijn berekend door het aantal levendgeborenen van 1 januari tot en met 31 december te delen door het aantal inwoners op 1 januari van het betreffende jaar.

Er waren in de gemeente Etten-Leur als geheel 43 geboortes in augustus 2026. Bekijk de pagina met maandelijkse bevolkingscijfers voor de gemeente Etten-Leur.

Cijfers over geboorte

De cijfers over het relatieve aantal geboortes zijn gebaseerd op data van het CBS. Als basis hiervoor is het aantal levendgeborenen van 1 januari tot en met 31 december in verhouding tot het aantal inwoners op 1 januari van een jaar in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost genomen. Het relatieve aantal geboorten kan hoger uitvallen dan verwacht op basis van het inwonertal. Het relatieve cijfer betreft namelijk het aantal geboorten gedurende het jaar ten opzichte van het aantal inwoners op 1 januari. In nieuwbouwwijken kan het aantal inwoners sterk groeien in een jaar. Zo kunnen er in 1 jaar 10 kinderen geboren worden in een wijk waarin op 1 januari slechts 10 inwoners wonen, maar aan het eind van het jaar bijvoorbeeld 200 inwoners.

Sterfte per 1.000 inwoners
Er zijn 0 personen per 1.000 inwoners overleden in 2025 in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal sterftes per 1.000 inwoners in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost.

De cijfers over de sterfte per 1.000 aantal inwoners zijn gebaseerd op data van het CBS. De relatieve sterfte is bepaald als het aantal overledenen van 1 januari tot en met 31 december, per 1.000 inwoners op 1 januari van het betreffende jaar.

In augustus 2026 zijn in de gemeente Etten-Leur als geheel 27 inwoners overleden. Bekijk de maandelijkse sterftecijfers voor de gemeente Etten-Leur.

Meer sterfte
Onderwijs in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost

Bekijk de kinderopvang- en onderwijslocaties, gemiddelde reisafstanden, aantallen leerlingen en studenten en de ontwikkeling van het aantal scholen in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost. Dit is een kleine selectie uit de datasets over het onderwijs. Bekijk véél meer informatie over het onderwijs op AlleCijfers.

Kinderopvang- en onderwijslocaties in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost
Wijk Zuid bedrijventerrein OostGemeente Etten-LeurProvincie Noord-Brabant
Aantal kinderopvanglocaties3634.293
Aantal kindplaatsen1562.189120.795
Aantal vestigingen basisonderwijs013921
Aantal leerlingen basisonderwijs03.647211.249
Aantal vestigingen voortgezet onderwijs23187
Aantal leerlingen voortgezet onderwijs7532.884134.310
Aantal opleidingen middelbaar beroepsonderwijs00134
Aantal studenten middelbaar beroepsonderwijs0075.755
Aantal opleidingen hoger onderwijs00380
Aantal studenten hoger onderwijs00109.073

Bovenstaande tabel toont data van het LRK en DUO over kinderopvang en onderwijs. De gegevens zijn bijgewerkt tot en met 1 oktober 2026.

Het aantal leerlingen betreft het aantal dat onderwijs volgt op een school in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost. Op de pagina’s over het basisonderwijs en over de middelbare scholen zijn ook gegevens beschikbaar over het huisadres van leerlingen ten opzichte van het adres van de schoolvestigingen.

Gemiddelde afstanden kinderopvang en onderwijs
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een basisschool in de gemeente Etten-Leur is 0,8 kilometer (voor de wijk Zuid bedrijventerrein Oost zelf zijn geen gegevens over de gemiddelde afstand tot een basisschool beschikbaar*).

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand staafdiagram toont de gemiddelde afstand in kilometers over de weg tot kinderdagverblijven, buitenschoolseopvang, basisonderwijs, voortgezet onderwijs totaal, VMBO scholen en HAVO VWO scholen. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens voor verschillende soorten locaties te tonen. De gebruikte cijfers komen van uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor de situatie in 2025.


Onderstaande tabel de gemiddelde afstand in kilometers voor verschillende soorten locaties voor kinderopvang en onderwijs. De gegevens worden getoond per (vergelijkings)gebied en gelden voor 2025.

RegioKinderdagverblijfBuitenschoolseopvangBasisonderwijsVoortgezet onderwijsVMBOHAVO VWO
Nederland0,70,70,82,52,63,4
Provincie Noord-Brabant0,70,70,72,62,73,5
Gemeente Etten-Leur0,60,70,81,91,92,1
Wijk Midden woongebied0,50,70,81,41,41,5
Wijk Midden Bedrijventerrein1,91,91,6geen datageen datageen data
Wijk Midden landelijk gebied1,51,52,12,22,23,1
Wijk Noord woongebied0,60,60,72,52,52,9
Wijk Noord bedrijventerrein1,31,31,22,82,82,8
Wijk Noord landelijk gebied2,12,12,14,14,14,2
Wijk Zuid woongebied0,60,50,71,21,21,2
Wijk Zuid bedrijventerrein West1,51,51,42,92,92,9
Wijk Zuid landelijk gebied1,82,63,13,13,13,3

Deze grafiek toont een regionale vergelijking van de gemiddelde reisafstanden voor inwoners van hun woonadres naar de dichtstbijzijnde locaties voor kinderopvang, basisonderwijs en voortgezet onderwijs. De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting. De volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (oranje), provincie Noord-Brabant (bruin), gemeente Etten-Leur (geel) en 9 wijken (groen). Er zijn voor de wijk Zuid bedrijventerrein Oost onvoldoende gegevens om deze wijk zelf in de grafiek weer te geven.

Leerlingen en studenten in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost
Er woonden in 2026 geen leerlingen of studenten in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost.

Er zijn in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost geen leerlingen in het het PO of VO en geen studenten in het MBO, HBO, of WO geregistreerd. Daarom wordt hier geen grafiek getoond.

Toelichting
Opleidingsniveau van de inwoners van 15 tot 75 jaar
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Opleidingsniveau van de inwoners van 15 tot 75 jaar per 1 oktober 2024 in de gemeente Etten-Leur.

Er zijn geen gegevens over het opleidingsniveau van de inwoners in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost beschikbaar. Daarom worden hier de gegevens voor de gemeente Etten-Leur weergegeven.

De donutgrafiek toont het percentage basis, middelbaar en hoog opgeleiden. Het aantal inwoners per opleidingsniveau wordt getoond door op de grafiek te klikken.

Definities opleidingsniveau

Economie en inkomen in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost

Bekijk de ontwikkeling van het aantal bedrijven en het gemiddelde inkomen in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost, met vergelijkingen tussen gebieden.

Bedrijfsvestigingen (25 totaal)
In de wijk Zuid bedrijventerrein Oost zijn in totaal 25 bedrijfsvestigingen* geregistreerd (gegevens voor 2025). * Het totaal van 25 bedrijfsvestigingen wijkt af van de som van 20 van het aantal bedrijfsvestigingen per sector. Het verschil wordt veroorzaakt doordat de aantallen per sector op vijftallen zijn afgerond.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal vestigingen van bedrijven per sector per jaar in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost (het aantal bedrijven in de sector “overheid, onderwijs en zorg (Ooz)” is vanaf 2020 bekend).

De ‘gestapelde lijngrafiek’ toont het aantal bedrijfsvestigingen in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost voor elk van de volgende 8 sectoren:

  1. Lbv: Landbouw, bosbouw en visserij
  2. Nen: Nijverheid en energie
  3. Hh: Handel en HORECA
  4. Vic: Vervoer, informatie en communicatie
  5. Fdo: Financiële diensten en onroerend goed
  6. Zd: Zakelijke dienstverlening
  7. Ooz: Overheid, onderwijs en zorg
  8. Cro: Cultuur, recreatie en overige diensten
Toelichting Definities

Advertentie:

De inlegzolen van VeiligVoeten beschermen goed tegen spijkers in je voet!

Huttenbouw of timmerdorp?
Voorkom verwondingen aan je voeten en voel je veilig! Gebruik veiligheidszooltjes, die beschermen goed tegen scherpe objecten in je voet! Het materiaal van de zolen lijkt op dat van een kogelvrij vest. Bescherm je voeten tegen spijkers en schroeven bij het klussen, gebruik ze bij evenementen, draag ze in je laarzen voor extra isolatie en bescherming of gebruik ze in je waterschoenen.

Gemiddeld inkomen per inwoner
Het gemiddeld inkomen per inwoner in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost is €26.000.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Gemiddeld bruto jaarinkomen in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost.

Over de inkomensdata:

Inwoners en inkomensontvangers: Het gemiddeld inkomen per inwoner in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost is €26.000. Het gemiddeld inkomen per inkomensontvanger is €32.100. Wijk Zuid bedrijventerrein Oost telt 0 inkomensontvangers op 0 inwoners totaal.

5% van de huishoudens in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost heeft een inkomen op of rond het sociaal minimum. Studentenhuishoudens en huishoudens met een onvolledig jaarinkomen zijn hierin niet meegenomen. Het sociaal minimum is het wettelijk bestaansminimum zoals dat in de politieke besluitvorming is vastgesteld. Zie de tabel met definities van de brondata voor de volledige definities.

Over de schaal van de inkomensmeter:

De laagste 10% en 25% regio’s vallen in het rode en oranje gebied; deze gebieden kunnen elkaar deels overlappen. De hoogste 25% regio’s vallen in het groene gebied. De grenzen zijn berekend met percentielen, waarbij alle waarden van laag naar hoog zijn gesorteerd. Lees meer over het (gewogen) gemiddelde, de mediaan, modus en percentielen.

Inkomensvergelijking binnen de gemeente Etten-Leur
Regionale vergelijking van het gemiddelde inkomen per inwoner.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Gemiddeld inkomen per jaar voor elke regio in Etten-Leur: wijk Zuid bedrijventerrein Oost is rood, andere buurten zijn blauw, wijken zijn geel en de gemeente is grijs.

Er zijn nog veel meer inkomensgegevens beschikbaar in de tabel met 250+ onderwerpen en de inkomensranglijst.

De regionale gezondheidsmonitor

Voor de wijk Zuid bedrijventerrein Oost zijn geen gegevens uit de gezondheidsmonitor bekend. De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners. De data uit het onderzoek komen van het RIVM en het CBS.

Bekijk de data uit de regionale gezondheidsmonitor voor de andere wijken en buurten in de gemeente Etten-Leur.

Meer gezondheidsdata
Voertuigen en verkeer in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost

Bekijk de beschikbare gegevens over geregistreerde voertuigen, elektrische auto’s en verkeersongevallen in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost.

Aantal elektrische auto’s in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost
Er zijn 1 elektrische auto’s in oktober 2026 in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal elektrische auto’s per maand in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost op basis van de regionale voertuigdata van de RDW. Dit is de som van het aantal elektrische bedrijfsauto’s en het aantal elektrische personenauto’s.

Er zijn 1 elektrische auto’s in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost. Dit is het totaal aantal in oktober 2026 bij de RDW op kenteken geregistreerde elektrische auto’s in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost die op de batterij rijden en met een stekker opgeladen worden.

Toelichting op de regionale voertuigdata

Deze paragraaf toont data over de op kenteken geregistreerde voertuigen in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost. Dit is regionale data van de RDW. De data is beschikbaar per soort voertuig, per energiebron (brandstof) en per maand. Deze gegevens worden maandelijks bijgewerkt, het meest recent was dit op 1 oktober 2026. Bekijk de toelichting voor de bronbeschrijving en definities van de regionale voertuig data.

Toelichting Meer autodata
Voertuigen naar energiebron
Er zijn 19 voertuigen met ‘benzine’ als energiebron in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost in oktober 2026.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal voertuigen per type energiebron (brandstof) dat in oktober 2026 in het kentekenregister van de RDW in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost geregistreerd staat.

Er zijn in totaal 27 op naam geregistreerde voertuigen in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost (in oktober 2026).

Voertuigen naar soort
Er zijn 20 voertuigen van het type ‘personenauto’ in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost in oktober 2026.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal voertuigen naar soort motorvoertuig dat in oktober 2026 in het kentekenregister van de RDW in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost geregistreerd staat.

Vergelijk het percentage auto’s per energiebron op de pagina met regionale voertuigdata.

Verkeersongevallen naar afloop
Er waren 15 verkeersongevallen in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2025 in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2025
Totaal15
Materiële schade13
Letselschade2
Dodelijke afloop0

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen is bepaald welke ongevallen binnen de wijk Zuid bedrijventerrein Oost vallen.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Veiligheid in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost

Bekijk de ontwikkeling en soorten van de geregistreerde misdaad in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost op basis van data van de Politie en het CBS. De politiedata worden maandelijks bijgewerkt, het meest recent op 15 september 2026. De beschrijvingen van de soorten misdrijven zoals de politie deze gebruikt zijn te vinden in de tabel met definities van de verschillende soorten delicten.

Meer misdaad
Totaal geregistreerde misdaad per maand of per jaar
Er zijn in 2025 in totaal 49 misdrijven in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Totaal aantal geregistreerde misdaden in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost, 2012 tot en met 2025 (bij weergave van de gegevens per jaar) of april 2025 tot en met september 2026 (bij weergave van de gegevens per maand).

In de wijk Zuid bedrijventerrein Oost zijn van 2012 tot en met 2025 in totaal 828 misdrijven geregistreerd. Deze misdrijven zijn ingedeeld naar 30 verschillende soorten delicten. In 2025 werden in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost 49 misdrijven door de politie vastgelegd. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens per maand of per jaar te tonen.

Misdaden naar type delict
De meest voorkomende soorten misdrijven in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost in 2025 zijn Overige vermogensdelicten (22 delicten) en Ongevallen (weg) (6 delicten).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Aantal geregistreerde misdaden voor de tien meest voorkomende soorten delicten in 2025 in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost.

Definities misdaad
Misdaad totaal per maand
In september 2026 zijn er 5 misdrijven in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost geregistreerd.
Afbeelding van een warmtekaart (een heatmap in het Engels, een visuele weergave van data waarbij kleuren worden gebruikt om waarden weer te geven) met het totaal aantal misdrijven in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost per maand en per jaar.

Bovenstaande warmtekaart geeft een visuele weergave van het totaal aantal door de politie geregistreerde misdrijven per maand in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost over de afgelopen 6 jaar.

Alle gegevens zijn beschikbaar in het Excel document met politiedata als onderdeel van de download voor de gemeente Etten-Leur.

Misdaden per 1.000 inwoners
Er waren 124.036 misdrijven per 1.000 inwoners van het type ‘diefstal’ in 2025 in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Criminaliteit: aantal misdaden per 1.000 inwoners in 2025 in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost.

De grafiek toont de meest recente gegevens over het aantal misdaden per 1.000 inwoners voor de wijk Zuid bedrijventerrein Oost. De gegevens over misdaden zijn hiertoe gegroepeerd in (1) het totaal aantal diefstallen (alle vormen, zoals diefstal uit woningen en schuren, diefstal van auto’s en fietsen en winkeldiefstal), (2) geweld en seksmisdrijven, (3) milieuovertredingen, (4) oplichting, (5) verkeersovertredingen, (6) vernielingen en misdrijven tegen de openbare orde en (7) alle overige misdrijven. De definities van alle verschillende soorten delicten met daarbij de categorie waarin deze zijn ingedeeld zijn te vinden in de bronbeschrijving van de politiedata.

Verkiezingen in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost

Bekijk de beschikbare verkiezingsuitslagen en informatie over de stembureaus in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost.

Uitslag gemeenteraadsverkiezingen 2026
Stembureau Hockey Club Etten-Leur
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Aantal stemmen per partij zoals uitgebracht te Stembureau Hockey Club Etten-Leur bij de gemeenteraadsverkiezingen van maart 2026. De grafiek toont de 8 partijen waarop bij de gemeenteraadsverkiezingen van maart 2026 bij het stembureau Stembureau Hockey Club Etten-Leur stemmen zijn uitgebracht.

Onderstaande grafiek toont het aantal stemmen per politieke partij dat bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 18 maart 2026 in Stembureau Hockey Club Etten-Leur is uitgebracht. Er was bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 18 maart 2026 geen stembureau binnen de wijk Zuid bedrijventerrein Oost. Stembureau Hockey Club Etten-Leur is het stembureau dat het meest dichtbij het geografisch centrum van de wijk Zuid bedrijventerrein Oost ligt.

Bekijk veel meer informatie over de verkiezingen op de pagina met alle 29 stembureaus in de gemeente Etten-Leur en op de pagina met alle verkiezingsuitslagen voor de gemeente Etten-Leur. En download alle verkiezingsdata in een Excel document als onderdeel van de uitgebreide informatie voor de gemeente Etten-Leur.

Stembureaus Etten-Leur
Adressen en leefomgeving in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost

Bekijk gegevens over adressen, gebruiksdoelen, bouwperioden, dichtheid, de nabijheid van voorzieningen, energieverbruik en energielabels in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost.

Informatie op basis van de BAG (de Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) van 1 juli 2026. De wijk Zuid bedrijventerrein Oost telt in totaal 19 adressen, deze hebben allemaal een verblijfsobject, er zijn geen standplaatsen en geen ligplaatsen. Alle adressen in wijk Zuid bedrijventerrein Oost liggen binnen de bebouwde kom.

Adressen Etten-Leur
Adressen: gebruiksdoelen
In de wijk Zuid bedrijventerrein Oost zijn er 6 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel kantoorfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor de wijk Zuid bedrijventerrein Oost.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities
Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 7 panden uit de bouwperiode 2000 tot 2010 in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor de wijk Zuid bedrijventerrein Oost. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 juli 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Dichtheid per km² van bevolking, adressen en auto’s

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de dichtheid van de bevolking-, adressen- en personenauto’s per km² oppervlakte in Nederland en de wijk Zuid bedrijventerrein Oost voor 2026.


Onderstaande tabel toont de dichtheid van de bevolking-, adressen- en personenauto’s per km² oppervlakte in Nederland en de wijk Zuid bedrijventerrein Oost voor 2026:

DichtheidNederlandWijk Zuid bedrijventerrein Oost
Bevolking5390
Adressen2.093717
Autos275184

De data over het aantal inwoners-, adressen- en personenauto’s per vierkante kilometer land geven een beeld van ‘de mate van concentratie van menselijke activiteiten’ in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost ten opzichte van het gemiddelde voor Nederland. Merk op: de gemiddelde omgevingsadressendichtheid is een ander cijfer dan de uitkomst van het aantal adressen gedeeld door de oppervlakte. Zie de definities van de verschillende lokale verdichtingsmaten.

Toelichting
Gemiddelde afstand tot voorzieningen

Voor wijk Zuid bedrijventerrein Oost zijn helaas geen gegevens bekend over de gemiddelde afstand tot voorzieningen.

Gas- en elektriciteitsverbruik van woningen

Er is geen informatie over het gas- en elektriciteitsverbruik van woningen in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost beschikbaar. De gegevens voor de woningen in de gemeente Etten-Leur zijn te vinden op de pagina over de gemeente Etten-Leur.

Energielabels
De meest voorkomende energielabels in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost zijn A (8 adressen) en A+ (3 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 oktober 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel A komt het meeste voor in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost: 8 adressen hebben energielabel A. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Etten-Leur bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Alle onderwerpen en vergelijken

Bekijk de meest recente cijfers over meer dan 250 onderwerpen en vergelijk de wijk Zuid bedrijventerrein Oost met andere gebieden.

Gegevens over meer dan 250 onderwerpen!
Kies een categorie en bekijk de bijbehorende onderwerpen.

Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens voor de wijk Zuid bedrijventerrein Oost voor meer dan 250 onderwerpen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de onderwerpen in die categorie weer te geven.

Bedrijven
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Bedrijfsvestigingen totaal25Aantal2025
A Landbouw, bosbouw en visserij0Aantal2025
B-F Nijverheid en energie0Aantal2025
G+I Handel en horeca5Aantal2025
H+J Vervoer, informatie en communicatie0Aantal2025
K-L Financiële diensten, onroerend goed0Aantal2025
M-N Zakelijke dienstverlening0Aantal2025
O-Q Overheid, onderwijs en zorg10Aantal2025
R-U Cultuur, recreatie, overige diensten5Aantal2025
% A Landbouw, bosbouw en visserij0,0%Percentage2025
% B-F Nijverheid en energie0,0%Percentage2025
% G+I Handel en horeca25%Percentage2025
% H+J Vervoer, informatie en communicatie0,0%Percentage2025
% K-L Financiële diensten, onroerend goed0,0%Percentage2025
% M-N Zakelijke dienstverlening0,0%Percentage2025
% O-Q Overheid, onderwijs en zorg50%Percentage2025
% R-U Cultuur, recreatie, overige diensten25%Percentage2025

De cijfers over bedrijven tonen het aantal bedrijfsvestigingen in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost, uitgesplitst naar bedrijfstak. Een vestiging is een locatie van een bedrijf, instelling of zelfstandige waar of van waaruit activiteiten worden uitgevoerd.

Bevolking
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Inwoners0Aantal2026
Mannen0Aantal2026
Vrouwen0Aantal2026
0 tot 15 jaar0Aantal2026
15 tot 25 jaar0Aantal2026
25 tot 45 jaar0Aantal2026
45 tot 65 jaar0Aantal2026
65 jaar of ouder0Aantal2026
Ongehuwd0Aantal2026
Gehuwd0Aantal2026
Gescheiden0Aantal2026
Verweduwd0Aantal2026
% Mannen0,0%Percentage2026
% Vrouwen0,0%Percentage2026
% 0 tot 15 jaar0,0%Percentage2026
% 15 tot 25 jaar0,0%Percentage2026
% 25 tot 45 jaar0,0%Percentage2026
% 45 tot 65 jaar0,0%Percentage2026
% 65 jaar of ouder0,0%Percentage2026
% Ongehuwd0,0%Percentage2026
% Gehuwd0,0%Percentage2026
% Gescheiden0,0%Percentage2026
% Verweduwd0,0%Percentage2026
Geboorten0Aantal2025
Geboorte relatief0Aantal per 1.000 inwoners2025
Sterftes0Aantal2025
Sterfte relatief0Aantal per 1.000 inwoners2025
Leerlingen PO0Aantal2025
Leerlingen VO0Aantal2025
Studenten MBO0Aantal2025
Studenten HBO0Aantal2025
Studenten WO0Aantal2025
Praktisch opleidingsniveau0Aantal2019
Middelbaar opleidingsniveau0Aantal2019
Hoger opleidingsniveau0Aantal2019
% Praktisch opleidingsniveau29%Percentage2019
% Middelbaar opleidingsniveau46%Percentage2019
% Hoger opleidingsniveau26%Percentage2019
Jongeren met jeugdzorg in natura0Aantal2019
% Jongeren met jeugdzorg11%Percentage2019
Wmo cliënten0Aantal2019
Wmo cliënten per 1.000 inwoners83Aantal per 1.000 inwoners2019
Bevolkingsdichtheid0Aantal per km²2026

De inwonersaantallen worden altijd op vijftallen afgerond, hierdoor kan het voorkomen dat een optelling van subgroepen (zoals inwoners naar geslacht of naar leeftijd) licht afwijkt van het totaal aantal inwoners.

Energie
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Gemiddelde elektriciteitslevering per woninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitsteruglevering per woninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
% Woningen met zonnestroomgeen dataPercentagegeen data
% Woningen hoofdzakelijk elektrisch verwarmdgeen dataPercentagegeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering appartementgeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering tussenwoninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering hoekwoninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering twee-onder-één-kap woninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering vrijstaande woninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering huurwoninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering koopwoninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddeld aardgasverbruik per woninggeen dataGemiddeld per m³geen data
% Woningen met stadsverwarminggeen dataPercentagegeen data
% Aardgasvrije woningengeen dataPercentagegeen data
% Aardgaswoningengeen dataPercentagegeen data
Gemiddeld aardgasverbruik appartementgeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik tussenwoninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik hoekwoninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik twee-onder-één-kap woninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik vrijstaande woninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik koopwoninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik huurwoninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Publieke laadpalengeen dataAantalgeen data
Adressen zonder energielabel3Aantal2026
Adressen met voorlopig energielabel4Aantal2026
Adressen met definitief energielabel12Aantal2026
Energielabels A+++++0Aantal2026
Energielabels A++++0Aantal2026
Energielabels A+++1Aantal2026
Energielabels A++3Aantal2026
Energielabels A+3Aantal2026
Energielabels A8Aantal2026
Energielabels B0Aantal2026
Energielabels C0Aantal2026
Energielabels D0Aantal2026
Energielabels E1Aantal2026
Energielabels F0Aantal2026
Energielabels G0Aantal2026

De onderwerpen in de categorie energieverbruik tonen onder meer het gemiddelde gas- en elektriciteitsverbruik en de energielabels van gebouwen in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost. Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het minst energiezuinige label en A++++ het meest energiezuinige label.

Gezondheid-gedrag
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Rookt tabakgeen dataPercentagegeen data
Voldoet aan de alcoholrichtlijngeen dataPercentagegeen data
Drinkengeen dataPercentagegeen data
Zwaar drinkengeen dataPercentagegeen data
Overmatig drinkengeen dataPercentagegeen data
Overgewichtgeen dataPercentagegeen data
Ernstig overgewicht (obesitas)geen dataPercentagegeen data
Voldoet aan de beweegrichtlijngeen dataPercentagegeen data
Wekelijks sportengeen dataPercentagegeen data
Lopen en/of fietsen naar school of werkgeen dataPercentagegeen data
Lopen naar school of werkgeen dataPercentagegeen data
Fietsen naar school of werkgeen dataPercentagegeen data

De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost. De data uit het onderzoek komt van het RIVM en het CBS.

Gezondheid-overig
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Eenzaamgeen dataPercentagegeen data
Ernstig eenzaamgeen dataPercentagegeen data
Emotioneel eenzaamgeen dataPercentagegeen data
Sociaal eenzaamgeen dataPercentagegeen data
Matig/veel regie over het eigen levengeen dataPercentagegeen data
Moeite met rondkomengeen dataPercentagegeen data
Krijgt steun van anderengeen dataPercentagegeen data
Ernstige geluidhinder door burengeen dataPercentagegeen data
Ernstige geluidhinder door wegverkeergeen dataPercentagegeen data
Ernstige geluidhinder weg >50 km/uurgeen dataPercentagegeen data
Ernstige geluidhinder weg <50 km/uurgeen dataPercentagegeen data
Ernstige geluidhinder door treinverkeergeen dataPercentagegeen data
Ernstige geluidhinder door vliegverkeergeen dataPercentagegeen data
Ernstige geluidhinder door windturbinesgeen dataPercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring wegverkeergeen dataPercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring treinverkeergeen dataPercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring vliegverkeergeen dataPercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring burengeen dataPercentagegeen data
Tevreden met de woninggeen dataPercentagegeen data
Tevreden met de woonomgevinggeen dataPercentagegeen data
Tevreden met het groen in de omgevinggeen dataPercentagegeen data
Kan goed verkoeling vinden binnengeen dataPercentagegeen data
Kan goed verkoeling vinden buitengeen dataPercentagegeen data
Vrijwilligerswerkgeen dataPercentagegeen data
Mantelzorgergeen dataPercentagegeen data

De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost. De data uit het onderzoek komt van het RIVM en het CBS.

Gezondheid-ziekte
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Goed ervaren gezondheidgeen dataPercentagegeen data
Één of meer langdurige aandoeningengeen dataPercentagegeen data
Beperkt vanwege gezondheidgeen dataPercentagegeen data
Ernstig beperkt vanwege gezondheidgeen dataPercentagegeen data
Één of meerdere keren gevallengeen dataPercentagegeen data
Langdurige ziekte en beperktgeen dataPercentagegeen data
Lage veerkrachtgeen dataPercentagegeen data
Hoge veerkrachtgeen dataPercentagegeen data
Hoog risico op angst of depressiegeen dataPercentagegeen data
Suïcide gedachten de laatste 12 maandengeen dataPercentagegeen data
(Heel) veel stress in afgelopen 4 wekengeen dataPercentagegeen data
Één of meer lichamelijke beperkingengeen dataPercentagegeen data
Beperking in horengeen dataPercentagegeen data
Beperking in ziengeen dataPercentagegeen data
Beperking in bewegengeen dataPercentagegeen data
Broze gezondheidgeen dataPercentagegeen data
Broze metale gezondheidgeen dataPercentagegeen data
Broze lichamelijke gezondheidgeen dataPercentagegeen data
Broze gezondheid in het sociale domeingeen dataPercentagegeen data

De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost. De data uit het onderzoek komt van het RIVM en het CBS.

Huishoudens
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Huishoudens0Aantal2026
Eenpersoonshuishoudens0Aantal2026
Meerpersoonshuishoudens0Aantal2026
Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen0Aantal2026
Meerpersoonshuishoudens met kinderen0Aantal2026
% Eenpersoonshuishoudens31%Percentage2019
% Meerpersoonshuishoudens69%Percentage2019
% Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen35%Percentage2019
% Meerpersoonshuishoudens met kinderen34%Percentage2019
Gemiddelde huishoudensgrootte2,2Gemiddeld aantal2019

Het aantal huishoudens betreft het aantal particuliere huishoudens op 1 januari van een jaar. Particuliere huishoudens bestaan uit één of meer inwoners die alleen of samen in een woonruimte wonen en zelf in hun dagelijks onderhoud voorzien. De cijfers over huishoudens op wijk- en buurtniveau worden afgerond op vijftallen.

Inkomen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Werkzame beroepsbevolking0Aantal2024
Netto arbeidsparticipatie67%Percentage2019
% Werknemers88%Percentage2019
% Werknemers met vaste arbeidsrelatiegeen dataPercentagegeen data
% Werknemers met flexibele arbeidsrelatiegeen dataPercentagegeen data
% Zelfstandigen12%Percentage2019
Inkomensontvangers0Aantal2024
Inkomensontvangers per 1.000 inwoners803Aantal per 1.000 inwoners2019
Gemiddeld inkomen per inkomensontvanger€32.100Gemiddeld in Euro2019
Gemiddeld inkomen per inwoner€26.000Gemiddeld in Euro2019
40% personen met laagste inkomen40%Percentage2019
20% personen met hoogste inkomen18%Percentage2019
% Personen in armoedegeen dataPercentagegeen data
% Personen tot 25% boven armoedegrensgeen dataPercentagegeen data
Gemiddeld huishoudinkomen€30.700euro2019
40% huishoudens met laagste inkomen35%Percentage2019
20% huishoudens met hoogste inkomen18%Percentage2019
% Huishoudens met een laag inkomen5,6%Percentage2019
% Huishoudens onder of rond sociaal minimum5,3%Percentage2019
% Huishoudens tot 110% van sociaal minimum8%Percentage2019
% Huishoudens tot 120% van sociaal minimum11%Percentage2019
Mediaan vermogen van particuliere huishoudens€85.600euro2019
Personen per soort uitkering - Bijstand0Aantal2019
Personen per soort uitkering - AO0Aantal2019
Personen per soort uitkering - WW0Aantal2019
Personen per soort uitkering - AOW0Aantal2019
% Personen per soort uitkering - Bijstand2%Percentage2019
% Personen per soort uitkering - AO4%Percentage2019
% Personen per soort uitkering - WW2%Percentage2019
% Personen per soort uitkering - AOW22%Percentage2019

De inkomensgegevens beschrijven het inkomen van personen en particuliere huishoudens in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost. Het besteedbaar inkomen is het bruto-inkomen verminderd met onder meer belastingen, premies en betaalde inkomensoverdrachten. Vanwege statistische geheimhouding worden niet voor ieder gebied inkomensgegevens gepubliceerd.

Migratie
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Herkomst Nederland0Aantal2026
Herkomst buiten Nederland0Aantal2026
Herkomst Europa0Aantal2026
Herkomst buiten Europa0Aantal2026
% Herkomst Nederlandgeen dataPercentagegeen data
% Herkomst buiten Nederlandgeen dataPercentagegeen data
% Herkomst Europageen dataPercentagegeen data
% Herkomst buiten Europageen dataPercentagegeen data
Geboren in Nederland met herkomst Nederland0Aantal2026
Geboren in Nederland met herkomst Europa0Aantal2026
Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa0Aantal2026
Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland0Aantal2026
Geboren in Nederland0Aantal2026
Geboren buiten Nederland met herkomst Europa0Aantal2026
Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa0Aantal2026
Geboren buiten Nederland0Aantal2026
% Geboren in Nederland met herkomst Nederlandgeen dataPercentagegeen data
% Geboren in Nederland met herkomst Europageen dataPercentagegeen data
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederlandgeen dataPercentagegeen data
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Europageen dataPercentagegeen data
% Geboren in Nederlandgeen dataPercentagegeen data
% Geboren buiten Nederland met herkomst Europageen dataPercentagegeen data
% Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europageen dataPercentagegeen data
% Geboren buiten Nederlandgeen dataPercentagegeen data
Autochtoon0Aantal2022
Westers0Aantal2022
Niet-westers0Aantal2022
Nederlandse Antillen en Aruba0Aantal2022
Marokko0Aantal2022
Suriname0Aantal2022
Turkije0Aantal2022
Overig niet-westers0Aantal2022

De onderwerpen in de categorie migratie gaan over de herkomst en migratie van inwoners van de wijk Zuid bedrijventerrein Oost. De herkomst is gebaseerd op het geboorteland van de persoon en diens ouders. De migratiecijfers tonen onder meer vestiging, vertrek, immigratie en emigratie.

Misdrijven
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Misdrijven49Aantal2025
Diefstal29Aantal2025
Geweld en seksmisdrijven5Aantal2025
Milieu overtredingen0Aantal2025
Oplichting0Aantal2025
Verkeersovertredingen14Aantal2025
Vernieling0Aantal2025
Overige misdrijven1Aantal2025
Misdrijven per 1.000 inwoners169.416Aantal per 1.000 inwoners2019
Diefstal per 1.000 inwoners124.036Aantal per 1.000 inwoners2019
Geweld en seksmisdrijven per 1.000 inwoners15.126Aantal per 1.000 inwoners2019
Milieu overtredingen per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2019
Oplichting per 1.000 inwoners3.025Aantal per 1.000 inwoners2019
Verkeersovertredingen per 1.000 inwoners18.152Aantal per 1.000 inwoners2019
Vernieling per 1.000 inwoners3.025Aantal per 1.000 inwoners2019
Overige misdrijven per 1.000 inwoners6.051Aantal per 1.000 inwoners2019

De cijfers over misdrijven tonen de door de politie geregistreerde misdrijven in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost, zowel als aantal als omgerekend per 1.000 inwoners. Niet ieder gepleegd misdrijf wordt gemeld of geregistreerd.

Nabijheid voorzieningen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Huisartsenpraktijk afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Huisartsenpraktijken binnen 1 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Huisartsenpraktijken binnen 3 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Huisartsenpraktijken binnen 5 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Huisartsenpost afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Apotheek afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Ziekenhuis met poli afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Ziekenhuizen met poli binnen 5 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Ziekenhuizen met poli binnen 10 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Ziekenhuizen met poli binnen 20 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Ziekenhuis zonder poli afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Ziekenhuizen zonder poli binnen 5 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Ziekenhuizen zonder poli binnen 10 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Ziekenhuizen zonder poli binnen 20 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Supermarkt afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Supermarkten binnen 1 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Supermarkten binnen 3 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Supermarkten binnen 5 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Overige dagelijkse levensmiddelen afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 1 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 3 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 5 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Warenhuis afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Warenhuizen binnen 5 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Warenhuizen binnen 10 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Warenhuizen binnen 20 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Café afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Cafés binnen 1 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Cafés binnen 3 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Cafés binnen 5 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Cafetaria afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Cafetaria binnen 1 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Cafetaria binnen 3 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Cafetaria binnen 5 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Restaurant afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Restaurants binnen 1 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Restaurants binnen 3 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Restaurants binnen 5 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Hotel afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Hotels binnen 5 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Hotels binnen 10 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Hotels binnen 20 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Kinderdagverblijf afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Kinderdagverblijven binnen 1 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Kinderdagverblijven binnen 3 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Kinderdagverblijven binnen 5 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Buitenschoolseopvang afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Buitenschoolseopvang binnen 1 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Buitenschoolseopvang binnen 3 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Buitenschoolseopvang binnen 5 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Basisonderwijs afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Basisonderwijs binnen 1 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Basisonderwijs binnen 3 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Basisonderwijs binnen 5 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Voortgezet onderwijs afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Voortgezet onderwijs binnen 3 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Voortgezet onderwijs binnen 5 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Voortgezet onderwijs binnen 10 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
VMBO afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
VMBO binnen 3 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
VMBO binnen 5 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
VMBO binnen 10 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
HAVO VWO afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
HAVO VWO binnen 3 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
HAVO VWO binnen 5 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
HAVO VWO binnen 10 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Openbaar groen afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Park of plantsoen afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Dagrecreatief terrein afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Bos afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Open natuurlijk terrein afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Open droog natuurlijk terrein afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Open nat natuurlijk terrein afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Semi-openbaar groen afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Sportterrein afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Volkstuin afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Verblijfsrecreatief terrein afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Begraafplaats afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Recreatief binnenwater afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Oprit hoofdverkeersweg afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Treinstation afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Belangrijk overstapstation afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Bibliotheek afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Zwembad afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Kunstijsbaan afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Podiumkunsten afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Podiumkunsten binnen 5 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Podiumkunsten binnen 10 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Podiumkunsten binnen 20 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Poppodium afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Bioscoop afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Bioscopen binnen 5 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Bioscopen binnen 10 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Bioscopen binnen 20 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Sauna afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Zonnebank afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Museum afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Musea binnen 5 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Musea binnen 10 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Musea binnen 20 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Attractie afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data
Attracties binnen 10 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Attracties binnen 20 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Attracties binnen 50 kmgeen dataGemiddeld aantalgeen data
Brandweerkazerne afstandgeen dataGemiddelde afstand in kmgeen data

Het CBS publiceert gegevens over de nabijheid van voorzieningen voor inwoners van de wijk Zuid bedrijventerrein Oost. De afstanden zijn gemiddelden over de weg en de nabijheidsindicatoren tonen hoeveel voorzieningen binnen een bepaalde afstand beschikbaar zijn.

Omgeving
OnderwerpWaardeEenheidJaar
RegiocodeWK077722Code2026
RegionaamZuid bedrijventerrein OostNaam2026
Soort regioWijkCategorisch type2026
Sorteercode07772200Code2026
Oppervlakte totaal21Aantal hectaren2026
Oppervlakte land19Aantal hectaren2026
Oppervlakte water1Aantal hectaren2026
Mate van stedelijkheid4Indicator 1-52026
Omgevingsadressendichtheid717Gemiddeld aantal per km²2026
Adressen totaal19Aantal2026
Adressen met postcode18Aantal2026
Adressen met woonfunctie0Aantal2026
Adressen met bijeenkomstfunctie5Aantal2026
Adressen met celfunctie0Aantal2026
Adressen met gezondheidszorgfunctie0Aantal2026
Adressen met industriefunctie1Aantal2026
Adressen met kantoorfunctie6Aantal2026
Adressen met logiesfunctie2Aantal2026
Adressen met onderwijsfunctie2Aantal2026
Adressen met sportfunctie3Aantal2026
Adressen met winkelfunctie3Aantal2026
Adressen met overige gebruiksfunctie1Aantal2026
Verblijfsobjecten19Aantal2026
Ligplaatsen0Aantal2026
Standplaatsen0Aantal2026
Panden met adres13Aantal2026
Adressen met pand19Aantal2026
Percelen met adres14Aantal2026
Adressen met perceel19Aantal2026
Adressen binnen bebouwde kom19Aantal2026
Adressen buiten bebouwde kom0Aantal2026
Woningen binnen bebouwde kom0Aantal2026
Woningen buiten bebouwde kom0Aantal2026
Panden met adres voor 1700geen dataAantal2026
Panden met adres 1700 tot 1900geen dataAantal2026
Panden met adres 1900 tot 1925geen dataAantal2026
Panden met adres 1925 tot 1950geen dataAantal2026
Panden met adres 1950 tot 1970geen dataAantal2026
Panden met adres 1970 tot 1980geen dataAantal2026
Panden met adres 1980 tot 1990geen dataAantal2026
Panden met adres 1990 tot 2000geen dataAantal2026
Panden met adres 2000 tot 2010geen dataAantal2026
Panden met adres 2010 tot 2020geen dataAantal2026
Panden met adres 2020 en latergeen dataAantal2026
Adressen met pand voor 17000Aantal2026
Adressen met pand 1700 tot 19000Aantal2026
Adressen met pand 1900 tot 19250Aantal2026
Adressen met pand 1925 tot 19500Aantal2026
Adressen met pand 1950 tot 19700Aantal2026
Adressen met pand 1970 tot 19800Aantal2026
Adressen met pand 1980 tot 19900Aantal2026
Adressen met pand 1990 tot 20000Aantal2026
Adressen met pand 2000 tot 201011Aantal2026
Adressen met pand 2010 tot 20208Aantal2026
Adressen met pand 2020 en later0Aantal2026
Postcodegebied4872LA-4873LPNaam2026
Meest voorkomende postcode4873Naam2026
Dekkingspercentage meest voorkomende postcode89%Percentage2026

De onderwerpen in de categorie omgeving beschrijven onder meer de oppervlakte, het aantal adressen, de bevolkingsdichtheid en de omgevingsadressendichtheid van de wijk Zuid bedrijventerrein Oost.

Verkeersongevallen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Verkeersongevallen totaal15Aantal2025
Verkeersongevallen uitsluitend materiële schade13Aantal2025
Verkeersongevallen letselschade2Aantal2025
Verkeersongevallen dodelijk0Aantal2025

De gegevens over verkeersongevallen in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost zijn gebaseerd op de registratie van verkeersongevallen door Rijkswaterstaat.

Vervoer
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Personenauto’s totaal35Aantal2025
Personenauto’s - brandstof benzine5Aantal2025
Personenauto’s - overige brandstof30Aantal2025
Personenauto’s per huishouden206Aantal2019
Personenauto’s naar oppervlakte184Aantal2025
Motorfietsen0Aantal2025

De vervoersgegevens tonen onder meer het aantal personenauto’s en andere voertuigen in de wijk Zuid bedrijventerrein Oost. De voertuiggegevens zijn gebaseerd op het Nederlandse kentekenregister van de RDW.

Woningen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Woningvoorraad0Aantal2025
Woningen per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2019
Nieuwbouw woningen0Aantal2025
Niet-woningvoorraad19Aantal2025
Nieuwbouw niet-woningen0Aantal2025
Gemiddelde woningwaardegeen dataGemiddeld in Eurogeen data
Woningwaarde klassegeen dataCategorisch typegeen data
Eengezinswoningengeen dataAantalgeen data
Meergezinswoningengeen dataAantalgeen data
Koopwoningengeen dataAantalgeen data
Huurwoningengeen dataAantalgeen data
Huurwoningen woningcorporatiesgeen dataAantalgeen data
Huurwoningen overige verhuurdersgeen dataAantalgeen data
Eigendom onbekend0Aantal2025
Bewoondgeen dataAantalgeen data
Onbewoondgeen dataAantalgeen data
% Koopwoningengeen dataPercentagegeen data
% Huurwoningengeen dataPercentagegeen data
% Huurwoningen woningcorporatiesgeen dataPercentagegeen data
% Huurwoningen overige verhuurdersgeen dataPercentagegeen data
% Eigendom onbekend100%Percentage2025
% Eengezinswoningengeen dataPercentagegeen data
% Meergezinswoningengeen dataPercentagegeen data
% Bewoondgeen dataPercentagegeen data
% Onbewoondgeen dataPercentagegeen data
Appartementen0Aantal2026
Tussenwoningen0Aantal2026
Hoekwoningen0Aantal2026
Twee-onder-één-kap woningen0Aantal2026
Vrijstaande woningen0Aantal2026
Woningtype onbekend0Aantal2026
% Appartementen0,0%Percentage2026
% Tussenwoningen0,0%Percentage2026
% Hoekwoningen0,0%Percentage2026
% Twee-onder-één-kap woningen0,0%Percentage2026
% Vrijstaande woningen0,0%Percentage2026
% Woningtype onbekend0,0%Percentage2026
Woningen voor 19450Aantal2026
Woningen 1945 tot 19650Aantal2026
Woningen 1965 tot 19750Aantal2026
Woningen 1975 tot 19850Aantal2026
Woningen 1985 tot 19950Aantal2026
Woningen 1995 tot 20050Aantal2026
Woningen 2005 tot 20150Aantal2026
Woningen 2015 tot 20250Aantal2026
Woningen 2025 en later0Aantal2026
Woningen bouwjaar onbekend0Aantal2026
% Woningen voor 19450,0%Percentage2026
% Woningen 1945 tot 19650,0%Percentage2026
% Woningen 1965 tot 19750,0%Percentage2026
% Woningen 1975 tot 19850,0%Percentage2026
% Woningen 1985 tot 19950,0%Percentage2026
% Woningen 1995 tot 20050,0%Percentage2026
% Woningen 2005 tot 20150,0%Percentage2026
% Woningen 2015 tot 20250,0%Percentage2026
% Woningen 2025 en later0,0%Percentage2026
% Woningen bouwjaar onbekend0,0%Percentage2026

De woningcijfers voor de wijk Zuid bedrijventerrein Oost komen voornamelijk van het CBS en de BAG. Ze beschrijven onder meer de woningvoorraad, woningtypen, bouwperioden, eigendom en gemiddelde WOZ-waarde. Cijfers op wijk- en buurtniveau kunnen zijn afgerond op vijftallen.

Download de gegevens voor alle onderwerpen en alle jaren als Excel document. Alle woonplaatsen, wijken en buurten zijn onderdeel van de download voor de gemeente Etten-Leur. Er is ook een download met alle gemeente-, wijk- en buurtgegevens voor heel Nederland.

Selecteer op een groot scherm een categorie in het menu naast de tabel. Gebruik op een klein scherm de keuzelijst boven de tabel.

Tabelgebruik:

  • Kies een categorie om alleen de onderwerpen uit dat deel van de tabel te tonen.
  • Op grote schermen staat de categoriekeuze naast de tabel; op kleine schermen staat deze erboven.
  • Verschuif de tabel op kleine schermen horizontaal om alle kolommen te bekijken.
Top 5 wijk Zuid bedrijventerrein Oost: kenmerken met het grootste verschil ten opzichte van Nederland
#KenmerkWaardeWaarde NLVerschilVerschil NLScore
1Diefstal per 1.000 inwoners124.03620124.016222558
2Geweld en seksmisdrijven per 1.000 inwoners15.126415.12230510
3Misdrijven per 1.000 inwoners169.41644169.372406417
4Overige misdrijven per 1.000 inwoners6.05136.04825238
5Oplichting per 1.000 inwoners3.02553.02014215

Download alle kenmerken met een vergelijking van alle regio’s: uitgebreide informatie gemeente Etten-Leur.

RegioSoort regioDiefstal per 1.000 inwonersGeweld en seksmisdrijven per 1.000 inwonersMisdrijven per 1.000 inwonersOverige misdrijven per 1.000 inwonersOplichting per 1.000 inwoners
Zuid bedrijventerrein OostWijk124.03615.126169.4166.0513.025
NederlandLand2044435
Etten-LeurGemeente1443525
Bedrijventerrein TriviumBuurt123.20415.025168.2796.0103.005

Download alle kenmerken met een vergelijking van alle regio’s: uitgebreide informatie gemeente Etten-Leur.

Top 5 kenmerken wijk Zuid bedrijventerrein Oost:

De eerste tabel toont de vijf meest kenmerkende onderwerpen voor wijk Zuid bedrijventerrein Oost. Op deze onderwerpen verschilt wijk Zuid bedrijventerrein Oost relatief het meest van de rest van Nederland. De vergelijking gebruikt de meest recent beschikbare gegevens per onderwerp.

Regio’s:

De tweede tabel toont de waarden voor de top 5 kenmerken per regio. Getoonde regio’s: wijk Zuid bedrijventerrein Oost, Nederland, de gemeente en alle buurten binnen de wijk. Hierbij staan de kenmerken in de kolommen en de vergelijkingsgebieden in de rijen.

Berekening van de grootste verschillen:

Het relatieve verschil is berekend als verschilscore. De verschilscore vergelijkt het verschil voor Zuid bedrijventerrein Oost met het gemiddelde verschil voor Nederland. Zo worden de onderwerpen geselecteerd die relatief het sterkst van het Nederlandse gemiddelde afwijken.

De kolommen van de eerste tabel tonen de rekenstappen. ‘Waarde’ is de waarde voor Zuid bedrijventerrein Oost, ‘Waarde NL’ het Nederlandse gemiddelde, ‘Verschil’ het verschil tussen beide waarden, ‘Verschil NL’ de gemiddelde afwijking in Nederland en ‘Score’ de daaruit berekende verschilscore.

De verschilscores zijn voor ruim 70 onderwerpen berekend. Uit de onderwerpen met de hoogste scores worden de vijf meest interessante onderwerpen gekozen. Hierdoor worden tegengestelde of vrijwel gelijke onderwerpen niet dubbel getoond en wordt het ontbreken van een onderwerp niet als kenmerk gepresenteerd. Als er bijvoorbeeld relatief veel vrouwen zijn, wordt niet ook automatisch het lage aandeel mannen getoond. Een sterk afwijkende bedrijfstak wordt alleen getoond als deze oververtegenwoordigd is.

Alle verschilscores voor alle wijken en buurten in wijk Zuid bedrijventerrein Oost staan in de uitgebreide download voor Etten-Leur.

Data en bronnen

Bekijk de gebruikte open databronnen en definities en download uitgebreide regionale datasets over de wijk Zuid bedrijventerrein Oost.

Download alle regionale data
Download de uitgebreide datasets voor de gemeente Etten-Leur.
Afbeelding van Excel documenten uit de download met regionale data.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download uitgebreide informatie in handige Excel-overzichten voor de gemeente Etten-Leur. De download bevat regionale statistieken, adressen, verkiezingsuitslagen, misdaadcijfers, detail leeftijdsgegevens en meer.

Download!
Gebruikte open data bronnen
Bronvermelding en definities

Veel gegevens op deze pagina komen uit verschillende datasets met regionale cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Hierbij is een groot aantal datasets gecombineerd. De meest recente gegevens zijn bijgewerkt tot en met 14 oktober 2026. Daarnaast zijn diverse andere officiële databronnen gebruikt, waaronder het Kadaster, de Kiesraad, de Politie en het RIVM.

Bronnen & definities
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron