Statistieken buurt Buitengebied - Stille Wald

Statistieken buurt Buitengebied - Stille Wald

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor de buurt Buitengebied - Stille Wald in de gemeente Doetinchem Vlag van de gemeente Doetinchem. Bekijk de gegevens over inwoners, woningen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke grafieken, tabellen, kaarten en uitleg bij de data.

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor de buurt Buitengebied - Stille Wald in de gemeente Doetinchem Vlag van de gemeente Doetinchem. Bekijk de gegevens over inwoners, woningen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke grafieken, tabellen, kaarten en uitleg bij de data.

Kaart van de buurt Buitengebied - Stille Wald.Bekijk kaart
Buurt Buitengebied - Stille Wald in het kort

Bekijk de belangrijkste cijfers, de kaart en een korte toelichting over de buurt Buitengebied - Stille Wald.

Kerncijfers van de buurt Buitengebied - Stille Wald
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van de belangrijkste cijfers van het Kadaster en het CBS voor de buurt Buitengebied - Stille Wald.


Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor de buurt Buitengebied - Stille Wald.

OnderwerpAantalBronJaar data
Adressen met postcode60Kadaster2026
Adressen met woonfunctie50Kadaster2026
Panden met adres56Kadaster2026
Percelen met adres51Kadaster2026
Woningvoorraad50CBS2025
Huishoudens50CBS2026
Inwoners155CBS2026

Op deze pagina vind je een kaart van de buurt Buitengebied - Stille Wald en de data over meer dan 250 onderwerpen voor de buurt Buitengebied - Stille Wald.

Definities
Aantal inwoners op de kaart van de buurt Buitengebied - Stille Wald
Kaart van de omgeving van de buurt Buitengebied - Stille Wald.
Afbeelding van de buurt Buitengebied - Stille Wald op de kaart.

Kaart van de wijk Wehl / Nieuw Wehl met het aantal inwoners per buurt in 2026. De cijfers op de kaart geven de volgende buurten weer: 1: Wehl - noord, 2: Nieuw Wehl - noordoost, 3: Wehl - noordoost, 4: Nieuw Wehl - centrum, 5: Nieuw Wehl - zuidwest, 6: Wehl - oost, 7: ’t Hagelkruis, 8: Diepenbroek, 9: Wehl - west, 10: Heideslag, 11: Buitengebied - Het Broek, 12: A18 Bedrijvenpark, 13: Buitengebied - Stille Wald.

Bekijk de statistieken voor alle 99 gebieden binnen de gemeente Doetinchem via de overzichtspagina van de gebieden in de Doetinchem.

Overzicht gebieden Meer Doetinchem
Over de buurt Buitengebied - Stille Wald

De buurt Buitengebied - Stille Wald ligt binnen de wijk Wehl / Nieuw Wehl in de gemeente Doetinchem. De volgende gebieden vallen geheel of gedeeltelijk binnen de buurt Buitengebied - Stille Wald: het bosgebied Plakslag, het bosgebied Stille Wald en de streek Beeksche Broek. De meest voorkomende postcode in de buurt Buitengebied - Stille Wald is postcode 7031.

Er zijn zestig adressen en vijftig woningen in de buurt Buitengebied - Stille Wald in de gemeente Doetinchem. 88% van de woningen in de buurt is een koopwoning. De woningen hebben een gemiddelde WOZ waarde van €458.000. Er wonen 155 inwoners in de buurt Buitengebied - Stille Wald, waarvan het grootste deel (34%) tussen de 45 en 65 jaar oud is. Buurt Buitengebied - Stille Wald telt vijftig huishoudens van gemiddeld 2,9 personen. Verder zijn er honderd personenauto’s en 25 bedrijfsvestigingen geregistreerd in de buurt Buitengebied - Stille Wald.

Buurt Buitengebied - Stille Wald heeft een oppervlakte van 253 hectare land (honderd hectare is één vierkante kilometer, 1 km2). De gemiddelde dichtheid van adressen is 118 adressen per km2.

Meer over de buurt Buitengebied - Stille Wald:

De naam van deze buurt veranderde van Wehl-Zuidwest in 2021 naar Buitengebied - Stille Wald in 2022. De gemeente Doetinchem (gemeentecode GM0222) is bij een gemeentelijke herindeling in 2005 groter geworden vanuit de gemeenten Doetinchem en Wehl. Hierbij zijn deze gemeenten volledig naar de nieuwe gemeente Doetinchem overgegaan. De gegevens van de buurt Buitengebied - Stille Wald voor de jaren 2013 tot en met 2021 zijn berekend. Bekijk ook de pagina over de gemeentelijke herindeling van de gemeente Doetinchem.

Blijf op de hoogte

Ontvang een e-mail als er nieuwe cijfers zijn op de pagina Buurt Buitengebied - Stille Wald.

Wonen in de buurt Buitengebied - Stille Wald

Bekijk de woningvoorraad, woningkenmerken, woningtypen en de ontwikkeling van de gemiddelde WOZ-waarde in de buurt Buitengebied - Stille Wald.

Kenmerken van de 50 woningen in de buurt Buitengebied - Stille Wald
Er zijn 50 woningen in de buurt Buitengebied - Stille Wald.
Informatie over de woningen in deze regio op basis van open data van het Centraal Bureau voor de Statistiek en het Kadaster. Afbeelding met 4 taart diagrammen.

De vier bovenstaande taartdiagrammen tonen het percentage woningen naar verschillende woningkenmerken. Beschikbare kenmerken zijn eigendom, bewoning, type, soort woning en bouwperiode. Het jaar waar de data voor gelden staat in het midden van de grafiek. Klik op de afbeelding om deze groter weer te geven.

Bekijk onderstaande toelichting voor de definities van de woningkenmerken. En bekijk de woningkenmerken per buurt in de gemeente Doetinchem in een interactieve tabel.

Toelichting
Woningwaarde per jaar
De gemiddelde WOZ waarde in de buurt Buitengebied - Stille Wald was €458.000 in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde WOZ woningwaarde per jaar in de buurt Buitengebied - Stille Wald.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde WOZ woningwaarde per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt Buitengebied - Stille Wald:

JaarGemiddelde WOZ woningwaarde Buurt Buitengebied - Stille Wald% verschil
2025€458.00011%
2024€413.0003,25%
2023€400.00016%
2022€344.00011%
2021€309.0008,8%
2020€284.0003,65%
2019€274.00011%
2018€246.0001,23%
2017€243.0001,25%
2016€240.000-0,41%
2015€241.000-9,1%
2014€265.000-5,7%
2013€281.000geen data

De gemiddelde WOZ woningwaarde in de buurt Buitengebied - Stille Wald is met €177.000 gegroeid van €281.000 in 2013 tot €458.000 in 2025 (dat is een stijging van 63%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2013 tot en met 2025 was €14.750 (4,41%). De ontwikkeling van de data in de tijd volgt een duidelijk stijgende trend: De cijfers groeien bijna ieder jaar.

Bekijk ook de ranglijst van de woningwaarden per buurt in de gemeente Doetinchem.

Toelichting
Download een schat aan informatie
Woningwaarde en 65-plussers per gebied
De gemiddelde woningwaarde in de buurt Buitengebied - Stille Wald is €458.000, het percentage inwoners van 65 jaar en ouder is 16% en er zijn 50 woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde woningwaarde per regio op de horizontale as. Deze is afgezet tegen het percentage inwoners van 65 jaar en ouder op de verticale as. Iedere regio wordt als cirkel weergegeven. De omvang van de cirkels hangt af van het aantal woningen in een gebied: hoe meer woningen, hoe groter de cirkel.

Woningwaarde ten opzichte van inwoners van 65 jaar en ouder per gebied, de volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (grijs), provincie Gelderland (bruin), gemeente Doetinchem (geel), 3 woonplaatsen (groen), 11 wijken (oranje) en 76 buurten (blauw). De buurt Buitengebied - Stille Wald wordt in het rood weergegeven. Klik op de naam van een cirkel om de gegevens voor dat gebied weer te geven.

Soorten woningen
Vrijstaande woningen komen het meeste voor in de buurt Buitengebied - Stille Wald: er zijn 35 adressen met het woningtype vrijstaande woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in de buurt Buitengebied - Stille Wald.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 juli 2026.

Bevolking in de buurt Buitengebied - Stille Wald

Bekijk de samenstelling en ontwikkeling van de bevolking in de buurt Buitengebied - Stille Wald, met cijfers over inwoners, leeftijd, burgerlijke staat, huishoudens, migratieachtergrond, opleidingsniveau, geboorte en sterfte.

Bekijk ook de maandelijkse bevolkingsontwikkeling in de gemeente Doetinchem.

Aantal inwoners per jaar
De buurt Buitengebied - Stille Wald telt 155 inwoners in 2026.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt Buitengebied - Stille Wald. De gegevens lopen van 2013 tot en met 2026.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt Buitengebied - Stille Wald:

JaarAantal inwoners de buurt Buitengebied - Stille Wald% verschil
20261553,33%
20251500,0%
20241503,45%
20231457,4%
2022135-0,74%
20211365,4%
202012912%
20191158,5%
20181066%
20171008,7%
20169212%
2015822,5%
2014806,7%
201375geen data

Het aantal inwoners in de buurt Buitengebied - Stille Wald is met 80 inwoners toegenomen van 75 inwoners in 2013 tot 155 inwoners in 2026 (dat is een stijging van 107%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2013 tot en met 2026 was 6 inwoners (5,8%). De ontwikkeling van de data in de tijd volgt een duidelijk stijgende trend: De cijfers groeien bijna ieder jaar.

Het aantal inwoners is het aantal personen zoals op 1 januari in het bevolkingsregister vastgelegd. Bekijk ook de tabel met het aantal inwoners per buurt in de gemeente Doetinchem.

Beschrijving van de ontwikkeling van het aantal inwoners in de buurt Buitengebied - Stille Wald:

In 2013 telde de buurt Buitengebied - Stille Wald 75 inwoners. Het aantal van 75 inwoners is het minimum in de hele periode waarover de inwonersdata beschikbaar zijn. In 2026 is het aantal gestegen tot 155 inwoners. De stijging ten opzichte van 2013 is 80 (107%), het verschil ten opzichte van het vorige jaar (2025) is 5 (3,33%). Het aantal van 155 inwoners is het hoogste aantal inwoners in de hele periode van 2013 tot en met 2026.

Inwoners per leeftijdsgroep in de buurt Buitengebied - Stille Wald
De grootste getoonde leeftijdsgroep in de buurt Buitengebied - Stille Wald is 45 tot 65 jaar, met 34% van de inwoners.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2026 per leeftijdsgroep.

De grafiek toont de leeftijdsgroepen. Het aantal inwoners is ook per individueel levensjaar beschikbaar (alleen de inwoners van 105 jaar en ouder vormen 1 groep). De inwoners naar leeftijd zijn er tot op buurtniveau in het document met leeftijdsgegevens in de download voor de gemeente Doetinchem.

Burgerlijke staat in de buurt Buitengebied - Stille Wald
Deze grafiek laat zien hoeveel inwoners getrouwd, niet getrouwd, gescheiden of verweduwd zijn.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, burgerlijke staat: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2026 naar burgerlijke staat.

Onderverdeling van de bevolking in de buurt Buitengebied - Stille Wald naar de situaties ‘Ongehuwd’, ‘Gehuwd’, ‘Gescheiden’ en ‘Verweduwd’.

Toelichting
Soorten huishoudens
In 2026 waren er 50 huishoudens in de buurt Buitengebied - Stille Wald. Er waren 10 eenpersoonshuishoudens en 40 meerpersoonshuishoudens (afgerond op vijftallen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont de verdeling naar soorten huishoudens voor de buurt Buitengebied - Stille Wald. De gegevens gelden voor 2026.

De cijfers gaan over de particuliere huishoudens op 1 januari 2026. Particuliere huishoudens bestaan uit één of meer inwoners die alleen of samen wonen en zelf in hun dagelijks onderhoud voorzien. In deze grafiek worden de huishoudens onderverdeeld in eenpersoonshuishoudens, meerpersoonshuishoudens zonder kinderen en meerpersoonshuishoudens met kinderen. De cijfers over huishoudens zijn afgerond op vijftallen.

Inwoners naar land van herkomst per jaar
Gegevens over de herkomstgebieden van de inwoners in de buurt Buitengebied - Stille Wald.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Autochtoon of migratieachtergrond in Nederland voor de periode van 2013 tot en met 2026: Bovenstaande grafiek toont de verdeling van de bevolking naar herkomst uit Nederland, herkomst uit Europa en herkomst van buiten Europa in de buurt Buitengebied - Stille Wald per jaar.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners maar herkomst per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt Buitengebied - Stille Wald:

JaarHerkomst NederlandHerkomst EuropaHerkomst buiten Europa
202614550
202514555
202414500
202314050
202213000
202113070
202012460
201910970
201810340
20179650
20168760
20157850
20147740
20137240

In 2026 was de herkomst van inwoners in de buurt Buitengebied - Stille Wald als volgt verdeeld: herkomst uit Nederland: 97%, herkomst uit Europese landen: 3,33% en herkomst uit landen buiten Europa: 0,0% En in 2013 was de verdeling van inwoners naar herkomstgebied als volgt: herkomst uit Nederland: 95%, herkomst uit Europa: 5,3% en herkomst van buiten Europa: 0,0%.

Toelichting Meer migratie
Migratie herkomstlanden

Bekijk ook de detailinformatie over het aantal inwoners in Nederland naar land van herkomst.

Landen van herkomst
Migratie achtergrond: Geboortelanden en herkomstlanden
Van de inwoners van de buurt Buitengebied - Stille Wald is 100% in Nederland geboren (gegevens 2026).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking in de buurt Buitengebied - Stille Wald: de grafiek toont het aantal inwoners in 2025, onderverdeeld naar geboorteland en herkomstland. Gebruik het filter om een categorie te selecteren.

De cijfers over de migratieachtergrond van inwoners zijn gebaseerd op data van het CBS.

Toelichting
Geboorte per 1.000 inwoners
Er zijn 10 baby’s per 1.000 inwoners geboren in 2025 in de buurt Buitengebied - Stille Wald.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal levend geboren babies per 1.000 inwoners in de buurt Buitengebied - Stille Wald.

De cijfers over de geboortes per 1.000 aantal inwoners zijn berekend door het aantal levendgeborenen van 1 januari tot en met 31 december te delen door het aantal inwoners op 1 januari van het betreffende jaar.

Er waren in de gemeente Doetinchem als geheel 45 geboortes in augustus 2026. Bekijk de pagina met maandelijkse bevolkingscijfers voor de gemeente Doetinchem.

Cijfers over geboorte

De cijfers over het relatieve aantal geboortes zijn gebaseerd op data van het CBS. Als basis hiervoor is het aantal levendgeborenen van 1 januari tot en met 31 december in verhouding tot het aantal inwoners op 1 januari van een jaar in de buurt Buitengebied - Stille Wald genomen. Het relatieve aantal geboorten kan hoger uitvallen dan verwacht op basis van het inwonertal. Het relatieve cijfer betreft namelijk het aantal geboorten gedurende het jaar ten opzichte van het aantal inwoners op 1 januari. In nieuwbouwwijken kan het aantal inwoners sterk groeien in een jaar. Zo kunnen er in 1 jaar 10 kinderen geboren worden in een wijk waarin op 1 januari slechts 10 inwoners wonen, maar aan het eind van het jaar bijvoorbeeld 200 inwoners.

Sterfte per 1.000 inwoners
Er zijn 0 personen per 1.000 inwoners overleden in 2025 in de buurt Buitengebied - Stille Wald.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal sterftes per 1.000 inwoners in de buurt Buitengebied - Stille Wald.

De cijfers over de sterfte per 1.000 aantal inwoners zijn gebaseerd op data van het CBS. De relatieve sterfte is bepaald als het aantal overledenen van 1 januari tot en met 31 december, per 1.000 inwoners op 1 januari van het betreffende jaar.

In augustus 2026 zijn in de gemeente Doetinchem als geheel 55 inwoners overleden. Bekijk de maandelijkse sterftecijfers voor de gemeente Doetinchem.

Meer sterfte
Onderwijs in de buurt Buitengebied - Stille Wald

Bekijk de kinderopvang- en onderwijslocaties, gemiddelde reisafstanden, aantallen leerlingen en studenten en de ontwikkeling van het aantal scholen in de buurt Buitengebied - Stille Wald. Dit is een kleine selectie uit de datasets over het onderwijs. Bekijk véél meer informatie over het onderwijs op AlleCijfers.

Kinderopvang- en onderwijslocaties in de buurt Buitengebied - Stille Wald
Buurt Buitengebied - Stille WaldWijk Wehl / Nieuw WehlGemeente Doetinchem
Aantal kinderopvanglocaties010118
Aantal kindplaatsen02032.442
Aantal vestigingen basisonderwijs0327
Aantal leerlingen basisonderwijs04315.581
Aantal vestigingen voortgezet onderwijs0011
Aantal leerlingen voortgezet onderwijs005.948
Aantal opleidingen middelbaar beroepsonderwijs0010
Aantal studenten middelbaar beroepsonderwijs007.512
Aantal opleidingen hoger onderwijs003
Aantal studenten hoger onderwijs00604

Bovenstaande tabel toont data van het LRK en DUO over kinderopvang en onderwijs. De gegevens zijn bijgewerkt tot en met 1 oktober 2026.

Het aantal leerlingen betreft het aantal dat onderwijs volgt op een school in de buurt Buitengebied - Stille Wald. Op de pagina’s over het basisonderwijs en over de middelbare scholen zijn ook gegevens beschikbaar over het huisadres van leerlingen ten opzichte van het adres van de schoolvestigingen.

Gemiddelde afstanden kinderopvang en onderwijs
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een basisschool in de buurt Buitengebied - Stille Wald is 2,4 kilometer.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand staafdiagram toont de gemiddelde afstand in kilometers over de weg tot kinderdagverblijven, buitenschoolseopvang, basisonderwijs, voortgezet onderwijs totaal, VMBO scholen en HAVO VWO scholen. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens voor verschillende soorten locaties te tonen. De gebruikte cijfers komen van uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor de situatie in 2025.


Onderstaande tabel de gemiddelde afstand in kilometers voor verschillende soorten locaties voor kinderopvang en onderwijs. De gegevens worden getoond per (vergelijkings)gebied en gelden voor 2025.

RegioKinderdagverblijfBuitenschoolseopvangBasisonderwijsVoortgezet onderwijsVMBOHAVO VWO
Nederland0,70,70,82,52,63,4
Provincie Gelderland0,80,80,82,82,83,7
Gemeente Doetinchem0,80,80,82,32,32,8
Wijk Wehl / Nieuw Wehl1,11,11,26,06,06,8
Buurt Diepenbroek0,60,80,85,85,86,9
Buurt Wehl - west1,81,81,85,65,65,7
Buurt Buitengebied - Stille Wald1,62,42,46,46,46,7
Buurt Buitengebied - Het Broek2,32,22,24,64,65,5
Buurt Wehl - oost1,92,22,24,64,65,7
Buurt Wehl - noordoost1,81,81,85,15,16,2
Buurt Wehl - noord1,91,32,06,76,77,5
Buurt Nieuw Wehl - centrum2,82,22,86,16,16,1
Buurt Nieuw Wehl - noordoost2,41,72,46,96,97,0
Buurt Nieuw Wehl - zuidwest2,32,22,35,45,45,4
Buurt A18 Bedrijvenpark2,32,42,14,64,65,5
Buurt ’t Hagelkruis0,50,50,56,36,37,3
Buurt Heideslag0,91,21,26,06,07,0

Deze grafiek toont een regionale vergelijking van de gemiddelde reisafstanden voor inwoners van hun woonadres naar de dichtstbijzijnde locaties voor kinderopvang, basisonderwijs en voortgezet onderwijs. De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting. In de grafiek zie je de gegevens voor de buurt Buitengebied - Stille Wald in vergelijking tot andere gebieden. De volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (oranje), provincie Gelderland (bruin), gemeente Doetinchem (geel), wijk Wehl / Nieuw Wehl (groen) en 12 buurten (blauw). Buurt Buitengebied - Stille Wald wordt in het rood weergegeven.

Leerlingen en studenten in de buurt Buitengebied - Stille Wald
In 2025 woonden er 30 leerlingen en studenten in de buurt Buitengebied - Stille Wald.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Onderwijsdata: aantal leerlingen en studenten per soort onderwijs in de buurt Buitengebied - Stille Wald, data van het CBS over 2025.

De grafiek toont het aantal leerlingen in het PO en VO en het aantal studenten in het MBO, HBO, en WO dat als inwoner staat ingeschreven op een adres in de buurt Buitengebied - Stille Wald.

Toelichting
Opleidingsniveau van de inwoners van 15 tot 75 jaar
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Opleidingsniveau van de inwoners van 15 tot 75 jaar per 1 oktober 2024 in de buurt Buitengebied - Stille Wald.

Bovenstaande donutgrafiek toont het percentage praktisch, middelbaar en hoog opgeleiden voor de buurt Buitengebied - Stille Wald. Bekijk het aantal inwoners per opleidingsniveau door op de taartpunten in de grafiek te klikken.

Definities opleidingsniveau

Economie en inkomen in de buurt Buitengebied - Stille Wald

Bekijk de ontwikkeling van het aantal bedrijven en het gemiddelde inkomen in de buurt Buitengebied - Stille Wald, met vergelijkingen tussen gebieden.

Bedrijfsvestigingen (25 totaal)
In de buurt Buitengebied - Stille Wald zijn in totaal 25 bedrijfsvestigingen geregistreerd (gegevens voor 2025).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal vestigingen van bedrijven per sector per jaar in de buurt Buitengebied - Stille Wald (het aantal bedrijven in de sector “overheid, onderwijs en zorg (Ooz)” is vanaf 2020 bekend).

De ‘gestapelde lijngrafiek’ toont het aantal bedrijfsvestigingen in de buurt Buitengebied - Stille Wald voor elk van de volgende 8 sectoren:

  1. Lbv: Landbouw, bosbouw en visserij
  2. Nen: Nijverheid en energie
  3. Hh: Handel en HORECA
  4. Vic: Vervoer, informatie en communicatie
  5. Fdo: Financiële diensten en onroerend goed
  6. Zd: Zakelijke dienstverlening
  7. Ooz: Overheid, onderwijs en zorg
  8. Cro: Cultuur, recreatie en overige diensten
Toelichting Definities

Advertentie:

De inlegzolen van VeiligVoeten beschermen goed tegen spijkers in je voet!

Huttenbouw of timmerdorp?
Voorkom verwondingen aan je voeten en voel je veilig! Gebruik veiligheidszooltjes, die beschermen goed tegen scherpe objecten in je voet! Het materiaal van de zolen lijkt op dat van een kogelvrij vest. Bescherm je voeten tegen spijkers en schroeven bij het klussen, gebruik ze bij evenementen, draag ze in je laarzen voor extra isolatie en bescherming of gebruik ze in je waterschoenen.

Gemiddeld inkomen per inwoner
Het gemiddeld inkomen per inwoner in de buurt Buitengebied - Stille Wald is €34.300.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Gemiddeld bruto jaarinkomen in de buurt Buitengebied - Stille Wald.

Over de inkomensdata:

Inwoners en inkomensontvangers: Het gemiddeld inkomen per inwoner in de buurt Buitengebied - Stille Wald is €34.300. Het gemiddeld inkomen per inkomensontvanger is €41.800. Buurt Buitengebied - Stille Wald telt 100 inkomensontvangers op 155 inwoners totaal.

2% van de huishoudens in de buurt Buitengebied - Stille Wald heeft een inkomen op of rond het sociaal minimum. Studentenhuishoudens en huishoudens met een onvolledig jaarinkomen zijn hierin niet meegenomen. Het sociaal minimum is het wettelijk bestaansminimum zoals dat in de politieke besluitvorming is vastgesteld. Zie de tabel met definities van de brondata voor de volledige definities.

Over de schaal van de inkomensmeter:

De laagste 10% en 25% regio’s vallen in het rode en oranje gebied; deze gebieden kunnen elkaar deels overlappen. De hoogste 25% regio’s vallen in het groene gebied. De grenzen zijn berekend met percentielen, waarbij alle waarden van laag naar hoog zijn gesorteerd. Lees meer over het (gewogen) gemiddelde, de mediaan, modus en percentielen.

Inkomensvergelijking binnen de gemeente Doetinchem
Regionale vergelijking van het gemiddelde inkomen per inwoner.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Gemiddeld inkomen per jaar voor elke buurt in de wijk Wehl / Nieuw Wehl (buurt Buitengebied - Stille Wald is rood, andere buurten zijn blauw en wijk Wehl / Nieuw Wehl is geel).

Er zijn nog veel meer inkomensgegevens beschikbaar in de tabel met 250+ onderwerpen en de inkomensranglijst.

De regionale gezondheidsmonitor

Onderstaande grafieken tonen gegevens uit de regionale gezondheidsmonitor. De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners. De data uit het onderzoek komen van het RIVM en het CBS.

Inwoners met een goede gezondheid
79% procent van de inwoners van 18 jaar en ouder in de buurt Buitengebied - Stille Wald ervaart de eigen gezondheid als goed of zeer goed.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande lijngrafiek toont het percentage inwoners met een goede gezondheid in de buurt Buitengebied - Stille Wald per leeftijdsgroep. De gegevens wordt getoond voor de periode van 2012 tot en met 2024.

De RIVM gezondheidsmonitor biedt gezondheidsgegevens voor Nederland en per provincie, gemeente, wijk en buurt. Dit zijn gegevens over beperkingen, ervaren gezondheid, overgewicht, roken, drinken en mantelzorg.

Over de gezondheidsmonitor

De cijfers op deze pagina zijn afkomstig van het RIVM op basis van gegevens uit de Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen 2012, 2016, 2020 en de Corona Gezondheidsmonitor 2022 van GGD, CBS en RIVM. Er zijn data over monitoren met betrekking tot gezondheid, sociale situatie en leefstijl. Deze gegevens zijn er voor alle buurten, wijken, gemeenten, provincies en voor heel Nederland. Normaliter wordt dit onderzoek iedere vier jaar uitgevoerd. En in verband met Corona is er in 2022 een extra Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen uitgevoerd.

De data zijn door het RIVM en CBS gepubliceerd en waar nodig door OpenInfo omgerekend naar de regionale indelingen van 2026.

Bekijk alle definities uit de regionale gezondheidsmonitor.

Alcoholgebruik en roken
86% van de inwoners van 18 tot 65 jaar in de buurt Buitengebied - Stille Wald geeft aan wel eens alcohol te drinken.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de onderwerpen in de categorie ‘Alcoholgebruik en roken’ uit de gezondheidsmonitor van het RIVM voor de buurt Buitengebied - Stille Wald. Hierbij wordt per onderwerp getoond wat het percentage inwoners in de buurt Buitengebied - Stille Wald is dat heeft aangegeven dat het onderwerp van toepassing is. Gebruik het filter boven de grafiek om de leeftijdsgroep van de inwoners te kiezen.

Bekijk de toelichting bij bovenstaande grafiek met de definities en de vragen voor de onderwerpen ‘rookt tabak’, ‘voldoet aan de alcoholrichtlijn’, ‘drinken’, ‘zwaar drinken’ en ‘overmatig drinken’.

Toelichting

Bekijk de aparte pagina over de gezondheid in de buurt Buitengebied - Stille Wald met de gegevens over meer dan 40 onderwerpen uit de regionale gezondheidsmonitor en met data over het gebruik van de WMO en de jeugdzorg in de buurt Buitengebied - Stille Wald.

Meer gezondheidsdata
Voertuigen en verkeer in de buurt Buitengebied - Stille Wald

Bekijk de beschikbare gegevens over geregistreerde voertuigen, elektrische auto’s en verkeersongevallen in de buurt Buitengebied - Stille Wald.

Aantal elektrische auto’s in de buurt Buitengebied - Stille Wald
Er zijn 3 elektrische auto’s in oktober 2026 in de buurt Buitengebied - Stille Wald.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal elektrische auto’s per maand in de buurt Buitengebied - Stille Wald op basis van de regionale voertuigdata van de RDW. Dit is de som van het aantal elektrische bedrijfsauto’s en het aantal elektrische personenauto’s.

Er zijn 3 elektrische auto’s in de buurt Buitengebied - Stille Wald. Dit is het totaal aantal in oktober 2026 bij de RDW op kenteken geregistreerde elektrische auto’s in de buurt Buitengebied - Stille Wald die op de batterij rijden en met een stekker opgeladen worden.

Toelichting op de regionale voertuigdata

Deze paragraaf toont data over de op kenteken geregistreerde voertuigen in de buurt Buitengebied - Stille Wald. Dit is regionale data van de RDW. De data is beschikbaar per soort voertuig, per energiebron (brandstof) en per maand. Deze gegevens worden maandelijks bijgewerkt, het meest recent was dit op 1 oktober 2026. Bekijk de toelichting voor de bronbeschrijving en definities van de regionale voertuig data.

Toelichting Meer autodata
Voertuigen naar energiebron
Er zijn 67 voertuigen met ‘benzine’ als energiebron in de buurt Buitengebied - Stille Wald in oktober 2026.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal voertuigen per type energiebron (brandstof) dat in oktober 2026 in het kentekenregister van de RDW in de buurt Buitengebied - Stille Wald geregistreerd staat.

Er zijn in totaal 106 op naam geregistreerde voertuigen in de buurt Buitengebied - Stille Wald (in oktober 2026).

Voertuigen naar soort
Er zijn 71 voertuigen van het type ‘personenauto’ in de buurt Buitengebied - Stille Wald in oktober 2026.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal voertuigen naar soort motorvoertuig dat in oktober 2026 in het kentekenregister van de RDW in de buurt Buitengebied - Stille Wald geregistreerd staat.

Vergelijk het percentage auto’s per energiebron op de pagina met regionale voertuigdata.

Verkeersongevallen naar afloop
Er waren 13 verkeersongevallen in de buurt Buitengebied - Stille Wald in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen in de buurt Buitengebied - Stille Wald. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2025 in de buurt Buitengebied - Stille Wald plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2025
Totaal13
Materiële schade12
Letselschade0
Dodelijke afloop1

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen is bepaald welke ongevallen binnen de buurt Buitengebied - Stille Wald vallen.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Veiligheid in de buurt Buitengebied - Stille Wald

Bekijk de ontwikkeling en soorten van de geregistreerde misdaad in de buurt Buitengebied - Stille Wald op basis van data van de Politie en het CBS. De politiedata worden maandelijks bijgewerkt, het meest recent op 15 september 2026. De beschrijvingen van de soorten misdrijven zoals de politie deze gebruikt zijn te vinden in de tabel met definities van de verschillende soorten delicten.

Meer misdaad
Totaal geregistreerde misdaad per maand of per jaar
Er zijn in 2025 in totaal 5 misdrijven in de buurt Buitengebied - Stille Wald geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Totaal aantal geregistreerde misdaden in de buurt Buitengebied - Stille Wald, 2012 tot en met 2025 (bij weergave van de gegevens per jaar) of april 2025 tot en met september 2026 (bij weergave van de gegevens per maand).

In de buurt Buitengebied - Stille Wald zijn van 2012 tot en met 2025 in totaal 59 misdrijven geregistreerd. Deze misdrijven zijn ingedeeld naar 18 verschillende soorten delicten. Voor 13% van alle buurten in heel Nederland zijn er in deze periode 59 of minder misdrijven geregistreerd. In 2025 werden in de buurt Buitengebied - Stille Wald 5 misdrijven door de politie vastgelegd. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens per maand of per jaar te tonen.

Misdaden naar type delict
De meest voorkomende soorten misdrijven in de buurt Buitengebied - Stille Wald van 2012 t/m 2025 zijn Overige vermogensdelicten (15 delicten) en Ongevallen (weg) (7 delicten).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Aantal geregistreerde misdaden voor de tien meest voorkomende soorten delicten van 2012 tot en met 2025, buurt Buitengebied - Stille Wald.

Definities misdaad
Misdaad totaal per maand
In september 2026 is er één misdrijf in de buurt Buitengebied - Stille Wald geregistreerd.
Afbeelding van een warmtekaart (een heatmap in het Engels, een visuele weergave van data waarbij kleuren worden gebruikt om waarden weer te geven) met het totaal aantal misdrijven in de buurt Buitengebied - Stille Wald per maand en per jaar.

Bovenstaande warmtekaart geeft een visuele weergave van het totaal aantal door de politie geregistreerde misdrijven per maand in de buurt Buitengebied - Stille Wald over de afgelopen 6 jaar.

Alle gegevens zijn beschikbaar in het Excel document met politiedata als onderdeel van de download voor de gemeente Doetinchem.

Misdaden per 1.000 inwoners
Er waren 13 misdrijven per 1.000 inwoners van het type ‘verkeersovertredingen’ in 2025 in de buurt Buitengebied - Stille Wald.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Criminaliteit: aantal misdaden per 1.000 inwoners in 2025 in de buurt Buitengebied - Stille Wald.

De grafiek toont de meest recente gegevens over het aantal misdaden per 1.000 inwoners voor de buurt Buitengebied - Stille Wald. De gegevens over misdaden zijn hiertoe gegroepeerd in (1) het totaal aantal diefstallen (alle vormen, zoals diefstal uit woningen en schuren, diefstal van auto’s en fietsen en winkeldiefstal), (2) geweld en seksmisdrijven, (3) milieuovertredingen, (4) oplichting, (5) verkeersovertredingen, (6) vernielingen en misdrijven tegen de openbare orde en (7) alle overige misdrijven. De definities van alle verschillende soorten delicten met daarbij de categorie waarin deze zijn ingedeeld zijn te vinden in de bronbeschrijving van de politiedata.

Verkiezingen in de buurt Buitengebied - Stille Wald

Bekijk de beschikbare verkiezingsuitslagen en informatie over de stembureaus in de buurt Buitengebied - Stille Wald.

Uitslag gemeenteraadsverkiezingen 2026
Stembureau Schutterij Sint Martinus in Wehl
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Aantal stemmen per partij zoals uitgebracht te Stembureau Schutterij Sint Martinus in Wehl bij de gemeenteraadsverkiezingen van maart 2026. De grafiek toont de 11 partijen waarop bij de gemeenteraadsverkiezingen van maart 2026 bij het stembureau Stembureau Schutterij Sint Martinus in Wehl stemmen zijn uitgebracht.

Onderstaande grafiek toont het aantal stemmen per politieke partij dat bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 18 maart 2026 in Stembureau Schutterij Sint Martinus in Wehl is uitgebracht. Er was bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 18 maart 2026 geen stembureau binnen de buurt Buitengebied - Stille Wald. Stembureau Schutterij Sint Martinus in Wehl is het stembureau dat het meest dichtbij het geografisch centrum van de buurt Buitengebied - Stille Wald ligt.

Bekijk veel meer informatie over de verkiezingen op de pagina met alle 70 stembureaus in de gemeente Doetinchem en op de pagina met alle verkiezingsuitslagen voor de gemeente Doetinchem. En download alle verkiezingsdata in een Excel document als onderdeel van de uitgebreide informatie voor de gemeente Doetinchem.

Stembureaus Doetinchem
Adressen en leefomgeving in de buurt Buitengebied - Stille Wald

Bekijk gegevens over adressen, gebruiksdoelen, bouwperioden, dichtheid, de nabijheid van voorzieningen, energieverbruik en energielabels in de buurt Buitengebied - Stille Wald.

Informatie op basis van de BAG (de Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) van 1 juli 2026. De buurt Buitengebied - Stille Wald telt in totaal 60 adressen, deze hebben allemaal een verblijfsobject, er zijn geen standplaatsen en geen ligplaatsen. Alle adressen in buurt Buitengebied - Stille Wald liggen buiten de bebouwde kom.

Adressen Doetinchem
Adressen: gebruiksdoelen
In de buurt Buitengebied - Stille Wald zijn er 50 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor de buurt Buitengebied - Stille Wald.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities
Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 18 panden uit de bouwperiode 1950 tot 1970 in de buurt Buitengebied - Stille Wald.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor de buurt Buitengebied - Stille Wald. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 juli 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Dichtheid per km² van bevolking, adressen en auto’s

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de dichtheid van de bevolking-, adressen- en personenauto’s per km² oppervlakte in Nederland en de buurt Buitengebied - Stille Wald voor 2026.


Onderstaande tabel toont de dichtheid van de bevolking-, adressen- en personenauto’s per km² oppervlakte in Nederland en de buurt Buitengebied - Stille Wald voor 2026:

DichtheidNederlandBuurt Buitengebied - Stille Wald
Bevolking53961
Adressen2.093118
Autos27540

De data over het aantal inwoners-, adressen- en personenauto’s per vierkante kilometer land geven een beeld van ‘de mate van concentratie van menselijke activiteiten’ in de buurt Buitengebied - Stille Wald ten opzichte van het gemiddelde voor Nederland. Merk op: de gemiddelde omgevingsadressendichtheid is een ander cijfer dan de uitkomst van het aantal adressen gedeeld door de oppervlakte. Zie de definities van de verschillende lokale verdichtingsmaten.

Toelichting
Gemiddelde afstand tot voorzieningen
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een huisartsenpraktijk in de buurt Buitengebied - Stille Wald is 2,2.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in de buurt Buitengebied - Stille Wald tot de dichtstbijzijnde voorziening. De gebruikte cijfers komen uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor 2025.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in de buurt Buitengebied - Stille Wald tot de dichtstbijzijnde voorziening voor 2025:

VoorzieningAfstand in km
Huisartsenpraktijk2,2
Supermarkt2,2
Restaurant2,3
Basisonderwijs2,4
Voortgezet onderwijs6,4
Bibliotheek2,4
Treinstation2,1
Sportterrein1,7
Bioscoop8,3
Museum9,2

De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting.

Gas- en elektriciteitsverbruik van woningen
Gemiddeld aardgas- en elektriciteitsverbruik per woning per jaar in de buurt Buitengebied - Stille Wald.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het gemiddeld energieverbruik per woning per jaar in de buurt Buitengebied - Stille Wald.


Onderstaande tabel toont het gemiddelde gas- en elektriciteitsverbruik per type woning voor 2024 voor de buurt Buitengebied - Stille Wald:

Soort woningGemiddeld gasverbruikGemiddelde elektriciteitslevering per woning
Appartement1.0603.530
Tussenwoning4503.050
Hoekwoning7903.440
Twee-onder-één-kap woning4803.810
Vrijstaande woning1.2403.950
Koopwoning1.1403.930
Huurwoning1.1303.100

Data over het gemiddeld elektriciteitsverbruik in kWh en het gemiddeld verbruik voor aardgas in m3. Het gemiddelde geldt voor het verbruik van één jaar van alle particuliere woningen. Het verbruik van gas en elektra is ook bekend per woningtype, zie de tabel.

Toelichting Meer gas
Energielabels
De meest voorkomende energielabels in de buurt Buitengebied - Stille Wald zijn G (13 adressen) en F (10 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in de buurt Buitengebied - Stille Wald. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 oktober 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel G komt het meeste voor in de buurt Buitengebied - Stille Wald: 13 adressen hebben energielabel G. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Doetinchem bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Adressen in de buurt Buitengebied - Stille Wald
Tabel met 103 adressen in de buurt Buitengebied - Stille Wald.

Onderstaande tabel toont alle openbare ruimtes en alle unieke combinaties van straten en huisnummers voor de buurt Buitengebied - Stille Wald. Één straat kan in meer dan één buurt voorkomen. Vind de buurt bij je adres op de pagina met alle adressen voor de gemeente Doetinchem.

Openbare ruimteHuisnummer(s)Postcode(s)WoonplaatsAantal adressen
Beekseweg47 t/m 647031GNWehl14
Dassenboomse Allee1 t/m 27031GVWehl3
Grensweg1 t/m 37031GPWehl6
Koningsweg1 t/m 77031GSWehl53
Parallelweg1 t/m 107031GRWehl10
Plakslagseweg1 t/m 77031GMWehl6
Plantage Allée2 t/m 47031GKWehl3
Rijksweg--Wehl0
Ringweg27031GWWehl2
Tolweg1 t/m 87031GLWehl6

Bovenstaande tabel toont de gegevens voor 10 openbare ruimtes en 103 adressen in de buurt Buitengebied - Stille Wald. Dit zijn alle adressen en openbare ruimtes op basis van de BAG- en de topografische kaarten (BRT) van het Kadaster van 1 juli 2026.

Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, spoorbaan of brug zijn. Zie de toelichting voor een verdere definitie. Klik op de naam van een openbare ruimte om de pagina met statistieken voor die ruimte weer te geven. Bekijk de definities van de soorten openbare ruimtes.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Adressen Doetinchem
Tabelgebruik:

  • Bekijk in de tabel alle openbare ruimtes en unieke combinaties van straten en huisnummers in deze buurt.
  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waarin de zoekterm voorkomt zichtbaar blijven.
  • Sorteer de tabel door op een kolomtitel te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen onder de tabel.
  • Op kleine schermen: de eerste kolom blijft staan, verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien.
Download de buurt-rapportage!
Download hier de PDF buurt-rapportage met 100 grafieken en kaarten!

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download de buurt-rapportage voor Buurt Buitengebied - Stille Wald. Met veel extra informatie in 100 kaarten en grafieken! Met regionale vergelijkingen en met onderwerpen uitgezet in de tijd. Als PDF document: makkelijk te bewaren, delen en printen.

Download!
Gebieden
Tabel met de gebieden die de buurt Buitengebied - Stille Wald ‘raken’.
Soort gebiedNaam gebiedAantal adressen
Postcode numeriek7031102
BuurtschapHeidekant8
BuurtschapPlantage2
WoonplaatsWehl104
WijkWehl / Nieuw Wehl104
GemeenteDoetinchem104
ProvincieGelderland104
WaterschapWaterschap Rijn en IJssel104
LandNederland104

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden die de buurt Buitengebied - Stille Wald ‘raken’ met het aantal adressen uit de buurt Buitengebied - Stille Wald dat in het betreffende gebied ligt.

Buurt Buitengebied - Stille Wald ‘raakt’ andere gebieden zoals bijvoorbeeld een woonplaats of waterschap wanneer de geometrieën van de buurt Buitengebied - Stille Wald en die van de andere gebieden elkaar overlappen of snijden. De gebieden zijn op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2026 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026 bepaald. Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.

Alle onderwerpen en vergelijken

Bekijk de meest recente cijfers over meer dan 250 onderwerpen en vergelijk de buurt Buitengebied - Stille Wald met andere gebieden.

Gegevens over meer dan 250 onderwerpen!
Kies een categorie en bekijk de bijbehorende onderwerpen.

Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens voor de buurt Buitengebied - Stille Wald voor meer dan 250 onderwerpen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de onderwerpen in die categorie weer te geven.

Bedrijven
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Bedrijfsvestigingen totaal25Aantal2025
A Landbouw, bosbouw en visserij5Aantal2025
B-F Nijverheid en energie0Aantal2025
G+I Handel en horeca5Aantal2025
H+J Vervoer, informatie en communicatie5Aantal2025
K-L Financiële diensten, onroerend goed0Aantal2025
M-N Zakelijke dienstverlening5Aantal2025
O-Q Overheid, onderwijs en zorg0Aantal2025
R-U Cultuur, recreatie, overige diensten5Aantal2025
% A Landbouw, bosbouw en visserij20%Percentage2025
% B-F Nijverheid en energie0,0%Percentage2025
% G+I Handel en horeca20%Percentage2025
% H+J Vervoer, informatie en communicatie20%Percentage2025
% K-L Financiële diensten, onroerend goed0,0%Percentage2025
% M-N Zakelijke dienstverlening20%Percentage2025
% O-Q Overheid, onderwijs en zorg0,0%Percentage2025
% R-U Cultuur, recreatie, overige diensten20%Percentage2025

De cijfers over bedrijven tonen het aantal bedrijfsvestigingen in de buurt Buitengebied - Stille Wald, uitgesplitst naar bedrijfstak. Een vestiging is een locatie van een bedrijf, instelling of zelfstandige waar of van waaruit activiteiten worden uitgevoerd.

Bevolking
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Inwoners155Aantal2026
Mannen80Aantal2026
Vrouwen75Aantal2026
0 tot 15 jaar25Aantal2026
15 tot 25 jaar25Aantal2026
25 tot 45 jaar30Aantal2026
45 tot 65 jaar55Aantal2026
65 jaar of ouder25Aantal2026
Ongehuwd70Aantal2026
Gehuwd60Aantal2026
Gescheiden10Aantal2026
Verweduwd5Aantal2026
% Mannen52%Percentage2026
% Vrouwen48%Percentage2026
% 0 tot 15 jaar16%Percentage2026
% 15 tot 25 jaar16%Percentage2026
% 25 tot 45 jaar19%Percentage2026
% 45 tot 65 jaar34%Percentage2026
% 65 jaar of ouder16%Percentage2026
% Ongehuwd48%Percentage2026
% Gehuwd41%Percentage2026
% Gescheiden6,9%Percentage2026
% Verweduwd3,45%Percentage2026
Geboorten0Aantal2025
Geboorte relatief10Aantal per 1.000 inwoners2025
Sterftes0Aantal2025
Sterfte relatief0Aantal per 1.000 inwoners2025
Leerlingen PO10Aantal2025
Leerlingen VO10Aantal2025
Studenten MBO10Aantal2025
Studenten HBO0Aantal2025
Studenten WO0Aantal2025
Praktisch opleidingsniveau20Aantal2022
Middelbaar opleidingsniveau60Aantal2022
Hoger opleidingsniveau20Aantal2022
% Praktisch opleidingsniveau20%Percentage2022
% Middelbaar opleidingsniveau60%Percentage2022
% Hoger opleidingsniveau20%Percentage2022
Jongeren met jeugdzorg in natura2Aantal2021
% Jongeren met jeugdzorg4,7%Percentage2021
Wmo cliënten3Aantal2021
Wmo cliënten per 1.000 inwoners19Aantal per 1.000 inwoners2021
Bevolkingsdichtheid61Aantal per km²2026

De inwonersaantallen worden altijd op vijftallen afgerond, hierdoor kan het voorkomen dat een optelling van subgroepen (zoals inwoners naar geslacht of naar leeftijd) licht afwijkt van het totaal aantal inwoners.

Energie
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Gemiddelde elektriciteitslevering per woning4.150Gemiddeld in kWh2024
Gemiddelde elektriciteitsteruglevering per woning2.320Gemiddeld in kWh2024
% Woningen met zonnestroomgeen dataPercentagegeen data
% Woningen hoofdzakelijk elektrisch verwarmdgeen dataPercentagegeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering appartement3.530Gemiddeld in kWh2023
Gemiddelde elektriciteitslevering tussenwoning3.050Gemiddeld in kWh2021
Gemiddelde elektriciteitslevering hoekwoning3.440Gemiddeld in kWh2021
Gemiddelde elektriciteitslevering twee-onder-één-kap woning3.810Gemiddeld in kWh2023
Gemiddelde elektriciteitslevering vrijstaande woning3.950Gemiddeld in kWh2023
Gemiddelde elektriciteitslevering huurwoning3.100Gemiddeld in kWh2023
Gemiddelde elektriciteitslevering koopwoning3.930Gemiddeld in kWh2023
Gemiddeld aardgasverbruik per woning1.210Gemiddeld per m³2024
% Woningen met stadsverwarming12%Percentage2017
% Aardgasvrije woningengeen dataPercentagegeen data
% Aardgaswoningengeen dataPercentagegeen data
Gemiddeld aardgasverbruik appartement1.060Gemiddeld per m³2023
Gemiddeld aardgasverbruik tussenwoning450Gemiddeld per m³2021
Gemiddeld aardgasverbruik hoekwoning790Gemiddeld per m³2021
Gemiddeld aardgasverbruik twee-onder-één-kap woning480Gemiddeld per m³2023
Gemiddeld aardgasverbruik vrijstaande woning1.240Gemiddeld per m³2023
Gemiddeld aardgasverbruik koopwoning1.140Gemiddeld per m³2023
Gemiddeld aardgasverbruik huurwoning1.130Gemiddeld per m³2023
Publieke laadpalengeen dataAantalgeen data
Adressen zonder energielabel8Aantal2026
Adressen met voorlopig energielabel34Aantal2026
Adressen met definitief energielabel18Aantal2026
Energielabels A+++++0Aantal2026
Energielabels A++++0Aantal2026
Energielabels A+++1Aantal2026
Energielabels A++0Aantal2026
Energielabels A+0Aantal2026
Energielabels A9Aantal2026
Energielabels B4Aantal2026
Energielabels C4Aantal2026
Energielabels D8Aantal2026
Energielabels E3Aantal2026
Energielabels F10Aantal2026
Energielabels G13Aantal2026

De onderwerpen in de categorie energieverbruik tonen onder meer het gemiddelde gas- en elektriciteitsverbruik en de energielabels van gebouwen in de buurt Buitengebied - Stille Wald. Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het minst energiezuinige label en A++++ het meest energiezuinige label.

Gezondheid-gedrag
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Rookt tabak13%Percentage2024
Voldoet aan de alcoholrichtlijn38%Percentage2024
Drinken82%Percentage2024
Zwaar drinken10%Percentage2024
Overmatig drinken6%Percentage2024
Overgewicht50%Percentage2024
Ernstig overgewicht (obesitas)15%Percentage2024
Voldoet aan de beweegrichtlijn54%Percentage2024
Wekelijks sporten56%Percentage2024
Lopen en/of fietsen naar school of werk39%Percentage2024
Lopen naar school of werk14%Percentage2024
Fietsen naar school of werk32%Percentage2024

De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners in de buurt Buitengebied - Stille Wald. De data uit het onderzoek komt van het RIVM en het CBS.

Gezondheid-overig
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Eenzaam35%Percentage2024
Ernstig eenzaam8%Percentage2024
Emotioneel eenzaam18%Percentage2024
Sociaal eenzaam24%Percentage2024
Matig/veel regie over het eigen leven90%Percentage2024
Moeite met rondkomen9%Percentage2024
Krijgt steun van anderen97%Percentage2024
Ernstige geluidhinder door buren2%Percentage2024
Ernstige geluidhinder door wegverkeer11%Percentage2024
Ernstige geluidhinder weg >50 km/uur3%Percentage2024
Ernstige geluidhinder weg <50 km/uur9%Percentage2024
Ernstige geluidhinder door treinverkeer1%Percentage2024
Ernstige geluidhinder door vliegverkeer1%Percentage2024
Ernstige geluidhinder door windturbines1%Percentage2024
Ernstige slaapverstoring wegverkeer4%Percentage2024
Ernstige slaapverstoring treinverkeer0%Percentage2024
Ernstige slaapverstoring vliegverkeer0%Percentage2024
Ernstige slaapverstoring buren1%Percentage2024
Tevreden met de woning92%Percentage2024
Tevreden met de woonomgeving94%Percentage2024
Tevreden met het groen in de omgeving95%Percentage2024
Kan goed verkoeling vinden binnen76%Percentage2024
Kan goed verkoeling vinden buiten81%Percentage2024
Vrijwilligerswerk33%Percentage2024
Mantelzorger19%Percentage2024

De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners in de buurt Buitengebied - Stille Wald. De data uit het onderzoek komt van het RIVM en het CBS.

Gezondheid-ziekte
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Goed ervaren gezondheid79%Percentage2024
Één of meer langdurige aandoeningen31%Percentage2024
Beperkt vanwege gezondheid30%Percentage2024
Ernstig beperkt vanwege gezondheid4%Percentage2024
Één of meerdere keren gevallen32%Percentage2024
Langdurige ziekte en beperkt28%Percentage2024
Lage veerkracht12%Percentage2024
Hoge veerkracht55%Percentage2024
Hoog risico op angst of depressie6%Percentage2024
Suïcide gedachten de laatste 12 maanden8%Percentage2024
(Heel) veel stress in afgelopen 4 weken16%Percentage2024
Één of meer lichamelijke beperkingen8%Percentage2020
Beperking in horen3%Percentage2020
Beperking in zien3%Percentage2020
Beperking in bewegen4%Percentage2020
Broze gezondheid28%Percentage2024
Broze metale gezondheid37%Percentage2024
Broze lichamelijke gezondheid26%Percentage2024
Broze gezondheid in het sociale domein25%Percentage2024

De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners in de buurt Buitengebied - Stille Wald. De data uit het onderzoek komt van het RIVM en het CBS.

Huishoudens
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Huishoudens50Aantal2026
Eenpersoonshuishoudens10Aantal2026
Meerpersoonshuishoudens40Aantal2026
Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen20Aantal2026
Meerpersoonshuishoudens met kinderen20Aantal2026
% Eenpersoonshuishoudens20%Percentage2026
% Meerpersoonshuishoudens80%Percentage2026
% Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen40%Percentage2026
% Meerpersoonshuishoudens met kinderen40%Percentage2026
Gemiddelde huishoudensgrootte2,9Gemiddeld aantal2026

Het aantal huishoudens betreft het aantal particuliere huishoudens op 1 januari van een jaar. Particuliere huishoudens bestaan uit één of meer inwoners die alleen of samen in een woonruimte wonen en zelf in hun dagelijks onderhoud voorzien. De cijfers over huishoudens op wijk- en buurtniveau worden afgerond op vijftallen.

Inkomen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Werkzame beroepsbevolking90Aantal2024
Netto arbeidsparticipatie82%Percentage2021
% Werknemers87%Percentage2021
% Werknemers met vaste arbeidsrelatiegeen dataPercentagegeen data
% Werknemers met flexibele arbeidsrelatiegeen dataPercentagegeen data
% Zelfstandigen13%Percentage2021
Inkomensontvangers100Aantal2024
Inkomensontvangers per 1.000 inwoners667Aantal per 1.000 inwoners2024
Gemiddeld inkomen per inkomensontvanger€41.800Gemiddeld in Euro2023
Gemiddeld inkomen per inwoner€34.300Gemiddeld in Euro2023
40% personen met laagste inkomen43%Percentage2024
20% personen met hoogste inkomen19%Percentage2024
% Personen in armoede0,7%Percentage2024
% Personen tot 25% boven armoedegrens1,3%Percentage2024
Gemiddeld huishoudinkomen€36.800euro2021
40% huishoudens met laagste inkomen23%Percentage2021
20% huishoudens met hoogste inkomen28%Percentage2021
% Huishoudens met een laag inkomen2,0%Percentage2021
% Huishoudens onder of rond sociaal minimum2,0%Percentage2021
% Huishoudens tot 110% van sociaal minimum2,9%Percentage2021
% Huishoudens tot 120% van sociaal minimum3,6%Percentage2021
Mediaan vermogen van particuliere huishoudens€168.500euro2021
Personen per soort uitkering - Bijstand0Aantal2025
Personen per soort uitkering - AO10Aantal2025
Personen per soort uitkering - WW0Aantal2025
Personen per soort uitkering - AOW20Aantal2025
% Personen per soort uitkering - Bijstand0%Percentage2025
% Personen per soort uitkering - AO7%Percentage2025
% Personen per soort uitkering - WW0%Percentage2025
% Personen per soort uitkering - AOW13%Percentage2025

De inkomensgegevens beschrijven het inkomen van personen en particuliere huishoudens in de buurt Buitengebied - Stille Wald. Het besteedbaar inkomen is het bruto-inkomen verminderd met onder meer belastingen, premies en betaalde inkomensoverdrachten. Vanwege statistische geheimhouding worden niet voor ieder gebied inkomensgegevens gepubliceerd.

Migratie
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Herkomst Nederland145Aantal2026
Herkomst buiten Nederland5Aantal2026
Herkomst Europa5Aantal2026
Herkomst buiten Europa0Aantal2026
% Herkomst Nederland97%Percentage2026
% Herkomst buiten Nederland3,33%Percentage2026
% Herkomst Europa3,33%Percentage2026
% Herkomst buiten Europa0,0%Percentage2026
Geboren in Nederland met herkomst Nederland145Aantal2026
Geboren in Nederland met herkomst Europa5Aantal2026
Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa0Aantal2026
Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland5Aantal2026
Geboren in Nederland150Aantal2026
Geboren buiten Nederland met herkomst Europa5Aantal2026
Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa0Aantal2026
Geboren buiten Nederland5Aantal2026
% Geboren in Nederland met herkomst Nederland97%Percentage2026
% Geboren in Nederland met herkomst Europa3,33%Percentage2026
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland3,33%Percentage2026
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa0,0%Percentage2026
% Geboren in Nederland100%Percentage2026
% Geboren buiten Nederland met herkomst Europa3,33%Percentage2026
% Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa0,0%Percentage2026
% Geboren buiten Nederland3,33%Percentage2026
Autochtoon130Aantal2022
Westers5Aantal2022
Niet-westers0Aantal2022
Nederlandse Antillen en Aruba0Aantal2022
Marokko0Aantal2022
Suriname0Aantal2022
Turkije0Aantal2022
Overig niet-westers0Aantal2022

De onderwerpen in de categorie migratie gaan over de herkomst en migratie van inwoners van de buurt Buitengebied - Stille Wald. De herkomst is gebaseerd op het geboorteland van de persoon en diens ouders. De migratiecijfers tonen onder meer vestiging, vertrek, immigratie en emigratie.

Misdrijven
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Misdrijven5Aantal2025
Diefstal1Aantal2025
Geweld en seksmisdrijven1Aantal2025
Milieu overtredingen0Aantal2025
Oplichting0Aantal2025
Verkeersovertredingen2Aantal2025
Vernieling0Aantal2025
Overige misdrijven1Aantal2025
Misdrijven per 1.000 inwoners33Aantal per 1.000 inwoners2025
Diefstal per 1.000 inwoners7Aantal per 1.000 inwoners2025
Geweld en seksmisdrijven per 1.000 inwoners7Aantal per 1.000 inwoners2025
Milieu overtredingen per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2025
Oplichting per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2025
Verkeersovertredingen per 1.000 inwoners13Aantal per 1.000 inwoners2025
Vernieling per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2025
Overige misdrijven per 1.000 inwoners7Aantal per 1.000 inwoners2025

De cijfers over misdrijven tonen de door de politie geregistreerde misdrijven in de buurt Buitengebied - Stille Wald, zowel als aantal als omgerekend per 1.000 inwoners. Niet ieder gepleegd misdrijf wordt gemeld of geregistreerd.

Nabijheid voorzieningen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Huisartsenpraktijk afstand2,2Gemiddelde afstand in km2025
Huisartsenpraktijken binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2025
Huisartsenpraktijken binnen 3 km1,6Gemiddeld aantal2025
Huisartsenpraktijken binnen 5 km2,9Gemiddeld aantal2025
Huisartsenpost afstand8,9Gemiddelde afstand in km2024
Apotheek afstand2,2Gemiddelde afstand in km2025
Ziekenhuis met poli afstand8,6Gemiddelde afstand in km2025
Ziekenhuizen met poli binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuizen met poli binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuizen met poli binnen 20 km3,0Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuis zonder poli afstand9Gemiddelde afstand in km2025
Ziekenhuizen zonder poli binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuizen zonder poli binnen 10 km1,0Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuizen zonder poli binnen 20 km2,0Gemiddeld aantal2025
Supermarkt afstand2,2Gemiddelde afstand in km2025
Supermarkten binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2025
Supermarkten binnen 3 km2,6Gemiddeld aantal2025
Supermarkten binnen 5 km3,8Gemiddeld aantal2025
Overige dagelijkse levensmiddelen afstand2,2Gemiddelde afstand in km2025
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2025
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 3 km7,9Gemiddeld aantal2025
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 5 km13Gemiddeld aantal2025
Warenhuis afstand6,7Gemiddelde afstand in km2025
Warenhuizen binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2025
Warenhuizen binnen 10 km2,6Gemiddeld aantal2025
Warenhuizen binnen 20 km12Gemiddeld aantal2025
Café afstand2,3Gemiddelde afstand in km2025
Cafés binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2025
Cafés binnen 3 km4,0Gemiddeld aantal2025
Cafés binnen 5 km6,7Gemiddeld aantal2025
Cafetaria afstand1,9Gemiddelde afstand in km2025
Cafetaria binnen 1 km0,1Gemiddeld aantal2025
Cafetaria binnen 3 km6,5Gemiddeld aantal2025
Cafetaria binnen 5 km8,7Gemiddeld aantal2025
Restaurant afstand2,3Gemiddelde afstand in km2025
Restaurants binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2025
Restaurants binnen 3 km4,3Gemiddeld aantal2025
Restaurants binnen 5 km8,8Gemiddeld aantal2025
Hotel afstand5,1Gemiddelde afstand in km2025
Hotels binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2025
Hotels binnen 10 km10Gemiddeld aantal2025
Hotels binnen 20 km23Gemiddeld aantal2025
Kinderdagverblijf afstand1,6Gemiddelde afstand in km2025
Kinderdagverblijven binnen 1 km0,3Gemiddeld aantal2025
Kinderdagverblijven binnen 3 km3,0Gemiddeld aantal2025
Kinderdagverblijven binnen 5 km4,0Gemiddeld aantal2025
Buitenschoolseopvang afstand2,4Gemiddelde afstand in km2025
Buitenschoolseopvang binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2025
Buitenschoolseopvang binnen 3 km1,8Gemiddeld aantal2025
Buitenschoolseopvang binnen 5 km3,8Gemiddeld aantal2025
Basisonderwijs afstand2,4Gemiddelde afstand in km2025
Basisonderwijs binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2025
Basisonderwijs binnen 3 km1,6Gemiddeld aantal2025
Basisonderwijs binnen 5 km2,9Gemiddeld aantal2025
Voortgezet onderwijs afstand6,4Gemiddelde afstand in km2024
Voortgezet onderwijs binnen 3 km0,0Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 10 km11Gemiddeld aantal2024
VMBO afstand6,4Gemiddelde afstand in km2024
VMBO binnen 3 km0,0Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 10 km9,7Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO afstand6,7Gemiddelde afstand in km2024
HAVO VWO binnen 3 km0,0Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 10 km6,1Gemiddeld aantal2024
Openbaar groen afstand0,8Gemiddelde afstand in km2017
Park of plantsoen afstand1,9Gemiddelde afstand in km2017
Dagrecreatief terrein afstand4,6Gemiddelde afstand in km2017
Bos afstand0,8Gemiddelde afstand in km2017
Open natuurlijk terrein afstand6,2Gemiddelde afstand in km2017
Open droog natuurlijk terrein afstand7,3Gemiddelde afstand in km2017
Open nat natuurlijk terrein afstand6,4Gemiddelde afstand in km2017
Semi-openbaar groen afstand1,2Gemiddelde afstand in km2017
Sportterrein afstand1,7Gemiddelde afstand in km2017
Volkstuin afstand8,2Gemiddelde afstand in km2017
Verblijfsrecreatief terrein afstand1,5Gemiddelde afstand in km2017
Begraafplaats afstand1,6Gemiddelde afstand in km2017
Recreatief binnenwater afstand4,5Gemiddelde afstand in km2017
Oprit hoofdverkeersweg afstand1,8Gemiddelde afstand in km2025
Treinstation afstand2,1Gemiddelde afstand in km2025
Belangrijk overstapstation afstand25Gemiddelde afstand in km2025
Bibliotheek afstand2,4Gemiddelde afstand in km2025
Zwembad afstand9,5Gemiddelde afstand in km2025
Kunstijsbaan afstand39Gemiddelde afstand in km2025
Podiumkunsten afstand8,7Gemiddelde afstand in km2024
Podiumkunsten binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 10 km1,0Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 20 km3,9Gemiddeld aantal2024
Poppodium afstand25Gemiddelde afstand in km2024
Bioscoop afstand8,3Gemiddelde afstand in km2025
Bioscopen binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2025
Bioscopen binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2025
Bioscopen binnen 20 km4,0Gemiddeld aantal2025
Sauna afstand7,9Gemiddelde afstand in km2025
Zonnebank afstand8,5Gemiddelde afstand in km2025
Museum afstand9,2Gemiddelde afstand in km2024
Musea binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 10 km1,5Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 20 km9,4Gemiddeld aantal2024
Attractie afstand5,5Gemiddelde afstand in km2025
Attracties binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2025
Attracties binnen 20 km3,0Gemiddeld aantal2025
Attracties binnen 50 km20Gemiddeld aantal2025
Brandweerkazerne afstand2,7Gemiddelde afstand in km2025

Het CBS publiceert gegevens over de nabijheid van voorzieningen voor inwoners van de buurt Buitengebied - Stille Wald. De afstanden zijn gemiddelden over de weg en de nabijheidsindicatoren tonen hoeveel voorzieningen binnen een bepaalde afstand beschikbaar zijn.

Omgeving
OnderwerpWaardeEenheidJaar
RegiocodeBU02223103Code2026
RegionaamBuitengebied - Stille WaldNaam2026
Soort regioBuurtCategorisch type2026
Sorteercode02223103Code2026
Oppervlakte totaal253Aantal hectaren2026
Oppervlakte land253Aantal hectaren2026
Oppervlakte water0Aantal hectaren2026
Mate van stedelijkheid5Indicator 1-52026
Omgevingsadressendichtheid118Gemiddeld aantal per km²2026
Adressen totaal60Aantal2026
Adressen met postcode60Aantal2026
Adressen met woonfunctie50Aantal2026
Adressen met bijeenkomstfunctie1Aantal2026
Adressen met celfunctie0Aantal2026
Adressen met gezondheidszorgfunctie0Aantal2026
Adressen met industriefunctie9Aantal2026
Adressen met kantoorfunctie0Aantal2026
Adressen met logiesfunctie0Aantal2026
Adressen met onderwijsfunctie0Aantal2026
Adressen met sportfunctie0Aantal2026
Adressen met winkelfunctie1Aantal2026
Adressen met overige gebruiksfunctie2Aantal2026
Verblijfsobjecten60Aantal2026
Ligplaatsen0Aantal2026
Standplaatsen0Aantal2026
Panden met adres56Aantal2026
Adressen met pand60Aantal2026
Percelen met adres51Aantal2026
Adressen met perceel60Aantal2026
Adressen binnen bebouwde kom0Aantal2026
Adressen buiten bebouwde kom60Aantal2026
Woningen binnen bebouwde kom0Aantal2026
Woningen buiten bebouwde kom50Aantal2026
Panden met adres voor 1700geen dataAantal2026
Panden met adres 1700 tot 1900geen dataAantal2026
Panden met adres 1900 tot 1925geen dataAantal2026
Panden met adres 1925 tot 1950geen dataAantal2026
Panden met adres 1950 tot 1970geen dataAantal2026
Panden met adres 1970 tot 1980geen dataAantal2026
Panden met adres 1980 tot 1990geen dataAantal2026
Panden met adres 1990 tot 2000geen dataAantal2026
Panden met adres 2000 tot 2010geen dataAantal2026
Panden met adres 2010 tot 2020geen dataAantal2026
Panden met adres 2020 en latergeen dataAantal2026
Adressen met pand voor 17000Aantal2026
Adressen met pand 1700 tot 19003Aantal2026
Adressen met pand 1900 tot 19253Aantal2026
Adressen met pand 1925 tot 195016Aantal2026
Adressen met pand 1950 tot 197019Aantal2026
Adressen met pand 1970 tot 19803Aantal2026
Adressen met pand 1980 tot 19903Aantal2026
Adressen met pand 1990 tot 20003Aantal2026
Adressen met pand 2000 tot 20107Aantal2026
Adressen met pand 2010 tot 20203Aantal2026
Adressen met pand 2020 en later0Aantal2026
Postcodegebied7031GK-7031GWNaam2026
Meest voorkomende postcode7031Naam2026
Dekkingspercentage meest voorkomende postcode100%Percentage2026

De onderwerpen in de categorie omgeving beschrijven onder meer de oppervlakte, het aantal adressen, de bevolkingsdichtheid en de omgevingsadressendichtheid van de buurt Buitengebied - Stille Wald.

Verkeersongevallen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Verkeersongevallen totaal13Aantal2025
Verkeersongevallen uitsluitend materiële schade12Aantal2025
Verkeersongevallen letselschade0Aantal2025
Verkeersongevallen dodelijk1Aantal2025

De gegevens over verkeersongevallen in de buurt Buitengebied - Stille Wald zijn gebaseerd op de registratie van verkeersongevallen door Rijkswaterstaat.

Vervoer
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Personenauto’s totaal100Aantal2025
Personenauto’s - brandstof benzine85Aantal2025
Personenauto’s - overige brandstof15Aantal2025
Personenauto’s per huishouden2,0Aantal2025
Personenauto’s naar oppervlakte40Aantal2025
Motorfietsen10Aantal2025

De vervoersgegevens tonen onder meer het aantal personenauto’s en andere voertuigen in de buurt Buitengebied - Stille Wald. De voertuiggegevens zijn gebaseerd op het Nederlandse kentekenregister van de RDW.

Woningen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Woningvoorraad50Aantal2025
Woningen per 1.000 inwoners333Aantal per 1.000 inwoners2025
Nieuwbouw woningen0Aantal2025
Niet-woningvoorraad10Aantal2025
Nieuwbouw niet-woningen0Aantal2025
Gemiddelde woningwaarde€458.000Gemiddeld in Euro2025
Woningwaarde klasse€400.000 tot €500.000Categorisch type2025
Eengezinswoningen43Aantal2025
Meergezinswoningen7Aantal2025
Koopwoningen44Aantal2025
Huurwoningen6Aantal2025
Huurwoningen woningcorporaties0Aantal2025
Huurwoningen overige verhuurders6Aantal2025
Eigendom onbekend0Aantal2025
Bewoond50Aantal2025
Onbewoond0Aantal2025
% Koopwoningen88%Percentage2025
% Huurwoningen12%Percentage2025
% Huurwoningen woningcorporaties0%Percentage2025
% Huurwoningen overige verhuurders12%Percentage2025
% Eigendom onbekend0%Percentage2025
% Eengezinswoningen86%Percentage2025
% Meergezinswoningen14%Percentage2025
% Bewoond100%Percentage2025
% Onbewoond0%Percentage2025
Appartementen6Aantal2026
Tussenwoningen1Aantal2026
Hoekwoningen2Aantal2026
Twee-onder-één-kap woningen6Aantal2026
Vrijstaande woningen35Aantal2026
Woningtype onbekend0Aantal2026
% Appartementen12%Percentage2026
% Tussenwoningen2,0%Percentage2026
% Hoekwoningen4,0%Percentage2026
% Twee-onder-één-kap woningen12%Percentage2026
% Vrijstaande woningen70%Percentage2026
% Woningtype onbekend0,0%Percentage2026
Woningen voor 194517Aantal2026
Woningen 1945 tot 196514Aantal2026
Woningen 1965 tot 19759Aantal2026
Woningen 1975 tot 19851Aantal2026
Woningen 1985 tot 19952Aantal2026
Woningen 1995 tot 20053Aantal2026
Woningen 2005 tot 20153Aantal2026
Woningen 2015 tot 20251Aantal2026
Woningen 2025 en later0Aantal2026
Woningen bouwjaar onbekend0Aantal2026
% Woningen voor 194534%Percentage2026
% Woningen 1945 tot 196528%Percentage2026
% Woningen 1965 tot 197518%Percentage2026
% Woningen 1975 tot 19852,0%Percentage2026
% Woningen 1985 tot 19954,0%Percentage2026
% Woningen 1995 tot 20056%Percentage2026
% Woningen 2005 tot 20156%Percentage2026
% Woningen 2015 tot 20252,0%Percentage2026
% Woningen 2025 en later0,0%Percentage2026
% Woningen bouwjaar onbekend0,0%Percentage2026

De woningcijfers voor de buurt Buitengebied - Stille Wald komen voornamelijk van het CBS en de BAG. Ze beschrijven onder meer de woningvoorraad, woningtypen, bouwperioden, eigendom en gemiddelde WOZ-waarde. Cijfers op wijk- en buurtniveau kunnen zijn afgerond op vijftallen.

Download de gegevens voor alle onderwerpen en alle jaren als Excel document. Alle woonplaatsen, wijken en buurten zijn onderdeel van de download voor de gemeente Doetinchem. Er is ook een download met alle gemeente-, wijk- en buurtgegevens voor heel Nederland.

Selecteer op een groot scherm een categorie in het menu naast de tabel. Gebruik op een klein scherm de keuzelijst boven de tabel.

Tabelgebruik:

  • Kies een categorie om alleen de onderwerpen uit dat deel van de tabel te tonen.
  • Op grote schermen staat de categoriekeuze naast de tabel; op kleine schermen staat deze erboven.
  • Verschuif de tabel op kleine schermen horizontaal om alle kolommen te bekijken.
Top 5 buurt Buitengebied - Stille Wald: kenmerken met het grootste verschil ten opzichte van Nederland
#KenmerkWaardeWaarde NLVerschilVerschil NLScore
1% H+J Vervoer, informatie en communicatie20%8,1%12%3,6%3,31
2Gemiddelde huishoudensgrootte2,92,10,80,32,64
3Gemiddelde elektriciteitsteruglevering per woning2.3207901.5306302,43
4Gemiddelde elektriciteitslevering per woning4.1502.5501.6006812,35
5Basisonderwijs afstand2,40,81,60,692,32

Download alle kenmerken met een vergelijking van alle regio’s: uitgebreide informatie gemeente Doetinchem.

RegioSoort regio% H+J Vervoer, informatie en communicatieGemiddelde huishoudensgrootteGemiddelde elektriciteitsteruglevering per woningGemiddelde elektriciteitslevering per woningBasisonderwijs afstand
Buitengebied - Stille WaldBuurt20%2,92.3204.1502,4
NederlandLand8,1%2,17902.5500,8
DoetinchemGemeente5,6%2,29802.6500,8
DiepenbroekBuurt2,7%2,11.0902.8400,8
Wehl - westBuurt0,0%2,72.3603.7301,8

Download alle kenmerken met een vergelijking van alle regio’s: uitgebreide informatie gemeente Doetinchem.

Top 5 kenmerken buurt Buitengebied - Stille Wald:

De eerste tabel toont de vijf meest kenmerkende onderwerpen voor buurt Buitengebied - Stille Wald. Op deze onderwerpen verschilt buurt Buitengebied - Stille Wald relatief het meest van de rest van Nederland. De vergelijking gebruikt de meest recent beschikbare gegevens per onderwerp.

Regio’s:

De tweede tabel toont de waarden voor de top 5 kenmerken per regio. Getoonde regio’s: buurt Buitengebied - Stille Wald, Nederland, de gemeente, de wijk en de andere buurten binnen de wijk. Hierbij staan de kenmerken in de kolommen en de vergelijkingsgebieden in de rijen.

Berekening van de grootste verschillen:

Het relatieve verschil is berekend als verschilscore. De verschilscore vergelijkt het verschil voor Buitengebied - Stille Wald met het gemiddelde verschil voor Nederland. Zo worden de onderwerpen geselecteerd die relatief het sterkst van het Nederlandse gemiddelde afwijken.

De kolommen van de eerste tabel tonen de rekenstappen. ‘Waarde’ is de waarde voor Buitengebied - Stille Wald, ‘Waarde NL’ het Nederlandse gemiddelde, ‘Verschil’ het verschil tussen beide waarden, ‘Verschil NL’ de gemiddelde afwijking in Nederland en ‘Score’ de daaruit berekende verschilscore.

De verschilscores zijn voor ruim 70 onderwerpen berekend. Uit de onderwerpen met de hoogste scores worden de vijf meest interessante onderwerpen gekozen. Hierdoor worden tegengestelde of vrijwel gelijke onderwerpen niet dubbel getoond en wordt het ontbreken van een onderwerp niet als kenmerk gepresenteerd. Als er bijvoorbeeld relatief veel vrouwen zijn, wordt niet ook automatisch het lage aandeel mannen getoond. Een sterk afwijkende bedrijfstak wordt alleen getoond als deze oververtegenwoordigd is.

Alle verschilscores voor alle wijken en buurten in buurt Buitengebied - Stille Wald staan in de uitgebreide download voor Doetinchem.

Data en bronnen

Bekijk de gebruikte open databronnen en definities en download uitgebreide regionale datasets over de buurt Buitengebied - Stille Wald.

Download alle regionale data
Download de uitgebreide datasets voor de gemeente Doetinchem.
Afbeelding van Excel documenten uit de download met regionale data.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download uitgebreide informatie in handige Excel-overzichten voor de gemeente Doetinchem. De download bevat regionale statistieken, adressen, verkiezingsuitslagen, misdaadcijfers, detail leeftijdsgegevens en meer.

Download ook de PDF buurt-rapportage voor de buurt Buitengebied - Stille Wald met 100 kaarten en grafieken.

Download!
Gebruikte open data bronnen
Bronvermelding en definities

Veel gegevens op deze pagina komen uit verschillende datasets met regionale cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Hierbij is een groot aantal datasets gecombineerd. De meest recente gegevens zijn bijgewerkt tot en met 14 oktober 2026. Daarnaast zijn diverse andere officiële databronnen gebruikt, waaronder het Kadaster, de Kiesraad, de Politie en het RIVM.

Bronnen & definities
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron