Statistieken buurt Monnikenhof sportcomplex

Statistieken buurt Monnikenhof sportcomplex

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor de buurt Monnikenhof sportcomplex in de gemeente Vijfheerenlanden Vlag van de gemeente Vijfheerenlanden. Bekijk de gegevens over inwoners, woningen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke grafieken, tabellen, kaarten en uitleg bij de data.

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor de buurt Monnikenhof sportcomplex in de gemeente Vijfheerenlanden Vlag van de gemeente Vijfheerenlanden. Bekijk de gegevens over inwoners, woningen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke grafieken, tabellen, kaarten en uitleg bij de data.

Kaart van de buurt Monnikenhof sportcomplex.Bekijk kaart
Buurt Monnikenhof sportcomplex in het kort

Bekijk de belangrijkste cijfers, de kaart en een korte toelichting over de buurt Monnikenhof sportcomplex.

Kerncijfers van de buurt Monnikenhof sportcomplex
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van de belangrijkste cijfers van het Kadaster en het CBS voor de buurt Monnikenhof sportcomplex.


Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor de buurt Monnikenhof sportcomplex.

OnderwerpAantalBronJaar data
Adressen met postcode21Kadaster2026
Adressen met woonfunctie11Kadaster2026
Panden met adres22Kadaster2026
Percelen met adres20Kadaster2026
Woningvoorraad11CBS2025
Huishoudens10CBS2026
Inwoners25CBS2026

Op deze pagina vind je een kaart van de buurt Monnikenhof sportcomplex en de data over meer dan 250 onderwerpen voor de buurt Monnikenhof sportcomplex.

Definities
Aantal inwoners op de kaart van de buurt Monnikenhof sportcomplex
Kaart van de omgeving van de buurt Monnikenhof sportcomplex.
Afbeelding van de buurt Monnikenhof sportcomplex op de kaart.

Kaart van de wijk Monnikenhof met het aantal inwoners per buurt in 2026. De cijfers op de kaart geven de volgende buurten weer: 1: Helsdingen, 2: Molenbuurt I, 3: Monnikenhof centrum, 4: Molenbuurt II, 5: Monnikenhof sportcomplex.

Bekijk de statistieken voor alle 145 gebieden binnen de gemeente Vijfheerenlanden via de overzichtspagina van de gebieden in de Vijfheerenlanden.

Overzicht gebieden Meer Vijfheerenlanden
Over de buurt Monnikenhof sportcomplex

De buurt Monnikenhof sportcomplex ligt binnen de wijk Monnikenhof in de gemeente Vijfheerenlanden. De meest voorkomende postcode in de buurt Monnikenhof sportcomplex is postcode 4133.

Er zijn 22 adressen en elf woningen in de buurt Monnikenhof sportcomplex in de gemeente Vijfheerenlanden. 68% van de woningen in de buurt is een koopwoning. De woningen hebben een gemiddelde WOZ waarde van €327.261. Er wonen 25 inwoners in de buurt Monnikenhof sportcomplex, met een aanzienlijk deel (25%) in de leeftijdsgroep van nul tot vijftien jaar. Buurt Monnikenhof sportcomplex telt tien huishoudens van gemiddeld 2,4 personen. Verder zijn er twintig personenauto’s en tien bedrijfsvestigingen geregistreerd in de buurt Monnikenhof sportcomplex.

Buurt Monnikenhof sportcomplex heeft een totale oppervlakte van 31 hectare, waarvan 29 hectare land en 2 hectare water (honderd hectare is één vierkante kilometer, 1 km2). De gemiddelde dichtheid van adressen is 916 adressen per km2.

Meer over de buurt Monnikenhof sportcomplex:

De gemeente Vijfheerenlanden (gemeentecode GM1961) is in 2019 bij een gemeentelijke herindeling ontstaan vanuit de gemeenten Leerdam, Vianen en Zederik. Hierbij zijn deze gemeenten volledig naar de nieuwe gemeente Vijfheerenlanden overgegaan. De gegevens van de buurt Monnikenhof sportcomplex voor de jaren 2013 tot en met 2020 zijn berekend. Bekijk ook de pagina over de gemeentelijke herindeling van de gemeente Vijfheerenlanden.

Blijf op de hoogte

Ontvang een e-mail als er nieuwe cijfers zijn op de pagina Buurt Monnikenhof sportcomplex.

Wonen in de buurt Monnikenhof sportcomplex

Bekijk de woningvoorraad, woningkenmerken, woningtypen en de ontwikkeling van de gemiddelde WOZ-waarde in de buurt Monnikenhof sportcomplex.

Kenmerken van de 11 woningen in de buurt Monnikenhof sportcomplex
Er zijn 11 woningen in de buurt Monnikenhof sportcomplex.
Informatie over de woningen in deze regio op basis van open data van het Centraal Bureau voor de Statistiek en het Kadaster. Afbeelding met 4 taart diagrammen.

De vier bovenstaande taartdiagrammen tonen het percentage woningen naar verschillende woningkenmerken. Beschikbare kenmerken zijn eigendom, bewoning, type, soort woning en bouwperiode. Het jaar waar de data voor gelden staat in het midden van de grafiek. Klik op de afbeelding om deze groter weer te geven.

Bekijk onderstaande toelichting voor de definities van de woningkenmerken. En bekijk de woningkenmerken per buurt in de gemeente Vijfheerenlanden in een interactieve tabel.

Toelichting
Woningwaarde per jaar
De gemiddelde WOZ waarde in de buurt Monnikenhof sportcomplex was €327.261 in 2020.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde WOZ woningwaarde per jaar in de buurt Monnikenhof sportcomplex.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde WOZ woningwaarde per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt Monnikenhof sportcomplex:

JaarGemiddelde WOZ woningwaarde Buurt Monnikenhof sportcomplex% verschil
2020€327.2614,73%
2019€312.47839%
2018€225.0004,17%
2017€216.0002,86%
2016€210.0001,45%
2015€207.000-2,36%
2014€212.000-4,93%
2013€223.000geen data

De gemiddelde WOZ woningwaarde in de buurt Monnikenhof sportcomplex is met €104.261 toegenomen van €223.000 in 2013 tot €327.261 in 2020 (dat is een toename van 47%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2013 tot en met 2020 was €14.894 (6,4%). De ontwikkeling van de data in de tijd volgt een licht stijgende trend: De cijfers stijgen meer wel dan niet.

Bekijk ook de ranglijst van de woningwaarden per buurt in de gemeente Vijfheerenlanden.

Toelichting
Download een schat aan informatie
  • Uitgebreide informatie in handige Excel overzichten voor de gemeente Vijfheerenlanden.
  • Meer dan 250 onderwerpen voor Nederland en alle provincies, gemeenten, wijken en buurten in Nederland.
Woningwaarde en 65-plussers per gebied
De gemiddelde woningwaarde in de buurt Monnikenhof sportcomplex is €327.261, het percentage inwoners van 65 jaar en ouder is 20% en er zijn 11 woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde woningwaarde per regio op de horizontale as. Deze is afgezet tegen het percentage inwoners van 65 jaar en ouder op de verticale as. Iedere regio wordt als cirkel weergegeven. De omvang van de cirkels hangt af van het aantal woningen in een gebied: hoe meer woningen, hoe groter de cirkel.

Woningwaarde ten opzichte van inwoners van 65 jaar en ouder per gebied, de volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (grijs), provincie Utrecht (bruin), gemeente Vijfheerenlanden (geel), 17 woonplaatsen (groen), wijk Monnikenhof (oranje) en 4 buurten (blauw). De buurt Monnikenhof sportcomplex wordt in het rood weergegeven. Klik op de naam van een cirkel om de gegevens voor dat gebied weer te geven.

Soorten woningen
Vrijstaande woningen komen het meeste voor in de buurt Monnikenhof sportcomplex: er zijn 7 adressen met het woningtype vrijstaande woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in de buurt Monnikenhof sportcomplex.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 juli 2026.

Bevolking in de buurt Monnikenhof sportcomplex

Bekijk de samenstelling en ontwikkeling van de bevolking in de buurt Monnikenhof sportcomplex, met cijfers over inwoners, leeftijd, burgerlijke staat, huishoudens, migratieachtergrond, opleidingsniveau, geboorte en sterfte.

Bekijk ook de maandelijkse bevolkingsontwikkeling in de gemeente Vijfheerenlanden.

Aantal inwoners per jaar
De buurt Monnikenhof sportcomplex telt 25 inwoners in 2026.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt Monnikenhof sportcomplex. De gegevens lopen van 2013 tot en met 2026.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt Monnikenhof sportcomplex:

JaarAantal inwoners de buurt Monnikenhof sportcomplex% verschil
20262525%
2025200,0%
202420-20%
20232525%
20222033%
202115-12%
2020176,2%
201916-5,9%
2018170,0%
201717-5,6%
201618-5,3%
2015195,6%
2014180,0%
201318geen data

Het aantal inwoners in de buurt Monnikenhof sportcomplex is met 7 personen toegenomen van 18 personen in 2013 tot 25 personen in 2026 (dat is een groei van 39%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2013 tot en met 2026 was 1 personen (3,59%).

Het aantal inwoners is het aantal personen zoals op 1 januari in het bevolkingsregister vastgelegd. Bekijk ook de tabel met het aantal inwoners per buurt in de gemeente Vijfheerenlanden.

Beschrijving van de ontwikkeling van het aantal inwoners in de buurt Monnikenhof sportcomplex:

In 2013 waren er 18 inwoners in de buurt Monnikenhof sportcomplex. In 2021 is het aantal gedaald tot 15 personen. Dit is een daling van 3 (-17%) ten opzichte van 2013, ten opzichte van het vorige jaar (2020) is het verschil -2 (-12%). Het aantal van 15 inwoners is het minimum in de hele periode waarover de inwonersdata beschikbaar zijn. In 2023 is het aantal gestegen tot 25 personen. De stijging ten opzichte van 2021 is 10 (67%), het verschil ten opzichte van het vorige jaar (2022) is 5 (25%). Het aantal van 25 inwoners is het hoogste aantal inwoners in de hele periode van 2013 tot en met 2026. In 2026 was het aantal ook op het hoogste punt van 25 personen.

Inwoners per leeftijdsgroep in de buurt Monnikenhof sportcomplex
De grootste getoonde leeftijdsgroep in de buurt Monnikenhof sportcomplex is 0 tot 15 jaar, met 25% van de inwoners.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2026 per leeftijdsgroep.

De grafiek toont de leeftijdsgroepen. Het aantal inwoners is ook per individueel levensjaar beschikbaar (alleen de inwoners van 105 jaar en ouder vormen 1 groep). De inwoners naar leeftijd zijn er tot op buurtniveau in het document met leeftijdsgegevens in de download voor de gemeente Vijfheerenlanden.

Burgerlijke staat in de buurt Monnikenhof sportcomplex
Deze grafiek laat zien hoeveel inwoners getrouwd, niet getrouwd, gescheiden of verweduwd zijn.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, burgerlijke staat: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2026 naar burgerlijke staat.

Onderverdeling van de bevolking in de buurt Monnikenhof sportcomplex naar de situaties ‘Ongehuwd’, ‘Gehuwd’, ‘Gescheiden’ en ‘Verweduwd’.

Toelichting
Soorten huishoudens
In 2026 waren er 10 huishoudens in de buurt Monnikenhof sportcomplex. Er waren 5 eenpersoonshuishoudens en 5 meerpersoonshuishoudens (afgerond op vijftallen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont de verdeling naar soorten huishoudens voor de buurt Monnikenhof sportcomplex. De gegevens gelden voor 2026.

De cijfers gaan over de particuliere huishoudens op 1 januari 2026. Particuliere huishoudens bestaan uit één of meer inwoners die alleen of samen wonen en zelf in hun dagelijks onderhoud voorzien. In deze grafiek worden de huishoudens onderverdeeld in eenpersoonshuishoudens, meerpersoonshuishoudens zonder kinderen en meerpersoonshuishoudens met kinderen. De cijfers over huishoudens zijn afgerond op vijftallen.

Inwoners naar land van herkomst per jaar
Gegevens over de herkomstgebieden van de inwoners in de buurt Monnikenhof sportcomplex.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Autochtoon of migratieachtergrond in Nederland voor de periode van 2013 tot en met 2026: Bovenstaande grafiek toont de verdeling van de bevolking naar herkomst uit Nederland, herkomst uit Europa en herkomst van buiten Europa in de buurt Monnikenhof sportcomplex per jaar.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners maar herkomst per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt Monnikenhof sportcomplex:

JaarHerkomst NederlandHerkomst EuropaHerkomst buiten Europa
20262505
20251505
20242000
20232000
20222000
20211500
20201630
20191630
20181720
20171730
20161740
20151660
20141660
20131660

In 2026 was de herkomst van inwoners in de buurt Monnikenhof sportcomplex als volgt verdeeld: herkomst uit Nederland: 83%, herkomst uit Europese landen: 0,0% en herkomst uit landen buiten Europa: 17% En in 2013 was de verdeling van inwoners naar herkomstgebied als volgt: herkomst uit Nederland: 73%, herkomst uit Europa: 27% en herkomst van buiten Europa: 0,0%.

Toelichting Meer migratie
Migratie herkomstlanden

Bekijk ook de detailinformatie over het aantal inwoners in Nederland naar land van herkomst.

Landen van herkomst
Migratie achtergrond: Geboortelanden en herkomstlanden
Van de inwoners van de buurt Monnikenhof sportcomplex is 67% in Nederland geboren (gegevens 2026).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking in de buurt Monnikenhof sportcomplex: de grafiek toont het aantal inwoners in 2025, onderverdeeld naar geboorteland en herkomstland. Gebruik het filter om een categorie te selecteren.

De cijfers over de migratieachtergrond van inwoners zijn gebaseerd op data van het CBS.

Toelichting
Geboorte per 1.000 inwoners
Er zijn 0 baby’s per 1.000 inwoners geboren in 2025 in de buurt Monnikenhof sportcomplex.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal levend geboren babies per 1.000 inwoners in de buurt Monnikenhof sportcomplex.

De cijfers over de geboortes per 1.000 aantal inwoners zijn berekend door het aantal levendgeborenen van 1 januari tot en met 31 december te delen door het aantal inwoners op 1 januari van het betreffende jaar.

Er waren in de gemeente Vijfheerenlanden als geheel 79 geboortes in augustus 2026. Bekijk de pagina met maandelijkse bevolkingscijfers voor de gemeente Vijfheerenlanden.

Cijfers over geboorte

De cijfers over het relatieve aantal geboortes zijn gebaseerd op data van het CBS. Als basis hiervoor is het aantal levendgeborenen van 1 januari tot en met 31 december in verhouding tot het aantal inwoners op 1 januari van een jaar in de buurt Monnikenhof sportcomplex genomen. Het relatieve aantal geboorten kan hoger uitvallen dan verwacht op basis van het inwonertal. Het relatieve cijfer betreft namelijk het aantal geboorten gedurende het jaar ten opzichte van het aantal inwoners op 1 januari. In nieuwbouwwijken kan het aantal inwoners sterk groeien in een jaar. Zo kunnen er in 1 jaar 10 kinderen geboren worden in een wijk waarin op 1 januari slechts 10 inwoners wonen, maar aan het eind van het jaar bijvoorbeeld 200 inwoners.

Sterfte per 1.000 inwoners
Er zijn 0 personen per 1.000 inwoners overleden in 2025 in de buurt Monnikenhof sportcomplex.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal sterftes per 1.000 inwoners in de buurt Monnikenhof sportcomplex.

De cijfers over de sterfte per 1.000 aantal inwoners zijn gebaseerd op data van het CBS. De relatieve sterfte is bepaald als het aantal overledenen van 1 januari tot en met 31 december, per 1.000 inwoners op 1 januari van het betreffende jaar.

In augustus 2026 zijn in de gemeente Vijfheerenlanden als geheel 46 inwoners overleden. Bekijk de maandelijkse sterftecijfers voor de gemeente Vijfheerenlanden.

Meer sterfte
Onderwijs in de buurt Monnikenhof sportcomplex

Bekijk de kinderopvang- en onderwijslocaties, gemiddelde reisafstanden, aantallen leerlingen en studenten en de ontwikkeling van het aantal scholen in de buurt Monnikenhof sportcomplex. Dit is een kleine selectie uit de datasets over het onderwijs. Bekijk véél meer informatie over het onderwijs op AlleCijfers.

Kinderopvang- en onderwijslocaties in de buurt Monnikenhof sportcomplex
Buurt Monnikenhof sportcomplexGemeente VijfheerenlandenGemeente Gorinchem
Aantal kinderopvanglocaties414571
Aantal kindplaatsen1442.9281.465
Aantal vestigingen basisonderwijs03316
Aantal leerlingen basisonderwijs05.8753.837
Aantal vestigingen voortgezet onderwijs0311
Aantal leerlingen voortgezet onderwijs01.5156.324
Aantal opleidingen middelbaar beroepsonderwijs004
Aantal studenten middelbaar beroepsonderwijs00944

Bovenstaande tabel toont data van het LRK en DUO over kinderopvang en onderwijs. De gegevens zijn bijgewerkt tot en met 1 oktober 2026.

Het aantal leerlingen betreft het aantal dat onderwijs volgt op een school in de buurt Monnikenhof sportcomplex. Op de pagina’s over het basisonderwijs en over de middelbare scholen zijn ook gegevens beschikbaar over het huisadres van leerlingen ten opzichte van het adres van de schoolvestigingen.

Gemiddelde afstanden kinderopvang en onderwijs
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een basisschool in de buurt Monnikenhof sportcomplex is 1,5 kilometer.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand staafdiagram toont de gemiddelde afstand in kilometers over de weg tot kinderdagverblijven, buitenschoolseopvang, basisonderwijs, voortgezet onderwijs totaal, VMBO scholen en HAVO VWO scholen. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens voor verschillende soorten locaties te tonen. De gebruikte cijfers komen van uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor de situatie in 2024.


Onderstaande tabel de gemiddelde afstand in kilometers voor verschillende soorten locaties voor kinderopvang en onderwijs. De gegevens worden getoond per (vergelijkings)gebied en gelden voor 2024.

RegioKinderdagverblijfBuitenschoolseopvangBasisonderwijsVoortgezet onderwijsVMBOHAVO VWO
Nederland0,70,70,82,52,63,4
Provincie Utrecht0,60,70,72,22,32,6
Gemeente Vijfheerenlanden0,80,80,73,43,43,6
Wijk Monnikenhof0,80,50,80,90,90,9
Buurt Monnikenhof centrum1,10,51,11,31,31,3
Molenbuurt I0,60,60,60,50,50,5
Molenbuurt II0,60,60,60,90,90,9
Buurt Helsdingen0,30,30,30,20,20,2
Buurt Monnikenhof sportcomplex1,50,91,51,81,81,8

Deze grafiek toont een regionale vergelijking van de gemiddelde reisafstanden voor inwoners van hun woonadres naar de dichtstbijzijnde locaties voor kinderopvang, basisonderwijs en voortgezet onderwijs. De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting. In de grafiek zie je de gegevens voor de buurt Monnikenhof sportcomplex in vergelijking tot andere gebieden. De volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (oranje), provincie Utrecht (bruin), gemeente Vijfheerenlanden (geel), wijk Monnikenhof (groen) en 4 buurten (blauw). Buurt Monnikenhof sportcomplex wordt in het rood weergegeven.

Leerlingen en studenten in de buurt Monnikenhof sportcomplex
Er woonden in 2026 geen leerlingen of studenten in de buurt Monnikenhof sportcomplex.

Er zijn in de buurt Monnikenhof sportcomplex geen leerlingen in het het PO of VO en geen studenten in het MBO, HBO, of WO geregistreerd. Daarom wordt hier geen grafiek getoond.

Toelichting
Opleidingsniveau van de inwoners van 15 tot 75 jaar
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Opleidingsniveau van de inwoners van 15 tot 75 jaar per 1 oktober 2024 in de buurt Monnikenhof sportcomplex.

Bovenstaande donutgrafiek toont het percentage praktisch, middelbaar en hoog opgeleiden voor de buurt Monnikenhof sportcomplex. Bekijk het aantal inwoners per opleidingsniveau door op de taartpunten in de grafiek te klikken.

Definities opleidingsniveau

Economie en inkomen in de buurt Monnikenhof sportcomplex

Bekijk de ontwikkeling van het aantal bedrijven en het gemiddelde inkomen in de buurt Monnikenhof sportcomplex, met vergelijkingen tussen gebieden.

Bedrijfsvestigingen (10 totaal)
In de buurt Monnikenhof sportcomplex zijn in totaal 10 bedrijfsvestigingen* geregistreerd (gegevens voor 2025). * Het totaal van 10 bedrijfsvestigingen wijkt af van de som van 14 van het aantal bedrijfsvestigingen per sector. Het verschil wordt veroorzaakt doordat de aantallen per sector op vijftallen zijn afgerond.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal vestigingen van bedrijven per sector per jaar in de buurt Monnikenhof sportcomplex (het aantal bedrijven in de sector “overheid, onderwijs en zorg (Ooz)” is vanaf 2020 bekend).

De ‘gestapelde lijngrafiek’ toont het aantal bedrijfsvestigingen in de buurt Monnikenhof sportcomplex voor elk van de volgende 8 sectoren:

  1. Lbv: Landbouw, bosbouw en visserij
  2. Nen: Nijverheid en energie
  3. Hh: Handel en HORECA
  4. Vic: Vervoer, informatie en communicatie
  5. Fdo: Financiële diensten en onroerend goed
  6. Zd: Zakelijke dienstverlening
  7. Ooz: Overheid, onderwijs en zorg
  8. Cro: Cultuur, recreatie en overige diensten
Toelichting Definities

Advertentie:

De inlegzolen van VeiligVoeten beschermen goed tegen spijkers in je voet!

Huttenbouw of timmerdorp?
Voorkom verwondingen aan je voeten en voel je veilig! Gebruik veiligheidszooltjes, die beschermen goed tegen scherpe objecten in je voet! Het materiaal van de zolen lijkt op dat van een kogelvrij vest. Bescherm je voeten tegen spijkers en schroeven bij het klussen, gebruik ze bij evenementen, draag ze in je laarzen voor extra isolatie en bescherming of gebruik ze in je waterschoenen.

Gemiddeld inkomen per inwoner
Het gemiddeld inkomen per inwoner in de buurt Monnikenhof sportcomplex is €27.500.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Gemiddeld bruto jaarinkomen in de buurt Monnikenhof sportcomplex.

Over de inkomensdata:

Inwoners en inkomensontvangers: Het gemiddeld inkomen per inwoner in de buurt Monnikenhof sportcomplex is €27.500. Het gemiddeld inkomen per inkomensontvanger is €34.900. Buurt Monnikenhof sportcomplex telt 0 inkomensontvangers op 25 inwoners totaal.

3% van de huishoudens in de buurt Monnikenhof sportcomplex heeft een inkomen op of rond het sociaal minimum. Studentenhuishoudens en huishoudens met een onvolledig jaarinkomen zijn hierin niet meegenomen. Het sociaal minimum is het wettelijk bestaansminimum zoals dat in de politieke besluitvorming is vastgesteld. Zie de tabel met definities van de brondata voor de volledige definities.

Over de schaal van de inkomensmeter:

De laagste 10% en 25% regio’s vallen in het rode en oranje gebied; deze gebieden kunnen elkaar deels overlappen. De hoogste 25% regio’s vallen in het groene gebied. De grenzen zijn berekend met percentielen, waarbij alle waarden van laag naar hoog zijn gesorteerd. Lees meer over het (gewogen) gemiddelde, de mediaan, modus en percentielen.

Inkomensvergelijking binnen de gemeente Vijfheerenlanden
Regionale vergelijking van het gemiddelde inkomen per inwoner.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Gemiddeld inkomen per jaar voor elke buurt in de wijk Monnikenhof (buurt Monnikenhof sportcomplex is rood, andere buurten zijn blauw en wijk Monnikenhof is geel).

Er zijn nog veel meer inkomensgegevens beschikbaar in de tabel met 250+ onderwerpen en de inkomensranglijst.

De regionale gezondheidsmonitor

Onderstaande grafieken tonen gegevens uit de regionale gezondheidsmonitor. De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners. De data uit het onderzoek komen van het RIVM en het CBS.

Inwoners met een goede gezondheid
71% procent van de inwoners van 18 jaar en ouder in de buurt Monnikenhof sportcomplex ervaart de eigen gezondheid als goed of zeer goed.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande lijngrafiek toont het percentage inwoners met een goede gezondheid in de buurt Monnikenhof sportcomplex per leeftijdsgroep. De gegevens wordt getoond voor de periode van 2012 tot en met 2022.

De RIVM gezondheidsmonitor biedt gezondheidsgegevens voor Nederland en per provincie, gemeente, wijk en buurt. Dit zijn gegevens over beperkingen, ervaren gezondheid, overgewicht, roken, drinken en mantelzorg.

Over de gezondheidsmonitor

De cijfers op deze pagina zijn afkomstig van het RIVM op basis van gegevens uit de Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen 2012, 2016, 2020 en de Corona Gezondheidsmonitor 2022 van GGD, CBS en RIVM. Er zijn data over monitoren met betrekking tot gezondheid, sociale situatie en leefstijl. Deze gegevens zijn er voor alle buurten, wijken, gemeenten, provincies en voor heel Nederland. Normaliter wordt dit onderzoek iedere vier jaar uitgevoerd. En in verband met Corona is er in 2022 een extra Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen uitgevoerd.

De data zijn door het RIVM en CBS gepubliceerd en waar nodig door OpenInfo omgerekend naar de regionale indelingen van 2026.

Bekijk alle definities uit de regionale gezondheidsmonitor.

Alcoholgebruik en roken
86% van de inwoners van 18 tot 65 jaar in de buurt Monnikenhof sportcomplex geeft aan wel eens alcohol te drinken.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de onderwerpen in de categorie ‘Alcoholgebruik en roken’ uit de gezondheidsmonitor van het RIVM voor de buurt Monnikenhof sportcomplex. Hierbij wordt per onderwerp getoond wat het percentage inwoners in de buurt Monnikenhof sportcomplex is dat heeft aangegeven dat het onderwerp van toepassing is. Gebruik het filter boven de grafiek om de leeftijdsgroep van de inwoners te kiezen.

Bekijk de toelichting bij bovenstaande grafiek met de definities en de vragen voor de onderwerpen ‘rookt tabak’, ‘voldoet aan de alcoholrichtlijn’, ‘drinken’, ‘zwaar drinken’ en ‘overmatig drinken’.

Toelichting

Bekijk de aparte pagina over de gezondheid in de buurt Monnikenhof sportcomplex met de gegevens over meer dan 40 onderwerpen uit de regionale gezondheidsmonitor en met data over het gebruik van de WMO en de jeugdzorg in de buurt Monnikenhof sportcomplex.

Meer gezondheidsdata
Voertuigen en verkeer in de buurt Monnikenhof sportcomplex

Bekijk de beschikbare gegevens over geregistreerde voertuigen, elektrische auto’s en verkeersongevallen in de buurt Monnikenhof sportcomplex.

Aantal elektrische auto’s in de buurt Monnikenhof sportcomplex
Er zijn 1 elektrische auto’s in oktober 2026 in de buurt Monnikenhof sportcomplex.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal elektrische auto’s per maand in de buurt Monnikenhof sportcomplex op basis van de regionale voertuigdata van de RDW. Dit is de som van het aantal elektrische bedrijfsauto’s en het aantal elektrische personenauto’s.

Er zijn 1 elektrische auto’s in de buurt Monnikenhof sportcomplex. Dit is het totaal aantal in oktober 2026 bij de RDW op kenteken geregistreerde elektrische auto’s in de buurt Monnikenhof sportcomplex die op de batterij rijden en met een stekker opgeladen worden.

Toelichting op de regionale voertuigdata

Deze paragraaf toont data over de op kenteken geregistreerde voertuigen in de buurt Monnikenhof sportcomplex. Dit is regionale data van de RDW. De data is beschikbaar per soort voertuig, per energiebron (brandstof) en per maand. Deze gegevens worden maandelijks bijgewerkt, het meest recent was dit op 1 oktober 2026. Bekijk de toelichting voor de bronbeschrijving en definities van de regionale voertuig data.

Toelichting Meer autodata
Voertuigen naar energiebron
Er zijn 23 voertuigen met ‘benzine’ als energiebron in de buurt Monnikenhof sportcomplex in oktober 2026.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal voertuigen per type energiebron (brandstof) dat in oktober 2026 in het kentekenregister van de RDW in de buurt Monnikenhof sportcomplex geregistreerd staat.

Er zijn in totaal 30 op naam geregistreerde voertuigen in de buurt Monnikenhof sportcomplex (in oktober 2026).

Voertuigen naar soort
Er zijn 24 voertuigen van het type ‘personenauto’ in de buurt Monnikenhof sportcomplex in oktober 2026.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal voertuigen naar soort motorvoertuig dat in oktober 2026 in het kentekenregister van de RDW in de buurt Monnikenhof sportcomplex geregistreerd staat.

Vergelijk het percentage auto’s per energiebron op de pagina met regionale voertuigdata.

Verkeersongevallen naar afloop
Er waren 12 verkeersongevallen in de buurt Monnikenhof sportcomplex in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen in de buurt Monnikenhof sportcomplex. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2025 in de buurt Monnikenhof sportcomplex plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2025
Totaal12
Materiële schade10
Letselschade2
Dodelijke afloop0

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen is bepaald welke ongevallen binnen de buurt Monnikenhof sportcomplex vallen.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Veiligheid in de buurt Monnikenhof sportcomplex

Bekijk de ontwikkeling en soorten van de geregistreerde misdaad in de buurt Monnikenhof sportcomplex op basis van data van de Politie en het CBS. De politiedata worden maandelijks bijgewerkt, het meest recent op 15 september 2026. De beschrijvingen van de soorten misdrijven zoals de politie deze gebruikt zijn te vinden in de tabel met definities van de verschillende soorten delicten.

Meer misdaad
Totaal geregistreerde misdaad per maand of per jaar
Er zijn in 2025 in totaal 6 misdrijven in de buurt Monnikenhof sportcomplex geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Totaal aantal geregistreerde misdaden in de buurt Monnikenhof sportcomplex, 2012 tot en met 2025 (bij weergave van de gegevens per jaar) of april 2025 tot en met september 2026 (bij weergave van de gegevens per maand).

In de buurt Monnikenhof sportcomplex zijn van 2012 tot en met 2025 in totaal 185 misdrijven geregistreerd. Deze misdrijven zijn ingedeeld naar 17 verschillende soorten delicten. In 2025 werden in de buurt Monnikenhof sportcomplex 6 misdrijven door de politie vastgelegd. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens per maand of per jaar te tonen.

Misdaden naar type delict
De meest voorkomende soorten misdrijven in de buurt Monnikenhof sportcomplex van 2012 t/m 2025 zijn Diefstal uit/vanaf motorvoertuigen (55 delicten) en Overige vermogensdelicten (30 delicten).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Aantal geregistreerde misdaden voor de tien meest voorkomende soorten delicten van 2012 tot en met 2025, buurt Monnikenhof sportcomplex.

Definities misdaad
Misdaad totaal per maand
In september 2026 is er één misdrijf in de buurt Monnikenhof sportcomplex geregistreerd.
Afbeelding van een warmtekaart (een heatmap in het Engels, een visuele weergave van data waarbij kleuren worden gebruikt om waarden weer te geven) met het totaal aantal misdrijven in de buurt Monnikenhof sportcomplex per maand en per jaar.

Bovenstaande warmtekaart geeft een visuele weergave van het totaal aantal door de politie geregistreerde misdrijven per maand in de buurt Monnikenhof sportcomplex over de afgelopen 6 jaar.

Alle gegevens zijn beschikbaar in het Excel document met politiedata als onderdeel van de download voor de gemeente Vijfheerenlanden.

Misdaden per 1.000 inwoners
Er waren 150 misdrijven per 1.000 inwoners van het type ‘diefstal’ in 2025 in de buurt Monnikenhof sportcomplex.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Criminaliteit: aantal misdaden per 1.000 inwoners in 2025 in de buurt Monnikenhof sportcomplex.

De grafiek toont de meest recente gegevens over het aantal misdaden per 1.000 inwoners voor de buurt Monnikenhof sportcomplex. De gegevens over misdaden zijn hiertoe gegroepeerd in (1) het totaal aantal diefstallen (alle vormen, zoals diefstal uit woningen en schuren, diefstal van auto’s en fietsen en winkeldiefstal), (2) geweld en seksmisdrijven, (3) milieuovertredingen, (4) oplichting, (5) verkeersovertredingen, (6) vernielingen en misdrijven tegen de openbare orde en (7) alle overige misdrijven. De definities van alle verschillende soorten delicten met daarbij de categorie waarin deze zijn ingedeeld zijn te vinden in de bronbeschrijving van de politiedata.

Verkiezingen in de buurt Monnikenhof sportcomplex

Bekijk de beschikbare verkiezingsuitslagen en informatie over de stembureaus in de buurt Monnikenhof sportcomplex.

Uitslag gemeenteraadsverkiezingen 2026
Stembureau Clubgebouw Brederodes in Vianen
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Aantal stemmen per partij zoals uitgebracht te Stembureau Clubgebouw Brederodes in Vianen bij de gemeenteraadsverkiezingen van maart 2026. De grafiek toont de 9 partijen waarop bij de gemeenteraadsverkiezingen van maart 2026 in de buurt Monnikenhof sportcomplex stemmen zijn uitgebracht.

Onderstaande grafiek toont het aantal stemmen per politieke partij dat bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 18 maart 2026 in Stembureau Clubgebouw Brederodes in Vianen is uitgebracht. Stembureau Clubgebouw Brederodes in Vianen was bij deze verkiezingen het enige stembureau binnen de buurt Monnikenhof sportcomplex.

Bekijk veel meer informatie over de verkiezingen op de pagina met alle 56 stembureaus in de gemeente Vijfheerenlanden en op de pagina met alle verkiezingsuitslagen voor de gemeente Vijfheerenlanden. En download alle verkiezingsdata in een Excel document als onderdeel van de uitgebreide informatie voor de gemeente Vijfheerenlanden.

Stembureaus Vijfheerenlanden
Adressen en leefomgeving in de buurt Monnikenhof sportcomplex

Bekijk gegevens over adressen, gebruiksdoelen, bouwperioden, dichtheid, de nabijheid van voorzieningen, energieverbruik en energielabels in de buurt Monnikenhof sportcomplex.

Informatie op basis van de BAG (de Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) van 1 juli 2026. De buurt Monnikenhof sportcomplex telt in totaal 22 adressen, deze hebben allemaal een verblijfsobject, er zijn geen standplaatsen en geen ligplaatsen. Alle adressen in buurt Monnikenhof sportcomplex liggen binnen de bebouwde kom.

Adressen Vijfheerenlanden
Adressen: gebruiksdoelen
In de buurt Monnikenhof sportcomplex zijn er 11 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor de buurt Monnikenhof sportcomplex.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities
Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 6 panden uit de bouwperiode 1950 tot 1970 in de buurt Monnikenhof sportcomplex.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor de buurt Monnikenhof sportcomplex. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 juli 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Dichtheid per km² van bevolking, adressen en auto’s

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de dichtheid van de bevolking-, adressen- en personenauto’s per km² oppervlakte in Nederland en de buurt Monnikenhof sportcomplex voor 2026.


Onderstaande tabel toont de dichtheid van de bevolking-, adressen- en personenauto’s per km² oppervlakte in Nederland en de buurt Monnikenhof sportcomplex voor 2026:

DichtheidNederlandBuurt Monnikenhof sportcomplex
Bevolking53986
Adressen2.093916
Autos27569

De data over het aantal inwoners-, adressen- en personenauto’s per vierkante kilometer land geven een beeld van ‘de mate van concentratie van menselijke activiteiten’ in de buurt Monnikenhof sportcomplex ten opzichte van het gemiddelde voor Nederland. Merk op: de gemiddelde omgevingsadressendichtheid is een ander cijfer dan de uitkomst van het aantal adressen gedeeld door de oppervlakte. Zie de definities van de verschillende lokale verdichtingsmaten.

Toelichting
Gemiddelde afstand tot voorzieningen
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een huisartsenpraktijk in de buurt Monnikenhof sportcomplex is 1,4.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in de buurt Monnikenhof sportcomplex tot de dichtstbijzijnde voorziening. De gebruikte cijfers komen uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor 2024.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in de buurt Monnikenhof sportcomplex tot de dichtstbijzijnde voorziening voor 2024:

VoorzieningAfstand in km
Huisartsenpraktijk1,4
Supermarkt1,4
Restaurant0,7
Basisonderwijs1,5
Voortgezet onderwijs1,8
Bibliotheek2,3
Treinstation13,5
Sportterrein0,9
Bioscoop13,6
Museum2,1

De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting.

Gas- en elektriciteitsverbruik van woningen
Gemiddeld aardgas- en elektriciteitsverbruik per woning per jaar in de buurt Monnikenhof sportcomplex.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het gemiddeld energieverbruik per woning per jaar in de buurt Monnikenhof sportcomplex.


Onderstaande tabel toont het gemiddelde gas- en elektriciteitsverbruik per type woning voor 2024 voor de buurt Monnikenhof sportcomplex:

Soort woningGemiddeld gasverbruikGemiddelde elektriciteitslevering per woning
Appartement9702.283
Tussenwoning1.0702.900
Hoekwoning1.2602.990
Twee-onder-één-kap woning1.5103.890
Vrijstaande woning1.1303.010
Koopwoning9603.150
Huurwoning1.1972.121

Data over het gemiddeld elektriciteitsverbruik in kWh en het gemiddeld verbruik voor aardgas in m3. Het gemiddelde geldt voor het verbruik van één jaar van alle particuliere woningen. Het verbruik van gas en elektra is ook bekend per woningtype, zie de tabel.

Toelichting Meer gas
Energielabels
De meest voorkomende energielabels in de buurt Monnikenhof sportcomplex zijn A+++ (3 adressen) en A (3 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in de buurt Monnikenhof sportcomplex. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 oktober 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel A+++ komt het meeste voor in de buurt Monnikenhof sportcomplex: 3 adressen hebben energielabel A+++. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Vijfheerenlanden bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Adressen in de buurt Monnikenhof sportcomplex
Tabel met 22 adressen in de buurt Monnikenhof sportcomplex.

Onderstaande tabel toont alle openbare ruimtes en alle unieke combinaties van straten en huisnummers voor de buurt Monnikenhof sportcomplex. Één straat kan in meer dan één buurt voorkomen. Vind de buurt bij je adres op de pagina met alle adressen voor de gemeente Vijfheerenlanden.

Openbare ruimteHuisnummer(s)Postcode(s)WoonplaatsAantal adressen
Clarissenhof58 t/m 624133ACVianen3
Langeweg2 t/m 104133AXVianen9
Panoven3 t/m 194133NGVianen10

Bovenstaande tabel toont de gegevens voor 3 openbare ruimtes en 22 adressen in de buurt Monnikenhof sportcomplex. Dit zijn alle adressen en openbare ruimtes op basis van de BAG- en de topografische kaarten (BRT) van het Kadaster van 1 juli 2026.

Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, spoorbaan of brug zijn. Zie de toelichting voor een verdere definitie. Klik op de naam van een openbare ruimte om de pagina met statistieken voor die ruimte weer te geven. Bekijk de definities van de soorten openbare ruimtes.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Adressen Vijfheerenlanden
Tabelgebruik:

  • Bekijk in de tabel alle openbare ruimtes en unieke combinaties van straten en huisnummers in deze buurt.
  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waarin de zoekterm voorkomt zichtbaar blijven.
  • Sorteer de tabel door op een kolomtitel te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen onder de tabel.
  • Op kleine schermen: de eerste kolom blijft staan, verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien.
Gebieden
Tabel met de gebieden die de buurt Monnikenhof sportcomplex ‘raken’.
Soort gebiedNaam gebiedAantal adressen
Postcode numeriek413320
WoonkernVianen22
WoonplaatsVianen22
WijkMonnikenhof22
GemeenteVijfheerenlanden22
ProvincieUtrecht22
WaterschapWaterschap Rivierenland22
LandNederland22

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden die de buurt Monnikenhof sportcomplex ‘raken’ met het aantal adressen uit de buurt Monnikenhof sportcomplex dat in het betreffende gebied ligt.

Buurt Monnikenhof sportcomplex ‘raakt’ andere gebieden zoals bijvoorbeeld een woonplaats of waterschap wanneer de geometrieën van de buurt Monnikenhof sportcomplex en die van de andere gebieden elkaar overlappen of snijden. De gebieden zijn op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2026 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026 bepaald. Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.

Alle onderwerpen en vergelijken

Bekijk de meest recente cijfers over meer dan 250 onderwerpen en vergelijk de buurt Monnikenhof sportcomplex met andere gebieden.

Gegevens over meer dan 250 onderwerpen!
Kies een categorie en bekijk de bijbehorende onderwerpen.

Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens voor de buurt Monnikenhof sportcomplex voor meer dan 250 onderwerpen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de onderwerpen in die categorie weer te geven.

Bedrijven
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Bedrijfsvestigingen totaal10Aantal2025
A Landbouw, bosbouw en visserij0Aantal2020
B-F Nijverheid en energie3Aantal2020
G+I Handel en horeca4Aantal2020
H+J Vervoer, informatie en communicatie2Aantal2020
K-L Financiële diensten, onroerend goed1Aantal2020
M-N Zakelijke dienstverlening2Aantal2020
O-Q Overheid, onderwijs en zorg1Aantal2020
R-U Cultuur, recreatie, overige diensten1Aantal2020
% A Landbouw, bosbouw en visserij0,0%Percentage2020
% B-F Nijverheid en energie24%Percentage2020
% G+I Handel en horeca27%Percentage2020
% H+J Vervoer, informatie en communicatie12%Percentage2020
% K-L Financiële diensten, onroerend goed6,3%Percentage2020
% M-N Zakelijke dienstverlening18%Percentage2020
% O-Q Overheid, onderwijs en zorg6,6%Percentage2020
% R-U Cultuur, recreatie, overige diensten6,5%Percentage2020

De cijfers over bedrijven tonen het aantal bedrijfsvestigingen in de buurt Monnikenhof sportcomplex, uitgesplitst naar bedrijfstak. Een vestiging is een locatie van een bedrijf, instelling of zelfstandige waar of van waaruit activiteiten worden uitgevoerd.

Bevolking
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Inwoners25Aantal2026
Mannen10Aantal2026
Vrouwen10Aantal2026
0 tot 15 jaar5Aantal2026
15 tot 25 jaar0Aantal2026
25 tot 45 jaar5Aantal2026
45 tot 65 jaar5Aantal2026
65 jaar of ouder5Aantal2026
Ongehuwd10Aantal2026
Gehuwd10Aantal2026
Gescheiden0Aantal2026
Verweduwd0Aantal2026
% Mannen50%Percentage2026
% Vrouwen50%Percentage2026
% 0 tot 15 jaar25%Percentage2026
% 15 tot 25 jaar0,0%Percentage2026
% 25 tot 45 jaar25%Percentage2026
% 45 tot 65 jaar25%Percentage2026
% 65 jaar of ouder25%Percentage2026
% Ongehuwd50%Percentage2026
% Gehuwd50%Percentage2026
% Gescheiden0,0%Percentage2026
% Verweduwd0,0%Percentage2026
Geboorten0Aantal2025
Geboorte relatief0Aantal per 1.000 inwoners2025
Sterftes0Aantal2025
Sterfte relatief0Aantal per 1.000 inwoners2025
Leerlingen PO0Aantal2025
Leerlingen VO0Aantal2025
Studenten MBO0Aantal2025
Studenten HBO0Aantal2025
Studenten WO0Aantal2025
Praktisch opleidingsniveau8Aantal2020
Middelbaar opleidingsniveau9Aantal2020
Hoger opleidingsniveau3Aantal2020
% Praktisch opleidingsniveau40%Percentage2020
% Middelbaar opleidingsniveau43%Percentage2020
% Hoger opleidingsniveau17%Percentage2020
Jongeren met jeugdzorg in natura0Aantal2020
% Jongeren met jeugdzorg6,9%Percentage2020
Wmo cliënten0Aantal2020
Wmo cliënten per 1.000 inwoners37Aantal per 1.000 inwoners2020
Bevolkingsdichtheid86Aantal per km²2026

De inwonersaantallen worden altijd op vijftallen afgerond, hierdoor kan het voorkomen dat een optelling van subgroepen (zoals inwoners naar geslacht of naar leeftijd) licht afwijkt van het totaal aantal inwoners.

Energie
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Gemiddelde elektriciteitslevering per woning2.790Gemiddeld in kWh2024
Gemiddelde elektriciteitsteruglevering per woning930Gemiddeld in kWh2024
% Woningen met zonnestroomgeen dataPercentagegeen data
% Woningen hoofdzakelijk elektrisch verwarmdgeen dataPercentagegeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering appartement2.283Gemiddeld in kWh2020
Gemiddelde elektriciteitslevering tussenwoning2.900Gemiddeld in kWh2020
Gemiddelde elektriciteitslevering hoekwoning2.990Gemiddeld in kWh2020
Gemiddelde elektriciteitslevering twee-onder-één-kap woning3.890Gemiddeld in kWh2020
Gemiddelde elektriciteitslevering vrijstaande woning3.010Gemiddeld in kWh2023
Gemiddelde elektriciteitslevering huurwoning2.121Gemiddeld in kWh2020
Gemiddelde elektriciteitslevering koopwoning3.150Gemiddeld in kWh2023
Gemiddeld aardgasverbruik per woning960Gemiddeld per m³2024
% Woningen met stadsverwarming0%Percentage2014
% Aardgasvrije woningengeen dataPercentagegeen data
% Aardgaswoningengeen dataPercentagegeen data
Gemiddeld aardgasverbruik appartement970Gemiddeld per m³2020
Gemiddeld aardgasverbruik tussenwoning1.070Gemiddeld per m³2020
Gemiddeld aardgasverbruik hoekwoning1.260Gemiddeld per m³2020
Gemiddeld aardgasverbruik twee-onder-één-kap woning1.510Gemiddeld per m³2020
Gemiddeld aardgasverbruik vrijstaande woning1.130Gemiddeld per m³2023
Gemiddeld aardgasverbruik koopwoning960Gemiddeld per m³2023
Gemiddeld aardgasverbruik huurwoning1.197Gemiddeld per m³2020
Publieke laadpalengeen dataAantalgeen data
Adressen zonder energielabel9Aantal2026
Adressen met voorlopig energielabel1Aantal2026
Adressen met definitief energielabel12Aantal2026
Energielabels A+++++0Aantal2026
Energielabels A++++0Aantal2026
Energielabels A+++3Aantal2026
Energielabels A++0Aantal2026
Energielabels A+1Aantal2026
Energielabels A3Aantal2026
Energielabels B1Aantal2026
Energielabels C1Aantal2026
Energielabels D1Aantal2026
Energielabels E0Aantal2026
Energielabels F2Aantal2026
Energielabels G1Aantal2026

De onderwerpen in de categorie energieverbruik tonen onder meer het gemiddelde gas- en elektriciteitsverbruik en de energielabels van gebouwen in de buurt Monnikenhof sportcomplex. Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het minst energiezuinige label en A++++ het meest energiezuinige label.

Gezondheid-gedrag
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Rookt tabak14%Percentage2022
Voldoet aan de alcoholrichtlijn41%Percentage2022
Drinken85%Percentage2022
Zwaar drinken8%Percentage2022
Overmatig drinken6%Percentage2022
Overgewicht54%Percentage2022
Ernstig overgewicht (obesitas)14%Percentage2022
Voldoet aan de beweegrichtlijn46%Percentage2022
Wekelijks sporten55%Percentage2022
Lopen en/of fietsen naar school of werk43%Percentage2022
Lopen naar school of werk14%Percentage2022
Fietsen naar school of werk34%Percentage2022

De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners in de buurt Monnikenhof sportcomplex. De data uit het onderzoek komt van het RIVM en het CBS.

Gezondheid-overig
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Eenzaam52%Percentage2022
Ernstig eenzaam13%Percentage2022
Emotioneel eenzaam25%Percentage2022
Sociaal eenzaam40%Percentage2022
Matig/veel regie over het eigen leven124%Percentage2020
Moeite met rondkomen18%Percentage2022
Krijgt steun van anderengeen dataPercentagegeen data
Ernstige geluidhinder door buren8%Percentage2020
Ernstige geluidhinder door wegverkeer11%Percentage2020
Ernstige geluidhinder weg >50 km/uur7%Percentage2020
Ernstige geluidhinder weg <50 km/uur8%Percentage2020
Ernstige geluidhinder door treinverkeer1%Percentage2020
Ernstige geluidhinder door vliegverkeer1%Percentage2020
Ernstige geluidhinder door windturbinesgeen dataPercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring wegverkeergeen dataPercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring treinverkeergeen dataPercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring vliegverkeer1%Percentage2020
Ernstige slaapverstoring burengeen dataPercentagegeen data
Tevreden met de woninggeen dataPercentagegeen data
Tevreden met de woonomgevinggeen dataPercentagegeen data
Tevreden met het groen in de omgevinggeen dataPercentagegeen data
Kan goed verkoeling vinden binnengeen dataPercentagegeen data
Kan goed verkoeling vinden buitengeen dataPercentagegeen data
Vrijwilligerswerk28%Percentage2022
Mantelzorger12%Percentage2022

De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners in de buurt Monnikenhof sportcomplex. De data uit het onderzoek komt van het RIVM en het CBS.

Gezondheid-ziekte
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Goed ervaren gezondheid71%Percentage2022
Één of meer langdurige aandoeningen35%Percentage2022
Beperkt vanwege gezondheid33%Percentage2022
Ernstig beperkt vanwege gezondheid4%Percentage2022
Één of meerdere keren gevallengeen dataPercentagegeen data
Langdurige ziekte en beperkt31%Percentage2022
Lage veerkracht12%Percentage2022
Hoge veerkracht53%Percentage2022
Hoog risico op angst of depressie6%Percentage2022
Suïcide gedachten de laatste 12 maanden9%Percentage2022
(Heel) veel stress in afgelopen 4 weken16%Percentage2022
Één of meer lichamelijke beperkingen14%Percentage2020
Beperking in horen4%Percentage2020
Beperking in zien5%Percentage2020
Beperking in bewegen7%Percentage2020
Broze gezondheid19%Percentage2020
Broze metale gezondheid21%Percentage2020
Broze lichamelijke gezondheid18%Percentage2020
Broze gezondheid in het sociale domein23%Percentage2020

De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners in de buurt Monnikenhof sportcomplex. De data uit het onderzoek komt van het RIVM en het CBS.

Huishoudens
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Huishoudens10Aantal2026
Eenpersoonshuishoudens5Aantal2026
Meerpersoonshuishoudens5Aantal2026
Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen5Aantal2026
Meerpersoonshuishoudens met kinderen0Aantal2026
% Eenpersoonshuishoudens50%Percentage2026
% Meerpersoonshuishoudens50%Percentage2026
% Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen50%Percentage2026
% Meerpersoonshuishoudens met kinderen0%Percentage2026
Gemiddelde huishoudensgrootte2,4Gemiddeld aantal2026

Het aantal huishoudens betreft het aantal particuliere huishoudens op 1 januari van een jaar. Particuliere huishoudens bestaan uit één of meer inwoners die alleen of samen in een woonruimte wonen en zelf in hun dagelijks onderhoud voorzien. De cijfers over huishoudens op wijk- en buurtniveau worden afgerond op vijftallen.

Inkomen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Werkzame beroepsbevolking10Aantal2024
Netto arbeidsparticipatie70%Percentage2020
% Werknemers89%Percentage2020
% Werknemers met vaste arbeidsrelatiegeen dataPercentagegeen data
% Werknemers met flexibele arbeidsrelatiegeen dataPercentagegeen data
% Zelfstandigen11%Percentage2020
Inkomensontvangers0Aantal2024
Inkomensontvangers per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2024
Gemiddeld inkomen per inkomensontvanger€34.900Gemiddeld in Euro2020
Gemiddeld inkomen per inwoner€27.500Gemiddeld in Euro2020
40% personen met laagste inkomen36%Percentage2020
20% personen met hoogste inkomen21%Percentage2020
% Personen in armoedegeen dataPercentagegeen data
% Personen tot 25% boven armoedegrensgeen dataPercentagegeen data
Gemiddeld huishoudinkomen€34.000euro2020
40% huishoudens met laagste inkomen26%Percentage2020
20% huishoudens met hoogste inkomen24%Percentage2020
% Huishoudens met een laag inkomen3,3%Percentage2020
% Huishoudens onder of rond sociaal minimum3,3%Percentage2020
% Huishoudens tot 110% van sociaal minimum5,2%Percentage2020
% Huishoudens tot 120% van sociaal minimum7,1%Percentage2020
Mediaan vermogen van particuliere huishoudens€78.100euro2020
Personen per soort uitkering - Bijstand0Aantal2020
Personen per soort uitkering - AO0Aantal2020
Personen per soort uitkering - WW0Aantal2020
Personen per soort uitkering - AOW3Aantal2020
% Personen per soort uitkering - Bijstand1%Percentage2020
% Personen per soort uitkering - AO2%Percentage2020
% Personen per soort uitkering - WW1%Percentage2020
% Personen per soort uitkering - AOW19%Percentage2020

De inkomensgegevens beschrijven het inkomen van personen en particuliere huishoudens in de buurt Monnikenhof sportcomplex. Het besteedbaar inkomen is het bruto-inkomen verminderd met onder meer belastingen, premies en betaalde inkomensoverdrachten. Vanwege statistische geheimhouding worden niet voor ieder gebied inkomensgegevens gepubliceerd.

Migratie
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Herkomst Nederland25Aantal2026
Herkomst buiten Nederland5Aantal2026
Herkomst Europa0Aantal2026
Herkomst buiten Europa5Aantal2026
% Herkomst Nederland83%Percentage2026
% Herkomst buiten Nederland17%Percentage2026
% Herkomst Europa0,0%Percentage2026
% Herkomst buiten Europa17%Percentage2026
Geboren in Nederland met herkomst Nederland20Aantal2026
Geboren in Nederland met herkomst Europa0Aantal2026
Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa0Aantal2026
Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland0Aantal2026
Geboren in Nederland20Aantal2026
Geboren buiten Nederland met herkomst Europa0Aantal2026
Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa0Aantal2026
Geboren buiten Nederland0Aantal2026
% Geboren in Nederland met herkomst Nederland67%Percentage2026
% Geboren in Nederland met herkomst Europa0,0%Percentage2026
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland0,0%Percentage2026
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa0,0%Percentage2026
% Geboren in Nederland67%Percentage2026
% Geboren buiten Nederland met herkomst Europa0,0%Percentage2026
% Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa0,0%Percentage2026
% Geboren buiten Nederland0,0%Percentage2026
Autochtoon20Aantal2022
Westers0Aantal2022
Niet-westers0Aantal2022
Nederlandse Antillen en Aruba0Aantal2022
Marokko0Aantal2022
Suriname0Aantal2022
Turkije0Aantal2022
Overig niet-westers0Aantal2022

De onderwerpen in de categorie migratie gaan over de herkomst en migratie van inwoners van de buurt Monnikenhof sportcomplex. De herkomst is gebaseerd op het geboorteland van de persoon en diens ouders. De migratiecijfers tonen onder meer vestiging, vertrek, immigratie en emigratie.

Misdrijven
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Misdrijven6Aantal2025
Diefstal3Aantal2025
Geweld en seksmisdrijven2Aantal2025
Milieu overtredingen0Aantal2025
Oplichting0Aantal2025
Verkeersovertredingen1Aantal2025
Vernieling0Aantal2025
Overige misdrijven0Aantal2025
Misdrijven per 1.000 inwoners300Aantal per 1.000 inwoners2025
Diefstal per 1.000 inwoners150Aantal per 1.000 inwoners2025
Geweld en seksmisdrijven per 1.000 inwoners100Aantal per 1.000 inwoners2025
Milieu overtredingen per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2025
Oplichting per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2025
Verkeersovertredingen per 1.000 inwoners50Aantal per 1.000 inwoners2025
Vernieling per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2025
Overige misdrijven per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2025

De cijfers over misdrijven tonen de door de politie geregistreerde misdrijven in de buurt Monnikenhof sportcomplex, zowel als aantal als omgerekend per 1.000 inwoners. Niet ieder gepleegd misdrijf wordt gemeld of geregistreerd.

Nabijheid voorzieningen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Huisartsenpraktijk afstand1,4Gemiddelde afstand in km2024
Huisartsenpraktijken binnen 1 km0,2Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpraktijken binnen 3 km2,0Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpraktijken binnen 5 km6Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpost afstand6,9Gemiddelde afstand in km2024
Apotheek afstand1,7Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuis met poli afstand6,9Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuizen met poli binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen met poli binnen 10 km1,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen met poli binnen 20 km10Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuis zonder poli afstand6,9Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 10 km1,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 20 km6Gemiddeld aantal2024
Supermarkt afstand1,4Gemiddelde afstand in km2024
Supermarkten binnen 1 km0,2Gemiddeld aantal2024
Supermarkten binnen 3 km3,2Gemiddeld aantal2024
Supermarkten binnen 5 km7Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen afstand1,4Gemiddelde afstand in km2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 1 km0,7Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 3 km10Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 5 km21Gemiddeld aantal2024
Warenhuis afstand2,5Gemiddelde afstand in km2024
Warenhuizen binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2024
Warenhuizen binnen 10 km3,0Gemiddeld aantal2024
Warenhuizen binnen 20 km22Gemiddeld aantal2024
Café afstand2,2Gemiddelde afstand in km2024
Cafés binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Cafés binnen 3 km3,0Gemiddeld aantal2024
Cafés binnen 5 km6Gemiddeld aantal2024
Cafetaria afstand1,4Gemiddelde afstand in km2024
Cafetaria binnen 1 km0,5Gemiddeld aantal2024
Cafetaria binnen 3 km12Gemiddeld aantal2024
Cafetaria binnen 5 km17Gemiddeld aantal2024
Restaurant afstand0,7Gemiddelde afstand in km2024
Restaurants binnen 1 km1,3Gemiddeld aantal2024
Restaurants binnen 3 km13Gemiddeld aantal2024
Restaurants binnen 5 km19Gemiddeld aantal2024
Hotel afstand2,1Gemiddelde afstand in km2024
Hotels binnen 5 km2,0Gemiddeld aantal2024
Hotels binnen 10 km4,8Gemiddeld aantal2024
Hotels binnen 20 km50Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijf afstand1,5Gemiddelde afstand in km2024
Kinderdagverblijven binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijven binnen 3 km4,9Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijven binnen 5 km12Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang afstand0,9Gemiddelde afstand in km2024
Buitenschoolseopvang binnen 1 km0,3Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang binnen 3 km6Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang binnen 5 km13Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs afstand1,5Gemiddelde afstand in km2024
Basisonderwijs binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs binnen 3 km6,7Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs binnen 5 km12Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs afstand1,8Gemiddelde afstand in km2024
Voortgezet onderwijs binnen 3 km1,0Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 10 km7Gemiddeld aantal2024
VMBO afstand1,8Gemiddelde afstand in km2024
VMBO binnen 3 km1,0Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 10 km7Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO afstand1,8Gemiddelde afstand in km2024
HAVO VWO binnen 3 km1,0Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 10 km5Gemiddeld aantal2024
Openbaar groen afstand0,24Gemiddelde afstand in km2017
Park of plantsoen afstand0,42Gemiddelde afstand in km2017
Dagrecreatief terrein afstand0,95Gemiddelde afstand in km2017
Bos afstand0,48Gemiddelde afstand in km2017
Open natuurlijk terrein afstand1,7Gemiddelde afstand in km2017
Open droog natuurlijk terrein afstand2,14Gemiddelde afstand in km2017
Open nat natuurlijk terrein afstand1,73Gemiddelde afstand in km2017
Semi-openbaar groen afstand0,86Gemiddelde afstand in km2017
Sportterrein afstand0,86Gemiddelde afstand in km2017
Volkstuin afstand2,02Gemiddelde afstand in km2017
Verblijfsrecreatief terrein afstand2,53Gemiddelde afstand in km2017
Begraafplaats afstand1,41Gemiddelde afstand in km2017
Recreatief binnenwater afstand1,21Gemiddelde afstand in km2017
Oprit hoofdverkeersweg afstand1,5Gemiddelde afstand in km2024
Treinstation afstand14Gemiddelde afstand in km2024
Belangrijk overstapstation afstand16Gemiddelde afstand in km2024
Bibliotheek afstand2,3Gemiddelde afstand in km2024
Zwembad afstand1,7Gemiddelde afstand in km2024
Kunstijsbaan afstand19Gemiddelde afstand in km2024
Podiumkunsten afstand7,5Gemiddelde afstand in km2024
Podiumkunsten binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 20 km16Gemiddeld aantal2024
Poppodium afstand14Gemiddelde afstand in km2024
Bioscoop afstand14Gemiddelde afstand in km2024
Bioscopen binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Bioscopen binnen 10 km0,0Gemiddeld aantal2024
Bioscopen binnen 20 km9Gemiddeld aantal2024
Sauna afstand16Gemiddelde afstand in km2024
Zonnebank afstand7,5Gemiddelde afstand in km2024
Museum afstand2,1Gemiddelde afstand in km2024
Musea binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 10 km4,0Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 20 km20Gemiddeld aantal2024
Attractie afstand8,1Gemiddelde afstand in km2024
Attracties binnen 10 km1,0Gemiddeld aantal2024
Attracties binnen 20 km8,2Gemiddeld aantal2024
Attracties binnen 50 km51Gemiddeld aantal2024
Brandweerkazerne afstand2,0Gemiddelde afstand in km2024

Het CBS publiceert gegevens over de nabijheid van voorzieningen voor inwoners van de buurt Monnikenhof sportcomplex. De afstanden zijn gemiddelden over de weg en de nabijheidsindicatoren tonen hoeveel voorzieningen binnen een bepaalde afstand beschikbaar zijn.

Omgeving
OnderwerpWaardeEenheidJaar
RegiocodeBU19611905Code2026
RegionaamMonnikenhof sportcomplexNaam2026
Soort regioBuurtCategorisch type2026
Sorteercode19611905Code2026
Oppervlakte totaal31Aantal hectaren2026
Oppervlakte land29Aantal hectaren2026
Oppervlakte water2Aantal hectaren2026
Mate van stedelijkheid4Indicator 1-52026
Omgevingsadressendichtheid916Gemiddeld aantal per km²2026
Adressen totaal22Aantal2026
Adressen met postcode21Aantal2026
Adressen met woonfunctie11Aantal2026
Adressen met bijeenkomstfunctie10Aantal2026
Adressen met celfunctie0Aantal2026
Adressen met gezondheidszorgfunctie0Aantal2026
Adressen met industriefunctie1Aantal2026
Adressen met kantoorfunctie0Aantal2026
Adressen met logiesfunctie0Aantal2026
Adressen met onderwijsfunctie0Aantal2026
Adressen met sportfunctie0Aantal2026
Adressen met winkelfunctie0Aantal2026
Adressen met overige gebruiksfunctie2Aantal2026
Verblijfsobjecten22Aantal2026
Ligplaatsen0Aantal2026
Standplaatsen0Aantal2026
Panden met adres22Aantal2026
Adressen met pand22Aantal2026
Percelen met adres20Aantal2026
Adressen met perceel22Aantal2026
Adressen binnen bebouwde kom22Aantal2026
Adressen buiten bebouwde kom0Aantal2026
Woningen binnen bebouwde kom11Aantal2026
Woningen buiten bebouwde kom0Aantal2026
Panden met adres voor 1700geen dataAantal2026
Panden met adres 1700 tot 1900geen dataAantal2026
Panden met adres 1900 tot 1925geen dataAantal2026
Panden met adres 1925 tot 1950geen dataAantal2026
Panden met adres 1950 tot 1970geen dataAantal2026
Panden met adres 1970 tot 1980geen dataAantal2026
Panden met adres 1980 tot 1990geen dataAantal2026
Panden met adres 1990 tot 2000geen dataAantal2026
Panden met adres 2000 tot 2010geen dataAantal2026
Panden met adres 2010 tot 2020geen dataAantal2026
Panden met adres 2020 en latergeen dataAantal2026
Adressen met pand voor 17000Aantal2026
Adressen met pand 1700 tot 19000Aantal2026
Adressen met pand 1900 tot 19250Aantal2026
Adressen met pand 1925 tot 19503Aantal2026
Adressen met pand 1950 tot 19706Aantal2026
Adressen met pand 1970 tot 19804Aantal2026
Adressen met pand 1980 tot 19905Aantal2026
Adressen met pand 1990 tot 20000Aantal2026
Adressen met pand 2000 tot 20100Aantal2026
Adressen met pand 2010 tot 20201Aantal2026
Adressen met pand 2020 en later3Aantal2026
Postcodegebied4133AC-4133NGNaam2026
Meest voorkomende postcode4133Naam2026
Dekkingspercentage meest voorkomende postcode100%Percentage2026

De onderwerpen in de categorie omgeving beschrijven onder meer de oppervlakte, het aantal adressen, de bevolkingsdichtheid en de omgevingsadressendichtheid van de buurt Monnikenhof sportcomplex.

Verkeersongevallen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Verkeersongevallen totaal12Aantal2025
Verkeersongevallen uitsluitend materiële schade10Aantal2025
Verkeersongevallen letselschade2Aantal2025
Verkeersongevallen dodelijk0Aantal2025

De gegevens over verkeersongevallen in de buurt Monnikenhof sportcomplex zijn gebaseerd op de registratie van verkeersongevallen door Rijkswaterstaat.

Vervoer
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Personenauto’s totaal20Aantal2025
Personenauto’s - brandstof benzine15Aantal2025
Personenauto’s - overige brandstof5Aantal2025
Personenauto’s per huishouden2,0Aantal2025
Personenauto’s naar oppervlakte69Aantal2025
Motorfietsen0Aantal2025

De vervoersgegevens tonen onder meer het aantal personenauto’s en andere voertuigen in de buurt Monnikenhof sportcomplex. De voertuiggegevens zijn gebaseerd op het Nederlandse kentekenregister van de RDW.

Woningen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Woningvoorraad11Aantal2025
Woningen per 1.000 inwoners550Aantal per 1.000 inwoners2025
Nieuwbouw woningen0Aantal2025
Niet-woningvoorraad11Aantal2025
Nieuwbouw niet-woningen0Aantal2025
Gemiddelde woningwaarde€327.261Gemiddeld in Euro2020
Woningwaarde klasse€300.000 tot €350.000Categorisch type2020
Eengezinswoningen10Aantal2020
Meergezinswoningen1Aantal2020
Koopwoningen7Aantal2020
Huurwoningen3Aantal2020
Huurwoningen woningcorporaties2Aantal2020
Huurwoningen overige verhuurders1Aantal2020
Eigendom onbekend11Aantal2025
Bewoond10Aantal2020
Onbewoond1Aantal2020
% Koopwoningen68%Percentage2020
% Huurwoningen32%Percentage2020
% Huurwoningen woningcorporaties19%Percentage2020
% Huurwoningen overige verhuurders9%Percentage2020
% Eigendom onbekend100%Percentage2025
% Eengezinswoningen89%Percentage2020
% Meergezinswoningen11%Percentage2020
% Bewoond94%Percentage2020
% Onbewoond6%Percentage2020
Appartementen0Aantal2026
Tussenwoningen2Aantal2026
Hoekwoningen2Aantal2026
Twee-onder-één-kap woningen0Aantal2026
Vrijstaande woningen7Aantal2026
Woningtype onbekend0Aantal2026
% Appartementen0,0%Percentage2026
% Tussenwoningen18%Percentage2026
% Hoekwoningen18%Percentage2026
% Twee-onder-één-kap woningen0,0%Percentage2026
% Vrijstaande woningen64%Percentage2026
% Woningtype onbekend0,0%Percentage2026
Woningen voor 19453Aantal2026
Woningen 1945 tot 19650Aantal2026
Woningen 1965 tot 19755Aantal2026
Woningen 1975 tot 19850Aantal2026
Woningen 1985 tot 19951Aantal2026
Woningen 1995 tot 20050Aantal2026
Woningen 2005 tot 20150Aantal2026
Woningen 2015 tot 20252Aantal2026
Woningen 2025 en later0Aantal2026
Woningen bouwjaar onbekend0Aantal2026
% Woningen voor 194527%Percentage2026
% Woningen 1945 tot 19650,0%Percentage2026
% Woningen 1965 tot 197545%Percentage2026
% Woningen 1975 tot 19850,0%Percentage2026
% Woningen 1985 tot 19959%Percentage2026
% Woningen 1995 tot 20050,0%Percentage2026
% Woningen 2005 tot 20150,0%Percentage2026
% Woningen 2015 tot 202518%Percentage2026
% Woningen 2025 en later0,0%Percentage2026
% Woningen bouwjaar onbekend0,0%Percentage2026

De woningcijfers voor de buurt Monnikenhof sportcomplex komen voornamelijk van het CBS en de BAG. Ze beschrijven onder meer de woningvoorraad, woningtypen, bouwperioden, eigendom en gemiddelde WOZ-waarde. Cijfers op wijk- en buurtniveau kunnen zijn afgerond op vijftallen.

Download de gegevens voor alle onderwerpen en alle jaren als Excel document. Alle woonplaatsen, wijken en buurten zijn onderdeel van de download voor de gemeente Vijfheerenlanden. Er is ook een download met alle gemeente-, wijk- en buurtgegevens voor heel Nederland.

Selecteer op een groot scherm een categorie in het menu naast de tabel. Gebruik op een klein scherm de keuzelijst boven de tabel.

Tabelgebruik:

  • Kies een categorie om alleen de onderwerpen uit dat deel van de tabel te tonen.
  • Op grote schermen staat de categoriekeuze naast de tabel; op kleine schermen staat deze erboven.
  • Verschuif de tabel op kleine schermen horizontaal om alle kolommen te bekijken.
Top 5 buurt Monnikenhof sportcomplex: kenmerken met het grootste verschil ten opzichte van Nederland
#KenmerkWaardeWaarde NLVerschilVerschil NLScore
1% Eigendom onbekend100%1%99%17%5,7
2Inkomensontvangers per 1.000 inwoners0807-8071525,3
3% 15 tot 25 jaar0,0%12%-12%3,62%3,35
4Geweld en seksmisdrijven per 1.000 inwoners100496303,24
5% Gescheiden0,0%7,7%-7,7%2,79%2,77

Download alle kenmerken met een vergelijking van alle regio’s: uitgebreide informatie gemeente Vijfheerenlanden.

RegioSoort regio% Eigendom onbekendInkomensontvangers per 1.000 inwoners% 15 tot 25 jaarGeweld en seksmisdrijven per 1.000 inwoners% Gescheiden
Monnikenhof sportcomplexBuurt100%00,0%1000,0%
NederlandLand1%80712%47,7%
VijfheerenlandenGemeente0%78811%36,5%
Monnikenhof centrumBuurt0%78910%37,7%
Molenbuurt IBuurt0%77912%07,7%

Download alle kenmerken met een vergelijking van alle regio’s: uitgebreide informatie gemeente Vijfheerenlanden.

Top 5 kenmerken buurt Monnikenhof sportcomplex:

De eerste tabel toont de vijf meest kenmerkende onderwerpen voor buurt Monnikenhof sportcomplex. Op deze onderwerpen verschilt buurt Monnikenhof sportcomplex relatief het meest van de rest van Nederland. De vergelijking gebruikt de meest recent beschikbare gegevens per onderwerp.

Regio’s:

De tweede tabel toont de waarden voor de top 5 kenmerken per regio. Getoonde regio’s: buurt Monnikenhof sportcomplex, Nederland, de gemeente, de wijk en de andere buurten binnen de wijk. Hierbij staan de kenmerken in de kolommen en de vergelijkingsgebieden in de rijen.

Berekening van de grootste verschillen:

Het relatieve verschil is berekend als verschilscore. De verschilscore vergelijkt het verschil voor Monnikenhof sportcomplex met het gemiddelde verschil voor Nederland. Zo worden de onderwerpen geselecteerd die relatief het sterkst van het Nederlandse gemiddelde afwijken.

De kolommen van de eerste tabel tonen de rekenstappen. ‘Waarde’ is de waarde voor Monnikenhof sportcomplex, ‘Waarde NL’ het Nederlandse gemiddelde, ‘Verschil’ het verschil tussen beide waarden, ‘Verschil NL’ de gemiddelde afwijking in Nederland en ‘Score’ de daaruit berekende verschilscore.

De verschilscores zijn voor ruim 70 onderwerpen berekend. Uit de onderwerpen met de hoogste scores worden de vijf meest interessante onderwerpen gekozen. Hierdoor worden tegengestelde of vrijwel gelijke onderwerpen niet dubbel getoond en wordt het ontbreken van een onderwerp niet als kenmerk gepresenteerd. Als er bijvoorbeeld relatief veel vrouwen zijn, wordt niet ook automatisch het lage aandeel mannen getoond. Een sterk afwijkende bedrijfstak wordt alleen getoond als deze oververtegenwoordigd is.

Alle verschilscores voor alle wijken en buurten in buurt Monnikenhof sportcomplex staan in de uitgebreide download voor Vijfheerenlanden.

Data en bronnen

Bekijk de gebruikte open databronnen en definities en download uitgebreide regionale datasets over de buurt Monnikenhof sportcomplex.

Download alle regionale data
Download de uitgebreide datasets voor de gemeente Vijfheerenlanden.
Afbeelding van Excel documenten uit de download met regionale data.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download uitgebreide informatie in handige Excel-overzichten voor de gemeente Vijfheerenlanden. De download bevat regionale statistieken, adressen, verkiezingsuitslagen, misdaadcijfers, detail leeftijdsgegevens en meer.

Download!
Gebruikte open data bronnen
Bronvermelding en definities

Veel gegevens op deze pagina komen uit verschillende datasets met regionale cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Hierbij is een groot aantal datasets gecombineerd. De meest recente gegevens zijn bijgewerkt tot en met 14 oktober 2026. Daarnaast zijn diverse andere officiële databronnen gebruikt, waaronder het Kadaster, de Kiesraad, de Politie en het RIVM.

Bronnen & definities
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron